St. Hubertus Limburg kampioen Gerard Koonings vijfde op EK Midgetgolfer Jan Engels zevende op EK School- atletiekdag Wout Poels met nationale selectie naar China Elfde Venray Open Dubbelzege voor Sandor van Es in BRL Eric Pellen wint Maïstoernooi Drukwerk offerte? PEEL EN MAAS Het Alvertje Boek bestellen? PEEL EN MAAS JBC Venray 80 www.vandenmunckhof.nl De Peelkorf SV Merselo korfbal Mudhunters Atletiek Venray Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Podiumplek voor Frank Gielens De Peelrunners www.vandenmunckhof.nl Jeugdkoning vissen TV Venray Handbal Manual De Piëlhaas w L j.-.v Donderdag 16 augustus 2007 - Pagina 21 Handboogvereniging St. Hubertus uit Merselo is tijdens de Limburgse kampioenschappen voor teams in Sit- tard eerste geworden. Merselo was als eerste geplaatst in de A-klasse nadat ze eerder dit jaar al regiokampioen waren geworden. Na de eerste 25 pijlen stond Merselo op een derde plaats, met maar een klein punten verschil op de tweede en een wat gro ter verschil met de eerste plaats. Na de pauze ging het een stuk beter en wist Merselo het team van Geverik te passeren. In de laatste serie ging het mis voor de koploper De Alpenjagers Sittard, St. Hubertus Merselo greep zijn kans en won uiteindelijk met een verschil van tien punten. St. Hubertus Merselo behaalde de mooie score van 2600 punten. Individueel werden de volgende resultaten behaald: Mart Hendriks 460 punten, Theo van den Hurk 447 punten, Leon van den Hurk 439 punten, Maarten Kusters 438 pun ten, Cor Hoedemakers 416 punten en Aloys Spee 400 punten. Tijdens de Europese kampioen schappen veldschieten in het Kroati sche Bjelovar heeft Gerard Koonings van Ons Genoegen uit Ysselsteyn beslag gelegd op de vijfde plaats. Koonings presteerde uitstekend in de discipline recurve maar zag de laatste pijl aan zijn vingers ontglippen en een score van twee betekende dat hij zich met 165 punten niet kon kwali ficeren bij de beste vier. Teamgenoot Johan van Dongen kwam in de com- pundklasse niet verder dan de eerste eliminatieronde met 177 punten en een twaalfde plaats. Het Nederlandse herenteam won de kwartfinale tegen Duitsland nog wel met 103-101 pun ten, maar verloor in de kwartfinale met 53-56 tegen de nummer een van de ranking, Italië. In de kleine finale om de bronzen medaille moest Nederland het hoofd buigen voor Slovenie. Na vier doe len stond het 52-52. In de shoot-off scoorde Nederland 12 punten, tegen Slovenië 14, waardoor Nederland uit eindelijk als vierde eindigde. Op de Europese kampioen schappen voor senioren in Wenen heeft het Nederlandse midgetgolf- team, met in zijn gelederen Jan Engels van MGC Venray, de zeven de plaats weten te behalen. Er deden dertien landen mee aan het EK, dat met 110 spelers en speel sters een recordaantal deelnemers kende. Bij de herenteams won het Duitse team de Europese titel met 1220 slagen vóór Oostenrijk (1228) en het verrassend sterk spelende Ita lië, dat met 1232 slagen de bronzen medaille in de wacht sleepte. Bij de dames waren de Oostenrijkse gast vrouwen (621 slagen) sterker dan hun Duitse opponenten (628). Ook hier pakten de Italiaanse dames ver rassend het brons, na een aantal jaren van afwezigheid. Individueel mag Engels terugkijken op een geslaagd evenement met een gemiddelde van 31,00 op beton en 22,75 op eterniet, dat duidelijk beter was dan zijn score tijdens de Nationen Cup met Pink steren. Met 215 slagen bereikte hij uiteindelijk de vierenveertigste plaats en kwam daarmee