Drie zaalvoetballers uit Bergen naar TV/Sportijn Volharding houdt open huis Succesvolle afsluiting Red Stars Eerste titel tennissers Leunen m Jeugdopleiding SVOC'01 krijgt nieuwe impuls Regionale handboogschutters succesvol op NK TC Venray viert jubileum 12 PEEL EN MAAS Donderdag 28 juni 2007 - Pagina 27 TC Venray Het Alvertje SVV Veteranen MGC Venray Handboogschutterij St. Hubertus Merselo PDV De Zwaluw PDV Ysselsteyn PDV Suizende Vleugels PDV De Maasvogels Mudhunters BC Common Sense BC Klavertje Vier NRBC Venray Overloonse Bridgeclub Printwerk offerte? www.vandenmunckhof.nl BC Venray Zomerbridge De Roerdomp Drie spelers uit de Bergense zaal competitie voegen zich komend sei zoen bij de selectie van TV/Sportijn. Het zijnAjmal Ehsan,Wesley Groenen dijk en Yusuf Jarasevic. Dit trio heeft geen overschrijving nodig omdat het zaalvoetbal in de regio Bergen buiten de KNVB om georganiseerd wordt. Zoals bekend komen Frank Brands en Ruud Brands over van eredivisi- onist SK Konica. De selectie van het eerste en tweede team wordt verder aangevuld met Nick van Hoek (3e team) enYilmaz Durgun (A-jeugd). Tegenover de zeven nieuwkomers staan vier vertrekkers. Roel Mocking en Said Yahia verkassen naar TFH/ Select in Helmond, Gert-Jan Spee ver huist naar Gallus/Café de Tijd en Stan Verhaag gaat in een lager team spelen. TV/Sportijn begint het nieuwe sei zoen met de eerste training op woens dag 1 augustus. Voor het eerste team staan vijf oefenwedstrijden gepland. Op vrijdag 3 augustus uit tegen Fut- sal Hasselt, vrijdag 10 augustus thuis tegen Amicitia, vrijdag 17 augustus uit tegen Cibatax, maandag 20 augustus thuis tegen CFE/VDL en op vrijdag 24 augustus de derby tegen Lake Valley in sporthal DeWetteling om 21.30 uur.. De eerste bekerronde wordt gespeeld op vrijdag 31 augustus. De competitie begint op vrijdag 7 sep tember. De afgelopen jaren heeft Volharding veel geld, tijd en moeite gestoken in het optimaliseren van de accommo datie en haar inrichting. Reden om een open huis te houden op zondag 1 juli van 14.00 tot 18.00 uur. Volhar ding hoopt ook mensen die geen of nauwelijks affiniteit met voetbal heb ben te mogen begroeten Het han delt nu eens niet over voetbal, maar Volharding wil laten zien, wat er zoal nodig is om de club eigentijds te hou den. Bezoekers kunnen onder andere kijken naar het interne computer gestuurde tv-circuit, de beamer met groot scherm, het nieuwe meubilair in de kantine en de compleet ingerichte fitnessruimte. Daarnaast presenteert Henk Branje zijn fotoreportage over de ups en downs van de competi tiewedstrijden van Volharding 1 op groot scherm. Ook kan de omroep- kamer onder het dak van de tribune bezocht worden, met van daaruit een prachtig uitzicht over het sportpark en omgeving. Summa Red Stars en de Duitse club ASV Suchteln hebben onder de noemer People 2 People een samen werking afgesloten in Suchteln. Als opdracht voor hun schooljaar van de Fontys Hogeschool hadden een zes tal leerlingen die dag een kanotocht georganiseerd op de Niers en een afsluitingsavond met eten en drinken. Om 13.00 uur moesten de deelne mers zich melden in Suchteln alwaar men met twee bussen vervoerd werd naar de startplaats te Oedt. Hier werd iedereen verdeeld over de kano's van