Nieuwe sporthal op zijn vroegst medio 2010 Mirte van Loenen voorzitter Europees Jeugdparlement Plan voor 'geluidsarm' racecircuit Extra aandacht voor Landweert 'Geen grote races in vogelbroedseizoen' Julicher Meijer POLO'S WOMAN r -T i PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Venray - Tel. 0478 - 521 070 SCHEIDEN DAT DOE JE SAMEN 25-70% KORTING MAN Boek bestellen? km PEEL EN MAAS Donderdag 14 juni 2007 - Pagina 3 Sjoerd Ewals (CDA): "Het is veel te laat, de nood is zeer hoog" De nieuwe sporthal, annex evenementenhal, komt er op zijn vroegst pas medio 2010. Dat meldde wethouder Emonts (PvdA) donderdag in de com missie Maatschappelijke Dien sten. Voor het CDA betekent dit een forse teleurstelling. "De nood is zeer hoog bij de sportverenigingen", zei Sjoerd Ewals. "De noodzaak is er nu al. Pas in 2010 vinden we veel te laat." Het college heeft juist de sporthal losgekoppeld van het multifunctioneelcentrum (mfc) om vaart te kunnen maken. De sporthal, een investering van 3,3 miljoen euro, zal pal naast De Wet- teling aan de Zuidsingel gebouwd worden. Het restant van het voor bereidingskrediet van 300.000 euro voor het mfc, wordt nu over geheveld naar de sporthal. Alle partijen konden zich vinden in het voorstel de sporthal met voor rang te behandelen. "Ga gauw aan de gang",zei Elly van Dijck (PvdA). "De sporthal moet er snel komen", vond ook Ingeborg de Barbanson (WD).Tom van den Hoek (Lokaal Aktief) zei dat de scholen en ver enigingen staan te springen om een sporthal. Het viel de commis sieleden dan ook koud op het dak toen Emonts met de mededeling kwam dat de sporthal er pas over drie jaar zal zijn. "Ik weet dat het heel lang duurt. Maar eerder kan echt niet", aldus Emonts die verze kerde dat het mfc gewoon door loopt. "Eind van dit jaar komt er een projectvoorstel." Sjoerd Ewals zei dat veel Ven- rayse sportverenigingen noodge dwongen uitwijken naar hallen in Meerlo, Sevenum en Deurne. De CDA'er vroeg ook de gebruikers raad bij het ontwerp van de hal te betrekken. Wethouder Emonts reageerde dat het hem bekend is dat sportclubs buiten Venray moe ten sporten. "Ik ken de nood. Als de sporthal er sneller kan komen, zal ik het zeker doen." De 16-jarige Mirte van Loe nen uit Merselo was vorige week commissievoorzitter tijdens het Europees Jeugd parlement in Maastricht. In totaal namen twaalf Limburg se scholen deel aan dit debat. Iedere school vertegenwoor digde een Europees land. De leerlingen van het Raayland College waren het gezicht en de stem van Finland. Als com missievoorzitter had Mirte van Loenen een neutrale rol in het debat. Een leerzame en ener verende ervaring. "Het Europees Jeugdparlement is een stichting die is opgericht om jongeren in contact te laten komen met de Europese politiek. De EU en Europa worden steeds belangrijker en daarom wil deze stichting de bewustwording hier van bij scholieren vergroten. Vorig jaar hadden we een discussie op school over Europa en dat vond ik erg leuk. Aan het eind van dat debat vertelde de leerkracht mij dat ik door was naar de Limburgse voorronde. En dat terwijl ik niet eens wist dat er iets te winnen was met de discussie. In 2006 was ik als deelnemer van de partij bij de Limburgse en nationale voor ronde. Dit jaar heb ik als commis sievoorzitter deelgenomen aan de Limburgse voorronde en uiteinde lijk aan het Europees Jeugdparle ment." "Het was een leuke en leerzame ervaring. Van 3 tot en met 7 juni ben ik in Maastricht geweest. Ik was voorzitter van de commissie constitutionele zaken en we heb ben heel wat vergaderd met ons clubje. In onze commissie zat van iedere school een deelnemer die een bepaald land vertegenwoor digde. We hebben verschillende onderwerpen behandeld, waaron der de Europese grondwet. Vooraf hebben we ook