Gemeente Ven ray Openbare bekendmakingen Inzameling grof huishoudelijk afval Collectes Schaapskudde in Antoniusveld Deze week Evenementen Reisdocumenten op tijd aanvragen Uitslag trekking VIP-terminals PEEL EN MAAS Gemeentehuis Openingstijden Op dinsdag 3 juli zamelt Maessen Recycling weer grof huishoudelijk afval in. De inzameling van grof huishoudelijk afval gebeurt op afroep. Dat wil zeggen dat u zelf de firma Maessen belt om een afspraak te maken op deze dag. Het telefoonnummer is 0478 - 51 31 00. De kosten zijn 15 euro voor maximaal 2 m2. Er moet iemand aanwezig zijn om te betalen. Betaling kan via pinnen, chippen of het invullen van een eenmalige machtigingskaart bij de chauffeur. Uiteraard kunt u grof huishoudelijk afval ook zelf naar het milieustation aan de Metaalweg ld brengen. De openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur en zaterdag van 9.00 tot 15.00 uur. Aanvragen en afhalen van reisdocumenten op afspraak kan nu ook op woensdagmid dag; bel voor een af spraak met de afdeling Publieksdiensten. Privacyprotocol Verkeerszaken Verkeersmaatregelen Besluiten Bouwplannen Aangevraagd Uniforme openbare voorbereidingsprocedure (UOV) Procedure vrijstelling art. 15 Wro en/of art. 50 lid 4, Woningwet Procedure vrijstelling art. 15 Wro en/of art. 50 lid 4, Woningwet Verleend Uitwegvergunningen Besluiten Kapvergunningen Verleend Wet milieubeheer Melding Ontwerpbesluiten Besluiten Wet bodembescherming Ontheffing lozingenbesluit Besluit Milieueffectrapportage Aanmeldingsnotitie Donderdag 28 juni 2007 - Pagina 20 Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Informatiecentrum Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Week 26 30 juni t/m 3 juli - Kermis Merselo 1 juli - Dorpsfeest Veulen, Veulen 30 juni - Vereniging het Nederlandse Rode Kruis leren. Want dat is waardevol voor de natuur en geeft een fraai beeld. Voorheen werd dit grasveld éénmaal per jaar gemaaid en het maaisel afgevoerd. In het najaar herhaalt de kudde de route nog een keer. U krijgt van de gemeente een herinneringsbrief als uw reisdocu ment verloopt. Gaat u binnenkort op vakantie, houd er dan rekening mee dat het aanvragen van een nieuw document vijf werkdagen duurt. Een reisdocument kan met een spoedprocedure na twee werkdagen geleverd worden. Er worden dan wel extra kosten in rekening gebracht. Afgelopen vrijdag heeft Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. De Stuurgroep van project Het Groene Goud maakt bekend dat ingevolge de Wet Bescherming Persoonsgegevens (Wbp) Wet Justitiële en Strafvorderlijke Gegevens (Wjsg) de Wet Politieregisters Het Groene Goud - Convenant integrale aanpak hennepteelt op 23 februari 2007 is vastgesteld ten behoeve van informatie-uitwisseling in het kader van het project Het Groene Goud: - het Privacyprotocol project Het Groene Goud. Het College bescherming persoonsgegevens heeft dit inmiddels onder nummer ml340711 in zijn administratie opgenomen. Het doel van de gegevensuitwisseling is het versoepelen van de samenwerking tussen de partners van het samenwerkingsverband om zo de effectiviteit van het project te versterken. Het doel van het project is de aanpak van illegale hennepkwekerijen en de ontmoediging van illegale hennepkwekerijen door overheids- en andere instellingen via gecombineerde inzet van straf-, civiel- en bestuursrechtelijke instrumenten. Ten behoeve van de preventieve werking van het ontmoedigingsbeleid wordt communicatie in diverse vormen ingezet. Het protocol ligt gedurende de looptijd van dit project tot 1 januari 2008 voor eenieder ter inzage bij Gemeente Bergen, Raadhuisstraat 2, Nieuw Bergen Gemeente Gennep, Ellen