BVV-jeugd kiest voor SV United E1 Oostrum kampioen Marcel Lenssen nieuwe trainer SVOC'01 Voetbal competitie start 2 september Tim Klemans geeft studie voorrang Math Denissen blijft bij Merselo Gino Taihuttu naar Venray SV United troeft oud-internationals af Venray-doelman Luuk Goumans naar Leunen Vier nieuwe spelers Volharding PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 7 juni 2007 - Pagina 21 Saïd Yahia verlaat TV/Sportijn Dag van de jeugd Nieuws uit Venray en omgeving leest U in Venray Cup op 12 augustus SV Venray Familie Harrie Heijnen heeft speciale band met Meerlo SV Leunen SV Oostrum SVV veteranen SV Ysselsteyn SV United Na het afkesten van de samen werking tussen de jeugdafdelin gen van BW'27 en SV United, hebben de jeugdspelers uit Blit- terswijck massaal voor SV United gekozen. Liefst 21 voetballers plus twee jeugdleiders vroegen over schrijving aan naar de club uit Meerlo-Wanssum. Afgelopen seizoen speelden veer tien jeugdvoetballers uit Blitterswijek in gecombineerde C- en D-teams. De bedoeling was de samenwerking komend seizoen verder uit te breiden met andere jeugdcategorieën. Beide clubs werden het echter niet eens over het sportpark. SV United wil de teams of in Meerlo of in Wanssum laten voetballen. BW'27 vindt dat het recht om een jeugdelftal in Blit terswijek te laten spelen. Daarover werden de clubs het niet eens, wat uiteindelijk leidde tot een breuk. BW-voorzitter Hans Speijcken gaf al aan dat zijn club de jeugdspelers weinig te bieden heeft. "Ze moeten zelf de keuze maken." BW'27 kan zelf standig geen volwaardige elftallen for meren. Zijn collega Arie Janssen van SV United verklaarde dat de deur voor iedereen openstaat. Naast de veertien 'combispelers' heeft nog een zevental uit Blitterswijek voor SV United geko zen. Arie Janssen zegt dat hij hierdoor enigszins verrast is. "Er wordt een dui delijk signaal afgegeven. Maar ik blijf het heel jammer dat het zo gelopen is. Dat we het in het belang van de jeugd niet eens konden worden." De El van SV Oostrum is kam- Oostrum de kampioenschaal aan de pioen geworden. Onder geweldige El uitgereikt, belangstelling is op het sportpark van Marcel Lenssen uit Geijste- ren wordt de nieuwe trainer van SVOC'01. Hij volgt John Geelen op die een maand geleden op non-actief werd gesteld bij de vijf- deklasser. Lenssen werd zondag middag gepresenteerd tijdens de SVOC-dag. Door Henk Willemssen Lenssen (43) maakte als veel sco rende spits furore bij Geijsteren en later Volharding. Hij begon als jeugd trainer bij Oostrum waar hij van 1999 tot 2003 hoofdtrainer was. Daarna had hij drie jaar SVEB onder zijn hoede. Afgelopen seizoen trok Marcel Lenssen zich terug uit het trainerswe reldje. SVOC'01 had al eerder contact met de Geijsterenaar over het jeugdoplei dingsplan. Nadat John Geelen aan de kant was gezet, werd Lenssen bena derd voor de functie van hoofdtrainer. Na een eerste gesprek werden vorige week dinsdag de onderhandelingen succesvol afgerond. SVOC'01 sprak met meerdere trainers maar vond Marcel Lenssen de beste kandidaat. "We zijn er heel blij mee. Marcel is een voetbalman met veel ambitie. Dat straalt hij ook uit.", zegt voorzitter Jan Nelissen. "Hij komt uit de omgeving en hij kent de mentaliteit van een dorpsclub." Het jaartje rust is Marcel Lenssen goed bevallen. Hij was wel wekelijks in Oostrum op het voetbalveld te vin den als scheidsrechter bij het tweede team, een lagere elftal of de Al. Al vanaf september begonnen clubs bij hem te informeren voor een trainers- post voor komend seizoen. "Er heb ben zich wel acht clubs gemeld. Maar ik ben nergens op ingegaan. Ze kwa men te vroeg, ik was er nog niet aan toe", zegt Lenssen die eindelijk de tijd kreeg om wat klussen in en rondom het huis te doen. "Er