Flexible worx de likt GRATIS ADRIAANS Janssen Raedts Bouw Smulwereld Old Dutch HLCAST Adecca POETSHULP 1 (ELEKTRO) MONTEUR INSTALLATIETECHNIEK m/vtssuur) 1 (MONTAGE) MONTEUR INSTALLATIETECHNIEK m m uur) Coördinator Rioolservice (m/v) Loodgieter (m/v) Voorman Timmerman (m/v) Kostendeskundige (m/v) PEEL EN MAAS Donderdag 30 augustus 2007 - Pagina 10 Electromonteur Voor een relatie in Venray zijn wij op zoek naar een electromonteur in dagdienst. Je gaat uitvoering geven aan, uit storingsmeldingen en eigen periodieke controle of wensen vanuit productieafdelingen, voortvloeiende onderhouds-, reparatie- en uitbreidingswerkzaamheden aan machines en apparatuur. Ervaring met PLC besturingen is een vereiste. Opleiding: MTS-electro. Het gaat om een vaste baan. Ook schoolverlaters kunnen reageren. Voor meer info: Kitty Gossens (kitty.gossens@adecco.nl) Lijnlaborant Voor een producent van voedingsmiddelen in Venray zijn wij op zoek naar een laborant op MBO-niveau. Het effectief en contentieus uitvoeren van analyses en het keuren van product en de resultaten hiervan effectief communiceren met als doel minimale verstoring van het proces, tijdige bijsturing en het verkomen van afval/ rework. De werkzaamheden zijn in 5 ploegendienst voor de duur van enkele maanden. Voor meer info: Kitty Gossens (kitty.gossens@adecco.nl) Heftruckchauffeurs Voor verschillende bedrijven in de omgeving van Venray zijn wij opzoek naar ervaren heftruckchauffeurs zowel in dag- als ploegendienst, diploma of certificaat is niet vereist. Voor meer info: Debby Hebben-Litjens (debby.litjens@adecco.nl) Medewerker callcenter Als medewerker callcenter binnen deze organisatie ben je voornamelijk bezig met binnenkomend telefoonverkeer, daarnaast ga je het deel outbound uitbouwen waarna dit ook concreet een deel van je werkzaamheden wordt. Verder ga je je richten op de administratieve afhandeling hiervan en het beantwoorden van klantvragen. Het is een funktie op MBO+ nivo. We zoeken een kandidaat met een krachtige uitstraling en een commerciële drive die het een uitdaging vind om actief bedrijven en/of particulieren telefonisch te benaderen. Doorgroeimogelijkheden zijn aanwezig. Het betreft een fulltime baan met contractmogelijkheden. Voor meer info: Monika Lucassen (monika.lucassen@adecco.nl) Marie-Anne Kuijpers (marie.anne.kuijpers@adecco.nl) gevraagd voor weekenden en vakantieperiodes - enige ervaring gewenst info: tel. 06-515 964 27 uw 1 koloms geboorte- of trouwadvertentie in PEEL EN MAAS indien u uw kaarten heeft laten drukken bij van den munckhof grotestraat 68 venray telefoon 0478-582727 heftruck service Q 1 Servicemonteur binnendienst en 1 Servicemonteur buitendienst (fulltime) Munckhofhorst BV CONSTRUCTIE MONTAGEBEDRIJF BV STERK IN SCHILDERWERK Janssen Raedts Bouw B.V. is onderdeel van Aan de Stegge Verenigde Bedrijven en is een toonaangevend bedrijf in de realisatie van zowel nieuwbouw, utiliteits- en woningbouwprojecten, maar ook in onderhoud en renovatie. Het werkgebied omvat Zuid Nederland en het aangrenzende deel van Duitsland, binnen een straal van circa 100 kilometer rond Venray. De totale organisatie omvat 110 gemotiveerde medewerkers. Kenmerkend voor het bedrijf zijn kwaliteit, betrokkenheid en creativiteit gecombineerd met een ruime ervaring in het op een no-nonsense manier realiseren van bouwprojecten. Ben jij 18 jaar of ouder, ben je op zoek naar een leuke, uitdagende baan voor ongeveer 15 uur in de week? Neem dan contact op met: 0478 582 019 EEN GROEIEND BEDRIJF BIEDT MOGELIJKHEDEN PRODUCTIE MEDEWERKER ALUMINIUM MONTEUR MET ERVARING ADECCO Venray - Schoolstraat 29 - 5801 BN Venray Telefoonnummer: 0478-58 67 70 - Fax 0478-511575 Openingstijden: Maandag t/m vrijdag: 08.30 - 17.30 uur. Adecco is sponsor van de KNVB t DE HONGER EN DE DORST AGES Heftruck Service B.V. is een jong, dynamisch, snelgroeiend bedrijf dat zich bezighoudt met alle aspecten op het gebied van intern trans portmateriaal. Onze bedrijfsactiviteiten bestaan uit inkoop, verkoop, leasing, onderhoud, service en reparatie van intern rollend materiaal dat zowel elektrisch als door verbrandingmotoren wordt aangedreven. In verband met de toenemende groei van ons bedrijf zoeken wij voor onze serviceafdeling een: De functie buitendienst monteur Als buitendienst medewerker houdt u zich bezig met o.a. de volgende taken: Het onderhouden en het keuren van machines op locatie. Het verhelpen van storingen op locatie bij de klanten. De functie binnendienst monteur Als binnendienst medewerker houdt u zich bezig met o.a. de volgende taken: Het onderhouden en het keuren van machines in de werkplaats Het verkoop en /of verhuur klaarmaken van machines. Het profiel Inventief Zelfstandig Klantvriendelijk Functie eisen LTS MTS technische opleiding (auto - elektro) of een landbouw mechanisatie opleiding. Ervaring op het gebied van verbrandings- en/of elektromotoren. Beschikt over doorzettingsvermogen en stelt zich flexibel op t.a.v. van klant en werkomgeving Rijbewijs B Wij bieden u plezierige werkomgeving servicewagen ter beschikking (indien buitendienst) Interne opleiding tot allround monteur. Wilt u reageren op bovenstaande vacature: Denkt u dat u aan het bovenstaande voldoet, stuur dan uw sollicitatie brief met c.v. binnen 4 weken naar: info@ages.nl of naar Celsiusweg 23, 5928 PR Venlo T.a.v. Leon Janssen Mathy v. Baars. Munckhofhorst B.V, Gebr. van Doornelaan 71 5961 BB Horst Telefoon 077-3984025 www.munckhofhorst.nl Munckhofhorst BV zoekt een en Wie zijn wij? Munckhofhorst BV is een middelgroot bedrijf, gespecialiseerd in de mechanisatie en automatisering van de land- en tuinbouw. De werkzaamheden van Munckhofhorst BV omvatten: Aanleg van op maat gemaakte waterinstallaties voor de tuinbouw voorzien van de laatste snufjes. Compleet geautomatiseerde installaties met behulp van een PLC- besturing en PC-bediening. De aanleg van telescoopberegening/buitenberegening met regen automaat/computer. De inkoop, verkoop en reparatie van tractoren en landbouw machines. De magazijnverkoop bevat een groot assortiment aan onderdelen voor land- en tuinbouwmachines en installaties. Waterinstallaties voor het buitenland, wij exporteren complete waterinstallaties in een eenvoudig krattensysteem. Op deze manier leveren wij aan klanten in onder andere Moskou, Kiev, Berlijn, Oekraïne en Moldavië. Wat verwachten wij van u? Een middelbare en/of technische opleiding. Een servicegerichte instelling. Goed kunnen werken in teamverband. Een positieve werkhouding. Relevante werkervaring strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij? Een afwisselende functie in een enthousiast team. Een goed salaris in overeenstemming met de CAO voor Metaal en Techniek. Heeft u belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. binnen 14 dagen aan: Munckhofhorst BV Gebr. van Doornelaan 71, 5961 BB Horst administratie@munckhofhorst.nl Adriaans Constructie- en Montagebedrijf ontwerpt, construeert en produceert staalconstructies met de daarbij behorende disciplines zoals wand- en dakbeplating, ramen, deuren, kraanbanen etc. In onze bedrijfswerkplaats van 2.600 m2 en spuitcabine van 300 m2zijn wij in staat in korte tijd staalconstructies te produceren en te voorzien van de benodigde verfsystemen. Transport en montage worden volledig in de projectplanning opgenomen zodat een snelle levering en/of bouw van de constructie op de bouwplaats