Petra van Dijck eerste in Meerlo Golftoppers in Geijsteren Veel pr's voor zwemmers SG Noord-Limburg Van Asten wint in Meerlo Finale schutters- combinatie Tag Team kampioen Tafeltennissers ISBV op dreef Circus voor en door Rooyse VK Niets! PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 14 juni 2007 - Pagina 27 Wat gebeurt er als U niet adverteert Nationaal open kampioenschap Matchplay Sjoelclub Venray De Roerdomp Jeu de boulesdub Venray 80 Nobel De Peelrunners Midgetgolf MGC Venray Het Alvertje TV Venray e-mail: De Pielhaas PDV Ysselsteyn PDV De Maasvogels de SCHATTEN van de Grote Kerk Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den munckhof bv Rick Janssen van PC St. Jan Merselo is naar een internatio nale paarden springwedstrijd in Wierden geweest. Hij startte Mel- chior in de lichte tour 1.35 meter en behaalde een derde plaats. Hij startte Pointer in de zware tour 1.40 meter, een kwalificatiewed strijd, en werd elfde. Daarmee kwalificeerde hij zich om mee te mogen doen voor de Grote Prijs (1.45 meter) en behaalde een mooie tiende plaats. Verder is de stallencompetitie Jump Quad voor paarden in Meerlo ver reden. De eerste ruiter springt een klassiek parcours, de tweede ruiter start een jachtparcours en de derde ruiter moet finishen op een Quad. Mark, Susan Smulders en Verne Jans sen deden hier aan mee en behaal den een tiende plaats. Verne Janssen startte met Little Mistery in de klasse M-springen en behaalde een vierde plaats. Ook Petra van Dijck ging naar Meerlo en nam drie prijzen mee naar huis. Met haar paard Un de May start te ze in de klasse L en behaalde een vierde en ook nog eens een negende plaats. Met Feiten startte Petra in de klasse M en behaalde een schitteren de eerste plaats. In de dressuur startte David Hermans zijn paard Worichta in de klasse LI. Hij behaalde een zeven de plaats met maar liefst 203 punten. Ook Karin Winnen startte in de klasse LI en behaalde in de tweede proef samen met haar Winter een vierde plaats met 200 punten. Eva van Ooi startte haar Rebel in de klasse M2. In de eerste proef kreeg ze 190 punten en in de tweede proef kreeg ze 189 punten en dit was goed voor maar liefst twee keer een eerste plaats. Ook Wies Classens startte in de klasse M2 en samen met haar Insect Control's My Way behaalde ze in de eerste proef met 187 punten een mooie derde plaats. Liz Arts ging samen met haar pony Scooby naar Well en startte daar in de klasse DE/M2-dressuur. Ze behaalde een schitterende twee de plaats met maar liefst 203 punten. Voor de eerste keer in de 19- jarige traditie van het Neder lands Matchplay Kampioenschap wordt dit jaar het Nationaal Open Matchplay 2007 golfen voor zowel heren als dames professionals en amateurs gehouden. Dit voor Nederland unieke dubbelevene- ment wordt gehouden door de Stichting Matchplay onder auspi ciën van de NGF en de PGA Hol land en heeft de status van een officieel NGF toernooi. Naast het Nationaal Open Stroke- play is er dus nu ook weer een Natio naal Open Matchplay (dames heren). De bredere deelname met een hoger kwaliteitsniveau en de spanning tus sen professionals en beste amateurs geven het toernooi meer exposure en maken het aantrekkelijker voor publiek en sponsors. Bij de heren heb ben zich ongeveer 140 professionals (65 procent) en amateurs (35 pro cent) aangemeld om via selectiewed strijden zich te plaatsen voor de offi ciële voorronde (64 spelers) op De Peelse Golf, waarna uiteindelijk zich 32 deelnemers kwalificeren voor het hoofdtoernooi op Geijsteren. Ook de dames professionals en amateurs