Mark Ble (Vol har i ngj Valse start Volharding SSS"18 geeft visitekaartje af Fikse domper voor SVOC'01 Venray na 16 jaar tegen TOP r i Summa Topschutters] Klassement PEEL EN MAAS VV Holthees Boek bestellen? FLE> TRONICS PEEL EN MAAS Donderdag 6 september 2007 - Pagina 21 De schijnwerper op: top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Beladen derby Merselo-Holthees op programma Alle drie aanvallers vinden het net in ouverture tegen GSV: 3-0 BVV'27 Blitterswijck van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl Kledingsponsor: Hoofdsponsors: *5% SPORT2000 SV Venray :t voetbalseizoen De redactie van Peel en Maa^ët ook in het voetbalseizoen 2007-2008 tv ke- lijks een speler, trainer of at^tler 'voetbaldier' van een amateurvereniging ui de gemeenten Venray en Mpwlo-Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers /m SSS'18, Volharding erufiolthees worden in de rubriek 'De schijnwerper p.. aan de tand gevoeJ^T De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners ran het Venrayse nie*(wsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekeruL^espeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler b :ter, dan wint üfj of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalverenis ing, die besamkbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein inVe ray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper: Mark Blenckers, mid denvelder van Volharding. Naam: Mark Blenckers Leeftijd: 21 Geboren in: Vierlingsbeek Woonplaats: Vierlingsbeek Partner: Ik ben vrijgezel Kinderen: Nee Beroep/studie: CIOS inArnhem Club: Volharding Positie:Achter de spitsen Hoogtepunt: Het kampioenschap en de bekerwinst met de Al Dieptepunt: Dat we in het eerste jaar met deAl geen kampioen werden Vorige clubs: Ik heb alleen bij Volhar ding gevoetbald Beste trainer: Van iedere trainer heb ik wel iets geleerd, maar onder André Cor- nelissen ben ik vooral tactisch beter geworden. Slechtste trainer: Ik heb geen slechte gehad Grootste ergernis: Mensen die opscheppen Beste boek/tijdschrift: Voetbal International en de Ontvoering van Alfred Hei- neken Beste film: Scarface Andere hobby's: Stappen Lievelingseten: Speklappen en tomatensoep Drank: Cola Mooiste vrouw:Angelina Jolie Opwindend: Vrouwen in lingerie Favoriete tv-programma: Prinson Break Favoriete club: Feijenoord Favoriete speler: Wesley Sneijder Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?:Volharding Wie wordt laatste in jullie klasse?: Milsbeek Mare Blenckers Redactie TOP-Venray 1-3 1-1 PSV' 3 5-Volharding 1-2 1-1 SV Oostrum-Bavos 0-1 2-1 Leunen-SVEB 1-1 2-1 Mifano-TOP'27 0-3 1-1 Resia-SV United 2-1 2-2 Belfeldia-SVOC01 0-0 1-0 Melderslo-Swolgense Boys 1-0 1-2 Y sselsteyn-Meterik 1-0 1-2 Merselo-Holthees 0-4 1-2 De redactie van Peel en Maas heeft de eerste voorspelling in het nieuwe sei zoen met winst afgesloten. Ivo van der Weerden won afgelopen weekend met SV Venray in de competitieopening tegen GSV'28 met 3-0, maar moest het in De schijnwerper op afleggen tegen redacteur Henk Lammen. Van der Weerden bleef steken op drie punten, onze verslaggever kwam uit op vijf punten. De stand: 1) Ivo van der Weerden (SV Venray) 3 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2007-2008. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2007-2008. