Bridge in Venray e.o. Jeugdige gastspelers bij BC 2002 RV Degradatie tafeltennissers Koppositie The Headhunters Nadia Janssen succesvol in O ver loon Eerste nederlaag volleybaldames ING-Renault Formule 1 Team in Venray Boek bestellen? Printwerk? Boek bestellen? PEEL EN MAAS Donderdag 1 november 2007 - Pagina 27 BC 2002 RV BC Venray BC Common Sense BC Doublet BC Harten Drie Bridgesoos De Kemphaan NRBC Venray Overloonse Bridgeclub www.vandenmunckhof.nl 1 Jeugdbowlen www.vandenmunckhof.nl Nobel www.vandenmunckhof.nl TV Venray Set Up LR EN PC St. Jan Merselo Guinness World Record DC De Pielhaas De Peelrunners Kaartconcours Atletiek Venray Er is samen met enkele gasten, waar onder vier kinderen, vrij gebridged. Uitslag gele lijn: 1) Joke en Henk van Heumen, 64.17 procent. 2) Corrie Hartong en Hein Tak, 60.83 procent. 3) Toos en Wim Ambrosius, 59.17 procent. 4) Mien Kuenen en Truus Kusters, 57.50 procent. 5) Toos en Wim Spreeuwenberg en Nel Houben met Toon Stiphout, 56.25 procent. 7) Lia Beerens en Nellie Bexkens, 52.92 procent. 8) Clazien Baak en Annie Munckhof, 50.83 procent. 9)Toon den Brok en Justin Gommans, 42.92 pro cent. 10) Hans Koopman met Jurgen Timmers en Margriet Mater met Jop Pelzer, 34.17 procent. 12) Joan Lins- sen en Joep Caris, 30.83 procent. Uitslag rode lijn: 1) Rieky Cremers en Annie Selder, 61.46 procent. 2) Jo Hermans enAnnie Marinus, 54.84 pro cent. 3) Ha Oosterhout en Frans Smits, 54.58 procent. 4) Piet van Aar en Sef Raedts, 53.28 procent. 5) Nel Jennes- kens met Alie ter Schegget en Doortje Melick met Annemi Vossen, 51.98 pro cent. 7) Riek Bouten en Mien Steve- rink, 51.20 procent. 8) Frans Mertens en NellieTaxs, 49.11 procent. 9) Annie Arts en Riet Dobbe, 41.56 procent. 10) Jo en Steven Giezen, 35.42 pro cent. Donderdag 1 november start de eerste zitting van de eerste clubcom- petitieronde. Het is altijd even aftasten op een eerste avond van een nieuwe competi tieronde. In de gele lijn wisten nieuw komers Edith Ottenheim en Ron van Gaal meteen een plaats in de top drie te bemachtigen. Tussen het echtpaar Willemsen en Anneke Schoonbeek met Harrie Arts werden zij keurig tweede. In de rode lijn was de over winning voor Rieneke de Weert met joop Corzilius. Zij werden gevolgd door Lucie Keizers met Thea Martens en Klazien Baak met Lucy Hendriks. Tot slot was er in een kleine groene lijn een eerste plaats voor de heren Collin en Mater. Zij werden op korte afstand gevolgd door Ilona Orosz met Wim van Schoonhoven en Dien Hou ben met leen Linders. Vanavond is de tweede competitieavond. In een goed bezette tweede com petitieronde is de eerste avond gespeeld. Promovendi deden meteen van zich spreken door hoge klasse ringen in hun lijnen op te eisen. In de gele lijn beleefden Jeanny en Hein Willemsen een puike avond door eer ste te worden. Ze versloegen op het nippertje Edith Ottenheim en Ron van Gaal. Derde in deze lijn waren Anneke Schoonbeek en Harrie Arts. In de rode lijn scoorden Joop Corzi lius en Rieneke de Weert 0,35 procent meer dan Lucy Keizers en Thea Mar tens, waardoor ze eerste werden. De derde plaats was voor Klazien Baak en Lucie Hendriks. In de groene lijn was het zoet van de overwinning voor Theo Collin en Jan Mater. Tweede en derde werden respectievelijk Ilona Orosz met Wim Schoonhoven en Dien Houben met Leen Linders. Komende donderdag wordt ronde twee in het tweede competitieblok gespeeld. De zesde laddercompetitie is gespeeld. In geel was de eerste plaats met 64,06 procent voor Jo Linders en Jeanne Korsmit. Tweede met 57,29 procent waren Ali Overbeek en Thea Peters, gevolgd door Bets Bistervels en Nel Lagarde met 52.08 procent. In rood waren met 55,25 procent Leny en Jos Arts de winnaars. De tweede plaats ging met 53,67 procent naar Mien en