Jeugdbowlen Motorcrossers Regio Venray Successen voor Tong-il n l Venrayse atleten in halve marathon Amsterdam Atletiek Venray PEEL EN MAAS Donderdag 25 oktober 2007 - Pagina 28 BC 2002 RV BC Common Sense BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub BC Doublet BC Harten Drie NRBC Venray BC Venray Bridgesoos De Kemphaan Schietsport De Roos Mudhunters Duikclub Najade Nobel Paardensport Ysselsteyn LR en PC St. Jan Merselo Het Alvertje Donald Molenaar pakt titel De Roerdomp TV Venray Beginnersgroep hardlopen PC De Jumpers De Peelrunners Sjoelclub Venray Manual DC De Piëlhaas DC De Buren School bowling- toernooi Het eerste lustrum is gevierd. Daarna was er bridgen tot 15.00 uur. Alle paren waren gehusseld en in de ene lijn waren de sterkste Annie Clermonts en Mia Koopman met 66.33 procent. Tweede waren Joke en Henk van Heumen met 55.75 procent en derde Frans Mertens en Nellie Taxs met 54.67 procent. In de andere lijn wonnen Mien Kuenen en Truus Kusters met de nog nooit eer der gehaalde onwaarschijnlijk hoge score van 77.50 procent. Ook een enorm hoge score voor Nel Houben en Toon Stiphout met 70.63 procent terwijl de derde plaats heel verdien stelijk met 58,75 procent ging naar Corrie Hartong en Hein Tak. Verder is de voorlopig laatste laddercompetitie gespeeld. Vanuit het ladderen worden de competitielijnen geformeerd. De eerste plaats in de gele lijn was voor Corrie Hartong en Hein Tak met 61.25 procent. De tweede plaats voor Cla- zien Baak en Annie van den Munckhof met 57.19 procent en derde waren Annie Clermonts en Mia Koopman met 53.63 procent. In de rode lijn waren de winnaars Riet Dobbe en AnnieArts met 59.72 procent.Tweede waren Maria Vloet en Riet van Raaij met 55.56 procent,gevolgd door Rieki van Bree en Wies Burg met 53 .68 pro cent. Op donderdag 25 oktober is er vrij bridgen/standbepaling. Er komen inmiddels al vier kinderen meebrid- gen. Zij spelen met partners die ze kennen. Op donderdag 1 november is de eerste zitting van de eerste club- competitieronde. Er waren veel afmeldingen en dus is er gespeeld in een lijn. Er was een gedeelde eerste plaats met 56,94 pro cent voor Riet Dobbe met Jo Linders en Bets Bistervels met Nel Lagarde. De derde plaats ging met 55,21 procent naar Gert Claessens en Tonny Wijnho ven. In de gele lijn waren de winnaars Martien Verheyn en Jan Versleijen met 64.58 procent.Tweede waren Ko Sturm en Henk de Vries met 57.92 procent en op de derde plaats eindig den Maria Cuppen en Leny Jenniskens met 55 procent. In groen ging de eer ste plaats naar Leentje Faas en Annie Siroen met 60.42 procent, gevolgd door Annie van Binsbergen en Leny van Klink met 56.25 procent. Derde waren Betty Janssen en Toos Smits met 54.48 procent. De vijfde competitieavond is gespeeld. De sterkste in de gele lijn waren Hans Aerts en Jac Huijs met 63.19 procent. Er was een gedeelde tweede plaats voor Jacqueline v.d. Slik met Toon den Brok en Harry en Riet Willems met 60.42 procent. In de rode lijn was het hoogst scorende paar Liny van Heuvel en Thea Waterreus met 57.81 procent. Tweede waren Irma Huijs enAdele van Leuken met 57.29 procent en met 53.13 procent ging de derde plek naar Jan Aarts enThom Kalkman. In de groene lijn was de eer ste plaats voor Jan Steijnvoort en Jan van Sleeuwen met 65.28 procent. Nel lie Jeuken en Lucy Hendriks bezetten de tweede plaats met 57.64 procent, gevolgd door Nellie Basten en Marie Kersten met 53.47 procent. Er is weer gespeeld in District Noord- en Midden Limburg. De vierde zitting. Doublet 1 tegen Horst lwerd 20-10. Commanderij 4 verloor van Doublet 2 