H HEMDEN POLO Vrienden van Klassiek op Locatie Overname Oliver Products Company PVyers jjSSlS xi. Grote keuze frisse zomerdessins Thuiszorg nodig? Bel 0478-526262 PEEL EN MAAS Donderdag 7 juni 2007 - Pagina 7 Inwoners van Venray die bij de sociale werkvoorziening werken en op de wachtlijst WSW staan, en/of de wettelijke vertegenwoordiging zijn, krij gen meer invloed op het toe komstig werk van de sociale werkvoorziening. Venray is namelijk één van de gemeen ten die deelnemen aan een project dat vooruitloopt op de nieuwe Wet Sociale Werkvoor ziening (WSW) per 1 januari 2008. In dit project denken de WSW- geïndiceerden of hun wettelijke vertegenwoordiging al mee over de mogelijkheden om de uit stroom vanuit de WSW naar 'regu lier' werk te verbeteren. De deel nemers hebben al deelgenomen aan drie workshops deskundig heidbevordering Cliëntenpartici patie nieuwe WSW met de volgen de onderwerpen, achtergrond van de modernisering verschillen hui dige wet en nieuwe wet, nieuwe taken van de gemeente, 'plaats en betekenis' van cliëntenparticipatie in de WSW Op 1 januari 2008 gaat de nieuwe Wsw in en in de pilot WSW Raad in Venray gaat men ervan uit dat de nieuwe wet WSW ingaat op 1 juli 2007. Later dit jaar wordt er in de Eerste en Tweede Kamer een besluit over genomen. In de vier workshops in Venray gaat men uit van de vernieuwin gen die men bijna zeker weet.Alles waar nog geen zekerheid over is, wordt in de workshop duidelijk genoemd. De gemeente Venray die aan de pilot Cliëntenparticipatie meedoet, loopt als het ware 'voor de muziek uit'. We kijken met elkaar hoe het zal gaan als de wet, zoals die nu in het wetsvoorstel staat, is aangenomen. In de work shops in Venray kijken we naar de nieuwe taken van de gemeente Venray. Waar is de gemeente Ven ray straks verantwoordelijk voor! En wat misschien nog belangrij ker is: hoe kunnen we als WSW Raad Venray de gemeente Venray daarbij het beste adviseren. Want niet alleen de gemeente Venray krijgt nieuwe verantwoordelijk heden ook de mensen met een Wsw-indicatie! De nieuwe WSW Raad krijgt de opdracht gemeente Venray te adviseren bij het beleid voor de Wsw. Adviseren hoort opbouwend en bemoedigend te zijn. De gemeente Venray maakt beleidsplannen en legt die voor aan de WSW Raad. De WSW Raad toont zijn wijsheid door eerst vast te stellen wat goed is aan de plan nen. Het spreekt vanzelf dat de gemeente Venray daarvoor wordt geprezen. Daarna wordt advies gegeven over wat anders zou moeten of wat er beter kan. De WSW Raad gaat de gemeente Venray advies geven over de wachtlijsten en over 'binnen of buiten' werken. Er wordt advies gegeven over het zoeken van passende werkplek ken en de keuzemogelijkheden van WSW-ers in hun eigen loop baan. Ook is er aandacht voor de kwaliteit van het werk en voor de bescherming van de werknemer die in de WSW Raad zit. Kroegdichter presenteert gedichtenbundel in dialect De nieuwe gedichtenbundel van Myce Surminski is heel anders dan zijn vorige vijf uit gaven. Voor het eerst komt de kroegdichter met een bundel geheel in het Venrays dialect. Aangespoord door Veldeke en met name gestimuleerd door Frits Linssen besloot Surmin ski het over een andere boeg te gooien. "Het dichten in het dialect is me uitstekend beval len. De Venrayse taal is niet alleen honderden jaren ouder maar ook veel rijker dan het Nederlands dat zijn oorsprong in Haarlem vindt." De kroegdichter noemt zich tegenwoordig liever volksdichter. Hij is trots op zijn nieuwe boekje 'Dicht 'r tiggenan', dat op donder dag 14 juni in café De Klokkenlui der in Venray wordt gepresenteerd. "Ik vind het prachtig als oudere en rasechte Venraynaren nog het pure Venrayse dialect spreken. Onze eigen taal is zo mooi en rijk. Ik merk zelf ook dat ik me makke lijker in het dialect uitdruk dan in het Nederlands." Myce Surminski, alias Werde- nibeld, is geboren en getogen en Blitterswijck en woont alweer twintig jaar in Venray. "Toch beheers ik het Venrayse dialect nog niet optimaal. Mensen zul len het altijd blijven horen dat ik andere 'invloeden' heb. Daarom heb ik Frits Linssen benaderd. De meeste gedichten had ik al in het dialect geschreven. Frits heeft ze gecorrigeerd en de andere gedich ten vertaald in het Venrays. Het leverde soms verrassingen op. Zo heb ik een gedicht geschre ven over de meikever. 