lagen al twaalf jaar stapels keien en dakpannen te wachten om opgeruimd te worden. Ik ben er nooit eerder aan toe gekomen omdat ik altijd met het voetbal en mijn club bezig was." Tot voor enkele weken terug was Lenssen helemaal niet van plan om weer ergens hoofdtrainer te worden. "Dit kwam echt uit de lucht vallen. Ik wilde wel iets bij de jeugd van Oostrum gaan doen waar mijn zoon Sjors in de B-jeugd gaat voetballen." Toch ging hij op de uitnodiging van SVOC'01 in en er volgde een gesprek. "Veel mensen uit het bestuur van SVOC ken ik al heel lang. Ze zaten in de problemen na de breuk met John Geelen. En eerlijk gezegd begon het bij mij toch weer te kriebelen. Ik heb het thuis overlegd en ik heb toege zegd", vertelt Lenssen die een positie ve indruk heeft van de club. "Ze tim meren op veel fronten aan de weg.. Ook bij de jeugd. Het bestuur weet goed waar het mee bezig is. SVOC kan op een korte termijn enkele slagen maken. Bovendien hangt er een goede sfeer. Ik heb er een prima gevoel bij en ik sta te popelen om aan de slag te gaan." De nieuwe trainer kent de kritiek die zijn voorganger uitte. Geelen vond de spelers technisch en tactisch matig onderlegd. Hij hekelde de gebrekkige jeugdopleiding en stoorde zich eraan dat de spelers niet open stonden voor verbeteringen. Lenssen: "Het zal ook met zijn teleurstelling te maken heb ben. Het is een taak van de trainer om spelers te motiveren en de boel op gang te krijgen. Ik zie het als een heel mooie uitdaging. SVOC is al een aardige club die alleen nog maar kan groeien." De spelersgroep van SVOC'01 blijft compleet. Routinier Ivan Maes heeft besloten er nog een jaartje aan vast te knopen. Vanuit de Al, het hoogste jeugdteam werd onlangs kampioen, komen zeven spelers over naar de senioren. Bram Kusters, Maikel Wis- mans en doelman Freek Steeghs voe gen zich bij de selectie van het eerste elftal. De voetbalcompetitie 2007/08 gaat van start op zondag 2 september. Daarvoor wordt de eerste bekerronde weer in poulevorm afgewerkt. De drie speeldata zijn zaterdag 18 augus tus (18.00 uur), dinsdag 21 augustus (18.45 uur) en zaterdag 25 augustus (18.00 uur). Als de weersomstandigheden mee werken en alles volgens schema ver loopt, dan hebben alle clubs voor de jaarwisseling veertien wedstrijden gespeeld. De zondagen 21 oktober en 25 november zijn vrijgehouden voor de tweede en derde bekerronde en inhaalwedstrijden. De laatste volle dige competitieronde van dit kalen derjaar staat gepland op zondag 16 december. Omdat carnaval volgend jaar al heel vroeg valt (zondag 3 februari), heeft de KNVB besloten geen inhaal- duels te plannen tussen kerstmis en carnaval. 'We denken hiermee tege moet te komen aan de wens van veel verenigingen', aldus de voetbalbond. De clubs zijn nu verzekerd van een winterstop vanaf 16 december tot 10 februari. Op 10, 17 en 24 febru ari worden inhaal- en bekerduels afge werkt. Afgelopen seizoen kwamen er veel klachten over de planning van inhaalwedstrijden in januari. Terwijl de competitie pas weer begin maart volledig hervat werd. In 2008 staat de eerste volledige speelronde op de rol voor zondag 2 maart. De competitie wordt afgeslo ten op zondag 4 mei. De nacompetitie gaat van start op pinkstermaandag 12 Tim Klemans (20) stopt met voetballen. De aanvaller uit Meer lo was de afgelopen twee seizoen clubtopscorer bij SV United. Kle mans geeft de voorrang aan zijn studie International Business aan de universiteit van Tilburg. Op 4 juli vertrekt hij voor een half jaar naar Argentinië voor een stage periode. "Ik heb Spaans er als taal bij gekozen. Ik ga een halfjaar studeren aan de universiteit van Buenos Aires", vertelt Klemans die rond de jaarwis seling weer terugkeert. "Ik begin dan niet meer met voetballen. Ik