vier, drie en twee personen voor de eerste etappe van drie kilometer. Op deze rustplaats kon men wat bij komen van de inspanningen. Hierna vertrok men voor de tweede etappe van negen kilometer door een natuur gebied naar het eindpunt.Aansluitend vertrok men met de bussen naar Such teln om hier de avond te genieten. In juli is de zaal geopend op dinsdag van 19.00 tot 22.00 uur en op vrijdag van 19.00 tot 22.00 uur.Alleen op vrijdag 6 juli is de zaal bezet voor de afslui tingsavond van de gehandicapten en is de zaal op donderdag 5 juli van 19.00 tot 22.00 uur open. Henriëtte Swinkels, Martha Lucas- sen, Catrien Lamers, Geert Litjens, Gerrit Michels en Jos Ermers hebben de allereerste kampioenstitel in de KNLTB-competitie voor nieuwkomer Tennisvereniging Leunen-Veulen- Heide binnengehaald. Dit team speel de op donderdag in de vierde klasse gemengd dubbel en deed dit overtui gend. Met 26 van de 28 te behalen punten waren ze de voorlaatste speel dag al kampioen. In het park van Tennisclub Venray is door de jeugd het mini- en driekwart- toernooi gespeeld. Voor veel kinderen was dit de eerste keer dat zij in com petitieverband speelden. Er stond ook veel op het spel, want poulewinnaars kregen een uitnodiging om deel te nemen aan de Limburgse kampioen schappen. Het aantal deelnemers was groter dan voorgaande jaren, er deden maar liefst vijftig kinderen mee. Naast jongens en meisjes uit Venray, waren er ook verschillende deelnemers uit de omgeving. De winnaars: Poule 1 Daphne SmitsTCVenray Poule 2 Rianne Killaars TC De Poelder Poule 3 Lars Mulder TC Venray Poule 4 Bram Keunen TC Venray Poule 5 Job LaumansTC De Poelder Poule 6 Peter van Beek TC Venray Poule 7 Luuk vd Heyden TC Venray Poule 8 Evelien Richters Apollo Poule 9 Carmen Achten HTC Poule 10 EmyTheuws TC Venray Poule 11 Bram Douven De Gagel Poule 12 Joost van Grimbergen De Gagel Poule 13 Paco vd Water De Gagel Poule 14 Justus op den Brouw TC Ven ray De vierde wedstrijd om de vijverko ning is gevist. Uitslag: 1) Peter Beelen. 2) Lambert van den Hoogenhof. 3) Jan Sanders. 4) HenkTheeuwen. 5) Math Houwen. De derde wedstrijd van de lenteko ning voor korte hengels is gespeeld. Uitslag: 1) Lambert v.d. Hoogenhof. 2) Will Berden. 3) Piet Beijersbergen. 4) Huub Reijnders. 5) Erich Hain. De laatste wedstrijd van de picker- competitie is afgewerkt. Uitslag: 1) Lambert van den Hoog enhof. 2) René Wijnhoven. 3) Wiel Verberkt. 4) Peter Cuppen. 5) Peter Beelen. Einduitslag pickercompetitie: 1) René Wijnhoven. 2) Peter Cuppen. 3) Peter Gerrats. 4) Peter Beelen. 5) Toon Langenkamp. Op zaterdag 30 juni is de vierde wedstrijd om de lentekoning voor de korte hengels. De bijeenkomst voor de wedstrijd is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur. Aanmelding voor al deze wedstrijden is mogelijk tot donderdag 21 juni, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311. Bij de derde wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg, gevist in de jeugdvijver, ging de over winning in beide categorieën naar de vissers uit Horst. Dave Pelzer werd vierde, Thomas Nijenhuis zesde, Tim Weijs achtste, Luuk Blenckers negen de en Coen van den Heuvel tiende. Alle deelnemers mogen meedoen aan de wedstrijd om het Limburgs kampi oenschap. Deze