gaan via selectierondes uitmaken welke zestien speelsters (waarvan acht profs en acht amateurs) gaan strijden om het Nationaal Open Matchplay Kampi oenschap. Belangstellenden die in een mooie omgeving en in een gastvrije ambiance willen genieten van het spel van de beste golfprofs en -amateurs van Nederland zijn van harte welkom op 20, 21, 22 en 23 juni bij Golf- en Countryclub Geijsteren. Op vrijdag (vanaf 12.00 uur) en zaterdag kunnen alle bezoekers (zowel golfers als niet-golfers) deelne- men aan de Putt van 500 EURO". Met een kleine bijdrage bestemd voor een goed doel heeft men de kans - door het maken van een eenvoudige putt - om 500 euro te winnen. Op zater dag om 16.30 uur is de finale van de puttwedstrijd en valt de 500 euro prijs. Op zaterdag 23 juni om 10.00 uur is er een PRO-AM wedstrijd waar in 28 teams(telkens een professional en drie amateurs) strijden om de eer en de prijzen. Zeven jonge zwemmers van SG Noord-Limburg (Spio Venray en Manta Bergen) hebben fantastische presta ties geleverd tijdens de Speedo Kring finale in Kerkrade. Van de dertig keer dat zij aan de start mochten verschijnen, zijn er maar liefst 21 persoonlijke records gezwommen. Naomi Euwes en Sarah Bos mochten als de jongste de spits afbijten door te verschijnen aan de start van de 100 meter wisselslag. Zij starten de wedstrijd goed door een aantal seconden van hun oude record af te zwemmen. Vervolgens wist Alex Bos op de 100 meter schoolslag net geen medaille te bemachtigen, doordat hij drietiende seconde achterbleef op de nummer 3. Merle Schoofs en Margo van Iersel trokken de verbetering van de records geweldig door. Van Iersel wist zelfs bijna 25 seconden van haar oude record af te snoepen op de 200 meter wisselslag. De tweede dag in Kerkrade was een nog groter succes dan de eerste. Er werden vier mooie medailles gewonnen: op de 50 meter vlinderslag bemachtigde Schoofs een bronzen en Van Iersel een zilveren plak. De derde plek op de 100 meter rugslag ging ook naar Van Iersel en Alex Bos won een bronzen medaille op de 200 meter wisselslag. Nik Hee- ren en Nick Wientjes grepen naast de medailles, evenals Sarah Bos en Naomi Euwes. Vijf koppels van Sjoelclub Venray hebben deelgenomen aan het avond- koppeltoernooi in Beneden-Leeuwen. Dit toernooi werd gehouden in het kader van het 30-jarige bestaan van Sjoelvereniging EMWSV Eerste Maas en Waal Sjoel Vereniging). Ben Ron gen en Harrie Rongen behaalden een eerste plaats in de klasse C met een gemiddelde van 101,8. De uitslagen van de overige koppels: Klasse C 6) Anny van der heijden enTruus jennis- kens Gem: 93,3. Klasse D 5) Mimi Jan sen en Mariet Aarts Gem: 86,6. Klasse D 7) Frans Geurts en Paul Bouten Gem: 84,3. Klasse D 8) Mien Classens en Regien Sanders Gem: 82,6. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Jaar-, dag- en weekvergunningen zijn verkrijgbaar bij Faunaland van Grootel in Venray en bij secretaris H. Hendriks aan de Pastoor v.d. Gaetstraat 48 in Ven ray, tel. (0478)582994, 06-23140989 of e-mail info@hsvderoerdomp.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. De vijfde wedstrijd voor de zomeravondcom petitie zit erop. De uitslag: 1) G. Rob ben. 2) M. Voermans. 3) M. Siebers. 4) H. Hermans. 