Overeenkomst over plan Servaashof Ingezonden Prijswinnaars Rode Kruis NiPfsÉsMB FRANSLEMMERS Ouderen en gezondheid 4x4 spektakel in Overloon Bella Italia GOED SLAPENIH^xot 50°/' korting WONINGINRICHTING PEEL EN MAAS Donderdag 25 oktober 2007 - Pagina 11 In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden niet geplaatst. GGZ Noord- en Midden- Lim burg sluit op vrijdag 26 oktober een contract met de geselecteer de projectontwikkelaar voor de ontwikkeling en realisatie van 330 woningen en 74 zorgwoningen. De ondertekening van het con tract is een belangrijke mijlpaal in de totstandkoming van de nieuwe wijk Servaashof in Venray waar zorg en maatschappij op een ver nieuwende wijze integreren. Venray krijgt er met Servaashof een nieuwe wijk bij, een bijzonde re wijk met een bijzondere opzet. Wonen en zorg samen in een park. In een binnenhof en buitenhof. Met een landschappelijke sfeer en uitstraling, waar het goed toeven is, met een vloeiende overgang tus sen maatschappij en de instelling. Met de realisering van het totale plan is een investering gemoeid van 125 miljoen euro. Het plan Ser vaashof omvat: de bouw van circa 330 koopwoningen; de bouw van 74 zorgwoningen; de bouw van een nieuw psychiatrisch centrum; de herinrichting van het park en de realisatie van een museum, kin derboerderij, wijkcentrum, speel- Leden van de ANVT gaan op zondag 28 oktober met hun ter reinwagens weer proberen het Loonse zand op Circuit Duiven- bos te bedwingen. Voor de meeste doorgewinterde 4wd-rijders van de ANVT is het dan ook geen pro bleem om door het aangelegde parcours te manoeuvreren. Circuit Duivenbos wordt van motorcross terrein omgedoopt naar de zeven de hemel voor 4wd-rijders. Het terrein wordt op plaatsen zeer moeilijk begaanbaar gemaakt. Dit alles om zo iedere Off-road rijder weer te testen op hun behendig heid met hun 4 wieier. Van steile heuvels tot modderbakken toe, het maakt deze mensen allemaal niks uit. Meestal zijn de wagens hier voor zelfs speciaal geprepareerd. Te diep in het water? Geen pro bleem. Wie zelf in het bezit is van een vierwiel aangedreven auto, en het ook wel eens wil proberen? Geen probleem want er is natuur lijk altijd de optie om een lichte Yoga voor senioren Senioren Sport Synthese houdt op maandag 29 oktober vanaf 14.00 uur een voorlichtingsmid dag over yoga voor senioren in het Ambachtskwartier in Venray. Yoga is een verbinding maken tus sen lichaam en geest, tussen doen en denken. In de hatha yoga staan beweging, de adem, concentra tie en ontspanning centraal. Op gegeven moment gaan de yoga- ervaringen doorspelen in iemands dagelijkse leven en helpt het om zichzelf te blijven bij de dagelijkse bezigheden. Rosa Ross staat deze middag uitgebreid stil bij wat yoga kan gaan betekenen. Er is een fol der beschikbaar bij de balie van recreatieruimte De Tol van het Ambachtskwartier. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met Senioren Sport Syn these via e-mail seniorensport@ synthese.nl. of telefoonnummer (0478)517317, (uitsluitend op maandag en dinsdag). gelegenheid, sporthal en amfithe ater. De voorzieningen nodigen omwonenden én cliënten van de GGZ Noord- en Midden- Limburg uit om er gebruik van te maken. Het stedenbouwkundig plan en het plan voor de inrichting van de totale buitenruimte is van Bureau B+B stedebouw en landschapsar chitectuur uit Amsterdam. Het ont werp van de nieuwe huisvesting van het psychiatrisch centrum is van Greiner Van Goor Huijten Architecten BV uit Amsterdam. Met de ondertekening van het contract is de naam van de pro jectontwikkelaar bekend die de woningen verder gaat ontwikke len en realiseren. De ontwikkelaar geeft een toelichting op de plan nen voor de nieuwe woningen en de verdere procedure en planning. Om de transformatie van het voor malige St. Servatiusterrein naar de nieuwe wijk Servaashof in brede kring onder de aandacht te bren gen, heeft GGZ Noord- en Midden- Limburg