Norbert en Wout Poels geven Ronde van Luik kleur Rooy on the beach steeds populairder Afscheidswedstrijd Volharding BEZORGEN? asm PEEL EN MAAS Donderdag 26 juli 2007 - Pagina 15 De Peelrunners Atletiek Venray Overloonse Bridgeclub Nobel MGC Venray LR en PC St. Jan Merselo Lopersgroep Venray Zomeravondbridge PDV De Maasvogels PDV Suizende Vleugels PDV Suizende Vleugels PDV Ysselsteyn PDV De Zwaluw DC De Piëlhaas Gouden volleybalvereniging VC Rooy neemt met succes stokje over PRIJZEN Voetbalweek PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! Jeu de boules Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Dinsdag baantraining 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdagen duur- loop: 26 juli, parkeerplaats Nieuw Kronenbergerhof Kronenberg om 18.30 uur: 2 augustus, parkeerplaats Schadijker bossen Meterik om 18.30 uur: 9 augustus, parkeerplaats Schuit water Melderslo om 18.30 uur. Don derdag baantraining met speciaal programma om 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdag: damestraining 9.00 uur, Kastiëlse Baan: bostraining, 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen en berichten door geven via info@peelrunners.nl. Op dinsdag 7 augustus vervallen de trainingen. Tot woensdag 15 augus tus vervallen de trainingen voor de pupillen. Tot maandag 13 augustus vervallen ook de trainingen voor de c/d, maar in onderling overleg met de trainers wordt nagegaan of er toch tijdens de zomerweken doorgetraind kan worden. Zie daarvoor www.atle- tiekvenray.nl De G-groep vangt op donderdag 16 augustus weer met de trainingen aan. De (baan)trainingen: pupillen tot 15 augustus geen trainen: C/D junio ren: in overleg met trainers: dinsdag 18.00-19.00 uur, donderdag 19.00- 20.30 uur A/B en senioren. Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00- 20.30 uur. Zondagochtend in over leg trainer. Midden- en lange afstand: dinsdag 18.30-20.00 uur. Donder dag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten vanaf donderdag 16 augustus 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dins dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën).Tele foon tijdens trainingen (0478)585522. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Op een vrije zomerbridgeavond waren de beste in de gele lijn Maria Willems en Nellie Baltussen met 57.92 procent, gevolgd door Nellie Steenbakkers en Mientje van Voirle met 55.83 procent. Derde waren Piet Verhoeven en Antoon Jor- dens met 55.42 procent. In de rode lijn waren de hoogst geplaatsten Bert en Nelly Vloet met 67.08 procent. Met 62.92 ging de tweede plek naar Willy en Miep Gijsberts, gevolgd door Ger- rit en Joke Janssen met 60.42 procent. In de groene lijn waren de sterkste Marie Kersten en Joop Corzillius met 70.73 procent. De tweede plaats was voor Jan v.d. Heuvel en Tonny Voor dewind met 66.67 procent, en met 61.28 procent waren Nellie Camps en IneThielen derde. Stephanie Muijsers heeft in Bergen twee proeven gereden met haar paard Withny. Bij de eerste proef behaalde zij een zesde prijs met 191 punten en de tweede proef leverde maar liefst een eerste prijs op met 186 punten. Op het toernooi van Duno uit Doorwerth (Gld), dat met 109 spe lers over twee dagen goed bezet was, hebben de spelers van MGC Venray geen prijzen in de wacht weten te slepen. Bovendien werd er zeer goed gespeeld. In de Heren Senioren A speelde Jan Engels vooral zondag een degelijke en constante wedstrijd. Met 94 slagen moest hij echter genoegen nemen met plaats zeven. Harrie Lens- sen bezette in deze sterke, maar ook grootste klasse de twintigste plaats met 112 slagen. Toon ter Keurs en Wilbert van Helmond, beiden van de organiserende vereniging, waren hier