met 3-25. Ook onderling werd in viertallen gespeeld. Team 1- team 2: 14 WP-16WP, team 3-team 4: 8 WP-22 WP. Er werd eveneens gelad derd in een lijn. Als eerste eindigde hier het paar Henk Penninx en Theo Jakobs met 69.50 procent, gevolgd door Corrie en Hans Visscher met 62.08 procent. De derde plaats was voor Jan Kleeven met Nellie Bexkens met 58 procent. Volgende week de derde zitting van de parencompetitie. Er is een vrije bridgeavond gespeeld. In rood bezetten Rinus Nollen en Jac queline v.d. Slik de eerste plaats met 61.67 procent, gevolgd door Jan den Hoedt en Harrie Oomen met 5958 procent. Derde warenAnnie v.d. Munckhof en Jan Simons met 58.75 procent. In geel waren Theo Jakobs en Henk Penninx de winnaars met 59.17 procent. De tweede plek ging naar Clazien Baak en Mienke Menheere met 58.75 procent en derde waren met 56.25 procent Francien Haegens en Truus Kusters. Donderdagavond start de tweede ronde van de club competitie. De eerste zitting van de tweede competitieronde is gespeeld. In de gele lijn werden Mirjam Voermans en Frans van Lieshout eerste met een score van 62,08 procent, gevolgd door Doke verheijen en Lou Gilisen met 58,75 procent. Derde waren Joan Hinssen en Jan Stiphout met 54,58 procent. In de rode lijn waren Mientje en Toon Jakobs de beste met 64,93 procent. De tweede plek ging naar Charlotte Olislagers en Caroline Wikkers met 62,15 procent en op de derde plaats eindigden met een score van 59,03 procent Miets Bisseroux en Hilde Kooien. De groene lijn werd gewonnen door Corrie Jenniskens en Mariet Strijbos met 53,25 procent. Hier werden Nettie en Pierre Sonne- mans tweede met 52,50 procent en op een gedeelde derde plaats eindig den met 52,08 procent Hanneke de Greef met Frans Poels en Gerda Stof fels met Jan Mater. Op een avond tussen twee com petitierondes is door elkaar gespeeld. Men treft dan ook eens paren waar men niet regelmatig tegen speelt. Soms levert dat verrassende uitslagen op en de meeste paren vinden dit een aantal keren per jaar heel gezellig. Net als vorige week wisten ook nu Miets Bisscheroux met Hilde Kooien de overige paren aan hun zegekar te binden. Onder andere Marie Kersten met Frans van den Heuvel hadden het nakijken. In de rode lijn waren Frieda Rongen met Jan Voesten te sterk voor Thérèse Schaeffers met Wim Vervuurt en Ria Liebrand met Mientje Wester. In de laatste lijn scoorden de eerste drie paren boven verwachting. Janny Jungslager met Ans van Hooft, Edith Ottenheim met Ron van Gaal en Anneke Schoonbeek met Harrie Arts. Donderdagavond start het tweede competitieblok. De tweede laddercompetitie is gespeeld. In oranje was de eerste plaats met 80,42 procent voor Mieke van Osch en Mientje Wester. Tweede met 61,58 procent waren Jan enToine Tiggeloven en de derde plaats ging met 58,75 procent naar Jo de Backer en Toon van Vegchel. In groen waren de beste met 67,36 procent Jo Linders en Wim Rambags, gevolgd door Anny van Bindsbergen en Corry Borssen met 64,93 procent. Derde met 56,94 procent waren Betty Janssen en Ali Overbeek. Schietsport KLSB luchtbuksvereni ging De Roos Leunen-Venray, uitslag Belfeld 3 contra De Roos 1,755 tegen 782 ringen. Hoogste schutter J. van Ass en H. Hermans, beiden met een serie van 271 ringen. De Roos 2 con tra Koningslust 723 tegen 756 ringen. Hoogste schutter was A. Martens met 249 ringen. De nieuwe competitie is begonnen. Nieuwe schutters zijn van harte welkom op donderdagavond vanaf 20.30 uur in café Martens in Leunen om met deze sport kennis te komen maken. Koploper Pinkillers heeft de eerste nederlaag van het seizoen gelden. Met 