Wereldrecord Carrie Wegh Motorcross in Overloon SSS'18 verder zonder Patrick Borghs Meisjes SV Venray winnen districtsbeker De Acht van Horst Motorcrossers Regio Venray Van Kasteren wint in Venray Angelique Linders: een ortieve allrounder BEZORGEN? Niets! PEEL EN MAAS -sv. PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 14 juni 2007 - Pagina 26 Zondag jeugdtoernooi TV/ Sportijn Wil jij of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray Lake Valley moet op maandag spelen B-jeugd blijft bij BVV'27 Nico Migholu naar Dijkse Boys SVV veteranen Ron van der Hoff tweede op NK Wat gebeurt er als U niet adverteert Ysselsteynse ex-voetbalster paart gedrevenheid aan wielerplezier Frans Vroomen overleden Op zondag 17 juni wordt in sport hal De Wetteling het jaarlijkse jeugd- zaalvoetbaltoernooi van TV/Sportijn gehouden. Naast de organiserende ver eniging TV/Sportijn nemen teams van spelers onder 19 jaar deel van Chab- bab Hees (Nijmegen), SCWM (Sittard), FCK/De Hommel (Den Bosch), Has selt (België), Groenoord (Schiedam) en Spartaan'20 uit Rotterdam. Voor het vierde jaar op rij wordt dit toernooi georganiseerd. De aftrap is om 9.30 uur met het duel TV/Sportijn tegen Chabbab Hees. De andere duels van het Ven- rayse team zijn: 10.39 uur tegen Spar taan'20, 11.48 uur tegen Groenoord, 12.57 uur tegen FCK/De Hommel, 14.06 uur tegen SCWM en om 16.24 uur tegen Hasselt. Om 17.10 uur begint de 23e en laatste groepswedstrijd gevolgd door de kleine finale om de derde en vier de plaats. De finale begint tegen de klok van 18.00 uur. De prijsuitreiking is direct na afloop van de eindstrijd. Iedere wedstrijd duurt twintig minuten zonder pauze. De wedstrij den worden geleid door de KNVB- arbiters Leo Alaerds, Mohamed Azer- fane en Piet Strijbosch. Het team van TV/Sportijn bestaat uit de spelers Martin Michels (keeper), Fenne Smits (keeper), Frits Lucassen, Gijs Mooren, Robert-Paul Hulsman, Kevin Beerkens, Tim van den Hurk, Joy Koenen, Yilmaz Durgun en Pim Litjens. De begeleiding is in handen van jeugdcoördinator Hans van den Bekerkom en de coaches Jos van Ger- ven en Lesley de Sera. Verspreidingsburo Een tegenvaller voor promovendus Lake Valley. De Venrayse zaalvoetbal club moet op last van de KNVB de vrijdag als vaste speeldag voor thuis wedstrijden laten varen. De Venrayse eersteklasser is onlangs gefuseerd met AJ Deurne en mag komend sei zoen in de hoofdklasse uitkomen. In de hoofdklasse geldt al jarenlang de maandag als vaste speelavond. 'Dit is een afspraak waarvan niet wordt afge weken', laat KNVB-competitieleider Ad van der Burgh weten. Lake Valley is niet gecharmeerd van het zaalvoetballen op maandag en wilde graag vasthouden aan de vrij dag. Vooral voor veldvoetballers zou zit veel beter uitkomen. BW'27 beschikt komend seizoen wel over een B-elftal. In de C- en D- categorie hebben 21 spelers plus twee jeugdleiders overschrijving aan gevraagd naar SV United. BVV'27 kan op eigen kracht geen C- en D-elftal op de been brengen. Voorzitter Hans Speijcken begrijpt daarom de keuze voor SV United. BW'27 kan deze spelers alleen in een gecombineerd C- en D-elftal laten voetballen. "Dan zijn de leeftijdsverschillen wel erg groot", zegt Speijcken die verheugd is dat het B-elftal in Blitterswijck blijft. "Deze veertien jongens hebben duide lijk voor BW gekozen. Het is ook een talentvolle groep. Daar kunnen we nog jarenlang plezier aan beleven." Naast de BI beschikt BW'27 komend seizoen over een meisjes team, een El, F1 en F2 plus nog twee minipupillenteams. Nico Mihoglu is een van de tien nieuwe aanwinsten van Dijkse Boys. De Helmondse club wist onlangs via de nacompetitie te promoveren naar de hoofdklasse. Mihoglu keerde een jaar geleden terug op het Venrayse nest. Omdat hij niet in aanmerking kwam voor een basisplaats, verkaste hij naar Someren. Daarvoor speelde de 32-jarige vleugelaanvaller voor SV TOP en Deurne. Koen Willems, oud-speler van Vol harding, vertrekt bij Dijkse Boys. Hij heeft overschrijving aangevraagd naar Stormvogels uit Siebengewald. Programma zaterdag 16 juni SW-SV Venray 17.