Bartelstrofee voor Giel Verhaegen Prachtige finales tennistoernooi Verrassingen op Vlakwater Open Twee keer brons voor Robin Teunissen Geen beker voor Gijs en Frank Ron en Joery tweede van Nederland PEEL EN MAAS Donderdag 12 juli 2007 - Pagina 19 Motorcrossers Regio Venray Lopersgroep AV Venray DC De Piëlhaas PC De Jumpers FRAAIE LINTEN Judovereniging sluit seizoen af SVV veteranen Bekerindeling bekend sjvysvoc'oi Mudhunters MGC Venray De jaarlijkse afsluitingsavond van het sportseizoen van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. is afgelopen weekend gehouden in het clubgebouw van TTV Summa/ Red Stars.Op sportief gebied kan de vereniging terugzien op een geslaagd seizoen. Zo herhaalde Marjo Manders het huzarenstukje om net als in 2006 Nederlands kampioen te worden bij het NK Sjoelen. Maar ook te tafelten nissers waren succesvol tijdens hun Nederland kampioenschap. Leo Rein- tjes en Koen Heideveld behaalden de zilveren medaille in hun klasse en Jan van Gerven behaalde een bronzen medaille in zijn klasse. Deze presta ties werden deze avond uiteraard nog eens extra voor het voetlicht geplaatst. Wie zou er het afgelopen jaar de beste prestaties hebben geleverd om in aanmerking te komen voor een van de bekers die op deze avond zou worden uitgereikt? Zwemtrainster Marion Loeffen verraste Joh Jacobs door haar de wisselbeker te overhan digen van de zwemster die zich dit seizoen onderscheiden had van de anderen. De afgelopen periode heeft zij te maken gehad met verschillende tegenslagen. Maar toch krabbelt Joh er iedere keer weer bovenop en blijft zij steeds optimistisch en behulpzaam tijdens het wekelijks zwemuurtje op zaterdagmorgen. Het verraste nie mand dat sjoelster Marjo Manders voor de tweede keer op rij de wissel beker van de Algemene Nederlandse Sjoelbond in ontvangst mocht nemen, vanwege het opnieuw winnen van het Nederlands Kampioenschap. Linda Buis neemt pas sinds ruim een jaar deel aan sjoelwedstrijden en door haar grote inzet maakt zij enorme vorderingen. Dat verklaart waarom zij terecht de wisseltrofee kreeg voor de sjoeler die de meeste vooruitgang boekte tijdens de toernooien. Tijdens de trainingsavonden was haar gemid delde meer dan 20 procent hoger dan vorig jaar en daarom won ze ook deze beker met veel overmacht. De aanmoedigingsprijs was dit jaar voor Mariken Burger. Zij heeft dit sei zoen door omstandigheden helaas maar enkele maanden op de woens dagavonden mee kunnen sjoelen. Daarom kon zij ook op de slotavond van het seizoen ook niet aanwezig zijn. De prijs is door de beide andere prijswinnaars Marjo Manders en Linda Buis in Venlo thuisgebracht. Het was bij het bowlen tot op de laatste speel dag spannend wie er dit seizoen met de hoofdprijs vandoor zou gaan. Met 68 punten behaalde Marij Hermans een derde plaats. Op de tweede plaats eindigde Eline Jacobs met 69 punten. Uiteindelijk toch nog duidelijk winnaar met 73 punten werd Frans van Soest. Zijn belangrijkste wapen is zijn constant heid. Niet de moed op geven na een mislukte worp, maar de concentra tie weer oppakken voor de volgende bal. In Groep A bij het tafeltennissen was het dit seizoen toch weer Jan van Gerven die alle anderen ver ach ter zich met Wilbert Litjens en Maria Wilmsen op een tweede en derde plaats. Dat Leo Reintjes een goed sei zoen achter de rug heeft blijkt ook uit zijn eerste plaats in Groep B. Hij liet Marly Vervoort (tweede) en Harrie Kuijpers (derde) en de andere deelne mers duidelijk achter zich. In Groep C was het uiteindelijk Sandy Aalders die de anderen te sterk af was. Theo van Elferen en Ron Custers werden twee de en derde. De beker voor het beste toernooigemiddelde was dit seizoen verrassend