tylotmenkivekerij geintjes SaWeCo ROEKEIVBftSCH Ubker ven tempo-team nm ISlafii LorSaan 3, feuten 'Tel: 0478-581197 sen ae vemen Mengvoeders a Kachelhuis Maastricht Kachelhuis Maastricht Werkelijk goed werk Apotheek Maasduinen zoekt wegens uitbreiding twee gediplomeerde apothekersassistenten »TAXI& TOURINGCAR LOGISTIEK MEDEWERKER/TRANSPORTPLANNER Uitzendburo MONDIAL PEEL EN MAAS group Werkvoorbereider/projectleider Gieterij (M/V) Constructeur/projectleider/ (M/V) Als gecertificeerde apotheek streven wij naar kwalitatief hoogstaande individuele patiën tenzorg. Spreekt dit je aan, dan hebben wij een leuke baan voor je in een dynamische omgeving tussen grens en Maas. Geïnteresseerd? Gelieve te reageren binnen twee weken. Schrijf of bel voor inlichtingen: Apotheek Maasduinen, t.a.v. drs B.E Renirie, apotheker Keulerstraat 30a, 5854 BZ in Nieuw-Bergen, tel. (0485) 348100 info@apotheekmaasduinen.nl Wij zoeken Als ie interesse hebt Havens Voeders is een dynamisch, particulier diervoederbedrijf. (85 medewerkers) Wij hebben een moderne fabriek, een flexibele organisatie, korte werklijnen en een enthousiast team medewerkers. Samen zorgen wij ervoor dat onze vooraanstaande positie in de voeders voor de intensieve veehouderij en onze leidende positie op het gebied van hobby voeders gehandhaafd blijven. Onze producten vinden hun weg in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk en verdere internationale bestemmingen. Ter versterking van onze positie zoeken wij een De expeditieleider coördineert en organiseert de activiteiten voor de bulk en zakgoed beladingen en transporten. Hiervoor beschikt Havens over een eigen wagenpark be staande uit bulk en zakgoed combinaties. Graag komen wij in contact met iemand die: over leidinggevende capaciteiten beschikt betreffende het aansturen van chauffeurs een MBO/HBO opleiding transport en logistiek heeft service gericht en flexibel is geen 8 tot 5 mentaliteit heeft probleem oplossend kan werken en denken accuraat is in het afhandelen van afspraken van aanpakken weet en stressbestendig is mondelinge beheersing heeft van de duitse en engelse taal, frans is een pre enkele jaren werkervaring heeft als transportplanner commerciële instelling heeft Wij bieden: Een prettige werksfeer in een open en informeel bedrijf. Arbeidsvoorwaarden conform de c.a.o. van de graanbe- en verwerkende industrie. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: Frans Reijnen, personeelsfunctionaris, tel: 0478-638238 Bij voorkeur 's morgens tussen 10.00 en 11.00 uur. Belangstelling? Stuur uw sollicitatiebrief met cv aan: J.P. Havens Graanhandel N.V. t.a.v. dhr. F Reijnen, Postbus 1, 5820 AA Vierlingsbeek of per mail naar: p&o@havens.nl ||EPilll"""!I Vakantie voorbij? zoek hier de juiste baan! Allround Magazijnmedewerkers gezocht oa orderpicken. Functies ook in dagdienst! Heftruckchauffeurs met certificaat en bereidheid tot 2 ploegen diensten, gevraagd! Heb jij een goed cijfermatig inzicht en wil je werken in de logistiek? Packers gezocht! Ploegleider AGF in omg. Veldhoven, voor een groente-verpakkings bedrijf, 2-ploegendiensten Afstanden afleggen voor jou geen probleem? Wij zoeken per direct Chauffeurs C of CE CCVB en beladers (diverse bedrijven) Weet jij van aanpakken? Werken in weer en wind vind jij geen probleem? Kun je met handgereedschap omgaan? Neem dan direct contact met ons op! Weet jij kortsluiting te voorkomen? Kom dan langs voor een (mogelijk vaste) baan in de fijne montage-assemblage! Werk je graag in de grove montage? En voor zeer lange tijd: bel 077-3982414! APK en LPK: zijn dit jou steekwoorden? Kom dan vandaag nog langs voor een (vaste!) baan als trailermonteur (Venray, Venlo) Lassers C02, Mig/Mag en/of Tig en electrisch voor diverse langdurige projecten, omgeving Horst! Werken in de ICT? En ook nog bekend met Navision? Dan hebben wij de baan voor jou! Fulltime of minimaal 30 uur aan de slag in de administratie? Vraag naar ons actuele aanbod! Verkoopmedewerker Binnen Buitendienst met een technische achtergrond gezocht. Beginnend of leerling constructiebankwerker, met toekomst mogelijkheden, te Horst. (Leerling) stucadoors, met LTS-achtergrond, voor Venray, Horst en omstreken, meerdere banen vrij. CNC-draaiers en frezers, vinden bij ons werk voor langere tijd tot vast: Venlo-Venray etc. Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial Horst 077- 398 24 14 Uitzendburo Mondial Venray 0478- 531 431 Uitzendburo Mondial Venlo 077- 320 38 88 Uitzendburo Mondial Tegelen 077- 326 26 80 I Beheerder of beheerdersechtpaar fulltime brood/banketbakker of banketbakker Bespaar tot 100% op uw energienota! Donderdag 16 augustus 2007 - Pagina 8 rouiiii'nmi Eurotech Group BV heeft ruim 260 medewerkers en specialiseert zich in het gieten, bewerken en samenbouwen van Aluminium Zandgietdelen. Eurotech heeft afnemers in diverse markten en bouwt complete mechatronische samenstellingen. In de hoofdvestiging Venlo heeft Eurotech een eigen aluminium zandgieterij met een volautomatische HWS zandvormlijn (in 2006 geïnvesteerd), een handvormerij en daarnaast worden in de vacuümvorminstallatie zeer nauwkeurige gietdelen geproduceerd. De zandgietdelen worden binnen de eigen verspaningsbedrijven in Venlo en Tsjechië of door gespecialiseerde toeleveranciers bewerkt. Eurotech Group is een dynamische organisatie die volop in ontwikkeling is. Naast de investeringen in de gieterij en de verspaningsbedrijven is Eurotech in mei 2006 ook gestart met Techwork, een eigen uitzendbureau voor Oost-Europese medewerkers. Eurotech biedt een interessante, dynamische job bij een van de meest innovatieve aluminium zandgieterijen. De gieterij groeit voorspoedig en zal zich steeds meer ontwikkelen tot het hart van de Eurotech Group. Daarom zoeken wij nieuwe collega's voor de gieterij: U zorgt voor de technische begeleiding en productiemethode van (nieuwe) gietproducten binnen Eurotech. Dit betekent het opstellen van werkvoorbereidingen, bepalen van modellen, kernen en gietsystemen. U overlegt met de bewerkingsafdelingen, toeleveranciers en klanten. Binnen Eurotech bent u volledig technisch verantwoordelijk voor het gietproduct. U initieert verbeteringen in de werkmethode voor bestaande producten. Wat vragen wij: Ervaring als werkvoorbereider Meerjarige gieterijervaring MBO/HBO niveau Drive om verbeteringen door te voeren Gietwerkspecialist U adviseert de klant met betrekking tot toepassing van gietproducten in zijn constructies. U bent verantwoordelijk voor de technische begeleiding van de verkoop. Voor nieuwe klanten verzorgt u technische presentaties. Bij klanten vertegenwoordigt u Eurotech in de productontwikkelingsfase en doet u suggesties voor gietwerkconstructies. U bent in staat bestaande constructies om te construeren naar een gietwerkconstructie of vanuit specificaties een gietwerkconstructie te ontwerpen. Na opdracht draagt u zorg voor de interne begeleiding van de producten. Wat vragen wij: Meerjarige ervaring als constructeur/projectleider Ervaring met gietproducten. (Ervaring met zandgietproducten is een pré) Ervaring in het werken met een CAD systeem (PRO engineer of Solid Edge is een pré) HBO/WO niveau Een hands-on mentaliteit Sollicitatieprocedure Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie met Curriculum Vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie naar Eurotech Group BV, t.a.v. Personeelszaken, postbus 3083, 5902 RB Venlo. Of per e-mail naar verbeek@eurotechgroup.nl Voor verdere informatie kunt u onze internetsite www.eurotecharoup.nl raadplegen of telefonisch contact opnemen met dhr. R. Verbeek, tel. 077-3231504. Voor onze bloemenkwekerij zijn wij op korte termijn op zoek naar een OOGSTMEDEWERKER (m/v) voor het oogsten van kasrozen. Werkdagen; dinsdag- en donderdag ochtend. Flexibele werktijden. Beloning volgens CAO glastuinbouw. Reacties met cv binnen 8 dagen naar; bloemenkwekerijreintjes@hetnet.nl SaWeCo Mengvoeders is op zoek naar een Onze functie houdt in dat je zelfstandig productie-opdrachten uitvoert in het mengvoederproces. Je werkt volgens de richtlijnen van het kwaliteitszorgsysteem. Je zorgt voor een juiste bediening en onderhoud van de systemen. Tevens beoordeel je grondstoffen en gereed product op fysische eigenschappen. een leergierig en enthousiast iemand achtergrond. met een technische SaWeCo Mengvoeders is een... mengvoederbedrijf waarbij door middel van moderne productietechnieken de klanten worden voorzien van