Bokstock 2007 in Swolgen Nieuwe gemeentegids Meerlo-Wanssum 19, X Bij aankoop van een schoolagenda: Wanneer je een keuze hebt kunnen maken uit een van onze agenda's krijg je een vel met daarop 5 kortingsbonnen t.w.v. 10% korting*. Knip ze uit en lever ze in bij de volgende aankoop van schoolspullen in bij onze boekhandel. Gemeentegids Meerlo-Wanssum PEEL EN MAAS Komende zaterdag en zondag zal de tweede editie van Bokstock plaatsvinden op het feestterrein aan de Jan van Swolgenstraat in Swolgen. Op zaterdag zal het feest losbarsten in de feesttent met optredens van Lekke Band, dj Izzy en dj The Popcornking. Lekke Band is volgens eigen zeggen "de allervetste en gemeen ste coverband ooit". Dit vijftal tim mert al een aantal jaren aan de weg en niet onverdienstelijk! Een show van de Lekke Band is een aaneenschakeling van totale onzin, verkleedpartijen, foute poedel pruiken en zwetende nepsnorren, maar vooral van hele vette rockco- vers, die op zo'n overdonderende manier worden gebracht, dat het Pannakooien in alle dorpen Alle dorpen in de gemeente Meerlo-Wanssum krijgen een zoge heten pannakooi, een sportkooi voor straatvoetbal. Het college van B en W heeft besloten om voor alle kernen een pannakooi aan te schaffen en het beheer en het onderhoud ervan in handen te geven van een lokale organisatie of vereniging. Voor de aanschaf is een krediet vastgesteld van maximaal 16.500 euro en voor het structu rele onderhoud van de pannakooi en 340 euro per jaar. Er blijkt vol gens de gemeente een duidelijke behoefte te zijn aan een plek waar, vooral de oudere jeugd, een balle tje kan trappen. Dit is volgens een woordvoerster van de gemeente gebleken tijdens schoolbezoeken en uit gesprekken met de jeugd. In overleg met de dorpsraden wil de gemeente de meest geschikte locatie en vereniging voor de pan nakooien vinden. Maasproject De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag zeven tien bekeuringen uitgeschreven bij een controle die in het teken stond van het Maasproject. Negen mensen werden op de bon geslin gerd voor overtreding van de Vis- serijwet, drie andere voor illegaal kamperen. Verder konden drie mensen zich niet identificeren en twee mensen werden bekeurd voor het houden van een open vuur. In totaal zijn 21 personen gecontroleerd. Er werd gecontro leerd in de jachthaven van Blerick, aan de visvijver Zaarderheiken en de visvijvers in Broekhuizenvorst, Swolgen, Tienray en Lomm, alsme de de Maas op beide oevers tus sen de Noorderbrug (A67) en de brug Well. Met het Maasproject wordt de overlast aangepakt rond de Maas die ontstaat als gevolg van illegaal kamperen, nachtvissen, vuur stoken en het dumpen van afval. De politie werkt in het pro ject onder andere samen met de zogeheten Groene Brigade, jacht opzichters en Rijkswaterstaat. Meer licht bij Zonnehof De tweede ring van Diensten centrum Zonnehof in Tienray, inclusief de parkeerplaats, wordt nog voor de herfstvakantie ver licht. Daarmee komt het college van B en W tegemoet aan de wens van de plaatselijke dorpsraad en PK-raadslid Hans Coenders, die vinden dat de omgeving aan de Zonnehof 45 in Tienray beter verlicht kan worden. Zowel de dorpsraad als Coenders stelde de Tampenkwestie' eerder aan de orde. Het dienstencentrum wordt regelmatig gebruikt door senio ren. De gemeente en Wonen Ven- ray nemen een deel van de kosten voor hun rekening. De gemeente heeft Essent Lighting inmiddels al opdracht gegeven om de verlich ting aan te leggen. Kapel Tienray wordt trouwlocatie De kapel bij het voormalige klooster in Tienray wordt naar alle waarschijnlijkheid een trouwloca tie in de gemeente Meerlo-Wans sum. Bij wijze van proef vond er zaterdag 7 juli een bruiloft plaats. En die is goed verlopen, aldus een woordvoerster van de gemeente. "De gemeente staat positief tegenover het klooster als extra trouwlocatie. De ambiance was goed en de kapel mooi aange kleed. Er zijn nog wel wat aanpas singen nodig voor de akoestiek. Binnenkort zal een voorstel naar burgemeester en wethouders gaan om het klooster als officiële trouwlocatie aan te wijzen. Het is dan aan B en W om hierover een besluit te nemen." Momenteel kan er in Meerlo-Wanssum