De Schijnwergei\ op: Paul Ktlrstln) (Swolgense Boys) Volharding bekert verder Venray kan zich geheel op competitie richten Leunen uit bekertoernooi S^A/enray TOP'27 treft Leunen weer na dertig jaar ES svoc (P PEEL EN MAAS Donderdag 25 oktober 2007 - Pagina 25 top inn town SV Merselo BW VV Hothees Hoofdklasser Deurne verder in bekerstrijd Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: JP0RT2000 Sterker SVEB is Swolgens slotoffensief te machtig: 1-3 SV Geijsteren Supportersbus SV Venray SV Venray Venray kan periodetitel ophalen in Heerlen De redactie van Peel en Mdas zet ook in het voetbalseizoen 2007-2008 w ke- lijks een speler, trainerjï tnder 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui de gemeenten Venray e»rMeerlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers ran SSS'18, Volhardingen Holthees worden in de rubriek 'De schijnwerper p...' aan de tand geroeid. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners ran het Venrays^rnieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduek die dat weekmd gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler b :ter, dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalverenis ing, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein inVe iray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige trij- zen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week Paul Kur iten van vijfdeklasser Swolgense Boys. Naam: Paul Kursten Leeftijd: 22 jaar Geboren in: Venray Woonplaats: Swolgen Partner: Sharon Kinderen: nee Beroep: timmerman Club: Swolgense Boys Positie: voorstopper Hoogtepunt: twee keer kampioen met Swolgense Boys Dieptepunt: enkeloperaties waardoor ik twee jaar niet heb gevoetbald Vorige clubs: nee Beste trainer: Henk de Bijl Slechtste trainer: nee, nog niet echt gehad Grootste ergernis: mensen die niet doorrijden Beste boek/tijdschrift: ik lees niet Beste film: ik zou het niet weten Andere hobby's: tennissen Lievelingseten: snitzei goch Drank: biertje Mooiste vrouw: Sharon Opwindend: seks Favoriete tv-programma: Joey Favoriete club: Swolgense Boys Favoriete speler: Jaap Stam Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Swolgense Boys Wie wordt laatste in jullie klasse? :VCH Redactie Heerlen-S V Venray 0-3 Sportclub Susteren-Volharding 3-1 Oostrum-IVO 0-2 TOP'27-Leunen 0-2 SV United-Quick Boys 1-1 DEVArcen-Swolgense Boys 0-2 EWC-SVOC'Ol 1-0 Ysselsteyn-GFC'33 1-2 Meterik-Holthees 2-2 BW'27-ACVW 1-3 De stand: 1)Tim van Rijswick (TOP'27) 2) Mark Blenckers (Volharding) en Marcel Rooijmans 4) Tom Hendriks (Leunen) enArjan Kempen (Oostrum) 6) Ivo van der Weerden (SV Venray) en Willem Voesten 0-1 2-0 1-1 1-2 1-2 1-2 1-1 2-1 1-0 0-2 Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Hapse Boys-Volharding 0-1 (- 0-0). Doelpunt Volharding: Erik Ermers. Volharding heeft zich met een minimale overwinning geplaatst voor de derde bekerronde. Op bezoek bij vierdeklasser Hapse Boys won nen de Bekenaren door een goal van centrumspits Erik Ermers na een uur spelen met 0-1.Naast de langdurig geblesseerden Johan Speijcken, Johan Vullings en Patrick van Kempen kon Volharding-trainer André Cornelis- sen in Haps ook niet beschikken over verdediger Rob Branje -die tij dens de warming up afhaakte met een liesblessure- en Nermin Hamzic vanwege vakantie. Daarnaast begon Jaap de Vlam op de bank omdat hij international Ryan Babel (net als De Vlam een grillige linksbuiten, red.) imiteerde en te laat kwam voor de wedstrijdbespreking. Het