het boek Samenleven in Servaashof, duurzame integratie van psychiatrie en maatschappij in Venray, laten samenstellen. route te kiezen. Indien gewenst is er ook voor de onervaren rijder de gelegenheid om informatie en instructies te krijgen. De hele dag staat in het teken van puur recre atief rijden en niet in wedstrijd verband. Dit alles waardoor het gezelligheidsaspect een wezenlijk onderdeel van de dag blijft en de auto heel. Voor deelname aan het evene ment kan men kijken op www. anvt.nl. Het 4x4 spektakel begint om 10.00 uur. Circuit duivenbos ligt aan de kruising van de honds bergweg en de Oploseweg. Vogelshow Volièrevereniging De Vogel vriend uit Venray houdt in het weekeinde van 26 tot en met 28 oktober de jaarlijkse vogelshow. Ook dit jaar is het weer een open show, zodat inzenders uit heel Nederland en zelfs daarbuiten hun vogels hebben kunnen inzenden en laten keuren door een tiental keurmeesters. De ervaring leert dat er zo'n zeshonderd vogels van allerhande pluimage te bewonde ren zullen zijn. Ongetwijfeld een groot aanbod van kanaries, zowel postuur- als kleurkanaries. Maar ook Afrikaanse- en Australische prachtvinken, vele parkietachtigen en natuurlijk de Europese cultuur vogels zoals de goudvink en de putter zetten hun mooiste veer tjes voor. Ook sierduiven zullen niet ontbreken, evenals de grond- vogels. Leden van de vereniging hebben de zaal omgetoverd in een plek waar zowel mens als dier zich thuis zullen voelen. Daarbij heb ben ze uitbundig gebruik gemaakt van wat de natuur in deze tijd van het jaar te bieden heeftDe show wordt gehouden in zaal Back in Time in Oostrum en is geopend op vrijdag 26 oktober vanaf 20.00 uur. Op zaterdag 27 oktober van 13-00 tot 22.00 uur en op zondag 28 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. De dansgroep Fire of Anatolia is een regelrechte hit in Turkije. Vorig seizoen waren ze voor het eerst in Nederland. Door dat suc ces komen ze nu weer voor een korte tournee naar Nederland. Op donderdag 29 november vanaf 20.00 uur is er een voorstelling in Schouwburg Venray. In het programma Pandoras Legend wordt de doos van Pan dora geopend en nemen vijfen veertig dansers en zes muzikanten de toeschouwers mee in de magi sche sferen van 1001 nacht. Prin sen, prinsessen, sultans, zwaard- Maaltijdservice Noord-Limburg is een samenwerkingsverband aangegaan tussen de welzijnsstich- tingen Synthese Venray, Wel. Kom Venlo enVorkmeer Helden. Daarnaast wordt er nauw samen gewerkt met Thuiszorg Noord- Limburg, het Groene Kruispakket van Zorggroep Noord-Limburg en het Centrum Indicatiestelling Zorg (CIZ) met als missie kwali tatief goede en betaalbare maal tijden aan ouderen en gehandi capten aan te bieden. Er zijn twee soorten maaltijden: koelversmaal tijden, twee weken houdbaar in de koelkast en wekelijks aan huis bezorgd en vriesversmaal- tijden, een jaar houdbaar in de diepvriezer en wekelijks aan huis bezorgd. Bij beide opties is er een uitgebreide keuze aan complete menu's, dus met een voor-, hoofd en nagerecht. Met dieetvoorschrif- ten wordt rekening gehouden. Het zijn stuk voor stuk veelzijdige en afwisselende diners. Ze zijn bovendien gemakkelijk en smaak- vechters en buikdansers bevolken het podium in een show die vorm geeft aan de diepste menselijke emoties: liefde, haat, vertwijfeling en hoop. Men kan zich laten ver rassen door opzwepende dans, muziek en show, in meer dan 1000 verschillende kostuums, gekruid met oriëntaalse elemen ten. De voorstelling gaat in de eer ste plaats over het gloeiende en reinigende passievuur en de drang naar vrijheid. De show opent met een korte vertelling over de schepping van het land Anatolië en het heilige vuur op Nimrod. Door middel van spectaculaire vol. Het enige wat men thuis nodig heeft is een magnetron of (hete lucht) oven. Het is zelfs mogelijk om bij Maaltijdservice Noord- Limburg een magnetron tijdelijk in bruikleen te krijgen. Of