mogelijk is. Door jarenlange ervaring zijn wij een allround bouwpartner voor zowel woningbouw, utiliteitsbouw als ook realisatie van complete bedrijfhallen. Speciale constructieklussen zijn voor onze vakmensen geen probleem maar een uitdaging. Ter versterking van ons team hebben wij momenteel twee fulltime (38 uur) vacatures: Variabele functie Ponser - Knipper - Spuiter - Chauffeur Functie omschrijving Je bent in staat om een pons- en knipmachine te bedienen. Je bezit de vaardigheid om eenvoudige tekeningen te lezen. Daar waar gewerkt wordt aan de hand van mondelinge instructies, heb je aan een half woord genoeg. Aanvullende werkzaamheden kunnen zijn: spuitwerk in grote spuitcabine (constructies coaten) ophalen en wegbrengen van materiaal (bij bezit rijbewijs E met vrachtwagen+oplegger+kraan) Kandidaten profiel De kandidaat die we zoeken beschikt over twee rechter handen en een brede interesse in de meest uiteenlopende technische werkzaamheden allemaal gerelateerd aan staal. Rijbewijs B is een must. Constructiebankwerker Samensteller Functie omschrijving De constructiebankwerker/samensteller zorgt er voor dat alle metalen onderdelen van een samengesteld product worden geassembleerd conform de beschikbare werkplaatstekeningen. Belangrijke eigenschappen van een samensteller zijn: nauwkeurig werken gedetailleerd tekening kunnen lezen brede gereedschap kennis (zowel van meetgereedschappen als gereedschap voor het daadwerkelijk samenstellen) Het is een uitdagend en gevarieerde functie waarin je een waaier van metaalbewerkingtechnieken zult tegenkomen. Kandidaten profiel De kandidaat die wij zoeken beschikt over LTS- óf MTS- opleiding die zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie is een pré en een lasdiploma is vereist. Naast een dynamische werkomgeving met een hoge mate van zelfstandigheid bieden wij een prima marktcon form salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd in een van deze vacatures, stuur dan uw brief met CV voor 14 september naar: Adriaans Constructie Montagebedrijf BV, t.a.v. dhr. J. Poels, Postbus 14, 5757 ZG LIESSEL Tel 0493 341373 Fax:: 0493 341683 e-mail wvb@adriaans-liessel.nl DE SCHILDERKAMPIOEN, snel vakkundig en betaalbaar. Voor al uw binnen- en buitenschilderwerk, met garantie. Ook verflevering voor de doe-het-zelver. Gratis kleuradvies en prijsopgave. Tel. 0614589684 of info www.deschilderkampioen.nl Kom ook in aanmerking voor winterkorting! Voor onze vestiging Raedts Bouwbedrijf in Oostrum zijn wij op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Werkzaamheden Als Coördinator Rioolservice geef je leiding aan de afdeling Rioolservice en ben je belast met opname en uitvoering van werkzaamheden op het gebied van riolering en onderhoud. Je voert zelfstandig kleine calculaties uit en werkt voor grotere opdrachten nauw samen met de afdeling Calculatie Werkvoorbereiding. Je bent verantwoordelijk voor de personeelsplan ning en acquisitie. Voor deze functie vragen wij: MBO-opleiding, bijvoorbeeld Bouwkunde of Weg en Waterbouw. Communicatief sterk, stressbestendig en initiatiefrijk. Bij voorkeur een aantal jaren ervaring in een gelijkwaardige functie. Je hebt geen bezwaar tegen het draaien van bereik baarheidsdiensten. Werkzaamheden Je verricht als Loodgieter zelfstandig installatiewerkzaamheden. Je taken zijn onder andere het aanleggen, repareren en onderhouden van waterleidingen, rioleringen en HWA installaties en het uitvoeren van dak-, zink- en loodwerkzaamheden. Voor deze functie vragen wij: LBO-opleiding aangevuld met een praktijkgerichte vakopleiding, bijvoorbeeld Installatietechniek. Allround inzetbaar, flexibel en goede sociale en communicatieve