spekkoper met 85 slagen, zodat een noodzakelijk geworden barrage al op de eerste baan in het voordeel van Toon ter Keurs werd beslecht. Nico Suselbeek (De Putters) eiste de derde podiumplek voor zich door Peter Groeneveld (Duno) eveneens in een barrage te kloppen, nadat beiden op 89 slagen waren geëindigd. In de Heren Senioren B moest Leo Wilms terrein prijs geven door een zwakke laatste ronde, waardoor hij niet ver der kwam da de achtste plek met 118 slagen, waar René van Beek (Meppel) met 98 slagen winnaar werd. Bets Wilms (Dames Senioren B) kwam ook tot een totaal van 118 slagen en ook zij had moeite met de laatste ronde, nadat ze de eerste drie ronden alle maal in 28 slagen aflegde. Het lever de haar de zesde plaats achter Janny Overdijk (Duno), die zich met 105 slagen winnares mocht noemen. Alge heel toernooi winnaar werd Toon ter Keurs met 85 slagen. Bij de teams wist MGC Venray 1 niet verder te geraken dan de achtste plaats met 444 slagen, waar Overdijk als winnaar slechts 362 slagen (gemiddelde van 22,62) nodig had. John Pol ('t Maatveld/Borner- broek) wist de fel begeerde 'perfect' te realiseren, door de derde omloop foutloos (18 slagen over 18 banen) af te leggen. Isa Vermeule heeft met haar pony Robin deelgenomen aan een wed strijd in Roggel, ze startte in de klasse CB-springen. Ze reden een foutloos parcours. In de barrage mochten ze met 54,5 stijlpunten een vijfde prijs mee naar huis nemen. Tijdens een selectiewedstrijd voor paarden in Bergen/Well startte Eva van Ooi haar Rebel in de klasse M2-dressuur en met maar liefst 203 punten behaalde ze een fantastische eerste plaats. Ook Silvano ging mee en werd door Van Ooi gestart in de klasse Z1-dressuur. Ook dit was niet zonder resultaat want Van Ooi nam in deze klasse in de eerste proef met twee keer 217 punten een eerste prijs mee naar huis. Ook de tweede proef met Silvano was goed voor een vierde plaats met 218 en 214 punten. David Hermans startte zijnWorichta in de klasse Ll-dressuur. Ze reden een mooie proef en behaal den met 188 punten een zesde plaats. Monique van Dijck startte haar Unbe- lievi tijdens een paardenwedstrijd in Heibloem in de klasse B-springen. Ze behaalde in deze klasse een prach tige eerste prijs. Ook Petra van Dijck ging naar Heibloem en startte Feiten in de klasse M-springen. Ze sleepte de derde prijs in de wacht. In de klasse L- springen startte Van Dijck, Un de May en ook hier mocht ze een derde plaats mee naar huis nemen. Deze week is de atletiekbaan weer een kampeerplaats voor de deelne mers aan de fiets-4-daagse Venray. De baantrainingen gaan gewoon door met deze week extra veel positieve belangstelling. AV Sporting Boxmeer houdt maandag 30 juli voor de twee de keer een Stratenloop tijdens het criterium Daags na de Tour. Nieuw is naast de 5 km een 1200 meter loop voor jongens en meiden van 6 tot en met 12 jaar. Dus nu ook voor de jonge hardlopers een mooie gelegenheid om sportief te genieten van de gewel dige sfeer tijdens het wielercriterium Daags na de Tour. De jeugdloop start om 17.15 uur, om 17.30 uur is de 5 km wedstrijd op het wielerparcours. De voorin schrijving is tot en met zaterdag 28 juli. Men kan zich via internet inschrij ven. Het startnummer uiterlijk een half uur voor de start afhalen. Het inschrijfbureau is tot enkele minuten voor de start geopend. Zie voor ver der informatie http://www.avspor- tingboxmeer.nl. Wanneer men aan de loopwedstrijd deelneemt, wordt bij het betreden van het parcours door de poortwachter om het startnum mer gevraagd worden. De inschrijving voor de 24e Fortis Zevenheuvelen- loop is al een maand geopend. Ook dit jaar geldt er een limiet voor deelname aan de Fortis Zevenheuvelenloop. Dit