operator startpeople SaWeCo Wij zijn op zoek naar een cocosoft Schoonmaakpersoneel Reisbureau Vice Versa gastheer/gastvrouw Medewerker bediening Nog snel geld verdienen voordat je op vakantie gaat? Parttime medewerker bloementeelt Mengvoeders Slijper m/v Uitzendburo MONDIAL voor ca 30 uur per week! Je kunt kiezendus puk een baan die je boeit! Een oproepkracht voor de functie van Geacht: donateurs Kinderh&rtenfonds- PEEL EN MAAS Voel jij je aangesproken en durf je de uitdaging aan? Schrijf, bel of mail me; we zitten op je te wachten! t.a.v. Maja Kateman-van Opbergen Vice Versa Postbus 555, 5800 AN VENRAY, maja@reisbureauviceversa.nl "efcbureaM MEDEWERKER RUNDVEE EN/OF AKKERBOUW Horeca Medewerker gezocht voor een gezellig partycentrum omg. Venray. sun-power Donderdag 12 juli 2007 - Pagina 8 Naast facility SaWeCo Mengvoeders is op zoek naar een Onze functie houdt in dat je zelfstandig productie-opdrachten uitvoert in het mengvoederproces. Je werkt volgens de richtlijnen van het kwaliteitszorgsysteem. Je zorgt voor een juiste bediening en onderhoud van de systemen. Tevens beoordeel je grondstoffen en gereed product op fysische eigenschappen. Wij zoeken een leergierig en enthousiast iemand met een technische achtergrond. Wij bieden een afwisselende baan in drieploegendienst in een prettige en informele werksfeer. Daarnaast zijn een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden vanzelfsprekend. SaWeCo Mengvoeders is een... mengvoederbedrijf waarbij door middel van moderne productietechnieken de klanten worden voorzien van kwalitatief hoogwaardig pluimvee-, varkens- en rundveevoer. SaWeCo Mengvoeders is gevestigd in het Noord Limburgse Oirlo, maar heeft zich ook buiten de regio gemanifesteerd als een solide partner in het agrarisch ondernemen. REISADVISEUR In de regio Venray en Oirlo voor in de avonduren Bel 0478 51 70 30 of vul ons sollicitatieformulier in op de website www.acs.nu onder jobs@acs Bij Rundveebedrijf Alders en Agro-onderneming Alders te Overloon zoeken wij: Alders VOF is een bedrijf in de rundveetak en akkerbouw. De organisatie is zeer gemoderniseerd en volop in ontwikkeling. Werkzaamheden: De werkzaamheden zijn erg afwisselend. Deze bestaan onder andere uit in de ochtenden koeien melken en verzorgen, evt. aangevuld met tractor en vrachtwagen werkzaamheden op de akkers zoals bieten en aardappels rooien. Functie-eisen: Wij zoeken een pro-actief en ondernemend persoon. U bent in het bezit van rijbewijs B-E. Wij bieden: Een zelfstandige functie met een passende beloning in een informele en professionele werkomgeving. Wij hebben belangstelling in zowel full-timers als part-timers. Interesse? Stuur een brief of mail naar Monique Heijligers van Alles voor Groene Arbeid, Postbus 6065, 5960 AB Horst. Telefoon; 077-3961370; E-mail: m.heijligers@allespunt.nl (uiterlijk week 32 zullen wij u informeren over de voortgang van uw sollicitatie) Reisbureau Vice Versa is een zelfstandig reisbureau met een zeer goede naam in de branche. Persoonlijke benadering staat in ons vaandel en daar gaan we ver in. Zo werken we al jaren ook op afspraak. Bij Vice Versa heb je te maken met korte lijnen; als we een goed idee krijgen, kunnen we dat dus ook direct uitvoeren. Er is voldoende ruimte voor eigen initiatief en de werksfeer is prima. Bij Vice Versa hebben collega's nog iets voor elkaar over en hebben ze echt hart voor "de zaak". We verkopen alle gerenommeerde touroperators maar zien een duidelijke tendens naar dynamic packaging en luxe segmenten. Naast ons stenen reisbureau hebben we nog een internetpoot, participeren we in een motorreizenorganisatie en organiseren we eigen reizen voor de Vice Versa Reisclub. We zijn op zoek naar een bereisde en ervaren verkoper die over de juiste kennis en eigenschappen beschikt om binnen ons team meerwaarde te leveren. stressbestendigheid, flexibiliteit en goed kunnen samen werken