Taihuttu weg bij Venray Floor ballenjongen bij Oranje Gevoelig verlies Volharding Venray voor krachtproef tegen Someren Venray incasseert eerste nederlaag SA "Venray 1 EX Summa Topschutters] Klassement Suhtma G> PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 8 november 2007 - Pagina 23 De Schijnwerper op: Coen Wijei (Holthees) top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Vinkenslag dompelt de Wieën in rouw: 0-1 Nieuws uit Venray en omgeving leest U in SV Venray Volharding bekert tegen VOS Seizoen voorbij voor Van der Weerden Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: 'PORT 2000 Sportnieuws -info De redactie van Peel en Maas zet ook in het voefHSeeizoerTSHQ^OOS wel\ lijks een speler, trainer of andervoetbaldier' vaj^en artlqteurverem^sjg uit i gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in dr schijnwerpCTS^Ook spele^v^ SSS' 18,Volharding en Holthees worden ii^fe rubriek 'De srhiinw^waep or de tand gevoeld. De gastspeler voorspeltnet als de voetbalkenners vanl rayse nieuwsblad ook nu weer de ujWagen van tien amateurduels die dat w< end gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan int hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die besc baar wordt gesteld door SpCrt-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook gen de deelnemers meuHun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen redactie van Peel en>faas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwer ter: Coen Wijenberg, «ratinier van Holthees. Naam: Coet^ivijenberg Leeftijd: Geboren in: Holthees Woonplaats: Holthees Partner: Ik heb een vriendin: Loes Cus- ters Kinderen: Nee Studie/ beroep: Ik ben zelfstandig ondernemer Club: Holthees Positie: Laatste man Hoogtepunt: De twee nacompetities met Holthees Dieptepunt: Ik heb een keer mijn kruisbanden gescheurd Vorige clubs: Volharding Beste trainer: Hans Jansen Slechtste trainer: Daar geef ik maar geen antwoord op Grootste ergernis: Verliezen Beste boek/tijdschrift:Voetbal International Beste film: Ik ben al lang niet meer naar de bioscoop geweest Andere hobby's: Die heb ik niet, als zelfstandig ondernemer heb ik daar geen tijd voor Lievelingseten: Italiaans Drank: Een pilsje Mooiste vrouw: Ik kies toch maar voor mijn vriendin Opwindend: Een Aston Martin Favoriete tv-programma: De Lama's Favoriete club: PSV Favoriete speler:Affelay Favoriete vakantieland: Het is al lang geleden dat ik in het buitenland op vakan tie ben geweest. Wie wordt kampioen in jullie klasse?:ACVW Wie wordt laatste in jullie klasse?: Lottum Coen redactie Venray-Someren 2-0 1-1 Lierop-Leunen 0-1 2-1 Top'27-Sparta'18 0-2 1-1 SV Oostrum-HW Helmond 0-2 1-3 Swolgense Boys-EWC'46 3-0 2-0 SVOC'Ol-Quick Boys 0-2 1-1 SV United-Melderslo 1-1 2-1 Holthees-Lottum 3-0 2-1 BW'27-Merselo 1-1 1-3 America- Y sselsteyn 2-1 1-3 Maikel Wismans (SVOC'Ol) voorspelde de uitslagen van het afgelopen week end beter dan redacteur Henk Lammen van Peel en Maas: 6-4. Met zes punten bezet hij momenteel de tweede plaats in het klassement. De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 2) Maikel Wismans (SVOC'Ol) 6 3) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 5 5) Tom Hendriks (Leunen), Paul Kursten (Swolgense Boys) en Arjan Kempen (Oostrum) 8) Ivo van der Weerden (SV Venray) en Willem Voesten *i Maatwerk