voor Wilbert Litjens. Het klassement van Leo Reintjes voor de trouwste bezoeker van de trainingen was voor Ankie Muijsers én Wilbert Litjens. Zij eindigden op een gedeelde eerste plaats en wonnen daarmee een mooie foto van zichzelf. De span ning was van de gezichten af te lezen toen voorzitter Mat Klaassens bekend maakte wie er de Bartelstrofee mee naar huis zou ogen nemen. Giel Ver haegen mocht deze onderscheiding in ontvangst nemen. Al vele jaren zet hij zich volledig in bij de verkoop van de loten voor de Poppenactie en bij de collecte voor het Nationaal Fonds Sport Gehandicapten. Voor de wedstrijd van MC Gelder- malsen, De Meersteeg hadden zich 187 rijders aangemeld die fel streden voor hun punten, de MX 2 Junioren moesten zelfs serie's, herkansing en een finale manche rijden. Bij de MX 3 junioren wist Han de Lange nog net beslag te leggen op een zevende beker in het dagklassement door de man ches als tiende en als vijfde man te worden afgevlagd. Een prachtige vijf de plek bij de Quad Nationaal kwam op naam te staan van Piet de Bruijn, hij sloot de manche met een zevende en een achtste plek af. Daar het de laatste weken veel hemelwater was gevallen was het nu prachtig cross- weer, het zonnetje liet zich regelmatig zien en het gaf een feestelijk tintje aan dit cross feest. De ruim achthonderd betalende bezoekers konden genieten met volle teugen, op het mooie circuit de Witte Ruysheuvel. Daar de cluble den ieder hun taak hadden liep alles naar wens. Er waren zes klassen die allemaal goed bezet waren. Het circuit van OMC mag toch wel een van de mooiste banen gerekend worden, ook dit wisten de rijders gezien de grote aantal inschrijvingen. Ook het publiek werd niet vergeten en hoefde niets te kort te komen wat de inwendige mens betrof. Door de manches als veertien de en als elfde man af te sluiten wist Maarten van der Aa bij de MX 3 Inters nog net een tiende plek op zijn naam te schrijven. Bij de MX 2 Senioren ein digde Mark van de Ven op een zesde plek in het dagklassement na de man ches beide keren als 7e man te doen afsluiten en moest Sjoerd Heijnen genoegen nemen met een 28e en een 25e plaats wat hem deed belanden op een 30e plaats in de eindstand. In de eerste manche wist Werner Kuenen een achtste plaats op zijn naam te schrijven en in de tweede manche ging hij als veertiende over de meet en eiste hiermee een negende plek veilig in het algemene klassement, terwijl Bernie Kuenen en Dennis de 33e en de 34e man werden. Bernie Kuenen stelde in de manches een 34e en een 31e plek veilig en Dennis wist beslag te leggen op een 33e en een 35e plaats in de manches. Een zestien de plek bij de MX 1 Junioren kwam op naam te staan van Marcel Ruyten door na een verbeten strijd beslag te leggen op een zeventiende en een zestiende stek na het rijden van de manches, terwijl Rick Simons met problemen de eerste manche vroeg tijdig moest opgeven en daardoor in de tweede manche ook niet meer van start kon gaan. Komende weekend is er een Internationaal Quadweekend in Helmond en zondag is er een Nati onale wedstrijd in Gemert. Uitslag Hertog Jan Stratenloop Arcen. 10 km: 1) Frans Deenen. 19) JohnWeijs. 