Jac. Spreeuwenberg. Derde met 53,65 procent waren Jan Lagarde en Hugo van der Windt. De derde zitting in blok 1 van de parencompetitie heeft plaatsgevon den. In de A-lijn was de hoogste score voor Corrie Hartong met Jan Heine- kamp en Jan en Tilly van der Heijden. Zij deelden de eerste plaats met 57.29 procent. Derde waren Henk Penninx en Theo Jakobs met 55.73 procent. In de B-lijn was er wederom een hoge score voor Jan Kleeven en Nellie Bex kens, namelijk 60 procent. Rob en Trees van de Beele volgden met 58.13 procent terwijl de derde plaats met 55 procent ging naar Greet je Konings tem en Rieneke de Weert. Donderdag is de vierde zitting. De eerste zitting van de tweede ronde om het clubkampioenschap is gespeeld. In rood waren de winnaars Mieke Custers en Miets Verstappen met 58.33 procent, gevolgd door Toon en Truus Stiphout met 55.83 procent. Derde waren Truus Buyssen en Adrie Jenneskens met 55 procent. In geel bezetten Luus en Wim van Son d e eerste plek met 63.19 procent. Truus Kusters en Jeu Steeghs waren tweede met 58.68 procent en de derde plek ging naar Rob v.d. Beele en JanTiggel- oven met 57.99 procent. Donderdag volgt de tweede zitting. De derde laddercompetitie is afge werkt. In oranje was de eerste plaats met 63,54 procent voor Wil Tacken en Jeanne Korsmit. Met 60,42 procent was de tweede plaats voor Mieke van Osch en Mientje Wester. Derde met 56,77 procent waren Jo Limders en Wim Rambags. In rood waren de win naars Tiny en Frans Oudenhoven met 58,33 procent gevolgd door Riet en JanAarts met 56,79 procent. De derde plaats was met 56,77 procent voor de dames Bisscheroux-Limpens. In groen waren Cis en Jan Selders de beste met 67,50 procent. Tweede met 65 pro cent waren Truus Michels en Mien Spreeuwenberg, gevolgd door Willy von der Heiden en Bep Keizers met 56,25 procent. Er is een vrije drive gespeeld. De opkomst was matig. In de gele lijn waren de winnaars Joan Hinssen en Jan Stiphout met 59,90 procent, gevolgd door Toon den Brok en Theo Jakobs met 56,25 procent. Derde waren Ber Poels en Sraar van Meijel met 55,21 procent. In de rode lijn bezetten Diny en Teun Heetkamp de eerste plaats met 58,33 procent. Tweede waren Edith Ottenheim en Joke Peeters met 56,67 procent en op de derde plaats eindigden met een score van 55,83 procent Nel en Huub Camps. De groene lijn werd overtui gend gewonnen door Nellie en Pierre Sonnemans met de hoogste score van de avond, namelijk 64,58 procent. Ria Drabbels en Ria van Mill waren twee de met 56,94 procent en op de derde plaats eindigden met 55,56 procent Hanneke de Greef en Frans Poels. Op de zesde competitieavond waren de sterkste in de gele lijn Miny Verhoeven en Jan Steijnvoort met 57.08 procent, gevolgd doorTeun Wil- lems en Hein Tak met 55.83 procent. Derde waren Hans Aerts en Jac Huijs met 55.42 procent. In de rode lijn was de eerste plaats voor Riet Aarts en Frieda Kalkman met 65.97 procent. Met 52.78 procent ging de tweede plek naar Liny van Heuvel en Thea Waterreus. De derde plek ging naar JanAarts enThom Kalkman met 50.69 procent. In de groene lijn waren de hoogst geplaatsten Antoinet Coppus en Riet Muermans met 59.72 procent. Nellie Basten en Frans van Heuvel bezetten de tweede plaats met 56.94 procent, gevolgd door Jo Kok en Johanna Manders met 53.47 procent. Het gewone programma was aange past om een aantal gastspelers te kun nen ontvangen. Voorzitter Henk van Heumen verwelkomde in zijn ope ningswoordje de vier Venrayse jeugd spelers die met hun begeleiders aan wezig waren om een middagje mee te bridgen. De herfstvakantie bood een uitstekende gelegenheid om op korte afstand van huis de speelervaring van de jeugd eens op de proef te stellen. De middag verliep in een zeer vlot tempo, het spelen van de vier spel len