het nu gaat om traditionele Hollandse kost, internationale delicatessen, luxe maaltijden, extra grote por- massale dansscènes, schitterende kostuums, duizelingwekkende special effects en originele muziek worden verschillende mysterieuze scènes vertoond met mysterieuze namen als De Vuurceremonie, Rivieren van Vuur, De Vuurdansen, Het Leger van de Duisternis en De Driehoek van Liefde. Beide delen van dit spektakel stuk geven een continue aaneen schakeling van dansen die uit monden in de overwinning van het Goede op de duistere krach ten van het Kwaad. In het twee de deel zegeviert het Goede en ties, vegetarische specialiteiten, vet- en natriumbeperkte gerech ten of menu's voor diabetici. De smaakpapillen kunnen genieten en het eten is bovendien gezond. In principe kan iedereen gebruik maken koelverse en vriesverse maaltijden. Er vinden geen intake gesprekken plaats, waardoor de Prijs voor Toverland Attractiepark Toverland is uitgeroepen tot winnaar van de allereerste Kindertoegan- kelijkheidsprijs. Vorige week woensdag gingen teams van kinderen met en zonder han dicap op pad om verschil lende toeristische attracties in Nederland te beoordelen. Aan het einde van de dag werd het eindrapport opgemaakt en kwam Toverland als winnaar uit de bus! Teams van kinderen met én zonder handicap hebben deze woensdag in heel Nederland toe ristische attracties bezocht en kri tisch 'getest'. Punten die werden beoordeeld waren: parkeermoge- lijkheden, het eten, vriendelijkheid personeel, bruikbaarheid attrac ties, de kwaliteit van de speeltuin/ attracties en duidelijkheid infor matie. In dierenpark Amersfoort werden uiteindelijk de cijfers verzameld. In totaal waren er veer tien deelnemende attracties geno mineerd, waaronder Walibi World, de Efteling en Dolfinarium Har derwijk. Deze parken voerden tot het einde een spannende strijd. De rapportcijfers werden opge teld en Toverland ging uiteindelijk met de eer strijken. De Kindertoegankelijkheids- prijs is dit jaar voor het eerst uitgereikt in het kader van de Week van de Toegankelijkheid, waar het thema Lekker op Stap centraal staat. De organisatie van deze week ligt in handen van de Chronisch zieken en Gehandicap ten Raad Nederland. De Week van de Toegankelijkheid is financieel mogelijk gemaakt door het Reva- lidatiefonds. geven de slechten hun nederlaag toe. Voor de klank grijpt artistiek directer Mustafa Erdogan terug naar de mythologische en cultu rele geschiedenis van de oudheid. Aan de basis van deze cocktail van authentieke dansen uit de vele Turkse regio's, ballet, moderne beats en volksmuziek ligt Het Hei lige Vuur. Het Vuur van Anatolië vertelt het ontstaan van Turkije, met zijn veelheid aan volkeren. De onderliggende filosofie van de gelijkheid van die volkeren is een vredesboodschap waarin elk land en elk continent zich kan terug vinden. Maaltijdservice Noord-Limburg laagdrempelig blijft. Voor nog geen vijf euro per dag heeft men een hoofdgerecht op tafel staan, desgewenst met een kop verse soep vooraf en een toetje na. Iede re week kan men een bestellijst invullen. Enkele malen per jaar wordt het keuzemenu aangepast aan het seizoen. Voor bepaalde categorieën klanten zijn er zelfs kortingsmogelijkheden. Wekelijks bedient een goed geolied netwerk van 180 vrijwilligers ruim 1200 klanten in de regio, die zicht uit strekt vanaf Gennep tot Swalmen. Iedere straat, iedere buurt heeft zijn eigen bezorgtijden en ze zijn zo stipt als de ochtendkrant. Maal tijdservice Noord-Limburg werkt zonder winstoogmerk en zonder gemeentelijke subsidies. Men kan vrijblijvend een proefpakket aan vragen. Meer informatie is verkrijgbaar via telefoon (0478)517373 of kijk op www.maaltijdservice.nu. Cursus Geen Paniek De afdeling Preventie en Infor matie van de GGZ Noord- en Mid den-Limburg start op 14 novem ber in Venlo met de cursus 'Geen Paniek' voor mensen met paniek klachten. Zomaar het gevoel krijgen dat je