moet een keuze maken en heb voor mijn studie gekozen. Ik woon op kamers in Tilburg en ik zie het niet meer zitten om steeds op en neer te reizen voor de trainingen en de wedstrijd." Tim Klemans rondt over twee jaar zijn studie af. Hij weet nog niet of hij nog ooit zijn voetbal schoenen zal aantrekken. Math Denissen blijft ook het vol gende seizoen hoofdtrainer van Mer selo. Het bestuur van de zesdeklas- ser heeft afgelopen week de knoop doorgehakt. Denissen, die niet over de vereiste papieren beschikt, wilde zelf ook graag doorgaan. Hij volgde een jaar geleden de opgestapte Ger Delauw op. Denissen was daarvoor elftalleider. Onder druk van de KNVB heeft de club de afgelopen periode gezocht naar een gediplomeerde trainer. Een drietal kandidaten is op gesprek geweest maar uiteindelijk leidde dit niet tot een overeenkomst. Met de terugkeer van Bas Litjens (Volharding) en de komst van Thijs Hendriks (Ven- ray 2) hoopt Merselo de stijgende lijn van het afgelopen seizoen te kunnen doortrekken. Na een slechte start pak ten de geelzwarten de tweede perio- detitel. De nacompetitie werd even wel geen succes. Holthees, eveneens uitkomend in de zesde klasse, heeft nog geen opvol ger gevonden voor Henk Stiphout. Begin mei gingen trainer en club uit elkaar omdat een deel van de spelers groep niet meer met Stiphout verder wilde. Het bestuur sprak al met een paar kandidaten. Voorzitter Ed Poels verwacht binnen twee weken de nieuwe trainer te kunnen aanstellen. De selectie van de zesdeklasser wordt aangevuld met de 17-jarige Stijn Voer- mans uit Holthees die afkomstig is van Volharding-jeugd. Venray krijgt komend seizoen versterking van de veel scorende aanvaller Gino Taihuttu (24). De zoon van oud-WVer John Tai huttu speelde afgelopen seizoen voor Venlo dat kampioen werd in de derde klasse. Gino Taihuttu was met dertien treffers clubtop scorer. Hij werd vijf wedstrijden voor het competitieslot samen met zijn broer Didi aan de kant gezet na een botsing met trainer Jay Driessen. Daarvoor voetbalde hij bij Germa- nia Groesbeek (05/06), Fortuna Sittard Saïd Yahia vertrekt bij TV/Sportijn. De zaalvoetballer keert terug naar zijn vorige club TFH/Pet's Place dat pro moveerde naar de hoofdklasse. Roel Mocking, afgelopen seizoen uitko mend voor TV/Sportijn 2, maakt even eens de overstap naar de Helmondse hoofdklasser waarvoor Dennis Snijder al speelt. Gert-Jan Spee doet vanwege zijn studie een stapje terug. Hij heeft overschrijving aangevraagd naar de Venrayse eersteklasser Gallus/Café de Tijd. Frank en Ruud Brands zijn tot nu toe de enige versterkingen voor de Venrayse eerstedivisionst. De broers zijn afkomstig van SK/Konica dat uitkomt in de eredivisie. Er traint momenteel nog wel een viertal spe lers uit de omgeving van Cuijk mee bij TV/Sportijn. De Peelkorf heeft de Dag van de Jeugd gehouden. Het mooie weer, de leuke spellen en natuurlijk de kinde ren en de leidsters hebben er voor gezorgd dat het een geweldige mid dag werd. Bij het onderdeel doelschie- ten waren de winnaars: Welpen 3 en 4: 1) Joyce Bovee. 2) Anne van Osch. Welpen 1 en 2:1) Rachél van Meijel. 2) Kim Willemse. Peelkorf El: 1) Rowan van de Zanden. 2) Aniek van Dijck. Peelkorf D3: 1) Emmelie Claessens. 2) Jolijn Spreeuwenberg. Peelkorf D2: 1) Sacha Marcellis. 2) Elke Hendrix. Peel korf Dl: 1) Steffie Loenen. 2) Rozan Peeters. Peelkorf C2: 1) Trudy Kleus- kens. 2) Pia Bartray. Peelkorf Cl: 1) Kelly Marcelis. 