vaardigheden. Praktijkervaring in onderhoud/renovatie alsmede riolering en sanitair is noodzakelijk. Bereikbaarheidsdiensten zijn geen probleem. Werkzaamheden Onder leiding van een uitvoerder voer je bouwkundige werkzaamheden uit en vervang je hem bij afwezigheid. Ter onder steuning van de uitvoerder ben je bezig met het voorbereiden en coördineren van werk. Verder verricht je zelfstandig alle voorkomende stel- en timmerwerkzaamheden en geef je leiding aan bouwplaatsmedewerkers. Je onderhoudt contacten met onderaannemers en opdrachtgevers. Voor deze functie vragen wij: LBO-opleiding aangevuld met de vakopleiding Timmeren of MBO Bouwkunde. Kennis op het gebied van communicatie, organisatie en bouwtechniek. Sociaal en communicatief sterk, zelfstandig en praktische vakkennis. Bereid om bereikbaar heidsdiensten te draaien. Voor onze vestiging Bouwmij Janssen in Venray zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie: Werkzaamheden Als Kostendeskundige ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig opstellen van ramingen op elementenniveau, met name bij de eigen projectontwikkeling, en het maken van inschrijfbegrotingen voor bouwprojecten. Je bepaalt de kostprijs en brengt in overleg met de directie prijsaanbiedingen uit. Verder beheer en actualiseer je de kengetallenbank en algemene normen. Voor deze functie vragen wij: HBO werk- en denkniveau en de opleiding Calculatie B&U. Praktische kennis op het gebied van automatisering, bij voorkeur IBIS-TRAD 6.0 en MS-Óffice. Technische en commerciële marktkennis, zelfstandig, goede communicatieve vaardigheden zowel schriftelijk als mondeling. Minimaal 3 jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Wij bieden onze medewerkers goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, enthousiaste collega's en een organisatie die je de mogelijkheid geeft jezelf verder te ontwikkelen. Interesse in één van deze functies? Stuur dan een brief met CV naar Janssen Raedts Bouw B.V., T.a.v. Monique Breijnaerts, Postbus 2, 5800 AA Venray of per e-mail; mbr@bouwmij-janssen.nl Voor meer informatie over de vacatures van Raedts Bouwbedrijf kun je contact opnemen met Gé van Soest (bedrijfsleider) op (0478) 58 14 69. Voor informatie over de vacature van Bouwmij Janssen is Bart van Roy (directeur) bereikbaar op (0478) 55 44 55. te Leunen (Venray) is een dynamisch bedrijf gespecialiseerd in de productie en montage van aluminium en kunststof ramen, deuren, serres, schuifpuien, lichtstraten en vliesgevels. De producten worden afgezet op de particuliere markt en in de utiliteitsbouw. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naan (AANKOMEND) U werkt met een kleine groep van collega's aan afwisselende projecten. Alcast verwerkt het Reynaers profielsysteem. U heeft een technische opleiding, ambitie en eigen initiatief. U bent flexibel en bent indien nodig in de montage inzetbaar. Afwisseling en zelfstandigheid in deze functie spreken u met name aan. U werkt met name in de regio rond Venray, zowel bij particulieren als in utiliteitsbouwprojecten. De werkzaamheden bestaan uit nieuwbouw, renovatieprojecten en serrebouw. U bent representatief en weet wat het werken bij particulieren inhoudt. Ervaring in deze functie is vereist. Wij bieden voor beide functies: Indien nodig aanvullende opleidingen. Een afwisselende baan binnen een informeel bedrijf Een marktconform salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO klein-metaal Indien u interesse in deze functie heeft kunt u contact opnemen met dhr. M. Giepmans telefoonnummer 0478-53 11 44, of een e-mail sturen naar mgi@alcast.nl Alcast B.V. Horsterweg 10a 5809 ES Leunen.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 10