5) A. van Bakel. Woensdag 20 juni is de zevende zomeravond competitie. Op zondag 24 juni is de eerste Maaskoning vrije hengel. Bij eenkomst 7.00 uur en vissen van 8.00 tot 12.00 uur. Voor alle wedstrijden op de woensdagavond; samenkomst is om 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 21.30 uur.Verdere inlichtingen zijn ver krijgbaar bij de wedstrijdcommissie de herenA. de Klein via tel. (0478)581066 of 06-13617597 en H. Goemans via tel. (0478)514230 of 06-13356754. De derde dag van 't Vervolg toer nooi is in Venray gehouden. Dit is een regiotoernooi met de verenigingen Amicale Cuijk uit Cuijk, De Bokke- schieters uit Boxmeer, Grave supe rieur uit Grave en JBC Venray 80 uit Venray. Helaas kreeg men een aantal buien over zich heen. Deze buien werden zo erg, dat een aantal mensen niet meer verder wil den spelen. Frans van Erp heeft toen, na ruggespraak met de vertegenwoor digers van de andere verenigingen, besloten om de wedstrijden verder te staken. Ook werd afgesproken om maar drie gespeelde wedstrijden te tellen, hoewel dat jammer was voor de paar mensen die de vierde wedstrijd al gespeeld hadden of net aan de vier de wedstrijd begonnen waren. De vol gende en laatste dag van dit toernooi is op zaterdag 15 september in Grave. De uitslag wordt in procenten uitge teld. De uitslag van dit toernooi is: Amicale Cuijk 55,56 procent, De Bok- keschieters 42,86 procent, JBC Venray 80 73,33 procent en Grave Superieur 37,5 procent. Na berekening van 't gemiddelde over drie wedstrijddagen is: 1) JBC Venray 80 met 59,44 pro cent, 2) Grave Superieur met 54,17 procent, 3) Amicale Cuijk met 44,91 procent en 4) De Bokkeschieters met 42,86 procent. In Meerlo is een wedstrijd gehou den waar Stephanie Muijsers aan heeft deelgenomen. Ze behaalde met Withny in de klasse B dressuur een vijfde prijs met 196 punten. De Acht van Horst wordt gehouden op vrijdagavond 22 juni. Deze wed strijd wordt gehouden door De Peel runners en de organisatie verheugd zich erop veel mensen uit Horst en omgeving aan de start te mogen zien. Dit alles vindt plaats rondom de atle tiekbaan en de visvijvers van de Kas- teelse Bossen in Horst. Inschrijven kan tot woensdag 20 juni via www. peelrunners.nl. en na-inschrijven kan in het clublokaal bij de Kasteelse Bos sen. De aanvangstijden van de wed strijden: 19.00 uur Jeugdloop 1 km, 19.10 uur Jeugdloop 2,5 km, 19.30 uur 5 km dames, neosenioren en heren trimmers, 20.10 uur 10 km heren en dames trimmers. Wedstrijd uitslagen: Dwars door Beegden; Job Meulendijks, Grubbenvorst, 03.25 1 km. Mechtilde Mooren, Horst, 26,47 5 km. Irmgard Gijsen, Horst 23,31 5 km. Anita Hoeijmakers, Horst 23,37 5 km. Jacqueline Verkoelen, Horst, 28,27 5 km. Rini Ebisch, Maasbree, 23,3 5 km. Joop Zanders, Horst, 19,14 5 km. John Weijs, Venray, 21,06 5 km. Leon Mooren, Meterik, 42,17 10 km. Piet van den Munckhof, Horst, 48,43 10 km. Frits Gosgens, Oostrum, 51,22 10 km. Wim Jacobs, Merselo, 43,29 10 km. Wim Ébisch, Maasbree, 39,18 10 km. Piet Aarts, Wanssum, 45,5 10 km. Trainingen: Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop, parkeerplaats Schuitwater Melderslo. Donderdag baantraining met speciaal programma om 19.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdagmorgen damestraining 9.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag bostraining 16.00 uur parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijduitslagen en berichten door geven via info@peelrunners.nl. Zo sterk als Venray 1 vorige week tegen Geldrop 3 speelde in de Bons competitie, zo matig was het deze week. In de thuiswedstrijd tegen Zicht Nirve 1, een wedstrijd van de zesde speeldag in de le klasse, ging het van meet af aan zeer stroef met de kersverse lijstaanvoerder. Aangezien de tegenstander niet kon profiteren, werd de eerste ronde met 100 - 104 gewonnen. De tweede omloop was een getrouwe kopie van de eerste, zodat ook nu 