2) Eline Claessens. (03-05), Milsbeek (01-03),VOS (00/01), TOP Oss en Venlosche Boys waar hij zijn loopbaan begon. Venray is alweer de achtste club waar de Venlonaar zijn kunsten gaat vertonen. Bij Fortuna Sit tard kwam hij in twee seizoenen 27 keer in actie maar meestal als invaller. Gino Taihuttu scoorde twee doelpun ten voor de Sittardse eerstedivisionist. De overgang van Taihuttu naar Ven ray kwam pas vlak voor de sluiting van de overschrijvingsperiode op 31 mei rond. "Hij heeft zichzelf bij ons gemeld", zegt bestuurslid Peter Ron gen. "Hij wilde graag bij een topama- teurclub spelen en kwam zo bij Ven ray uit. We hebben een goed gesprek met hem gevoerd en we zien hem als een goede versterking voor onze aan- valslinie." Eerder strikte Venray al Gel- drop-libero Daan Geenen. Van de huidige groep stoppen drie spelers: Sjoerd van der Coelen, Bart Iinders en Daniël Wijnands. Aanval ler Tom Stevens keert terug naar zijn oude club EWC. De selectiegroep wordt aangevuld met jonge talenten als Ruud Keijzers, Remy van Mierlo en Senid Kukuljac die alledrie afgelopen seizoen al hun debuut maakten in de hoofdmacht. "We hebben talenten bij de vleet. Iedereen zal zijn kans krij gen", aldus Rongen. Eersteklasser Venray start de voor bereiding op de nieuwe competitie met de eerste training op zondag 29 juli. Het toernooi om de Venray Cup wordt dit jaar gehouden op zondag 12 augustus op sportpark De Halt in Holthees. Aan het jaarlijks terugke rende toernooi nemen de zeven voet balclubs uit de gemeente Venray deel. Holthees, Leunen, Merselo, Oostrum, SVOC'01 en Ysselsteyn verschijnen met het eerste elftal terwijl Venray met het tweede team aantreedt. De Venray Cup wordt per toerbeurt op een ander sportpark gehouden. Holthees was in 2006 al aan de beurt maar vanwege de nieuwbouw van de kleedaccommodatie kreeg de club een jaar uitstel. Programma zaterdag 9 juni Venray C7M districtbeker Stramproy v. 9.15 Venray Dl districtbeker Stramproy v. 9.15 Venray D2 districtbeker Stramproy v. 9 30 Venray E2 districtbeker Stramproy v. 9.15 Venray F2 districtbeker Stramnrov v. 9.30 Sportnieuws -info SV United-All Stars 6-2(4-2). Doelpunten: 4. Tim Klemans 1-0; 9. Freddy van den Munekhof 2-0; 15. Lue Nilis 2-1; 17. Hans Weijers 3-1; 22. Hans Weijers 4-1; 27. Lue Nilis 4-2. Rust. 45. Geurt Clevers 5-2; 60. Wiljan de Ruyter 6-2. Scheidsrechter: Wiedemeijer (Velden). Toeschouwers: 350. SV United: Tom Smits (Rob Voesten); Willem Reijntjes, Paul Beterams, Tom Coenders en Hans Sijbers; Joost Bruijsten, Freddy van den Munekhof, Joost Jennes- kens en Klaas van Arensbergen; Tim Klemans en Hans Weijers. Ingevallen: Guus Cox, Wiljan de Ruyter, Stef Francken, Geurt Cle vers en Björn Poels. All Stars: Hans Suiker; Huub Vercoulen, Michel van de Korput, Berry van Aerle en Wim Meutste- ge; Edward Linskens, Gerrie Müh- ren en Lue Nilis; Juul Ellerman, Maurice Graef en Pierre Ver meulen. Ingevallen: René van de Kerkhof, Jan Poortvliet en Gerard Bergholtz. Door Henk Willemssen Het is schitterend voetbalweer zaterdagavond op sportpark Bergsbos. Ruim driehonderd toe schouwers komen kijken wat de sterren van weleer nog in hun mars hebben. 'Voetballen kunnen ze nog wel', merken de suppor ters op na weer een fraaie balaan name van captain Gerrie Mühren of een loepzuivere dieptepass van Lue Nilis. Maar op snelheid moe ten de oud-internationals het dui delijk afleggen tegen de vijfdeklas- ser. De snelle en balvaardige spits Tim Klemans is een ware plaag voor de Oranje-defensie. De bijna 20-jarige aanvaller passeert het illustere verdedigingsduo Berry van Aerle (44) en Michel van de Korput (50), beiden zijn toch veelvuldig international, alsof ze er niet staan. Coach Harrie Heijnen kan er niet zo mee zitten. Dat de All Stars zater dag in Meerlo neerstrijken, is min of meer een vriendendienst van de Ven lonaar aan SV United. Wat velen niet weten is dat de familie Heijnen van oudsher een hechte band heeft met Meerlo. "Mijn oom Harrie, naar hem ben ik genoemd, was voor de Tweede Wereldoorlog hier al onderwijzer in het dorp. Hij stierf tijdens