0 0 0 PEEL EN MAAS Donderdag 16 augustus 2007 - Pagina 11 Winnaar krijgt digitale camera ter waarde van 200 euro Voor het vijfde jaar op rij houden Combi Dom Melskens in Venray en nieuwsblad Peel en Maas een fotowedstrijd. Dit jaar is er voor het eerst een publieksprijs aan de fotowed strijd verbonden. De lezer van Peel en Maas bepaalt welke ingezonden foto van 2007 de mooiste is. De winnaar van de publieksprijs krijgt een digita le camera ter waarde van 200 euro. De belangstelling voor de foto wedstrijd is in het vijfde jaar van de samenwerking tussen Combi Dom Melskens en Peel en Maas overweldigend. In de voorbije weken werden maar liefst meer dan 500 foto's ingestuurd. "En van een hele hoge kwaliteit", aldus Theo Klabbers van Combi Mels kens. "Door de digitale camera's leeft de fotografie als nooit tevo ren. In de voorgaande vier jaren hebben we nooit zoveel inzen dingen gehad als dit jaar. Vandaar ook dat de fotowedstrijd in 2008 absoluut een vervolg krijgt." Volgende week donderdag wordt in Peel en Maas de win naar van de vakjury bekendge maakt. Theo Klabbers van Combi Dom Melskens en Henk Lammen van Peel en Maas buigen zich de komende dagen over de vele inzen dingen om uiteindelijk de win naar te bepalen. "Het wordt beslist geen makkelijke opgave, want er zitten echt hele mooie foto's bij", aldus redacteur/fotograaf Henk Lammen van Peel en Maas. Wie de publieksprijs gaat winnen, ligt helemaal in handen van de lezers van Peel en Maas. Om alle ingezonden foto's, zoals gezegd meer dan 500, in ons nieuwsblad te plaatsen, was een onbegonnen zaak. Daarom hebben Theo Klab bers en Henk Lammen een voor selectie gemaakt. Deze foto's staan prachtig in kleur op deze pagina en dingen mee naar de publieks prijs. Uiteraard hebben we geen namen bij de foto's vermeld, zodat u onbevooroordeeld een keuze kunt maken voor de in uw ogen beste, mooiste of origineelste foto. Wat moet u doen? Heel een voudig. U kunt onderstaande bon voor vrijdag 24 augustus afgeven bij boekhandel Van den Munckhof aan de Grotestraat 68 in Venray of bij Combi Dom Melskens aan de Schoolstraat 15 in Venray. Opstu ren kan natuurlijk ook naar: Van den Munckhof, postbus 1, 5800 AA Venray. Op de bon vult u het nummer van uw keuze van de mooiste vakantiefoto van 2007 in. Het kan nog makkelijker door een email te sturen naar de redactie van Peel en Maas: redactie@van- denmunkliof.nl onder vermelding van publieksprijs vakantiefoto wedstrijd vult u het nummer van uw keuze in. Let op: ieder email adres mag slechts een keer mee doen!!!! Meerdere inzendingen van hetzelfde emailadres worden niet meegeteld. De publieksprijs wordt uiteraard gewonnen door de vakantiefoto met het meeste aantal geldige stemmen. Voor de lezers van Peel en Maas heeft het Venrayse nieuwsblad nog een kleine verrassing in petto. Uit alle ingestuurde bonnetjes en ingezonden e-mails trekt de redac tie van Peel en Maas tien inzen ders. Die krijgen allen een waarde bon voor een fotofelicitatie van de Kabelkrant Venray ter waarde van 12,50 euro thuis gestuurd. Naam: Adres: Plaats: Mijn keuze is foto nummer: Voor vrijdag 24 augustus afgeven bij boekhandel Van den Munckhof aan de Grotestraat in Venray. Opsturen kan natuurlijk ook naar: Van den Munckhof, postbus 1,5800 AA Venray. V VLwerspfvirt

Peel en Maas | 2007 | | pagina 11