3D TEKENAAR CAD CAM PROGRAMMEUR invent startpeople CUPPEN Bouwkundig tekenaars (m/v) TI M M ERLI EDEN Nu nog volop keuze in alle prijsklasses HORST Administratief facilitair medewerker Facilitair medewerker/ onderhoud wagenpark f Custers kunstgebitten^ Glazenwassers (ook in de winter) Team-Supervisor logistiek (HBO denkniv.) Orderpickers met 1 -2 jr ervaring Commerciële mdw binnendienst Venlo Monteur onderhoud afvalwater-zuiveringsinstallaties Actieve sales-medewerker materialen installatietechniek ♦>Mdw assemblage onderhoud electrotechniek Locatie Venlo Veldhoven: Ploegleiders AGF verpakken Montage- en bouwhuipen binnen+buitenwerk ♦>Electromonteurs, aanlegwerk Operators mengvoederfabrieken Chauffeurs mengvoederproducten (dagdienst) weekkalenders grote letterkalenders omlegkalenders maandkalenders familyplanners agenda's agenda-inhouden agenda-omslagen luxe kalenders kantooragenda's scheurkalenders Toppers Gezocht m/v A B Limburg 3 autobed rijf ERVAREN LASSER VOOR LASROBOT (M/v) PEEL EN MAAS Donderdag 8 november 2007 - Pagina 28 Architektenburo Olieslagers is reeds 35 jaar actief op het gebied van woning- en utiliteitsbouw. Wegens groei in onze opdrachtenportefeuille zijn wij op zoek naar: Vereisten: -Afgeronde opleiding MTS HTS Bouwkunde -Beheersing van CAD tekenprogramma's bij voorkeur autocad -Het zelfstandig kunnen uitwerken van een schetsontwerp tot een bouwaanvraag met bestektekeningen, werktekeningen en bouwdetails met bijbehorende EPN/EPC berekening -Beheersing van het bouwbesluit -Bij voorkeur enige jaren ervaring Schriftelijke reacties kunt u richten aan: Architektenburo Olieslagers b.v. t.a.v. Dhr. ir. S.J.G. Olieslagers Van Baerlestraat 1 5854 BC Nieuw Bergen Reacties per e-maii: info@architectenbureauolieslagers.nl ARCHITEKTENBURO OLIESLAGERS b.v. sun-power PERSONEEL GEVRAAGD! LEERLING- ALLROUND- Aannemersbedrijf P. Martens Rouwkuilenweg 41 5813 BH Ysselsteyn Tel. 0478-541760 06-20614373 www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie De opdrachtgevers bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing De volgende vacatures staan per direct open Kijk ook op onze website voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen Horst 077-398 2414 Venray 0478 - 531 431 Venlo 077 - 320 38 88 Tegelen 077 - 326 26 80 www.uitzendburomondial.nl personeel en organisatie BaiSllïlëli bv grotestraat 68 venray 1e AUTOMONTEUR AUTOTECHNICUS m/v Uitzendgroep Sun-Power BV is een regionaal opererend uitzendbureau gevestigd in Grubbenvorst dat zich ken merkt door kwaliteit en betrouwbaarheid. Sinds 2000 timmeren wij succesvol aan de weg van het uitzenden en detacheren van tijdelijke arbeidskrachten. Je sterke punten liggen op het administratieve vlak, je beheerst de Nederlandse en Poolse taal in woord en geschrift en je staat sterk in je schoenen. Je werk zaamheden bestaan uit het ondersteunen van de facilitaire afdeling, met name op het administratieve vlak. Dit wil zeggen: het ven/verken van de toewijzing van woonruimtes en vervoermiddelen, het bijhouden van de kilometerregistraties, het begeleiden van doktersbezoeken, aanvragen van bankrekening nummers en sofinummers en het beantwoorden van vragen van Poolse medewerkers. Kortom een zeer veelzijdige functie. Je takenpakket bestaat voornamelijk uit het beheren en onderhouden van 70 auto's en 100 fietsen. De werkzaamheden die hier bij horen zijn; verrichten van klein onderhoud en reparaties, plannen APK, personen- ven/oer, bijhouden van de autoregistratie, aan- en afmelding van auto's bij verzekering en belasting. Je bent in het bezit van rijbewijs B en