100 - 104 op het score bord verscheen. Na de pauze kwamen de bibbers. Venray 1 één slag meer (101) terwijl de Zuidlimburgers één slag minder nodig hadden (103), maar de winst was binnen. De drie gewonnen ronden werkte blijkbaar als een bevrijding, want ineens was er weer de vorm van vorige week met een rondje 91, waar tegen Zicht Nirve 1 geen enkel ver weer had, getuige hun 117-score. Een zwaarbevochten 8 - 0 (392 - 428) zege was het uiteindelijke resultaat, waardoor Venray 1 koploper blijft. Huub Straatman was de enige die niet in de malaise deelde en werd met 92 slagen de uitblinker van de wedstrijd. Jan Engels en Gerrit Vermeulen teken den allebei met 21 slagen voor de laag ste ronde. Venray 3 (2e klasse) had de zware uitwedstrijd tegen Zicht Nirve 2 voor de boeg. De gastheren bleken uiteindelijk alle vier ronden veel te sterk, waardoor de Venrayse ploeg de thuisreis kon aanvaarden met een dui delijke 0 - 8 (439 - 519) nederlaag. Leo Wilms bleek in Nuth de beste Ven rayse speler te zijn met een score van 118 slagen. Op de veertiende speeldag van de onderlinge competitie was Jan Engels als dagwinnaar met 65 slagen oppermachtig en liet de concurrentie kansloos. Deze 65 slagen betekende tevens een nieuw seizoensrecord. Ver rassend tweede werd de uitstekend spelende Bets Wilms met 72 slagen. Gerrit Janssen eiste met 74 slagen de derde plaats voor zich op. 6 - 0 over winningen waren er voor Jan Engels tegen Theo Litjens, die overigens met 81 slagen goed twee ronden lang goed in het spoor bleef, Bets Wilms (72) die Huub Straatman (81) volledig overrompelde, Gerrit Vermeulen (79) tegenTruus van Dijk, Jan van Dijk (76) tegen Ton Hendriks en Pierre Dean (75) tegenAnnie Litjens, die overigens met 85 slagen prima tegenspel bood. Een 4-2 overwinning boekte Miet Clevers tegen in haar partij tegen Jo Litjens, waarvan het spelpeil niet al te denderend was. Riet Lemmens (86) speelde weer eens een degelijke wed strijd en wist de met 4-2 winnende Jan Litjens (81) een ronde te ontfutse len. Nog spannender was de wedstrijd tussen Leo Wilms (85) en Piet van der Eist (87), waarbij koploper Leo Wilms toch nog met 4-2 aan de winnende hand bleef. De meest spannende partij werd gespeeld tussen Gerrit Janssen en Henk van Leeuwen. Tweemaal 24 - 25 rondewinst voor Gerrit Janssen en éénmaal rondewinst voor Henk van Leeuwen (25 - 26) leverde Gerrit Janssen met 4 - 2 (74 - 75) als nipte winnaar op. In de stand bij de heren bleef alles bij het oude: Leo Wilms blijft het klas sement aanvoeren met 4,5 punten, gevolgd door Gerrit Janssen (7,5) en Jan Engels met 9 punten. Bij de dames heeft Miet Clevers (13 punten) nog steeds een forse voorsprong op haar naaste rivalen (Bets Wilms met 21 punten) en Annie Litjens, die met 23 punten Jo Litjens van de derde plaats wist te verdringen. Komend week einde is er de inhaalwedstrijd Heeze- Leende 1 tegen Venray 2. Het verbod om te vissen in vijver een is per 1 juni opgeheven. De tweede wedstrijd om de vijver koning is gevist. Uitslag: 1) Antoon Langenkamp. 2) Jan Sanders. 3) Henk Hendriks. 4) Ton Deenen. 5) Harrie Theeuwen. Toon Langenkamp wist een karper van zeven kilo te vangen. De eerste wedstrijd van de lenteko ning voor korte hengels is gespeeld. Uitslag 1) Pieter Kunen. 2) Lambert v.d. Hoogenhof. 3) Erich Hain. 4) Huub Reijnders. 