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via tel. 06-28612346. Handboogschutter Ron van der Hoff van Ons Genoegen inYsselsteyn is tijdens de Nederlandse kampioen schappen in Haaksbergen tweede geworden. In de finale verloor Van der Hoff in de olympische discipline recurve nipt van de nieuwe Neder landse kampioen Pieter Custers. Met 111-108 was Custers net iets beter dan de Ysselsteynse handboogschut ter. In de halve finale won Van der Hoff met een punt verschil van rege rend Nederlands kampioen Wietse van Alten. Carrie Wegh uit Leunen, pas zes tien jaar, verloor in de halve finale van Jacqueline van Gerven, die in de eindstrijd weer het onderspit moest delven tegen de nieuwe Nederlandse kampioene Coby Hurkmans. Wegh baarde wel opzien door een nieuw wereldrecord te vestigen. Het grote talent uit Leunen scoorde een wereld record in een Olympic Round. Zij behaalde een score van 652 punten met 72 pijlen op 60 meter. De vlaggen wapperen weer als van ouds op zaterdag 16 en zondag 17 juni bij Motor Sport Vereniging Overloon. Deze dagen wordt de eerste natio nale motorcrosswedstrijd van het jaar onder de auspiciën van MON gehou den. Op de zaterdag verschijnen de jeugd, de veteranen en de liefhebbers aan de start van de zware zandbak. Op de zondag komen diverse klassen aan de start, van de Junioren tot de Inters. Ook kijken veel mensen weer uit naar de goedbezette zijspanklasse die strij den voor het NK. Ook de klasse MX 1 Inters en de Quads Inters strijden op de zware zandbaan voor het NK. Op zaterdag houdt voor de jeugd van MSV Overloon Jeremy de Vink uit Venray de eer hoog in de klasse 85cc lage wielen. Bij de liefhebbers krijgen nieuwe gezichten als Roy Goumans uit de Smakt en Robin Holtmeulen uit Sambeek het zwaar tegen gevestigde namen als Mark Jacobs uit Maashees, Twan Cuijpers uit Westerbeek en Jeu Hubers uit Overloon. De omroeper voor deze dag is niemand minder dan MSV lid Piet de Bruijn uit Groeningen. Op zondag wordt het Loonse zand door de zijspan combinaties langzaam omgetoverd in een waar slagveld, wat natuurlijk gegarandeerd staat voor mooie wedstrijden. De zondag begint met de Quad-klasse. Sinds dit jaar wordt deze klasse versterkt met twee MSV leden, waaronder Piet de Bruijn uit Groeningen en Albert Melis uit Heijen. Bij de klasse MX 1 Junioren zal de enige rijdende dame van MSV haar uiterste best gaan doen, en wel in de persoon van Jacqueline Hanegraaf uit Wanroy. Jacqueline wordt in deze klasse vergezeld door MSV leden Han de Lange en Jan Kuenen uit Overloon en John Cuijpers uit St. Anthonis. De meeste MSV leden zijn te vinden in de klasse MX 2 Senioren. Hier hebben Pascal van den Broek uit Mill en Ger- win Cuijpers uit Westerbeek de han den vol aan de gebroeders Kuenen! Werner en Dennis Kuenen moeten onderling uitmaken in welke volg orde zij de finish bereiken. Broer Ber- nie moet deze keer verstek laten gaan vanwege een armbreuk. Bij de klasse MX 1 Nationalen gaan Wilfried van Daal uit Wanroij en Marcel van Kat wijk uit Westerbeek van start en zul len zeker meedingen voor de bekers. Bij de MX 1 Inters zal Marc Josephs uit America het zwaar krijgen tegen de top 5 van Nederland. Momenteel voert Jarno Verhorevoort uit Helmond de koningsklasse aan, maar hij wordt zwaar op de hielen gezeten door Hei- kki van den Berg uit Oosterhout en Jimmy Kaal uit Groesbeek. De Zijspan klasse wordt aangevoerd door Ben Adrieanssen uit Malle en Kenny van Gaaien uit Nuland. Circuit Duiven- bos