wordt op zaterdag 11 augustus gevist in Schinveld. Op zater dag 30 juni is de vierde en laatste wed strijd om de jeugdcup Noord-Limburg in de vijver bij de Ballonzuil in Venray. De deelnemers dienen uiterlijk om 13.15 uur aanwezig te zijn, waarna er gevist gaat worden van 14.00 tot 16.00 uur. Hierna is prijsuitreiking. SVOC'01 heeft een nieuwe visie ontwikkeld die de kwaliteit van de jeugdopleiding voetbal naar een hoger niveau gaat brengen. Henk Stiphout komt aan het hoofd van de jeugdopleiding en zal, om de vertaalslag van de nieuwe visie naar de praktijk te maken, de jeugdtrainers en leiders gaan opleiden en begeleiden. Dit met het uiteindelijke doel dat visie en uitvoering in de praktijk veran kerd worden binnen SVÓC'01. In de herfst van 2006 is de wens vanuit het kader opgepakt om een nlan uit te werken dat moest lelden een hover niveau te tillen SVOG'01 tot een nieuwe, verbeterde en eendui dige aanpak van de jeugdopleiding. Dit plan is begin 2007 getoetst en goedgekeurd in alle geledingen van de club. Jeugdtrainers en leiders zul len intern opgeleid en begeleid wor den vanuit een heldere visie. Een flink aantal selectiespelers uit het senioren voetbal gaan het huidige kader ver sterken met deze nieuwe aanpak. Met de aanstelling van Henk Stip hout als hoofd jeugdopleiding voetbal zet SVOC'Ol de eerste aanzet naar de praktijk om het gehele kader met een heldere en eenduidige aanpak naar maakt hiermee een nieuwe stap in de verdergaande professionalisering van de organisatie. De opleiding van de jeugdvoetballers van de F jeugd tot en met A jeugd staat daarbij centraal. Ambitie en plezier gaan hierbij hand in hand en zullen op termijn ook tot resultaat gaan leiden bij het senioren- voetbal. Met vijftig trainers en jeugd leiders in het kader heeft SVOC'Ol een grote groep mensen die zich enthou siast inzetten om de jeugdvoetballers op een leuke en leerzame manier te scholen naar volwassen voetballers. Om direct een goede start te maken, heeft het volledige jeugdkader al ken nis vemaakr met Stinhont Uitslag SW-Twisteden 3-3 Programma zaterdag 30 juni SV United (W)-SW 16.30 Afmelden uiterlijk donderdag bij H. Hanen via tel. 06-28612346. In de eerste klasse van de Bonds- competitie speelde Venray 1 haar laat ste thuiswedstrijd van dit seizoen. Gel drop 4, waarvan uit met 2-6 werd gewonnen, was ditmaal te gast in Ven ray voor de return. Of het onderschat ting was of niet, duidelijk was, dat een aantal spelers niet in vorm bleek te zijn. En dat had zijn weerslag op het verloop van de wedstrijd, die daar door uiterst spannend bleef tot de laatste slag. Daardoor kon het gebeu ren, dat Venray 1 de eerste ronde aan de tegenstander moest laten (102 - 99), ondanks het sterke spel van Gerrit Vermeulen, die een rondje 21 produceerde. In de tweede omloop hetzelfde verhaal. De Brabanders toonden zich ook nu iets slagvaardi ger (108 - 105), nu met Jan Engels als beste slagman (22). Na de pauze her pakte de thuisploeg zich door winst in de derde ronde met drie slagen (97 - 100) met opnieuw een ronde van 21 voor Gerrit Vermeulen, waarbij in de laatste ronde een overwinning geboden was, om toch nog wedstrijd- punten aan deze partij over te hou den. Hitchcock stond er bij en zag de thuisploeg opnieuw