€7 €7 Voor al uw rouwbloemwerk Tk eo Arts Platteland w voor een verzorgd vaarwel Transire Transire Henriëtte Koopmans - van Els jvSonja Buffart ij intratuin Langstraat 133, LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN Boerderij Stoffeerspecialist" CoéG adr@® 88 Hub Gooren vof Terrazzo Natu u rsteenwerken |-|ans 'Mooi haar groeit alleen op een gezonde hoofdhuid' BRIENSVELD PEEL EN MAAS Donderdag 1 november 2007 - Pagina 31 QD a@®DsG DAIHATSU ©HDD Zijn Autobedrijf GHV AAÓvtELMo% Henk van de Ven Sinds 19»3 BADKAMERSPECIALIST van aanbouw tot afwerking Nieuwbouw - verbouwing - renovatie WIJ ZOEKEN NOG ANDERE THERAPEUTEN OM MEE SAMEN TE WERKEN Hendriks v.o.f begrafenis en crematie onderneming Ir. A/larfjlcestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweq 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wij £ijn dag en nackt kereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 Na grondig onderzoek van hoofdhuid en haar (alleen volgens afspraak) bieden we u een massage-arrangement aan om uw haar en hoofdhuid weer helemaal in balans te brengen. Dit doen we met planten-extracten en etherische oliën. Tevens adviseren we hoe u thuis het beste kunt behandelen. Vraag vrijblijvend informatie. Tot ziens bij Ger Wicherts Henriëtte Koopmans-van Els 28-10-2007 Henriëtte Koopmans-van Els ao°yse Ucfe Kiwanis Club de Rooyse Ladies dankt haar sponsoren van de Wandeling voor het Goede Doel 2007 Jeanny Jeurissen - Petit Wim Schellens Lieve Isabelle, Henriëtte Koopmans Wim Schellens Joekskepél Moj Zat en hun vrollie Henriëtte Mevrouw Henriëtte Koopmans-van Els S uitvaarten Jos Baltussen Sinds 2006 zijn wij officieel DAIHATSU dealer voor Venray e.o. U kunt bij ons terecht voor een nieuwe of gebruikte Daihatsu, al het onderhoud en schadeherstel aan uw auto! U bent van harte welkom!! Stationsweg 183, Oostrum Tel. 0478-581154 www.autobedrijfghv.nl - ft- Sfeervol \voneV TEGELKACHELS, DE BESTE EN ZUINIGSTE KACHELS. VOOR ALS U ÉCHT WILT BESPAREN OP UW GASVERBRUIK. De Stoffelhoeve Stationsweg 86, Oostrum 0478-585956/580361 www.stoffelhoeve.nl Zaterdag of na tel. afspraak Uitvaartcentrum bij Algemene Begraafplaats Boxmeer/Sambeek Sfeervolle rouwkamers dag en nacht toegankelijk 0485 523043 - 0478 642642 www.wg-uitvaartzorg.nl Samen met u op weg naar een persoonlijk afscheid "lit boek is uut." Hij overleed na een kortstondig ziekbed, in de leeftijd van 68 jaar. Venray, Nelly Rooijakkers-van de Ven De vrienden Venray, 28 oktober 2007 Corr.adres: Hagelweg 38 5801 HC Venray Wij hebben Henk voor het laatst in ons midden tijdens de crematiedienst op vrijdag 2 november om 13.30 uur in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg 30 te Venlo-BIerick. Bijeenkomst in het crematorium om 13.15 uur. Henk is opgebaard in het rouwcentrum naast het zieken huis van Venray, waar u donderdag van 18.00 tot 18.45 uur afscheid van hem kunt nemen. Mocht u geen persoonlijk bericht ontvangen, dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te aanvaarden. I bouw- en onderhoudsbedrijf Van o.a.: badkamer-keuken-tuinmuren-serres- bedrijfsloodsen-glasreparaties-zolderkamers enz. Gezellenbaan 5, 5813 EA Ysselsteyn tel.: 0478-542194, fax.: 0478-542127 GSM 06 22529857 E-mail: hgooren@home.nl - www.hubgooren.nl Professionele begeleiding in Coaching/behandeling van Stress, burn-out Hyperventilatie Rouw, relatie, gezin en Werkproblematiek Behandeling door psychoanalytische-, psychosomatische-, Cesar-, adem-en ontspannings- en bedrijfstherapeute. Annette van Laarhoven De therapie wordt afhankelijk van uw verzekering vergoed. Tel 0478-510990 Praktijk voor Oefentherapie Cesar Houding en bewegingsklachten Kinderoefentherapie Kinder sociaal/emotionele therapie Bekkenbodem problematiek Bewegingscorrectie en bedrijfsgerelateerde klachten Neurologische-, orthopedische-, reumatische problematiek Bij onze praktijk Transire staat de oorzaak centraal en wordt er gekeken naar de totale persoon en willen we de persoon verzelfstandigen.. Stationsweg 7c, te Venray Tel; 0478-510990 info@praktijktransire.nl kijk ook op onze website www.praktiiktransire. nl het groene warenhuis Tel. 0478-588585 Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen, leveren, maken en plaatsen van uw: Terrazzo: Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken Natuurstenen: aanrechtbladen - decoratieartikelen - dorpels - grafmonumenten - vensterbanken - vloeren - sierschouwen - tafels - tegels - zuilen Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venray Tel. 0478-580012 fax 0478-503139 aaW'596,67 H(«t, telefoon 077-3981933 HAARSPECIALISI Zondag 4 november a.s. zijn wij weer open. Tijdens deze koopzondag hebben wij weer diverse speciale Zondagaanbiedingen. UW COMPLETE WONINGINRICHTER van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 of ww w. vanhoutenj ans sen.nl Vandaag is op 91-jarige leeftijd in alle rust van ons heengegaan, echtgenoot van Nel Wicherts - Langedijk Nel Wicherts - Langedijk Michiel en Mieke Camiei en Marrit, Guido Nico en Floor Niels en Janneke, Roland en Anita Gerpiet en Nell Joyce en Willem, Ilse Venray, 31 oktober 2007 Tuinstraat 23, 5802 AD Venray Op maandag 5 november om 13.30 uur nemen we afscheid van Ger tijdens een bijeenkomst in Cre matorium Rijk van Nijmegen, Schoenaker 12 te Beuningen. Mochten wij vergeten zijn iemand persoonlijk een kaart te sturen, dan hopen wij u op deze wijze te bereiken. In plaats van bloemen stellen we een gift t.b.v. het KWF erg op prijs. Hiervoor is gelegenheid in de ontvangstruimte van het crematorium. Diep geraakt en zonder woorden.. Er zijn van die dagen, Dat je best zou willen klagen. Verzamel dan alle moed. Lach! En weetALLES KOMT GOED. Wij wensen Jan, Marike, Tijs, Joep en de hele lieve familie heel veel kracht en sterkte met het verlies van deze bijzondere vrouw. Erie-Gladys, Edward-Anja, Mare-Irene, Leon-Ingrid, Maurice-Jacqueline, Norbert-Mehdi, Kiki-Ria, Geert-Time, Richard-Marian, Peter-Maiion, Ans, Wim-Hemiëtte. En alle Kids Lieve Jet, Ik ben nog heel erg klein. Toch voel ik al een beetje pijn. Ik heb een stukje van jouw naam gekregen. Dat zie ik als een zegen. Ik zal hem met heel veel trots dragen. En iedereen over jou vertellen die daar naar zal vragen! Wel jammer dat ik niet meer bij jou kan komen. Maar ik beloof je .ik zal heel veel over je dromen. Later als ik groot en sterk ben. Kan ik zeggen dat ik blij ben dat ik jou ken Dikke knuffel Levi Jet van den Munckhof Na 47 jaar vol in het leven te hebben gestaan - levenslustig, vitaal en ondeugend, gastvrij en betrokken, vol warmte en genegenheid - is toch nog vrij onverwacht op 28 oktober 2007 van ons heengegaan Echtgenote van Jan Koopmans en Mama van Marike, Tijs en Joep AKG - Alles Komt Goed - dit levensmotto straalde ze uit in heel haar doen en laten. Onder dit motto bond ze, samen met haar gezin, familieleden en andere dierbaren de strijd aan tegen de ongenees lijke ziekte die haar vorig jaar trof. De familieband werd hierdoor nog hechter dan hij al was. Henriëtte hield van het leven. Ze wist het te vieren en genoot er met volle teugen van. Haar gastvrijheid was spreekwoordelijk. Samen zijn, samen genieten, samen lachen, samen discussiëren, samen werken, samen vechten, samen delen. Precies zoals ze gewild zou hebben - op zondag - temidden van allen die haar dierbaar waren, is ze vredig van ons heengegaan. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid van haar te nemen tijdens een afscheidsdienst in de Sint Petrus' Bandenkerk (Grote Kerk) in Venray op zaterdag 3 november om 10.30 uur. Aansluitend zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op begraafplaats Boschhuizen. Vrijdagavond 2 november om 18.00 uur is er in dezelfde kerk een avondwake. Voor een persoonlijk woord ligt achter in de kerk een gedenkboek. Henriëtte is thuis opgebaard. U bent van harte welkom op donderdag 1 november tussen 14.00 en 16.00 uur en tussen 19.00 en 21.00 uur. v Boerderijwinkel Streekproducten Kado Pakketten Rondleiding v Doe dagen Familie Ruintjes Lorbaan 1 5814 AE Veulen - Venray Arrangementen Boerenstreeklunch Boerenwandelpad Terras Teh/fax.: 0478 550653 Mobiel: 06 5426 6930 E-mail: info@platteland.nu Info: www.platteland.nu Voor het opnieuw bekleden van klassieke en antieke meubelen, bankstellen, stoelen, caravan- en bootkussens in alle soorten leer en stof. Ook voor kleine reparaties aan huis. Off* Studio Accent, Patisserie Broekmans, 't Anker, Stichting de Marke, Plusmarkt, Luxor Studio Select Theaters, Rabobank Venray, Vivara, Wijnhuis Venray en Restaurant De Swing Ook dit keer was het een zeer geslaagde actie waarvan de opbrengst ten goede komt van Kindervakantiewerk Venray waardoor weer vele kinderen ook in 2008 weer kunnen genieten van hun Kindervakantieweek. DANKBETUIGING Afscheid nemen van iemand waar je van houdt, die je lief is, is enonn aangrijpend. Maar uw belangstelling en betrokkenheid geduren de haar ziekte, de troostende woorden, bloemen en kaarten bij het afscheid van onze onvergetelijke waren voor ons een grote steun en troost. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk dank zeggen. Jacques Jeurissen Kinderen en kleinkinderen Familie Jeurissen Familie Petit Venray, november 2007 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid, medeoprichter en oud-voorzitter Wij wensen Ans, Wilbert en Helmy, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden Probus Novus Amsterdam, 29-10-1998 Venray, 29-10-2007 Het intense, liefdevolle gevoel voor jou, dat jij ons geeft, lieve meid, dat gaf je ons toen, dat geef je ons nu, en voor altijd. Dat kent geen tijd Veel liefs en knuffels We houden van je Je papa, mama en zus Charlotte Tot ons grote verdriet is overleden, onze collega Meer dan zeven jaar is Henriëtte in dienst geweest bij Nelipak. Altijd vrolijk, flexibel qua inzet en tijd, altijd in voor iets nieuws en immer bereid een ander te helpen. Gewoon een geweldige collega, die zeer betrokken was bij het wel en wee van de mensen in ons bedrijf. Wij treuren om het heengaan van een zo bijzondere vrouw. We zullen haar heel erg missen. Directie en medewerkers Nelipak bv Mijn laatste groet is voor jullie die mij in mijn onvolmaaktheid kenden en mij lief hadden. naar Ta gore) In de middag van 29 oktober 2007 overleed op zijn 71ste verjaardag Wilhelmus Cornells Maria 29 oktober 1936 t 29 oktober 2007 Eerste Rector Katholieke Scholengemeenschap Jerusalem Voormalig directeur B.G.D. Nrd. Limburg. Ans Schellens-Dirks Wilbert Schellens Helmy Schellens-Stoks Lisanne Thom Venray de Aldenweg 1,5801 HG Wim is thuis, waar u donderdag 1 november van 14.00 tot 16.30 uur persoonlijk afscheid van hem kunt nemen. De avondwake is donderdag 1 november om 18.00 uur in de Grote kerk van Sint Petrus' Banden te Venray. De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 3 november om 13.30 uur in de Grote kerk van Sint Petrus' Banden te Venray. Daarna begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats Boschhuizen. Geweldig dankbaar vur alles wat we same hebbe meuge belaeve. D'n humor en 't durzettingvermoge, 't opgewekte - ok as 't tege zaat. De lang aovende same op 't terras geniete van al wat özze Liëvenhieër te bieje het. Liever nie as urste naor huus mar zóveul meugelek mitkriëge van alles wat 't op de werreld geft. 'n Waerm woord en veural nie flaow zien. Weej hebbe afschejd motte neme van "ós Jet". Vur ieëweg blieft ze ien ós gedaachte en uut- aendelek kumt alles toch goed. 'n Goede vriendin laten gaan is moeilijk, Henriëtte loslaten is veel meer dan dat! bedankt voor je jarenlange trouwe vriendschap. Wat hebben we ongeloofelijk veel gelachen samen en soms gehuild. Liesbeth, Manja, Liesbeth, Kitty Joost, Gerard, Peter, Jos en kinderen Een geweldig verenigingslid is niet meer..... Wij ontvingen het droeve bericht dat zondag 28 oktober j.l. is overleden. Henriëtte heeft zich op vele fronten ingezet voor de Rooyse V.K. Zo was zij voorzitter van de jubileum-commissie tot aan het moment dat haar ziekte haar dwong te stoppen, maar de belangstelling bleef. Jan, Marike, Tijs, Joep en verdere familie willen wij heel veel sterkte wensen, voor nu en in de toekomst. Wij zullen er voor jullie zijn. Bestuur en leden van de Rooyse Volleybal Kombinatie Zandakker 24 5801 DV Venray telefoon 0478 588889 www.buffart.nl (voorheen Goumans uitvaartonderneming) 24 uur bereikbaar op Tel: 0478-515221 BOXMEER - GENNEP - OVERLOON WILBERT GOEMANS UITVAARTZORG Jeannette Hiddes uitvaartverzorger Jan, Marike en Björn, Tijs en Joep Pap en Mam van Els - van den Beuken Thei en Petra, Tom, Bob en Robbin, Mazzel Josephine en Jo, Jonathan en Fleur, Daan en Gijs Oma Koopmans - van Dijck Toon en Hubertine, Jop en Kim Marianne en Michel, Lotte en Myrte Julianasingel 24 - 5802 AV Venray Telefoon: 0478 - 587832 Mobiel06 - 15503924 E-mail: de. stojfeerspecialist@live.nl Adres: Eikenlaan 2, 5802 CV Venray. Gun uw meubelen een tweede leven ft!

Peel en Maas | 2007 | | pagina 31