5 km: 26) André Jansen. NK atletiek jeugd: Robin Theunis- sen twee keer brons op de 1500m 4:08:95 en op 3000 m: 9:07:51. An Lenders werd in haar serie 3000 m vijfde in: 5:01:73 Triathlon Hooge Mierde. Sprint Hans Pouls: 1:09:25 Kwart: 9e OA: 3) H40: Johan Snij ders: 2:07:38u. 29) Marcel Meulen- dijks: 2:13:38u. 39) Marcel Martens: 2:17:51u. Stan Gorree H12, behaalde bij deze wedstrijd (250 mtr zwemmen, lókm fietsen, 2500mtr lopen) een le plaats in de jeugdwedstrijd.: 35 min 2 sec. Op zondag 7 oktober wordt door de SOC (Sport Ontspannings Com missie) van Océ-Technologies BV de tiende Océ-loop in Venlo gehouden. Startsein 10.00 uur. De Océ loop kent de volgende afstanden: 2.5 km (jeugd en volwassenen), 5 km (vanaf 16 jaar) en 10 km (vanaf 16 jaar).Tevens is er een Teamrun op 5 km en de 10 km. Een team bestaat uit minimaal drie en maximaal vijf deelnemers. Inschrijven kan van 8.45 tot 9.45 uur in de entree hal van het Océ hoofdkantoor aan de St. Urbanusweg 43, of via voorinschrij ving middels dit formulier voor indi viduele deelname.Teams kunnen zich inschrijven via het teamformulier. In café De Piëlhaas wordt op vrij dag 13 juli vanaf 20.30 uur de zeven de wedstrijd om de zomeravond competitie gehouden. Hieraan kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Op zaterdag 14 juli wordt vanaf 20.30 uur het whiskeydarten gehouden. Ook hieraan kan iedereen deelnemen en inschrijven kan tot 20.15 uur via bovenstaand telefoonnummer. Uitslag darten: winnaarsronde; Dennis Smits, Roland van de Voort, Lou Janssen, Peter van de Berg, Johan van Hoof, Bart Thissen, Bianca van de Voort, Björn Cleven. Verliezersronde; Pascal Janssen, Albert Moorrees, Andy Philipssen, Tom Hendriks, Ela Ooster- wijk, Marianne van Kempen, Coby Janssen, Ingrid van Aalsum. Er werd twee keer 180 gegooid door Dennis Smits en een keer door Pascal Janssen. De hoogste finish was met 119 punten voor Crit van Hoof. Iris Jeurissen heeft met haar paard Tirana deelgenomen aan een wed strijd in de categorie L in De Mortel. Katja Jeurissen behaalde de tweede prijs met Raspoetin in de categorie B. Het Personatodubbeltoernooi van tennisvereniging De Gagel uit Meerlo- Wanssum had dit jaar ongekend veel hinder van hevige regenbuien. De dinsdag- en de woensdagavond vielen nagenoeg letterlijk in het water. De wedstrijdleiding was echter goed voor bereid en had voor de nodige alterna tieven gezorgd. Er werd uitgeweken naar de grasbanen in Well en Swol- gen, ook de tennishal in Horst werd gehuurd. Verder werd er gespeeld in Geijsteren en Lottum en bij enkele behulpzame particulieren in Tien- ray en Oostrum. De groundsmen van TV de Gagel hebben dagelijks hard gewerkt om de banen 's avonds weer perfect speelklaar te krijgen. Opmer kelijk was hoe begripvol de deelne mers op al deze malaise reageerden. Alle partijen werden, weliswaar in verkorte sets, volgens het programma gespeeld. De zaterdag en de zondag waren stralende dagen met een vol programma en veel belangstelling en sfeer op het park. Het toernooi kende dit jaar meer deelnemers dan voor gaande jaren, maar liefst 136 inschrij vingen deden mee in elf categorieën. Dit jaar waren diverse oude bekende van voorgaande jaren actief maar ook een groot aantal nieuwe deelnemers hebben we kunnen verwelkomen. Met name een groep spelers van TC Rodhe uit Venray heeft een geweldig toernooidebuut gemaakt in Wanssum. In de hoogste categorieën werden ste vige poulewedstrijden uitgevochten met in de finale open 3/4 een gewel dige finale tussen Elroy Janssen samen met Jeroen Meijer tegen Eric Pellen en Rob Olthof. Janssen en Meijer wonnen uiteindelijk de tweede set met 7-5 na een achterstand van 2-5 te hebben weggepoetst. Uitslagen: HD:open3/4 1) Elroy Janssen/Jeroen Meijel. 2) Eric Pellen/Rob Olthof. HD: 5 1) Eric Pellen/ Rob Olthof. 2) Peter van Baal/Gérard Bruijsten. DD5: 1) Hannie Arts/Gonny Peelen. 2) Noortje Vloet/Angelique Ritman. GD5: 1) Gonny Peelen/Gérard Bruijsten. 2) Katinka Kuijpers/Dré Kuijpers. HD6: 1) Han Hagedoorn/Ad Weiten. 2) Micha Saalmink/Tom Peters. DD6: 1) Petri Alards/Hannie Arts. 2) El Vekens/Ellie Rubie. GD6: 1) Wil Eickmans/Herman Hendrix. 2) Janske Vandewall/Pieter Litjens. HD7: 1) Ger Geurts/Phil Janssen. 