E, je bent flexibel inzetbaar (bereid om ook het weekend te werken), je beheerst zowel de Nederlandse als de Duitse taal en bent woonachtig binnen een straal van 15 km rondom Grubbenvorst. Kennis van Word en Excel is een eis. Heb je interesse in een van deze vacatures, reageer dan snel voor meer informatie! Uitzendgroep Sun-Power T.a.v. Liesbeth Poot Kloosterstraat 41A 5971 BC Grubbenvorst E-mail: liesbeth @sun-power.nl Info: www.sun-power.nl UITZENDGROEP Reparaties klaar terwijl u wacht. Voor een nieuwe prothese kunt u rechtstreeks bij ons terecht. Vergoedingen kunnen voor alle verzekeringen geregeld worden. Ons laboratorium is ook gespecialiseerd in implantaatprotheses. Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend bij ons terecht. Erkent V.L.H.T. lid, medische hulpmiddelen naar maat volgens EU richtlijnen 93/42 EEC Tandtechnisch laboratorium M. Custers Oirlos0iu0g 4, Oostrum (800 m0t0r vanaf NS station Vanray) Tol.: 0478-581997 Fax. 0478-589335 cox Cox Metaal BV in Venray is toeleverancier van klantspecifieke plaatwerkproducten en samenstellingen. De organisatie is plat en flexibel, waardoor klanten bij Cox terecht kunnen voor prototypebouw en fabricage van kleine series en samenstellingen. Met drie personen ondersteunt het bedrijfsbureau de productie met voorontwerp en detaillering van plaatwerksamenstellingen en 3D cad-cam programmering. Cox Metaal besteedt continue aandacht aan kwaliteit en innovatie van productieprocessen. Wij zoeken momenteel een m/v: Werktuigbouwkundige met interesse in plaatwerk en productietechniek Je wordt verantwoordelijk voor een efficiënte en kostenbewuste werkvoorbereiding van plaat werkconstructies. Met behulp van 3D Cad programmeer je ponsnibbel- en lasersnijmachines en detailleer je uitslagen voor plaatwerksamenstellingen. Je werkt actief mee aan efficiëntere pro ductiemethoden. Klanten worden door jou geholpen en je helpt mee met overige werkzaam heden op het bedrijfsbureau. Je bent een praktische wtb-er, hebt affiniteit met speciaal plaatwerk en wilt je verder ontwik kelen als cad-cam programmeur. Je hebt reeds ervaring met 3D tekenen. Ervaring met het detailleren van plaatwerkconstructies is een pré. Je hebt veel oog voor kwaliteit en efficiënte productiemethoden. Je bent een plezierige collega en kunt goed met werkdruk omgaan. Opleiding: MTS wtb met ervaring of HTS wtb. Je woont binnen 40 km van Venray Cox Metaal biedt je een uitdagende baan, goed salaris en prima werkomstandigheden in een gezond bedrijf. Ook starters worden uitgenodigd te reageren. werving, selectie en psychologisch onderzoek -2. training en consultancy - coaching en outplacement Heb je interesse, stuur dan je sollicitatie naar: Invent Personeel Organisatie, t.a.v. dhr J.H. Lenssen, Postbus 86, 5830 AB Boxmeer. E-mail: jl@invent-personeel.nl Telefoon: 0485-576264/ 06-53313838. Voor diverse opdrachtgevers in Venray zijn wij altijd op zoek naar goede kandidaten. Op dit moment zijn we op zoek naar operators voor een uitdagende, vakinhoudelijke baan in een prettige werksfeer bij diverse bedrijven. Je functie bestaat uit het begeleiden van het gehele productieproces. Ook het oplossen van storingen en het verzorgen van preventief onderhoud behoort tot je taken. Het productieproces bestaat uit het samenvoegen van diverse producten tot een goed product wat aan kwaliteitseisen moet voldoen. Er wordt gewerkt in twee of drieploe gendienst. waarvoor je natuurlijk een interessante toeslag krijgt. Het is een baan voor een gemotiveerde man of vrouw met tenminste LBO werk- en denkniveau en enige ervaring in een