Venrayse turners St. Christoffel succesvol Spio synchroon- zwemmen presenteert 'Dromen' Basketbalpromotie in hartje Venray Justin en Marijn derde op NK Drie generaties doen van zich spreken Veltumse Jeugddag Niets! PEEL EN MAAS i Boek bestellen? r t 1 PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 14 juni 2007 - Pagina 28 BC Common Sense BC Venray BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub BC Doublet BC 2002RV NRBC Venray Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Zomerbridge Bridgen in zomerperiode Zaterdag 16 juni op Schouwburgplein ti Zomerdrive 2007 van den munckhof bv www.vandenmunckhof.nl Mudhunters Met Vaderdag naar Shrek 3 Roodbeen Groenvoorzieningen jubileert OPEN DAG Aanpakken van stress Wat gebeurt er als U niet adverteert De prijsuitreiking van de clubkam pioen heeft plaatsgevonden. Club kampioenen zijn Henny Alkemade en Gert Claessens. Op de eerste plaats in rood en dus kampioen in die kleur zijn Annie en Onnic Karagozyan. Ver der is er vrij gebridged. In geel waren met 62,50 procent Annie en Onnic Karagozyan de winnaars. Tweede met 61,45 procent waren Jo Linders en Jeanne Korsmit. Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven bezetten de derde plek met 59,37 procent. In rood waren Bets Bistervels en Nel Lagarde de beste met 60,42 procent, gevolgd door Wil Tacken en Martien Verheijen met 59,72 procent. Derde met 56,25 procent waren Nel Gorree en Leny Worst. De traditionele aspergedrive is gespeeld. Het was een feestelijke speelavond, afgesloten met voor iedereen een zomerse prijs en een kop aspergesoep. In de gele lijn waren Miets Bisscheroux en Hilde Kooien ervaren geelspelers als Doke Verheijen met Toos Willems en Anny Boekholt met Jan Steinvoort duidelijk de baas. In de rode lijn waren de ver schillen wat kleiner. Wies Appels met Charlotte Olislagers, Irene Camps met Jaques Jeurissen enTrerese Scheaffers met Wim Vervuurt waren hier de bes ten. In de groene lijn had de rust Marij Pierey en Jan Roelof de Pijper goed gedaan. Zij waren net iets sterker dan Frans van de Heuvel met Marie Ker sten en Jan Mater met JanVoesten.Tot het einde van het seizoen zijn er nog drie speelavonden. Er is vrij gespeeld en Mientje had een paar leuke prijsjes beschikbaar gesteld. In de gele lijn ging de eerste plaats naar Francien Haegens en Jeu Steeghs met 65.63 procent. Tweede waren Bets Bistervels en Corry van Meyel met 58.85 procent, gevolgd door Jo linders en Diny Steegs met 54.17 procent. In groen waren Miny en Wiel Verhoeven de beste met 60.42 procent. De tweede plek was voor Leny Jenniskens en Yorgo Canli met 58.85 procent. De derde plaats ging naar Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek met 54.69 procent. Tijdens de laatste ladderavond waren de beste in geel Toon den Brok en Jaqueline v.d. Slik met 56.94 pro cent, gevolgd door Harrie en Riet Willems met 55.56 procent. Derde waren Aike van Glab beek en Marijke v.d. Boom met 53.47 procent. In de rode lijn waren Riet Dobbe en Mien Kuenen met 63.89 procent de winnaars. De tweede plaats ging naar Kees en Ria van Son met 55.56 procent. Met 54.86 procent bezetten Ricky Henckens en Leny Jan sen de derde plek. In de groene lijn was het hoogst scorende paar Piet en Nellie Botden met 58.33 procent. Hanny Verstraaten en Mien Spreeu- wenberg waren tweede met 56.25 procent, gevolgd door Jos van de Pas en GerritWeijs met 55.42 procent. Met alleen volgende week de slot- drive loopt het bridgeseizoen ten einde. De opzet om deze ladderdag te vervangen door een viertallenwed- strijd ging niet door, de opkomst was hiervoor te matig. De zomer en de vakanties waren de reden dat slechts veertien paren aanwezig waren. Dus slechts een lijntje. Corrie Hartong en Jan Heinekamp werden eerste. Ze behaalden een score van 70 procent. Corrie en Hans Visscher tweede en derde Annie en Onniek Karagozyan. Dus nog een wedstrijd, de slotdrive. Hierop volgen