2) Antoon Droesen/Walter Buth. DD7: 1) Monique van derWaerden/ Karin van Heugten. 2) Beryl du Porto/ Marion Bollen GD7: 1) Bets Beterams/Harrie Arts. 2) ManonVullings/Michael Deeks. GD8: 1) Kim Verhaegh/Paul Bete- rarns. 2) Josephine van Els/Jo Bruijs ten. Felicitas Band pakte goud het op het Nederlands kampioenschap. Drie jeugdige ruiters uit Maashees, Felicitas en Lando Band en Dionne Smits, hebben tijdens de derde Nederlandse kampioenschappen voor Tennes see Walking Horses onverwacht de belangrijkste prijzen binnen gesleept. Het evenement werd gehouden in manege Het Zwarte Water in De Mortel, tussen de buien door. Een wedstrij d bij Tennessee Walkers bestaat uit heel veel verschillende klas sen, in sommigen worden alleen de gangen beoordeeld, bij andere klassen zoals de barrelrace staat de snelheid voorop. Een 'Grand Champion' titel kun je behalen als je in de belangrijk ste gangenklassen (walk, running walk en galop) de eerste plaats behaalt. Ver der was er een Versatility titel voor zowel volwassenen als de jeugd te behalen. Direct op zaterdagmorgen kaapte Felicitas Band als jeugdruiter op de hengst Pride's Regal Midnight de Grand Champion titel in de 3-Gait English klasse voor de neuzen van de verbouwereerde tegenstanders weg. Deze hengst was namelijk pas twee maanden geleden van het slachthuis gered en had ze eerst drie weken geleden in training gekregen van eige naresse Maryan Zyderveld uit Horst. Totaal onverwacht ging 's middags de pas 12-jarige Dionne Smits met de ruin Jewels Joker er met het Grand Championship in de Jeugd 2-Gang klasse vandoor. Dionne reed tot nu toe op pony's en was speciaal voor dit NK gaan trainen. Het Youth Versatility Championshop was voor het tweede achtereenvolgende jaar een prooi voor Felicitas Band, maar haar broer Lando Band volgde op slechts een punt afstand op de tweede plaats. Zijn totaalscore over twee dagen leverde hem wel de titel Rookie of the Year 2007 op, met bijbehorende prijzen. Voor dit NK had het Amerikaanse stamboek van de Tennessee Walkers voor elke klasse vijf fraaie linten beschikbaar gesteld, en voor de kam pioensklassen een verzilverde tray. Een eerste plaats in ene klasse wordt altijd beloond met een 'blue ribbon'. Felicitas Band behaalde nog een eer ste plaats bij de men-klasse, in een prachtige 100 jaar oude Amerikaanse koets met de merrie Tsuniahs Deep- deep Trouble, een vierde plaats in Western 2-gang, 3e western 3-gang en een vierde plaats equitation 2-gang western. Lando Band wist in de prij zen te vallen in de volgende klassen: 3e western 2-gang, 4e waterglas klas se, 2e youth 2-gang, 3e pole bending. Dionne Smits was vooral in de snel heidsklassen (barrel race, pole ben ding) nog onwennig, maar haar onver wachte overwinning in de Grand Champion klasse van de jeugd maakte haar hele weekend goed. Tijdens het Atlantic Telecom Vlak water Open 2007 op het tennispark van TC Venray waren er plaatsge vonden opmerkelijke prestaties van het koppel Ritman/Lipman. Lipman, die twee rankings boven zijn eigen speelsterkte speelde, bracht het met Angelique Ritman aan zijn zijde in de gemengd dubbel 6 tot aan de finale en won daar in twee sets van het kop pel Van Dijk en Swinkels. Ook de nog jonge Julie Cremers van TCV/Gagel zette een goede prestatie neer door in de finale af te rekenen in drie sets met Janske Vandewall De uitslagen van de finales van de 21e editie: HE3 Thomas Nolte-Tom Janssen geen uitslag (regen) HD3 Jansen/Meyer-Janssen/Nolte 6-4/6-4 HE4 Koen Peters-Serkan Koksal walk over (blessure) DE4 Manon Veldman-Manon van Erp 6-4 6-0 GD4 Peters/Broersma-Meyers/Tous- saint 6-7 6-1 6-4 HE5 Marco Jansen-Floris Boers 6-2 6-1 DE5 Inge Arts-Marieke Seelen 