Jack Maas verlaat Leunen Bekerduels om 14.00 uur Ruime nederlaag Volharding Venray verspeelt koppositie Geflatteerde nederlaag SSS'18 Leunen boekt vierde zege in successie "SSS 18 wil tweedeklasser worden Venray 1 EX G> Summa Topschutters Klassement I PEEL EN MAAS Donderdag 22 november 2007 - Pagina 26 De Schijnwerper op: top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Twee dubieuze doelpunten doen koploper de das om SSS'18 VV Holthees Drukwerk? www.vandenmunckhof.nl Uitblinker Roel Biezenaar scoort vroege openingstreffer John Thijssen volgt Noud Janssen op f# Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT 2000 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voetbalaPïzoen 2007-2008 Weke lijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een/mi Hmmyereniging uiwle gemeentenVenray en Meerlo-Wanssum in de schifnWrpersiOftl^pelers An SSS'18,Volharding en Holthees worden in de rulmek'D^i^bijnwerpeh^p...' aai de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt ne^fls de voetbalkamers van hetM/i- rayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagpffvan tien amateurduelsïtis.djtW! end gespeeld worden. Zijn de voorspdfingen van de gastspeler beter, dan hij of zij een bal voor de jeugdafdeKng van zijn voetbalvereniging, die beschik baar wordt gesteld door Sport-bJn aan het Henseniusplein in Venray. Ook lin- gen de deelnemers met hunjmaalscore mee naar enkele prachtige prijzen De redactie van Peel en Maaymet mee om de eer. Deze week geen Schijnwei ter vanwege een beperkt ipnaalprogramma. Martijn Wilms (M<rfsel0) was niet sterk genoeg voor redacteur Henk Lamt en. De spits van de zesdeklasser bleef steken op drie punten, Lammen eind 5de op vijf punfoi en won daarmee het duel. Wilms staat met drie punten op leen gedeeldadfchtste plaats. De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 7 2) MaikelWismans (SVOC'01) 6 3) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 5 5) Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swolgense Boys) en Arjan Ken pen (Oostrum) 4 8) Ivo van der Weerden (SV Venray), Martijn Wilms (Merselo) en Willem Vot iten (SV United) De voorspellingen van Coen Weijenberg (Holthees) van 11 november zijr niet in de stand verwerkt, omdat het hele programma die dag werd afgelas nog Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. In het teamklassement is het ongemeend spannend. Drie ploegen (Swolgense Boys, Holthees en SSS'18) voeren de ranglijst aan met 28 goals met Leunen op gepaste afstand met 25 doelpunten als naaste achtervolger. In het individuele klassement wisten de topschutters het net niet te vinden, zodoende blijft Hakan Sazak (Hol thees) aan kop met twaalf treffers. Teamklassement: I) Swolgense Boys, Holthees SSS'18 4)Leunen 5) Venray 6)Ysselsteyn 7) Volharding en BW'27 9) Merselo 10) TOP'27 II) SV United 12) SVOC'01 8 13) Oostrum Individueel klassement: 1) Hakan Sazak (Holthees) 2) Robin Tissen (Swolgense Boys) 3) Wout Janssen (SSS'18) en Bas Heij- nen (Swolgense Boys) 8 5) Freek Thoone (Venray), Tom Hen- drix (Leunen) en Bas loosten (SSS'18) 7 8) Luc Janssen (SSS'18), Frank Brands (Leunen), Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Ralf Wolters (BW' 27) 6 en 28 25 19 18 15 12 11 9 12 10 Trainer Jack Maas vertrekt aan het eind van dit seizoen bij Leunen. De Venlonaar is bezig aan zijn tweede jaar bij de vierdeklasser. Vorige week dinsdag besloten Maas en de club 'in goed overleg' uit elkaar te gaan. Zondag na afloop van de wed strijd tegen ZSV maakte de trainer het besluit aan de spelersgroep bekend. "De resultaten zijn