10-18 bleek opponent Flying Pins ditmaal te sterkere. Ondanks dat kop man Richard Addae een dijk van een wedstrijd speelde, hij was met 224 567 veruit de beste speler van de dag en een persoonlijk door uiteindelijk ook in de totaalscore net zeven pins tekort kwam. Bij het zegevierende Flying Pins was het Daisy Harms, die eveneens nieuw PR vestigde en op 118 bracht. De Ballengooiers nam het op tegen Werkende Pins. Kop man Luke Verhoeven van de Ballen gooiers had een uitstekende dag met een score van 541 en 229 als hoogste game van de dag. Bovendien was zijn score voldoende voor een driepunter. Ook Roel Wolters deed een duit in het zakje met zijn 134 game en twee punten. Werkende Pin Ken Litjens speelde na een mindere eerste game een goede wedstrijd 178 463, maar helaas leverde dat maar één persoon lijk punt, terwijl teammaatje Jelle van Duuren wel drie persoonlijke pun ten aan de wedstrijd overhield, maar helaas was te weinig om de 10 - 18 nederlaag tegen de Ballengooiers af te wenden. Powerball moest probe ren om van het eigen gemiddelde te winnen en dat lukte vrij gemakkelijk, gezien de 23 - 5 winst, die uit deze wedstrijd opleverde. Jolanda Camps met 151 385 de beste speelster van de dag en tevens goed voor drie pun ten en Willem Denissen met 164 439 waren de belangrijkste factoren voor de zege. In de stand is de span ning helemaal terug. Pinkillers (81,5 punten)heeft nu nog maar 2,5 punten voorsprong op belager Flying Pins (79). Ook Powerball (71 punten) is in opmars en verkleinde de achter stand aanzienlijk. In de Harrie Claes- sens-League was Luke Verhoeven met 164,75 gemiddeld de beste speler. Ken Litjens deed ook goede zaken met 155,60 gemiddeld en wist boven dien voor de eerste keer de tweehon- derdgrens te passeren door met 202 een nieuw PR te scoren. In de stand heeft Meivin Vermeulen (219 punten) nu de kop overgenomen van Quincy Vermeulen (160), die naar de vierde plaats is gezakt. Op de tweede plek prijkt Jelle van Duuren met 191 pun ten en Ken Litjens heeft mede door zijn PR nu met 177 punten de derde plaats in handen.Aanstaande zaterdag wordt op eigen banen de uitwisseling tegen Boekei gespeeld. Men wordt om 10.30 uur in de bowling verwacht. Op circuit Stanserhorn zijn de eer ste kampioenen van 2007 gehuldigd en met nog een weekend te gaan zit de strijd er voor het kampioenschap op. De baan Stanserhorn was zeer zwaar en de clubleden waren weken lang in het werk geweest om te zor gen dat de baan goed berijdbaar er bij lag en ook de club, MC Heeswijk, had alles prima georganiseerd. Voor deze wedstrijd hadden zich in totaal 232 rijders aangemeld en er werd nog fel gestreden voor de laatste puntjes en bij sommige klassen zal volgende week te Meijel of Heeswijk de beslis sing vallen. De wedstrijden werden verreden onder een zwaar bewolkte hemel, waar af en toe het zonnetje doorkwam. Ook nu weer moesten de MX 2 Junioren serie's. herkansing en een finale manche rijden en door een zeer strak programma aan te houden kon de laatste rijder om 17.15uur de eindstreep passeren. Bij de MX 3 Inters kwam de 16e plek op naam te staan van Maarten van der Aa die in de manches een 14e en een 18e plek voor zich veilig stelde en eindigde Marc Josephs op een 22e plek in de le manche en verscheen in de 2e manche wegens problemen niet meer aan de start. Bij de MX 1 Senioren eiste Mark van de Ven een 18e plek en passeerde op een 19e en een 15e stek de eindstreep. Paul Eickmans werd in de beide manches op een 26e plaats afgevlagd wat hem op een 19e plaats in het dagklassement deed belanden en kwam de 37e plaats op