gemis van zoveel spelers deed het spel van Vol harding geen goed. Hapse Boys zakte met het hele team in en de Vierlings- bekenaren misten de creativiteit en het vernuft om een opening te vinden in de door Hapse Boys-coach Cor Per- lee opgetrokken muur. Het tempo wat de roodwitten hanteerden was ook veel te laag. Het gevolg was een wed strijd die vooral in de eerste helft zeer gezapig verliep. Een afstandsschot van linkermiddenvelder Tom Theeuwen was zowat het enige wapenfeit van de bezoekers. Hapse Boys stelde daar helemaal niets tegenover, het verde digde alleen maar deed dat overigens wel heel sportief. Verder vielen er alleen een paar leuke acties van Chris van Duijnhoven te zien, die echter niet het gewenste rendement ople verden. Even na rust kreeg Volharding haar eerste echte kans. Erik Ermers draaide knap weg van zijn directe tegenstander, maar schoot de bal vol op de vuisten van Hapse Boys-keeper Koen Giesbers. Na een klein uur spe len opende dezelfde Ermers de score. De geblokte spits had daarbij wel de hulp nodig van Epi Lamers. De cen trale verdediger van Hapse Boys liet zich het kaas van het brood eten door Ermers, die de bal simpel van Lamers afpakte en de bal vervolgens tegen de touwen joeg: 0-1. De thuisclub moest de zaak nu wel wat meer opengooien en ging op zoek naar de gelijkmaker door Epi Lamers door te schuiven. Aanvoerder Ruud Weerts verzuimde om binnen de minuut de stand weer gelijk te trekken, door vrij voor doel man Erik Hubers de bal maar half te raken. Volharding kreeg daarna enorm veel ruimte, maar slaagde er niet in om de score verder op te voeren al waren daarvoor legio mogelijkheden. Zowel Mark Blenckers, Erik Ermers en Jaap de Vlam faalden alledrie geheel vrij voor Giesbers waardoor Volhar ding uiteindelijk met een uiterst magere score de volgende bekerron de bereikte. Uitslagen Oostrum 4-SVOC'Ol 3 1-6 SVOC 5-Venray 9 0-6 SVOC'01 vet-America vet 3-5 SVOC'01 Al-Stormvogels'28Al 0-4 SVOC'01 BI-IVO B2 3-0 Ysselsteyn F2-SVOC01 F2 8-1 SVOC'01 C2-America C2 8-0 SVOC'01 Dl-Ysselsteyn DIG 1-6 Programma zaterdag 27 oktober GFC'33-SVOC'Ol 16.30 Koningslust Bl-SVOC'Ol BI 14.00 Montagnards C2-SVOC01 C2 12.30 4 tegen 4 SVOC'01 Dia bij Vitesse '08 in Gen- nip 930 SVOC'01 Dlb bij Vitesse '08 in Gen- nip 930 SVOC'01 Ela bij HRC'27 inAfferden 9.30 SVOC'01 E2a bij SV Merselo in Merselo 9.30 SVOC'OlFla bijSV Venray in Venray 10.00 SVOC'01 F2a bij Melderslo in Melderslo 9.30 SVOC'01 F2b bij Melderslo in Melderslo 9.30 Programma zondag 28 oktober EWC'46-SVOC'Ol 14.30 HBSV 3-SVOC'Ol 2 10.30 5 VOC01 3-Geysteren 1 11.00 SVOC'01 4-Holthees 3 11.30 SVOC'01 5-Meterik 4 9.30 Uitslagen SV Swolgense Boys 3-Merselo 3 1-6 Merselo-SVS veteranen 0-2 Programma zaterdag 27 oktober Merselo Al-Stormvogels'28 Al B. 14.00 Meterik C1 -Merselo CIC V1300 D, Een F: 4 tegen 4 in Merselo B.9.00 Excellent vet-Merselo vet 17.00 Programma zondag 28 oktober America-Merselo 14.30 Merselo 2-01ympia'18 4 10.30 BW'27 2-Merselo 3 11.00 Uitslagen BW 2-Holthees 3 1-2 BW DAl-Volharding DA1 1-4 Programma zaterdag 27 oktober BW/United vet-Venray vet 16.30 Programma zondag 28 oktober BW-ACVW 14.30 BW 2-Merselo 3 11.00 BW DAl-Achates DA2 11.00 Uitslagen Holthees vet-EWC vet 0-2 Holthees 2-SV United 5 2-0 BW'27 2-Holthees 3 1-2 Programma zaterdag 27 oktober RESIA vet-Holthees vet Programma zondag 28 oktober Meterik-Holthees 14.30 Holthees 2-Oostrum 4 11.30 SVOC 4-Holthees 3 11.30 Venray-Deurne 1-3 (1-1). Doelpunten: 25. Joep Sijbers 0- 1; 