inderdaad goed. Maar toch ben ik met het bestuur overeengekomen om weg te gaan", verklaart Maas. "Hoewel ik nog niets concreets heb voor volgend jaar, ben ik vast van plan door te gaan als trai ner." Maas, afkomstig van Venlosche Boys, begon als hoofdtrainer bij DEV- Arcen waar hij van 2004 tot 2006 werkzaam was. Leunen nam na de degradatie uit de derde klasse in 2006 na één seizoen afscheid van Jos Rut ten. Aanvankelijk werd John Thijssen, die nu naar SSS'18 gaat, als opvolger aangesteld. Maar Thijssen trok zich in juni nog terug. Pas vlak voor de start van het seizoen 2006/07 haalde Leu nen Jack Maas binnen. Komende zondag 25 november wordt de derde bekerronde afgewerkt. De aftrap is een halfuur vervroegd naar 14.00 uur. Volharding, uitkomend in de tweede klasse, bindt op sport park Soetendaal de strijd aan met vier deklasser VOS. De Venlonaren schakel den in de tweede ronde Leunen uit. Vijfdeklasser Swolgense Boys speelt thuis tegen MVC'19 uit Maasbree dat een klasse hoger speelt. De Swolgen- aren draaien niet alleen uitstekend in de competitie. De manschappen van trainer Henk de Bijl wisten in de eer ste ronde al Wittenhorst en TOP'27 aan de kant te zetten. In de tweede ronde wonnen de rood-zwarten met 1-3 bij vierdeklasser SVEB. De KNVB heeft het aanvangstijd- stip vervroegd vanwege de mogelijk vroeg invallende duisternis. Alhoewel er bij een gelijkspel géén verlenging komt. Er volgt direct een strafschop- penserie. Wilhelmina'08-Volharding 4-1 (0-0). Doelpunt Volharding: Mark Blenckers. Volharding heeft in Weert geheel onnodig met liefst 4-1 verloren van Wilhelmina'08. Anders dan de uitslag doet vermoeden hadden de roodwit- ten het zespuntenduel al voor rust lang en breed moeten beslissen, maar het goed combinerende Volharding liet de ene na de andere fraaie kans onbenut. Die kansenmisserij werd Volharding na rust fataal. Men speelde opeens vervroegd voor Sinterklaas. Het ene na het andere kadootje werd uitge deeld en de wedstrijd werd daardoor compleet uit handen gegeven tegen het vrijwel het hele duel met een man minder spelend Wilhelmina'08 en dat mochten de Bekenaren geheel en al zichzelf aanrekenen. Eerder dit sei zoen verloor Volharding in Ottersum tegen Achates ook al tegen tien man (3-1, red.).Doelpuntenmakers gezocht, moet Volharding-trainer André Corne- lissen voor rust langs de kant hebben gedacht. Ondanks het ontbreken van een zevental min of meer vaste krach- Groene Ster-Venray 5-1 (2-1). Doelpunten: 12. Luuk Snijders 0-1; 21. Maikel van Kesteren 1-1; 23. Todor Mizdrak 2-1; 51. Irio Lagarde 3-1; 69. Dennis Jacobs 4- 1; 81. Remo Gielkens 5-1. Scheids rechter: Kok (Maastricht). Toe schouwers: 350. Gele kaart: Todor Mizdrak (Groene Ster), Ruud Keijzers, Koen Ooms, Marcel Seijkens, Hans Custers, Luuk Snij ders en Tom van Bergen (allen Venray). Venray: Nabbe; Keijzers, Gee- nen, Gommers en Ooms; Snijders (73. El Ghoul), Seijkens, Van Ber gen (79. Idrissi) en Custers (46. Scholten); Crooij en Hlimi. Venray is de koppositie kwijt in de eerste klasse D. De topper tegen ex-hoofdklasser Groene Ster leverde een smadelijke 5-1 nederlaag op. De Maastrichtse arbiter Kok drukte halverwege de eerste helft een zware stempel op de wedstrijd. Tot twee keer toe liet Kok de vlaggende Peter Wefels staan en profiteerde Groene Ster met twee uiterst dubieuze buiten speltreffers. Venray moest in Heerlerheide aantreden zonder de geblesseerde topscorer Freek Thoone. Luuk Snij- SSS'18-Helden 1-3 (0-1). Doel punt SSS'18:PaulJoosten SSS'18 verloor afgelopen zondag op eigen veld de topper tegen helden: 1-3. SSS'18 ging