is gelegen op de kruising van de Oploseweg en de Hondsbergweg in Overloon. Op beide dagen beginnen de wedstrijden om 11.30 uur. Liefhebber Mark Jacobs uit Maashees SSS'18 moet het komend seizoen in de derde klasse stellen zonder aanvoerder Patrick Borghs. De 28- middenvelder heeft overschrijving aangevraagd naar vijfdeklasser Heijen. Borghs woont al een paar jaar in Heijen en wilde vorig seizoen al de overstap maken. Onder aandrang van de Overloners kwam Borghs toen op zijn besluit terug en hij greep vervol gens met SSS'18 overtuigend het kam pioenschap in de vierde klasse F. Trainer Noud Janssen betreurt het vertrek van Patrick Borghs die met zijn routine een belangrijke pion is op het Overloonse middenveld. Janssen heeft niet echt een vervanger voorhanden. "Ik wil ook niet gaan schuiven binnen het elftal. Er komen wel enkele leuke jeugdspelers over. We moeten kijken of zich iemand aandient." Voor de rest blijft het kam pioensteam van SSS'18 intact. Na vijf tien jaar maken de geelzwarten na de zomer weer hun opwachting in de derde klasse. De meisjes van SV Venray hebben afgelopen weekend de districtsbeker Zuid 2 gewonnen op het sportpark van Brevendia in Stramproy. In de fina le waren de Venrayse meisjes, die spe len in de CFm, te sterk voor UDI'19/ Beter Bed uit Uden. Na een 1-2 achterstand bij rust, wist SV Venray na de pauze met twee tref fers de 3-2 zege en de districtsbeker binnen te halen. Lopersgroep De Peelrunners houdt op vrijdag 22 juni voor de vijfde maal DeAcht van Horst. Deze hardloopwed strijd, bedoeld voor wedstrijdatleten en recreatieve lopers, maakt onder deel uit van het ING Bank Middenlim burgs Avondloopcriterium 2007. De Acht van Horst is de zesde wedstrijd van de in totaal zeven criterium wed strijden. Start en finish zijn bij de atle tiekbaan van De Peelrunners gelegen in het recreatiepark Kasteelse Bossen in Horst. Het parcours, over half ver- harde- en asfaltpaden voert door dit bosrijke recreatiegebied. De inschrij ving vindt plaats bij de atletiekbaan van de Peelrunners gelegen aan de Tienrayseweg in Horst. Het inschrij ven van de jeugd kan vanaf 18.30 uur, de 5 kilometer tot 19.15 uur en de inschrijving voor de 10 kilometer vindt plaats vanaf 19.15 uur. Er kan een wedstrijd over 5 kilometer of 10 kilometer gelopen worden. Daarnaast is er voor de jeugd de mogelijkheid 1000 meter of 2500 meter te lopen. Het programma ziet er als het volgt uit: 19.00 uur 1.000 m. jongens en meisjes t/m 12 jaar. 19.10 uur 2.500 m. jongens en meisjes 13 t/m 17 jaar. 1930 uur: 5.000 m. Categorieën: vrouwen t/m 34 jaar, vrouwen 35 t/m 39 jaar, vrouwen 40 t/m 44 jaar, vrouwen 45 t/m 49 jaar, vrouwen 50 t/m 54 jaar en vrouwen vanaf 55 jaar. Mannen: neosenioren 18 t/m 23 jaar, mannen recreanten. 20.10 uur: 10.000 m. Categorieën: mannen senioren t/m 34 jaar, mannen 35 t/m 39 jaar, man nen 40 t/m 44 jaar, mannen 45 t/m 49 jaar, mannen 50 t/m 54 jaar, mannen 55 t/m 59 jaar, mannen vanaf 60 jaar. Vrouwen recreanten. Elke deelnemer die de wedstrijd uitloopt ontvang een attentie, daarnaast zijn er per klasse geldprijzen te verdienen voor de eer ste drie aankomende. Inlichtingen zijn verkrijgbaar bij Huub Raassens via tel. (077)3983311. Zie ook www.peelrun- ners.nl. Daags voor de EK wedstrijd van de MX 2 waren de jeugdrijders te gast op circuit De Peel in Venray. De baan lag er perfect bij en ook MCC Venray had, alles zoals we gewend zijn, alles in de puntjes verzorgd. Voor deze jeugd wedstrijd hadden zich 258 rijders aangemeld en er hadden zich zelfs 51 liefhebbers en 49 veteranen ingeschre ven. Daags voor de wedstrijd hadden een paar fikse regenbuien het circuit geteisterd maar dat kwam enkel de baan ten goede. Ook tijdens de wed strijd waren er een paar flinke regen buien en in de 2e manche