zes slagen te kort voor het bereiken van de matchplay. Roel Groenhuijsen wist zich hiervoor als enige Nederlander (205 slagen) te plaatsen, maar hij werd in de eerste ronde na een barrage uitgeschakeld. De Europese titelstrijd vindt vol gend jaar plaats in Predazzo in Italië. Komend weekend nemen enkele spe lers deel aan het toernooi van MGC Heeze, dat haar wedstrijden in Soeren- donk speelt. Atletiekvereniging Venray-Regio houdt op zondag 9 september de jaar lijkse Schoolatletiekdag voor de leer lingen van de basisscholen. Jongens en meisjes van groep 3 tot en met 8 kun nen deze dag hun officiële schoolat- letiekdiploma (J.A.N.S-diploma) beha len. De wedstrijden worden gehouden op de kunststofatletiekbaan, Sportlaan 1, sportpark De Wieën. Aanmelden kan via de school tot 3 september. De 19-jarige Blitterswijckse wielrenner Wout Poels is afge lopen dinsdag met de nationale selectie voor beloften (wielren ners beneden 23 jaar) per KLM- vliegtuig naar Peking gevlogen. Komend weekend doet hij in China mee aan internationale wielerwedstrijden op het circuit dat volgend jaar wordt benut tij dens de Olympische Spelen. Zaterdag is er een tijdrit over een lengte van 23,8 kilometer en zondag is er een wedstrijd van 175 kilometer. Bondscoach Egon van Kessel heeft de talentvolle Blitterswijckse coureur geselecteerd vanwege de opmerkelijk goede resultaten die Wouter Poels de afgelopen maanden heeft behaald. Zo won hij tijdens meerdaagse wed strijden in Frankrijk en Spanje het bergklassement. Bovendien werd hij eerste tijdens het districtskampioen schap Zuid-Oost en eindigde hij op de achtste plaatst in het algemeen klas sement tijdens de meerdaagse Ronde van Luik. "Ik heb dit seizoen leuke uitslagen gefietst en dat valt op", legt Wouter Poels, die in het jonge peloton bekendstaat als een klimgeit, uit. "Ik fiets aardig een berg op", relativeert hij. Hij is wel erg blij dat hij is uitgeno digd om mee naar Peking te gaan. Het parkoers in China is ook wat heuvel achtig. Poels hoopt daar in elk geval met de beste renners mee te kunnen. Wouter Poels komt samen met zijn oudere broer Norbert uit voor de wie- Arrivals •T* /Tv P®partur*5i-2 ?i Information U, Check-in lèr Wielrenner Wouter Poels uit Blitterswijck staat op Schiphol klaar voor de reis naar China. lerploeg van F3-Trans-Fondas. Hij stu deert aan het Johan Cruijff College in Nijmegen en kan daardoor sporten en studeren goed combineren. Binnenkort mag hij voor deze oplei ding stage lopen bij het management team van de Italiaanse profwieler ploeg Milram van Gerry van Gerven. Deze week wordt voor het elfde opeenvolgende jaar in de gemeente Venray het Rabobank Venray Open Tennistoernooi gespeeld. Venray Open is een toernooi, niet alleen voor ervaren spelers, maar zeker ook voor leden, die slechts enkele jaren lid zijn van een tennisvereniging en graag eens in teamverband hun krachten willen meten in een toernooi. Aan het toernooi wordt deelgeno men door alle zeven verenigingen uit de Gemeente Venray: TV Oostrum,TV Oirlo/CastenrayTV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veu len/Heide, TV Ysselsteyn en TC Ven ray. De organisatie van het toernooi is wederom in handen van TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. In verband met de enorme organisatie en op verzoek van de deel nemers is de opzet van het toernooi dit jaar gewijzigd met als resultaat dat de finales niet meer op zondag wor den gespeeld, maar op zaterdag en de finales van de jeugd