de oorlog en hij ligt ook begraven op het kerk hof in Meerlo", vertelt Harrie Heij- Uitslag W Velden vet-Leunen vet 3-1 Programma zaterdag 9 juni Leunen F1 toernooi IVO Velden 13 .00 Leunen F2 toernooi IVO Velden 13 .00 Leunen F5 toernooi IVO Velden 13.30 Programma zaterdag 9 juni Oostrum F1 bij IVO Velden Oostrum F5 bij IVO Velden TOP vet-SV Oostrum vet 16.30 Programma zaterdag 9 juni SW-GFC 17.00 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via tel. 06-28612346. In America hebben de veteranen de eerste plaats behaald. Tevens heb ben ze de sportiviteitsbeker uitgereikt gekregen. Uitslagen SV United 1-A11 Stars Nederland 6-2 SV United vet W-Sparta vet 3-5 Programma vrijdag 8 juni SV United Futsal 1-SV United 3 19.30 Programma zaterdag 9 juni Frans Coenders toernooi 12.00 Gerrie Mühren voert de oud-internationals aan. nen. "Mijn vader Jan, iedereen noem de hem Sjang, is hier later trainer geweest. Ik ben begin jaren zeventig ook nog even trainer, ik was eigenlijk meer adviseur, bij Meerlo geweest", vertelt Harrie Heijnen die toen in zijn nadagen bij FC VW voetbalde.Trainer Rob Baan had lucht gekregen van de illegale trainersactiviteiten van zijn spits. "Op een trainingsavond stond Baan hier tussen de bosjes te kijken. Ik moest er toen direct mee stoppen. Meerlo stond toen aan kop en ze zijn in dat zelfde seizoen nog gedegra deerd", weet Harrie nog. Heijnen, ex-prof van Wy ADO en MW, organiseert zo'n drie keer per jaar een wedstrijdje voor de All Stars. "Dit zijn allemaal jongen waar je van opaan kunt. Ik heb niets aan die gas ten die niet opkomen of zich op het laatst nog snel afmelden. Dan sta ik mooi voor paal." Voor het United-clubblad 'Nève de lien' hadden Toon Smits en Jan Ver- heijen vorig jaar een interview met Heijnen voor de rubriek 'Hoe gaat het met...'. Zo kwam de bal aan het rol len. SV United had geen jubileum of iets te vieren. Dankzij hoofdsponsor Geelen en vele subsponsors, die ieder een speler 'adopteerden', verschijnen de sterren van weleer op Bergsbos. Fanfare Eendracht zorgt voor het voorprogramma. Na het spelen van zowel het Wilhelmus als het Limburgs volkslied worden de All Stars door speaker Henk Peters een voor een voorgesteld aan het publiek. Na een ceremonie die dik een kwartier duurt, kan arbiter Reinold Wiedemeijer - weer terug bij zijn oude club - einde lijk voor de aftrap fluiten. Tim Klemans zet een dag voor zijn twintigste verjaardag zijn afscheids- wedstrijd luister bij door al snel de 1-0 binnen te schieten. Als SV United even het tempo opschroeft, dan komen de oude Oranje-mannen direct in de problemen. Nadat Tom Smits een vrije trap van de opvallend fit ogende Lue Nilis onschadelijk maakt, scoort SV United uit de tegenaanval 2-0. Freddy van den Munekhof rondt een voorzet van Tim Klemans af. Klemans krijgt de smaak te pakken. Hij laat Michel van de Korput zijn hielen zien maar schiet rakelings naast. Direct daarna dolt de United-spits Berry van Aerle en dit maal brengt doelman Suiker redding. Na een kwartier toont Lue Nilis aan dat hij zijn specialiteit nog niet is ver leerd. Hij schiet een vrije trap vanaf achttien meter feilloos achter Tom Smits: 2-1. Daarna krijgt Hans Weijers het op zijn heupen. Binnen vijf minu ten treft Weijers twee keer doel (4-1) en lijkt het duel van twee keer een halfuur op een afstraffing uit te draai en. Uit een zuivere voorzet van Juul Ellerman kopt Lue Nilis raak en geeft de stand een draaglijker aanzicht: 4-2. Op slag van rust zet Gerrie Mühren Maurice Graef vrij voor het doel. Maar de ex-VW spits ziet zijn lobje misluk ken waardoor goalie Smits redding kan brengen. Freddy van den Munekhof krijgt na rust kramp en Berry van Aerle biedt meteen zijn diensten aan nog voordat verzorger Frank Smedts