zag je dan ook verrassende uitslagen. Een derde plek bij de 65 versnellingen kleine wielen werd veilig gesteld door Luc Hermsen die in de manches een vierde en een tweede plek op zijn naam wist te schrijven. Bij de 65 versnellingen grote wielen eiste Jules Deenen een elfde plek met een twaalfde en een negende plek de streep te passeren, terwijl Bart Pijpers op een tiende en een elfde plaats te worden afgevlagd en in het dagklassement een twaalfde plaats voor zijn rekening te nemen. De hoogste trede bij de 85 kleine wielen B was voor Jeremy de Vink weggelegd na een verbeten strijd wist hij beide manches winnend af te sluiten. Bij de liefhebbers eindigde Andre Cox op een zevende stek door de manches op een negende en een achtste plek te doen af te sluiten. Een 23e plaats werd veilig gesteld door Henk Hagens met een 18e en een 21e plaats na het rijden van de manches. Na een verbe ten strijd eindigde Maarten van der Aa op een tweede en een derde plaats wat hem op de derde trede deed belanden, terwijl Mare van Dijck 21e en 22e werd en hiermee de 25e man werd in het dagklassement. De derde wedstrijd in het EK MX 2 werd ver reden op circuit De Peel in Venray. De baan lag er ook nu weer perfect bij en na wat opstart problemen verliep alles op rolletjes en had MCC Venray de touwtjes strak in handen. Vielen er gisteren nog een paar buien, nu was het nadat de mist was opgetrok ken akelig benauwd, drukkend weer. Er hadden zich in totaal 258 rijders aangemeld en bij alle klassen was het starthek goed gevuld en ook in de Nationalen klassen waren er verschil lende rijders met een afvaardiging. Bij de MX 2 junioren hadden zich zelf 81 rijders aangemeld en er werd fel gestreden voor een plaats in de finale manche. Voor aanvang van de rijders voorstelling werd er een minuut stilte gehouden voor Lionel Beck, die van 1981 tot en met 2006 de teamlei der was van de MX 125cc en op 18 mei plots overleed in een Engels zie kenhuis. De EK rijders werden door wethouder van Sportzaken, de heer Emonts, verwelkomt in zijn gemeente en hij wenste iedereen een sportieve wedstrijd toe. Bij de MX 3 Inters ging Maarten van der Aa beide keren als 18e over de meet wat hem een 21e plaats opleverde in het algemene klas sement en werd Marc Josephs de 29e man door beslag te leggen op een 27e en een 30e plaats in de manches. Ruud Pijpers eiste een 36e en een 33e plek op om in de daguitslag een 37e plek op zijn naam te schrijven. Bij de MX 1 Nationaal kwam de 15e plek in het dagklassement in handen van Werner Kuenen die de manches op een 17e en een 10e plek wist veilig te stellen. Rick Simons klom in de finale manche van de MX 2 junioren op, maar kreeg problemen waardoor hij terug zakte naar een 24e stek en de strijd moest opgeven. Verder was er een wedstrijd in het Ierse Desertmartin voor het British Quad Championship waar Joe Maessen een derde plaats voor zich wist veilig te stellen. Na een slechte start in de le manche wist hij op te klimmen naar een vierde plek en de 2e manche wist hij de derde plek te bereiken. Komend zaterdag is er een jeugdwedstrijd op circuit Se Duiven- bosch in Overloon, waar op zondag de Nationalen rijders te gast zijn. Sportnieuws -info Buiten de spotliehten, zonder poespas of al te veel opsmuk, bouwde ze een mooie sportear- rière op. Of het nu voetbal, wiel rennen of korfbal is, Angelique Linders-Bovee beoefende het vele jaren en met succes. Wielrennen doet de Ysselsteynse nog steeds en zoals ook bij de balsporten niet voor spek en bonen. Door Jan Leijsten Onlangs tijdens de wielerronde in haar woonplaats Ysselsteyn deed ze van zich spreken met een achtste plaats. Het werd tijd dat ze weer eens in de regionale schijnwerpers kwam. Want Angelique, 'een geboren sport ster', had al lang niets meer van zich