jaar ligt deze limiet op 21.000 indivi duele inschrijvingen. Dit betekent ook dat er geen na-inschrijving is op 18 november, de dag van de Fortis Zeven heuvelenloop. Inschrijven is alleen mogelijk via http://www.zevenheuve- lenloop.nl. Op de zondagmorgen gaat een steeds grotere groep lopers van AV Venray lopen in en rond de bossen vanAsteria. Dit in voorbereiding op de marathon van Amsterdam die plaats vindt op 21 oktober. Gestart wordt om 10.00 uur op de parkeerplaats van motel Asteria aan de Maasheseweg. Iedereen kan aansluiten voor een duurloop van 10 tot 15 km. Aanmel den is niet nodig. Maar informatie is verkrijgbaar bij Wim Harrewijn via tel. (0493)529662. Tijdens de derde, goed bezochte, zomeravonddrive werd in drie lijnen gespeeld. 34 Paren streden om het uit eindelijke bezit van de Arie Vermeulen wisseltrofee. Voor sommigen was het weer even wennen om te schrijven in plaats van in te toetsen. De organisatie was in handen van BC Venray met ondersteuning van Trees en Wim. In de A lijn eindigden de dames Bisscheroux-Koolen als eer ste met ruim 65 procent. Tweede en derde werden de echtparen Van Son en Keizers met respectievelijk 64,5 en 62,5 procent. De B lijn werd aan gevoerd door mevrouw De Weert en de heer Corzilius met 63,7 procent, gevolgd door het echtpaar Karagozian met 62,5 procent en de dames Dobbe- Swinkels met 56,2 procent. Tenslotte werd in de C lijn het echtpaar Van der Heyden eerste met 61,46 procent, gevolgd door het echtpaar Vloet met 58,5 procent en de dames Kuenen- Kusters met 55,5 procent.Aanstaande donderdag organiseert Niet Rokers Bridgeclub Venray de zomeravond- bridge. Daarna volgen er nog twee bridgeavonden in De Kiosk. Uitslag wedvlucht Chimay: negen deelnemers, 286 duiven. 1, 23. J Ver hoeven. 2, 3, 5, 11, 13, 18, 19, 21 F. Textor. 4, 6, 12, 25 L. Verhoeven. 7, 8, 9,10,14, 20 G. Peters. 15,16,17, 24 J. Kuijpers. 22 H. Francken. Uitslag wedvlucht Freiburg: negen deelnemers, 100 duiven. 1, 8 Hay Francken. 2,25 G. M. van den Hoogen. 3,5,11,14,19 J. Kuijpers. 4,7,16,17 G. Peters. 6, 9, 21, 22 F. C. P.Textor. 10 R. Roosen. 12,15,20 M.Bol. 13,18,23,24 G. Francken. Uitslag wedvlucht Freiburg: negen deelnemers, 93 duiven. 1, 2, 4, 13, 21 Kleeven. 3, 6, 8, 10, 11, 18, 19, 23 P Waals. 5,12,24 Reynders-Cuypers. Uitslag wedvlucht Chimay: negen deelnemers, 107 duiven. 1, 22 Dee- nen-Hendriks. 2,3,9,12,14,15,17,18, 19, 20, 24, 25 Reynders-Cuypers. 4, 7, 23 M. van Boekei. 5,8,10,11,16,21W Jilisen. 6,13 Bekers-Schon. Uitslag wedvlucht Chimay: zes deel nemers, 141 duiven. 1,2,3,4,9,10,11, 12,18, 19 G. Linders. 5, 23 H. Janssen. 6,7,13,14,15,16,17,24,25 G. Cox. 8, 20,22 P van Asten. 21 Th. Hendrix. Uitslag wedvlucht Chimay: zes deel nemers, 76 duiven. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 12, 15, 16, 18 G. linders. 6 Potten Laenen. 8, 9, 10, 13, 14 G. Maessen jr. 17 Edwin Maessen. 19 Th. Hendrix. Uitslag wedvlucht Freiburg; veertien deelnemers, 119 duiven. 1 J. Voesten. 2,13,15 M. Basten. 3,24 Chr. Gerrits. 4 J. Sijbers. 5,16 M. Voesten en dochter. 6,7 H. Strijbosch. 8,10,14 J. Kerstens. 9,11,12 P.Janssen. 17 N. van Hoof. 18 C. van Vught. 19,23,25 W Heynen. 20, 22 P. Loonen. 21 P. van Houdt. Uitslag Chimay jong; 22 deelnemers, 320 duiven. 1,8,10,14, 23 W Bouten. 2, 4, 11, 12 C. van Vught. 3, 5, 13, 15 Chr. Gerrits. 6 A. Sijbers. 7,9,17,19,22 J. Sijbers. 16 van Haren-Stiphout. 18, 20 H. Strijbosch. 21 P Smits. 24 J. van Kessel. 25 J. Kerstens. Uitslag Chimay oud; negen deelne mers, 133 duiven. 1, 2,11, 12, 19, 21, 24,25 J.Voesten. 3,13 G. en D. Raaijma- kers. 4, 6, 10, 20 A. Sijbers. 5, 23 Chr. Gerrits. 7, 17 van Haren-Stiphout. 8, 15,16,18 L. Willems. 9,14 Comb. Ver dellen. 