in een half uur was voor de jeugd geen enkel probleem. Het bieden en afspelen liet hier en daar wonder lijke varianten zien die zeker niet in de les zo aangeleerd waren, maar de creativiteit en het jeugdig enthousi asme waren niet altijd te beteugelen. De spelers van BC 2002 RV waren meerdere keren verrast door het spel- niveau dat de ieuadsoelers inmiddels hebben, maar konden ook regelmatig een uitstekende score noteren omdat hier en daar het bieden of spelen flink de mist inging. De begeleiders van de jeugd hebben goed kunnen obser veren wat er de komende tijd in de lessen weer eens behandeld zal moe ten worden om ook op de komende jeugdtoernooien goed voor de dag te kunnen komen. Bovenal was er een gemoedelijke en gezellige stem ming, de senioren vonden het leuk ook eens andere en jongere gezichten bij zich aan tafel te hebben. Duidelijk was aan het eind van de middag dat deze activiteit als geslaagd mag wor den beschouwd en dat de eigen leden van de BC 2002 RV voorlopig nog met de eer strijken. Voor meer informatie over jeugdbridge en de mogelijkheid voor cursussen op basisschool, mid delbare school of de jeugdclub, e-mail ioanhinssen@freeler.nl. In Rotterdam speelden de tafelten nisdames van Summa Red Stars in de eerste wedstrijd van de degrada tiepoule van de eredivisie tegen AA Drink/FVT een ongelukkige wedstrijd en verloren met 5-2. In de eerste vier partijen werd er een spannende par tij tafeltennis gespeeld en dat leverde strijd op over vijf games per partij. Zo begon Sabina Larmené tegen Simone de Klerk en na verlies van de eerste game met 10-12, trok Sabina de vol gende twee games naar zich om uit eindelijk in de vijfde game bij een stand van 9-9 op eigen service Simone te laten openen met als gevolg 9-11 verlies. In de tweede partij tussen Kelly Willems en Kimberly 't Hooft ging het open en neer. Van 12-14 ver lies via 11-7 winst, 9-11 en 11-6 naar een eveneens vijfde game. Hierin ging het in de vijfde game snel naar een 2-8 achterstand om ineens zelf te gaan spelen en dit was te laat, want de winst ging toch naar de tegenstander met 7-11. Loes Vrouenraets moest nu aantreden tegen Charel Schoonbrood en ook hier werd er een vijfgamer gespeeld, waarbij eigen initiatief werd afgewisseld met slordig en te pas sief spel. Gelukkig wist Loes via de game standen 3-11, 11-6, 12-10, 10-12 en 11-4 de dames het eerste punt te bezorgen. Het dubbelspel werd ook een vijfgamer, waarbij Loes Vrouen raets en Sabina Larmene een 2-0 voor sprong namen en de derde game niet bekeken op het einde afmaakten. Uit eindelijk werd helaas ook deze partij daarna uit handen gegeven via verlies van 4-11 en 7-11 en een pauzestand van 1-3 achter. Na de pauze kon alleen Sabina nog haar partij met 3-0 win nen tegen Charel Schoonbrood, maar waren Kelly en Loes vrij kansloos of hadden ze het kruit verschoten voor de pauze en zo stond er op het eind een score op de borden van een nederlaag met 5-2. In de eerste divisie bij de heren verloren de mannen van Summa Red Stars kansloos van VTV uit Nieu- wegein met 1-9, waarbij in een goede partij Frank van der Vleuten Karbaat versloeg en zorgde voor het enige punt. Door deze nederlaag zijn de heren van Red Stars gedegradeerd. Eveneens in de eerste divisie bij de dames speelde het tweede team 5-5 gelijk tegen Swiff uit en in Deventer en men blijft hiermee tweede ach ter SKF uit Veenendaal. In de derde divisie heren versloeg heren 2 de streekgenoot uit Maasbree met 7-3 en blijven zo meedoen om de titel in de derde divisie. In het eigen tafeltenniscentrum werd de plaatsingsronde gespeeld van de afdeling Limburg voor de Neder landse Jeugdmeerkampen. Van Red Stars plaatsten zich voor de kwart finale in Almere de jongens welpen MuhsinAlp als derde en MatthianVaes