6-0 6-2 DD5 Smeets/Brekelmans-v. Rijn/ Steenbakkers 6-3 6-1 GD5 Goinga/Wethly-Jamin/Hage- doorn 6-4 2-6 6-4 HE6 Marco Janssen-Tim Cornelis- sen 6-2 7-5 DE6 Julie Cremers-Janske Vandewall 3-6/6-3/6-4 HD6 Thoone/Gielens-Rottgering/ Buytendijk 6-0 7-5 DD6 Heugten/Hoogland-Jeurissen/ vd.WaerdenWalk over (bless.) GD6 Ritman/Lipman-v. Dijk/Swin- kels 6-1 6-4 HE7 Wilko van Kampen-Wouter Brecheisen 3-6 7-6 6-1 HD7 Poels/Lucassen-te Poel/Kes- sels 6-1 6-1 DE7 Hilke vd Boom-Hilde Lahaije 6-4 6-1 GD7 Crienen/Crienen-Doreleijers/ Doreleijers 6-4 6-2 HE8 Johan Jacobs-Lodewijk Con- jaerts 6-0 6-4 HD8 Schaijk/Geijn-Mil/Mil 6-3 6-7 6-3 DD8 Verkuijlen/Luis-Briels/Briels 6- 1/6-1 De 17-jarige Robin Teunissen uit Venray is tijdens de Nederlandse kampioenschappen atletiek voor B- junioren derde geworden op de 3000 meter. Teunissen, lid van AV Venray- Regio, liep een prachtige race maar kwam in de eindspurt net iets te kort om de gouden plak te winnen. Robin Teunissen finishte in 9.07.51 minu ten. Winnaar werd Vito Verbeek (Hel las in 9.06.99) voor Pauel Wesley (Almere'81 in 9.07.36). Op de slotdag sleepte Robin Teunissen een tweede bronzen plak in de wacht. Zijn tijd van 4.08.95 minuten over de 1500 meter was zondag opnieuw goed voor een derde plaats, nadat hij vrijdag al een bronzen medaille had behaald op de 3000 meter. In een spannende race moest Teunissen in de slotfase alleen winnaar Jurjen Polderman (Clytoneus, 4.06.88) en nummer twee Vito Ver beek (Hellas, 4.07.65) voor laten gaan. An Lenders, eveneens lid van AV Venray-Regio, deed het als debutante op het NK niet onverdienstelijk door in een tijd van 5.01.73 minuten zes tiende te worden op de 1500 meter bij de meisjes junioren B. Sportnieuws info Jeugdruiters succesvol op Maashees NK Ter afsluiting van het wedstrijdsei zoen hebben zeven judoka's van Judo Vereniging Venray deelgenomen aan het tiende Internationale Mühlrad- Pokal Toernooi in Mühlheim am Main bij Frankfurt. Met ruim zeshonderd deelnemers waren alle gewichtsklas sen goed bezet en werden door onze wedstrijdjudoka's goede resultaten geboekt. Door het sterke judo van met name Bas Philipsen en Celeste Pijnen borg kunnen we terug kijken op een succesvol judoweekend in Duitsland. Beide wedstrijdjudoka's mochten een gouden medaille mee huiswaarts nemen en voor Pijnenborg betekende dit tevens, dat zij dit seizoen afsluit als meest succesvolste judoka van onze vereniging. Ook de prestaties van de andere judoka's waren goed te noe men. Zo behaalde Mirthe Detiger en Roel Maas nog tweede plaatsen en Rolaan Mohammed een derde plaats. Voor Rick Philipsen had er zeker, met wat meer concentratie, ook een plaats op het erepodium ingezeten, nu moest hij genoegen nemen met een gedeelde vijfde plaats. De prijs winnaars: 1) Celeste Pijnenborg en Bas Philipsen. 2) Mirthe Detiger en Roel Maas. 3) Rolaan Mohammed. Programma zaterdag 14 juli SW-Melderslo 17.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via tel. 06-28612346. De KNVB heeft de poule-indeling van de eerste bekerronde bekend gemaakt. De speeldata zijn zaterdag 18 augustus, dinsdag 21 augustus en zaterdag 25 augustus. Het wedstrijd schema staat nog niet vast. Poule 9: Montagnards, SSS'18, Stormvogels, Volharding Poule 16: ASV'33, Bavos, Elsen- dorp, SV United Poule 20: Fiducia, MVC (Mortel), Poule 21: Dijkse Boys, Helden, Venlo,Venray Poule 23: Hegelsom, Swolgense Boys,TOP' 27, Wittenhorst Poule 24: Kronenberg, Sparta'18, VW'03,Ysselsteyn Poule 26: DEV-Arcen, Holthees, Oostrum,VOS Poule 27: HBSV, Leunen, Merselo, VCH Poule 28: BW'27, Egchel, Quick Boys, SVEB Ron Hoeymakers en politiehond Joery mogen zich een van de twaalf beste combinaties van Nederland