zelfs op vrijdag. De start van het toernooi is daarom verschoven van de vrijdag naar de woensdag. De poule-wedstrijden voor de senioren worden op woensdag-, don- derdag- en vrijdagavond gespeeld: De Open klasse( 5-6) speelt inYsselsteyn, de klasse 7 (Dl) speelt in Leunen en de klasse 8/9 (D2/E) speelt op de banen van TC Rodhe. De teams bij de senioren bestaan in de klasse 7, 8-9 uit min. 4 dames en 4 heren, terwijl in de klasse 5-6 minimaal 2 dames en 2 heren uitkomen. Zij spelen een DamesEnkel, een HerenEnkel, een DamesDubbel, een HerenDubbel en een MixDubbel. De wedstrijden in de 50+-klasse worden gespeeld op het tennispark van TV Oostrum. Een 50+- team bestaat uit minimaal 2 dames en 2 heren. Zij spelen per onderlinge wedstrijd een DamesDubbel, een HerenDubbel en 2 MixDubbels. Even als afgelopen jaar wordt wederom een Venray Open voor de jeugd gehouden. Er wordt gespeeld in twee leeftijdsca tegorieën: jongens/meisjes 9-13 jaar en 13-16 jaar. Een team bij de jeugd bestaat in principe uit 4 junioren, jon gens en/of meisjes. Beide categorieën spelen 2 enkels en 2 dubbels. De wedstrijden voor de jeugd vinden allen plaats op het park van TC Venray, de poulewedstrijden op woensdag en donderdag, de fina lewedstrijden worden op vrijdag gespeeld. De finales van de senioren en de wedstrijden om de derde tot en met zesde plaats worden op zaterdag gespeeld op de banen van TC Venray. De prijsuitreiking vindt plaats om ongeveer 18.00 uur. De prijzen wor den namens de Rabobank uitgereikt door Stephan Keijzers. Het laatste nieuws over dit toernooi is te vinden op www.venrayopen.nl. Het kermistoernooi was weer een succes. Er waren 64 teams die in twee poules streden om de prijzen. Uitslag poule blauw: 1) G. Pelzer en H. Kessels uit Venray. 2) Heiligers. 3) A. v.d. Linden en H. v.d. Zanden uit Merselo. 4) E. Ikkert en Henry uit Ven ray. 5) A. v.d. Pol en L. Braam. 6) Ank enT. Dielen uitVenlo. 7) R.Janssen en Samantha uit Venray. 8) Riet en Wim uit Deurne 9) Petra en Lam bert uit Deurne. 10) M. v.d. Bogard en G.Willems uit Oostrum. Uitslag poule rood: 1) Jac. en Lies uit Deurne. 2) F. Bisschop en H. Nijs- sen uit Venlo. 3) W Verheijen en H. Kleuskens uit Venray. 4) P Verkoeijen uit Stein. 5) H. en C. Dol uit Uden. 6) W v.d. Meer enT. Royendijk uit Cuijk. 7) Vloten en Vloten uit Uden. 8) John uit Munstergeleen. 9) J. Wijnen uit Nis- telrode. 10) de Ad enThea uit Deurne. Programma dinsdag 21 augustus SVOC'01-De Peelkorf 20.00 Programma donderdag 23 aug. De Peelkorf-OranjeWit 20.00 De Peelkorf 2-SVOC '01 2 20.00 Zaterdag 25 augustus kermistoer nooi in Beesel. Zaterdag 25 augustus trainingsdag voor de senioren in Mer selo. Zondag 26 augustus toernooi Zigo voor de senioren. De competitie begint in het weekend van 1 en 2 sep tember. Maandag 20 augustus uitleg nieuwe/gewijzigde spelregels 2007. Deze uitleg begint om 20.30 uur in de sportkantine voor alle senioren, mid week, recreanten, leiding en ouders van jeugdteams die hiervoor interesse hebben. De leiding wordt reeds om 19.30 uur verwacht voor de overige informatie betreffende het veldsei- zoen 2007-2008. Zaterdag 25 augustus toernooi in Milsbeek. De bussen ver trekken op het kerkplein bij De Brink om 8.30 uur. Zondag 2 september wordt iedereen in tenue op het sport park verwacht voor de teamfoto's. De Mudhunters hebben de vaste route van Mierlo gereden onder het genot van een zonnetje. Voor komend weekend staat er iets anders op het programma. De mudhunters gaan namelijk