5) Math Houwen. Zaterdag 16 juni is de tweede wed strijd om de lentekoning voor de korte hengels. De bijeenkomst voor de wedstrijd is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur. Zondag 17 juni is de vierde wedstrijd van de pickercompetitie. Bijeenkomst is om 6.45 uur en vissen van 8.00 uur tot 12.00 uur bij Rob Wijnhoven. Op dinsdag 19 juni is de vierde wedstrijd om de vijverkoning. De bij eenkomst is uiterlijk om 18.00 uur en er wordt gevist van 18.30 tot 21.30 uur.Aanmelding voor al deze wedstrij den is mogelijk tot donderdag 14 juni, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311. De eerste wedstrijd om de jeugd cup Noord Limburg is gevist in de vij ver in Lomm. Er waren 26 deelnemers van zes verschillende verenigingen, verdeeld over de A-klasse (14 tot en met 18 jaar) en de B-klasse (8 tot en met 13 jaar). Uitslag A-klasse: 1) Rene Hogers, het Bliekske Horst. 2) Sill Cremers, het Alvertje Oostrum. 3) Luuk Blenckers, het Alvertje Oostrum. 4) Dave Pelzer, het Alvertje Oostrum. Uitslag B-klasse: 1) Lisette Verspaij, de Karper Lomm. 2) Daan Beeren, het Bliekske Horst. 3) Tim Weijs, het Alver tje Oostrum. 10) Coen van den Heu vel, het Alvertje Oostrum. Vrijdag 15 juni is de tweede wed strijd om de jeugdcup Noord-Lim burg. Deze wordt gevist in de vijver in Swolgen. De deelnemers dienen uiterlijk om 18.15 uur aanwezig te zijn, waarna er gevist gaat worden van 19.00 tot 21.00 uur. Op vrijdag 22 juni is de derde wedstrijd uit deze serie. Deze wordt gevist in het Wans- sums Ven in Oostrum. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Dagvergunningen zijn verkrijgbaar bij het BP tankstation aan de Rijksweg in Well. Zie voor de con tributiebedragen 2007 www.hsvhetal- vertje.nl. Sportnieuws -info Mathijs van Asten uit Ysselsteyn is tijdens het ruiterfestijn in Meerlo winnaar geworden in de springklasse ZZ. Met Chester Z bleef Van Asten foutloos in de barrage en eindigde in een tijd van 42.70 seconden. Met zijn tweede paard in de barrage, Quartz II Adelheid Z incasseerde Mathijs van Asten vier strafpunten en eindigde uiteindelijk op een vierde plaats. Michel Hendrix (Kessel) werd met Vivace met eveneens vier strafpun ten tweede, terwijl plaatsgenoot Rob van Bussel met October op een derde plaats eindigde. De Grote Prijs van Meerlo werd zaterdag gewonnen door Emile Tac- ken uit Meterik. In de noodzakelijk geworden barrage gingTacken als eer ste van start. Met Agridirects Happy Z finishte de ruiter uit Meterik in een tijd van 44,31 seconden, waarop alle andere barragekandidaten zich stuk beten. Het masterspringen werd zon dag gewonnen door Patrick Lemmen die Emile Tacken achter zich liet. De zes best geklasseerde dres suurruiters streden in de Dressage Exchange Conpetitie voor een prij- zenpot van 2500 euro. In twee proe ven, de eerste met hun eigen paard en de tweede na een dressuurwissel een ander paard, was Krista Welles uit Baarlo met Nano de sterkste. Bij schutterij Sint Lucia in Horst wordt op zaterdag 16 juni de fina lewedstrijd verschoten van Schut- terscombinatie Noord-Limburg. Vanaf 12.00 uur wordt er gestreden om de hoge eer om deze competitie win nend af te sluiten. Schutterscombina- tie Noord-Limburg is een competitie van twaalf schutterijen uit de regio Noord-Limburg, welke jaarlijks strij den om deze wedstrijdenreeks in het kader van het schutters- en gildenwe zen. Jaarlijks worden er vier wedstrij den gehouden, waarvan nu de finale dag staat gepland. Er wordt geschoten in een A-, een B- en een C-klasse. In de hoogste klasse (A-klasse) is het ongemeen spannend, Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo en Sint Lambertus Helden hebben een exact aantal pun- tenaantal, echter door de resultaten van de B-klasse is de virtuele winnaar Sint Lambertus Helden. Derde staat