Hoffmanplein 1, Gennep Gemeente Horst aan de Maas, Wilhelminaplein 6, Horst Gemeente Meerlo-Wanssum, Beatrixstraat 2, Meerlo Gemeente Mook en Middelaar, Raadhuisplein 6, Mook Gemeente Sevenum, Raadhuisplein 1, Sevenum Gemeente Venray, Raadhuisstraat 1, Venray mei 2007 de voorzitter van de Stuurgroep project Het Groene Goud, P. Mengde De partners van het project Het Groene Goud zijn: Essent Netwerkgemeente Bergen GennepHorst aan de Maas, Meerlo-Wanssum, Mook en Middelaar, Sevenum en Venray, LLTB, openbaar ministerie, politie Limburg Noord, provincie Limburg, UWV, Wonen Limburg, Woningcorporatie Destion en Woonmaatschappij Maasland. - Veltum - instellen 30 km/u zone voor het woongebied liggend achter de Kulutweg vanaf de aansluitingen Eligiusweg - Adelbertweg en voor het woongebied dat omsloten wordt door de Feldberglaan - Karpatenlaan - Kulutweg. U kunt de desbetreffende stukken van 29 juni 2007 tot en met 9 augustus 2007 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Bouwvergunningen - Wijnruit 46 - serre (nr. ba070306) - Wilhelmina Sangersstraat 28 - verwijderen garagedeur, plaatsen kozijn (nr. ba070305) - Merseloseweg ongenummerd - bouwen woning (nr. ba070304) - Jofferpas 1 - bestaande garage en berging ombouwen tot praktijkruimte en berging (nr. ba070303) - Oostsingel 36 - bouwen woning (nr. ba070302) - Van Berlostraat ongenummerd - plaatsen van een projectbord (nr. ba070301) - Kleindorp ongenummerd - bouwen woning (nr. ba070300) - Kempweg 36 - plaatsen van 2 kozijnen in zijgevel (nr. ba070299) - Kempkensberg 4 - vergroten van een vleesvarkensstal (nr. ba060298) - Look 24 - overkapping voor fietsen (nr. ba070297) - Twistweg 9 - veranderen boerderij (nr. ba070296) - Klein Oirlo 12 - vergroten bedrijfsgebouw (nr. ba070295) - Klein Oirlo 12 - bouwen rundveestal en sleufsilo (nr. ba070294) - Eijkenhofweg 4 - bouwen woning (nr. ba070293) - Mina Krusemanstraat 46 - veranderen garage (nr. ba070292) - Nicolaashof 20 - vergroten woning (nr. ba070291). Sloopvergunningen - Stationsweg 82 - schuur (nr. slp070051) - Eijkenhofweg 4 - woning (nr. slp070052) - Twistweg 9 - slopen stal, buitenspouwblad en alle daken (nr. slp070053) - Stationsweg 46 - slopen van gebouwen aan De Korte Dijk 1 en 2 op het terrein (slp070054). De aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze/bezwaar indienen. Burgemeester en Wethouders zijn van plan, met toepassing van de uniforme openbare voorbereidingsprocedure, vrijstelling van het bestemmingsplan te verlenen voor de volgende projecten: Voorgenomen vrijstellingen van bestemmingsplan of doorbreking aanhouding - Stationsweg 46 - oprichten 74 zorgwoningen en aanleggen 30 parkeerplaatsen (nr. ba060514). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 29 juni 2007 t/m 9 augustus 2007 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke ziens wijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U wordt dan uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Tegen het definitieve besluit kunt u later alleen beroep indienen, wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze hebt ingediend of wanneer u aantoont dat u daartoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Burgemeester en Wethouders zijn van plan medewerking te verlenen voor: - De Schans 2 - terrasoverkapping (nr. ba070279). U kunt de betreffende stukken van 29 juni 2007 t/m 12 juli 2007 (twee weken) inzien. Tijdens de inzage termijn kunt u een schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Burgemeester en Wethouders zijn van plan medewerking te verlenen voor: - Lovinckplein 12 - plaatsen van een blokhut (nr. ba070278). U kunt de betreffende stukken