naam te staan van Dennis Kuenen die beslag legde op een 39e en een 33e plaats in de manches. In de finale manche van de MX 2 Junioren kwam de 6e plek in handen van Rick Simons door in de serie na een verbeten strijd op een 4e plek werd afgevlagd. Komende week end wordt alweer de laatste wedstrijd gehouden van het seizoen en zijn er jeugdwedstrijden op zaterdag en zon dag in Heeswijk en Dongen en tevens zijn er zondag wedstrijden in Hees wijk en Meijel. Onder begeleiding van een lokale gids hebben 25 Mudhunters vanuit Venlo een mooie tocht gereden in noordelijke richting. Het geacciden teerde terrein vroeg veel van mens en machine en daardoor moesten enkelen vroegtijdig al afhaken. De res terende rijders hebben drie uur lang genoten van singletracks, korte steile klimmen en uitdagende afdalingen. Iedereen kwam moe, maar voldaan terug bij het eindpunt. Voor komend weekend staat er een tocht op het programma met altijd grote aantallen deelnemers. De Mudhunters is een recreatieve vereniging die in zomer en winter op de ATB zit. Er worden in de wintertijd veel toertochten gereden en dit gaat op snelheden van 16 tot 23 km per uur. Belangstellenden kunnen vier weken gratis meetrainen. Nieuw in het concept is de jeugdgroep. Kin deren van zeven tot dertien jaar trai nen gemiddeld een keer per maand onder begeleiding van enkele leden van de Mudhunters. Kijk voor meer informatie op www.mudhunters.nl Agenda: Zondag 28 oktober vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht vanuit Piasmolen, 25 en 45 km. Zondag 4 november vertrek 8.00 per fiets en 8.15 per auto voor de tocht van Rips afstanden tussen 25 en 90 km. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sprank. fnrl/rr U-I. 077 K,0 232 WAART communicatie Taekwondovereniging Tong-il heeft met succes deelgenomen aan het Chin Hung sparring-toernooi in Meyel en het eigen Tong-il sparringtoernooi dat in Horst werd gehouden. Er waren kinderen bij die voor de eerste keer deelnamen en hieraan een leuk herin neringscertificaat in ontvangst moch ten nemen. Maar er waren ook vele leden die in de prijzen vielen. Een gouden beker was er voor de leden Niels Kap- tein, Josephine van Lin, en Jelle Walra ven. Tweede plaatsen waren er voor Mayron Gerrits, Amber Mooren, Joep Staal, Björn Jacobs. Derde plaatsen gingen naar Rangel Silaev, Angelien Boom, Wesley Denissen, Patrick Claus, Lisa Deenen en Marcel Monshauwer. Tevens werd op deze succesvolle dag een bijzonder lid Ruud Deenen van Tong-il in het zonnetje gezet omdat hij na 22 jaar vanwege een blijvende blessure aan zijn knie een punt achter de taekwondosport heeft moeten zet ten. Tong-il benoemde hem tot erelid van de vereniging en Ruud nam een passend schilderij met een smile over zijn gezicht in ontvangst. Ook in Meyel ging Tong-il niet met lege handen naar huis. Goud was er voor Jens Jacobs en Soufiane Achnine. Zilver nam mee Shyreen Gerrits, Nigel van Vught, Roy Donders, Marvin Mommen, Josephine van Lin. Derde prijzen waren er voor Mayron Gerrits, Niels Kaptein, Denise Nabuurs, Angelien Boom, Bas Jeuris- sen en Harm Nijssen. Sub Aqua Club Najade is een niet- commerciële onderwatersportvereni ging en heeft in haar ruim dertigjarige bestaan al vele opleidingen verzorgd en duiktrips georganiseerd voor uit de omgeving van voornamelijk Venray en Bergen. Er gaat een wereld open, vanaf de allereerste duik in het zwem bad. Stiekem droomt men alvast over de bodem van de zee. Op dit moment is er bij Najade weer plaats voor een aantal nieuwe leden. Het is de bedoe ling om in januari 2008 met een groep te starten met