Mooie ouverture TV/Sportijn Hockeydag in Venray 50 Jaar volleybal in Venray Peeters en Versteegen winnen koersbaltoernooi Voetbaldames Venray krijgen te weinig Sabina Larmené redt eer Red Stars Bridge in Venray e.o. r -T i Boek bestellen? PEEL EN MAAS Boek bestellen? PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 6 september 2007 - Pagina 23 Programma zaalvoetbal Lake Valley verliest openingsduel BC Evenaar-Podium www.vandenmunckhof.nl Venrayse zaalvoetballers winnen eerste bekerduel royaal: 8-2 niet ontvangen? Bel 582877! Mudhunters p?.v. r* A, '1 - - - I BC Common Sense BC Doublet BC Harten Drie Overloonse Bridgeclub BC Venray van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl Drukwerk? www.vandenmunckhof.nl PDV De Maasvogels PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn PDV De Zwaluw DC De Piëlhaas Jeugdbowlen een abonnement waard MGC Venray Vrijdag 7 september Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Leunen-Fermonia Boys 3 21.30 Gallus/Café deTijd-'t Brokske 22.30TV/Sportijn 6-GFC Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd 2-TV/Spor- tijn 5 21.00 ZW Leunen 4-Gallus/deTijd 3 22.00 Venrode 3-Herb.de Peel 3 Zaterdag 8 september Sporthal De Weert 16.00 OBR-SV United 3 17.00 LakeValley-Bende'92 (dames) 18.00 Venrode 2-MZV/De Ruif 3 19.00 Venrode-Panningen 20.00 Gallus/de Tijd 6-ZW Leunen 5 Maandag 10 september Sporthal De Wetteling 20.30 Gallus/de Tijd 3-MZV/De Ruif 2 21.30 LakeValley-TFH/Select Logistics Sporthal De Weert 20.30 ZW Leunen 5-OBR 21.30 Lake Valley 4-ZV/Serum 4 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO-Inter'80 Dinsdag 11 september Sporthal De Wetteling 22.00 ZW Leunen 3-Venrode 2 Amicitia/Bert Zeegers 2-Lake Valley 2-1 (1-0). Doelpunt Lake Valley: Paul Rutten. Het eerste duel van Lake Valley in de hoofdklasse heeft een nederlaag opgeleverd. In Montfort tegen Ami citia/Bert Zeegers 2 werd met 2-1 verloren. In een zeer gelijkopgaande wedstrijd was het bij rust 1-0 voor de thuisploeg. Na een kwartier in de tweede helft scoorde de thuisploeg de 2-0. Lake Valley kwam nog terug tot 2-1 via een treffer van Paul Rutten en had zeker de kansen op minimaal de gelijkmaker maar uiteindelijk ble ven de punten in Montfort, waar een gelijkspel een meer terechte uitslag geweest zou zijn. Volgende week(10 september) volgt de thuiswedstrijd tegen de concurrent van vorig seizoen TFH/Select Logistics uit Helmond, in de Wetteling om 21.30 uur. Biljartclub Evenaar-Podium houdt op woensdag 12 september een ken nismakingsavond vanaf 20.00 uur in café-zaal De Evenaar in Venray. Biljart is een sport voor jong en oud, voor vrouwen en mannen. Men speelt in een team van vier personen aange past aan een gemiddelde. Men speelt in de libreklasse. De leden spelen in competitieverband in Biljartbond Horst-Venray. TV/Sportijn-BE'79 8-2 (2-1). Doelpunten: 4. Frits Lueassen 1-0; 10. Hamed Akadimi 1-1; 14. Erie Troisfontaine 2-1; 28. Erie Troisfontaine 3-1; 32. Frits Lueas sen 4-1; 42. Erie Troisfontaine 5-1; 43. Daan de Groof 5-2 47. Frits Lueassen 6-2; 48. Frits Lueassen 7-2; 49. Ruud Brands 8-2. Scheids rechter: Wesselman (Maastricht). Toeschouwers: 80. TV/Sportijn: Lenders; Van den Bekerom, F. Brands, R. Brands, Linskens, Lueassen, Thoone en Troisfontaine. Door Henk Willemssen TV/Sportijn heeft in het eer ste officiële duel van het seizoen 2007/08 direct toegeslagen. De bekerontmoeting met BE'79 uit Berkel-Enschot eindigde in een eclatante 8-2 overwinning. Frits Lueassen, opgenomen in de selec tie van Jong Oranje, was met vier treffers productief evenals Eric Troisfontaine die drie keer doel trof waarvan twee maal uit een assist van Lueassen. De teruggekeerde Ruud Brands (ex- SK/Konica) fleurde zijn rentree op met de achtste en laatste treffer. Op grond van de prestaties van afgelopen seizoen zouden de teams aan elkaar gewaagd moeten zijn. BE'79 eindigde als tweede in de eerste divisie C ter wijl TV/Sportijn derde werd in de eer ste divisie D. Beide clubs wisten in de play-offs geen promotie naar de eredi visie af te dwingen. Het team van coach Jos van Gerven heeft met de komst van Frank en Ruud Brands een flinke kwaliteitsinjectie gekregen. Ex-international Frank (26) is duidelijk de spil waar het om draait en hij is met zijn coaching nadrukke lijk aanwezig. Zijn broer Ruud (30) is verbaal minder dominant maar met zijn fluwelen traptechniek en killers- instinct eveneens van onschatbare waarde. De verwachtingen zijn, na twee teleurstellende seizoenen, dan ook hooggespannen in het Venrayse kamp. TV/Sportijn opende vrijdag flitsend. Al na een halve minuut trof Freek Thoone de paal. Vlak daarna schoot Frank Brands rakelings naast. De ope ningstreffer kon niet lang uitblijven en viel in de vierde minuut. Freek Thoo ne leek te scoren maar Frits Lueassen gaf vlak voor de lijn het laatste tikje: 1-0. Daarna zakte de thuisploeg om onverklaarbare redenen weg. De Bra banders kwam steeds sterker opzet ten en doelman Thijs Lenders werd herhaaldelijk op de proef gesteld. In de tiende minuut wist Lenders nog met behulp van de de paal redding te brengen maar uit de rebound was de Sportijn-goalie kansloos op de uithaal van Hamed Akadimi: 1-1. De Venrayse ploeg was weer wak ker en aanvoerder Freek Thoone, die zijn vizier niet op scherp had staan, miste na een mooie actie het doel. Een minuut later stondThoone aan de basis van de 2-1. Hij opende op links naar Coen Linskens die Eric Trois fontaine vlak voor het doel op maat bediende: 2-1De paal stond kort voor rust een treffer van Ruud Brands in de weg. Na de hervatting bouwden de Venraynaren het overwicht uit. BE'79 kwam er niet meer aan te pas. Op aan geven van Frits Lueassen schoot Eric Troisfontaine al snel de 3-1 binnen. Uit een diepe bal ging Freek Thoone op avontuur. Hij behield het overzicht en gaf Frits Lueassen de bal op een presenteerblaadje: 4-1. Eric Troisfon taine kreeg de smaak van het scoren te pakken maar hij trof nu de paal. Daarna kende TV/Sportijn weer een mindere fase waarin BE'79 uit een vrije trap de lat raakte. Uit een counter sloeg de thuisploeg toe. Frits Lucaseen vond bij de tweede paal Eric Troisfontaine: 5-1. Opnieuw wer den de bezoekers gevaarlijk uit een vrije trap. En ditmaal was het wel raak: 5-2. In de laatste vier minuten gaf TV/Sportijn de zege extra glans. Een mooie aanval begon bij Ruud Brands die Freek Thoone in stelling bracht. Thoone toonde zich niet zelfzuchtig en liet Frits Lueassen het karwei afma ken: 6-2. Na een blunder in de defen sie kreeg Lueassen vrije doortocht: 7-2. In de slotminuut strandden eerst Coen Linskens en Frank Brands op de doelman. De derde poging van Ruud Brands was wel raak: 8-2. Op de velden van Mixed Hockey Club Venray worden op zaterdag 8 september vanaf 13.30 uur de hoc- keyclinics gehouden door The Zone. Tijdens deze clinics worden tech nische vaardigheid bijgebracht aan kinderen (ervaren en onervaren) én onervaren volwassen hockeyers. Bij de clinics zijn vertegenwoordigers van het Nederlandse elftal aanwezig. Iedereen is uitgenodigd voor de open dag en de geweldige feestavond die hierop volgt. Tegelijkertijd met de cli nics start het 5X5 toernooi voor de ervaren hockeyers. Het initiatief voor het organiseren van een 5-tegen-5 competitie is enkele jaren geleden mede genomen door Sander Pop;"Het wordt steeds drukker bij deze woens dagavondcompetitie. Het is goed te zien dat hockey voor