een teambuilding gehad, om ook de andere leden van onze commissie goed te leren kennen. We zijn gaan rodelen en lasergamen in Valkenburg. Tijdens de vergaderingen moesten we allereerst de problemen zoeken die in Europa heersen. Er komt dan een discussie op gang hoe ieder land hier tegenaan kijkt en uiteindelijk is het de bedoe ling dat er een compromis wordt gesloten. Tussendoor hebben we nog een bedrijfsbezoek gebracht aan Sabic Europe. En uiteindelijk was er op de laatste dag nog het plenaire debat in de Statenzaal van het Provinciehuis, wat eigen lijk het belangrijkste was. Daar zaten we met alle commissies en alle landen bij elkaar en zijn alle resoluties doorgesproken.' "Ik vond het Europees Jeugd parlement een leuke en leerzame ervaring. Vooraf wist ik eigenlijk vrij weinig over de Europese poli tiek, maar nu realiseer ik me dat het wel heel belangrijk is. Ik kan het andere scholieren zeker aan bevelen. Behalve de extra kennis die je opdoet over de Europese politiek, zijn er ook nog vele ande re vaardigheden die je er goed kunt ontwikkelen. Een goede communicatie is heel belangrijk, evenals goed kunnen discussië ren en argumenteren. En je leert hoe de verschillende standpunten uiteindelijk samen een compro mis vormen. Daarnaast waren de avondprogramma's ook leuk en gezellig. Kortom, iedereen die de kans krijgt moet zeker meedoen!" Door een optimale geluids afscherming van het nieuwe racecircuit kan de overlast voor de directe omgeving en Merselo flink worden beperkt. Er komt bovenop de aar den geluidwal een gekanteld scherm met een totale hoogte van 12,6 meter. Het scherm sluit aan beide kanten aan op de hoofdtribune en krijgt dezelfde vorm als de dakcon structie. Het overhellende scherm hangt tot vier meter boven de grote racebaan. Het wordt aan de binnenkant bekleed met geluidabsorbe- rend materiaal. Dit staat in de milieueffectrap portage (mer) die is opgesteld door het bureau Haskoning. Met bovengenoemde oplossing blijft er nog een 'overlastgebied' van zestig hectare over waarin de grenswaarde van 50 dba wordt overschreden. Hierbinnen ligt één woning. "De geluidsoverlast wordt gigantisch teruggedrongen", zei projectleider Theo van Tilburg maandag in de commissie Stede lijk Ontwikkeling. Wethouder Teu- nissen (Lokaal Aktief) sprak van 'pure winst' voor de inwoners van Merselo. De mer dient als basis voor het op te stellen bestemmingsplan en de milieuvergunning. Het geluid is het meest promi nente onderwerp. Het voorne men was een geluidswal van tien meter hoogte die niet aansloot op de hoofdtribune. Tijdens de races zouden de open hoeken gedicht worden met mobiele schermen. Uit nader onderzoek blijkt dat de hoogte en vorm van de geluidsafscherming cruciaal is. Bij een geluidswal van vijftien meter neemt het gebied dat over last ondervindt al met 30 procent af ten opzichte van een scherm van tien meter. Er is nu een opti male oplossing gekozen met een gekanteld scherm en een volledig gesloten constructie. De aarden geluidswal wordt aangelegd met 80.000 kubieke meter licht ver- ontreiniede erond van kwaliteits klasse 1Deze grond komt vrij bij verschillende werkzaamheden in Venray en wordt met vrachtwa gens aangevoerd. Het beoogde gebied aan de zuidzijde van de Bakelsedijk doet nu nog dienst als landbouwgrond, voornamelijk voor akkerbouw. De omgeving bestaat verder vooral uit bos. Aan de noordzijde grenst het aan het huidige circuit en aan de westkant ligt de luchtmachtba sis. Het nieuwe circuit telt straks vier racebanen. Helemaal bui tenom komt een geasfalteerde ringbaan van 836 meter lang (een halve mijl) en een breedte van 15 meter. Naast autoraces kan deze baan ook gebruikt worden voor het testen. Binnen de grote baan komen drie kleinere banen. Een ovale baan voor