gereserveerd van start en Helden liet duidelijk merken er alles aan te doen om een overwinning mee naar huis te nemen. Zij gingen echt fel de strijd aan en waren op deze manier aanvankelijk heer en meester. Toch was er ook aan beide zijde veel balverlies waardoor de wedstrijd een ietwat onrustig karakter kreeg. In de 20e minuut werd Luc Janssen de diepte ingestuurd. Hij gaf vanaf links een uitstekende voorzet, maar er was niemand, die het beslissende tikje kon geven. Dat was twee minuten later wel het geval. Een Heidense aanval van rechts kwam bij de vrijstaande Peter Crooymans terecht, die de bal resoluut onder Paul Claes in het doel schoot: 0-1. Helden rook zijn kans en SSS holde verbouwereerd achter de feiten aan. Opnieuw trok men ten aanval en de ploeg uit Helden moest wat vaker aan de noodrem trekken, wat in de 28e minuut leidde tot een gele kaart voor Luuk Craenmehr, die een grove overtreding beging op Rob Janssen, de kersverse prins carnaval van Overloon. Enkele minuten later zette Hassan Fannach de bal te scherp voor doel en moest Paul Claes de bal over de doellat tikken. Overloon was wat bekomen van de schrik en trok langzaam maar zeker de wedstrijd wat meer naar zich toe. Dat gaf weer vertrouwen voor de tweede helft. Trainer Noud Janssen had zijn ploeg weer op scherp kunnen zetten en dat resulteerde in een boeiende tweede helft. In de 57e minuut belandde een goede aanval bij Wout Janssen. Hij speelde bal van zijn linker naar zijn rechtervoet en hij schoot maar net voorlangs. Overloon werd steeds ster ker, maar Helden kon bijna elke afge slagen aanval omzetten in een snelle tegenaanval, waarbij de middenlinie voortdurend overgeslagen werd en de Overloonse verdediging daar maar moeilijk een antwoord op had. De gelijkmaker hing in de lucht, maar het duurde tot vijf minuten voor tijd dat de Overloonse aanhang eindelijk kon juichen. Paul Joosten kon een goede voorzet doeltreffend afronden: 1-1. Er werd aan de overwinning geroken en Wout Janssen was ook al dicht bij een treffer geweest. Een keihard schot laag over de grond werd door doelman Frank Janssen schitterend tot corner verwerkt. Het pakte echter anders uit. In de laatste minuten van de wed strijd maakte de ingevallen Gert Jan Drabbels onnodig een overtreding vlak buiten de zestien meter. De bal werd uitstekend geschoten. Paul Claes wist in eerste instantie het schot te keren, maar de terugspringende bal was een prooi voor wederom Peter Crooymans en hij tikte gemakkelijk in: 1-2. De wedstrijd was gelopen. Dat in de 95e minuut de Overloonse ver dediging volkomen mistastte en daar door Peter Crooymans zijn derde goal van deze middag kon aantekenen, was meer voor hem en voor de statistie ken van belang. Zondag wordt er niet gespeeld. Een week later kan SSS'18 de draad weer oppakken wanneer er een begin gemaakt wordt aan de tweede helft van dit seizoen. De tegenstander is dan Blerick. ders keerde als rechtermiddenvelder terug in de basis terwijl Bob Crooij opschoof naar de aanvalslinie. De top per kende een levendige openings fase. Peter Nabbe belette topschutter Irio Lagarde al snel het scoren. Maar de bal rolde nog gevaarlijk door rich ting de doellijn. De attente linksachter Koen Ooms wendde met een ferme trap het gevaar af. Na twaalf minuten nam Venray verrassend de leiding. Luuk Snijders mocht aan de linker kant vanaf zo'n vijfentwintig meter aanleggen voor een vrije trap. Met zijn rechtervoet zocht en vond Snijders de verste kruising. Doelman Patrick Smits - die recht in de zon keek - bleef als versteend staan en had het nakijken: 0-1. Een