naar het Belgische Opoete ren waar een marathon met verschil lende afstanden op het programma staat. Met afstanden tot 115 km. De mudhunters is een recreatieve vereni ging die in zomer en winter op de ATB zit. Door de variabele snelheid van de leden kan men zich als nieuwkomer altijd wel bij iemand aan sluiten De leden zijn in de leeftijd van 15 tot 60 en er zijn zowel dames als heren lid. Met snelheden van 17 tot 23 km per uur gemiddeld. Wie ook van moun- tainbiken houdt mag je bij de mud hunters gratis vier weken meetrainen. Zie voor meer informatie www.mud- hunters.nl. Planning: Zondag 19 augustus ver trek 8.00 uur voor een tocht op in Opoeteren, afstanden 45, 75, 100 en 115 km. Zondag 26 augustus jaarlijkse Cop- pen marathon met afstanden van 55 of 110 km. Vertrek is vanaf De Sorank. Iedere deelnemer ontvangt dus een diploma en voor de drie besten van iedere schoolgroep zijn er ereprijzen Daarnaast is er voor de school die het beste presteert een wisselbeker. Zie ook www.atletiekvenray.nl. De trainingen zijn weer volledig hervat voor alle categorieën. Zie hier voor ook www.atletiekvenray.nl. Trainingen: Pupillen: woensdag 18.00-19.00 uur en zaterdag 11.00- 12.15 uur. C/D junioren: maandag 18.00-19.00 uur Donderdag 19.00-20.30 uur.A/B en senioren: dins dag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00- 20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: dinsdag 18.30-20.00 uur, donderdag 18.30- 20.00 uur, zaterdag (bos) 13.00- 14.30 uur. NSG-atleten donderdag 18.30-1930 uur. Lopersgroep/alle niveaus. Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunst stofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen (0478)585522. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/krui sing Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 1-9 Buggenum Midden Lim burg Avondlopen 8-9 finale competitie meisjes d-juni- oren 9-9 Venray Schoolatletiekdag 15-9 Helmond pupillen en c/d juni oren. De laatste weken is er veel werk verzet om het zandpad rondom de jeugdvijver gereed te maken voor het beklinkeren. De stoepbandjes zijn al grotendeels gelegd en het vulzand is al aangebracht. Nu is het dan zover dat we kunnen starten met het leg gen van de klinkers. Omdat dit een grote klus is, hoopt het bestuur dat veel leden een avond de handen uit de mouwen willen komen steken. Ook niet leden, die de vereniging een warm hart toedragen en mee wil len werken zijn natuurlijk van harte welkom. De komende weken kan er dan elke avond met een groepje ver der worden gewerkt. Wie wil helpen kan dit doorgeven aan voorzitter Peter Beelen via tel. (0478)539039 of e-mail pjm.beelen@gmail.com. Op 15 augus tus startte het wedstrijdprogramma met het tweede deel van de 50-plus- competitie in vijver 2. Op zaterdag 18 augustus is de jaarlijkse gescheiden koppelwedstrijd. De bijeenkomst en loting hiervoor is vanaf 10.00 uur bij de vijver, waarna er gevist gaat wor den van 12.00 tot 16.00 uur zowel in vijver 1 als vijver 2. Vervolgens is de prijsuitreiking bij de jachthaven in Wanssum. Voor de recreatieve vis ser zijn er zaterdag 18 augustus tus sen 10.00 uur en 16.00 uur, zowel in vijver 1 als vijver 2, minder plaat sen beschikbaar zijn. Zie hiervoor de borden. Op zondag 19 augustus is de derde wedstrijd uit de 5-dorpen- serie. Deze wedstrijd wordt gevist in de vijver bij de Kasteelse bossen in Horst. Loting is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 11.30 uur. Aanmelding voor al deze wedstrijden