noe men. Afgelopen zaterdag deden Hoe ymakers en Joery mee aan een poli tiehondenwedstrijd in Barneveld. Dit was een van de nominatiewedstrijden die het duo moest afleggen. Dit keer werd het programma Objectbewa king afgewerkt. Er werden maar weinig puntjes ver speeld en van de 356 punten bleven er nog 351 punten over op het einde van de dag. Dit was goed voor een tweede plaats. In april deden Hoeyma kers en Joery ook al een nominatie wedstrijd Harkste in Groningen. Hier behaalden ze 428 punten en daarmee een derde plaats. Nu moeten Hoey makers en Joery nog het programma Politiehond 2 afwerken. Dit wordt gedaan op de Nederlandse kampioen schappen op zaterdag 8 september. Dan wordt ook bekend wie de meest constante allround politiehond heeft. Recht hebben op een beker en er toch geen krijgen. Dat overkwam de Venrayse vrienden Gijs Wismans en Frank Arts die onlangs meededen aan de Pro Tour Challenge in Eindhoven, een tijdrit van ongeveer 50 kilome ter. In de categorie studenten fietsten Gijs (21 jaar) en Frank (18) tijden van respectievelijk 1 uur 13 minuten en 1 uur 14.56 minuten.Tijdens die volgens de internetuitslag enkele dagen later goed waren voor de eerste en tweede plaats. De beker voor de prijswinnaar was op de dag zelf echter uitgedeeld aan de nummer drie van de ranglijst. Geen bekers dus voor Gijs en Frank. Ook nadat de organisatie op de hoog- De nieuwe verenigingskleding is geleverd en op zondag waren meteen zestien van de negentien aanwezige moddermannen in het nieuwe tenue bij de training. Op zondag 9 septem ber bestaat de vereniging tien jaar en dan komt de nieuwe kleding nog een keer in de picture. Tot dan gaan de mudhunters nog regelmatig op pad en in augustus wordt de training regelmatig afgesloten op een ter ras. Er was ook een training voor de jeugd, door de vakantie waren er iets minder deelnemers dan vorige keer, maar het plezier was er niet minder om. De mudhunters is een recreatieve vereniging die in zomer en winter op de ATB zit. Wie van mountainbiken houdt mag vier weken gratis meetrai- nen. Zie voor meer informatie www. mudhunters.nl. Zondag 15 juli vertrek per auto om 8.30 uur vanaf De Sprank voor een training vanuit Mook. te was gebracht van de vergissing was die niet te vermurwen. Ze spraken wel de hoop uit dat het tweetal volgend jaar weer aan de start zou verschijnen. Een schrale troost Venray 2 heeft in de tweede klasse van de Bondscompetitie in de inhaal wedstrijd tegen Heeze 1 de eerste nederlaag van het seizoen geleden. In Soerendonk, waar Heeze 1 haar thuis wedstrijden pleegt te spelen, wist de Venrayse ploeg redelijk gelijke tred te houden met de gastheer en waren er zelfs minimale winstkansen. Uit eindelijk bleek Heeze 1 in de slotfase van de eerste twee ronden net iets slagvaardiger en wisten de ronden met respectievelijk vijf en drie sla gen te winnen. Na de pauze ging de thuisploeg onverdroten voort, terwijl Venray2 het spoor bijster raakte en niet meer in haar normale spel kwam, wat resulteerde in een aanzienlijk ver lies in ronde drie (veertien slagen) en vier (negen slagen). Dat de Venrayse reserves met een uitslag 8 - 0 (449 - 480) nederlaag huiswaarts gezonden werd, mag dan ook verdiend worden genoemd. Jan van Dijk was met 113 slagen de beste Venrayse speler en tekende ook voor laagste ronde (25). Henk van Leeuwen was met 115 sla gen goede tweede. Ondanks het eer ste verlies blijft Venray 2 in de tweede klasse riant aan de leiding met 19 punten voor het als tweede gerang schikte Heeze 1, dat 12,5 punten ver gaarde. Aanstaande zaterdag gaan een achttal spelers naar een toernooi in Eindhoven. 1 Fotoil M a ree I MTe u n enbrock]

Peel en Maas | 2007 | | pagina 19