'Dat is een mulderke', zei Frits. Het gedicht heet nu ook zo. En de lente is het 'vroegjaor' geworden." In 2004 kwam zijn laatste dicht bundel 'het vijfde element' uit. Hij probeert iedere twee jaar een nieuw boekje uit te geven. Toch heeft het drie jaar geduurd voordat 'Dicht 'r tiggenan' het levenslicht zag. "Door allerlei onverwachte omstandigheden is het niet gelukt het eerder uit te brengen", zegt Surminski.'Tk liep er al langer mee rond om meer met het dialect te doen. Die taal is voor veel men sen toegankelijker. Ze uiten zich gemakkelijker in hun moedertaal. Daarom is het zo jammer dat het dialect terrein verliest. Steeds meer ouders spreken 'Nederlands' met hun kinderen terwijl ze tegen elkaar nog gewoon Venrays praten. Het dialect past ook beter bij mijn gedichten. Ik ben wars van wollig taalgebruik of opsmuk." Door het schrijven in de Ven rayse taal, veranderden ook de onderwerpen. Welhaast vanzelf gaan de gedichten over plaatse lijke gebeurtenissen en personen, "t Megje van de mik' en 'Roe- ezestruukske' zijn typische Ven rayse schrijfsels. "Ik wil met deze bundel ook een daad stellen. Door iets achter te laten in de Venrayse taal. Ik voel me hier beter bij thuis. Je staat dichter bij de mensen en het alledaagse leven in dit dorp. Want Venray is nog altijd een dorp >*>>v - ti- ondanks zijn stadse allures. De Nederlandse taal is aan het verloe deren en is verarmd. Ik moet vaker terugvallen op oud-Nederlands zoals 'ergens kond van doen'." Het boekje telt 23 gedichten. Naast het uitbrengen van dicht bundels, hangen er in een tien tal Venrayse cafés ook ingelijste gedichten van de kroegdichter. Iedere maand worden ze verwis seld. "Ik probeer altijd een gedicht te schrijven dat past bij de kroeg. Het gaat over de sfeer, de mensen die er komen of dingen die er gebeuren. Ik schrijf het meestal ook in de kroeg zelf." Daarnaast wordt hij steeds meer gevraagd om persoonlijke gedichten te schrij ven. Ter gelegenheid van feeste lijke of juist droevige gebeurtenis sen. Zoals een gedichtje voor een rouwadvertentie."Dan merk ik dat je steeds bekender wordt. Mensen komen naar je toe met een ver haaltje en vragen of ik daarover een gedicht wil schrijven. Tegen een geringe vergoeding, meestal een pilsje, doe ik dat graag. Ik wil dichtbij de mensen staan, ik dicht voor iedereen. Alleen sneren uit delen of iets negatiefs schrijven, dat kan ik niet. Het zit gewoon niet in mij." "Een juweeltje", noemt hij zijn nieuwste bundel die voor 5 euro te koop is. Op donderdag 14 juni zal hij enkele gedichten voor dragen bij de presentatie in De Klokkenluider. De avond wordt omlijst door de bekende Venrayse zangeres Mirjam Aarts. Zij zingt 'Venroj blues' is een van de 23 gedichten: Venroj 'blues' Verdwaold en verdutseld zwaerf ik roond dur dit verlaote oeërd. Aoveral waor ik kom tref ik verlate meense op zuuk nor 'n ondudelek doel. Vergaete bin ik, daor, waor ik oeët enne bekende was. Werdenibeld, 'n Roojse legénde. Mar wie schrieft, dén blieft, zegge ze. Dus pak ik 'n viltje én schrief op: 'Ik hald van dit laeve.' 