als vijfde naast de jongens junioren Ernest Cruijsberg (1) en Mustafa Ali (3). Reeds geplaatst voor Almere had den zich Tom Thijssen jongen junior Max Thijssen jongen kadet en meisje junior Britt Houwen. Komende zaterdag spelen de heren van Summa Red Stars thuis om 17.30 uur tegen Branderstad uit Schiedam en dames 2 tegen SAR uit Klooster- zande. The Headhunters hebben door een grote overwinning op Stroeken Electro de koppositie heroverd in de hoofdklasse van de bedrijven tafelten- niscompetitie van Summa/Red Stars. Hun naaste concurrenten wonnen eveneens en volgen op korte afstand. Het beloofd dus een spannende com petitie te worden. De Keukenkenners - Barto's Broodjes 4-6 Barto's Broodjes heeft wederom voor een verrassing gezorgd om een sterke tegenstander te verslaan. Dit keer waren zij het team van De Keu kenkenners de baas, weliswaar met de kleinst mogelijke winst maar mede door deze winst volgen zij koploper The Headhunters op de hielen. Dud Moss was deze keer matchwinner al moest hij heel diep gaan tegen Martijn Arts, die de wedstrijd in feite in han den had maar de derde game geheel onnodig uit handen gaf en in de vier de game niet echt meer kon aanzetten. De Keukenkenners waren wel wat gehandicapt omdat kopman Noud v.d. Locht verhinderd was en dat scheelt toch gauw twee wedstrijdpunten. Invaller Hans van den Bosch deed z'n best als invaller en speelde een span nende partij tegen Leo Manders. Hans won de eerste game, maar daar bleef het dan wel bij want Manders wist met veel druk toch steeds het initia tief te nemen en daardoor verdiend de partij te winnen. Jammer dat Ernst Brecheisen ondanks heldhaftig verzet tegen Martijn Arts, geen partij wist te winnen deze avond, want dan zou de eindstand ruimer zijn uitgevallen. Marcel Swaghoven en Hans van den Bosch van De Keukenkenners wisten ook van Brecheisen te winnen en met de twee overwinningen van Martijn Arts bleven zij op vier punten steken. Beide teams draaien vooralsnog goed mee in de bovenste regionen achter koploper The Headhunters. The Headhunters - Stroeken Electro 10-0 Maximale winst voor het team van The Headhunters in deze wedstrijd tegen Stroeken. Het zeer gerouti neerde en geslepen team van The Headhunters was een maatje te groot voor Stroeken. HoeWijkie David, Ton Zieltjens en Fons Coppus ook streden voor elk punt, echt moeilijk konden zij het hun tegenstanders niet maken. Veteraan Wijkie David wist nog wel hevig tegen te sputteren tegen een laconieke Twan van Vegchel, maar moest toch de partij na vijf games afgeven tegen de reus van Vegchel. Fons Coppus probeerde door veel en hard te praten zijn tegenstanders te intimideren, maar dat was tever geefs tegen deze routiniers. Door deze ruime overwinning staan The Head hunters fier aan kop in de hoofdklas se, gevolgd door Barto's Broodjes en De Keukenkenners op korte afstand. TempoTeam - Huggers Elektro- nika 7-3 TempoTeam heeft een nuttige over winning behaald op Huggers Elektro- nika. De topwedstrijd deze avond was de wedstrijd tussen beide kopmannen John Bonants en Richard Larmene. John, geroutineerd en zeer geconcen treerd tegen Richard, jong en geta lenteerd, speelden een bijzonder fas cinerende wedstrijd. Het spel golfde heen en weer met prachtige slagen wisselingen van beide kanten. Na drie games stond het 2-1 in het voordeel van Richard Larmene, die zeer gedeci deerd twee games won met 7-11 en 4- 11 en het leek er op dat Larmene aan het langste eind zou trekken. Echter, de taaie Bonants was inmiddels goed warmgedraaid en liet toen zien dat routine, gepaard met het nodige for tuin toch een niet onbelangrijk voor deel is tegen jeugdig opportunisme. Na vijf spannende games wist Bonants youngster Larmene te verslaan. Vader Frans Larmene was deze