enkele bridgevrije weken voordat op 5 juli de zomer competitie begint. Wekelijks op don derdagavond in De Kiosk, steeds door een andere bridgeclub georganiseerd, met vaak leuke prijzen. Ook thuisbrid- gers zijn van harte welkom. Aanvang 19.30. Met nog twee laddercompetities in het vooruitzicht, plus de slotdrive op 28 juni is de derde laddercompe titie gespeeld. De winnaars in de gele lijn waren de dames Mien Kuenen en Truus Kusters met 58,33 procent. De tweede plaats was voor het echtpaar Toos en Wim Spreeuwenberg met 56.94 procent, nauw gevolgd door de dames Rieky Cremers en Annie Selder voor een mooie derde plaats met 56.25 procent. In rood waren de dames Rieki van Bree en Wies Burg de beste met maar liefst 67.50 pro cent. De dames Nellie Jenneskens enAlie ter Scheg- get bezetten een mooie tweede plaats met 59.38 procent terwijl mevrouw Tony Jansen met nieuweling de heer Jules Selder ook meteen de krant haalde met de respectabele score van 57.29 procent. Gezien de nu al wat rustige vakantie periode zijn ook niet-leden van harte welkom om, tot en met de slotdrive op 28 juni, mee te bridgen. Aanmelden kan bij Maria Vloet via tel. (0478)641514. Voor het spelen van de voorlaat ste zitting van de slotdrive waren 26 paren aanwezig. Er werd gespeeld in twee lijnen. In de A-lijn scoorden Doke Verheijen en Lou Gilissen 67,25 procent. Annie Boekholt en Mia Lom men behaalde 62,67 procent, gevolgd door Toon den Brok en Theo Jakobs met 53,50 procent en Edith Otten- heim en Joke Peeters 52,08 procent. In de B-lijn wonnen Nel Camps en Sraar van Meijel met 65,56 procent. Tweede waren Maria Grootemaat en Dorine Pappers met 58,44 procent, derde waren Ria Drabbels en Ria van Mil met 57,81 procent en de vierde plaats was voor Riet Blok en Betsie van de Sluis met 57,19 procent. Tijdens de finales van de Neder landse kampioenschappen turnen heren was Gymnastiekvereniging St. Christoffel uit Venray vertegenwoor digd met zes turners. Deze turners behoren bij de twaalf beste turners van Nederland (in hun categorie). De uitslag van de meerkampfinale: le divisie, instap 9:Thijn Haverkort 8e De Venrayse bridgeclubs houden dit jaar weer zomerbridgen. De organisa tie denkt aan een behoefte te voldoen om ook in de zomer gelegenheid te geven om een kaartje te leggen in een ongedwongen omgeving. Elke donder dagavond, te beginnen op 5 juli, is er in De Kiosk bridgen voor de liefheb bers. Deze avond wordt bij toerbeurt gehouden door een van de Venrayse bridgeclubs. Iedereen, dus ook de thuisbridger, kan op deze donderdag avond komen bridgen. De zaal gaat om 19.00 uur open en het bridgen begint om 19 30 uur. Er worden weke lijks prijzen ter beschikking gesteld. Aan het einde van deze zes avonden wordt er een beker uitgereikt aan het paar dat over vier avonden gerekend het hoogst heeft gescoord. Donderdag 5 juli opent BC Klavertje Vier de serie avonden. Gedurende de zomerperiode kan men op de dinsdagavond bij bridge club De Maasdorpen bridgen. Dit bridgen wordt gehouden in zaal Wil- helmina in Swolgen. Aanvang 20.00 uur. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Meer informatie is verkrijg baar via tel.(0478)510185. Talent divisie pupil 6: Bram Verhof stad 8e 2e divisie jeugd: Stan Classens 7e 2e divisie junior I: Koen Raedts 11e. 2e divisie junior II: Roel Arts 3e 3e divisie junior I: Daan Berghmans 12e. Bij de toestelfinales was er op de vloer zilver voor Koen Raedts, Daan Berghmans en Thijn Haverkort en Of je nu groot of klein bent, jong of oud, iedereen maakt het mee. Dat ene moment dat je in je bed ligt en in slaap valt... langzaam val je in die wereld en verdwijn je langzaam weg in je droom. Soms zijn je dromen spannend en soms juist heel mooi. Maar., vergeet nooit... een droomwe reld duurt altijd te kort en het eind is er als je wakker wordt. De droom wereld die we u willen laten zien is om nooit meer te vergeten.en als je wakker wordt op het