tot 97 slagen komen. De Brabanders kwamen nu tot 101, waardoor de eindstand 4-4 (404 - 405), maar omdat Venray 1 uit eindelijk in totaliteit slechts één slag minder nodig had, werd een reglemen taire 2,5 - 0,5 overwinning geboekt, maar het was aan een zijden draadje. Gerrit Vermeulen was de beste man aan Venrayse zijde met 91 slagen en Jan Engels werd met 93 slagen goede tweede. Aangezien afgelopen zondag de laatste wedstrijd was op de locatie Buitenlust, werd in Venray begonnen met het restant van de competitie in de tweede klasse in toernooivorm. Koploper Venray 2 toonde zich heer en meester en werd met 420 slagen eerste en pakte daarmee 4 punten. Jan van Dijk was in supervorm met een score van 92 slagen met 21 slagen als laagste ronde en werd daarmee tevens de beste speler van de dag. Alle overige spelers in deze klasse scoor den boven de 100 slagen. Venray 3, zeer degelijk en constant spelend met Leo Wilms als de grote gangmaker, hij werd met 107 slagen de beste speler van zijn team, kwam tot een totaal score van 455 slagen en werd daar mee tweede en dat leverde de ploeg 3 punten op. Zicht Nirve 2 werd derde met 493 slagen (2 punten) en Heeze 1 sloot de rij met 503 slagen en dat was goed voor 1 punt. Zowel Leo Wilms als Theo Litjens scoorden een rondje 22 voor de Venray 3-ploeg. Venray 2 blijft voorlopig onaantastbaar lijstaan voerder. Op de voorlaatste speeldag van de Onderlinge Competitie bleek Gerrit Janssen ditmaal de sterkste met 72 slagen (driemaal 24) en troefde daarmee iedereen af. Huub Straatman (73) en Jan Engels (76) pakten respec tievelijk de tweede en derde plek. Bij dames was Bets Wilms goed op dreef met 80 slagen door koploper bij de heren en echtgenoot Leo Wilms (81) met 4 - 2 te verschalken. Riet Lem- mens werd tweede met 82 slagen en Miet Clevers pakte de derde plaats met 84 slagen en 21 slagen als laagste ronde. Dit is tevens een evenaring van haar PR. Miet Clevers speelde tegen Huub Straatman weliswaar een goede wedstrijd, maar meer dan één rondje winst (21) zat er echter tegen Huub niet (2 - 4), want ook Huub nam een ronde van 21 revanche. Jan Engels en Gerrit Vermeulen waren niet in goede doen en dat vertaalde zich in een matige score: 76 - 78, waarbij Jan Engels de eerste twee ronden op zijn naam schreef, voordat Ger rit Vermeulen iets terug kon doen: 4 - 2. Jan Litjens zegevierde met 6-0 tegen Truus van Dijk en toverde ook nog eens een rondje 20 uit de hoge hoed, waarmee hij tevens het laagste rondje van de dag produceerde. Dit betekende tevens voor Jan Litjens een nieuw PR. Annie Litjens klopte Piet van der Eist met 4 - 2 in een slechte wedstrijd. Riet Lemmens (82) verraste Henk van Leeuwen (87), die een van zijn mindere dagen kende met 4-2. Ton Hendriks legde dagwinnaar Ger rit Janssen geen strobreed in de weg en verloor derhalve verdiend met 0 - 6. Pierre Dean en Jan van Dijk deel den weliswaar de holeslagen (beiden 82), maar Pierre wist zijn opponent twee ronden te verschalken, waar door Pierre met 4-2 aan het langste eind trok. In de stand bleef het aan de top onveranderd en daardoor blijft Leo Wilms met 5 punten de ranglijst aanvoeren, gevolgd door de reeds uit gespeelde Gerrit Janssen (7 punten) en Jan Engels met 9 punten. Bij de dames