stockcarraces, een bochtiger circuit voor karts en een zandcircuit voor crossmo toren. Het racecomplex heeft negatie ve gevolgen voor het landschap. Vooral door de hoogte valt het als grootschalig element sterk op. Door de kanteling van het scherm wordt het geheel wel iets minder massaal. Door beplanting van de wal wordt het geheel na verloop van tijd meer aan het zicht ont trokken. De mer doet het voorstel voor een vegetatiedak bovenop de hoofdtribune en het gekantelde geluidscherm. Waardoor het cir cuit in de wintermaanden meer opgaat in het landschap. Tevens dient het als warmte-isolatie voor de tribunes. Het regenwater dat valt op de geasfalteerde banen in de arena en de grote parkeerplaats - de paddock tussen het circuit en de Bakelsedijk - is mogelijk veront reinigd met olie of benzineresten. Het water moet daarom eerst naar een olieafscheiding om er gezui verd te worden. Daarna wordt het water binnen het gebied geïnfil treerd in de bodem. Het huishou delijk afvalwater wordt via de riolering afgevoerd. In vergelijking met de huidige situatie is er spra ke van een sterke verhel erin i' In de mer wordt het maatschap pelijk belang aangetoond. In Noord- en Midden-Limburg zijn geen alternatieven. Het circuit heeft een duidelijk een regionale functie en door de concentratie van lawaaisporten op een plek, wordt de totale overlast beperkt. Binnen een straal van honderd kilometer liggen er nog vier circuits in Brabant. De Lansard (Veldhoven), Eurocircuit (Valkens- waard), Kartcircuit (Berghem) en Wolfsbosch (Gemert). Maar al deze banen bieden geen moge lijkheid voor stockcarraces wat de grote publiekstrekker voor De Peel is. De verenigingen KCPK (kart), SMC Venray, Motor Crossclub Ven ray en Stockcarracing de Peeldri- vers krijgen onderdak in het complex. Ze tellen samen onge veer zeshonderd leden. Daarnaast kan de nieuwe accommodatie gebruikt worden als oefenruimte voor nooddiensten (brandweer en hulpverlening), het testen van motorvoertuigen en bedrijfsfees ten. Het terrein aan de Bakelsedijk kreeg destijds de voorkeur boven de alternatieven aan de Beem- dweg (tussen Oirlo en Leunen) en een locatie aan de Metaalweg in Venray. In de mer staat dat de maatschappelijke acceptatie voor de Bakelsedijk, vooral historisch gezien, veel groter is dan voor de beide alternatieven. Dat bleek ook uit het referendum dat in maart 2006 is gehouden. Het nieuwe circuit kan plaats- bieden aan 10.000 bezoekers. Het is vanaf de Peelweg makkelijk bereikbaar. Ook fietsers kunnen het circuit goed bereiken. Met het openbaar vervoer is het veel slechter gesteld. De dichtstbijzijn de bushalte ligt op 3,5 kilometer aan Grootdorp in Merselo. In de afgelopen drie jaar hebben zich geen calamiteiten voorgedaan waarbij het publiek betrokken was. Wel vonden er drie ongeval len plaats waarvan een met dode lijk afloop (in 2005). Theo Mulders (Samenwerking) is hlii dat de nrocednre weer een stap verder is. "Hoe sneller, hoe beter het is voor iedereen. Ook voor de omwonenenden die veel minder geluidsoverlast zullen erva ren." De SP zet grote vraagtekens bij het maatschappelijk belang. "We hebben ook onze twijfels over minder geluidsbelasting. We worden er niet vrolijk van", aldus Elianne Sweelssen. Nieuws uit Venray en omgeving leest U in een abonnement waard 'Subsidies voor 1 juli bekend' Uiterlijk 1 juli zijn alle vereni gingen in de gemeente Venray op de hoogte gebracht van de toegekende subsidie. Dat meldde wethouder Van der Broeck in de commissie Maatschappelijk Diensten op een vraag van CDA- raadslid Sjoerd Ewals. "Veel vereni gingen zijn sterk afhankelijk van de gemeente", zei Ewals. "Ze zijn bezig met de begroting voor 2008 maar de subsidies zijn nog niet door de gemeente vastgesteld." Verenigingen moeten jaarlijks