5NELIPAI professionals in thermovormen A Nelipak ontwerpt, ontwikkelt en produceert verpak kingen voor medische implantaten zoals kunstheupen en pacemakers. Deze blisterverpakkingen worden in speciaal hiervoor gebouwde ruimtes (cleanrooms) geproduceerd en de medische producten worden daar ook (indien nodig steriel) verpakt. Nelipak maakt ook verpakkingen voor consumentenartikelen zoals scheerapparaten en koffiemachines. En Nelipak maakt groot-formaat vormwerk zoals carrosseriedelen voor tractoren, zonnebankkappen, carnavalsartikelen, licht bakken, enzovoort. De gereedschappen (matrijzen) waarmee we al deze kunststof producten maken (ther- movormen) ontwikkelen en bouwen we zelf, net als de sealmachines waarmee blisterverpakkingen gesloten kunnen worden. Nelipak heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en de Verenigde Staten. Nelipak maakt bijzondere producten die met geavanceerde middelen door professionele en toegewijde mensen worden gerealiseerd. Daar willen wij u graag kennis mee laten maken. Op zaterdag 3 november houden wij daarom open huis van 10.00 tot 15.00 uur in onze vestiging aan Spurkt 3 in Venray. Breng gerust uw schoolgaande kinderen mee! Nelipak heeft veel vacatures! Bezoek ons op vuvuw.nelipak.com! vet\tay*e Iw PEEL EN MAAS Donderdag 1 november 2007 - Pagina 16 Nelipak Spurkt 3 5804 AR Venray «Tel. 0478 529000 Fax 0478 529010 info@nelipak.nl www.nelipak.com Venray F v. Hotel Asteria Industrieterrein Smakterheide afrit Q Venray Noord Industrieterrein Keizersveld Noordsingel^J

Peel en Maas | 2007 | | pagina 16