30. Bob Crooij 1-1; 47. Bart van Sehijndel 1-2; 75. Falk Louwers 1-3. Scheidsrechter: Theeuwen (Horst). Toeschouwers: 600. Gele kaart: Marcel Seijkens (Venray) en Nico Leijsten (Deurne). SV Venray: Nabbe; Keijzers, Gommers, Scholten en Custers; Snijders, Van Hout en Seijkens; Hlimi (60. Van Sehijndel), Crooij (77. Kukuljac) en Thoone. Door Jan Leijsten Al ben je heer en meester in de eerste klasse, de hoofdklasse blijkt toch een ander verhaal. Deurne, dat vorig seizoen als kampioen nog vier punten aan Venray moest laten, toonde in een aardige bekerstrijd het niveauver schil aan: 1-3. Venray kende nogal wat wijzigingen ten opzichte van het team dat aan een fraaie zegereeks bezig is in de eerste klasse D. Daan Geenen, Koen Ooms, GinoTaihuttu en Ivo van der Weerden waren licht geblesseerd. Ook Farid Idrissi (ziek) ontbrak. Ondanks een polskwetsuur speelde Marcel Seijkens wel. Rob Scholten keerde terug na een liesblessure terwijl de pas zeven tienjarige A-junior Bastiaan van Hout zijn debuut maakte. Freek Thoone maakte al na drie minuten een forse overtreding die een cupwedstrijd waardig was. De thuis club kwam er al snel achter een goed voetballende tegenstander te treffen. Venray pakte het eerste kwartier met flair uit waarbij Bastiaan van Hout zich niet onbetuigd liet. De debutant kwam steeds voor zijn man en ver waarloosde daarbij zijn defensieve taken niet. De Venraynaren kregen mogelijkheden. Khalid Hlimi draaide weg van Nico Leijsten en schoot op doelman Maarten van Eist, die ooit bij Venray hoog op het verlangstje stond. Marcel Seijkens passte rap op Freek Thoone die twijfelachtig werd afge- vlagd. Na 25 minuten opende Deurne de score. Joep Sijbers drong op snelheid over de linkerflank het strafschopge bied binnen. Aanvoerder Wout Gom mers, die op het verkeerde been stond, kon hem niet stuiten terwijl ook doel man Peter Nabbe op de schuiver het antwoord schuldig moest blijven: 0-1 De terechte gelijkmaker liet niet lang op zich wachten. Bob Crooij toonde zijn scorende kwaliteit door halfslachtig optreden van Rens Wild schut genadeloos af te straffen: 1-1De bekerderby werd even later ontsierd door een incident waarbij Wout Gom mers opponent Joep Sijbers in het gezicht geslagen zou hebben. Arbiter Theeuwen had niets waargenomen. Wel was de forse tackle waarmee Deurne-aanvoerder Rob van Bree een halve minuut later verhaal haalde over duidelijk. De leidsman hield wijselijk de kaarten op zak. Met een schot van Sijbers dat rakelings voorlangs ging werd het eerste bedrijf afgesloten. De kersverse invaller Maarten Vos liet de niet bijster gelukkige spe lende Wout Gommers zijn hakken zien. Een tikje naar de de straffeloos vrijstaande Bart van Sehijndel - waar was de dekking? - betekende de 1-2. Dat Gommers vertwijfeld naar zijn hoofd greep sprak boekdelen. De partij werd steeds rommeliger. Ven ray slaagde er niet meer in een goede aansluiting met de voorwaartsen tot stand te brengen. Voeg daarbij dat Rob Scholten nog duidelijk wedstrijdritme miste. In deze fase legde Deurne de Venrayse tekortkomingen bloot. Nico Leijsten maalde niet om zijn gele kaart na een overtreding op Hans Custers. De Oostrummer kreeg het eerder ook al hard te verduren van Rens Wild schut. Ook bij de derde treffer toonde de in de eerste klasse zo soevereine Venrayse achterhoede haperingen. Uit een hoekschop van links voelde nie mand zich geroepen Falk Louwers te bewaken die springend binnenkopte: 1-3. Freek Thoone, de laatste weken steeds scorend, bleef