Sint Lucia Horst op slechts één punt van de twee leiders. Ook de strijd in de B-klasse is ongemeen spannend. Leider, Sint Lambertus Helden, kent een voorsprong van twee punten op een achtervolgend viertal, te weten Sint Martinus Maasbree, 't Zandak- ker Gilde Sint Jan Venray, Sint Lucia Horst en Sint Sebastianus Sevenum. De strijd in de C-klasse is eveneens spannend. Koploper is Ons Genoegen Slebengewald, op een punt gevolgd door de tweede C-zestal van 't Zand- akker Gilde Sint Jan Venray en derde staat op twee punten van de nummer twee het eerste C-zestal van schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan in Venray. Het publiek is van harte welkom om bij deze schietwedstrijd aanwezig te zijn op de Reulseweg in Horst vanaf 12.00 uur. John Wijers heeft zijn twee Neder landse titels geprolongeerd op het NK zwemmen van de Nebas. Hierbij snoepte hij ook nog eens een flinke hap uit zijn persoonlijke records op de 50 meter en 100 meter schoolslag. Voor Dave Ewalts was er eveneens winst weggelegd. In Bodegraven kwam hij als eerste over de meet, ondanks een slippertje op de fiets. Hij wist met de eindsprint de nummer één nog net voorbij te stuiven. Mar den Dupont ondervond dat verstand niet met de jaren komt maar met de jaren weggaat. Met drie wedstrijden in één week had hij toch wat te veel hooi op zijn vork genomen. In Nijkerk deed hij een uur en drie minuten over de sprinttriathlon echter voor de tien kilometer in Stramproy had hij wat meer tijd nodig dan normaal. De winst bij de heren 40 bleef echter wel bij TV Venray die ging hier naar Peter Scheres. Trainingen: Dinsdag jeugd en senioren zwemmen 19.15-20.15 uur zwembad De Sprank, 20.30 uur krachttraining bij Atletiekbaan Venray. Woensdag 19.00 uur zwemmen Kas teelse Bossen. Donderdag jeugd lopen 18.30-19.30 uur Atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur Atle tiekbaan Venray. Zaterdag leugd en senioren 13.30 uur zwemmen Kas teelse Bossen, 15.00-17.00 uur lopen/ koppeltraining. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zondag fietsen (racefiets) vanaf 9.00 uur, vertrek bij zwembad De Sprank. Programma: 16-6: Zwemloop Reu ver: www.debercken.nl/zwemloop 22-6: Acht van Horst, Kasteelse Bos sen. Info: www.peelrunners.nl Uitslagen: Steinakkerloop, Stram proy, 10 km.: 1) Peter Scheres: 35:30. 14) Marcel Meulendijks: 36:10, Mar den Dupont: 41:15 Nieuws doorge ven via e-mail twenray@hotmail.com of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray: e-mail: info@twenray.nl of tel. (0478)511545. Zie ook www. twenray.nl. redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl In café De Pielhaas wordt op zaterdag 16 juni vanaf 20.30 uur het levensmiddelendarten gehouden. Iedereen die aan dit toernooi wil deel nemen kan zich tot uiterlijk 20.15 uur inschrijven via tel. (0478)582187. Uitslag whiskeydarten: winnaars ronde; Dennis Smits, Johan van Hoof, Lou Janssen, Crit van Hoof, Marcel Gielens, Peter van de Berg, Sascha Diender, Jos Heesen. Verliezersronde; Dave van Ziest, Pascal Janssen, Marcel Oosterwijk, Henk van Moorsel, Geert van Hoof, Thorsten Gooren, Bianca van de Voort, Rene Hendrixs. Er werd 180 gegooid door Dennis Smits en de ook de hoogste finish was met 125 punten voor Smits. Uitslag wedvlucht Montlucon; 46 duiven. 1, 7 G. Maessen. 2, 4, 11, 12 G. Cox. 3, 5,10 P van Asten. 6,8, 9 G. Linders. Uitslag wedvlucht Montlucon: zes deelnemers, 41 duiven. 1,7,8,9 G. Peters. 2, 4, 6, 11 F.Textor. 3, 5 J. Kuijpers. 