van 29 juni 2007 t/m 9 augustus (zes weken) inzien. Tijdens de inzage termijn kunt u een schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Vrijstellingen en bouwvergunningen zonder UOV - Vloetweg 9 - woning (nr. ba070103, verzenddatum 18 juni 2007) - Smakterweg 110 - 112 - 114 - Logistiek bedrijfsgebouw (nr. ba070004, verzenddatum 21 juni 2007) - Mina Krusemanstraat 40 - dakkapel (nr. ba070032, verzenddatum 20 juni 2007) - Mina Krusemanstraat 38 - dakkapel (nr. ba070033, verzenddatum 20 juni 2007). U kunt de desbetreffende stukken zes weken inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Verkeers zaken. - Akelei 20 te Venray verlening uitwegvergunning. U kunt de desbetreffende stukken van 29 juni 2007 tot en met 9 augustus 2007 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Verkeerszaken. - Pavanestraat - voor 1 berk (dood), geen herplant - Keizersveld 19 - voor 1 berk, geen herplant - Kulutweg - voor 1 eik en 5 berken i.v.m. aanleg wadi, herplant 3 bomen - Julianasingel 50 - voor 1 kastanje, herplant 1 kastanje op termijn i.v.m. kastanjeziekte - Griegstraat 14 - voor 1 iep (iepziekte), herplant 1 boom - Oirloseweg - voor 1 esdoorn (dood), herplant 1 boom - Brukske Centrum - voor 1 esdoorn (dood), herplant 1 boom - Henri Dunantstraat - voor 2 haagbeuken (dood), herplant 10 bomen - Casimirhof - voor 1 haagbeuk, geen herplant in het kader van dunning. U kunt de desbetreffende stukken van 29 juni 2007 tot en met 9 augustus 2007 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Verkeerszaken. Algemene Maatregel van Bestuur (8.40 Wm) Besluit melkrundveehouderijen Wm - Heidse Peelweg 46 te Ysselsteyn - dhr. T.M.P.G. Jenniskens, Heidse Peelweg 46 te Ysselsteyn in verband met het oprichten van een melkrundveehouderij. De inrichtingen moeten voldoen aan de voorschriften opgenomen in de bijlage bij het desbetreffende besluit. U kunt de desbetreffende stukken van 29 juni 2007 t/m 13 juli 2007 inzien. Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor de inrichting gelegen aan: - Ringweg 8a te Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan Mts. van Dijck, Ringweg 8a te Ysselsteyn voor een varkensfokkerij - Keizersveld 52c te Venray - een oprichtingsvergunning te verlenen aan Royal Floor Care bv, Keizersveld 52c te Venray voor een inrichting bestemd voor de op- en overslag en verwerking van vloeistoffen en chemicaliën - Scheiweg 7 en 9 te Leunen - een revisievergunning te verlenen aan A. Claessens, Scheiweg 7 te Leunen voor een varkenshouderij en paardenfokkerij. Aan de vergunningen worden voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 29 juni 2007 t/m 9 augustus 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij Burgemeester en Wethouders naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Burgemeester en Wethouders hebben besloten voor de inrichting gelegen aan: - Zeilbergseweg 10 te Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan Mts. Vergeldt-van Beers, Zeilbergseweg 10 te Ysselsteyn voor een vleesvarkens- en zoogkoeienhouderij met akkerbouw - Pauwweg 12 te Oirlo - een revisievergunning te verlenen aan Mts. Pouwels-Egelmeers, Pauwweg 12 te Oirlo voor een vleesvarkenshouderij en akkerbouwbedrijf - Pelgrimslaan 2 te Smakt - een revisievergunning te verlenen aan J. van Dijck, Heidseweg 9 te Heide voor een vleesvarkenshouderij. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 29 juni 2007 t/m 9 augustus 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - belanghebbende bent en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Het beroepschrift moet worden ondertekend en tenminste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht (en een kopie van het besluit) - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u de voorzitter van genoemde afdeling vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een folder over de beroepsprocedure kunt u aanvragen via Postbus 51, 0800-8051, of via www.postbus51.nl. Informatie vindt u ook op www.raadvanstate.nl. Burgemeester en Wethouders hebben een ontheffing verleend voor de inrichting gelegen aan: - Pauwweg 12 te Oirlo - Mts. Pouwels-Egelmeers, Pauwweg 12 te Oirlo, voor het lozen van koelwater in de bodem. Dit onder oplegging van voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 29 juni 2007 t/m 9 augustus 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag) wanneer u: - belanghebbende bent en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Voor het indienen van een beroepschrift zie onder Wet Milieubeheer, Besluiten. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een beoordeling voor de aanmeldingsnotitie milieueffectrapportage heeft plaatsgevonden voor: - Puttenweg 43 en 45 te Ysselsteyn - Mts. van Asten, Puttenweg 45 te Ysselsteyn, voor het wijzigen van een varkensfokkerij, vleesvarkenshouderij en landbouwproductiebedrijf - Rotven 7 te Oirlo - W.B.C.M. Janssen, Hoofdstraat 46 te Oirlo, voor het oprichten van een vleesvarkenhouderij - Weverslo 2 te Merselo - F.E.A. Janssen, Weverslo 2 te Merselo, voor het wijzigen van een varkensfokkerij, vleesvarkenshouderij en landbouwproductiebedrijf. Vanwege het ontbreken van bijzondere omstandigheden waaronder de activiteiten plaatsvinden, is er geen noodzaak tot het opstellen van een milieueffectrapportage. U kunt de desbetreffende stukken van 29 juni 2007 t/m 9 augustus 2007 inzien. Deze beslissingen zijn niet vatbaar voor bezwaar of beroep, tenzij deze beslissing de belanghebbende los van het voor te bereiden besluit rechtstreeks in zijn belang treft. 28 juni 2007 Burgemeester en Wethouders van Venray De levensmiddelenbon ter waarde van 50 euro is bij de trekking van dinsdag 26 juni gevallen op lotnummer 2005330 bij VIP Ysselsteyn (Coöp). De bon kan worden ingewisseld bij deze Coöp. Op vertoon van het winnende lot kan de winnaar zijn prijs ophalen aan de publieksbalie van het gemeentehuis. U krijgt de loten als u lege petflessen of lege drank blikjes inlevert bij de VIP-terminals. Elke week wordt een levensmid delenbon van 50 euro verloot en eenmaal per maand 1 minuut gratis winkelen. de schaapskudde voor het eerst in de wadi aan de Wilhelmina Sangerstraat gegraasd, onder leiding van een herder. Verschillende buurtbewoners kwamen nieuwsgierig naar buiten en maakten een praatje met de herder. De schapen verdwenen bijna uit het zicht door de hoeveelheid grassen en kruiden in de dieper Maaiwerk De kudde heeft de afgelopen vier weken een route gemaakt van de wadi's in de Brabander, de sloot kanten aan de Macroweg in Smak- terheide tot het grasveld tussen de A73 en Keizersveld en Landweert. De schapen vervangen het maai werk en komen ongeveer tweemaal per jaar in dit gebied om te grazen. Dat doet de gemeente om de groei van bloemrijke gewassen te stimu- gelegen wadi. Het is een opvallend groeizaam seizoen, aldus de herder "We moeten steeds onze planning aanpassen". Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redactie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontlenen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de hoofdredactie. Hoofdredactie Team Communicatie gemeente Venray, 52 33 33 Eind redactie Centennial Communicatie, Venray Fotografie gemeente Venray, Lé Giesen, Mijntje Wismans, Gé Hirdes Basisontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 20