de nieuwe opleiding. Dit houdt in: wekelijkse training en instructie in zwembad DenAsseldonk in Nieuw Bergen op dinsdagavond, onder deskundige begeleiding van de instructeurs. Najade is aangesloten bij de Nederlandse Onderwatersport Bond (NOB). De club beschikt boven dien over een eigen snelle motorboot en diverse compressoren voor pers lucht. Na het behalen van de brevet ten kan men natuurlijk blijven duiken bij duikclub Najade. Men kan vele kanten op: denk aan onderwaterfoto grafie en video, onderwaterbiologie en wrakduiken. Voor dit laatste gaat de club er ieder jaar met de boot op uit naar bij voorbeeld Zuid-Frankrijk, Bretagne of de Noordzee. Voor meer informatie zie www.duikclubnajade.nl of stuur een e-mail naar algemeen@duikclub- najade.nl. Josette van den Berg is met haar pony Chicco naar een springwed strijd in Merselo geweest. Zij is twee de geworden in de klasse DB. In Merselo is de eerste selectie voor het springen verreden. Tamara Klaas- sen deed hier ook aan mee. Ze behaal de in de klasse B met haar paard Ven- cie een mooie eerste plaats met 54,5 stijlpunten. In de klasse L behaalde zij met Vanesa de vierde plaats. Verder was er een SGW in Bathmen. Hiet behaalde Irene Potten met Jupiter in de klasse B een vijfde plaats. Op manege Hermkushof in Merselo is een springwedstrijd gehouden. Ook een aantal van de eigen rui ters en amazones viel in de prijzen. Het betrof een selectiewedstrijd voor pony's en paarden. Iris Oudshoorn startte haar zwarte pony Kimmie in de klasse A/B- B springen en behaalde een schitterende tweede plaats. Ook Isa Vermeule was succesvol want samen met haar Robin startte ze in de klasse C-B springen en met 50 stijlpunten en een foutloze barrage mocht ze de eerste prijs in ontvangst nemen. Saskia Beerkens mocht maar liefst twee prijzen mee naar huis nemen, in de klasse D-L springen startte ze Renaldo W en behaalde een mooie derde plaats. In de klasse E-L verscheen ze aan de start met Diana en behaalde ze een prachtige eersdte prijs. Bij de paarden startte Susan Hen driks haarTerika in de klasse B en dit niet zonder resultaat want met een foutloze rit en 50,5 aan stijlpunten behaalde ze een tweede plaats. Ook Petra van Dijck verscheen aan de start. Met Santa Lucia startte ze in de klasse L en ze werd fraai tweede. In de klasse M kwam Petra met twee paarden aan de start. Met Feiten behaalde ze in deze klasse een mooie derde plaats en met Jolivia een vierde plaats. Sportnieuws -info Zestien atleten hebben met succes deelgenomen aan de (halve)marathon van Amsterdam. Vier van hen kwamen uit op de hele marathon. Herman Jakobs was met een tijd van 3.06.59 de snelste over de 42.195 km. Een zeer goede prestatie leverde Dorothea De leden van AV Venray die met succes deelnamen aan de (halve) mara thon van Amsterdam. Majer met haar tijd van 3.29.49 uur. Gerda Peeters en Marjo van Heijster debuteerden verdienstelijk met hun tijden van respectievelijk 4.05.32 en 4.49.22 uur. Op de halve marathon verschenen elf atleten van ATV Ven ray. De tijden waren: Ger Litjens, 1.37.16; Peter Gerrats.152.49; Harry van der Borg 1.55.15; Lilian Aben 1.55.17; Piet van de Ven 2.00.59 ;Paul Janssen 2.01.34; Yvonne Fransman 2.03.31;RuudKorsten:2.13.00;Gonny van Ginkel 2.16.14; Bernie Janssen 2.16.15; Esther Koonings, 2.17.52. In de herfstvakantie vervallen de trainingen voor de pupillen en c/d junioren. Na de herfstvakantie starten de zaaltrainingen in sporthal De Weert: op maandag voor de CD-junioren van 18.00 tot 19.00 uur en op woensdags voor de pupillen van 18.00 tot 19.00 uur. Vanaf 29 oktober geldt