27.» Zomer diverse kleuren, machinaal wasbaar, prijs per stuk 19.95 Myce Surminski is trots op zijn nieuwe boekje 'Dicht 'r tiggenan', dat op donderdag 14 juni in café De Klokkenluider in Venray wordt gepresenteerd. - uiteraard - liedjes in het Ven rayse dialect en begeleidt zichzelf op gitaar. Wildspeurtocht Nationaal Park de Maasduinen is een samenwerkingverband van streekbewoners, de gemeentes Bergen en Gennep, Staatsbosbe heer en Het Limburgs Landschap. Om het publiek van de rijkdom aan natuur in de Maasduinen te laten genieten zijn er overal wan delroutes uitgezet en worden er publieksactiviteiten gehouden. Het hele jaar door zijn er afwis selende excursies. Op zondag 17 juni vanaf 18.00 uur start er een excursie vanaf activiteitencentrum De Zevenboom van Staatsbosbe heer in Afferden. De tocht duurt ongeveer twee uur. Verplicht aan melden kan bij Staatsbosbeheer via tel. 06-29-565320. Het bos, de heide en de stuifduinen liggen er onveranderlijk bij. Zo lijkt het tenminste. Toch is deze omgeving het decor van allerlei gebeurtenis sen die zich afpelen in de natuur. Smalle wissels kunnen duiden op druk verkeer van reeën of ander wild. Subtiele aanwijzingen in het landschap verklappen de aanwe zigheid van dieren die zich niet snel laten zien maar waarvan het zeker is dat ze er zijn. Dorpsraad Oostrum De Stichting Dorpsraad Oostrum houdt op dinsdag 12 juni een ver gadering in D'n Oesterham. Aan vang 20.00 uur. Op de agenda: de verlichting van de kerk, de bomen op het dorpsplein en onderzoek haalbaarheid voorziening ouderen en jongeren. Op initiatief van de stich ting Klassiek op Locatie en enkele zeer trouwe bezoe kers is onlangs een vrien denclub opgericht rondom deze zomerse serie klassieke concerten. De Stichting Vrien den van Klassiek op Locatie draagt, volgens de initiatiefne mers, bij aan de verdere ver ankering van deze klassieke serie in de Noord-Limburgse samenleving. De nieuwe club kan ook iets extra's inbrengen en draagt via contributies bij aan de stabiliteit van deze suc cesvolle concertenreeks in de maanden juli en augustus op bijzondere locaties. Iedereen die het initiatief van Klassiek op Locatie een warm hart toedraagt, kan vriend of vriendin worden van Klassiek op Locatie door jaarlijks een minimumbe drag van 30 euro per persoon te betalen. Vrienden van Klassiek op Locatie krijgen altijd als eerste het programma toegestuurd, krijgen via een vriendenkaartje allerlei kortingen aangeboden, kunnen voorintekenen op de concerten, krijgen minimaal één eigen vrien denconcert met een internatio naal affiche en worden van A tot Z op de hoogte gehouden via jaar verslagen en brochures. Volgens initiatiefnemer en artistiek leider van Klassiek op Locatie, Nard Reijnders uit Broekhuizenvorst, is de publieke belangstelling de afgelopen jaren alleen maar toe genomen. "Wat ons opvalt is dat er steeds meer bezoekers meerdere concerten bijwonen. Zo is er min of meer een vaste groep binnen het totale veld van bezoekers aan het ontstaan", aldus Reijnders. Dat heeft ertoe geleid dat het bestuur van de stichting is gaan nadenken over de oprichting van een vrien denorganisatie. En tegelijk kreeg de stichting vanuit de vaste bezoe kers signalen van mensen die zich actief voor Klassiek op Locatie wilden inzetten. BELANGSTELLING Tijdens de laatste twee concer ten in 2006 zijn de bezoekers in de gelegenheid gesteld aan te geven of er belangstelling is voor zo'n vriendengroep. De reacties waren overweldigend. Ruim driehonderd mensen uit de hele provincie Lim burg en oostelijk Noord-Brabant reageerden positief en bovendien was er een aantal 'fans' dat aangaf iets te willen betekenen voor de Vrienden van Klassiek op Loca tie. Dat heeft ertoe geresulteerd dat aan het einde van 2006 de stichting Vrienden van Klassiek op Locatie in de steigers stond en begin dit jaar bij notaris Ruud Het- terschijt uit Bergen de akte pas seerde. Het bestuur van de Vrien den van Klassiek op Locatie wordt gevormd door voorzitter Wout Hermans (Broekhuizenvorst), secretaris Ron Kruytzer uit Seve- num, penningmeester Wim Geurts uit Velden en de bestuursleden Sylvia van de Kroonenberg uit Weert Mare Receveur uit Venlo en Ton Voshaar uit Horst. Secretariaat Vrienden van Klassiek op Locatie, De Wiers 11, 5975 PX Sevenum. Het mailadres is: vriend@klassie- koplocatie.nl Nadere info; www. klassiekoplocatienl Moedercentrum Venray De term Moedercentrum bestaat landelijk en is een ontmoe tingscentrum van, voor en door vrouwen uit Venray en