in financiële zekerheid Het avontuur van Gino Taihut tu bij Venray heeft slechts drie maanden geduurd. Vorige week kreeg de Venlose aanvaller te horen dat hij niet meer welkom is bij de Venrayse eersteklasser. Tai huttu belandde na een goed begin op de bank en in die rol kon hij zich moeilijk schikken. Het steekt de Venrayse club dat de Venlonaar geen inzet toonde op de trainingen en bij invalbeurten zou hij weinig bezieling tonen. Dat Taihuttu vorige week langs de lijn in Heerlen openlijk kritiek uitte op de techni sche leiding, was de bekende drup pel. "Dinsdag heb ik een gesprek met Gino gehad", zegt bestuurslid techni sche zaken Peter Rongen "Ik heb hem verteld dat we hem niet meer nodig hebben. Hij heeft zijn spullen ingele verd en wij hebben hem zijn pasje en een getekend blanco overschrijvings formulier meegegeven. Hij is nu vrij om te gaan en staan waar hij wil. Hoe Gino reageerde? Hij vindt Venray een klote vereniging. Taihuttu (24) heeft in zijn carrière al acht clubs versleten. Vorig seizoen liep het voortijdig mis bij Venlo waarna hij zich uit eigen beweging bij Venray aanmeldde. "We hebben toen duidelijke afspraken met hem gemaakt", zegt Rongen. In de voor bereiding en in de eerste weken van de competitie liep alles nog naar wens. De problemen begonnen toen Taihuttu in de vijfde wedstrijd naar de bank werd verbannen. Daar zou hij niet meer vanaf komen. "De lam lendigheid die hij uitstraalde bij een invalbeurt, dat accepteren wij niet", zegt Rongen. "Drie weken geleden heb ik met hem daarover een gesprek gehad. Het probleem is dat hij steeds naar anderen wijst zonder zelfkritiek te tonen. Het werd daarna alleen maar van kwaad tot erger. Op de trainingen liep hij te lamballen en twee weken terug moest hij bij het tweede elftal meedoen. Maar toen was hij ineens geblessseerd. Terwijl hij langs de kant vertelde 'ik ga toch zeker niet in het tweede voetballen'." Peter Rongen vindt het jammer dat het zo gelopen is. "We hadden meer van hem verwacht. In de voorberei ding ging het inderdaad steeds beter. Maar hij heeft het daarna helaas niet goed opgepakt. In het belang van de vereniging is het het beste dat we uit elkaar gaan." Trainer Jan Poels was niet bij het laatste gesprek aanwezig. Voor hem is Taihuttu alweer een gesloten boek. "De samenwerking heeft niet gebracht wat we ervan hadden gehoopt. Het heeft niet gewerkt. Verder wil ik er geen woorden aan vuil maken. Ik ga gewoon met deze groep verder", ver klaart Poels. De 15-jarige Floor van Gemert uit Maashees maakt zaterdag 17 novem ber in Stadion De Kuip in Rotterdam haar debuut bij de EK kwalificatie wedstrijd Nederland-Luxemburg. Zij maakt zich op voor dé voetbalwed strijd van haar leven. Floor krijgt een echte VIP-behandeling. Zo mag zij vier supporters meenemen naar de wed strijd. Zij krijgen eerst een rondleiding in Stadion De Kuip in Rotterdam. Zo zijn ze goed op de hoogte van wat er zich achter de schermen afspeelt. Ter voorbereiding op het echte werk volgt een intensieve voetbalclinic onder leiding van een echte VIP Gedurende de clinic wordt Floor klaargestoomd voor het echte werk later op de dag: ballenjongen (j/m) zijn bij de wedstrijd Nederland - Luxemburg om 20:30 uur. SV Milsbeek-Volharding 2-0 (1- 0). Bijzonderheid: 91. grensrech ter Leo van den Berg (Milsbeek) weggestuurd