einde, wordt je wakker met een geweldige blijvende herinnering. Zo begint zaterdag 16 juni de syn- chroonzwemshow Dromen van Spio Venray. Na drie maanden voorberei dingen treffen en heel veel oefenen zullen tijdens deze show de 53 zwem sters in de leeftijd van 7 tot 26 jaar brons voor Roel Arts. Aan de ringen was er zilver voor Roel Arts en brons voor Koen Raedts. Bij de sprong: werd Daan Berghmans zesde en Roel Arts zevende. Op de brug werd zilver behaald door Koen Raedts en brons door Roel Arts. Stan Classens werd vierde en Bram Verhofstad vijfde. Aan de rekstok was er een zevende plaats voor Stan Classens. allerlei uitvoeringen laten zien. De einddans van de show wordt door alle meisjes gezwommen. De overige dansen (solo's, duetten en combi-uit voeringen) worden gezwommen in groepen van verschillende grootte. Alle zwemsters - of ze nu drie weken lid zijn of vijftien jaar - leveren een bijdrage aan deze show op hun eigen niveau. Het zwembad wordt voor deze gelegenheid aangekleed met decorstukken en speciale effecten die u geheel in de juiste stemming bren gen. Het belooft een fantastisch spek takel te worden. U bent van harte wel kom om deze belevenis te ervaren. Er worden twee voorstellingen verzorgd en wel om 16.30 uur en om 19.00 uur. De show wordt gegeven in zwembad De Sprank aan de Kempweg 70. De entree bedraagt 3,- per persoon. Basketbalverenigingjumpers'76 in Venray houdt op zaterdag 16 juni een 3-on-3 Basketball Chal lenge op het Schouwburgplein in Venray. Het evenement start om 09-00 uur met de jeugd, waarna in de middaguren de dames en heren boven 18 jaar hun opwach ting maken. Basketbalpromotie in hartje Venray. Het is voor het tweede jaar dat Jumpers'76 de 3-on-3 Basketball Chal lenge in Venray organiseert. De eerste keer gebeurde dat in het kader van het 30-jarig jubileum van de vereni ging, nu moet het een jaarlijks terug kerend evenement worden op de Venrayse sportkalender. Hoewel er iets minder aanmeldingen zijn dan een jaar geleden, is Maarten Wijnen, eerste elftalspeler van Jumpers'76, dik tevreden over de respons. "Vorig jaar mochten we een kleine dertig teams begroeten, nu zitten we op ongeveer 25 teams. Opvallend is wel dat er veel meer jeugdteams zich hebben ingeschreven. En dat is eigenlijk ook de bedoeling van het evenement, de jeugd laten kennis maken met de bas- ketbalsport.Al zijn de ouderen natuur lijk ook van harte welkom." De begroting van het evenement is door meer sponsorinkomsten verdub beld en dat geeft de organisatie meer mogelijkheden om de 'challenge' aan te kleden. Naast de teamwedstrijden 3-on-3 (een wedstrijdje op een veldje met de afmeting van een half bas ketbalveld en slechts een basket om te scoren), zijn er deze dag verschil lende side-events. Er is bijvoorbeeld een oefenveldje waarop iedereen zich naar hartenlust kan uitleven. Daar naast is er een zogeheten broer&zus shooting range en worden er demon straties streetdance gegeven. Iedere deelnemers krijgt daarnaast een t- shirt."Het streetball zoals dat in Ame rika wordt gespeeld, is ook naar hier overgewaaid en is bijzonder populair", aldus Wijnen, "Het heeft wel enkele afwijkende spelregels. Zo telt de drie seconden regel niet en moet de bal bij een overname eerst buiten de buc ket komen, voordat er gescoord mag worden. Voor de rest komt het op het gewone basketbal neer en is het een uitstekende gelegenheid om met deze fantastische sport kennis te maken." Promotie is voor Jumpers'76 van essentieel belang om de basketbalver eniging in Venray draaiende te houden. Enkele jaren geleden was Jumpers'76 op sterven na dood. Ging het hele maal mis, financieel maar ook sportief. Er waren nog maar enkele teams, spe lers van de standaardteams stopten, de stekker ging er bijna uit. "Gelukkig hebben toen enkele oud-leden hun schouders eronder gezet", zegt Anouk Verberkt, speelster van dames 1. "De club werd financieel weer gezond en ook sportief