omgeving. Een centrum waar alle vrouwen, allochtoon of autochtoon elkaar kunnen ontmoeten. Er wordt niet gekeken naar afkomst, rang, stand, achtergrond of leeftijd. Ook het hebben van wel of geen kinderen speelt geen rol, iedereen is wel kom. Het centrum gaat uit van de mogelijkheden en talenten van vrouwen en het motto is, leren van en met elkaar. In een multi culturele samenleving samen te leven, werken en bezig zijn. Kin deren horen erbij en mogen te allen tijde mee komen. Alle activiteiten worden door de vrouwen zelf georganiseerd waardoor alles laagdrempelig gehouden kan worden. Bij het Moedercentrum kan men niet alleen kennis of ervaring halen maar zeker ook brengen. Het cen trum is zeker een verrijking en een aanwinst. Het heeft, ondanks wat terughoudendheid van de gemeente, een waarderingssub sidie ontvangen. Men vindt het Moedercentrum aan de Paterslaan in Venray, tel. (0478)510035. Borstvoeding De Vereniging Borstvoeding Natuurlijk start binnenkort in de regio Venray weer met een serie informatiebijeenkomsten over borstvoeding. Tijdens drie avon den worden aanstaande ouders uitgebreid geïnformeerd over het geven van borstvoeding. De cur sus wordt gehouden op 14 en 21 juni van 20.00 tot 22.00 uur. De datum voor de derde avond wordt in onderling overleg vast gesteld. Voor meer informatie en opgave kan men contact opne men met Monique Hendriks via tel.(0478)585895. Cultuurprijs voor De Springplank Het bestuur van Jeugdcentrum De Springplank heeft uit han den van oud-deken Buschman de Wilhelmina Sangers Cultuurprijs 2007 mogen ontvangen. Deze jeugdclub, die gevestigd is in de Beukenlaan, was genomineerd vanwege haar verdiensten gedu rende de 35 jaar van haar bestaan. Ook de uitverkiezing in 2004 als beste vrijwilligersorganisatie in Venray, werd genoemd als voor name reden. Aan deze prijs is een bedrag verbonden van 2400 euro. Dit wordt voor een deel gebruikt om de leden eens te verwennen. Van het andere deel wordt het trottoir naar en langs het gebouw vernieuwd. Wijkplatform Venray Centrum In Venray is het informatiecen trum Wijkplatform Venray Cen trum gevestigd in Bibliotheek Ven ray. Alle bewoners en bezoekers van het centrum kunnen terecht op maandag en vrijdag van 14.00 tot 15-30 uur. Het platform werkt samen met de gemeente, de poli tie, Wonen Venray en Synthese. Wie vragen, opmerkingen of ideeën heeft over de leefbaarheid in Venray kan dit laten weten. Zie ook www.wijkenvenray.nl. (P)uur Natuur Herderdag De schapenscheerder komt op zondag 10 juni naar Venray om ruim 200 schapen te scheren. Deze bijzondere en unieke bele venis kan men meemaken op De Marke Herderdag van (P)uur natuur. De schapenscheerder is om 11.00 uur op Zwartwater aan de Kuulenweg aanwezig en werkt door tot ongeveer 16.00 uur. De Marke Herderdag is een onder deel van het beleefprogramma (P)uur Natuur van Stichting De Marke Venray. Iedereen kan deel nemen aan deze bijzondere bele venis. Aanmelden kan via www. demarke-puurnatuur.nl. Omdat het zondag Vaderdag is mogen alle vaders gratis deelnemen aan deze Puur Natuur activiteit. Op deze Herderdag kan men tegen een sterk gereduceerd tarief lid wor den van het hele jaarprogramma van ruim veertig belevenissen van (P)uur Natuur. Als het regent gaat de Herderdag niet door. Intratuin Venray Al enige tijd is het tijdperk van het buitenleven ingezet. De tuin is een verlengstuk van de woon kamer. Het terras wordt ingericht met comfortabele meubels en een grote eettafel om uitgebreid te tafelen. De buitenkeuken is hier inmiddels een onderdeel van geworden; variërend van een een voudige tot een luxe barbecue. Zaterdag 9 juni laat Intratuin Ven ray van 11.00 tot 16.00 uur zien was de mogelijkheden zijn met verschillende buitenkeukens tij dens een barbecuedemonstraties. De keuze in barbecues is zeer uit gebreid; houtskool, elektrisch, gas en zelfs een wok. Van zacht roos teren, mals braden tot krokant gril len. Iedereen is welkom inspiratie op te doen tijdens de demonstra tie en om een hapje mee te eten. Themacafé MEE Iedereen heeft wel eens last van spanning. Op donderdag 14 juni houdt MEE Noord- en Mid den-Limburg daarom een thema café in De Evenaar in Venray. Het themacafé is een café waar men sen met een licht verstandelijke beperking bij elkaar komen om te praten over onderwerpen die hen bezighouden. Bezoekers van deze avond kunnen met elkaar praten over vragen als 'waarvan krijg jij spanningen?','Hoe merk je dat je gespannen bent?' en 'Wat kun je tegen spanning doen?'