even schitterende als welko me treffer. Nog geen tien minuten later ont ving de duidelijk buitenspel staande Maikel van Kesteren de bal. Kok wuif de het vlagsignaal weg en Groene Ster trok de stand gelijk: 1-1 .Twee minuten later negeerde de leidsman de vlag gende Wefels opnieuw. En wederom was het raak. De Duitse aanwinst Todor Mizdrak, overgekomen van Germania Teveren, wist wel raad met dit buitenkansje: 2-1. De prille voor sprong van Venray was als sneeuw voor de zon verdwenen. De Venray- spelers reageerden geïrriteerd en nog voor rust trok Kok liefst vijf een gele kaart voor de bezoekers. Van een echte wedstrijd was al lang geen sprake meer. Venray kwam de tegenslagen niet meer te boven terwijl Groene Ster zich op een zetel waande. Daarbij geholpen door de arbiter die een dubieuze rol vertolkte en wel erg eenzijdig floot. Jan Poels probeerde tijdens de rust nog de bakens te verzetten. Mid denvelder Hans Custers bleef achter in het kleedlokaal en Rob Scholten maakte zijn opwachting. Hij ging cen traal achterin spelen waardoor Wout Gommers een linie opschoof. De hoop op een goede afloop werd al snel de grond ingeboord. Na een aanval over de linkerflank prikte Irio Lagarde bij de tweede paal de 3-1 binnen. Het zou nog erger worden voor Venray. Doelman Peter Nabbe deelde in de malaise en liet de bal los waar door Dennis Jacobs 4-1 kon binnen- tikken. Na opnieuw een aanval over links bepaalde invaller Remo Gielkens de stand op 5-1. Ontluisterd droop Venray af. Groene Ster is na tien wed strijden de nieuwe koploper terwijl Venray na zeven duels nog een voor sprong van zes punten had. Maar Groene Ster pakte uit de laatste drie ontmoetingen de maximale score van negen punten terwijl Venray slechts één mager puntje kon bijschrijven. ten speelde Volharding de thuisploeg uit Weert in de eerste helft compleet van de mat, maar bij het voetbalspel letje gaat het nog altijd om de goals en die bleven tot verbazing van alles en iedereen uit. Vooral Jaap de Vlam had zijn vizier niet op scherp staan. Na twaalf minuten spelen schoot hij in het zijnet. Twee minuten later had ie moeten scoren, maar nadat De Vlam zich fraai vrij had gespeeld schoot hij de bal hoog over terwijl hij de hoek voor het uitzoeken had. Even verder plukte de buitenspel staande Mark Blenckers dom de bal van de voeten van Roel Gerrits die alleen door had kunnen gaan richting het vijande lijke doel. In de 17e minuut leek er helemaal geen vuiltje meer aan de lucht voor Volharding toen Wilhel mina'08 met een man minder kwam te staan. De doorgebroken Jaap de Vlam werd neergehaald door aan voerder Sjoerd Postuma en die kon volkomen terecht gaan douchen. De numerieke meerderheid werd door Volharding in eerste instantie goed uitgespeeld, maar gescoord werd er niet. Een pegel van Tom Theeuwen (die net als Sander Oudenhoven voor het eerst in de basis verscheen deze competitie, red.) ging net naast, Jaap de Vlam schoot nog een keer over en naast en Erik Ermers raakte de bui tenkant van de paal. Wat ook opval lend was dat er nogal eens keer de verantwoordelijkheid afgeschoven werd door een aantal Volharding-spe lers, wanneer men in kansrijke positie kwam. Na rust herrees Wilhelmina'08 als het ware uit de dood. In het eer ste bedrijf waren de Weertenaren niet één keer in de buurt van Volharding keeper Daan de Bruin gesignaleerd, maar na 55 minuten spelen stond het opeens 2-0 voor de thuisclub. Volhar ding kwam eveneens onherkenbaar uit de cabine maar dan in negatieve zin. Het eerste kwartier na rust werd compleet verslapen en opeens waren de rollen omgedraaid. Eerst