ook de gewijzigde leeftijd- en categorie-inde ling. Tweede jaars A-pupillen worden dan D-junior en tweejaars D-junioren worden C-junioren, de c/d junioren trainen op maandagen en donder dagen. Zie ook www.atletiekvenray. nl/trainingen. Op zondag 28 oktober start het LimBracross-circuit 2007- 2008. De eerste wedstrijd is de IJze ren Mancross in Weert op zondag 28 oktober. Het vertrek voor de pupillen en c/d junioren is om 10.40 uur vanaf het clubhuis. Voor vervoer zie www. atletiekvenray.nl/vlakwatercross. of www.limbracross.nl. Op dinsdag 6 november vanaf 19.00 uur start een nieuwe beginnersgroep hardlopen. Deze beginnersgroep is bedoeld voor personen boven 18 jaar die hun con ditie willen verbeteren of conditie willen opdoen.Aanmelden kan bij Ger Verstegen via telefoon (0478)580352 of info@atletiekvenray.nl. De papier container geplaatst aan de Weg in den Berg en is iedere zaterdag geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Het e-mail- adres van AV Venray-Regio is info@ atletiekvenray.nl. Trainingen: Pupillen woensdag zaal 18.00-19.00 uur. Zaterdag bos 11.00- De ingang van het WanssumsVen is weer terugverplaatst naar het Hoog- zand (bij de jeugdvijver). Hier kan nu gebruik worden gemaakt van de nieuwe weg. De poort aan de ingang bij vijver 1 en 2 is weer gesloten. De komende weken zijn er geen wedstrijden meer. Vanaf zondag 11 november start de laatste wedstrijdserie van het seizoen: de winterkoning in de haven inWans- sum. Vissers die hieraan mee willen doen, dienen zich zo snel mogelijk aan te melden bij HenkTheeuwen via telefoon (0478)571311. Bij meer dan achttien aanmeldingen wordt het deelnemersveld bepaald door het aantal wedstrijden dat door de aanmelders is deelgenomen aan de clubwedstrijden van afgelopen jaar. Veel leden hebben een abon nement op Het Visblad. Dit blad, dat samengesteld wordt door Sportvis- serij Nederland staat boordevol infor matie staat over allerlei manieren van vissen. Bovendien vindt men er ook veel informatie in over het werk van Sportvisserij Nederland. Leden die hun abonnement op dit blad willen opzeggen, worden verzocht dit voor 1 november te doen bij de ledenadmi nistrateur via e-mail info@hsvhetalver- tje.nl. of via telefoon (077)3662920. Ook leden die dit blad vanaf 2008 wensen te ontvangen kunnen dit op bovenstaand adres doorgeven. Nieu we leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. Voor ver gunningen kan men terecht bij Fauna- land van Grootel in Venray en bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wans- sum. Dagvergunningen zijn verder verkrijgbaar bij het BP tankstation aan de Rijksweg in Well. Zie voor de con tributiebedragen 2007 www.hsvhetal- vertje.nl. 12.15 uur. C/D junioren: maandag zaal 18.00-19.00 uur. Donderdag baan 19.00-20.30 uur.A/B en senioren: dins dag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00- 20.30 uur, zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00- 14.30 uur. NSG-atleten vanaf 8 novem ber. Donderdag zaal 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden van sportpark De Wieën. Telefoon tij dens trainingen (0478)585522. Infor matie bij de trainers of via telefoon (0478)588217. Zie ook www.atletiek- venray.nl. Agenda: 28-10 Weert IJzeren Man cross (LimBracrosscircuit) 4-11 Tegelen Klein Zwitserland cross (LimBracrosscircuit) Met een tweede plaats in race één pakte Donald Molenaar in Zandvoort tijdens de finaleraces voldoende pun ten om in de prestigieuze Benelux Racing League de BRL-V6-titel voor zich op te eisen. Molenaar profiteerde daarmee optimaal van het uitvallen van zijn