avond niet in goede doen ondanks dat Frans altijd blijft strijden voor de winst. Geert Huggers wist een keurige overwin ning te behalen op Nel Dorssers. Zowel Geert Huggers als Nel Dorssers moeten het vooral van strijdlust heb ben en de vonken sloegen er dan ook af tussen beide knokkers. Geert wist na vijf spannende games Nel Dors sers op de knieen te krijgen. Angelina Konenen verloor alleen van Richard Larmene. Ook deze partij werd pas in de vijfde game beslist in het voordeel van Larmene. Het dubbelspel was ook voor TempoTeam. Door dit resultaat draait het TempoTeam goed mee in de bovenste helft van de hoofdklasse. Venray heeft de eerste ontmoeting van de uitwisseling met Boekei tot een goed einde gebracht.Thuis werden de Brabanders met 101 pins geklopt.Aan- vankelijk leek er geen vuiltje aan de lucht, want de eerste game werd ruim gewonnen (1554 - 1475). De thuis ploeg ging onverdroten voort, terwijl de Brabanders het lijntje helemaal niet meer konden vinden met 1533 - 1393 als resultaat. In de laatste game trachtten de Boekelsen de bakens de verzetten en dat lukte mede door een onverwachte terugval van de gasthe ren, waardoor Boekei weer enigszins aansluiting kon vinden door de laatste game met 1583 - 1465 te winnen. De uitslag werd hierdoor 4552 - 4451 in Venrays voordeel. De hoogste game kwam op naam van de Luke Verhoe ven met 185. De beste speelster was echter Jolanda Camps met een serie van 620, gevolgd door zus Wendy met 619 en Ken Litjens met 587 pins. Richard Addae scoorde met 467 de hoogste scratchserie. Aanstaande zaterdag wordt in Heerlen de tweede speeldag van de Jeugd Trio League gespeeld. De bijeenkomst in de bow ling is om 8.30 uur. Jan Engels en Leo Jansen gaan mee als chauffeurs/bege leiders. De overige leden spelen Har rie Claessens-League om 11.15 uur. Luca de Rijck reed op Hollanda S in de categorie CL2 een concours in Bergharen. Ze reed een goede proef, wat haar een eerste prijs met 181 punten opleverde. Josette van den Berg is met Chicco naar de selectie wedstrijd in Sevenum geweest. Zij is daar vierde geworden in het DB met 50.5 stiilounten. R-ATB-R Weert D08 1.5-2.5-1.5 VeraWismans le. D12 1.5-5.0-1.5 Imke v.d. Munckhof 3e H14 1.5-7.5-1.5 Maikel Wismans 4e Koppels Tim Reintjes/Roos Schoon- derbeek 27e Mirthe Nelissen/Anne Reintjes 32e Senioren 5.0-21-2.5 Peter Scheres 27e. Jan van Ass 43e. Bart Schilders 57e. Bridge to Bridge Loop Venlo; Jos Martens 10,4 km in 52.17 min, er waren 400 deelnemers op de 5 km en p de 10 km zelfs 700. IJzeren Mancross te Weert (Limbra- competitie). De jonkies lieten zien zich moeiteloos te handhaven in deze sterkere competitie als de DCC. Pup B 1100m Tessa Jerzykowski 12e. MeiD 1480m Veerle Nelissen 20e, Mieke Reintjes 32e. MeiC 2190m Mir the Nelissen 4e. Trainingen: Donderdag: Senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag: Jeugd en senioren lopen 15.00 uur, vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zondag: 9.00 uur zwemmen Sprank, 10.15 uur fietsen: Duurtocht op ATB vanaf de Sprank. Programma: 4-11 Snelle Sprongcross (Limbra) Tegelen 10-11 R-ATB-R Valkenburg (Afslui ting mini-citcuit Zuid) 25-11 Molenvencross (Limbra) Stip hout Nieuws doorgeven via e-mail info@passion4sport.nl. of telefonisch (077)3985235 of b.g.g. 06-54283879. Informatie over TV Venray: e- mail info@twenray.nl of telefoon (0478)511545. Zie ook www.twen- rav.nl. Sportnieuws -info Nadia Janssen, voormalig lid van Oh Do kwan Venray, heeft deelgenomen aan het Chang Hun toernooi in Over- loon. Hier behaalde zij de derde prijs met Tuis, de tweede prijs met breek- testen en de eerste prijs met spar ren. Door een paar slordigheidfoutjes werd ze bij Tuis derde. Met sparren ging het gelijk op, de tegenstanders waren pittig en met