laten horen. Op haar negende werd ze lid van De Peelkorf. Het korfballen ging haar goed af en pas vijftien lentes jong drong ze al door tot de senioren selectie van Zuid-Oost Brabant, succes genoeg dus. Doch overgehaald door dorpsgenote Lucie Jansen, die bij de dames van SV Venray voetbalde, trok Angelique de voetbalschoenen aan. Wat goed is komt snel. Immers in haar allereerste wedstrijd tegen VOS was het al raak. "Ik wist amper waar ik in het veld moest staan, maar het doel vond ik wel." Ze scoorde dus, iets wat ze nog veel vaker zou doen. Al gauw genoeg selecteerde Wim Koevermans - hij maakte deel uit van de groep van 22 Oranje-spelers die in 1988 het EK won - haar voor de Limburgse selec tie. Haar ster bleef rijzen en spoedig volgde een invitatie voor Jong Oranje. Waar ze direct met de neus in de boter viel. Het team reisde af naar China voor het wereldkampioenschap. Een prachtige ervaring weliswaar als wis- Angelique Linders heeft zich na korfbal en voetbal nu gestort op de wiel- rensport. selspeelster in een groep van achttien meiden. Toch droeg ze tijdens dit WK eenmaal het Oranje-shirt. Samen met Ria Vestjens (uitkomend voor Leveroy en later Braakhuizen) hield ze de Lim burgse eer hoog. Terug uit China begonnen steeds meer blessures op te spelen. Wat Angelique met pijn in het hart noopte de 'kicksen' aan de wilgen te hangen. Veel te vroeg. Blessures ten spijt, wer ken bleef ze altijd. Zoals nu nog als medewerker personeelszaken bij het ziekenhuis van Boxmeer. De voetbalsport kon ze niet abrupt loslaten. Ze speelde nog een tijdje bij Herberg de Peel. Er volgde een lange periode van sportieve inactiviteit. "Zwemmen of tennis lag me gewoon niet. Toch verwondert het me dat ik het zolang zonder sport heb volge houden." Manlief Rob fietste bij een toergroepje. "Hij maakte me enthou siast alhoewel ik er in het begin niet veel aanvond. Maar ik kon ze steeds beter bijhouden en dat in een man nengroep. Het werkte verslavend en we werden echte wielerliefhebbers. Rob en ik nemen steeds de racefiets mee op vakantie. We bezochten wiele- revenementen in België, Luxemburg, wereldkampioenschappen en vooral de Tour de France." Twee jaar geleden gingen ze in Heerlen naar de Holland Ladies Tour. "Ik dacht, dat wil ik ook. Toen ik daarna een dameswielerwedstrijd op tv zag, wist ik het zeker. Ik kwam in contact met Guus Schroen die op de wielerbaan in het Duitse Büttgen vlak bij Neuss een Limburgs damesteam trainde. Ik moest mijn weg zoeken. Hij gaf me adviezen en het ging boven verwachting goed. Al was het op het tandvlees, ik kon al direct mee. Mijn eerste wedstrijd was in Nieuw Vosse- meer waar ik met honderd dames aan de start stond. Ik voelde de adrenaline en was gespannen tot in elke vezel van mijn lichaam. Ik had constant het gevoel dat ze aan het sprinten waren. Je weet niet wat er allemaal gebeurt. En dan het bochtenwerk, dat is een verhaal apart. Toch had ik al snel de techniek en de durf te pakken. Twee keer heb ik een harde smak gemaakt." Zoals iedere wielrenner moest ook Angelique het vallen en opstaan erva ren. "De knieblessure die ik opliep kostte me drie weken. En dat was het ergste", lacht ze. De districtswedstrij den voor kwalificatie voor het NK volgden snel. Ze wilde weer zo vlug mogelijk het stalen ros op en het lukte de Ysselsteynse, die weer eens blijk gaf van haar doorzettingsvermo gen, het NK te bereiken. Angelique, gespeend van klim merstechniek, moest tien keer de St. Pietersberg op. Een ware beproeving. Ook dit jaar heeft ze zich al geplaatst voor het NK door goede klasseringen in Made en Ysselsteyn. "Maar een lang parcours van 13,5 kilometer zoals in Maastricht, dat ligt me niet zo. Geef mij maar een criterium. Lekker ander half uur knallen en door de bochten scheuren." Dat