voor 1 mei het subsidieverzoek indienen. "Dan hebben we acht weken de tijd om het te bekijken en af te handelen. Binnen die ter mijn gebeurt het ook", beloofde Van der Broeck. Peel en Maas: midden in de samenleving Weekblad Peel en Maas staat midden in de Venrayse samen leving. Oprechte maatschappelijke betrokkenheid bij de Ven rayse gemeenschap is een van de typische kenmerken van boek- en kantoorvakhandel, uitgeverij en drukkerij Van den Munckhof. Elders in deze editie van Peel en Maas treft u vier pagina's aan over een onderwerp dat alle inwoners van de regio Venray na aan het hart ligt: het ziekenhuis. Sinds de reorganisatie zeven jaar geleden werd aangekondigd, heeft de Stichting Behoud Basiszorg Ziekenhuis (BBZV) gestreden om het Venrayse ziekenhuis open en intact te houden. Nu wil de stichting met alle betrokken partijen in de gezondheidszorg de balans opmaken: wat is er gebeurd, waar staan we nu, en waar gaan we heen met de acute-zorgverlening in de regio Venray? Van den Munckhof ondersteunt dit initiatief van harte. Het bedrijf biedt de stichting deze week dan ook letterlijk de ruimte in Peel en Maas om dit voor de Venrayse bevolking zo belangrijke onderwerp voor het voetlicht te brengen. Dat is typerend voor de maatschappe lijke betrokkenheid van Van den Munckhof. Het kantoor voor VENRAY en omgeving Echtscheiding allimentatie omgangsregeling ADVOCATEN arbeidsrecht De politie gaat na een reeks van incidenten extra toezicht houden in de wijk Landweert. Dat is de uitkomst van het gesprek dat het buurtcomité maandagavond met de politie en de gemeente had. De buurt bewoners hebben erop aan gedrongen vooral te surveil leren in de nachtelijke uren waarin de meeste criminaliteit gepleegd wordt. Sinds een jaar is de vernielzucht in een deel van Landweert, in de omgeving van het Koninginne- kruid, sterk toegenomen. Brand stichtingen, ingegooide ruiten, vernieling en diefstal van auto's waren schering en inslag. In het vorige weekeinde werd de pick- nickbank op het speelterrein aan het Koninginnekruid in brand gestoken. Alerte bewoners wis ten te voorkomen dat de brand zich verder uitbreidde. Voor veel wijkbewoners is de maat nu vol. Ze zijn de onrust en vernielingen meer dan zat. Woordvoerder Leo Everaerts toont zich tevreden over het gesprek van maandag. "Het was een open gesprek. De politie heeft toegezegd om regelmatig te con troleren en te surveilleren in Land weert. Maar tegelijk geven ze aan dat er te weinig mankracht is om echt goed op te kunnen treden." Er loopt nog een onderzoek naar de daders van de vernielingen. Maar ook vanwege tijdsgebrek worden er geen snelle vorderin gen gemaakt. Ondanks de geringe concrete toezeggingen is het buurtcomité toch enigszins gerust gesteld. "We hebben ook om een terugkoppeling gevraagd. De poli tie heeft op haar beurt gevraagd direct te bellen als we iets merken of zien. Zodat ze direct in actie kunnen komen", aldus Everaerts Enkele wijkbewoners overwe gen bewakingscamera's aan te schaffen.Vooral als preventief mid del. "Dit mag alleen maar op eigen terrein. Het is niet toegestaan de camera's op de openbare ruimte te richten. Daarvoor moet eerst toestemming worden gevraagd", zegt Everaerts die blij is met de alertheid van de wijkbewoners. "Vorige week bij de brand heb ben ze fantsatisch werk verricht. We hopen nu allemaal dat de rust weer terugkeert. Landweert is een fijne wijk. We willen weer als voor heen er in alle rust en met plezier kunnen wonen." Geen uurtarief, maar vooraf vaste prijs Gratis intakegesprek DE SCHEIDINGSWEG 'Geen privézaken in burgerverslag' Het CDA vindt dat burgemees ter Waals geen privézaken meer mag vermelden in zijn burgerjaar verslag. Zo meldt Waals bij een opsomming van de 'belangrijkste afspraken' uit 2006 