senioren meer en meer een recreatiesport aan het worden is. Doordat er op kleinere vel den, met minder spelers per team én met een aanmerkelijk kortere speel tijd wordt gespeeld, heeft MHCV een succesformule gevonden die aantrek kelijk is voor hockeyers van alle leef tijden en alle niveaus." Tevens wil Pop alvast verklappen dat er op deze mid dag, tijdens de kinderdisco, een extra workshop jumpen wordt gegeven. Deze workshop wordt verzorgd door een professionele leraar van Dans- en Partycentrum Janssen. Het avondpro gramma voor volwassenen start met een buffet vanaf 19.00 uur, waarna om 20.30 uur het feest losbarst. Voor dit feest heeft MHCV de coverband BOB (Band Op Bezoek) kunnen strikken. Inschrijven voor het toernooi, de cli nic, barbecue of de feestavond kan tot zondag 2 september via www.mhcv. nl. Men kan individueel inschrijven of als team (minimaal zeven spelers). Dit jaar bestaat de Venrayse vol leybalvereniging Rooyse VK 50 jaar. Om dit te vieren is er een groot feest annex reünie op 6 oktober in de foyer van de schouwburg in Venray. Om hier zoveel mogelijk (oud)-leden voor te benaderen zijn er brieven ver zonden naar adressen uit de oude en huidige ledenlijst. Hierop zijn al ruim vierhonderd reacties binnengekomen. Kijk op www.rooysevk.nl. voor meer informatie. Een oude adressenlijst is nooit helemaal compleet. Dus wie geen brief heeft gehad, maar wel lid geweest van VC Rooy of Lyceum '64 en zin heeft in een weerzien met oud medespelers, reageer dan zelf! E-mail naar jubileum@rooysevk.nl. De avond begint met een receptie van 18.30 tot 20.00 uur. Hiervoor zijn alle spon soren, ouders van leden, collega ver enigingen. De feestavond begint om 20.00 uur voor alle oud- en huidige leden vanaf de B-jeugd. Er zijn een paar officiële momenten er is oud beeldmateriaal te zien. De muziek wordt verzorgd door een DJ. Op de feestavond wordt rond 20.15 uur een speciaal boek over 50 jaar volleybal in Venray gepresenteerd. Dit gebon den boek is geschreven door Guido v.d.Tillaart, oud-lid van de vereniging. Rond 21.30 uur is er de trekking van de jubileumloterij. Op www.rooy- sevk.nl. staan onder 'jubileum' leuke verhalen en herinneringen van ande ren te lezen. Stuur een verhaal naar jubileum@rooysevk.nl. Het KBO koersbaltoernooi is de Rabobank. Naast de eerste prijs voor Peeters gewonnen door Han Peeters en Er werd op zes matten gestreden en Verstegen werden er matprijzen Martha Verstregen. Het toernooi werd om de prijzen die door wethouder uitgereikt, eeonend door Pieter van Cuiick van Fmons werden uitgereikt. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Achttien Mudhunters zijn naar het Sauerland geweest voor een weekend mountainbiken. In Venray is afgelo pen zondag een dubbel programma gehouden. Twaalf mudhunters reden een rondje rond de kerk. Dit bleek uiteindelijk ook ongeveer 50 km te zijn. Later op de ochtend vertrokken er ook nog een keer acht jeugdigen voor hun maandelijkse mini Mudhun- tertraining. Al met al waren er veertig mudhunters op de fiets. Ook voor komende zondag wordt er weer een grote deelname verwacht. Dan start om 9.00 uur de Promotour voor de nieuwe verenigingskleding. Tijdens de rit worden foto's gemaakt bij de panden van sponsoren. Vanaf 16 sep tember zijn er nog enkele trainingen op dinsdagavond. In oktober wordt er weer gestart met spinning. De mud hunters is een recreatieve vereniging die in zomer en winter op de ATB zit. Door de variabele snelheid van de leden kunnen nieuwkomers zich altijd wel bij iemand aansluiten De leden zijn in de leeftijd van 15 tot 60 en er zijn zowel dames als heren lid. Met snelheden van 17 tot 23 km per uur gemiddeld. Wie van mountainbi ken houdt mag bij de mudhunters gratis vier weken meetrainen. Zie voor meer informatie www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 9 september pro motour met kledingpresentatie ver trek 9.00 uur aankomst met koek en zopie om 11.00 uur Zondag 16 september vertrek 9.00 uur voor een training rond Venray. St. Geertruid is al vol. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Sportnieuws -info *i.9 - .i j s\ Venray-Prinses Irene 2-3 (1- 0). Doelpunten Venray: Mandy Maas en Rinske Reijnders. De eerste competitiewedstrijd van de voetbaldames van SV Venray ging nipt verloren tegen Prinses Irene: 2-3. Van te voren wisten de vrouwen van trainer Ron Spruit dat het een lastige wedstrijd zou worden. Vorig seizoen waren de dames nog erg aan elkaar gewaagd. In de zomer heeft de ploeg uit Nistelrode goede zaken gedaan en een aantal waardevolle speelster aan getrokken, waar Venray topscoorder Mirelle van Rijbroek zag vertrekken en spits Sina Nispel nog afwezig is. Toch begon Venray sterk aan de wed- Saskia Benthem (rechts) van SV duelleert fel met een speelster van Prinses Irene strijd. Dit leidde binnen toen minuten tot een doelpunt toen Mandy Maas in de diepte werd weggestuurd en niet faalde oog in oog met de Brabantse sluitpost. In het verdere verloop van de eerste helft, golfde het spel redelijk op en neer, waarbij beide ploegen nog wat kleine kansen kregen. De beide keepsters bleven echter foutloos. De rust deed de Venrayse ploeg echter niet veel goeds, want al kort na de onderbreking werd de voorsprong omgezet in een achterstand.Allereerst scoorde de ploeg uit Nistelrode uit een afgevallen vrije trap. Enkele minu ten later scoorden ze de 1-2; een dubi eus doelpunt, waarbij een Brabantse aanvalster keepster Linsey Philipsen in haar doelgebied omver kegelde. De matige leidende scheidsrechter zag er echter geen overtreding in en wees resoluut naar de middenstip. Venray wist even later het initiatief toch weer naar zich toe te trekken. Dit leidde verdiend tot de gelijkmaker. Voorstop per Rinske Reijnders stoomde op en haalde rand zestienmetergebied de trekker over. De bal verdween keurig in de linkerbenedenhoek. Venray joeg hard door en gelegenheidsspits Saskia Benthem kreeg zelfs nog de kans op 3-2, maar wist die niet te benutten. Nistelrode greep zijn kans en scoorde een kwartier voor tijd de 2-3. Venray streed voor wat het waard was voor de gelijkmaker, maar het spel was te gehaast en de defensie van Prinses Irene hield zich knap staande. Waar Venray een punt verdiende, bleef het zo met lege handen achter. Zondag mogen de dames opnieuw flink aan de bak in Tilburg tegen 't Zand. Summa/Red Stars-AA-Drink/ FVT 1-6. Punt Red Stars: Sabina Larmené De tafeltennisdames van Summa/ Red Stars lieten in de thuiswedstrijd tegen AA-Drink/GVT onverwacht veel punten liggen. Met slechts een winstpartij kon Sabina Larmené de eer redden: 1-6. Het opnieuw goed opgekomen publiek kon een beter spelend Summa/Red Stars zien met een grotere beleving dan tegen Westa een week eerder. Kelly Willems speel de in de eerste partij twee redelijke games, maar een zwakke tegen Kim- berly 't Hoofd.Tegen Simone de Klerk waren de games spannender, maar Kelly moet blijkbaar eerst een grote achterstand hebben om dan te begin nen met punten scoren, maar dat is vaak te laat. Sabina Larmené speelde de eerste partij over vier games tegen Simone de Klerk, maar maakte het niet af op het einde van de game. In haar tweede partij speelde Sabina aanzienlijk beter en wist de winst te pakken tegen Charell Schoonbrood. Loes Vrouenraets speelde in de eerste partij steeds goed mee, maar verloor aan het einde van de rit toch tegen Charell Schoonbrood. De tweede par tij van Loes tegen