22 H. Peeters. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 28 juli vanaf 20.30 uur het levens middelen darten gehouden. Iedereen kan aan dit toernooi deelnemen. Aan melden kan tot uiterlijk 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag whiskey- darten: winnaarsronde; Dennie Plum, Dave van Zeist, Dennis Smits, Dave Achten, Paul Hendrixs.Tom Hendriks, Lou Janssen, Henk van Moorsel. Verliezersronde; Gerard de Bruijn, Carl de Bruijn, Geert van Hoof, Lucien Padmos, Thorsten Gooren, Coby Jans sen, Marianne van Kempen, Ingrid van Aalsum. Er werd 180 gegooid door Dave van Zeist en Björn Cleven. De hoogste finish was voor Geert van Hoof met 92 punten. DELBECQ sprf Totirtsuie - I-..'!', H-l CTOMUM tl«11 RRii Norbert Poels (24) heeft afge lopen week tijdens de Ronde van Luik het bergklassement gewon nen. Hij reed deze internationale vijfdaagse wielerwedstrijd met zijn ploeg P3 Transfer-Fondas. Ook zijn jongere broer Wout (19) was van de partij. De broers uit Blitterswijek gaven de Ronde van Luik kleur. Samen reden ze in een etappe zelfs 30 kilometer op kop, zodat het peloton vol op jacht moest om ze terug te halen. Het winnen van het bergklassement is geen toevalstreffer. Norbert Poels rijdt al enkele weken sterk. Hij behaal de begin juli tijdens het Nederlands kampioenschap in Maastricht de elfde plaats en in Oetingen eindigde hij tij dens een sterk bezette wedstrijd als zesde. "Ik ben heel blij met de resul taten en de winst van het bergklas sement. In de eerste etappe reed ik lange tijd vooruit en kreeg ik de berg- trui eigenlijk een beetje cadeau. In de etappes die volgden, heb ik het klas sement verdedigd en enkele malen flink op de pedalen gestaan om mijn voorsprong uit te bereiden. Het geeft veel voldoening dat dit is gelukt." De Ronde van Luik bestond uit zes etappes, verdeeld over vijf dagen. Op vrijdag werd er 's ochtends een tijd rit afgewerkt over een afstand van 7,5 kilometer. Norbert Poels eindigde als l6e,Wout Poels als 43e. In de vierde etappe reden de broers zo'n 30 kilo meter samen op kop. Norbert Poels: 'Ik sprintte op een klimmetje om als eerste boven te komen voor de punten. Toen ik bovenop omkeek, zag ik mijn broertje aankomen. Nog nooit eerder waren we samen voor uit geweest. We zijn vol doorgegaan, geweldig was dat. Zo'n 20 kilome ter voor de finish werden we helaas teruggehaald. Het was onmogelijk om uit de greep van het jagend peloton te blijven. Maar ik had mijn positie in het bergklassement wel verbeterd." De laatste etappe, op zondag, was de lastigste. De etappe werd verreden in Seraing, een voorstad van Luik. Twaalf beklimmingen, waaronder de Gileppe en Redoute - bekend van de klassie ker Luik-Bastenaken-Luik - moesten worden beklommen. Op de Redoute brak de koers los. Wout Poels kwam met acht man in een kopgroep. In de lastige finale in Seraing moest hij zijn meerdere erkennen in vier anderen en werd hij vijfde. In het eindklasse ment werd Wout Poels 8e en broer Norbert 16e. Wout Poels: "De eerste dagen had ik het soms moeilijk, maar kon ik me wel steeds handhaven in de eerste groep. Ik voelde dat ik iedere dag beter ging rijden. Op de Redoute, tijdens de laatste etappe, ben ik vol naar boven gereden en kwam ik als derde boven. Het was mooi om in zo'n zware etappe vooruit te zitten en met de besten mee te doen. Ik ben dan ook zeer tevreden met dit resultaat." Norbert Poels rijdt deze week nog een klassieker in het Belgische Renin- gelst. Volgende week gaan de broers naar Spanje voor de Vuelta Castilla Leon, een vijfdaagse etappewedstrijd in Noord-Spanje met veel beklimmin gen. "Misschien kunnen we samen weer voor een verrassing zorgen." Sportnieuws -info Ze vieren dit jaar het