veroor zaakte Tom Theeuwen een strafschop die door Wouter Robben werd benut: 1-0. De ingevallen rechtsback mocht even later zo door lopen en voor 2-0 zorgen. Na een klein uur spelen was Wilhelmina zelfs dicht bij 3-0, maar Javus Yilmaz schoot tegen de paal. In de directe tegenaanval gaf Mark Blenckers Volharding weer hoop door de 2-1 aan te tekenen. De gasten ont wikkelde weer behoorlijk wat druk op het Wilhelmina-doel maar opnieuw wist men uit een handvol kansen geen goals te peuren. Een schot van Mark Blenckers ging naast, een uithaal van Erik Ermers werd door de Weer- ter goalie Koen Götzen prima gered, een inzet van Hendrik Ermers was te zacht een fraai schot van Gijs Ermers was ook een prooi voor Götzen. De thuisclub toonde zich met uitvallen heel wat effectiever. Door knoeiwerk in de defensie kon de topscorer in de tweede klasse H, Maikel Evers zijn sei zoentotaal nog opvijzelen van zeven naar negen, waardoor hij de eindstand bepaalde op een wel zeer ruime 4-1. Uitslagen SSS'18 1-Helden 1 1-3 SSS'18 2-Boekel Sport 2 0-0 SSS'18 3-MVC 3 1-1 Dames SSS'18 1-SV Venray 1 0-3 Westerbeekse Boys 1-SSS' 18 2 1-6 Programma zondag 25 november Erp 1-SSST8 1 13.00 SSS'18 4-RKDSO 2 10.00 Volharding 5-SSST8 5 12.00 Uitslagen Geysteren vet-Holthees vet 0-1 ACVW-Holthees 2-2 Geysteren-Holthees 2 8-3 ACVW-Holthees 2-2 Ysselsteyn-RKDSO 1-3 GFC'33-BW'27 5-2 Merselo-Meterik 2-3 Griendtsveen-Hegelsom 0-0 Programma zaterdag 24 nov. Holthees vet-Wittenhorst vet 17.00 Sportnieuws -info Leunen-ZSV 2-0(1-0). Doelpunten: 5. Roel Biezenaar 1-0; 53. Roy Keijsers 2-0. Scheids rechter: Van Dreumel (Heesch). Toeschouwers: 100. Gele kaart: Hans Verbaarschot (ZSV). Leunen: Goumans; Biezenaar, Gielens, Ruud van Ooi en Van Lierop; Rob van Ooi, Litjens en Keijsers; Lucassen, Hendriks en Brands (73. Hellegers). Door Jan Leijsten Aan zelfverzekerdheid geen gebrek bij de koploper in de vierde klasse F. Trainer Jack Maas was voor de wedstrijd beslist. "We staan waar we thuishoren. Maar het kan nog beter. Weliswaar niet op de ranglijst echter wel met ons spel dat groeiende is." De Leunen-verdediger Roel Biezenaar, hij scoorde de openingstreffer, ziet hoe een 'keepende' tegenstander zich ontfermt over de bal. 2-0 overwinning op ZSV kwam tot stand door vroege treffers in beide helften. Het betekende alweer de vierde zege in successie voor de oranje-witten. Niet dat het allemaal daverend verliep op sportpark 't Klaverblad. Toch was de 2-0 overwinning op het teleurstellende ZSV duidelijker dan de cijfers doen geloven. Vooral doordat de Brabanders een schrijnend gebrek aan scorend vermogen toonden. De schutters Thijs Joosten en Juriën Wis- pelweij werden voorin node gemist. ZSV verwierf zich voor rust toch de meeste kansen. De beste mogelijkhe den daarentegen waren deze speel- helft voor de oranje-witten. John Thijssen (36) uit Cuijk wordt de nieuwe hoofdtrainer van SSS'18. Hij volgt na dit sei zoen Noud Janssen op die de der deklasser na drie seizoenen gaat verlaten. Thijssen is afkomstig uit Vierlings beek. Hij voetbalde in de selectie van Volharding en trainde bij de Vierlings- beekse club de C-jeugd. Later speelde hij nog in de selectie van SV Hatert en .JVC Cuijk. Van 1997 tot 2000 was hij hoofdjeugdtrainer bij .JVC Cuijk. Daar na was hij twee jaar assistent-trainer bij de Wijchense vierdeklasser Woe- zik, waarvan hij in het seizoen 2002- 2004 hoofdtrainer was. Na twee jaar SV Angeren, een derdeklasser uit de Betuwe, zou hij in het seizoen 2006- 2007 hoofdtrainer worden van Leu nen. "Maar ik had een clausule in mijn contract staan waarin