moet je er plezier in hebben om je te verdiepen in de wensen van klienten en een passend advies uit te brengen. Het betreft een vaste baan van ca 30 uur waarbij je bij toerbeurt ook op vrijdagavond en zaterdagen wordt ingepland. We hebben de lat erg hoog liggen en klienten verwachten kwaliteit van onze medewerkers. Op dit moment werken er alleen vrouwen binnen ons reisbureau maar het feit of je een man of vrouw bent, maakt voor de selectie niets uit. Gezocht voor vrijdag- en zondagavond. Min. leeftijd 18 jaar. Ervaring is een pré, motivatie is belangrijker! Bel 0478-501342, Langstraat 16, Venray www.dereden.nl COCOSOFT Maashesev 5804 AB t: +31 (o) 4J Heb je net je diploma op zak, of ben je een talent in de ICT? Wil je in korte tijd veel leren en echt een stuk verder komen. Bij Cocosoft maken we automatisering voor winkelketens. En daarin zijn we bijzonder succesvol. Daarom zoeken we ICT'ers die willen presteren in een ontspannen en uitdagend bedrijf. Is dat iets voor jou? surf dan naar Cocosoft.nl S C H O U W B II R G Schouwburg Venray is een bruisend, ambitieus theater met maar liefst ruim 90.000 bezoekers, van zowel professionele als amateurkunstvoorstellingen en andere activi teiten, per jaar. De schouwburg ligt in het hartje van Venray en heeft een grote thea terzaal met 670 zitplaatsen. Per seizoen vinden ca. 120 professionele voorstellingen en ruim 100 amateurkunstactiviteiten en verhuringen plaats. Een enthousiast team van medewerkers schept in dit unieke theater voor Venray en regio de voorwaarden voor een heerlijk avondje uit! Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar die met ingang van 15 september 2007 in dienst kan treden. Functie inhoud De gastheer/gastvrouw is aanwezig bij alle voorstellingen en activiteiten van de schouwburg en verantwoordelijk voor: de ontvangst van de gasten en voor een ordentelijk en vlot verloop van garderobe en plaatstoewijzing de begeleiding van de ouvreuses het in acht nemen van de huisregels door de gasten is eerste aanspreekpunt gedurende de voorstellingen en activiteiten in het voorgebouw voor brandweer en/of politie in geval van calamiteiten of wan neer bedrijfshulpverlening nodig is en treedt daarbij als zodanig op is ondersteunend bij activiteiten in de foyer; daarbij is enig technisch inzicht van belang Functie eisen Dienstverlenende, klantvriendelijke en flexibele instelling Affiniteit met podiumkunsten zowel op professioneel als op amateurkunst gebied Representatief Technisch inzicht Verantwoordelijkheidsgevoel Stressbestendig Bereidheid om op onregelmatige tijden, vaak in de avonduren, en in weekends te werken Bereidheid om EHBO en eventuele noodzakelijke cursussen te volgen. Geboden wordt Een oproepcontract conform de CAO voor Schouwburgen en Concertzalen. Inlichtingen Kunnen worden ingewonnen bij mevrouw A.C. Liebrand, directeur. Tel. 0478-530999 Reacties Kunnen tot uiterlijk 25 juli a.s. worden gericht aan Schouwburg Venray, t.a.v. A.C. Liebrand, Postbus 88, 5800 AB Venray. Weet jij kortsluiting te voorkomen? Kom dan langs voor een baan in de assemblage! APK en LPK: zijn dit jou steekwoorden? Kom dan vandaag nog langs voor een baan als trailermonteur (Venray, Venlo) Monteurs beveilingsinstallaties, uitdagende banen in de aan leg en completering, Venlo-Venray Monteurs telematica, uitdagende banen in data-projecten en/of telefooninstallaties, Nrd Limburg Operators (diverse bedrijven) Wij zoeken dringend aanpakkers die verantwoordelijk zijn voor het beheer van 1 of meerdere verpakkingslijnen, volgens de geldende kwaliteitseisen, met een zeer flexibele instelling (incl. zondagwerk, affiniteit met hygiëne voorschriften/versproducten is een pré, bel direct voor info Heftruckchauffeurs met certificaat en bereidheid tot 2 ploe gendiensten, gevraagd! Heb jij een goed cijfermatig inzicht en wil je werken in de logistiek? Wij zoeken orderpickers. Lassers