negentig minu ten staan terwijl zijn mede-aanvallers Hlimi en Crooij werden gewisseld voor Senid Kukuljac en verdediger Loek van Sehijndel. Thoone, zondag veelal in geen velden of wegen te bespeuren, liet toch nog iets van zijn klasse zien. Twee minuten voor tijd verdween een 'patat' vanaf ruim twin tig meter dwars op de lat. Rob Scholten, met zeker Bastiaan van Hout lichtpunten voor Jan Poels, was blij met zijn rentree. "Ja, het viel me niet tegen. Vooral in de eerste helft ging het aardig goed. Het grote verschil was dat hun combinaties sneller liepen." Ook arbiter Roy Thee uwen, soeverein fluitend, kwam terug na een blessureperiode. De Venrayse politieagent hoefde weinig op zijn 'strepen' te staan. "Dit is pas weer mijn derde wedstrijd na een duel in de zesde en in de vierde klasse geflo ten te hebben", zei de oud-speler van VenrayAl. VOS-Leunen 5-2 (1-1). Doelpun ten Leunen: Tom Hendriks (2x). Leunen is uitgebekerd na een 5-2 nederlaag in de uitwedstrijd tegen VOS uit Venlo. Vanaf de eerste minuut ontspon zich een aantrekkelijk duel, waarbij de gasten uit Leunen de beste kansen kregen. Zo was het Thomas Litjens die een voorzet van Remco Hellegers in één keer op het VOS-doel schoot. Zijn inzet ging maar net over. In de 22e minuut stond de jeugdige Guus Gielens na goed storend werk van Remco Hellegers vrij voor keeper Steegh, maar de VOS-goalie voorkwam een doelpunt, iets wat hij deze mid dag nog vaker zou doen. In de 30e minuut was het Theo van Gelder die vanuit een halve kans de bal knap bui ten bereik van Leunen doelman Luuk Goumans in het doel deponeerde: 1-0. Leunen reageerde snel op deze tegenslag. En voorzet van Roel Gie lens wordt nauwelijks een minuut later door Tom Hendriks tot doelpunt gepromoveerd. 1 -1 was een terechte ruststand. Gedurende het eerste kwar tier na rust was het Leunen dat de klok sloeg. Verschillende kansen werden om zeep geholpen. In de 15e minuut na rust was het weer Tom Hendriks die de 1-2 op het scorebord bracht. Gezien de veldverhoudingen op dat moment was er geen vuiltje aan de lucht voor Leunen. Een misverstand in de Leunen-defensie zorgde korte tijd later alweer voor de gelijkmaker. Een spelletje drie-banden tussen doelman Goumans,Thomas Litjens en Roel Biezenaar liep ongelukkig af: 2-2. Leunen was even van slag en VOS pro fiteerde daar optimaal van. M'Kaouar, Souren en Elmir bepaalden de eind stand geflatteerd op 5-2. Leunen kan zich nu helemaal gaan richten op de competitie. SPORT 2000 J SPECIAL MEMBER: Jewagas B.V., Wanssum SUMMA Advies Groep B.V. Julicheren Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders GOLDEN MEMBERS: Art.com Kronenberg Collega's Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Gld De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Euroshutters Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Hjen Flextronics GGZ Groep Mari, Wanssum van Haren Autobedrijven B.V. Martin Cuijpers Hof mans Tapijten, Cuijk Meidon Plastics B.V., Bergen Ib. Inalfa Roof Systems Group B.V. NLW Groep Muermans Projectontwikkeling Management B.V. Notariskantoren Venray McDonald's Venray Verkeersschool Nottelman Van den Munckhof B.V. Pansign Communicatie PDS Products Nelipak B.V. Nu mac Nederland B.V. Personato Werving Selectie 0TT0 Work Force B.V. Van der Putt Advocaten Peka Kroef B.V. Peelrand Makelaardij B.V. Rabobank, Venray Vie Curi Vitaal PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Damesmode en Herenmode MEMBERS: Rocom Telecommunicatie