gaat het weer de goede kant op. Op dit moment hebben we zo'n 70 leden, de jeugdafdeling groeit, met name onder de jongere jeugd is basketbal weer heel populair." Jumpers'76 daarentegen blijft kwetsbaar. De tijden dat de Venrayse basketbalvereniging 130 leden telde, zijn nog niet terug. Wijnen: "Het ont breekt nog aan een continu doorstro ming naar de seniorenteams. We wer ken nu vooral aan de basis, de jeugd, om op langere termijn de basketbal- sport in Venray te kunnen garanderen. Helaas moeten te weinig mensen, te veel doen. De druk van de vereniging ligt op de schouders van te weinig mensen." Toch leggen Maarten Wijnen en Anouk Verberkt het liefst de nadruk op de positieve ontwikkelingen bin nen de vereniging. Anouk: "De sfeer is weer helemaal terug. Dat zie je ook bij de kleinste kinderen. De ouders zijn heel enthousiast, zijn ook meteen bereid om te helpen binnen de ver eniging. Die onderlinge band is heel belangrijk om de basketbalsport meer leven in te blazen." Basketbal is geen grote sport in Nederland. De meeste clubs in Zuid- Nederland hebben het moeilijk. Te weinig aanwas en ook financieel is het, vooral door de hoge zaalhuren, moeilijk het hoofd boven water te houden. Maarten Wijnen is optimis tisch dat Jumpers'76 de strijd tot in lengten van jaren zal overleven: "We zijn de goede weg ingeslagen. Jum pers'76 leeft weer als vanouds en ook de belangstelling voor de bas ketbalsport groeit weer in Venray. De structuur in de vereniging is beter. De taken worden beter verdeeld en we krijgen steeds beter kader om door te groeien. Met het evenement zaterdag willen we de basketbalsport promo ten en Jumpers'76 weer in Venray op de kaart zetten." Sportnieuws -info Jeugdige basketballers spelen zaterdag 3-on-3 basketbal op het Schouw burgplein in Venray. Justin Gommans en Marijn Schaeffers hebben in Utrecht de derde plaats gehaald bij de finale van een nationaal enveloppen- toernooi jeugdbridge tot en met achttien jaar. Na in Venray en in Grave in de vorm van een uitwisseling een voorronde te hebben gespeeld zijn de resultaten ingestuurd. Ze hebben zich daarmee in de finale weten te plaatsen en gin gen zondag jl. de strijd aan in twee zittingen tegen spelers uit Apeldoorn, Grave, Berlicum, Hoofddorp en Oss. Er was van tijd tot tijd goed spel te zien, de stijgende lijn die dit jeugdpaar afge lopen twee jaar heeft laten zien heeft zich vertaald in een verdiende derde plaats. De andere deelnemer uit Ven ray, Jurgen Timmers, speelde met een gelegenheidspartner uit Berlicum en wist een verdienstelijke zesde plaats te bereiken. Verder werd tegelijkertijd in het bondsgebouw het Nederlands Kampioenschap minibridge voor paren gespeeld. In de mini 1 klasse wisten Marlonne Berkens en Michelle Tebarts van basisschool de Bongerd hun sterke derde plaats van de och tendzitting niet vast te houden. Ze eindigden na twee zittingen op de 13e plaats. Begeleidster Joan Hinssen was zeer tevreden over dit resultaat omdat deze leerlingen pas tien lessen bridge hebben gehad en nog niet veel speel- ervaring hebben kunnen opdoen. Ook voor Sean Brown en Thijs Verdouw van basisschool de Hommel was dit een zeer leerzaam, maar daarnaast vooral een gezellig toernooi. Dit paar heeft ook pas zeer kort bridgeles en wisten het tot een 19e plaats te bren gen. In de mini 2 klasse had het vaste, en inmiddels al flink meer ervaren paar Maarten Cox en Jop Pelzer niet Ook dit jaar kan men tijdens de zomermaanden weer bridgen in Over- loon. De Overloonse Bridgeclub houdt iedere woensdagavond van 20 juni tot en met 29 augustus vanaf 19.30 uur bridgeavonden in Landal Greenpark De Vers in Overloon. Opgave is niet nodig en iedereen is van harte wel kom! Voor meer informatie kan men contact opnemen met Wiel Verhoeven via tel. (0478)641349 of met Gerda Crooiimans via tel. (0478)641265. zo'n heel goede dag, ze eindigden op de 20e plaats. Het lukte Rens Maas en Merel Deijkers, die