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres manuelc@summa.nl. De eerste competitieronde zit er op. In het algemeen klassement heeft vierdeklasser Leunen meteen de lei ding genomen met vijf gescoorde treffers. In het individueel klassement scoorden vier spelers twee treffers: Frits Lucassen en Frank Brands (bei den Leunen), Bas Heynen (Swolgense Boys) en Ronnie Bovee (Ysselsteyn). Teamklassement 1) Leunen 5 2) Ysselsteyn 4 3) Venray, SSS '18, Swolgense Boys 3 6) TOP'27, SV United, Holthees, BW'27 en Merselo 1 11) Volharding, Oostrum en SVOC'01 0 Individueel klassement: 1) Frits Lucassen en Frank Brands (beiden Leunen), Bas Heynen (Swol gense Boys) en Ronnie Bovee (Yssel steyn). 2 Volharding-NWC 0-2 (0-1) Volharding is de competitie begon nen met een valse start. In Vierlings beek was NWC uit Asten met 0-2 te sterk. Vorig seizoen verloren de rood- witten slechts één duel op eigen veld, nu was het dus al tijdens de eerste de beste thuiswedstrijd raak. De nederlaag was niet echt terecht, een gelijkspel had de verhoudingen beter weer gegeven. Volharding was in de eerste helft oppermachtig, de gasten uit Asten waren na rust de betere ploeg. Volharding-trainer André Cornelissen moest improvise ren bij de aanvang van de competi tie. Hij kon niet beschikken over een viertal geblesseerde vaste krachten, t.w. Johan Vullings, Johan Speijcken, aanvoerder Patrick van Kempen en keeper Daan de Bruin. Desondanks begonnen de roodwitten uitstekend aan de wedstrijd tegen NWC. Al bin nen twee minuten verzuimde de van .JVC Cuijk gekomen nieuwkomer Den nis Selten om de Bekenaren op voor sprong te zetten. Chris van Duijnho- ven zette de Millenaar alleen voor de gastenkeeper Teun van de Loo, maar Selten schoot te gehaast naast. Met Chris van Duijnhoven is meteen de man genoemd van het eerste half uur. Een aantal weergaloze acties van de man uit Oploo verdienden een beter lot en hadden het duel al snel kunnen beslissen. Eerst creëerde Van Duijnho ven een kans voor zichzelf, maar hij schoot maar net via de keeper over. Een ingestudeerde corner werd door de spits op aangeven van Gijs Ermers maar net naast getikt. Na een half uur werd Van Duijnhoven in extremis gestuit. De aansluitende corner werd door een andere nieuweling Joost Janssen (eveneens afkomstig van .JVC Cuijk, red.) over het doel gejaagd. Vol strekt tegen de verhouding in kwamen de bezoekers uit Asten na 31 minuten spelen op voorsprong. De manier waarop was prachtig. Een fantastische uithaal van de geweldige spits Abdoel Il-Ah-Bazi (Appie voor intimi, red.) ver dween van een meter of vijfentwintig over de verbouwereerde en kansloze Volharding-goalie Erik Hubers: 0-1. Nog voor rust had Dennis Selten tot tweemaal toe de kans om Volharding weer snel terug te brengen in de wedstrijd, maar beide keren was hij ongelukkig in de afwerking. Na rust was het een heel ander verhaal. Voet ballend kwam Volharding niet meer uit de verf. NWC daarentegen bleek ook heel aardig te kunnen ballen. Met name de ingevallen routinier Erwin Thijs was levensgevaarlijk, maar hij slaagde er niet in om Volharding de genadeklap te geven. Daardoor bleven de roodwitten in de wedstrijd. Volhar ding perste er zowaar nog een slotof- fensief uit. Opportunisme -ook keeper Erik Hubers werd door André Corne lissen mee naar voren gestuurd- leid de nog tot een drietal grote kansen in de extra tijd. Gijs Ermers schoot hoog