. Ook wor den er toneelstukjes opgevoerd om het thema in te leiden en kan men vragen stellen aan een deskundige. Het themacafé vindt eens per twee maanden plaats en is bedoeld voor alle mensen met een licht verstandelijke beperking vanaf achttien jaar. De bijeenkomst in De Evenaar in Venray begint om 20.00 uur en duurt tot 21.30 uur. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Manon Clarke van MEE Noord en Mid den Limburg, tel. (077)3961515. Het themacafé is een initiatief van MEE Noord en Midden Limburg. MEE is een onafhankelijke cliën tondersteuner voor iedereen met een beperking. De deskundigen van MEE informeren, adviseren en ondersteunen, zodat men zo zelf standig mogelijk kan leven. Ook ouders, hulpverleners en andere belangstellenden kunnen bij MEE terecht. huishoudelijke, persoonlijke en gespecialiseerde verzorging verpleging vrijwillige thuishulp zorgboerderij hulp op afroep dagvoorziening consultatie voor senioren zorg tv www.thuiszorgnoordlimburg.nl Thuiszorg Noord-Limburg g j Daar kunt u op rekenen! Oliver Products Company met een Europese vestiging aan de Spurkt 3 in Venray is overgenomen door het Ame rikaanse bedrijf Mason Wells. Mason Wells heeft 100% van de aandelen overgenomen van de vierde generatie van Oliver Products Company, dat in 1880 opgericht werd in Amerika. "Mason Wells past precies bij Oliver Products Company van wege de focus op product design en sterke relaties met klanten", zegt John Green, president van Oliver Products Company medi sche divisie. "Samengaan met een bedrijf dat ervaren is in de verpak kingssector en daar goede resulta ten behaalt geeft Oliver Products Company de mogelijkheid sneller strategische en financiële doel stellingen te verwezenlijken. Wij zijn tevreden partner te zijn van Mason Wells, dat onze wens deelt om verder te groeien", zegt Parker Tuthill, president van de Voedsel- verpakkings afdeling van Oliver Products Company. "Mason Wells heeft bewezen een toegevoegde waarde te genereren in de ver pakkingsindustrie en realiseert goede resultaten en een constan te groei." Sinds midden jaren 80 heeft Mason Wells in meer dan 10 bedrijven geïnvesteerd in de ver- pakkings en papierindustrie. "De reputatie en toewijding van Oliver Products Company zorgt voor een constante groei en kansen op de wereldmarkt", aldus Greg Myers, managing director bij Mason Wells. "Medewerkers en leveranciers hebben bijgedragen in de groei en het succes van Oliver Products Company, hetgeen ook in de toe komst het geval zal zijn." Rutger van Dooren, managing director van de Venrayse vestiging Steeds vaker loos brandalarm De brandweer in Venray wordt steeds vaker gecon fronteerd met loze alarmmel dingen. Vorig jaar is het loos alarm zelfs verdubbeld ten opzichte van 2005: van vijftig naar 108 meldingen. Bij 48 loze alarmeringen rukte de brandweer daadwerkelijk uit en keerde veelal onverrichter- zake terug. De brandweer wijt de sterke toename aan de veranderingen bij de ouderen- en psychiatrische zorg. Er komen steeds meer zorg- woningen of panden van begeleid wonen die wettelijk verplicht voorzien zijn van een brandmeld- installatie.Vaak blijkt er van brand geen sprake te zijn bij de meldin gen die automatisch binnenko men bij de brandweer. Bij veel roken, het gebruik van kaarsen of het koken op de kamer wordt de alarminstallatie al in wer king gezet. De brandweer spreekt in plaats van loos alarm liever over 'oneigenlijk