vijftigja rig bestaansfeest, de volleyballers van VC Rooy. Het voet-volleybal- toernooi 'Rooy on the beach'dat afgelopen weekeinde plaatsvond was er voor de tiende keer. Zij het dat VC Rooy voor de eerste maal als organisator optrad. De club nam het stokje over van zaal voetbalvereniging Venrode die de vorige negen edities voor zijn rekening nam. Verslaggever Jan Leijsten was van de partij. Vincent Camps en Rob Schoeber, jarenlang teammaats in Rooys vaan delteam, bemannen het wedstrijdse cretariaat. "We hebben zelf negen jaar meegedaan", zegt Rob. "En we hebben altijd gedacht, als wij het kunnen over nemen zullen we het zeker doen." Vincent vult aan: "Het zou leuk zijn als we er een centje aan overhouden. Maar het promoten van de volleybal- sport is ons eerste doel. Zeker in ons gouden jaar. We hebben voor drie jaar de vergunning en ook de sponsor contracten afgesloten. Het 'plaatje' zit degelijk in elkaar." De organisatie werd vrijdagmiddag al direct op de proef gesteld. Precies toen de eerste van de veertien vrachtwagens met zand arri veerde, barstte er een wolkbreuk los boven Venray. Rond vier uur stond het hele Schouwburgplein blank. Geluk kig ondervond de aanleg van de twee voetvolley- en drie beachvolleybalvel- den daarne weinig hinder meer van het noodweer. Zodat zaterdag volgens schema om 9.45 uur gestart kon wor den. Er stonden die dag zo'n honderd wedstrijdjes van twintig minuten gepland. Waarbij het beachvolleybal was onderverdeeld in drie niveaus. "Voor de indeling konden we de capa citeiten van de deelnemende teams redelijk goed inschatten, denken we", aldus Vincent Camps. De ongeoefende teams (een tiental) speelden met een viertal. Terwijl in de middenklasse en topklasse de respectievelijk negen en tien teams een trio vormden. In voorgaande jaren volstonden vier speelvelden. Door de grotere deelname waren er nu vijf nodig. Het paste precies. En inderdaad 'walk overs' waren er weinig. Alhoewel het voetvolleybaltrio Frank Brands, Ruud Coppus en Eric Troisfontaine de nodi ge voetbalbagage meedroeg. Ze scoor den er als 'Boemboemsports' dan ook lustig op los met bijvoorbeeld een 37- Op bet Scho uwburgplein kon het publiek genieten van mooie sport. 26 zege op de Beach Boys. Een ander item was de arbitrage. De niet-spelende teams moesten de wedstrijden van hun poulegenoten fluiten. En dat zonder een centje pijn. Zelfs niet bij de niet nader de noemen notoire 'mekkeraars' bij het officiële veldvoetbal. "Gezelligheid staat boven het resultaat", weet Vincent Camps. "Het gaat prachtig. Veel teams zijn aan elkaar gewaagd. En dat er soms wat extra fanatisme bovendrijft. Het is toch sport!"De organisatie was ook in zijn nopjes met het compliment van de appartementenbewoners rond het plein die geen enkele overlast onder vonden. Er waren teams met opval lende namen als 'op missie' en 'kalde koffie' bij de beachvolleyballers en 'personato' of 'B+A Boys' (Bassie en Adriaan). De laatste ploeg was fraai in het oranje gestoken met op de ach terzijde de voornamen vermeld zoals Wim, Mark en Lothar. Lothar in het oranje? Toch maar eens nagevraagd. Mark Christiaens, middenvelder van Venray 3, bleek die Lothar te zijn. Een grapje, zegt aanvoerder Ruud van den Bekerom. "Want Mark is de man van de schwalbes en het scoren in de laatste minuut met doelpunten van uit een onmogelijke hoek." Zelfs de echte Lothar Matthaus, gespeend van iedere humor, zal dit toch leuk heb ben gevonden!? Ofschoon de zon steeds meer ver stek liet gaan, bleef het droog in de open 'sporthal'.Tot plezier van Cindy Scholtz die met haar gemengd team van feestcafé De Koets, na een verlo ren zaterdag op zondag drie van de vier wedstrijden won. "Ach, ons