door arbiter Basci- ano. Volharding verloor voor het derde opeenvolgende seizoen de uitwed strijd tegen Milsbeek: 2-0. In een bij zonder onvriendelijke wedstrijd was Volharding net als de afgelopen twee voetbaljaargangen niet opgewassen tegen het fysieke intimidatievoetbal van Milsbeek, hoewel de equipe van trainer André Cornelissen in de eer ste helft zeker kansen had om deze wedstrijd winnend af te sluiten, maar dat lieten de roodwitten na. Al na vier minuten werd de toon in deze wed strijd gezet door de centrale verdedi ger van Milsbeek Amar Benboujemaa. Hij spuugde linkerspits Jaap de Vlam ala Eric Addo vol in het gelaat. Deze walgelijke actie werd niet waargeno men door scheidsrechter Basciano uit Bergharen, die daarna zijn handen vol had om deze altijd beladen derby in goede banen te leiden. Na ruim een kwartier leek Mark Blenckers voor een voorsprong te gaan zor gen voor Volharding, maar de kleine spelmaker werd onterecht afgevlagd voor buitenspel. Even later werd een schot van Jaap de Vlam geblokt door een Milsbeek-verdediger. De kansen bleven voor Volharding. Erik Ermers schoot via een been van de tegen stander over. De goal viel echter aan de andere kant. Na een scrimmage zorgde aanvoerder Wilco Mans voor de op dat moment onverdiende 1-0 voor Milsbeek. Direct na het doelpunt speelde zich opnieuw een onver kwikkelijk tafereel af. Stef van Asten van Volharding kreeg na het juichen in het voorbijgaan een kopstoot van zijn directe tegenstander Bas Kusters van Milsbeek. De scheidsrechter had het gezien en leek de enige juiste straf te gaan uitdelen, een rode kaart, maar tot verbazing van met name Vol harding bleef het bij een vermaning van de arbiter in de trend van 'niet meer doen jongen'. Een ongelooflijke dwaling van leidsman Basciano. Een minuut na de openingstreffer faalde Chris van Duijnhoven, vertrokken vanuit buitenspelpositie, oog-in-oog met Milsbeek-keeper Ronald van de Broek. Op slag van rust was het opnieuw Wilco Mans die dicht bij een treffer was voor de thuisclub. Volhar ding-keeper Daan de Bruin verwerkte Mans' kopstoot echter tot hoekschop. Na rust verzuimde Volharding om net als in de eerste helft te voetballen, waardoor Milsbeek de bovenliggende partij werd. In de 53e minuut herin nerde scheidsrechter Basciano zich waarschijnlijk dat hij Kusters in de eerste helft had moeten wegsturen. Volharding-aanvoerder Gijs Ermers haalde toen namelijk diezelfde Kus ters in doorgebroken positie onderuit, maar de arbiter werkte bij iedereen op de lachspieren door te gebaren dat Ermers de bal had gespeeld. Geen rood derhalve voor Ermers, terwijl hij dat wel verdiend had. Twintig minu ten voor tijd was de referee opnieuw bepalend. Hij gaf Milsbeek een straf schop terwijl de overtreding van Jan Willemse op Daan Creemers minstens een meter buiten de zestien meter plaats vond. Bas Kusters -die na zijn kopstoot al lang niet meer op het veld had mogen staan- besliste vervolgens vanaf elfmeter de wedstrijd: 2-0. De laatste tien minuten kroop Volhar ding weer wat uit haar schulp en dat leverde nog een aantal aardige kansen op voor de Bekenaren. Een prachtig schot van Erik Ermers verdween maar net over de lat, een vrije trap van Mark Blenckers werd door Van den Broek tot corner verwerkt en een inzet van Jaap de Vlam werd van de lijn gehaald. Milsbeek-grensrechter Leo van den Berg werd vervolgens nog wegge stuurd door Basciano. In de extra tijd kreeg Milsbeek via Daan Creemers en Wilco Mans nog twee dikke kansen om de score verder op te voeren voor Milsbeek, maar het bleef uiteindelijk bij 2-0 voor de thuisclub. Venray-aanvaller Khalid Hlimi wordt fel belaagd door doelman Sten Dree- zen van Vinkenslag. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. In het teamklassement is SSS'19 dankzij vijf treffers tegen Maarheze langszij gekomen bij Swolgense Boys. Beide teams voeren met 27 goals de ranglijst aan. In het individuele klas sement blijft Hakan Sazak (Holthees) Koploper Venray voelt de hete adem van de concurrentie in de nek. De riante voorsprong is na de 2-2 bij Heerlen en de eerste nederlaag van zondag (0-1 tegen Vinkenslag) als sneeuw voor de zon verdwenen. Opnieuw een misstap betekent onherroepelijk dat Venray van de troon wordt gestoten in de eerste klasse D. Zondag wacht op sportpark De Wieën een krachtproef tegen de num mer drie Someren. De Brabanders heb ben een wedstrijd minder gespeeld en staan qua verliespunten zelfs op gelijke hoogte met de Venraynaren. Doelman Peter Nabbe keert terug van een wedstrijd schorsing. Afgelopen zondag tegen Vinkenslag was naast Van der Weerden ook Farid Idrissi geblesseerd. Rob Scholten, terug van een blessure, zat niet bij de selectie. Hij speelde 's ochtends in het tweede elftal. In de eerste acht duels trof Venray, dat de eerste periodetitel opeiste, ook de acht laagst geklasseerde ploegen. Daarna volgen de drie titelconcur- renten. De eerste confrontatie, zondas eerste met twaalf treffers voor Robin Tissen (Swolgense Boys) met tien doelpunten. Teamklassement ISwolgense Boys en SSS '18 27 3) Holthees 26 4)Leunen 23 5) Venray 18 6)Ysselsteyn 17 7) Volharding 14 8) BW'27 13 9) Merselo en TOP'27 10 II) SV United 9 12) SVOC'Ol 8 13) Oostrum 5 Individueel klassement: 1) Hakan Sazak (Holthees) 12 2) Robin Tissen (Swolgense Boys) 10 3) Wout Janssen (SSS'18) en Bas Heij- nen (Swolgense Boys) 8 5) Freek Thoone (Venray), Tom Hen- drix (Leunen) en Bas Joosten (SSS'18) 7 8) Luc Janssen (SSS'18) en Frank Brands (Leunen) 6 10) Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Frits Lucassen (Leunen) 5 tegen Vinkenslag, liep niet goed af. Na Someren wordt een week later uit bij Groene Ster de eerste competitiehelft afgesloten. Someren is een ploeg die Venray niet zo goed ligt. Trainer Jan Poels verwacht in ieder geval een strijdbaar Venray aan de aftrap te zien. In de tweede klasse H is de opmars van Volharding in Milsbeek (2-0 ver lies) gestuit. De Vierlingsbekers blijven steken in de middenmoot. Zondag is SVC 2000 te gast op sportpark Soe- tendaal. De Roermondenaren staan vlak boven Volharding. SSS'18 blijft maar winnen in de derde klasse C. Maar ook de concur renten Wittenhorst en Helden laten weinig steken vallen. De Overloners wachten zondag de lastige uitbeurt bij de nummer vier Roermond. Leunen is in de vierde klasse F de nieuwe koploper. Op doelsaldo blij ven de oranjewitten Mifano voor. De ploeg van trainer Jack Maas kreeg de koppositie in de schoot geworden doordat HW Helmond drie punten in mindering kreeg. Leunen gaat zondag op bezoek bij Lierop dat in het begin van de comnetitie nou even aan de leiding ging. Oostrum zal moed put