gebruik'. Henk Bisschops (PvdA) vroeg in de commissie Stedelijk Beheer of de kosten kunnen worden ver haald op de veroorzakers. Hij pleit te voor het uitdelen van boetes bij opzet.Volgens burgemeester Waals kan de brandweer de kosten van loos alarm niet verhalen. "Dit zijn nu eenmaal de risico's van het vak", aldus Waals, die verklaarde dat er wel kosten in rekening wor den gebracht voor dienstverlening zoals het leegpompen van een kel der. "En een kat uit de boom halen kost bijvoorbeeld 65 euro." van Oliver Products Company reageert enthousiast, omdat met de overname verdere groeiplan nen gerealiseerd kunnen worden. "Met name de verhuizing binnen Venray alsmede de uitbreiding van de productie kunnen versneld gerealiseerd worden. Ook de groei van ons personeel zal hierdoor een verdere vlucht nemen. Voor de Venrays vestiging betekent de overname een ondersteuning van de gemiddelde groei van 25% per jaar." Oliver Products Company is een leverancier van verpakkingsoplos singen voor de mondiale medi sche sector en de voedselindu strie. In Venray worden uitsluitend medische verpakkingen gemaakt voor klanten binnen Europa. Alle verpakkingen zijn Hiaatoplossin gen en worden binnen het bedrijf ontwikkeld en geproduceerd. Maon Wells is een toonaange vende investeringsfirma met een kapitaal van meer dan 500 mil joen. Sinds de oprichting heeft Mason Wells meer dan 80 derge lijke transacties gedaan binnen de speciale verpakkingssector en de papierindustrie. Jonge winkeldief De politie heeft vorige week woensdagmiddag een 10-jarige jongen uit Venray in de kraag gevat op verdenking van winkel diefstal. Bij de politie werd gemeld dat de jongen uit een winkel aan het Schouwburgplein spullen had ontvreemd en was tegengehou den door het personeel. Toen de politie aankwam, troffen ze de jongen samen met zijn -inmiddels gewaarschuwde- vader aan. Nadat de jongen flink was aangesproken, bekende hij ook nog twee eerdere diefstallen uit de betreffende win kel. De vader heeft alle schade vergoed aan de winkel. Man mishandeld De politie heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag twee mannen uit Horst en Veulen, beiden 20 jaar, aangehouden nadat ze een 33-jarige toezichthouder van een horecagelegenheid hadden mis handeld. De toezichthouder sprak een groep jongeren aan die op de Gasthuisstraat een joint aan het roken waren. Hij verzocht de jon geren dat ergens anders te gaan doen waarna enkelen tegen een meterkast begonnen te urineren. Toen de toezichthouder hier ook iets van zei begonnen beide ver dachten te slaan en te schoppen. De man liep hierbij hoofdletsel op. Korte tijd later werden beide verdachten door de politie aange houden. Ze zijn ingesloten voor verder onderzoek. Drugs De politie heeft zondagavond een 2(>jarige man en een 22-jarige vrouw uit Venray aangehouden omdat ze drugs bij zich hadden. Tijdens een surveillance zag de politie een auto op de parkeer plaats staan op de Venrayseweg in Horst. Toen de agenten pols hoogte gingen nemen, roken ze een hennepgeur die uit de auto kwam. Beide verdachten werd om hun identiteitsbewijs gevraagd en om alle drugs die ze bij zich had den in te leveren. Nadat er een joint was ingeleverd, trof de poli tie bij het doorzoeken van de auto nog 57 xtc-tabletten, een zakje met vloeibare drugs en een stukje hasj en hennep aan. Daarop is het tweetal aangehouden. De politie onderzoekt de zaak. :«We Wordt uw site gevonden door uw doelgroep? Haalt u voldoende business uit uw website? Nee? Met Flyers Internet Communicatie haalt u meer uit uw website door: Een aansprekend ontwerp Communicatieadvies Business monitoring Content Management Systemen Zoekmachine marketing Interesse? Neem contact op met Flyers Internet Communicatie Grootdorp 89 5815 AN Merselo-Venray www.flyers.nl 0478-546293 - info@flyers.nl Venray deelnemer project WSW 'Venrayse taal is veel mooier en rijker' PANTALON 0478-586387 n<jW' 'nfernet

Peel en Maas | 2007 | | pagina 7