het niet meer redt. Compleet in paniek raken. Het kan gebeuren in de bioscoop, op een druk plein of gewoon thuis op de bank. Ineens is er dan die angst om flauw te vallen, de controle te verliezen, of om dood te gaan. Het kenmerkende van paniekklachten is een plotseling en zonder aanlei ding optredende intense angst of spanning. Een paniekaanval gaat meestal gepaard met verschil lende lichamelijke verschijnselen zoals: hartkloppingen, trillen, zwe ten, ademnood of duizeligheid. Vaak ontwikkelen mensen met paniekklachten ook de angst om zich in het openbaar te begeven. De cursus "Geen Paniek" bestaat uit acht bijeenkomsten onder des kundige begeleiding. De cursus is gebaseerd op inzichten uit de cog nitieve gedragstherapie - een the rapie die bewezen effectief is bij mensen met een paniekstoornis. De cursus is daarvan een afgeleide vorm. Doelen van de cursus zijn: leren omgaan met paniekklachten, meer greep krijgen op gedachten die de paniek doen toenemen, opnieuw leren begeven in moei lijke situaties. Voor meer informa tie: telefoon (0478)527066, e-mail igg@ggznml.nl. Geslaagd Stan Verhoeven uit Leunen heeft zijn Mastergetuigschrift Bedrijfs wetenschappen ontvangen aan de Katholieke Universiteit Nijmegen. Een ander geluid Hoge bomen vangen veel wind. Zo ook Harry Maessen. Geen week gaat er voorbij of men leest iets negatiefs over deze Venrayse ondernemer. De glossy brochure 'wil jij 60 uur per week lawaai?', vorige week verspreid in een aantal wijken door de stichting Natuur en Rust uit Merselo, is voor ons, een aantal ondernemers uit Venray en Merselo, de druppel. Hoog tijd voor een ander geluid, vinden wij. Eerst over de onderne mer. Maessen is een ondernemer die geld dat hij verdient, inves teert in vastgoedontwikkeling in Venray. Op eigen kracht en voor eigen risico. Door zijn investerin gen en acquisities zijn er veelal buitenlandse bedrijven naar Ven ray gekomen; Herbalife, Art.com, Nippon Express, Cordstrap, Flex tronics Logistics, Thomson Mul timedia, en Geodis Vitesse. Goed voor zo'n 2000 arbeidsplaatsen schatten wij. Ook Pare De Witte Vennen en Circuit De Peel - met zo'n 50.000 bezoekers per jaar zijn ontwikkelingen van Maessen. Zijn investeringen zijn een meer waarde voor Venray en de regio. Maessen zelf zul je daar nooit over horen. Dit tekent zijn een voud. Dan nu de brochure. De Stichting Natuur en Rust dient toch een nobele zaak zou je zeggen. Daarom kan een niet wetende lezer al snel op het ver keerde been worden gezet. Maar lees maar eens goed. Enkele kreten uit de brochure; 'Wil jij 60 uur per week lawaai'? Wij ook niet, gebeurt ook niet. Wij hebben ons daar in verdiept. En de Stichting Natuur Rust overigens ook. Voor de tweede keer organi seren actieve ondernemers een lifestyle- en woonevent in Horst. Na het succes van oktober 2006 herleeft Bella Italia komend week end weer vóór het invallen van de winter. Italiaans georiënteerde zaken presenteren onder de naam Bella Italia heel veel moois uit prachtig Italië. Voor deze gelegenheid worden de panden van Vita by Poels en Hermkes Interieur aan de Indu striestraat 17 en 17a in Horst omgetoverd tot een Italiaanse ambiance. Bij woonwinkel Vita by Poels kunt u het comfortabel zitten uitproberen op de nieuw ste lederen sofa's van het merk Natuzzi. Immers de Italianen zijn en blijven toch de smaakmakers van het interieur vanwege hun ontwerpen en kleursamenstellin- gen. Vita by Poels heeft natuurlijk nog veel meer dan alleen zitmeu belen. Kom genieten van al die warmte en sfeer en profiteer van diverse Bella Italia weekendacties. Bij Hermkes Interieur kunt u vol ledig op maat woonkamerkasten, garderobekasten, keukens, bad- kamerkasten en ledikanten laten maken. Dit alles in verschillende materialen zoals MDF, fineer, mas sief hout of spuitwerk in hoog glans of zijdeglans. Er wordt nauw samengewerkt met aannemers en interieurarchitecten, ook voor winkel- en kantoorinrichtingen. Matrix