twee rondes gelijkspel en twee rondes gewonnen werd Janssen kampioen. Tussen haar eigen wedstrijden door coachte zij diverse clubgenoten van Taekwondo School Bemmel, die ook allemaal prijs hadden. Hajraa-Rooyse VK 3-1- Setstan den: 25-17, 25-21, 22-25 en 25-18. Afgelopen zaterdag leden de volley baldames van Rooyse VK in Eindhoven tegen het studententeam Hajraa de eerste nederlaag van het seizoen: 3-1. In de eerste set was de thuisploeg een stuk sterker dan de Rooyse. Er werd voortdurend tegen een achterstand aangekeken, ondanks de prachtige kopbal van Loes Vorst. Setstand 25-17. In de tweede set kwam Anne Janssen, na een langdurige blessure, weer terug in het veld. Dit jeugdig talent kon de ommekeer, jammer genoeg, ook niet bewerkstelligen. Door de hoge ser- vicedruk van de tegenpartij, was de Rooyse VK niet in staat goede passes te brengen. Hierdoor was het aan het net moeilijk tot scoren te komen. Set stand 25-21. De derde set herstelden de dames zich en er ontstond voor het eerst een voorsprong. Anne Vervoort trad wederom op als servicekanon en de voorsprong werd verder uitgebouwd tot 17-10. Na de time-out vocht de thuisploeg terug tot uiteindelijk de Rooyse de set kon afmaken met de setstand 22-25. De vierde set was een kopie van de eerste. Laura Jacobs had een zeer goede invalsbeurt en was zowel verdedigend als blokkerend sterk. Door nog enkele punten erbij te sprokkelen kon de eer nog enigszins gered worden en uiteindelijk werd het 25-18 en de eerste nederlaag was een feit. Zaterdag om 16.15 uur wordt er weer in de eigen sporthal de Wette- ling gespeeld tegen Hovoc. Uitslagen VC Velden H2-Set Up Hl Tupos Dl-Set Up Dl TSLActivia D2-Set Up D2 Rooyse VK D2-Set Up D3 VC Unitas D3-Set Up D4 Hovoc MB4-Set Up MB1 VC Velden 1-Set Up HR1 Set Up HR2-Tupos 3 Set Up HR3-Set Up HR5 Revoc/VCB 5-Set Up DR3 2-3 4-0 4-0 3-1 4-0 3-1 4-0 3-1 3-1 4-0 Programma donderdag 1 nov. Set Up 1-Phoenix '75 3 20.30 Programma zaterdag 3 november Set Up Hl-Tupos 1 17.00 Set Up Dl-Summa Peelpush 3 17.00 Set Up D2-Grashoek 1 19.00 Set Up D4-VC Montagnards 2 19.00 Set Up MB-Avance MB 17.00 Programma zondag 4 november Set Up N5-2 in Sevenum 13.30 Revoc/VCB 2-Set Up HR2 10.00 Athos 3-Set Up HR3 9.15 WT-Set Up HR4 10.30 Summa Peelpush-Set Up MC 13.00 Set UpMC-Ledub 14.00 Set UpMB-PanSign 15.15 Polaris-Set Up MB 17.15 Programma donderdag 8 nov. Set Up 3-BVC Holyocke 4 20.30 Voor de pony's is er een selectie wedstrijd springen voor Kring Noord- Limburg in Sevenum gehouden. Isa Vermeule startte haar Robin in de klasse CB-springen en na een fout loos parcours en een foutloze barrage mocht ze met 53 stijlpunten de twee de prijs in ontvangst nemen. Elzemiek Payens nam haar pony Quicksilver mee en deze combinatie startte in de klasse EL-springen. Na een foutloos parcours en een snelle foutloze bar rage werd ze eerste. Petra van Dijck heeft de paarden Santa Lucia en Tari mee naar Asten genomen. Ze startte beide paarden in de klasse L-springen en dit niet geheel zonder resultaat, want ze mocht twee prijzen mee naar huis nemen. Met Santa Lucia behaalde ze een vierde plaats en met Tari een tiende plaats. Rick en Verne Janssen namen hun paarden mee naar Helden waar eveneens een springwedstrijd was gehouden. Rick Janssen verscheen bij de klasse L aan de start met UPS en behaalde een hele mooie derde plaats. Voor de klasse ZZ werden er twee paarden gezadeld. Met Pointer had iedereen het nakijken want Rick Jans sen behaalde in deze zware klasse een eerste prijs. Ook Melchior werd in deze klasse gestart en hiermee werd Rick Janssen ook nog eens fraai vier de. Verne Janssen startte in de klasse B springen. Samen met haar G.E.P. Donut reed ze een foutloos parcours en dit resulteerde na het rijden van de barrage in een