10 G. Francken. de SCHATTEN VAN DE Grote Kerk Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Het Tag Team is er wederom in geslaagd om kampioen te worden in de Peelland dartcompetitie. Dit huza renstukje flikte het team vorig seizoen ook al en daardoor speelt het komend seizoen in de tweede divisie. Het team speelde een ijzersterk seizoen waarbij tegenstanders met ruime cijfers wer den verslagen. Wat ook blijkt door de vele 180 scores. Het team bestaande uit PeterThuijls, Geert van Hoof, Bram Muijtjens, Rob Swaghoven en Peter van de Zwaan, mochten vanwege dit resultaat meedoen aan de divisie kampioenschappen. Aan dit toernooi deden alle kampioenen uit de derde divisie mee. Na een middag vol darts stonden ze in de finale, waar met geruime cijfers werd gewonnen. Hier mee plaatste het Tag Team zich voor de Nederlandse kampioenschappen op zaterdag 30 juni in Nieuwegein. Invaliden Sport- en Belangenvereni ging Venray e.o. nam afgelopen week end met twaalf tafeltennissers deel aan de Nederlandse kampioenschap pen tafeltennis voor mensen met een beperking in Breda. De noeste trainingsuren van de afgelopen maan den onder leiding van trainer Huub Thijssen hebben hun vruchten afge worpen. Nadat de altijd inspannende pou lewedstrijden achter de rug waren bleek dat maar liefst vijf spelers zich geplaatst hadden voor de volgende ronden. In de klasse 3 waren het Koen Heideveld en Jan van Gerven die in de halve finale met elkaar in het strijd perk traden. Na een verbeten strijd bleek Heideveld aan het langste eind te trekken. Deze broederstrijd had hem zo gesloopt dat hij in de finale het onderspit moest delven, maar hij was blij met zijn tweede plaats in de eind klassering van klasse 3. In de strijd om de derde en vierde plaats gooide Jan van Gerven nog eens al zijn kunnen in de strijd en toonde veerkracht door uiteindelijk de derde plaats voor zich op te eisen. Ook in de klasse 6 waren het leden van de ISBV Venray e.o., Leo Reintjes en Giel Verhaegen, die elkaar in de halve finale bevochten om een plaats in de eindstrijd. De 75-jarige Reintjes toonde zich het sterkste en plaatste zich uiteindelijk voor de fina le. Door vermoeidheid verloor hij de finale. Deze zeer fraaie tweede plaats tijdens het NK is de kroon op de lange, lange tafeltennisloopbaan van Reintjes. Dat ook Verhaegen zijn kruit grotendeels verschoten had bleek in de strijd om de derde en vierde plaats, waar hij onderuitging. Maar ook hij was trots op zijn prestatie, een vierde plaats. De vijfde speler die de poule wedstrijden overleefde was Wilbert Litjens. Hij werd uiteindelijk vierde in klasse 5. In het dubbelspel was er geen eremetaal weggelegd voor de tafeltennissers. In het kader van het 50-jarig jubile um van volleybalvereniging de Rooy se VK wordt er voor de jeugdleden op zaterdag 23 juni een circusvoorstel ling uitgevoerd door de jeugd zelf in sporthal DeWetteling. Onder professionele begeleiding van Circus in Bedrijf wordt er gedu rende een hele dag met zeventig kinderen en begeleiders aan verschil lende acts gewerkt, die 's avonds opgevoerd worden in een levensechte circusvoorstelling. Het worden spectaculaire acts gebracht, zoals jongleren, balanceren en de fakirs brengen de spanning ongetwijfeld tot verrassende hoogte! Ouders, opa's en oma's, broers en zussen en natuurlijk alle leden van de Rooyse VK zijn van harte uitgenodigd bij dit absoluut eenmalige en unieke Circus Rooyse VK. Na afloop is de kantine open. Inschrijven is niet noodzakelijk, maar een opgave via jubileum@rooysevk.nl. wordt op prijs gesteld. Aanvang voor stelling 19.00 uur.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 27