is Miet Clevers nog steeds ruim eerste met 14 punten. Bets Wilms, tweede met 20 punten en Truus van Dijk, derde met 23 punten, lijken geen bedreiging meer te vormen. Aanstaan de zondag speelt Venray 2 de uitge stelde wedstrijd tegen Heezel. InYsselsteyn is het NKVeld gehou den. In de bossen bij Ysselsteyn wer den afgelopen zaterdag 72 pijlen geschoten op onbekende afstanden en zondag nogmaals 72 op bekende afstanden. Na de eerste dag stond Theo van den Hurk met twee punten achterstand op een derde plaats met 285 punten. De tweede dag schoot hij nog beter 290 punten en werd er met een punt van de nummer twee gewonnen. Daarmee behaalde Theo van den Hurk voor de tweede maal achter elkaar het Nederlands Kampi oenschap Veld in de Veteranen Klasse. Maarten Kusters behaalde een vijfde plaats met 284 en 289 punten, en kreeg de zwarte Arrowheadspeld. Uitslag zomercompetitie: Theo van den Hurk 202 punten. Maarten Kus ters 229 punten. Leon van den Hurk 232 punten. Cor Hoedemakers 224 punten. Yvon van derVen 196 punten. Mart Hendriks 231 punten. Michelle Hendriks 172 punten.Aloys Spee 220 punten en Toon van derVen 215 pun ten. Sportnieuws -info Dat regionale veldsehutters regelmatig in de prijzen vielen in binnen- en buitenland was geen nieuws meer voor ingewijden in deze tak van de handboogsport. Tijdens het NK-veldsehieten in Ysselsteyn leek het er echter op dat zij zich allemaal in hun element voelden op en rond de Weverslose berg, waar de organi satie van Ons Genoegen een par cours had uitgezet. In maar liefst negen van de zeven tien categorieën kreeg een regionale boogsporter de gouden medaille omgehangen door een enthousiaste wethouder Patrick van der Broeck die in zijn woord vooraf aan de huldiging zei verbaasd te zijn door enerzijds de verbeten strijd voor elk puntje door de concurrenten die zondag bij elkaar stonden per baan en anderzijds de gemoedelijke sfeer tussen de groep van rond honderd deelnemers aan dit kampioenschap. Dertien eigenaren Johan van Dongen in actie tijdens het NK in Ysselsteyn. waren opgespoord en om toestem ming gevraagd hun perceel te mogen gebruiken voor dit NK. Daarop werd een schietroute uitgezet met gebruik making van alle elementen die de natuur bood. Doelen werden geplaatst welke van boven naar beneden moes ten worden geschoten, omgekeerd eveneens van laag naar hoog, smalle bospaden en lastige zandruggetje's die het zaterdag,toen alle afstanden onbekend waren, moeilijk maakten om de juiste afstand te bepalen, alles werd gebruikt om het de deelnemers zo lastig mogelijk te maken. De reac ties van de deelnemers over het selec tieve parcours waren echter dusdanig dat de uitzetters Geert Vollenberg en Mart van Hoof met genoegen terug keken op het vele werk wat er aan vooraf was gegaan. De regionale favo rieten stelden niet teleur op dit kam pioenschap. Anita Cleeven nam bij de dames bare-bow al een voorschot op de titel door met vijftien punten voor sprong op concurrente en clubge note Heidi Peeters te eindigen. Twan Cleeven, Johan van Dongen en Gerard Koonings echter moesten zondag nog vol aan de bak doordat zij alledrie een tegenstander voor zich moesten dul den. Zondag werd de baanindeling gemaakt aan de hand van de uitslag van de eerste dag zodat alle