een jaar korter spelen om daar een flink stuk boven te eindigen, een hele mooie verdiende 15e plaats.Topprestatie voor Erik Bee- len met maatje Luc Tijssen. Tijssen is dit jaar aanstormend talent gebleken, heeft al eerder een toernooi gewon nen, en sleept in zijn enthousiasme Beelen mee. Beelen is enkele weken geleden op de jeugdafdeling van BC Doublet in het kielzog van Tijssen komen binnenstappen en werd dit NK in het diepe gegooid door meteen in de minibridge 2 poule te moeten spelen. Het lukte het paar om een zesde plaats te bereiken in een sterk veld. Het hoogste punt van Brabant is een van de onderdelen van de vaste route van Nuenen. Een select gezelschap Mudhunters vertrok al vroeg om op deze route te gaan trainen. De Bik kels namen de klim van deze RAZOB berg meerdermalen onderhanden en kwamen moe maar voldaan terug bij het beginpunt. Een kleine groep ande ren vertrok vanuit Venray en maakte een mooie tocht rond de thuisplaat. Voor komend weekend wederom een keuze programma. Op zaterdag 16 juni 35 of 70 kilometer in Apeldoorn en op zondag 17 juni om 9.00 uur een training vanuit Venray en om 10.30 uur de kindertraining. Vertrek is altijd vanaf De Sprank. Voor de jeugdgroep in de leeftijd van negen tot dertien jaar is er weer een training op 17 juni. Wie hier nog nooit aan heeft deelge nomen kan zich opgeven via www. mudhunters.nl. Al met al is de Mud hunters een vereniging met voor elk wat wils. Belangstellenden kunnen een maand gratis meetrainen. In het Luxor Theater in Venray wordt op zondagmiddag 17 juni een speciale Vaderdagvoorpremière van de succesvolle animatiefilm Shrek 3 gehouden. Alle papa's, die deze zon dagmiddag met hun kind naar een van de twee voorstellingen komen, krijgen hun kaartje helemaal voor niks. Uiteraard zijn deze voorstel lingen niet alleen voor vaders met kinderen, iedereen die Shrek 3 iets eerder dan de releasedatum wil zien, is van harte welkom. Reserveren kan via tel. (0478)513890 tijdens openingsuren, of via www.luxorvenray.nl. Roodbeen BV Groenvoorzie ningen in Well viert deze maand een bijzonder feit, een jubileum. We schrijven het jaar 1958, als de familie Roodbeen zich in een boerderijtje in het Wolfsven in Well vestigt. Het was hard ploeteren om het boerenbedrijf te runnen, vooral toen het noodlot toesloeg: blikseminslag doodde in één keer dertien koeien. Door droogte was er bovendien geen veevoer en dat dwong de nestor van het bedrijf zelfs schillen en groen- teafval te gaan ophalen. Toen kwam plotseling het aanbod om voor Staats bosbeheer met het paard geveld hout uit de bossen te slepen. Dit aanbod werd met twee handen aangenomen Er kwam steeds meer vraag en ook de beide zonen, Leo en Piet, gingen meewerken. Er kwamen machines en het boerenbedrijfje veranderde in een bosbouwbedrijf. De naam Roodbeen kreeg een goede naam bij Staatsbos beheer, bij gemeenten en provincie. Ook in Duitsland kreeg men voet aan de grond, maar dat kwam niet zomaar vanzelf. Het bedrijf groeide en beslo ten werd om aan de Vissert in Well een grote bedrijfshal te bouwen. Eind 1987 trad vader Thei Rood been uit het bedrijf en zijn zonen zet ten de onderneming voort. In 1991 werd er een Duitse dochteronder neming opgericht met als vestigings plaats Kevelaer-Wetten. Roodbeen Groenvoorzieningen, zoals het bedrijf nu heet, groeide uit tot een modern bedrijf dat een scala aan cultuurtechnische- en groenvoor zieningswerkzaamheden uitvoert voor een brede klantenkring. Medio 1999 besloot de, inmiddels overleden, Leo Roodbeen om zijn actieve loopbaan om gezondheidsre denen te beëindigen. Piet Roodbeen heeft vanaf die datum de algehele leiding en zoon Rob is inmiddels ook actief in het bedrijf. Drie genera ties Roodbeen met een gezamenlijk motto: kwaliteit leveren tegen een redelijke prijs. In veertig jaar hebben zij met wilskracht, inzet en doorzet tingsvermogen een bedrijf neergezet waar men terecht trots op kan