vergelijkbare productie omgeving. Heb je feeling met techniek, heb je zin om te leren en kun je met de computer overweg, neem dan contact met ons op en wij helpen je graag verder! Start People Passage 9.5801 BR Venray. Tel: 0478-589344 Email: 1338@startpeople.nl - www.startpeople.nl Operators 0 Voor onze relatie, een mengvoederbedrijf in Noord Limburg, zijn wij op zoek naar: Bel of mail AB Limburg Mussenberg 5 6049 GZ Herten-Roermond T. 0475 - 35 20 30 info@ablimburg.nl Contactpersonen Nina Oppedijk van Veen en Kirsten Lathouwers - Bedienen van installaties (malerij, mengerij en perserij) - Verwisselen van onderdelen en uitvoeren van klein onderhoud - Beoordelen van grondstoffen en gereed product - Registeren van verwerkte hoeveelheden - Bewaken van de voorraden - Gereedmaken van ladingen voor bulkauto's - Bereidheid tot werken in 2-ploegensysteem - Mbo werk en denkniveau Chauffeurs: - Het laden en lossen van mengvoeders en grondstoffen meteen tankwagen van 24-ton (2-asser) of 30-ton (3-asser) - Rijbewijs CE en chauffeursdiploma - Klantvriendelijke en flexibele instelling - Ervaring met het rijden op een tankwagen is een pré! We bieden: - Gevarieerde functies in collegiale teams. Een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. mburo is op zoek naar een jonge, enthousiaste, fulltime Functie-eisen: - diploma 1e automonteur met APK keurmeesterbevoegdheid - stekdiploma Airco is een pré - in bezit van rijbewijs B - minimaal 3 jaar werkervaring - zelfstandig werkend Arbeidsvoorwaarden: - afwisselende baan met veel zelfstandigheid - salaris passend bij de zwaarte van de functie Voor meer informatie over deze vacature kunt u telefonisch contact opnemen met Frank Cuppen, 0478 - 514053, of stuur uw brief met CV voor 20 november naar: Autobedrijf Cuppen Zuivelweg 2d 5809 EA Leunen info@autobedrijfcuppen.nl www.autobedrijfcuppen.nl CLT CLT-Horst B.V. is gevestigd in Horst op industrieterrein Hoogveld en produ ceert sinds 1996 plaatwerkconstructie''s en delen voor industriële, technische, medische, weg en waterbouwkundige toepassingen. Wij verwerken deze met de meest moderne technieken in een zelfsturend team. We onderscheiden ons door een belangrijke meerwaarde te leveren in de voorbereiding van het plaatwerk van onze klanten o.a. in kwaliteit en kwantiteit. Om deze uitbreiding verder te verbreden zijn wij op zoek naar een: Wat wij van U verwachten: Enkele jaren ervaring als lasser in de plaatwerk en constructiebranche Bereidheid tot het volgen van cursussen voor Motoman lasrobot. Meedenken in een optimale lasvolgorde en een optimale en effectieve lasmal. Gevoel voor kwaliteit en controle van de productenstroom. Dat U graag in teamverband werkt, om gezamenlijk het optimale resultaat te bereiken. Dat U in staat bent de aangename werksfeer te versterken. Wat wij u kunnen bieden is: Een gevarieerde functie in een goed georiënteerde onderneming op het gebied van plaatwerk. Het werken met de nieuwste machine's en technologieën in deze branche. Een prettig gemotiveerd team met relatief kleine serie's Volop ruimte voor zelfstandige initiatieven te ontplooien en mee te groeien. Wij investeren in medewerkers en bieden ruimte voor opleidings- en ontwikkelmogelijkheden. Voor aanvullende informatie kunt u ook gebruik maken van onderstaande web-site. Sluit dit profiel aan bij U kennis en vaardigheden, schrijf of mail uw brief met curriculum vitae naar onderstaand adres: CLT-Horst B.V. Industrieterrein Hoogveld - Expeditiestraat 7, 5961PX Horst E-mailj.christiaens@clt-horst.com - http: www.clt-horst.com

Peel en Maas | 2007 | | pagina 28