dat hij weke lijks gaat golfen in Geijsteren."Om mijn conditie op peil te houden". Ook schrijft de burgemeester dat hij in juli drie weken op vakan tie naar Frankrijk is geweest. "De burgemeester moet alleen zaken vermelden die des gemeente zijn", zei Joos Linksens (CDA) in de commissie Middelen. "Privézaken horen er niet in thuis." Het nieuwe racecircuit aan de zuidkant van de Bakelse dijk in Vredepeel blijkt grote invloed te hebben op de natuur. Het motorsportlawaai verjaagt beschermde vogels en door de aanleg van de raceba nen raken de veldleeuwerik en graspieper hun broedplaat sen kwijt. Beide vogels komen voor op de beschermde rode lijstsoort. Dit staat in de opge stelde milieueffectrapportage (mer). Het voorstel is om tij dens het broedseizoen, tussen half maart en half mei, geen grote racewedstrijden te hou den. Normaal begint het race seizoen in april. Het nieuwe circuit neemt onge veer vijftien hectare in beslag. De biotopen van de grutto en van de roofvogels buizerd, havik en sperwer worden door de komst van het circuit eveneens sterk bedreigd. Het plangebied ligt in de POG (provinciale ontwikke lingszone groen). Het verlies aan natuur moet elders in Venray wor den gecompenseerd. In de omringende bossen en op de luchtmachtbasis zijn nog meer broedplaatsen van strikt beschermde vogels aangetroffen. Zoals de boomleeuwerik, bosuil, groene specht, grote en kleine bonte specht, zwarte specht, torenvalk en nachtzwaluw. Van de grote bonte specht zijn zelfs zeventien broedparen gevonden. Bij de andere vogels is het aantal vier of minder. In het onderzoek is de invloeds sfeer van het circuit bepaald op een geluidsnorm van 42 dba. In en rond het gebied zijn ook verschillende zoogdiersoor ten aangetroffen die onder de bescherming van de Flora- en fau nawet vallen. Bijvoorbeeld de das, diverse vleermuizen, de vos en de eekhoorn. De beoogde locatie voor het circuit doet vooral dienst als voedselgebied voor zoogdie ren. Het gebied blijkt minder geschikt voor amfibieën en rep tielen. In het zuidelijk gelegen ven zijn wel de beschermde soorten de heikikker, vinpootsalamander en de poelkikker waargenomen. Maandag in de commissie Stede lijke Ontwikkeling toonde alleen de SP zich kritisch. "De natuur is de klos", zei raadslid Elianne Sweelssen. Een grote raadsmeer- derheid is evenwel voorstander van verplaatsing. Met de komst van de nieuwe accommodatie verdwijnt het hui dige illegale circuit De Peel. Het ligt er al ruim dertig jaar zonder milieuvergunning en zonder goed gekeurd bestemmingsplan. Met het verdwijnen van circuit kan 7,7 hectare worden teruggegeven aan de natuur. Het ligt middenin de EHS (ecologische hoofdstruc tuur). De restanten van het oude circuit moeten op een milieuhygi ënisch verantwoorde wijze wor den afgevoerd en verwerkt. De voormalige stortplaats moet wor den gesaneerd. Van twee nabijge legen agrarische bedrijven zijn de ammoniakrechten opgekocht wat een positieve invloed heeft op de ontwikkeling van de natuur. Verdachte overvallen aangehouden De politie Limburg-Noord heeft dinsdagmiddag een 36-jarige man uit Wellerlooi aangehouden voor de roofovervallen op twee tank stations. De man wordt ervan verdacht op 31 maart van dit jaar een tankstation aan de Brugstraat in Wanssum overvallen te hebben. Hij zou hierbij een tankstationbe- diende onder bedreiging van een vuurwapen hebben gedwongen om enkele honderden euro's uit de kassa aan hem te geven. Eer der, op 22 maart van dit jaar, had dezelfde verdachte een soortgelij ke overval gepleegd op een tank station aan de Deurneseweg in Heide. In beide gevallen reed de man met een personenwagen weg na de overval. Dankzij aandacht in een uitzending van Opsporing Verzocht en De Gouden Tip heeft de politie de man kunnen achter