is mogelijk bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311. Zaterdag 11 augus tus werd er door de jeugd gestreden om het Limburgs kampioenschap in Schinveld. De afvaardiging van Het Alvertje bestond uit vijf jeugdvissers. In de A-klasse mocht Sill Cremers als derde het podium betreden.Thomas Nijenhuis werd 5e en Dave Pelzer 6e. In de B-klasse werd Coen van den Heuvel 4e en Tim Weijs 7e. Op de vrijdagavonden 24 en 31 augustus is het jaarlijkse jeugdkoningsvissen van het Alvertje. Faunaland van Grootel uit Venray, de sponsor van deze wedstrijd, heeft gezorgd voor een flinke stapel waardebonnen, dus het loont echt de moeite om mee te doen. De bijeen komst en loting voor deze wedstrijd is om 18.00 uur en we vissen dan van 18.30 tot 20.30 uur in de jeugdvijver. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Dagver gunningen zijn verder verkrijgbaar bij het BP tankstation aan de Rijksweg in Well. Zie voor de contributiebedragen 2007 www.hsvhetalvertie.nl. Sportnieuws -info Voor het oog van 51-000 toe schouwers heeft Sandor van Es op TT Circuit Assen tijdens de Rizla Racing Day de dubbelzege voor zich opgeëist in de Benelux Racing League (BRL). Vanaf pole- position reed de leider in de tus senstand van het kampioenschap tot twee keer toe ronde na ronde verder weg bij de concurrentie. In beide races legden Donny Cre- vels en Jacky van der Ende van het Venrayse Linder team na een felle strijd beslag op de tweede en derde positie. In de BRL Light- klasse verdeelden Henry Zum- brink en Marijn van Kalmthout de prijzen. In race één toonde Zumbrink zich de sterkste terwijl Van Kalmthout in race twee net een fractie sneller was. Frank Gie lens uit Ysselsteyn reed met name op zaterdag zeer sterk en eindigde als derde op het podium. De eerste race in de BRL kende een merkwaardig verloop. Weliswaar werd de complete raceafstand afge legd maar daarvan werden maar vier ronden op racesnelheid gereden. Een crash en een groot oliespoor veroor zaakten een safetycar-situatie die tot het vallen van de vlag duurde. Dit maakte een voortijdig einde aan een op dat moment mooie race. Sandor van Es pakte vanaf poleposition de kop. Bij de start verraste Donny Cre- vels Donald Molenaar die daarop zelfs terugviel naar de achtste positie. Na enkele ronden wist Van Es een gat te slaan naar Crevels die zich op dat moment op een redelijk zekere tweede plaats had genesteld. Om de derde plaats werd fel gestreden waar bij de posities regelmatig wisselden. Eerst waren het Jeroen Bleekemo- len en Nelson van der Pol. Vanaf een achtste startpositie was Jacky van der Ende echter aan een onstuitbare opmars begonnen die hem met een paar fraaie uitremacties naar de derde plaats bracht, voor Bleekemolen, een weer teruggekomen Molenaar en een sterk acterende Daniel Schryvers. Wiel Dinghs en Wim Boonhof heb ben deelgenomen aan de Monschau marathon. Dinghs haalde de finish in een tijd van 3.36.45 en Boonhof zette een tijd neer van 4.09.27. In Boxmeer is het fietscriterium Daags na de Tour gehouden. Voor het tweede jaar was er ook weer een hardloopwedstrijd bij; overigens alleen de 5 km. Er was een aardig deelnemersveld, ongeveer 130 man nen en vrouwen kwamen aan de start. Geert Emons (21.02) en Guus Her- raets (25.02) waren de enige afgevaar digden van De Peelrunners. Trainingen: Dinsdag baantraining 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop: 16 augustus parkeerplaats Nieuw Kronenbergerhof, Kronenberg om 18.30 uur, 23 augustus