C02, Mig/Mag en Tig voor diverse langdurige projecten in de omgeving! Teamleaders/ Meewerkend Voorman AGF (Venlo-Blerick/ Veldhoven) Wij zoeken gemotiveerde, zeer flexibele teamleaders en meewer kend voormannen (groentesector) Afstanden afleggen voor jou geen probleem? Wij zoeken per direct Chauffeurs C of CE CCVB en beladers (diverse bedrijven) Werken in de ICT? En ook nog bekend met Navision? Dan hebben wij de baan voor jou! Voor grondboringen in de omgeving van Cuijck zoeken wij per direct ervaren grondwerkers! Fulltime en Parttime aan de slag in de administratie? Vraag naar ons actuele aanbod! Schoolverlaters, vakantiewerkers en seizoenswerkers. opgelet, er is bij ons volop assisterend werk in de bouw/techniek/ logistiek/productie/administratie, geef je direct bij ons op! Medewerkers Bouw UTA Gezocht: Bouwopruimers, Wegmarkeerders, Calculators, Werk voorbereiders, Administratief ondersteunende medewerkers mbt CAD-calculaties maken/offertes uitbrengen, nabellen, kandidaten in opleiding zijn ook welkom Voor al onze vacatures kijk op: www.uitzendburomondial.nl Uitzendburo Mondial Horst 077- 398 24 14 Uitzendburo Mondial Venray 0478- 531 431 Uitzendburo Mondial Venlo 077- 320 38 88 Uitzendburo Mondial Tegelen 077- 326 26 80 Heb je ervaring in de horeca en op zoek naar een leuke fulltime baan. Bel 0478 - 589 344 of kom langs op de vestiging. Start People Passage 9. 5801 BR Venray In ons land leven tienduizenden kinderen met een aangeboren hartafwijking. Het Kinderhartenfonds stimuleert wetenschappelijk onderzoek om deze hartafwijkingen in de toekomst te kunnen voorkomen en beter te behandelen. We zorgen voor nieuwe voorlichtingsmaterialen over aangeboren hartafwijkingen en steunen voorlichtingsprojecten rondom gezonde voeding en beweging, zeker nu het aantal kinderen met overgewicht onrustbarend stijgt. Wij kunnen niet zonder uw hulp. Steun ons en ontvang als welkomstgift één van deze verjaardagsboekjes cadeau. Kindermffiylfonds Meer weten? V Kijk op www.iksteunhetkinderhartenfonds.nl voor meer informatie of bel 070 - 3155638. Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer informatie neem direct contact op met één van onze vestigingen. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! Sun-Power zoekt kandidaten met en/aring in de techniek. Je basis is een LTS opleiding, of een andere technische opleiding. Praktische ervaring is bijzonder waardevol, deze kennis kan worden omgezet in een voor jou waardevol diploma. Indien jij je verder wilt ontplooien zal Sun-Power je ondersteunen bij een theoretische scholing. Met uiteindelijke als doel het daadwerkelijk, middels een diploma, behalen van een hoger niveau. Wij zoeken onder andere voor de volgende functies kandidaten: Als je interesse hebt stuur aan je sollicitatiebrief met een CV vóór 1 augustus 2007 naar SaWeCo Mengvoeders BV Dep. Petersstraat 30 5808 BC Oirlo t.a.v. Henk Derikx. Of per e-mail naar: info@saweco.nl Voor meer informatie kijk op www.saweco.nl Ben jij op zoek naar een leuke parttime baan en heb je en/aring in de bloementeelt? Wellicht hebben wij de ideale baan voor jou. Wij zoeken een medewerkster bloementeelt voor 24 uur per week (flexibel in te delen, ma, di en vrij of 5 ochtenden) De werkzaamheden zijn voor lange tijd en starten per direct. Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit het slijpen en ontbramen van zandgietstukken. Dit doe je met behulp van een bandslijpmachine. Er wordt voornamelijk gewerkt met aluminium. Ervaring met soortgelijk werk is een pre. LBO werk en denk niveau is een eis. Ook hebben wij vacatures voor MIG/MAG/TIG lassers, metaalbewerkers, frezers, draaiers ed. zowel conventioneel als CNC. Ben je geïnteresseerd in deze, of een van onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze website. Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl UITZENDGROEP

Peel en Maas | 2007 | | pagina 8