B.V. De Aanpak Bouwservice B.V. ABN/AMR0 Bank Adecco Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie /Uitmarkt Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Argowil B.V Saarloos Automotive Equipment, Venray Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren SO Expo Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Sport 2000 Steenhandel Kusters Avydo accountants en belastingadviseurs BAS B.V. De Swing B.V. Restaurant, America Bax Financieel Advies B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Bol Accountants, Venray Tandartsenpraktijk Venray Boomers Toverland Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Tempo-Team Uitzendbureau Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Thomassen Interieurs BV Cocosoft Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Communicatiehuis Centennial Contour Taxi Twan Peeters Cornelco Safety Taxi Verstraaten B.V. Culinair Creatief Uitzendburo Mondial DatZitt Horeca Projectmeubilair VB&C Deloitte AccountantsVenlo 2VM Makelaars/2Count Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Verspreidingsburo Periodiek Derksen Dienstverlening Volantis - Hollman Adviseurs Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Electro Martens Installatie B.V. ERW0LAR B.V. Wellness and Sports Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Feenstra Warmte Totaal Zorg Wiertz Personeelsdiensten Fortis Bank, Venray Wonen Venray Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. VRIENDEN SV VENRAY Gilde BT Addit BV van Grinsven Drukkers, Venlo Bert van Hees Barbecueverzorging Healthcare Group, Venlo Feestcafé de Koets Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Golfcomplex De Golfhorst Hotel Asteria Manders Verhuur ING Bank, Venray Munckhof reizen, Horst Interstyling B.V. Intratuin, Venray Nachtcafé Allabonneur Sport Lavit Invent Personeel en Organisatie Taxatiebureau Dirkx van Soest Jacobs Dakbedekkingen Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group Verhoeven Bouwgroep BV Jenniskens Installatie B.V. Wijnhuis Venray Sportnieuws -info Swolgense Boys wint bekerderby SVEB-Swolgense Boys 1-3 (0-0). Doelpunten: 63. Peter van Megen 1-0; 79. Kevin Tissen 1- 1; 82. Kevin Tissen 1-2; 92. John Thijssen 1-3. Scheidsrechter: Vos sen (Echt). Toeschouwers: 225. Gele kaart: Koos van Megen en Paul Derikx (SVEB), Sjoerd Kerst- jens, Michel Kleven en Paul Kur sten (Swolgense Boys). Swolgense Boys: Custers; Goo- ren, Kerstjens, Kursten en Michel Kleven; Van Aken (72. Mike Rut ten), Sander Thijssen, Christians en Bas Heijnen; René Kleven (50. Kevin Tissen) en John Thijssen. Door Henk Willemssen Swolgense Boys besliste de bekerderby in de slotfase: 1-3. Terwijl vierdeklasser SVEB tot dan toe voortdurend een veldover- wicht had, was de thuisploeg niet opgewassen tegen het Swolgense slotoffensief. De vijfdeklasser bekert daardoor verrassend door naar de derde ronde. De Broekhuizenvorstenaren ver zuimden in het eerste uur een grotere voorsprong te nemen. Daardoor bleef Swolgense Boys in de race. Pas tegen het einde kantelde de bekerderby helemaal. De Swolgense uitblinker Sander Thijssen (22) genoot van de zege. "Het is weliswaar niet zo belang- SVEB-aanvaller Sjors Geurts is ontglipt aan zijn Swolgense bewaker Paul Kursten maar ook deze doelpoging levert geen trejfer op. rijk als de competitie. Maar de derby tegen SVEB willen we altijd winnen", zei de middenvelder. "Bovendien staan zij een klasse hoger en is Fred Donkers er de trainer." Donkers had Swolgense