hele team volleybalt maar eens per jaar. We vieren al onze lustrumdeelname. En volgend jaar zijn we beslist weer van de partij." Patrick Bergs is lid van de Poethie's (poethie is wit in het Surinaams). "In de beginjaren speelden we met enkele Surinamers in ons team. Ze zijn er nu niet meer bij maar de naam is gebleven. We zijn nu tweede of derde geworden." Ploegmaat Gert-Jan Wismans: "Voetvolley is een concen- tratiesport.Voor mij mag het toernooi in een dag afgewerkt worden. Want ik ben nu een beetje beurs." Ja? "Wat dacht je. Het is toch tachtig procent 'kopwerk'". En dat is een zaalvoet baller bij uitstek nu eenmaal niet gewend. De organisatie wist telkens binnen het strakke speelschema te blijven. Rob Schoeber reikte na afloop de prijzen uit van het tweedaagse sport evenement dat door ruim duizend liefhebbers werd bezocht. De uitslagen, beachvolleybal onge oefend: l.VC kalde koffie; 2. Mondial 2;3.The Flottoos. Beachvolleybal 2/3 klasse: 1. De Liters; 2.Aloha; 3. De Prikvogels. Topklasse beachvolleybal: 1. De Pinkies; 2. De Zandhappers; 3. I galli grassi; 4. Wijato; 5. Nix Rod's. Voetvol leybal: 1Boemboemsports; 2. U hhhh; 3. Poethie's. Loosers poule: 1. Zatte kanaries. V Voetbalvereniging SSS'18 houdt van dinsdag 7 tot en met vrijdag 10 augus tus op sportpark De Raay in Overloon, in samenspraak met de KNVB voor de derde keer een vierdaagse voet balweek voor de jeugd uit de regio. Deze succesvolle formule wordt al jarenlang door de KNVB in het hele land gehouden. In district Zuid II nemen elf voetbalverenigingen deel. SSS'18 heeft haar vrijwilligers en de accommodatie beschikbaar gesteld voor deze activiteit. 160 Jeugdspelers, waaronder velen uit Overloon, kun nen zich gedurende deze dagen van 9.00 tot 16.00 uur via allerlei sporton derdelen inspannen. Bij elk onderdeel hoort natuurlijk ook een winnaar. De belangstelling is enorm en telkens opnieuw moeten verzoeken om deel te nemen afgewezen worden. Dege nen die afgewezen worden, komen volgend jaar als eerste in aanmerking om deel te nemen. Het evenement wordt op dinsdagmorgen om 9.00 uur geopend door wethouder Everink van de gemeente Boxmeer. Op vrijdag komt wethouder Klaassen het sport evenement sluiten. Ook de voorzitter van de KNVB afdeling Zuid II, Jan Ter burg is bij deze sluiting aanwezig. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Jeu-de-boulesliefhebbers uit de dor pen Oirlo, Castenray en Oostrum spe len op zaterdag 4 augustus het jaarlijk se jeu-de-boulestoernooi op de banen aan De Haalakker in Oirlo. Er zijn mooie prijzen te winnen en iedereen is van harte welkom. Ook is er ook een kraampje van De Wereldwinkel aanwe zig met informatie over producten uit derde wereldlanden. De middag wordt om 13.30 uur geopend door Henk Pee ters van Rabobank Venray. Verspreidingsburo Volharding biedt twee spelers die jarenlang deel uitmaakten van de selectie een afscheidsduel aan: Bob Verdijk (29, foto links) en Joris van de Weegh (27). Tijdens de afscheidswedstrijd, die op zaterdag 28 juli om 17.00 uur begint op sportpark Soetendaal, komen tal van (oud-)spelers in actie met wie Verdijk en Van de Weegh in de afgelopen jaren voetbalden bij Volhar ding. Ruim dertig spelers en oud-spe lers hebben zich voor dit duel opge geven. Van de Weegh voetbalde negen jaar in de selectie van Volharding, Ver dijk elf jaar. Joris van de Weegh stopt vanwege drukke werkzaamheden met het voetballen in de selectie, maar is het komend seizoen nog wel in het derde team van Volharding te bewon deren. Verdijk, die vanwege blessure leed de voetbalschoenen helemaal aan de wilgen hangt, wordt de nieuwe penningmeester van de club.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 15