concur renten bij elkaar stonden en de strijd per baan werd opgevoerd. Toen werd de ervaring en wedstrijdkarakter aan gesproken en kwam het drietal stilaan naar voren. Van Dongen, die maar acht van de 144 pijlen deze dagen niet in de roos schoot, behaalde zijn limiet score voor het EK in Kroatië in augus tus en nestelde zich op kop voor Rolf Haaksma uit Baarschot. Twan Cleeven ontdeed zich van Hans van Hout uit Zeelst en Gerard Koonings imponeerde schijnbaar zodanig dat Xander Holl uit Eerde na het eerste doel al op achterstand stond na een voorsprong van 4 pun ten en deze steeds verder uitbouwde. Bij de veteranen compoundklasse trad de oudere garde van Ons Genoe gen naar voren. Michel Camps, Harrie Poels, Cor Jansen en Piet van Berkel eindigden respectievelijk op de eer ste, tweede, derde en vijfde plaats met tussen hen in de Amsterdammer Witteveen. Zoals verwacht won Jan Koonings de titel bij de veteranen bare-bow voor Camps uit Tienray en Co Wegh uit Leunen. Voor een verras sing bij de veteranen recurve zorgde Theo van de Hurk uit Merselo door de gedoodverfde winnaar Frans v.d. Bersselaar voorbij te streven en de titel voor zijn neus weg te kapen. De junioren Roy Cleeven uit Tienray en Dylan Koonings uit Leunen bleven niet achter en pakten beide de titel in respectievelijk de junioren Bare-bow en de junioren Compoundklasse. Tennisclub Venray (TCV) vierde afgelopen weekend haar 70-jarige bestaan. Overdag werd het Wogi- antoernooi gehouden. Het Wogian werd dit jaar geheel in Italiaanse stijl gevierd. De lunch, met pizza's en diner Uitslag wedvlucht Blois; veertien deelnemers, 79 duiven. 1 H. Peeters. 2, 3,4 M.Voesten en dochter. 5,6,11,13 P. Loonen. 7 C. van Vught. 8,16,18,20 P. Janssen K. 9, 19 J. Versleijen. 10, 15 H. Strijbosch. 12,14,17 W Heynen. Uitslag wedvlucht Pithiviers; 22 deelnemers, 212 duiven. 1, 14, 18 Chr. Gerrits. 2, 4, 11 J. Kerstens. 3, 15 J.Voesten. 5,16,22 C. van Vught. 6,17 M. Basten. 7,10,12,13,24 N. van Hoof. 8 J. Sijbers. 9 P Loonen. 19, 23 H. Pee ters. 20 W. Bouten. 21 L. Snijders. 25 J. van Kessel. Uitslag wedvlucht Pithiviers; zeven deelnemers, 89 duiven. 1,21,22,23 G. Cox. 2, 3, 4, 12, 14, 15, 16, 19 G. Lin- ders. 5, 10, 13 H.Janssen. 6, 8, 17, 20 G. Maessen jr. 7,9,18,22 Potten Lae- nen. 11 P. van Asten. Uitslag wedvlucht van Blois; vijf deelnemers, 53 duiven; 1,2,3,5,6,7,8, 11 G. Linders. 4,10,13 G. Cox. 9,14 G. Maessen. 12 Th. Hendrix. Uitslag wedvlucht Blois; acht deel nemers, 82 duiven. 1,4,7 LWelbers. 2, 3,15,19, 20 P Waals. 5,7,14 Th. Klee- ven. 8,10,13 Reynders-Cuypers. 9,18 M. Boekel. 11, 16, 21 E.Deenen. 12 W Jilisen. 17 Deenen-Hendriks. Uitslag wedvlucht Pithiviers; negen deelnemers, 82 duiven. 1,4,6,9,13,20 Th. Kleeven. 2,17,18 M. van Boekel. 3, 7,12,16,21 Reynders-Cuypers. 5 Dee nen-Hendriks. 8 Peter Waals. 10,11,14, 15,19WJilisen. Uitslag wedvlucht Blois; zeven deel nemers, 61 duiven. 1,3,4,5,7,9,14 G. Peters. 3 J. Kuijpers. 6,8,10,13 M. Bol. 11, 12 G. Francken. 15, 16 Hay Franc ken. Uitslag wedvlucht Pithiviers; tien deelnemers, 160 duiven. 1,6 G. Franc ken. 2,15,17,23,24 F.Textor. 3,10,21 R. Roosen. 4,13,19 G. Peters. 5,12,16, 20 J. Kuijpers. 7, 22 H. Francken. 8 W Rutten. 9, 18 L. Verhoeven. 