kwalitatief hoogwaardig pluimvee-, varkens- en rundveevoer. SaWeCo Mengvoeders is gevestigd in het Noord Limburgse Oirlo, maar heeft zich ook buiten de regio gemanifesteerd als een solide partner in het agrarisch ondernemen. Wij bieden een afwisselende baan in drieploegendienst in een prettige en informele werksfeer. Daarnaast zijn een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden vanzelfsprekend. stuur dan je sollicitatiebrief met een CV vóór 1 september 2007 naar SaWeCo Mengvoeders BV Dep. Petersstraat 30 5808 BC Oirlo t.a.v. Henk Derikx. Of per e-mail naar: daphnejeuken@saweco.nl Voor meer informatie kijk op www.saweco.nl Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op korte termijn op zoek naar nieuwe medewerkers die het leuk vinden om met mensen om te gaan en die graag binnen ons bedrijf willen werken. Hiervoor zijn een aantal vacatures. PLANNER I CENTRALIST (m/v) Fulltime Voor het aansturen van voertuigen. Eisen: Enige computerkennis, bekendheid in de regio. Goede sociale vaardigheden en een flexibele werkinstelling. Zelfstandig en stressbestendig kunnen werken. TAXICHAUFFEUR (m/v) Fulltime en Parttime TAXICHAUFFEUR (m/v) Schoolvervoer Voor het comfortabel rijden van onze klanten. Eisen: Goede sociale vaardigheden, rijbewijs B, enige regiokennis en beschikken over een flexibele werkinstelling. Bereidheid om het taxidiploma te behalen. Geschikte sollicitanten die reeds in het bezit zijn van een faxipas en/of een taxidiploma hebben voorrang Acquisitie naar aanleiding van de vacatures niet gewenst. Sollicitatieformulier en uitgebreidere info op onze website: www.taxigeerets.nl Uitsluitend schriftelijk reageren: Taxi Touringcar Geerets T.a.v. Personeelszaken, Meerloseweg 9, 5861 AB Wanssum fflHAVENS Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! FAMILIE-RESTAURANT BLITTERSWIJ CK Hallo, ben jij degene die ons komt assis teren in 't weekend? Wij zijn op zoek naar enthousiastelingen in de: Keuken vanaf 17 jaar Bediening vanaf 17 jaar Afwas vanaf 16 jaar Friture vanaf 17 jaar Solliciteer per mail of bel en vraag naar Marian Gorree. (Best bereikbaar op woe/vrij/za/zo) 0478-531843 info@roekenbosch.com www.roekenbosch.com Ooijenseweg 16 5863 AB Blitterswijck Voor een privé-landgoed in België (regio Maastricht/ Luik) zoeken wij een jong gepensioneerde beheerder of beheerdersechtpaar (zonder kinderen en/of huisdieren). Taken: - Toezicht tuin en gebouwen - Verzorging huisdieren en kleinvee - Onderhoud groente/fruittuin - Hand- en spandiensten Een comfortabele dienstwoning is beschikbaar. Ervaring in soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Schriftelijke reactie onder vermelding van "Beheerder" kunt u richten aan: Rentmeesterskantoor van Oppen Postbus 33, 6240 AA Bunde Wij zijn per direct op zoek naar een Bent u geïnteresseerd, bel of mail dan naar Claessens bakkerij. Grotestraat 36, 5801 BH Venray Tel. 0478-581864 E-mail: bakkerij-claessens@hetnet.nl UNIEK IN NEDERLAND! DE ECHTE VILLAGER HOUTKACHELS TOPKWALITEIT UIT ENGELAND! De houtkachel kan aangesloten worden op uw bestaande cv-installatie i.c.m een boiler die in uw kachel wordt geplaatst. Op deze manier kunt u vele euro's besparen. Diverse houtkachels op voorraad. Voor meer informatie: Kijk ook op www.kachelhuismaastricht.nl Bilserbaan 47 - Teleloon 06 51 56 11 85 043 347 2644 's ZONDAGS GEOPEND OP AFSPRAAK COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bijTempo-Tëam in Venray en BoxmeerWij zoeken doeners met karakter Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werk gever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers.Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenregeling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv-dagen en diverse bonussen. Er zijn goede carrièremogelijkheden.Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht. Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijken de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vacatures en om direct te solliciteren op www.Tempo-Team.nl/loopbaan of neem contact op voor meer informatie. Informatie: 0478 5 I 17 22, Jasper Pannekoek, Schoolstraat 2, Venray www.tempo-team.nl Zo werkt het.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 8