ten uit de eerste competitiewinst. Er werd vrij overtuigend met 0-2 gewonnen bij Sparta'18. De roodwit ten spelen zondag thuis tegen het sterke HW Helmond. TOP'27 staat nog slechts een punt boven Oostrum. Om aansluiting te houden met de vei lige plaatsen, moeten de Tienraynaren thuis winnen van Sparta'18 dat vier punten meer heeft. Na zes nederlagen op rij snakken de oranjezwarten naar een overwinning. Swolgense Boys blijft ongenaakbaar in de vijfde klasse F. De ploeg van trai ner Henk de Bijl speelt zondag thuis tegen middenmoter EWC. Na het ver trek van trainer John van der Wijst lijkt SV United uit het dal te kruipen. De fusieclub wist vier punten te pakken tegen de Venlose clubs Quick Boys en FCV Bovendien gaat het scoren de blauwwitten gemakkelijker af. Zon dag kan het team van interim-trainer Michel Knoops verder afstand nemen van de degradatiezone als laagvlieger Melderslo op bezoek komt. SVOC'Ol probeert zo snel mogelijk de rode lan taarn over te seven. De nloes van Mar cel Lenssen krijgt thuis evenwel een zware dobber aan de nummer twee Quick Boys. In de zesde klasse E achtervolgt Holthees de koplopers AC VW en Griendtsveen. Om in het spoor te blij ven moet de club uit Holthees-Smakt voor eigen publiek afrekenen met de nummer tien Lottum. Ysselsteyn probeert uit tegen America de weg omhoog weer in de slaan. Na een uitstekende start met negen uit drie, maakten de Ysselsteyners een min dere periode door. Zondag kwam daar met de 3-1 zege op Lottum een einde aan. BW'27 en Merselo sluiten wel haast troosteloos de ranglijst. Beide clubs treffen elkaar in Blitterswijck in een heus kelderduel. Venray-Vinkenslag 0-1 (0-0). Doelpunt: 83. Nick Lahaut 0-1. Scheidsrechter: Meijers (Beek). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Freek Thoone en Koen Ooms (Venray), Khalid Boukazza, Domi nique Bosch en Tom Bovens (Vin kenslag). SV Venray: Jurcik; Keijzers, Gee- nen, Gommers en Ooms; Crooij, Seijkens, Van Bergen en Custers; Hlimi (80. El Ghotd) en Thoone. Door Henk Willemssen "Het zat er een keer aan te komen", luidde de berustende reactie van Venray-trainer Jan Poels op de 0-1 thuisnederlaag tegen Vinkenslag. De Venrayna ren gaan ondanks het eerste ver lies nog altijd aan kop in de eerste klasse D. Maar de riante voor- Programma zaterdag 10 nov. GeleenZuidAl-SVVenrayAl v. 12.30 MVC19 A1 -S V Venray A2 v. 13.45 SVVenrayA3-BelfeldiaA2 a. 15.00 SV Lottum Al-SVVenrayA4 v. 14.00 SVVenray Bl-Sparta'25 BI a. 15.00 SV Venray B2-Volkel BI a. 13.15 SV Venray B3-VCH BI a. 15.00 SV Venray B4-Melderslo BI a. 13-15 Mierlo Hout B4-SVVenray B5 v. 13.45 Wittenhorst Cl-SVVenray Cl v. 12.00 SV Venray C2-MMC Weert Cl a. 15.00 MVC'19 C2-SV Venray C3 v. 12.00 SVVenray C4-SV Lottum Cl a. 11.30 SVVenray C6-SV Venray C5 a. 11.30 SVVenray C7-SSST8 C2G a. 13.15 HBSV C3-SV Venray C8M v. 11.00 UDI'19 Dl-SVVenray Dl v. 10.15 Baarlo Dl-SVVenray D2 v. 10.45 SSS'18 Dl-SVVenray D3 v. 10.30 SVVenray D4-Sc. Irene D3 a. 9.15 SV Oostrum Dl-SVVenray D5 v. 10.30 SVVenray D6-Meterik Dl a. 9.15 SVVenray D7-GFC33 D2 a. 9.15 TSC'04 D2-SV Venray D8 v. 10.45 SVVenray D9-SV Venray Dl OM a.9.15 MULO El-SVVenray El v. 9.30 SVVenray E2-SV Oostrum EIGa. 10.00 SVVenray E3-Volharding El a. 10.00 Leunen E2-SVVenray E4 v. 8.15 SVVenray E5-SSST8 E2G a. 10.00 SVVenray E6-Baarlo E3 a. 10.00 