Architecten, uw partner voor ontwerpoplossingen voor gebouw en interieur, staat voor een goed architectonisch functio neel gebouw en een interieur op maat. Heldere concepten met een grote belevingswaarde van ruimte, structuur, licht en detail liggen hieraan ten grondslag. Op de Bella Italia dagen stellen de Matrix architecten zich graag aan u voor. U bent welkom voor een persoon lijk advies. Ron Kruytzer Optiek en Optometrie uit Horst, een zelfstandig optiekbedrijf met een regionale functie, kan u optimaal informeren en adviseren op Bella Italia niveau. Want de mooiste brillen en zonnebrillen uit Italië stralen u toe. Kom ze passen. Uw ogen zullen u dankbaar zijn. PAST 'De wet beschermt mensen niet tegen lawaai'en'De wet beschermt alleen de ondernemer' Wat een onzin, wij zijn onder nemers en wij weten hoe de wet ons strikte regels oplegt, zoals maximale geluidsnormen; wie overschrijdt krijgt boetes of wordt stilgelegd. 'Het circuit leeft van lawaai' Nee, het kan alleen maar bestaan als het niet teveel lawaai maakt. 'Het nieuwe circuit moet geld opbrengen'en 'het kost 6 miljoen om het te bouwen' Ja, vanwege de vereiste geluid- werende voorzieningen. Maessen gaat toch geen 6 miljoen inves teren om vervolgens niet aan de geluidsnormen te voldoen? 'Het circuit is er niet voor de mensen uit Venray'en "voorname lijk Duitsers hebben er plezier' Hoe kom je erop. Het circuit is er voor iedereen. Natuurlijk niet alleen voor de mensen uit Venray. Net zomin dat ze u en uw gezin uit de Efleling in Kaatsheuvel kunnen weren. Het gaat er niet om waar deze mensen vandaan komen. Het gaat er om dat deze mensen plezier in hun hobby kunnen heb ben. Ook de gewone man en hun gezinnen natuurlijk) uit Venray en omgeving die op zondagmiddag een geweldige middag kunnen beleven. En dat zijn er veel. Stemmingmakerij dus, deze brochure. We vragen ons af of de balans niet zoek is in Nederland. Ons andere geluid; initiatieven van ondernemers zoals Maessen verdienen onze steun. Zeg daarom JA tegen dit circuit. Dominique Melskens en Frank Weiten, mede namens een aantal ondernemers uit Venray en Mer selo schoenen geeft op Bella Italia een impressie van haar eigentijdse col lectie dames- en herenschoenen en tassen ontworpen door echte Italiaanse modelleurs. Pasvorm en kwaliteit staan bij PAST schoe nen uiteraard bovenaan.Auto's: de mooiste bolides van Alfa Romeo staan buiten én binnen voor u te pronk. Alfa Romeo dealer Leo Martens uit Tegelen presenteert de wereld van de "Bella Macchi- na's", een combinatie van design, sportiviteit, techniek en kwaliteit. Speciale aandacht is er voor de Business modellen van de Alfa 147 en de Alfa 159 en voor de Alfa GT Imola. En dan is er muziek in beide panden.. Stassen Hifi uit Tegelen laat uw oren genieten van decibellen uit Bella Italia. U beluis tert de nieuwste draadloze appa ratuur. Tevens kijkt u uw ogen uit op het nieuwste High Definition Flatscreen. Witveld Bloembinders uit Horst zorgt voor een kleurrijke aankleding met decoraties die als een belle-fleur het interieur verrij ken. De Italiaanse stemming wordt gecompleteerd door decoratieve elementen van Grafisch Centrum Horst. Op Bella Italia staat ook het Audio-ei: een uniek meubel in de vorm van een ei, waarin een audio- systeem ingebouwd wordt. Ruben van Megen ontving daarvoor tij dens de Woonbeurs in de Amster damse RAI op 24 september de prijs voor het meest innovatieve ontwerp. De jury beloonde Ruben met de eerste prijs omdat de vormgeving van het meubel ver nieuwend en bovenal bijzonder is. U bent welkom op zaterdag 27 (10-17 uur) en zondag 28 (11-17 uur) oktober. Kijk ook op www.bellaitalia.nu Amsterdamse avond Na lange tijd houdt café De Uit markt in Venray op zaterdag 27 oktober weer een Amsterdamse avond. Uiteraard zal Geert Pelzer als vanouds achter de bar zingen en komt er tevens een gastzanger langs. Een leuke afsluiter van de herfstvakantie. De