11, 14, 25 T Vprhnpvpn met pasta's, op voortreffelijke wijze bereid, maakte het thema compleet. Vanwege de zware regenval, in de nacht ervoor, moesten de gravelbanen door de groundsmen en vele vrijwil ligers op vakkundige wijze speelklaar gemaakt worden. Slechts drie kwar tier later dan gepland konden de wed strijden beginnen. De weergoden hiel den het park droog tot tien minuten voor het slot van de laatste partijen. De besten in het balvaardigheidspel, mochten diverse prijzen in ontvangst nemen. Kortom, een bijzonder geslaagd toernooi. Tussendoor wer den de activiteiten opgeluisterd door de dj's Plaetjes mit Gaetjes uit Venlo. Aansluitend werd het jubileumfeest gevierd, met Don Mulder als zingende tennisleraar, buutereedner Pierre van Helden, wiens vrouw ook tenniste, een rijbewijs had, maar met tennissen niets kon raken, en de huisband Lucky Aces. Zondagmorgen moest alles aan kant in verband met de start van het Atlantic Telecom Vlakwater toernooi. Er is een training op de vaste route van Gemert gehouden. Vanuit Venray vertrok een groep van tien mudhun ters per fiets naar Milheeze. Daar slo ten nog zes moddermannen aan en ging de groep verder. De vaste route in Gemert is een gevarieerde route. Veel smalle zogenaamde singletracks maken het aantrekkelijk. Voor de komende periode is er door de plan ners een programma vastgesteld. Met enkele keren wat meer kilometers dan normaal. Gemiddeld is ongeveer 45 kilometer. Dit wordt dan in ruim twee uur gedaan. Als de training wat langer is komen de mudhunters al snel uit bij 50-60 km. Voor de jeugd zijn de trainingen altijd 15-20 km. De senioren van de vereniging zijn in afwachting van de nieuwe kleding. Vanaf dat moment rijden nagenoeg alle Mudhunters in een nieuwe tenue rond. De mudhunters is een recreatie ve vereniging die in zomer en winter op de ATB zit. Leden zijn in de leeftijd van 15 tot 60 jaar en er zijn zowel dames als heren lid. Belangstellenden mogen gratis vier weken meetrainen. Zie www.mudhunters.nl. voor de planning en de details. Agenda: Zondag 1 juli vertrek 8.30 per fiets voor een training op de vaste route van Deurne. Afstanden 50-75 km. Zondag 8 juli vertrek 10.30 kin dertraining voor kinderen van negen tot dertien jaar.Aanmelden via de site. De laatste avond van dit seizoen is traditioneel afgesloten met een aard beiendrive. In geel waren met 63,89 procent Jo Linders en Jeanne Korsmit de winnaars. De tweede plaats ging met 59,17 procent naarAli Overbeek enThea Peters. Derde met 58,33 pro cent waren Leny en Jos Arts. In rood waren Truus en Sef Michels de beste met 63,1 procent, gevolgd door Bets Bistervels en Nel Lagarde met 61,81 procent. De derde plaats was met 53,47 procent voor Wil tacken en Martien Verheijen De voorlaatste zomerdrive is in een lijn gespeeld. Martien Verheijen en Jan Versleijen waren de winnaars met 58,33 procent, gevolgd door Miny en Wiel Verhoeven met 56,25 procent. Derde waren Truus Buijssen en Truus Michels met 53,75 procent. Donder dagavond is de aardbeiendrive, en tevens de laatste van het seizoen. De slotdrive is in drie lijnen gespeeld. In de A-lijn waren Toon den Brok en Theo Jakobs de winnaars met 61,98 procent. Wies Appels en Ricky Claessens bezetten de tweede plek met 56,25 procent,gevolgd door Mien- tje en Toon Jakobs