Wittenhorst E4-SVVenray E7 v. 8.00 SVVenray E8-Wittenhorst E5 a. 9.00 Stormvogels E2G-SVVenray E9 v. 9.00 Ysselsteyn E4-SV Venray E10 v. 8.00 SVVenray El 1-RESIAE2CO a.9.00 SV Lottum E2-SVVenray E12 v.9.00 SVVenray E13-TOP'27E2CO a.9.00 SV United E4-SV Venray E14 v. 9.30 SWenray E15-Helden E6 a.9.00 Bruheze F1 -SV Venray F1 v. 815 VW'03 F1-SVVenray F2 v. 9.00 SVVenray F3-SSST8F1 a. 11.00 Wittenhorst F2-SVVenray F4 v. 9.30 SVVenray F5-Volharding F2 a. 11.00 SVVenray F6-WV03 F3 a. 11.00 SVVenray F7-MVC19 F5 a. 11.00 SVVenray F8-Quick Boys F3 a. 11.00 Venl. Boys F6-SV Venray F9 v. 8.00 America F1-SWenray F10 v. 8.30 SVVenray Fll-HBSV F5 a. 12.00 SVVenray F12-Hapse Boys F2 a. 12.00 Sparta'18 F8-SVVenray F13 v. 8.00 SWenray F14-SVEB F3 a. 12.00 Minor JGl-SVVenrayJGl v. 12.30 SVVenray Mini F wedstrijden a. 12.00 Uitslagen SVVenrayAl-Venl. BoysAl 2-1 SV Venray A2-Juliana MillAl 3-3 IVO A2-SV Venray A3 1-7 ZSV BI-SVVenray BI 1-1 Volharding lootte in de derde beker ronde de thuiswedstrijd tegen VOS. De Venlose vierdeklasser wist door een 5- 2 zege op Leunen de derde ronde te bereiken. Swolgense Boys speelt thuis tegen vierdeklasser MVC'19 uit Maas- bree. De Swolgense vijfdeklasser zit nog verrassend in het bekertoernooi na de 1-3 zege op SVEB dat in dezelf de klasse speelt als MVC'19. De derde bekerronde staat gepland op zondag 25 november. sprong is flink geslonken. Alle titelconcurrenten wisten zondag de volle buit te pakken. Jan Poels leek tijdens de wedstrijd de bui al te zien hangen. Hij coachte opvallend fel en nerveus en reageerde geagiteerd op de - in zijn ogen - fou tieve beslissingen van de scheidsrech ter. En dat waren er zo te horen nogal wat. Er hing sowieso een geïrriteerde sfeer rondom de dug-outs met enkele scheldpartijen over en weer. Na afloop was Poels weer de rust zelve en legde in zijn analyse de vin ger op de zere plek. "We verliezen teveel duels en winnen bijna geen enkel duel om de tweede bal. Dan kun je moeilijk een wedstrijd winnen. Vinkenslag heeft ons goed bespeeld. We kregen te weinig grip op het spel. Vitesse'08 Bl-SVVenray B2 1-2 HBSV B2-SV Venray B3 0-2 SVVenray B4-Koningslust BI 3-0 SVVenray B5-ZSVB3 1-8 SVVenray Cl-SC. Helmondia Cl 0-2 Sp.Susteren Cl-SVVenray C2 5-1 SVVenray C3-EWC'46 C1CO 5-2 Stormvogels'28 Cl-SVVenray C4 1-3 SVVenray C5-LeunenC2 1-2 ScIrene C3-SV Venray C6 3-1 Leunen C3-SV Venray C7 4-0 SV Venray C8M-RKSV FCV C2 1-5 SVVenray Dl-Olympia'18 DIG 0-1 TSC'04 Dl-SVVenray D2 5-1 SV Venray D3-Estria D1 0-6 Baarlo D2-SV Venray D4 Uitg. SVVenray D5-Stormvogels DIG 0-10 IVO D3-SV Venray D7 6-2 SVVenray D8-Volharding D2 0-4 Sc. Irene D5-SVVenray D9 5-1 SV Venray D10M-HBSV D3 4-8 SVVenray El-Rood Wit'62 4-2 Venl. Boys E2-SVVenray E2 5-2 Leunen El-SVVenray E3 4-1 SVVenray E4-SV Oostrum E2G 9-1 MVC'19 E2-SVVenray E5 4-2 Sc. Irene E3-SV Venray E6 3-3 SV Venray E7-America El 7-4 GFC' 33 E3-SV Venray E8 0-2 SVVenray E9-BW27 El 1-10 SVVenray E10-Venl. Boys E6 7-2 RKDSO E2-SV Venray El 1 11-0 SV Venray E12-America E2 6-2 SVEB E2-SVVenray E13 11-2 SV Venray E14-SSST8 E5G 7-2 Sparta' 18 E6-SV Venray E15 16-0 SV Venray F1 -Deurne F1 16-0 SVVenray F2-Sc. Irene F1 5-2 SV Oostrum Fl-SVVenray F3 6-2 SVVenray F4-Sc. Irene F2 5-1 Leunen F3-SVVenrayF5 0-14 Sparta' 18 F4G-SV Venray F6 2-2 Baarlo F4-SVVenray F7 0-16 Programma zondag 11 