avond begint om 22.00 uur. De entree is vrij 11 i 4 •- ..XV-- Tijdens de open dag van de afdeling Venray van het Neder landse Rode Kruis heeft vice voor zitter Ad Swinkels prijzen kunnen uitreiken aan leerlingen van basis scholen uit de gemeente Venray. Van de vierhonderd ingezonden kleurplaten en tekeningen werden er zestien met een prijs beloond. Groep 1 en 2: Ramon Brezinski, Spinetstraat 36, Venray, De Bon gerd. Emelie Pelzer, Fagotstraat 4, Venray, De Hommel. Sieb Nel len, Heidseweg 69, Heide, De Hei. Koen Essers, Kaardebol 18, Venray, De Kruudwis. Groep 3 en 4: Fleur, handels- traat 31, Venray, De Hommel. Evi Linders,Pater Tulpstraat 24, Yssel- steyn, St. Odaschool. Martin Ven- nekens, Ellerbecklaan 11, Venray, Petrus Banden. Naomi, Isabellahof 22,Venray, De Keg. Groep 5 en 6: Vera Wismans, Eykenhofweg 5, Veulen, Antonius- school, Femke Arts, PaterTulpstraat 21,Ysselsteyn, St. Odaschool. Ester Lap, Mambostraat 146, Venray, De Bongerd. Indy Rongen, Vershof 4, Leunen, De Meent. Groep 7 en 8:Annemieke Gras- te, Anny Romijnstraat, Venray, De Keg. Maxime, Tuinstraat 10,Venray, Petrus Bandenschool, Willem Vul- lings, van Megenstraat 19, Leunen, De Meent. Fiona Gooren, Oranje straat 16, Venray, De Landweert. Auping nights, Better days www.franslemmers.nl De Katholieke Bond van Oude ren Limburg houdt in samenwer king met VieCuri Medisch Cen trum voor Noord-Limburg op twee verschillende zaterdagen in Venlo en in Venray een uniek evenement. Naast een symposium over 'ouder domsziekten' speciaal afgestemd op groep mensen boven de 50 jaar, is er een uitgebreide informa tiemarkt, die toegankelijk is voor alle belangstellenden. Op zaterdag 3 november, geven reumatoloog Ma?ek; revalidatie arts Muitjens en psychiater v.d. Putten in het Ven- lose ziekenhuis lezingen over res pectievelijk Gewrichtsklachten, Revalidatie bij een herseninfarct; en Depressies bij ouderen. Daarna is er een rondleiding door het Regionaal Centrum voor Geestelij ke Gezondheidszorg. Op zaterdag 24 november vindt het sympo sium plaats in VieCuri Venray. Daar komen achtereenvolgens geriater van Schendel, uroloog Meier en Nurse practitioner mw. Meijer aan het woord over respectievelijk Dementie; De oudere patiënt bij de uroloog en Kanker bij ouderen: herstel en balans. De symposia die de titel Vertrouwen in Zorg met zich meedragen, kennen per locatie een identiek ochtend- en middagprogramma. Het ochtend programma start om 9-30 uur en de bezoekers van de middagses sie beginnen om 13.00 uur. De gezondheidsinformatiemarkt kan op beide zaterdagen door ieder een worden bezocht tussen 10.00 en 16.00 uur. Tijdens deze dagen krijgt men informatie van diverse patiënten verenigingen en kunt u in contact komen met lotgenoten. Enkele verenigingen die zich pre senteren zijn:Alzheimer,Toon Her manshuis, Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg, Schildklierstich ting, Vereniging voor Fybromialgie patiënten, Contactgroep prostaat kanker, Sensis, Hartezorg, Parkin son, Rlteuma, Regionaal Centrum Geestelijke Gezondheidszorg en het KWF. Bovendien houden in Venlo de ondernemers van de Zorgboulevard en het Stiltecen trum open huis. Op beide locaties is ok VieCuriVitaal aanwezig zijn. VieCuriVitaal is de dochteron derneming van VieCuri en richt zich op private initiatieven in de zorgmarkt. Verder is huisartsen coöperatie Cohesie aanwezig en presenteren de poliklinieken voor incontinentie en osteoporose zich in VieCuri. Wie vijftig jaar en ouder is en woonachtig is in Noord-Lim burg, is van harte uitgenodigd om een van de dagdelen van het sym posium Vertrouwen in Zorg bij te wonen. Voor meer informatie en opga ve kan men contact opnemen met Theo Kremer via telefoon (077)4778050. Dansgroep Fire of Anatolia in Venray Vraag naar de voorwaarden PATERSSTRAAT 31 VENRAY TEL 0478 585 552 Maaltijdservice is er voor iedereen iWltLM.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 11