belangrijkste concurrent San- dor van Es. Man van de dag was ech ter Jeroen Bleekemolen die in beide races de zege voor zich opeiste. In de BRL Light had Henry Zumbrink zich al eerder van de titel verzekerd maar hij gaf zijn kampioenschap extra glans door na een fel gevecht de winst in race twee voor zich op te eisen. Race één werd een prooi van Gaby Uljee. Leden die Het visblad wensen te ontvangen kunnen zich tot december aanmelden bij de secretaris voor een abonnement. Ook leden die dit blad en dit niet meer wensen te ontvan gen kunnen zich schriftelijk afmel den bij de secretaris. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Jaar,- dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris Hendriks aan de Pastoor v.d. Gaetstraat 48 in Venray. Informatie is verkrijgbaar via telefoon (0478)582994, 06-23140989, of e- mail info@hsvderoerdomp.nl. Zie ook www. hsvderoerdompnl De wedstrijden van de 50 pluscom petitie zijn gespeeld. De laatste wed strijd moest de beslissing brengen voor wie zich 50 plus kampioen mag noemen. Uitslag 10de wedstrijd: 1) M. Voer mans. 2) H. Ermers. 3) J. Hendriks. 4) J. v.d. Heuvel. 4) C. Kools. De totale uitslag: hier tellen 7 van de 10 beste resultaten van deze serie: 1) M. Voermans. 2) G. Verdonschot. 3) J. Philipsen. 4) J. v.d. Heuvel. 5) J. Hen driks. 6) H. Ermers. 7) F. v.d. Sande. 8) C. Kools. 9) G. Hendriks. 10) A. Verba- kei. 11) M.Siebers. De andere deelnemers hebben te weinig wedstrijden mee gedaan om voor een eindklassering in aan merking te komen. Voor eventuele onderlinge wedstrijden even contact opnemen met de wedstrijdcommis sie de heer A.de Klein via telefoon (0478)581066, 06-13617597 of via toondeklein@home.nl. Trainingen: Donderdag senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag jeugd en senio ren lopen 15.00 uur, vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zaterdag 27 oktober R-ATB-R Weert. Nieuws doorgeven via e-mail info@passion4sport.nl. of telefonisch (077)3985235 of 06-54283879. Infor matie over TV Venray is verkrijgbaar via e-mail info@twenray.nl. of tele foon (0478)511545. zie ook www. twenray.nl. AV Venray-Regio start op dinsdag 6 november met een beginnersgroep hardlopen. De start is om 19.00 uur op de atletiekbaan, Sportlaan 1 in Ven ray. Aanmelding voor deze beginners groep kan bij Ger Verstegen via tele foon (0478)580352 of via e-mail info@ atletiekvenray.nl.Tevens kan men zich melden op de trainingsavonden op dinsdag en donderdag om 19.00 uur in het clubgebouw van de vereniging aan de Sportlaan. De beginnersgroep is bedoeld voor iedereen boven de achttien jaar die zijn conditie wil ver beteren of conditie wil opdoen. De trainingen worden in groepsverband onder ervaren begeleiding uitgevoerd. Ook wordt aandacht besteed aan kle ding, schoeiselvoeding en looptech nieken. Deelname voor de eerste vier weken is gratis. Doel van de groep is binnen enkele maanden een aantal kilometers te kunnen hardlopen. In Roggel is een springwedstrijd voor pony's gehouden. Iris Jeurissen behaalde met haar beide pony's een prijs. Ze werd derde in de categorie DM met Ducky Dons en met Roosje behaalde ze in de categorie DZ een achtste prijs. Jochem Oversteeg heeft deelgeno men aan de Zeeuwse Kust Marathon. Hij kwam in een tijd van drie uur en 51 minuten over de finish. Onder goede weersomstandigheden is de 24ste hele en halve marathon van Eindhoven gelopen. De volgende Peel runners namen deel aan de halve mara thon: Reed Beeren 1:32:08. Geert Emons 1:36:24. Jac Geurts 1:40:41. Bêr Jeucken 1:44:16. Geert Keijsers 1:38:20. Jan Nellen 1:46:52. Henk