over, een kopbal van Rob Branje werd door Teun van de Loo uit de beneden hoek getikt en Stef van Asten zag zijn kopstoot de lat scheren. De bal wilde er bij Volharding deze middag een voudig weg niet in. In de allerlaatste tegenstoot besliste NWC vervolgens de wedstrijd. Weer was het Appie Bazi die belangrijk was voor de Astenaren. Hij brak pijlsnel door en liet aan inval ler Alexander Zegers de eer om te sco ren: 0-2. Blerick-SSS'18 2-3 (2-2). Doel punten SSS'18: Paul Janssen, Wout Janssen en Teun van Bree. In een zeer aantrekkelijke wed strijd trok SSS'18 in de uitwedstrijd tegen Blerick aan het langste einde en ging met drie punten naar huis: 2-3.Al na zeven minuten was het 0-1 omdat Paul Janssen heel resoluut een terecht gegeven penalty na het onderuithalen van Free Mathey in de linkerbeneden hoek raak schoot. Vijf minuten later was het weer 1-1 na een hoge voorzet uit een vrije trap. Paul Claes liet de bal los en Roy Klompenmakers was er als de kippen bij om in te tikken. Beide partijen probeerden met goed voetbal- het de toeschouwers naar de zin te maken, maar in de dertigste minuut was het Dennis Hendriks, die 2-1 voor de thuisploeg liet aantekenen. Wout Janssen verloor op het middenveld balverlies en na een dieptepass en een van richting veranderde bal door Marcel Rooymans wist Dennis Hen driks makkelijk te profiteren. In de 32e minuut had Luuk Janssen moe ten scoren, maar de keeper kon met een reflex de gelijkmaker voorkomen. In de 37e minuut was het wel raak. Een goede aanval over rechts werd naar links gedirigeerd en daar was Wout Janssen heel attent om 2-2 aan te tekenen. Vlak voor rust nog een geweldige kans maar opnieuw Wout Janssen scoorde niet. In de tweede helft bleven beide ploegen het aan vallend voetbal propageren en het publiek genoot met volle teugen. In de 64e minuut belandde de bal na een goede Blerickse aanval op de paal. De gasten schrokken, maar een minuut later kwam het antwoord. Een goede aanval over links en de tegenstander wist niets anders te doen dan Wout Janssen onderuit te halen. De vrije "trap werd net met een kromming over de rechter kruising geschoten. SSS'18 domineerde en controleerde de wed strijd behoorlijk, maar de counters van Blerick waren niet van gevaar ont bloot. Drie minuten voor tijd viel de beslissing. Na een aanval over rechts belandde de bal bij invaller Teun van Bree die onberispelijk scoorde en de zege aan SSS'18 bezorgde. Dat vervol gens een van de Blerickspelers nog met rood van het veld gestuurd werd, had met frustratie te maken. SVOC'Ol-Melderslo 0-4 (0-3). SVOC'01 kreeg op de openings dag van de competitie een enorme domper te verwerken. Op sportpark Heesakker won Melderslo eenvoudig met 0-4 en nam de drie punten mee naar huis. In de eerste 30 minuten waren er over en weer enkele kansen. In de 31e minuut was het Melderslo dat op een 0-1 voorsprong kwam, door een voorzet die over iedereen heen zeilde en bij de tweede paal werd binnengeschoten door de spits van Melderslo. Vier minuten later waren het opnieuw de gasten die het netje liet bollen. De SVOC-doelman werd verschalkt door een afstand schot: 0-2. Vervolgens was de thuis ploeg even de kluts kwijt. Melderslo profiteerde hier gretig van en scoorde na 37 minuten de 0-3, tevens de rust stand op De Heesakker. Na de rust ging het allemaal een stuk beter met SVOC'01 