stond dat als ik zou worden toegelaten tot de cursus trainer-coach I, ik voor de cursus zou kiezen. Het is jammer dat de KNVB pas in mei de lijst van namen bekend maakt, hierdoor moest ik Leunen op het laatste moment afzeggen. Maar die cursus voor trainer-coach I wilde ik met het oog op mijn toekomst per se volgen. Zo'n kans krijg je maar één keer in je leven. Als die trein voorbij komt, moet je erop springen." John Thijssen volgde de intensieve en naar eigen zeggen erg leerzame trainerscursus samen met oud-profs als bijvoorbeeld Peter van Vossen, tegenwoordig assistent-coach van Omniworld, en Anton Vriesde, die momenteel coach is van eersteklas ser Eijsden. Hij liep tijdens de cursus stage bij hoofdklasser .JVC Cuijk in zijn woonplaats Cuijk en heeft inmid dels het op een na hoogste trainers diploma van ons land op zak. En dat betekent dat Thijssen als hoofdcoach aan de slag kan in alle amateurklassen en als assistent-coach van een club uit het betaalde voetbal. Hij koos echter voor SSS'18, onder meer vanwege de ambities van die club en het speler- spotentieel. "Ik heb drie goede en uitvoerige gesprekken gehad met het bestuur en de technische commissie en denk dat SSS' 18 bij mij als persoon en mijn ambities past. SSS' 18 wil een stabiele tweedeklasser worden en daar wil ik graag een steentje aan bijdragen. Ik vind het een uitdaging om als trainer met de huidige talentvolle groep aan de slag te gaan en denk dat er nog behoorlijk wat progressie in de selec tie zit." Thijssen, die sinds enkele maanden vestigingsmanager is van Sportcen trum Laco De Sprank in Venray en in juni vader werd, koos tevens voor SSS'18 vanwege het woonwerkver keer en zijn thuissituatie. "Dat is voor mij ook erg belangrijk. Verder ben ik goed op de hoogte van het voetbal in de regio, want ik kom uit Vierlings beek en ben dus een jongen van de streek. Dat was voor het bestuur van SSS' 18 ook een belangrijke reden om met mij in zee te gaan." De ambitieuze Cuijkse trainer volg de het CIOS in Arnhem en hoopt ooit als assistent-trainer in het betaalde voetbal terecht te komen. "Maar zover is het nog lang niet, ik wil met de weg der geleidelijkheid hogerop. Eerst ga ik me helemaal richten op SSS' 18. We hebben samen de intentie uitgespro ken om minimaal een jaar met elkaar in zee te gaan." John Thijssen wordt de nieuwe trainer van SSS'18. De tweede hoekschop na vijf minu ten luidde de voorsprong in. Frits Lucassen, met te weinig rendement in zijn spel, legde de corner af naar de slimme Frank Brands die door het midden de bal op de voet van Roel Biezenaar lepelde. De sterk spelende rechtsachter brak de score open: 1-0. Niet in het minst tot zijn eigen ver bazing. "Als verdediger maak je niet gauw een doelpunt. En dan ook nog de eerste en zo snel in de wedstrijd. Prachtig", glunderde Biezenaar die anderhalf jaar geleden overkwam van Merselo en sindsdien steeds meer progressie boekt. De beginopstelling met de aanvals linie Tom Hendriks op rechts, Frits Lucassen aan de linkerkant en Frank Brands 'hangend' in het centrum, was maar voor even. Er werd geswitcht dat het een lieve lust was. Lucassen gaf de bal diep op Hendriks die rake lings voorlangs schoot. Het Zeilbergse antwoord had ook wel wat met een schot van Marcel van den Heuvel dat vlak langs de paal ging. Leunen viel wat terug en mocht de handen dichtknijpen dat vlak na elkaar Hans Verbaarschot en Joost Ver- lijsdonk faalden voor het doel. Bij een nu eens snelle aanval bereikte Rob van Ooi Frits Lucassen die zijn zwen kend schot tot corner verwerkt zag. Bij Leunen keerde Luuk Goumans na