derde plaats met 46,5 stijlpunten. Het ING Renault F1 Team strijkt zaterdag 10 november tussen 11.00 en 15.00 uur neer in Venray. Een road show truck verandert het Schouw burgplein voor een dag in een For mule 1-circus. Dankzij de Formule 1 auto en twee racesimulators ervaren de inwoners van Venray en omgeving hoe het is om met 300 km per uur de concurrentie achter je te laten, of hoe het voelt om roemloos in de grindbak te belanden. De ING Bank wil met deze roadshow Formule 1 dichterbij brengen en iedereen kennis laten maken met het snelle glamour- wereldje. Hoogtepunt van de truck uitrusting is de ING Renault Formule 1-bolide. Directeur Thissen van ING Bank Venray: "Formule 1 staat enorm in de belangstelling bij het Neder- Ondanks het feit dat aanmelden niet verplicht is maar wel gewenst, staat de teller inmiddels op vijfhon derd aanmeldingen voor het Guin ness World Record nordic walking dat op zondag 4 november in Boxmeer wordt gehouden. Nog anderhalve week te gaan om uiteindelijk met minimaal 1.027 deelnemers aan de start te verschijnen. Om het Guin ness World Record™ Nordic Walking te verbreken zijn namelijk minimaal 1.027 deelnemers nodig. De wens is om de recordpoging te verbre ken met 1.200 deelnemers. Op 4 november wordt een poging gedaan dit record te verbreken. Jong en oud uit heel Nederland en daarbuiten is welkom. Zelfs enkele bekende Neder landers hebben aangegeven mee te komen lopen! Nederland moet ten slotte meer gaan bewegen. De mini male afstand voor het Record is drie kilometer maar voor de fanatieke Nor dic walkers is ook een langere route uitgestippeld. Nog nooit met Nordic Walking stokken gelopen? Geen nood: de Nordic Walking instructeurs van Advies- Bewegingscentrum Maas- sen of één van de vele ervaren Nordic Walkers staan iedereen te woord voor een korte instructie. Stokken kan men lenen. De start is bij Advies- Bewegings centrum Maassen, Rembrandt van Rijnstraat 3 in Boxmeer. Inschrijven kan vanaf 11.00 uur en de start is om 12.00 uur.Aanmelden is gewenst maar niet verplicht. De deelnemers ontvan gen een blijvende herinnering. Voor meer informatie en inschrijvingen zie www. nordicwalkingboxmeer. nl landse publiek. Het ING Renault F1 team staat voor uitstekende prestaties, innovatie en prima teamwerk, waar den waar ING Bank zich uitstekend in kan vinden." Alle bezoekers van de ING F1 Roadshow kunnen zich met de raceauto laten vereeuwigen. De uitgedeelde paddockpasjes maken het circuitgevoel compleet. In café De Pielhaas wordt op zater dag 3 november vanaf 20.30 uur whiskeydarten gehouden. Inschrij ven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag: winnaarsronde; 1) Crit van Hoof. 2) Mark van de Heuvel. 3) Geert van Hoof. 4) Roy Troisfontaine. 5) Bianca van de Voort. 6) Henk van Moorsel. 7) Lou Janssen. 8) Peter van de Berg. Verliezersronde; 1) Marcel Ooster- wijk. 2) Ela Oosterwijk. 3) Roland van de Voort. 4) Luc Wester. 5) Ingrid van Aalsum. 6) Nicole Voesten. 7) Sasha Diender. 8) Carl de Bruijn. De hoogste finish was voor Henk van Moorsel met 108 punten. Er werd 180 gegooid door Roy Troisfontaine. De wedstrijd Dwars door het Leu- dal is gehouden. Peter Coenen Horst, 28:13 (6? km). Jan Peeters Horst, 58:22 (15 km). Op de marathon van Amsterdam behaalde Guus van Enc- kevort een tijd van 4 uur 17 minuten en 23 seconden. Lino van Enckevort nam deel aan de vijf kilometerloop en zijn tijd was 21 minuten en 5 secon den. Halve marathonspecialist Geert Emons heeft de halve marathon Rund um die Krickenbecker Seen gelopen. Het parkoers was redelijk glooiend waardoor het wat zwaarder is. Er waren veel lopers op deze wedstrijd afgekomen. Eindtijd was 1 uur 35 minuten en 24 seconden. Wedstrijduitslagen en berichten doorgeven via info@peelrunners.nl. In