Boys twee jaar onder zijn hoede. De Helmonder gaf vooraf aan niet zoveel waarde te hechten aan het bekertoer nooi. "Maar dit is een echte derby en dat is altijd leuk." Beide trainers moes ten een handvol spelers missen. Som migen werden ook gespaard voor de competitie. Swolgen-trainer Henk de Bijl vindt de beker belangrijker dan zijn collega. "We willen een ronde verder komen. Iedere wedstrijd wil len we winnen", verklaarde De Bijl die de A-jeugdspelers Bas vanAken en René Kleven een basisplaats gaf even als rechtsback Marcel Gooren uit het tweede elftal. De trotse koploper van de vijfde klasse F miste Niek Lemmen, Joop Martens,Thijs van Mierlo, Ramon Rut ten en de broers Tissen. Robin stond langs de kant terwijl Kevin op de bank begon. Beiden zijn licht gebles seerd. "Ze worden vaak hard aange pakt", vindt De Bijl. "De tegenstanders weten dat dit twee belangrijke spelers voor ons zijn. En ook dat ze blessure- gevoelig zijn." De vierdeklasser uit Broekhuizen- vorst trok al snel het spel naar zich toe. De thuisploeg beschikt met Gijs van Lin en Sjors Geurts over twee snelle en gevaarlijke vleugelspitsen. Doelman Gert Custers maakte al gauw een doelpoging van Geurts onschade lijk. Even later kwam de ervaren goalie in de problemen na een terugspeel bal van Martijn Christians maar Sjors Geurts wist het buitenkansje niet te benutten. Na een halfuur werden de Swolgen- aren voor het eerst gevaarlijk door een schot van Martijn Christians dat door keeper Caspar Lijnders met moeite werd gekeerd. Daardoor kreeg John Thijssen nog een dikke kans maar hij faalde. Nog in dezelfde minuut verijdelde Gert Custers met zijn voet een doelpoging van Sjors Geurts die vrij voor hem opdook. Even later brak Gijs van Lin door over rechts maar spits Peter van Megen joeg de bal hoog over. Ook na de hervatting bleef de thuisploeg het gevaarlijkst. Peter van Megen (over) en Thijs de Mulder (net naast) verzuimden de score te openen. Precies na een uur leken de Swolgenaren tegen de verhouding op 0-1 te komen. Uit een steekpass van Bas vanAken knalde John Thijssen op de paal. SVEB deed er een schepje bovenop. Gijs van Lin dreef zijn solo te ver door waardoor weer een kans verkeken was. In de 63e minuut was het toch raak. De bal kwam via de uitgekomen Gert Custers in de kluts tegen Peter van Megen aan: 1-0. Een weliswaar gelukkige treffer maar gezien het spelbeeld wel terecht.. Vlak daarvoor was bij de Swolgenaren Kevin Tissen binnen de lijnen gekomen. In de 71e minuut knalde Tissen een vrije trap op de vuisten van Caspar Lijnders. Wederom stond John Thijssen op de juiste plek maar ook nu wist hij een riante kans niet af te maken. "John heeft drie dikke blunders gemaakt", oordeelde zijn broer Sander. De Swolgenaren bleken in de mie zerige regen nog genoeg reserves te hebben. Een mooie aanval begon bij John Thijssen die de opgerukte Sjoe rd Kerstjens inschakelde. De blonde libero opende op links naar Kevin Tissen die de trekker overhaalde: 1- 1. Drie minuten later stond Kerstjens ook aan de basis van de 1-2. Hij vond op links Sander Thijssen die Kevin Tis sen in stelling bracht: 1-2. In de bles suretijd pikte John Thijssen toch zijn doelpuntje uit een steekpass van zijn broer Sander: 1-3. "SVEB heeft ver geten de kansen af te maken", vond Sander Thijssen. "In het laatste kwar tier liep het bij ons steeds beter. We gingen de duels winnen en na de 1-1 kregen we nog meer hoop." Programma zondag 28 oktober SVOC'01 3-Geijsteren 11.00 Programma