en werd er redelijk gecombi neerd. Beide partijen waren niet meer gevaarlijk en werd het duel met name op het middenveld uitgevochten. Dit tot de 78e minuut toen Melderslo profiteerde van een foute inspeelpass van de SVOC-keeper en hieruit de 0-4 scoorde. Vervolgens werd er nog wel voor elke meter gevochten maar kon den beide partijen niet meer gevaar lijk worden. Zondag moeten de tricolores uit tegen Belfeldia en zal er door SVOC'01 orde op zaken gesteld moeten wor den om afgelopen weekend snel te doen vergeten. Na ruim zestien jaar ontmoeten de 'voetbalgrootmachten' Ven ray en TOP elkaar weer. Ditmaal niet op het allerhoogste platform maar in de eerste klasse D. Eind jaren tachtig vochten de twee clubs heel wat verbeten duels uit in de top van de hoofdklasse. Venray-trainer Jan Poels was er op 12 mei 1991 als speler bij toen Venray met 2-4 zegevierde in Oss. Het was de voorlaatste competitiedag enTOP had het kampioenschap al binnen. Maar Venray ontnam de sterke kampioens- ploeg wel de ongeslagen status door drie treffers van de huidige toparbiter Reinold Wiedemeijer en een doelpunt van Wim Cuppen. Eerder in het sei zoen, op zondag 11 november 1990, ging Venray voor 1500 toeschouwers op sportpark De Wieën kansloos met 0-3 onderuit. Venray finishte dat jaar op de derde plek TOP maakte daarna de overstap naar het profvoetbal. De amateurtak ging verder onder de naam SVTOP en moest in 1991 in de vierde klasse beginnen. In 1997 wisten de TOP-amateurs opnieuw de hoofdklas se te bereiken waaruit Venray twee jaar eerder was gedegradeerd. SVTOP deed in 2006 weer een stapje terug. Vorig jaar kwam de club uit in de Bra bantse eerste klasse C waarin het als zevende eindigde. Dit seizoen is SV TOP overgeplaatst naar 1D waar het Venray dus weer ontmoet. Beide clubs kenden zondag met een 3-0 overwinning een uitsteken de start. SV TOP klopte Vinkenslag in Maastricht. Vinkenslag heeft zich flink versterkt en wordt getipt als een mogelijke titelkandidaat. Venray had voor eigen publiek weinig problemen met GSV'28. Zondag in het stadion van Oss zal de equipe van Jan Poels op geduchtere tegenstand kunnen rekenen. Volharding beleefde in de tweede klasse H een teleurstellende ouverture met het 0-2 thuisverlies tegen NWC. De Vierlingsbekers reizen zondag af naar Posterholt voor de ontmoeting met PSV'35 dat eveneens met een nederlaag begon. In derde klasse C won SSS'18 knap het openingsduel in en tegen Blerick met 2-3. Het was tevens de confron tatie tussen de oud-Leunen trainers Jos Rutten en Noud Janssen. Zondag spelen de Overloneners thuis tegen Budel. Beide nieuwkomers gingen met een overwinning van start. In de vierde klasse F kan de ont moeting Leunen-SVEB al als een vroege topper betiteld worden. De twee clubs schoten zondag uit de startblokken met ruime zeges. SVEB klopte verrassend Mifano met 4-1 ter wijl Leunen met 3-5 zegevierde over MVC'19. Nieuwkomer TOP'27 gaat in het Brabantse Mierlo op bezoek bij Mifano, dat vorig seizoen kampioen werd in de vijfde klasse E.TOP'27 wil de sterke start een vervolg geven ter wijl Mifano erop gebrand zal zijn het 4-1 verlies bij SVEB snel uit te wissen. Oostrum moet zich zien te her stellen van het 1-0 verlies bij rivaal TOP'27. De Oostrummers krijgen Bavos op bezoek dat de derby tegen HW Helmond knap met 1-0 won. Bavos, afkomstig uit Gemert-Bakel, is net