november SVVenray-Someren 14.30 SVVenray 2-Volharding 2 11.00 Someren 3-SVVenray 3 13.00 Stormvogels'28 2-SV Venray 4 11.00 SVVenray 5-HBSV 3 10.30 SVVenray 6-JVCCuijk 4 10.30 TOP'27 2-SV Venray 7 11.00 SVVenray 8-Leunen 5 9.30 Sparta'18 5-SVVenray 9 10.00 Dames SVVenray 1-Wilhelmina 1 11.30 SVVenray 2-MVC 1 9.30 Juliana Mill 1-SVVenray 3 12.00 Sambeek 1 -SV Venray 4 11.00 Het seizoen is alweer voorbij voor Ivo van der Weerden. De Venrayse middenvelder liep twee weken gele den tijdens de training een zware knieblessure op. In het ziekenhuis bleek onlangs uit de scan dat een kruisband in de linkerknie helemaal is afgescheurd. De ongelukkige voet baller wacht een operatie en hij zal negen maanden uit de roulatie zijn. "Een enorme aderlating", vindt trai ner Jan Poels. "Niet alleen als speler maar ook in de kleedkamer is het een prima jongen om erbij te hebben. Helaas zien we hem pas volgend sei zoen weer terua." Dan is de 0-1 nederlaag, vooral gezien de tweede helft, niet eens onterecht", zo toonde Jan Poels zich realistisch. Bij Venray maakte Tom van Bergen zijn debuut in de basis. Dat ging ten koste van Luuk Snijders. Ales Jurcik verving in het doel de geschorste Peter Nabbe. Met een knappe redding op een kopbal van dichtbij liet de Tsjechische goalie zich al direct zien. Aan de overzijde wist Khalid Hlimi niet te profiteren van zwak uittrappen van doelman Sten Dreezen. Even later bediende Freek Thoone vanaf links Hlimi op maat bij de tweede paal maar ook nu vloog de bal hoog over het doel. Na twintig minuten kreeg de opspringende Wout Gommers de bal ongelukkig tegen zijn bovenarm. Arbiter Meijers kende geen pardon en wees naar de stip. Een zware straf. Aanvoerder Rob Schulpen zou het klusje klaren maar met een katachtige duik ranselde Ales Jurcik de bal uit de benedenhoek. De strijd werd grim miger, ook langs de kant. Vinkenslag- grensrechter Bleize maakte er soms een potje van. Zijn vlagsignaal werd stelselmatig genegeerd door de leids man. De emoties liepen weer eens hoog op toen Khalid Boukazza te hard doorging op doelman Jurcik. De strijd ging in een hoog tempo op en neer. Topscorer Robbie Lutgens ont snapte aan buitenspel en hij dook vrij voor het Venrayse doel op. Lutgens had zijn vizier - tot opluchting van de thuisclub - iets te hoog gericht. Een solo van Khalid Hlimi werd hard gestuit door Dominique Bosch die ook geel incasseerde. Nieuwkomer Tom van Bergen leverde vanaf rechts een prima vrije trap af. Bij de tweede paal dook Wout Gommers gevaarlijk op maar hij miste in de vaart het doel. Freek Thoone had het lastig tegen zijn bewaker Gokhan Balei (ex-MW). Op slag van rust kwam Thoone, uit een diepe bal van Bob Crooij, eindelijk los maar hij strandde op de doelman. Venray begon niet goed aan het tweede bedrijf. Vinkenslag werd twee keer dreigend. Jan Poels maande zijn ploeg tot meer scherpte. Twintig minuten voor tijd een dieptepass van Koen Ooms op de scherp opgestelde Thoone. Arbiter Meijers liet opnieuw zijn vlaggende assistent staan. Maar Thoone kon ditmaal niet het verschil maken en schoot een meter over. Drie minuten later brak Khalid Hlimi door over de rechterkant. Zijn venij nige schot scheerde rakelings voor langs terwijl het publiek al juichend opsprong. Dit was de beste en tevens de allerlaatste kans voor Venray dat voetballend