Kimberly 't Hoofd was een partij waarin de service een belangrijke rol vervulde en jammer genoeg voor Loes in het nadeel van de Red Stars-speelster. Omdat ook het dubbelspel verloren ging, was de 1-6 nederlaag een feit. Het nieuwe bridgeseizoen is begon nen met een vrije avond. In rood was de eerste plaats met 61,25 procent voor Jo Linders en Jeanne Korsmit. Tweede met 59,38 procent waren Annie en Onnik Karagozyan. De derde plek was met 55,63 procent voor de paren Mien en Jac. Spreeuwenberg en Riet Dobbe met Jac. Huijs. In geel waren de beste met 60,94 procent Sara Hordijk en Ilse Tummers, gevolgd door Ali Overbeek en Thea Peters met 59,90 procent. Derde met 54,17 procent waren Wil Tacken en Martien Verheijen. Het seizoen 2007/2008 is gestart met een vrije bridgedrive. Er werd gespeeld door vijftien paren. Op de eerste plaats eindigde het paar Annie en Onniek Karagozyan met een score van 60.76 procent, gevolgd door Ad en Janny Hijl met 59.72 procent. Het paar Ghiel Terwijn en Hannie Koppes werd derde met een score van 58.68 procent. Op de vrije bridgeavond hebben de paren die vorig jaar ook hoge ogen hebben gegooid hun visitekaartjes weer afgegeven. In geel waren de heren Theo Jakobs en Henk Penninx de beste met 62.50 procent. Gedeelde tweede waren de dames Mien Kuenen met Tonny Swinkels en de dames Illo- na Orosz en Gerda Stoffels met 56.67 procent. Derde waren de dames Her- mien Darmstardt en Caroline Wikkers met 56.25 procent. In rood waren Annie v.d. Munckhof en Jan Simons de winnaars met 63 procent. De tweede plek ging naar de dames Jo de Backer en Dien Claessens met 55 procent. Derde waren de dames Connie v.d. Pas enTruus van Vegchel met 54.17 procent. Volgende week start het eer ste competitieblok. Oo de slotdaa is een vrii avond gehouden. De beste in geel waren Jan v.d. Heuvel en Tonny Voordewind met 60.26 procent, gevolgd door Miny en Wiel Verhoeven met 57.81 procent. Annie en Theo Louwers bezetten de derde plaats met 57.29 procent. In de rode lijn was het sterkste paar Mieke Stappers en Nel Wolver met 62.50 procent. Tweede waren Mia en Ser- vie Bongaerts met 60.94 procent en met 60.42 waren Willy Gijsberts en Piet Walboomers derde. In de groene lijn was de eerste plaats voor Liny en Frans van Heuvel met 57.81 procent. Jaqueline v.d. Slik en Toon den Brok bezetten met 56.25 procent de twee de plek. Derde waren Hans Aerts en Jac Huijs met 52.08 procent. Op de tweede speelavond is de jaarvergadering gehouden en bijna 80 procent van de leden heeft deze vergadering bijgewoond. De prijzenta- fel stond in volle bloei met een groot assortiment aan plantjes voor alle deelnemers aan de bloemendrive, die na de vergadering werd gehouden. In de A- lijn waren de eerste drie plaatsen voor Agnes Bloemen met Jan Simons, Irene Camps met Jan Janssen en Ans van Hooft met Janny Jungslager. In de B- lijn wisten de nieuwkomers Edith Ottenheim met Ron van Gaal, Wil Gie- len met Frans Seuren en Jacky Coenen met Riet Muermans duidelijk voor te blijven. In de C- lijn konden Dien Hou- ben en Leen Linders weer eens het zoet van de overwinning proeven. Zij werden gevolgd door Herbert Janssen met Willem Willems en Miem Limpens met Harrie Hulsmans. Vanavond is de eerste competitie avond. Uitslag wedvlucht Epehy; acht deelnemers, 163 duiven. 1, 3, 6, 7,10, 11,12,13,19 L. Verhoeven. 2,4,14, G. Peters. 5,8,9,15,17,18 21,25 F.Textor. 16,22 G. Francken. 20,23,24 WThee- uwen. Uitslag wedvlucht Epehy; vijf deel nemers, 40 duiven. 1, 3, 4, 5, 9, 10 F. Textor. 2,8 G. Peters. 6 G. Francken. 7 H. Francken. Uitslag wedvlucht Epehy; vijf deel nemers, 33 duiven. 1,3,7,9 Reynders- Cuypers. 2,4,5,6,8 M. van Boekel. Uitslag wedvlucht Epehy; acht deel nemers, 103 duiven. 