zaterdag 27 oktober Vet. Geijsteren-RKDSO 16.30 SV Venray stelt belangstellenden in de gelegenheid om gebruik te maken van de supportersbus om de uitwedstrijd Heerlen tegen SV Venray van zondag 28 oktober te gaan zien. Inschrijven kan men in de kantine of via de website van SV Venray. De bus vertrekt om 12.15 uur vanaf Den Bog- gerd richting Heerlen. Uitslagen UDI'19/BeterBedAl-SV VenrayAl 1-2 SV Venray B1-JVC Cuijk BI 1-0 Liessel Cl-SV'Venray C3 8-1 SV Venray C8M-Estria C1M 4-3 SV Venray D2-GFC 3 3 D2 12-0 SV Venray E2-Sp. Irene E3 9-1 SV Venray E3-WV03 E3 5-1 Stormvogels'28 E2G-SVVenray E4 1-16 Vitesse'08E2-SVVenrayE9 14-2 Leunen E4-SV Venray El2 1-2 Baarlo E4-SV Venray El5 28-0 GFC'33 Fl-SVVenray F1 0-11 Sp. Irene F2-SV Venray F2 3-5 SV Venray F3-GFC33 F2 10-0 SV Milsbeek F2-SVVenray F4 0-8 Blerick F3-SV Venray F5 4-2 SVVenrayF6-MontagnardsF2 0-9 SV Venray F7-Melderslo F3 5-2 SV Lottum F2-SV Venray F8 2-3 Achates F3G-SVVenray F9 2-7 TSC'04 F2-SV Venray F11 16-2 SV Venray F12-Blerick F5 4-1 SV Venray F13-Griendtsveen F1 1-3 SVVenray Fl4-Vitesse'08 F3 1-2 Programma zaterdag 27 oktober SVN/VossenbergAl-SVVenrayAl v. 12.15 01ympia'18Al-SV Venray A2 v. 14.00 SomerenA2-SVVenrayA3 v. 14.00 SV Venray A4-Someren A3 a. 15.00 SVVenray Bl-Olympia'18 BI a. 15.00 SVVenray B2-Erp BI a. 13.15 Someren B5-SVVenray B4 v. 14.00 SVVenray B5-SomerenB4 a. 15.00 HVCH Cl-SVVenray Cl v. 10.00 SVVenray C2-Merefeldia C1G a. 15.00 SV Venray C3-Someren C3 a. 11.30 Someren C5-SVVenray C4 v. 11.45 SV Venray C7-Someren C6 a. 13-15 GemertDl-SV Venray Dl v.8.45 SVVenray D2-Melderslo 4tegen4 v. 9.00 Venray kan zondag in Heerlen het eerste concrete succes van dit seizoen boeken. De formatie van trainer Jan Poels heeft al aan een punt voldoende voor het binnen halen van de eerste periodetitel. Tegenstander Heerlen is een oude bekende voor de Venraynaren. Beide clubs troffen elkaar in het verleden vaak in de eerste klasse. Het waren altijd felle ontmoetingen. De Zuid- Limburgers werden vorig seizoen kampioen in de tweede klasse G SVVenray D3-SWenray 4tegen4 a. 9.30 SVVenray D4-HRC27 4tegen4 v. 9.00 SVVenray D5a-Vitesse'08 4tegen4 v. 9.00 SVVenray D5b-HRC'27 4tegen4 v. 9.00 SVVenray D6-Vitesse'08 4tegen4 v. 9.00 SVVenray D7-IVO 4tegen4 v. 9.00 SV Venray D8-Merselo 4tegen4 v. 900 SVVenray El-SVVenray 4tegen4 a. 9.30 SVVenray E2-Vitesse'08 4tegen4 v. 9.00 SVVenray E3a-SVVenray 4tegen4a. 9.30 SVVenray E3b-Vitesse'08 4tegen4v. 9.00 SVVenray E4-HRC27 4tegen4 v.9.00 SV Venray E5-Merselo 4tegen4 v. 900 SV Venray E6-Merselo 4tegen4 v. 900 SVVenray E7-IVO 4tegen4 v. 9.00 SV Venray E9-Merselo 4tegen4 v. 900 SV Venray E12-Merselo 4tegen4 v. 900 SV Venray E13-Merselo 4tegen4 v. 900 SVVenray Fla-SV Venray 4tegen4 a. 9.30 SVVenray Flb-Vitesse'08 4tegen4v. 9.00 SVVenray F2-SVVenray 4tegen4 a. 9.30 SVVenray F3a-Vitesse'08 4tegen4v. 9.00 SVVenray F3b-SVVenray 4tegen4a. 9.30 SVVenray F4-SVVenray 4tegen4 a. 9.30 SVVenray F5-Merselo 4tegen4 v. 9.00 SV Venray F6-Merselo 4tegen4 v. 900 SVVenray F7-Melderslo 4tegen4 v. 9.00 SVVenray F8-IVO 4tegen4 v. 9.00 SVVenray F9-IVO 4tegen4 v. 9.00 SVVenray F10-Melderslo 4tegen4v. 9.00 SVVenrayFll-HRC'274tegen4 v.9.00 SVVenrayF12-HRC274tegen4 v.9.00 SVVenray F13-Vitesse'08 4tegen4v. 9.00 SVVenray Fl4-Vitesse'08 4tegen4v. 9.00 SVVenray Mini F wedstrijden a. 12.00 en keerden na vijf jaar afwezigheid terug in de eerste klasse. Venray kan wellicht op volle sterkte aantreden. Het licht geblesseerde kwartet Daan Geenen, Koen Ooms, Gino Taihuttu