wijkcentrum Den Hoender in Venray begint op donderdag 15 november een kaartconcours dat bestaat uit zes avonden. Het concours bestaat uit jokeren, rikken en kruisjas sen. De vijf volgende kaartavonden zijn op de donderdagen 22 en 29 november en 6, 13 en 20 december. Van de zes donderdagen mag men er De nieuwe beginnersgroep hard lopen start op dinsdag 6 november vanaf 19.00 uur. Deze beginnersgroep is bedoeld voor personen boven de achttien jaar die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. Aanmelden kan bij Ger Verstegen via telefoon (0478)580352 of info@atle- tiekvenray.nl. Het LimBracrossseizoen 2007-2008 is gestart met de IJzeren Manloop in Weert. Femke Riensema startte dit nieuwe veldloopseizoen met een overtuigende overwinning in haar categorie, de meisjes pupillen A door in een tijd van 4.34 min de 1100 meter te winnen. Ook Max van Haren wist bij de jongens pupillen A een ereplaats te behalen door als derde te finishen in een tijd van 4.31 min over de 1100 meter. Mirthe Nelissen behaalde een mooie vierde plaats bij de meisjes C door haar tijd van 8.16 min over 2190 meter. John de Rooij mannen 50, eindigde als vierde op de lange cross met een tijd van 36.14 min over de 9000 meter. Jan Poels werd in die categorie zesde met een tijd van 38.02 min, terwijl Harrie Mathijsen met een tijd van 44.21 min goed presteerde op het zware parkoers. In de categorie M55 behaalde Jan Maes- sen met zijn tijd van 43.21 een mooie zevende plaats. De overige uitslagen van leden AVVenray-Regio zijn: Sandra de Rooij, 28.04 min - 4350 m; Meis jes puillen B: 750 meter: Tessa Jerzy kowski, 5.55 min; Nicole Schellekens, 6.00 min;Meisjes pupillen A: 1100 m.: Daphne de Beer, 5.24 min; Mijke Gijsen, 5.25 min; Kelsey Waaijenberg, 5.43 min; Bente van Els, 5.47 min; Iris de Beer, 6.14 min; Jongens pupillen A 1100 m: Valentijn Ruijter 4.47 min; Olie vd Boom, 5.01 min; Koen Wester kamp 5.29 min; Niels Coopmans, 5.56 min. Meisjes D: Nicky Teunissen, 6.59 min; Veerle Nelissen, 7.03 min; Sandra Kleuskens, 7.20 min; Mieke Reintjes 7.47 min;Anne van Els, 7.57 min; Linda Riensema 7.59 min. Evi van Berlo 8.27 min;Lisanne Elshof 9.01 min; Jongens D: 2190 m: JesperVrouwenvelder: 8.40 min; Mark Hofma 9.01 min; Jeffrey de Rooij 9.,38 min; Meisjes C: 2190 m: Lisa de Rooij 9,21 min. De zaaltrainingen in sporthal de Weert zijn op maandag voor de CD - junioren van 18.00-19.00 uur en op woensdag voor de pupillen van 18.00- 19.00 uur. Er geldt een gewijzigde leeftijds en categorie-indeling. Twee dejaars A-pupillen worden D-junior en tweejaars D-junioren worden C-junioren. c/d Junioren trainen op maandagen en donderdagen. Zie ook www.atletiekvenray.nl/trainingen. Op zondag 4 november vindt de tweede wedstrijd van de LimBracrosscompe- titie plaats. In Tegelen wordt de Klein Zwitserlandcross gehouden in speel- park Klein Zwitserland. Het vertrek voor de pupillen en c/d junioren is om 11.00 uur vanaf het clubhuis. Voor vervoer zie www.atletiekvenray.nl/ vlakwatercross of www.limbracross. nl. De trainingen: Pupillen: Woensdag zaal 18.00-19.00 uur. Zaterdag bos 11.00-12.15 uur. C/D junioren: Maandag zaal 18.00- 19.00 uur. Donderdag: baan 19.00- 20.30 uur. A/B en senioren Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00- 20.30 uur. Zondagochtend in over leg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten vanaf 8 november. Don derdag: zaal Petrus Banden, 18.30- 19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Iedere zaterdag is de papiercontai ner van AVVenray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, open van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 4-11 Tegelen Klein Zwitserland cross (LimBracrosscircuit) 4-11 Tilburg Warandecross

Peel en Maas | 2007 | | pagina 27