1, 7, 8, 9, 15, 16, 17,20, 21, 23 W.Jilisen. 2, 3,11,18,19 Th. Kleeven. 4 C. de Hoog. 5,6 M. van Boekel. 10, 12, 14, 22, 24 Reynders- Cuypers. 13 Bekers-Schon. 25 E. Dee- nen. Uitslag wedvlucht Epehy; zeven deelnemers, honderd duiven. 1,3,5,7, 10, 18, 21, 23, 25 Potten Laenen. 2, 6, 9,12,13,14, 24 G. Cox. 4,8,11,17 G. Linders. 15, 16 W Philipsen. 19 Th. Hendrix. 20,22 G. Maessen jr. Uitslag wedvlucht Epehy: negen deelnemers, 184 duiven. 1, 3, 5, 10, 18, 20, 23 G. Cox. 2, 11, 14,15 Potten 6 Laenen. 4, 25 G. Linders. 6, 7, 8, 9, 19, 22 Th. Teunissen. 12, 17, 21 P van Asten. 13 Th. Hendrix. 16 W Philipsen. 24 Edwin Maessen. Uitslag wedvlucht Epehy jong; 21 deelnemers, 304 duiven. 1,10 W Bou ten. 2,17,18 Van Haren-Stiphout. 3,11, 22 M. Voesten en dochter. 4 J. van Kes- sel. 5,12,13 H.Vermeulen. 6 J.Voesten. 7 L. Snijders. 8,23 P Loonen. 9 H. Pee ters. 14,19 J. Sijbers. 15, 20, 24 C. van Vught. 16,21 P. van Zwamen. Uitslag Epehy oud; 15 deelnemers, 123 duiven. 1,2,15,17,22 Chr. Gerrits. 3, 4, 5, 10, 11 P Loonen. 6, 19 H. Pee ters. 7, 14, 18 M. Voesten en dochter. 8,9 Comb. Verdellen. 12 C. van Vught. 13,24 J. Voesten. 16 H.Arts. 20,21,25 J. Siibers. 23 M. Basten. In café De Pielhaas wordt op vrij dag 7 september vanaf 20.30 uur de finale van de zomeravondcompetitie gehouden. Geplaatst hebben zich: Gerard de Bruijn, Dennis Smits, Frank Coumans, John Tebarts, Crit van Hoof, Pascal Janssen, Mark van de Heuvel, Dave Achten, Roy Roelofs, Marcel Ooster- wijk, Johan van Hoof, Mat Janssen, Sasha Boothe, Paul Hendrix, Marcel Gielen en Ela Oosterwijk. Donderdag 6 september vanaf 20.30 uur wordt de kleine finale gespeeld. Geplaatst hebben zich: Lou Janssen, Thorsten Gooren, Ruud Tijssen, Carl de Brujn, Sacha Diender en Mendy Kuppen. Op zaterdag 8 september wordt het whiskydarten gehouden. Ieder een die hieraan wil deelnemen kan zich aanmelden tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Het toernooi begin om 20.30 uur. De eerste dag van de Harrie Claes- sens-League is al meteen begonnen met verassingen. Met name Jolanda Camps, die het vorig seizoen als win nares eindigde, nam nu opnieuw de leiding, mede door een schitterende 147 game. Luke Verhoeven nam met 190 pins de hoogste game voor zijn rekening, maar de 189 van Ken Lit- jens mocht er ook zijn. Luke was met een gemiddelde van 168,71 veruit de beste speler, maar ook Willem Denis- sen had met een gemiddelde van 143,60 en 161 als hoogste game een hoede dag. Er sneuvelden drie per soonlijke records: Thijs Verasdonck Nijssen verbeterde zich tot 94, Mei vin Vermeulen kwam tot 95 en Harm Nijssen maakte de grootste sprong en passeerde met een game van 122 voor de eerste keer de 100-grens. Mede door haar hoge gemiddelde (116,80) mocht Jolanda Camps opnieuw de gele trui aantrekken en gaat met 48 punten aan de leiding, gevolgd door Roel Wolters met 29 punten. Quincy Vermeulen bezet met 28 punten ver rassend de derde plaats. Aanstaande zaterdag is er geen bowlen in verband met het 50+ toernooi. Daarom wordt de Harrie Claessens-League nu op woensdag 5 september van 16.30 tot 18.30 uur gespeeld. Jan Engels heeft op het druk bezochte Meppel Open in de heren Seniorenklasse de elfde plaats behaald. Een zwakke tweede ronde wierp hem aanzienlijk terug, maar met twee rondjes van 23 rondjes wist hij de schade tot 102 slagen te beperken. Sterke winnaar was Mees Bouwman van De Putters, die slechts 90 slagen nodig had. Komend weekend vinden de Districtskampioenschappen plaats. Zaterdag wordt op de bognibanen van Geldrop gespeeld en op zondag strijkt het circus in Eindhoven neer om aldaar op de eternietbanen te spe len.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23