en Ivo van der Weerden - dat in het bekerduel met Deurne aan de kant bleef - is weer inzetbaar. Nieuwko mer Tom van Bergen is door de KNVB vrijgegeven zodat Poels ook over hem kan beschikken. "Zoals het er nu naar uitziet heb ik een groep van achttien fitte spelers", zei Poels maandag. Hij was zeer te spreken over het debuut van centrale middenvelder Bastiaan van Hout (17) en Rob Scholten die tegen Deurne (1-3 verlies) na twee maanden zijn rentree maakte. "Ook Luuk Snijders heeft het goed gedaan. We hebben tegen Deurne beter gespeeld dan een week eerder tegen RIOS. Deurne is een tegenstander die je laat voetballen. Maar als je niet ade quaat verdedigt, dan wordt het wel direct afgestraft." Someren, dat is opgeklommen naar de tweede plaats, is de enige nog overgebleven concurrent in de peri- odestrijd. De Brabanders hebben drie verliespunten meer maar het doelsal do van Venray (+16) is veel beter dan dat van Someren (+4). SSS' 18 kan op de laatste speelronde van de eerste periode, uit bij SHH in Herten, de titel binnenhalen. De Over- loners gaan samen met Wittenhorst aan kop in de derde klasse C met zes tien punten. Het doelsaldo van SSS'18 (+13) is beter dan dat van de Hors tenaren (+9) zodat een zege op SHH zal volstaan. Of Wittenhorst zou een monsterscore moeten behalen tegen Spel. Irene. In de tweede klasse H gaat Volharding op bezoek bij nieuw komer Susteren dat verrassend in de kopgroep staat. In de vierde klasse F staat na dertig jaar de 'Oranjederby' tussen TOP'27 en Leunen weer op het programma. In het seizoen 1977/78 troffen beide ploegen elkaar voor het laatst. Leunen won beide ontmoetingen, thuis met 3- 1 en uit met 3-0.TOP'27 degradeerde toen uit de vierde klasse waarin het pas dit jaar weer terugkeerde. Na een goede start zijn de Tienraynaren - door vier nederlagen op rij - onder de rode streep beland. De ploeg van trainer Peter Seuren kan een succesje dringend gebruiken. De nummer vier Leunen wil graag bovenin blijven meedoen en zal met niets minder dan drie punten tevreden zijn. Hekkensluiter Oostrum wacht nog altijd op de eerste zege. Zondag thuis tegen de nummer negen IVO hopen de rood-witten de stijgende lijn door te trekken en tevens de volle winst te pakken. Dat is ook hard nodig want bij opnieuw een nederlaag wordt het gat met de veilige plaatsen wel erg groot. In de vijfde klasse F heeft Swol gense Boys de concurrentie al op een gigantische achterstand gezet. De nog ongeslagen koploper treft in DEV-Arcen een van de vijf achtervol gers die al op tien punten achterstand staan. Na het bekersucces tegen SVEB willen de rood-zwarten in Arcen de zegereeks voortzetten. De laagvliegers SV United en SVOC'01 hebben heel andere zorgen. Beide clubs moeten punten sprokkelen om uit de bedreig de zone te blijven. SV United krijgt het hooggeklasseerde Quick Boys op bezoek. SVOC'01 speelt uit tegen mid denmoter EWC. In de zesde klasse E is de strijd om de periodetitel nog niet beslist. Koploper Meterik staat er met vijf tien punten het beste voor. Meterik ontvangt zondag de nummer vier Holthees dat met dertien punten ook nog kleine periodekansen heeft. Dan moet de ploeg van trainer Hans Win- kelhag Meterik verslaan en boven dien mogen AC VW en Griendtsveen - beide clubs hebben veertien punten - niet winnen. AC VW speelt uit tegen BW'27. Hekkensluiter Merselo hoopt in America de eerst winst binnen te halen. Middenmoter Ysselsteyn treft thuis GFC'33.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 25