zijn. Een feest is dan ook zeker op zijn plaats. Op vrijdag 22 juni wordt het jubi leum met genodigden gevierd. Op zaterdag 23 juni kan iedereen op loca tie Leuken 16b een kijkje in de keu ken nemen. Er wordt de mogelijkheid gegeven nader kennis te maken met medewerkers (inmiddels uitgegroeid tot circa 30), de bedrijfsactiviteiten en machines. Iedereen is van harte wel kom tussen 11.00 en 16.00 uur. Er is voldoende parkeerruimte beschikbaar. In een hoogwerker kunnen volwas senen een blik werpen op de verre omgeving, terwijl de jeugd zich kan vermaken op het springkussen. Er is een tentoonstelling van machines met een diavoorstelling over het bedrijf en uiteraard iets voor de inwendige mens. Er is immers feest: Het bedrijf is groot geworden, maar de mensen zijn gebleven hoe ze waren. Roodbeen BV heeft besloten om cadeaus in de vorm van een envelop met inhoud te schen ken aan de CliniClowns. Ook zullen er collectebussen staan op de feestloca- tie waar vrijblijvend een gift kan wor den gedaan voor de CliniClowns. De Wijkvereniging Veltum houdt zaterdag 16 juni de jaar lijkse activiteitendag voor de Vel tumse jeugd. Deze begint om 13.30 met de team- en jokerpresentatie, voorafgaand aan een geweldige jeugdzeskamp op het speelterrein aan de Pettenmakerstaat. Hiervoor hebben zich maar liefst vijftien teams aangemeld. Zij gaan met elkaar de strijd aan in een twee tal leeftijdscategorieën. De zeskamp bevat weer tal van waterspellen, dus is het van belang dat de deelnemer- tjes zwem- en ook voldoende reserve kleding meenemen. Omstreeks 16.30 uur eindigt het zeskampgebeuren met een kind-ouderspel. Elk kind kan daarbij met een ouder een spel- uitdaging aangaan. Vervolgens gaan alle deelnemers in optocht naar het wijkcentrum, alwaar de zeskamp- jeugd getrakteerd wordt op een gratis hartige hap. Om 18.00 uur gaat daar vervolgens een Idols-Playbackshow van start, waarvoor een twaalftal acts ingeschreven staan, met ruim veertig deelnemers. Jack van Els, alias Benny Buisman verzorgt de presentatie van deze show en hij wordt daarin bijge staan door een deskundige vakjury. Tijdens de pauze volgt rond 18.45 uur een demo jumpstylen door het Jump- team Helmond. Direct daarna wordt dan bekend gemaakt welke teams het zeskampgebeuren gewonnen heb ben. Na deel 2 van de Idols-Playback- show kan eenieder rond 20.00 uur zijn jumpstylekwaliteiten laten zien en daarmee wellicht een prijsje in de wacht slepen. Dit geeft de jury dan nog wat bedenktijd om zich nader te beraden over wie ze dit jaar de bekers gaat toekennen. Rond de klok van 20.30 volgt dan de einduitslag van de Idols-Playbackshow. Vervolgens is het podium vrij voor degenen die een karaoke-act ten beste willen geven. Zie verder voor aanvangstijden ook www.wijkverenigingveltum.nl. Er start in september weer een cursus 'aanpakken van stress: voorko men van burnout. Deze cursus wordt verzorgd door afdeling Preventie en Informatie van de GGZ Noord- en Midden-Limburg. Inmiddels hebben ruim 350 mensen in Noord-Limburg aan deze training deelgenomen. Deze training biedt goede resultaten. Na afloop geven cursisten aan dat hun stressklachten zijn verminderd en dat zij beter met spanningen kun nen omgaan. Heeft u aan het eind van uw vakantie dat de gedachte aan de volgende week al spanning in uw lijf geeft? Wilt u werk maken van verbetering en een wending geven aan spanningsklachten? Dan kan de stresstraining u hierbij helpen. Het is een praktische cursus, vol met han dige tips, om stress de baas te blijven. Bovendien ontvangt men een werk boek met daarin een duidelijke uit leg en veel informatie. Het boek kan men, na de training, als naslagwerk blijven gebruiken. De cursus bestaat uit tien bijeenkomsten en start eind september in Blerick en/of Venray. De bijeenkomsten vinden plaats in de avonduren. Voor meer informatie of aanmelding via tel. (0478)527066.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 28