alleen in het gemeentehuis en op de partyboot Filia Mosae getrouwd worden. Wanneer burgemeester en wethouders instemmen, wordt het oude klooster dat sinds april een hotel-restaurant is een van de drie officiële trouwlocaties bin nen de gemeente. publiek niets anders kan doen dan meebrullen.Van de Spice Girls tot AC/DC en van Black Sabbath tot ABBA, de mannen zijn pas tevre den als alles en iedereen veran dert in één grote schreeuwende pompende massa.Tussen de sets van Lekke Band door is de eer aan dj Izzy en dj The Popcornking. Dj Izzy is al sinds 1995 actief als dj. Hij is de huis-dj van Feestcafé de Koets in Venray en daarnaast is hij regelmatig te bezichtigen in Café Costa aan Stratumseind in Eindhoven. Dj Izzy maakt onder deel uit van het de après-skiduo De SRV-Mannen. Zaterdagavond zal hij echter bijgestaan worden De band Lekke Band staat zater dag op het podium in Swolgen. door dj The Popcornking. Dj The Popcornking speelt een thuiswed strijd. Deze Swolgenaar is bekend als de kleinste dj van Nederland (1 meter en 25 centimeter). Zijn staat van dienst is echter groot, zo heeft hij samen met dj Friso met het nummer The Popcornking in de Nederlandse top 100 gestaan, met als hoogste notering nr. 46. Ook de opvolger van deze single, "Mind Your Step", werd overal goed ontvangen. Naast solo optre dens, is The Popcornking de vaste afsluiter van het avondvullend programma van De Sjonnies. Kort om de zaterdagavond staat garant voor vertier voor jong en oud! Aanvang: 20:00 uur. Op de zondag zal de dag beginnen met de hoog mis, die om 10:30 uur begint in de feesttent. De mis zal verzorgd worden door pastoor Verheggen en zal opgeluisterd worden door gemengd koor Unitas en enkele muzikanten van Fanfare Vrien denkring.Aansluitend aan de mis zal er onder het genot van koffie met vlaai gelegenheid zijn om na te praten. Voor de liefhebbers ont breekt de traditionele borrel uiter aard niet! Geheel volgens oude traditie, zal na de mis het feest beginnen. De middag staat in het teken van de touwtrekwedstrij den. Een groot aantal teams zal weer strijden om de felbegeerde wisselbekers. Er wordt gestreden in drie categorieën (heren, dames en jeugd). De allerkleinsten kun nen zich uitleven op het spring kussen en met het schatgraven. Bij goed weer zal er verkoeling zijn in de vorm van een sproeier op het springkussen. Zaterdag 14-07: Lekke Band, DJ Izzy en dj The Pop cornking, aanvang 20:00u, entree 6 euro. Zondag 15-07: Hoogmis, m.m.v. gemengd koor Unitas en fanfare Vriendenkring Aan vang 10:30 uur.Touwtrekken, aan vang 13:00 uur. entree vrij. De komende twee weken wordt de nieuwe gemeentegids van Meerlo-Wanssum huis aan huis verspreid. Hierin vindt u een actu eel overzicht van organisaties en instellingen in de gemeente. Hebt u eind juli nog geen gemeentegids ontvangen? Dan kunt u er alsnog eentje ophalen of opvragen bij het gemeentehuis, Beatrixstraat 2 in Meerlo, tel: 0478 699 222, e- mail: info@meerlo-wanssum.nl. Een jaarabonnement kost u slechts Je krijgt 10% korting op de volgende schoolspullen: schriften, pennen, etuis,ringbanden en interieur, kaftpapier, geodriehoeken, vlakgummen, potloden en puntenslijpers. Let op! Een sticker per artikel. Maar als je meer dan één van hetzelfde product koopt, hoef je maar één sticker te plakken! Uitgesloten van deze kortingen zijn: aanbiedingen, rekenmachines, boeken, multimedia, wenskaarten en cartridges. De kortingsbonnen zijn geldig t/m 30 september 2006. boek- en kantoorvakhandel van den munckhof bv grotestraat 68 venray - tel. 0478-582727 - www.vandenmunckhof.nl Donderdag 12 juli 2007 - Pagina 14 Meerlo-Wanssum Ik word tot wederopzegging abonnee van Peel en Maas en word zo wekelijks geïnformeerd over al het nieuws uit Venray en Meerlo-Wanssum. Naam: Adres: Postcode Woonplaats: Tevens machtig ik de administratie van Peel en Maas om een keer per jaar het abonnementsgeld van mijn bank- of girorekening af te halen. handtekening: Bankreknr. Stuur deze bon op naar Antwoordnummer 13, 5800 VB Venray (postzegel NIET nodig) Gemeente Meerlo-Wanssum BLITTERSWIJCK - GEIJSTEREN - MEERLO - SWOLGEN - TIENRAY - WANSSUM

Peel en Maas | 2007 | | pagina 14