is het werk voor Ange lique die op de fiets geen angst kent. Dit tot genoegen van Rob die zijn aan vankelijke scepsis 'als jij wedstrijden gaat fietsen, dan ga ik niet mee' snel liet varen. Hij is nu een gewaardeerd manusje van alles bij de EBH-ploeg uit Tijdens de EK MX2 motorcross in Venray is Maurice van Kasteren uit Schijndel als winnaar uit de bus geko men. Met twee eerste plaatsen en een vierde plaats was Van Kasteren te sterk voor de concurrentie. De Tsjech Votroubek, in het tussenklassement leider in het Europees kampioen schap MX2 125 cc klasse, werd met een tiende, eerste en tweede plaats na drie manches tweede. Menno Verleng uit Velden baarde opzien door in het sterke rijdersveld een tweede, vijfde en vierde plaats in de wacht te slepen. Hij werd daarmee derde in het dagklassement. In het EK tussenklassement steeg Verleng van een dertiende naar een fraaie zevende plaats. Votroubek blijft de ranglijst aanvoeren voor dagwinnaar Maurice van Kasteren. Pijnacker. Rob fietst zelf bij toerclub Ysselsteyn tochten van zo'n honderd kilometer waarin Thijs van Asten in de sprint meestal aan het langste eind trekt.Angelique is nooit gaan koersen om een Marianne Vos te worden. "Dat zat er niet in. Zolang ik er plezier in heb en progressie boek, ga ik door." Zeker gezien de goede verstandhou ding in het EBH-team van ploegleider Jan van Doorn uit Schijndel. Trainen doet Angelique met man Rob op de speciaal aangeschafte scooter als gangmaker. Wat is nu het mooie aan wedstrijdfietsen? "Pff, wat een moei lijke vraag. Sneller en slimmer zijn dan anderen en dan samen met je ploeg een puike prestatie leveren." De komende klassiekers is ze van de par tij. In Aduard (Groningen), de ronde van Humsterland, die geldt voor de topcompetitie, en de meerdaagse in Zeeland. Ze heeft in het peloton al eens naast Marianne Vos gereden. "Als de wereldkampioene op de pedalen gaat staan dan moet ik me heel goed voelen om er niet direct afgereden te worden."Was je nog maar twintig jaar jonger? "Tja, als je ouder wordt boet je lichamelijk in. Ik rijd nu met meisjes waarvan ik de moeder had kunnen zijn. Trouwens de oudste ben ik nog niet want die is met respect 46 jaar. Zolang ik het met mijn huishouden en vierdaagse werkweek kan opbren gen, zit ik zeven dagen in de week op de fiets. En bij kou en sneeuw op de rollers. In februari hebben Rob en ik nog in Malaga in Zuid-Spanje getraind. Dat doen we komend jaar weer. Want in Nederland vriezen in februari vaak je handen aan het stuur vast." Tot slot hoe beleefde je de ronde van Ysselsteyn? "Het was raar maar ik kwam niet in mijn ritme. Ik wilde het te goed doen. Overconcentratie? Lijkt wel zo. Alhoewel met de achtste plek ben ik best content. Het was schitte rend die reacties van het publiek. Het was ook een prima parcours. Alleen moeten ze het volgend jaar iets eer der in het seizoen organiseren. Omdat Oudenbosch met pinksteren al langer een dameswedstrijd heeft." Daags na Ysselsteyn stond ze op tweede pinksterdag in Oud-Beijerland met honderd rensters alweer aan de start. Ze finishte als 27e. Ze zou graag nog een medewielrenster in de buurt willen hebben. "Misschien over een paar jaartjes Britt Teunissen. Dat zou leuk zijn." Afgelopen vrijdag is de oprichter van DAR (nu Red Caps Venray), Frans Vroomen, aan alvleesklierkanker in Veghel overleden. Frans Vroomen, voormalig gymleraar op de jongens school in Venray, richtte in 1965 met een enthousiaste groep scholieren de Venrayse honkbalvereniging DAR (De Andere Rooyers) op. Hij ontving in december 2006, mede voor zijn inzet voor de Venrayse honkbalvereniging, nog een koninklijke onderscheiding. Frans Vroomen zou een dag na zijn overlijden 68 jaar zijn geworden.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 26