Zanders 2:02:09. Leo Willems 2:00:37. Trainen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdagavondtraining op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdagoch tend damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de par keerplaats in de Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen en berichten door geven via info@peelrunners.nl. Sjoelclub Venray heeft het jaarlijks sjoeltoernooi gehouden in Leunen. Dit toernooi werd gehouden in het kader van de Limburg Bokaal van de ANS (Algemene Nederlandse Sjoel- bond) regio Limburg. Het was een zeer geslaagde dag. Ruim 105 sjoelers uit Limburg en de rest van Nederland streden hier om de punten in negen verschillende klassen. Van Sjoelclub Venray vielen twee sjoelers in de prij zen. Truus Jenniskens werd tweede in de klasse G en in de klasse H eindigde Regien Sanders op een derde plaats. Programma zondag 28 oktober Dames senioren 2 Manual 2-Merefel- dia 1 13.00 Heren senioren 2 Manual 2-BSAC 1 14.30 Heren senioren 1-Brunssum 1-Manual 1 11.00 Dames senioren 1 Esia 1-Manuall 15.00 Café De Piëlhaas houdt op zondag 27 oktober vanaf 20.30 uur een toer nooi. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via telefoon (0478)582187. Uitslag darten: 1) Dennis Smits. 2) Björn Cleven. 3) Marco Jacobs. 4) Crit van Hoof. 5) Lou Janssen. 6) Johnny Smits. 7) Peter van de Berg. 8) Edwin Driessen. 1) Lucien Padmos. 2) Marcel Ooste rijk. 3) Geert van Hoof. 4) Roy Trois- fontaine. 5) Tom Hendriks. 6) Coby Janssen. 7) Edwin Schattervoet. 8) Marcella van Gelder. Er werd 180 gegooid door Edwin Driessen, Björn Cleven, Marco Jacobs en Dennis Smits. De hoogste finish was voor Dennis van de Berg met 109 punten. Het tweede rankingtoernooi van dartclub De Buren Wanssum is gehou den. Winnaarsronde, eerste plaats Bart Hanssen, tweede plaats Ivo Hoeijma- kers, derde plaats Michael v.d. Akker. Verliezersronde, eerste plaats Ruud Huijs, tweede plaats Johan Vousten. Hoogste finish met uitgooi 120 van Michael v.d.Akker.Voor verdere infor matie zie www.wanssum.info/dcde- buren. Voor de 27e maal heeft bowling vereniging Venray in samenwerking met Restaurant Bowling Venray het Schoolbowlingtoernooi voor de groe pen 6, 7 en 8 van de basisscholen in de Gemeente Venray gehouden. 296 Deelnemers en deelneemsters, ver deeld over 39 teams streden om de prijzen.Twaalf teams uit de categorie- groep 6 zetten hun beste beentje voor en De Meent wist met 415 de hoogste score te bereiken, gevolgd door St. Oda uit Ysselsteyn met 358 en de St. Antoniusschool uit Veulen met 353 pins. De Kruudwis (346) en De Hom mel (341) vielen net buiten de prij zen. Bij de categorie Groep 7 kwamen liefst zestien teams in actie om de grootste beker te veroveren en daarin slaagde De Vlaswei met een totaal van 457 pins, op slechts drie punten gevolgd door het team van De Stek uit Castenray. De derde plaats was voor de Petrus Bandenschool, die 443 punten scoorde. De vierde plaats was voor de St. Mariaschool uit Oirlo met 416 en de vijfde plaats werd met 407 punten bezet door De Meent uit Leu nen. De ploeg van De Kruudwis was de beste bij de groepen 8. Met een score van 512 bleven zij De Hommel 32 punten voor. De derde plaats ging naar de Petrus Bandenschool met 432 pins. De vierde plaats was met 419 voor De Vlaswei een en de vijfde ging naar de St. Mariaschool uit Oirlo met een totaal van 409. De Hennie Hoe- ijmakerswisseltrofee werd een prooi van De Vlaswei, dat met een gemid delde van 438.00 De Kruudwis en De Meent uit Leunen ruim voor bleef.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 28