parkeer plaats Schadijker bossen Meterik om 18.30 uur. Donderdag baantraining met aangepast programma om 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdag: dames training 9.00 uur, Kastiëlse Baan, bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen en berichten doorgeven via info@ peelrunners.nl. w Jacky van der Ende van het Venrayse Linderteam werd afgelopen week einde twee keer derde Helaas kwam op dat moment de safe- tycar de baan in waardoor positiewis selingen niet meer mogelijk waren en Van Es zijn derde zege van het seizoen kon bijschrijven. Bleekemolen kreeg De jeugdcommissie van Het Alver tje houdt ook dit jaar weer het jeugd koningsvissen. Omdat het animo voor deze wedstrijden afgelopen jaar niet zo groot was, heeft de jeugdcommis sie dit keer gekozen voor een ander tijdstip. Er worden twee wedstrijden gevist op de vrijdagavonden 24 en 31 augustus van 18.30 tot 20.30 uur. De deelnemers dienen om 18.00 uur aanwezig te zijn voor de loting van de plaatsnummers. Er wordt gevist in twee categorieën; de beginners en de gevorderden.Alle jeugdleden tussen 8 en 15 jaar kunnen meedoen aan deze wedstrijd. Dan zijn er dus twee jeugd- koningen. De jeugdcommissie bepaalt in welke groep iemand wordt inge deeld. Ook zorgt ze voor voldoende begeleiding, zodat kinderen die nog niet zo goed kunnen vissen, geholpen kunnen worden. Er wordt gevist in onze jeugdvijver, waar het ook voor niet geoefende vissers mogelijk moet zijn om flink wat vis te vangen, want ze bijten er nog steeds goed. Er wordt gevist op aantal, een leefnet is dus niet nodig. De prijzen bestaan uit bekers en een flinke stapel waardebonnen. Meteen na de tweede wedstrijd is de prijsuitreiking. Ook wordt de prijsuit reiking geplaatst op www.hsvhetal- vertje.nl. Jeugdleden van het Alvertje die mee willen doen aan deze wed strijden moeten zich hiervoor uiterlijk dinsdag 21 augustus aanmelden bij Pieter Kunen via tel. (077)3662920 of via e-mail via info@hsvhetalvertje.nl. na afloop een tijdstraf van zestig seconden opgelegd voor een iets te harde actie tegen Van der Pol en viel daarmee weg uit de top van het klas sement. Ook in de tweede race pakte Van Es vanaf pole position direct de kop, op de voet gevolgd door Crevels en Van der Ende. Terwijl zich een fraai gevecht om de tweede positie ont wikkelde, wist Van Es langzaam bij de concurrentie weg te rijden. Vanuit het achterveld reed Bleekemolen een prachtige inhaalrace die hem in vier ronden naar de vijfde plaats bracht. Een uitstapje door het grind zorgde echter voor een gebroken wielop hanging waardoor Bleekemolen zijn race zag eindigen. Terwijl Van Es zijn voorsprong verder kon uitbouwen lukte het Van der Ende ondanks sterk aandringen niet om Crevels van de tweede positie te verdrijven waar door het trio in dezelfde volgorde als in race één de finish passeerde. De stralende maar ernstig bezwete win naar na afloop. "Het was zwaarder dan in race één. De baan was gladder en de omstandigheden moeilijk. Na een paar rondjes lukte het om het gesla gen gat verder uit te bouwen en naar de tweede winst van het weekend te rijden." In de BRL Light werd in de eerste race door maar liefst vijf rijders om de overwinning gestreden. Bij de start pakte Michel Schaap de kop, op de voet gevolgd door Henry Zumbrink, Marijn van Kalmthout en Gaby Uljee. Na enkele ronden voegde ookJochen Habets zich bij dit viertal. Door een technisch probleem gevolgd door een crash vielen Schaap, Uljee en Habets uit