halen en aangehouden. Gentiluomo Hugo Boss McGregor GEHELE DAMESCOLLECTIE PAUL BROUWER MODE Vervolg voorpagina Vierdaagse een groot feest Basisschool De Kruudwis groep 3A 20) Basisschool De Landweert 21) Basisschool St. Petrus Ban den groep 3B 22) Basisschool De Kruudwis groep 4B 23) Basis school Coninxhof groepen 3-4 24) Basisschool St. Oda Ysselsteyn 25) De Natuurvrienden van St. Jan Merselo 26) Basisschool De Vlas wei groep 3A 27) Basisschool De Toverbal groep 4 28) Basisschool De Meulenbeek Oostrum groep 3 29) Basisschool St. Oda Ysselsteyn 30) Basisschool De Landweert 31) Basisschool St. Petrus-Banden groep 3A 32) Basisschool De Bon gerd groepen 3, 4 en 5 33) Basis school De Flierefluit groepen 1,3 en 4 34) Basisschool De Vlaswei groep 3B 35) Basisschool St. Oda Ysselsteyn 36) Basisschool De Foekepot groepen 3-4 37) Basis school De Hei groepen 3,4 en 5. Gelegenheidsgroepen: 1) Kleine Jeugd Castenray 2) Gymnastiek vereniging Wanssum 3) Stichting Jongerenwerk Machutus Oirlo 4) De Stappertjes Meerlo. 10 kilometer middenbouw: 1) Basisschool De Hommel groep 5A 2) Basisschool De Toverbal groep 5 3) Basisschool De Vlaswei groep 5 4) Basisschool De Kruudwis groep 5A 5) Basisschool De Meulebeek Oostrum groep 5 6) Basisschool De Landweert 7) Basisschool De Landweert 8) Basisschool De Meent Leunen groep 5 9) Basis school St. Oda Ysselsteyn 10) Basisschool De Hommel groep 5B 11) Basisschool Coninxhof groep 512) Basisschool De Kruud wis groep 5B 13) Basisschool St. Petrus Banden groepen 5A-5B 14) Basisschool De Foekepot groepen 2-3-4-5 15) Basisschool De Hom mel groep 5C 16) Basisschool St. Oda Ysselsteyn. Bovenbouw: 1) Basisschool Antonius Veulen groep 5 t/m 8 2) Basisschool De Kruudwis groepen combiklas 6/7 3) Basisschool De Meulebeek Oostrum groep 7 4) Basisschool De Hommel groep 6 5) Basisschool De Meent Leunen groep 6 6) Basisschool De Meu lebeek Oostrum groep 6 7) Basis school De Kruudwis groepen 6-7 8) Basisschool De Vlaswei groep 6 9) Basisschool Coninxhof groe pen 6-7 10) Basisschool De Hom mel groepen 7A-7B 11) Basisschool De Meent Leunen groep 7 12) Basisschool De Vlas wei groepen 7-8 13) Basisschool De Landweert 14) Basisschool De Toverbal groepen 7-8 15) Basisschool St. Petrus-Ban den groep 6 16) Basisschool St. Petrus Banden groepen 6-7 17) Basisschool De Toverbal groep 6 18) Basisschool St. Petrus Banden groep 7 19) Basisschool De Hei groepen 6-7-8. Gelegenheidsgroepen: 1) Stich tingjongerenwerk Machutus Oirlo 2) De Stappertjes Meerlo 3) Stichting Jeugdwerk Castenray (SJWC) 4) Big Family 5) Zangers van St. Frans. 15 kilometer bovenbouw: 1) Basisschool De Hommel groe pen 8A en 8B 2) Basisschool De Kruudwis groep 8 3) Basisschool Coninxhof groep 8 4) Basisschool De Meent groep 8 5) Basisschool St. Oda Ysselsteyn 6) Basisschool De Landweert 7) Basisschool St. Petrus Banden groep 8. Gelegenheidsgroepen: 1) Scou ting De Peelspeurders. van den munckhof www.vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redactie Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Henk Willemssen redactie@vandenmunckhof.nl Advertenties: Arie Snellen e-mail: asnellen@ vandenmunckhof.nl telefoon: 0478-58 27 27 Tarieven op aanvraag e-mail: advertentie@ vandenmunckhof.nl Aanleveren advertenties: Uiterlijk dinsdag 18.00 uur. Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Verspreidingsbureau Periodiek - Tel. 0478-582877 uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. Abonnementen: 19,95 (postcode 58..) 35,50 (overige binnenland) Gratis kennismakingsgesprek De juiste weg in de goede richting Hans Peeters 077 3523359 of 06 53264978 Bezoek onze websitewww.scheidingsweg.nl NU VANAF €15.- WILHELMINASTRAAT 2-4 VENRAY TELEFOON 0478 510943 www.paulbrouwer.nl

Peel en Maas | 2007 | | pagina 3