als Oostrum een promovendus. In de vijfde klasse F kreeg SVOC'01 direct een fikse dreun door het onver wachte 0-4 verlies tegen Melderslo. Er is voor de nieuwe trainer Marcel Lenssen deze week heel wat werk aan de winkel om zijn ploeg klaar te stomen voor de uitwedstrijd tegen titelfavoriet Belfeldia. Swolgense Boys wil aantonen dat de recente degrada tie uit de vierde klasse onnodig was. Zondag deelden de rood-zwarten de eerst klap uit aan mededegradant FCV (3-0). Komend weekeinde staat de 'topper' uit tegen Melderslo op het programma. SV United kende een matige voor bereiding maar won het eeste compe titieduel met 1-0 van VCH. Het is een mooie opsteker voor de fusieclub die zondag de Maas oversteekt voor de ontmoeting met Resia in Wellerlooi. Resia, getraind door Leunenaar Michel Baltissen, verraste door de grote favo riet Montagnards in eigen huis met 1- 3 te kloppen. In de zesde klasse E kende Yssel steyn een mooie start met de 1-4 zege bij BW'27. De Ysselsteyners treden zondag voor eigen publiek aan tegen Meterik dat eveneens het openingsdu el won. Merselo speelt thuis de immer beladen derby tegen Holthees. Beide clubs startten met verlies. Vorig sei zoen trok Merselo twee keer aan het langste eind. Maar op 24 april 2005 moest Merselo het titelfeest uitstellen na de 2-1 nederlaag in Holthees. Nadat de eerdere derby op 7 november - 3-2 voor Merselo - bijna uit de hand liep. De arbiter laste toen een afkoe lingsperiode in om de gemoederen te bedaren. BW'27 gaat op bezoek bij America. Uitslagen Meerlo vet-Holthees vet 2-0 Holthees-Griendtsveen 1-3 Holthees 2-SVOC 3 0-5 HRC'27 3-Holthees 3 4-1 Programma zaterdag 8 september Holthees vet-DEV Arcen vet 17.00 Programma zondag 9 september Merselo-Holthees 14.30 SVEB 4-Holthees 2 10.30 Holthees 3-EWC 3 11.30 Sportnieuws -info Eindelijk goede start eersteklasser Venray Venray-GSV28 3-0(1-0). Doelpunten: 13. Gino Taihuttu 1-0; 59. Khalid Hlimi 2-0; 76. Freek Thoone 3-0. Scheidsrechter: Bar rett (Deesd). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Ditmar Winkelmolen en Wout Sieben (GSV). Venray: Nabbe; Keijzers, Gee- nen (45. Van Schijndel), Gom- mers en Ooms; Van der Weerden, Crooij en Seijkens (86. Custers); Hlimi (78. Faessen), Taihuttu en Thoone. Door Jan Leijsten Sinds tien jaar wist Venray weer eens het openingsduel van de competitie te winnen. De Ven rayse eersteklasser had ditmaal weinig moeite met het stugge GSV'28: 3-0. Het aanvallende trio Khalid Hlimi-Gino Taihuttu-Freek Thoone scoorde in de voorberei ding al aan de lopende band. Ook tegen GSV'28 vonden ze alle drie het net. Trainer Jan Poels was een halfuur voor de wedstrijd stellig. "We hadden een prima voorbereiding. Nu moet het eruit komen." Je hebt een luxepro bleem? "Ik niet maar de spelers. Het moet blijken hoe ze ermee omgaan", aldus Poels die nog niet kon beschik ken over de geblesseerden Scholten en Idrissi. In 1997 - 2-0 winst op Wit- tenhorst - won Venray voor het laatst de ouverture. Ondanks dat GSV'28 de Uitslagen BW-Ysselsteyn 1-4 BW 2-SVOC 4 5-1 Programma zondag 9 september America-BW 14.30 Resia 3-BW 2 11.00 America DA1-BW DA1 10.30 Venray-sbeler Ivo van der Weerden torent hoos uit boven een verdediser van GSV'28 Venraynaren niet goed ligt, beleefde de thuisploeg ditmaal een vrij makke lijk openingsduel. Arbiter Barrett uit het Gelderse Deesd