te weinig bracht. Het mid denveld werd vaak overgeslagen in de hoop op een bevlieging van Thoone of Hlimi. Libero Daan Geenen was de absolute uitblinker. Hij heerste in de lucht, organiseerde zijn defensie en verloor geen enkel duel. Het slotoffensief was voor de Maas trichtenaren. Een afzwaaier van Yvo Jongepier was een voorbode. Zeven minuten voor tijd besliste invaller Nick Lahaut de wedstrijd. Uit een hoekschop wist hij het gaatje te vin den: 0-1. Alhoewel de arbiter nog acht minuten liet naspelen, wist Venray er geen tegenoffensief uit te persen. Opportunistisch spel is aan de thuis club niet besteed want het ontbreekt aan een spits die 'oorlog' kan maken in de zestien. Trainer Poels was ontevreden. "Alleen de achterhoede en Marcel Seijkens speelden naar behoren. We hebben vooral na rust verzuimd de strijd aan te gaan. Dat zal de volgende keer toch anders moeten." SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. GOLDEN MEMBERS: Art.com Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Euroshutters Flextronics GGZ Groep van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Muermans Projectontwikkeling Management B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Rabobank, Venray Vie Curi Vitaal MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMRO Bank Adecco Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V/Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BAS B.V. Bax Financieel Advies B.V. Bol Accountants, Venray Boomers Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Ten Brinke Hekwerken BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Cocosoft Communicatiehuis Centennial Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief DatZitt Horeca Projectmeubilair Deloitte AccountantsVenlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Feenstra Warmte Totaal Zorg Fortis Bank, Venray Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. Gilde BT van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank, Venray Interstyling B.V. Int ratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders Kronenberg Collega's, Loopbaanadviesbureau De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Mari, Wanssum Martin Cuijpers Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Mister Kool's, Wanssum NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie PDS Products Personato Werving Selectie Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Sport 2000 Steen handel Kusters De Swing B.V. Restaurant, America Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Tandartsenpraktijk Venray Toverland Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV ning Te Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Twan Peeters Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial VB&C 2VM Makelaars/2Count Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Wellness and Sports Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wiertz Personeelsdiensten Wonen Venray VRIENDEN SV VENRAY Add it BV Bert van Hees Barbecueverzorging Feestcafé de Koets Golfcomplex De Golfhorst Manders Verhuur Munckhof reizen, Horst Nachtcafé Allabonneur Sport Lavit Taxatiebureau Dirkx van Soest Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group Verhoeven Bouwgroep BV Wijnhuis Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23