een slepende schouderblessure terug in het doel. De Venraynaar keep te solide zonder weliswaar echt op de proef te worden gesteld. ZSV speelde compact met veel balbezit en toonde zich meer en meer een taaie oppo- nent.Terwijl de thuisploeg nogal moei te had de bal in de eigen gelederen te houden. Vlak voor rust werd Leunen nog even dreigend. Een afstandspegel van voorstopper Ruud van Ooi werd gestuit en een snelle aanval via Lucas sen naar Hendriks werd dubieus voor buitenspel afgevlagd. Na de thee deelde ZSV wat spelden prikken uit waar de thuisploeg ade quaat op antwoordde. Bij een beetje Leunse dadendrang gingen de bezoe kers al door de knieën.Thomas Litjens, de middenhalf was niet zo dwingend als anders, had wel een secure steek bal op links voorhanden. Waaruit Roy Keijsers net genoeg ruimte kreeg het kleine gaatje tussen doelman Frank van Moorsel en de paal te vinden: 2-0. ZSV zocht noodgedwongen meer het offensief. Koen Gielens kreeg én greep nu de kans om als libero zijn stijgende vorm te tonen. Samen met Ruud van Ooi leverde hij een fikse bijdrage aan de vierde zege op rij."We hebben er even naar moeten zoeken", zegt Ruud van Ooi. "Maar de organisa tie staat er nu de laatste weken." Toch was het nog even schrikken toen ZSV de paal trof en nog geen minuut later een schot rakelings voor langs ging. Frank Brands, balafpakker Roy Keijsers en de weinig gelukkige maar hardwerkende Frits Lucassen brachten het spel steeds meer op de vijandelijke helft. Frank Brands zag zijn vrije trap uit de kruising gehaald waarna hij, met nog een kwartier op de klok, gemist kon worden. ZSV- speler Hans Verbaarschot mocht met zijn slaande beweging naar Joris van Lierop met slechts geel niet mop peren. Leunen trok daarna de winst gemakkelijk over de eindstreep. "Ik heb weinig aan te merken op het spel. Alhoewel alleen de eerste helft redelijk was", vond Jack Maas die niet alleen trots is op de koppositie. "Want in tien competitieduels incasseerden we slechts twee gele kaarten." SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray; Burgemeester J. Waals Wethouder L. Heidens GOLDEN MEMBERS: Art.com Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Flextronics GGZ Groep van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Personato Werving Selectie Rabobank, Venray Vie Curi Vitaal MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BAS B.V. Bax Financieel Advies B.V. Bol Accountants, Venray Boomers Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Corn el co Safety Culinair Creatief DatZitt Horeca Projectmeubilair Deloitte Accountants ,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Feenstra Warmte Totaal Zorg Fortis Bank, Venray Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Interstyling B.V. Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Lekkernij-tAnker, Merselo Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Mari, Wanssum Martin Cuijpers Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steenhandel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Thuijls Beheer B.V. Toverland Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Twan Peeters Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial VB&C 2VM Makelaars/2Count Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wiertz Personeelsdiensten Wonen Venray VRIENDEN SV VENRAY Addit BV Feestcafé de Koets Golfcomplex De Golfhorst Manders Verhuur Munckhof reizen, Horst Nachtcafé Allabonneur Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group Wijnhuis Venray Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2007 | | pagina 26