zette al snel de toon. GSV'er Ditmar Winkelmolen ving Wout Gom- mers onschuldig op... pats geel. Even later een grotere tegenslag voor de Zuid-Limburgers die getraind wor den door oud-Panningen speler Jean Hoedemakers. Freek Thoone bracht vanaf links zuiver Gino Taihuttu in stelling. De aanwinst uit Venlo liet met zijn kopbal doelman Roger Hermens kansloos: 1-0. Vlak daarna goochelde Thoone andermaal opponent Dave Kusters horendol op de linkerflank. Uit zijn scherpe voorzet was niemand ter plekke voor de afronding. Geen nood, want een minuut later weer een assist van Thoone op Taihuttu die vrij door het midden op de gastendoel- man knalde. Dit had 2-0 moeten zijn. GSV'28 kreeg na tien minuten via Maurice van Woerkom de eerste en enige kans van de wedstrijd. De ver dediger trof de buitenkant van de paal en zette daarmee Venray bijna op het juiste spoor. Ware het niet dat uit de tegenaanval de handige maar zelf zuchtige Hlimi zijn solo tot twee keer toe zag stranden. Bob Crooij, behalve kopsterk ook een breker op het mid denveld, liep een hoofdkwetsuur op maar kon na behandeling verder. Venray kwam eigenlijk nooit echt in gevaar. Daarvoor was GSV'28 dui delijk een maatje te klein. Het is dan zaak om zo snel mogelijk een vei lige marge op het scorebord te zet ten. Daarover zal Jan Poels zijn elftal nog wel een 'verhaaltje' vertellen. De positiewisselingen voorin oogden aardig maar alleen over links kwam echt gevaar. Daarbij werd de passing er niet beter op. Er ontstonden steeds meer man-tegen-manduels. Vlak voor de rust moest de goed in de wesdtrijd zittende Daan Geenen met een enkel blessure uitvallen. Gevreesd wordt dat hij enkele weken uit de roulatie zal zijn. Het vormde tevens het einde van een rommelig slot van het eerste bedrijf. Met Loek van Schijndel als ver vanger voor Geenen werd ook na de pauze de aanvallende speelwijze voortgezet. Tja, dat was ook niet zo moeilijk omdat Venray bij het uitver dedigen geen stroobreed in de weg werd gelegd. Wout Sieben trapte uit pure frustratie de solide Van Schijndel: geel. Na een precies een uur een fraai Venrays moment. Freek Thoone gaf vanaf rechts een sublieme steekbal op de scherp staande Khalid Hlimi die vrij voor het doel rust en overzicht bewaarde: 2-0. Het was de eerste com petitietreffer van de 20-jarige spits. Daarna laste de thuisploeg opnieuw een adempauze in. Het tempo zakte en de slordige passing kwam weer tevoorschijn. Een kwartier voor tijd wederom een fraaie aanvalsactie. Een lange bal van Hlimi op Thoone die zich handig van twee opponenten ontdeed en op snelheid doorging: 3-0. De voor Hlimi ingevallen Paul Faessen verzuimde direct een grote kans te verzilveren. Bob Crooij, die veel overtredingen beging, kan desondanks uitgroeien door een van de sterkste SW-pion- nen. Hij bracht Taihuttu op links in stelling maar ook Gino leed later aan concentratieverlies. Waarvan doelman Peter Nabbe, met enkele zwakke uit trappen, eveneens last leek te hebben. GSV'28, dat vorig seizoen pas in de negentigste minuut boog in Venray (1- 0), mocht nu met 3-0 niet klagen. Dat vond ook Freek Thoone die met twee assists en een doelpunt zijn scherpte toonde. Een tevreden Jan Poels na afloop:"De taak was positief en gedul dig te blijven wachten. De organisatie klopte en we bleven bekeken spelen. En er was bereidheid voor elkaar te knokken. Khalid