de kop weg waardoor Zumbrink de zege voor zich opeiste en Van Kalmthout als tweede de finish pas seerde gevolgd door een verrassende Frank Gielens. De tweede race in de BRL Light leverde het dit jaar traditionele gevecht op tussen Van Kalmthout en Zumbrink. Geen ronde week het duo van eikaars bumper waarbij diverse keren van positie werd gewisseld. Uiteindelijk toonde Van Kalmthout zich de snelste, reed ook de meeste tijd aan de leiding om met een voor sprong van slechts 0,2 seconden de overwinning voor zich op te eisen. De dolblije winnaar."Een superrace. We zijn echt aan elkaar gewaagd. In bepaalde bochten was ik sneller maar het was een mooie strijd." Een prach tige inhaalrace reed Habets, als laatste gestart de derde positie voor zich op te eisen. Uitslagen BRL-V6 kampioenschap, Rizla Racing Day, Assen: le race 1. Sandor van Es, 12 ronden; 2. Donny Crevels, op 0.898; 3. Jacky van der Ende, op 1.226; 4. Donald Mole naar, op 1.956; 5. Daniel Schryvers, op 2.433; 6. Nelson van der Pol, op 3.221 2e race 1. Sandor van Es, 15 ronden; 2. Donny Crevels, op 6.294; 3. Jacky van der Ende, op 7.678;4. Donald Mole naar, op 19.889; 5. Danny van Don gen, op 23.688; 6. Niels Bouwhuis, op 26.616. Stand BRL-V6 na zes races: 1. Van Es 120; 2. Crevels 87; 3. Van der Ende 82; 4. Molenaar 72; 5. Schry vers 51; 6. Van der Pol 46; 7. Van Don gen 45; 8. Bouwhuis 42; 9. Freebird 32; 10. Bleekemolen 31. Uitslagen BRL Light kampioen schap, Rizla Racing Day, Assen: le race 1. Henry Zumbrink, 12 ronden; 2. Marijn van Kalmthout; 3. Frank Gie lens; 4. Eric van den Munckhof; 5. Roy Panman; 6.Tom Koop. 2e race 1. Marijn van Kalmthout, 15 ron den; 2. Henry Zumbrink, op 0.229; 3. Jochen Habets; 4. Gaby Uljee; 5. Michel Schaap; 6. Joey Hanssen. Stand BRL Light na zes races: 1. Zumbrink 117; 2. Van Kalmthout 112; 3. Schaap 72; 4. Uljee 58; 5. Koop 48; 6. Hartveldt 47; 7. Gielens 44; 8. Van den Munckhof 42; 9. Habets 36; 10. Panman en Zwikker 29; Het zwemmen wordt weer opge pakt op het normale tijdstip van 19.15 tot 20.15 uur. Dit weekend is er voor zowel jeugd als senioren de gelegenheid om eens te proeven aan het fenomeen MTB streetrace. Met de mountainbike is hier een parcours midden door het centrum van Melder- slo af te leggen met diverse hindernis sen en obstakels. Trainingen: Dinsdag jeugd en seni oren zwemmen 19-15-20.15 uur zwembad De Sprank. Woensdag 19.00 uur zwemmen Kasteelse Bossen. Don derdag jeugd lopen 18.30-19.30 uur Atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag jeugd en senioren 13-30 uur zwemmen Kasteelse Bossen, 15.00- 17.00 uur lopen/koppeltraining. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gasten- donkstraat 19, Horst). Zondag fietsen (racefiets) vanaf 9.00 uur vertrek bij zwembad De Sprank. Programma: 18-8 MTB-streetrace Melderslo. Info: www.mtbstreet- race.nl. Nieuws doorgeven via e- mail twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Het nieuwe zaalseizoen staat weer voor de deur. De trainingen zijn weer hervat.Aanstaande zaterdag en zondag gaat Manuel op toernooi in Schijndel. Beide dagen is het vertrek om 8.45 uur bij sporthal de Wetteling. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 18 augustus vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden, waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag darten: winnaarsronde; 1) Henk van Moorsel. 2) Ela Oosterwijk. 3) RoyTroisfontaine. 4) Crit van Hoof. 5) Bianca van de Voort, Dave Achten, Nicole van Dooren, Marcel Ooster wijk. Verliezersronde: 1) Lou Janssen. 