met 55,73 procent. In de B-lijn waren de winnaars Diny en Teun Heetkamp met 65,63 pro cent. Tineke Meurs en Riet Muermans bezetten de tweede plaats met 59,38 procent. Derde waren Bella Huisman en Carolina Wikkers met 58,33 pro cent. In de C-lijn tenslotte waren Thea van den Berg en Siem Leyen de beste met 62,50 procent. Jacqie Coenen en Jacqueline van der Slik waren tweede met 59,03 procent en de derde plaats was voor Miets Bisscheroux en Hilde Kooien met 57,50 procent. Iedere woensdag wordt er een zomerdrive in Overloon gehouden. Deze keer waren de beste in de gele lijn het echtpaar Karagozyan met 65.90 procent, gevolgd door Miny Verhoeven en Hans Aerts met 65.90 procent. Derde waren Tom Melis en Fried Verhoeven met 60.66 procent. In de rode lijn waren de winnaars Wim en Luus van Son met 58.58 pro cent. Annie en Theo Louwers bezetten de tweede plek met 56.09 procent en met 56 procent waren Margriet Mater en Hans Koopman derde. Het is aardig om in een zomerlad- der telkens andere paren tegen te komen. Voor hen die aan het begin van het komende seizoen in een andere lijn gaan spelen is dit een kans om alvast kennis te maken met de nieuwe tegenstanders. In de gele lijn waren de winnaars Rieneke de Weert en Joop Corzilius, gevolgd door Frans van Lieshout met Wim Manders en Greetje Gielen met Miep Tepas. In de rode lijn waren Ria Liebrand en Mien- tje Wester te sterk voor Hilde Kooien met Miets Bisscheroux en Fieke Arts met Miets Verstappen. Vanavond de laatste speelavond van dit seizoen. Het nieuwe seizoen start op donder dag 23 augustus. De eerste avond van het zomer bridge wordt gehouden op donder dag 5 juli. De Venrayse bridgeclubs houden dit zomerbridge al jaren en elke donderdagavond heeft, per toer beurt, een van deze clubs de organi satie in handen. De spits wordt afge beten door Klavertje Vier. De zaal van De Kiosk gaat om 19.00 uur open en het bridgen begint om 19.30 uur. Per lijn zijn enkele prijzen beschikbaar gesteld. Aan het einde van het zomer bridge wordt een beker uitgereikt aan het paar dat over vier avonden gere kend het hoogst heeft gescoord. Alle bridgers zijn welkom, ook thuisbrid- gers en vakantiegangers. Nieuwe leden zijn welkom. Jaar,- dag- en weekvergunningen zijn ver krijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris H. Hendriks aan de Pastoor v.d. Gaetstraat 48 in Venray. Hier kan men ook terecht voor inlichtingen via tel. (0478)582994 of 06-23140989, e-mail info@hsvderoer- domp.nl. Zie ook www.hsvderoer- domp.nl. De zevende wedstrijd voor de zomeravondcompetitie zit er weer op. Uitslag: 1) M. Siebers. 2) H. Goemans. 3) G. Verdonschot. 4) C. Kools. 5) M. Voermans. De uitslag van de eerste maasko ning: 1) A. van Mill. 2) M. Voermans. 3) A. de Klein. Agenda: 27-6 achtste wedstrijd zomeravondcompetitie. 30-6 selectie vrije hengel in Maas- bracht. 1-7 Tweede wedstrijd maaskoning op de maas, bijeenkomst 7.00 uur en vissen van 8.00 tot 12.00 uur. Voor alle wedstrijden op de woens dagavond; samenkomst is om 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur. Verdere inlichtingen bij de wed strijdcommissie de heren A. de Klein, tel. (0478)581066 of 06-13617597 en H. Goemans, tel. (0478)514230 of 06- 133S67S4

Peel en Maas | 2007 | | pagina 27