en Gino waren niet altijd gelukkig in hun acties maar ze deden wel steeds hun werk." Zijn collega Hoedemakers berustte in de nederlaag. "Bij de 2-0 gaven wij een counter weg en daarmee zetten we Venray in een zetel." SV Ven ray SPECIAL MEMBER: Jewagas B.V., Wanssum SUMMA Advies Groep B.V. Julicheren Meijer Advocaten GOLDEN MEMBERS: Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Art.com Eu rash utters Flextronics Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen GGZ Groep van Haren Autobedrijven B.V. Van der Male/Renokas Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. Mari, Wanssum Martin Cuijpers Muermans Meidon Plastics B.V. Bergen Ib. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Nelipak B.V. Verkeersschool Nottelman Numac Nederland B.V. Pansign Communicatie OTTO PDS Products Peka Kroef B.V. Personato B.V. Rabobank, Venray Van der Putt Advocaten Vie Curie Vitaal Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray MEMBERS: Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. De Aanpak Bouwservice B.V. Ricor Dames en Herenmode ABN/AMRO Bank Rocom Telecommunicatie B.V. Adecco Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Auto wijk Keizersveld Autoschade Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Avydo accountants en belastingadviseurs Sport 2000 BAS B.V. Steenhandel Kusters Bax Financieel Advies B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Berk Accountants en Belastingadviseurs De Swing B.V. Restaurant, America Bol Accountants, Venray Toverland Boomers Tempo-Team Uitzendbureau Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Thetru B.V. BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Thomassen Interieurs BV Ten Brinke Hekwerken Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Cocosoft Communicatiehuis Horst Taxi Twan Peeters Contour Taxi Verstraaten B.V. Cornelco Safety Uitzendburo Mondial, Horst Deloitte, AccountantsVenlo 2VM Makelaars/2Cou nt Delvia BV, Deurne Verspreidingsburo Periodiek Derksen Dienstverlening Electro Martens Installatie B.V. Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Partycentrum "De Witte Hoeve" FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp VB&C Fortis Bank, Venray WIK0 Investments Gamma, Venray Wiertz Personeelsdiensten Van Gansewinkel B.V. VRIENDEN SV VENRAY Gilde BT Addit BV van Grinsven Drukkers, Venlo Nachtcafé Allabonneur Healthcare Group, Venlo Munckhof reizen, Horst Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Snoeks Café Snookercentrum Hotel Asteria Sport Lavit ING Bank Venray Verhoeven Bouwgroep BV Interstyling B.V. Bert van Hees Barbecueverzorging Intratuin, Venray Van Heyster Relatiegeschenken B.V. Taxatiebureau Dirkx van Soest Invent Personeel en Organisatie Jacobs Dakbedekkingen Wijnhuis Venray Janssen Venray Stucadoors B.V. Van Neerbos Bouwmaterialen Group JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Manders Verhuur Jenniskens Installatie B.V. Feestcafé de Koets Programma zaterdag 8 september Venray Al-Margriet Al a15.00 Venray A2-Bavos Al a. 15.00 Venray A3-MontagnardsA2 a15.00 IVOA2-VenrayA4 v. 14.00 Someren Bl-Venray BI v. 13.30 ASV'33 Bl-Venray B2 v. 13.30 SV Oostrum BIG-Venray B3 v. 13.00 Sp. Irene B3-Venray B4 v. 14.00 Venray B5-Bruheze B2 a. 15.00 Venray Cl-Nulandia Cl a. 13.15 Born Cl-Venray C2 v. 12.30 Venray C3-Venl. Boys C3 a. 