2) Johan van Hoof. 3) Peter van de Berg. 4) Coby Janssen. 5) Roland van de Voort, Marcella van Gelder, Eugenie Tetteroo, Jessica van de Ekker. Op de tennisbanen vanTC Rodhe is het jaarlijkse Maïstoernooi gespeeld. Er werden 192 inschrijvingen ver werkt van 22 verschillende vereni gingen uit de regio en dat resulteerde in 181 geplande wedstrijden in de categorieën 4 tot en met 7 35+. Dat dit toernooi goed bekend staat in de regio blijkt uit het feit dat vroeg tijdig de inschrijving moest worden gesloten waardoor mensen toch nog werden teleurgesteld. Helaas was ook tijdens dit toernooi het aantal inschrij vingen in de categorie 4,5 en 6 bij de dames minimaal en konden niet alle onderdelen worden gevuld. Enigszins huiverend werd met een schuin oog naar het weerbericht gekeken aange zien de banen niet meer in de staat verkeren die men gewend was en wat een strakke planning van de te spelen partijen kon beïnvloeden. Gelukkig werd alleen echt op donderdag cre ativiteit en flexibiliteit verwacht van zowel de wedstrijdleiding als de spe lers. Een hele dag regen resulteerde in het feit dat de te spelen partijen dien de uit te wijken naar De Schaapskooi in Venray. Door goede planning wer den alle finales op zaterdag gespeeld en de finales op zondag. Het toernooi kenmerkte zich door wedstrijden die op het scherpst van de snede, maar uiterst sportief, werden gespeeld. Tijdens de finaledag werden de wed strijden gespeeld waarbij veel finales zich kenmerkte door spelers afkom stig van gastvereniging TC Rodhe. Tijdens de prijsuitreiking bedankte toernooileider Wilbert Bovee de vele vrijwilligers, sponsoren en in het bij zonder de spelers. Zonder hen is het niet mogelijk een geslaagd toernooi te organiseren. Al met al kan worden teruggekeken op een zeer geslaagd en gezellig toernooi waarmee ook dit jaar opnieuw aan de verwachting werd voldaan. Voordat het toernooi werd ':€m b - beëindigd met de traditionele loterij werd kort de toekomst geschetst voor de vereniging. Men is druk doende met het verwezenlijken van een nieu we locatie voor TC Rodhe wat nog meer mogelijkheden biedt om toer nooien en competities tot een goed resultaat te brengen. De bedoeling is dat het nieuwe park bestaat uit zes banen en goed toegankelijk is voor iedere toeschouwer en men goed van de tennissport kan genieten. Tevens wordt reikhalzend uitgekeken naar de nieuwe kantine. Uitslagen: HE 4 Eric Pellen - John Rijs (6-1/6- 7/6-1) HD 4 Eric Pellen/Rob Olthoff - Thom Spee/Roel Swakhoven (6-4/6-2) HE 5 Peter Amendt - Patrick Herm- sen (6-4/6-0) HD 5 Dré Kuipers/Hans den Bek- ker - Bob van Bommel/los van Aerts (6-3/0-6/6-3) DD 5 Joke Verlinden/Suzanne van Bragt - Mieke Dielen/Han Driessen- Smits (6-2/6-1) HE 6 Wim Franssen - Lou Gillisen (6-4/6-2) HD 6 Rob Derks/Bob van Bommel - Han Hagendoorn/Lou Gillesen (6- 2/6-3) DE 6 Marion Verspaij - Monique Verhoeven (6-4/7-6) DD 6 Annemarie Janssen/Ine Goe- mans - Petri Alards/Mari van Kempen (6-7/6-4/6-4) GD 6 Marion Verspaij/Micha Saal- mink - Renata van Vegchel-Peeters/ John Ponjee (7-5/6-1) HE 7 Leon Staal - Frans Timmer mans (6-3/6-3) HD 7 Michael Deeks/Erwin Lups - Tom Verbruggen/Ron van de Zanden (7-5/6-3) DE 7 Hilke van den Boom - Bianca Weerts (6-2/6-0) DD 7 Monique Dielingen/Patricia Vrouwenvelder - Lia Ruijs/Annemie Staal (4-6/6-1/6-3) GD 7 Roos Bockholts/Andre Maes- sen - Annemie Staal/Hein van Schijn del (6-1/6-0)

Peel en Maas | 2007 | | pagina 21