11.30 VW'03 C2-Venray C4 v. 12.30 Venray C5-Sp. Irene C3 a. 13.15 Blerick C3-Vënray C6 v. 1130 America C2-Venray C7 v. 1230 Venray C8M-VW' 03 C3 a. 1130 Venray Dl-NWC Dl a. 11.30 Venray D2-Sparta'18 Dl a. 13.15 Venray D3-Leunen Dl a. 9.15 Wittenhorst D2-Venray D4 v. 8.00 Sparta' 18 D2-Venray D5 v. 9.00 Venray D6-Melderslo Dl a. 9.15 Leunen D3-Venray D7 v. 10.30 Venray D8-SV Oostrum D2G a. 9.15 SpIrene D6-Venray D9 v. 945 Venray DIOM-Quick Boys D2 a. 9.15 Venray El-Bruheze El a. 10.00 Ysselsteyn El-VenrayE2 v. 8.00 RESIA El CO-Venray E3 v. 11.00 Venray E4-Baarlo E2 a. 10.00 Sp. Irene E2-VenrayE5 v. 8.00 Venl. Boys E3 -Venray E6 v. 9.00 Venray E7-Venl. Boys E4 a. 10.00 SV United E3-Venray E9 v. 8.00 Venray E10-RESIA E4CO a.9.00 Venray El 1-Ysselsteyn E4 a.9.00 Venray El 2-LeunenE5 a.9.00 Venl. Boys E9-Venray El 3 v. 9.00 SVEB E2-Venray E14 v.8.30 Venray E15-Wittenhorst E8 a. 9.00 Venray Fl-Someren F1 a. 10.00 Venray F2-Venl. Boys F1 a. 11.00 Melderslo Fl-Venray F3 v. 8.15 MVC'19 F2-Venray F4 v. 9.00 Venray F5-Stormvogels'28 F1 a. 11.00 Sp. Irene F4-VenrayF6 v. 9.45 Venray F7-Wittenhorst F5G a. 11.00 Venray F8-Melderslo F3 a. 11.00 SV Oostrum F3G-Venray F9 v. 10.30 Venray F10-Merselo FIG a. 12.00 Venray F11-Venl. Boys F8 a. 12.00 SSS'18 F3-Venray F12 v. 8.30 Venray F13-SVOC01 F3 a. 12.00 Volharding F4-Venray F14 v. 10.00 Venray Mini F wedstrijden a. 12.00 Uitslagen ScharnAl-VenrayAl 1-0 StiphoutVooruitAl-VenrayA2 1-2 Venl. BoysA3-VenrayA3 0-4 Venray A4-Baarlo A2 1-4 Venray B1 -Deurne BI 3-0 Venray B2-HW Helmond BI 1-6 Venray B3-RKDSO B1CO 1-2 Venray B4-W Kessel B1 0-4 Lierop B2-Venray B5 2-10 Blerick C1 -Venray Cl 1-2 Venray C2-FC Oda Cl 2-1 SVOC'01 Cl-Venray C3 1-1 Venray C4-Hegelsom CIC 5-1 Kronenberg Cl-Venray C5 8-2 Venray C6-Wittenhorst C4 11-0 Venray C7-SV United C3 3-5 Venl. Boys C5-Venray C8M 4-0 .JVC Cuijk Dl-Venray Dl 7-2 MVC'19 Dl-Venray D2 5-2 .JVC Cuijk D3-Venray D3 1-3 Venray D4-MVC' 19 D2 1-2 Venray D5-SVOC01 Dl 0-17 Montagnards Dl-Venray D6 20-0 Venray D7-Stormvogels'28D2G 0-8 Wittenhorst D4G-Venray D8 1-1 Venray D9-VenlBoys D6 0-10 Meterik D2-Venray Dl OM 9-1 Deurne E1 -Venray El 1-4 Venray E2-Volharding El 4-5 Venray E3-Meterik El 2-11 Sparta' 18 E2-Venray E4 10-2 Venray E5-DEV-Arcen El 1-10 Venray E6-Wittenhorst E3 2-5 Merselo ElG-Venray E7 2-7 Venray E8-Sparta' 18 E5 5-0 Venray E9-Montagnards E2 8-0 SV Oostrum E4G-Venray E10 1-11 VenlBoys E6-Venray E11 7-5 Merselo E2G-Venray El 2 3-5 Venray E13-SV Oostrum E5 2-1 Venray E14-Stormvogels'28E3G 0-9 MULO Fl-Venray F1 0-8 Quick Boys'31 Fl-Venray F2 1-4 Venray F3-Meterik F1 0-4 Venray F4-DEV-Arcen F1 1-3 SVEB Fl-Venray F5 9-0 Venray F6-RKDSO F1 0-6 BW'27 Fl-Venray F7 8-0 FCV F3-Venray F8 0-8 Venray F9-Kronenberg F1 3-4 TOP'27 F2CO-Venray F10 1-6 Belfeldia F2-Venray F11 16-0 Venray F12-Stormvogels'28 F2G 1-5 Meterik F3-Venray F13 3-3 Venray F14-SSS '18 F4 6-3 Programma zondag 9 september TOP-SV Venray 14.30 SV Venray 2-Gemert 2 11.00 SV Venray 3-Helmondia 2 12.00 SV Venray 4-Ysselsteyn 3 11.30 SV United 3-SV Venray 5 9.30 SV Milsbeek 3-SV Venray 6 12.30 SVVenray 7-America 3 9.30 SVOC'01 3-SVVenray8 10.15 SVVenray 9-America 4 9.30 Dames SC 't Zand 2-SVVenray 1 12.00 Cranendonck 1-SVVenray 2 10.00 SVVenray 3-RESIA 1 11.30 SVVenray 4-Fiducia 1 9.30 Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2007 | | pagina 21