ter plekke is. Uit een voorzet van Tim Klemans raakt de ingevallen Geurt Clevers de bal maar half. Dankzij een blunder van de grabbelende Hans Suiker staat het toch 5-2. Na de publiekswissel van Tim Klemans wordt het in de slotmi nuut nog eventjes onvriendelijk. Guus Cox, op het randje van buitenspel, passt naar Wiljan de Ruyter die de 6- 2 binnenschiet. De verdedigers Berry van Aerle, Wim Meutstege en Michel van de Korput richten woedende blik ken naar grensrechter Jan Deenen die er flink van langs krijgt. Wiedemeijer fluit snel voor het eindsignaal waarna het veld het domein wordt van de handtekeningenjagers. Luuk Goumans (23) staat komend seizoen bij vierdeklasser Leunen onder de lat. Hij keepte de afgelopen vijf jaar in het tweede elftal van SV Venray. Na Koen Gie- lens, Tom Hendriks, Rob van Ooi en Ruud van Ooi is Goumans al de vijfde speler van het Venrayse reserveteam die voor Leunen kiest. Vorige week maandag werd hij door Leunen benaderd. Het was kort dag want uiterlijk 31 mei moest de overschrijving rond zijn. "Ik heb een dag bedenktijd gevraagd", zegt Luuk Goumans die dinsdagavond zijn ja woord aan Leunen gaf. "Het lijkt me mooi om zondagmiddag om half drie in een eerste elftal te keepen. In Ven ray 1 kom ik toch niet. Dat er zoveel spelers bij Venray 2 stoppen, heeft de keuze maltkelijker gemaakt." Goumans werd nog gebeld door trainer Jan Poels en bestuurslid Peter Rongen. Maar die hebben hem niet op andere gedachten kunnen brengen. "Ze waren er niet blij mee dat ook ik wegga. Maar ik ben toe aan een nieuwe uitdaging. We hebben het uitgesproken en Venray toont res pect voor mijn keuze. Ik ben op een nette manier vertrokken", zegt Luuk Goumans die bij Leunen de opvolger wordt van Jaap Litjens die een profa- vontuur bij FC Eindhoven begint. Venray-bestuurslid Rongen wil niet veel woorden meer vuil maken aan de leegloop die het tweede elftal treft. "Het is een vrije wereld. Ik reageer er niet meer op. Het is zoals het is", zegt Rongen die evenwel niet te spreken is over het artikel van vorige week in Peel en Maas. Vooral de uitlatingen van Koen Gielens zijn niet goed geval len in het Venray-kamp. Rongen: "Nee, ik heb geen rancune. Daarvoor loop ik al te lang mee in het voetbalwereldje. Over een jaar kan het er weer heel anders voorstaan. Wie weet keren ze dan terug bij ons. Ze zijn van harte welkom." Bij Oostrum enTOP'27,beide clubs promoveerden naar de vierde klasse, verandert er weinig. De nieuwe trai ner Ruud Vermeer kan in Oostrum met dezelfde selectiegroep aan de slag gaan. Hij kan ook weer een beroep doen op Bram Broeren. Vanwege het bouwen van zijn huis stopte de verde diger een jaar met voetballen. Bij TOP'27 blijft de selectie even eens helemaal intact. De Tienrayse ploeg krijgt wel versterking van Mare Kusters die de afgelopen drie jaar bij Wittenhorst 2 speelde. De uit Meerlo afkomstige aanvaller voetbalde van 1998 tot 2000 al voor TOP'27. Daarna keerde hij terug naar Meerlo. Kusters gaat op de grens van Tienray en Mel- derslo wonen en kiest daarom voor de kersverse vierdeklasser. De selectie van Volharding ondergaat komend seizoen een beperkt aantal wisselingen. Het is te merken dat het momenteel weer goed gaat met de roodwit- ten, want de afgelopen twee seizoenen leek het wel een dui ventil bij de Vierlingsbekenaren. Trainer André Cornelissen is er samen met zijn begeleidingsstaf in geslaagd om een uitstekende sfeer te creëren. Bovendien deed Volharding weer eens bovenin mee met bij vlagen prima voetbal en dat doet blijkbaar wonderen. Na één seizoen Volharding keert Bas Litjens terug naar de club in zijn woonplaats Merselo. Bob Verdijk stopt met voetballen en wordt de nieuwe penningmeester van de club. Marinus Hendriks en Joris van de Weegh gaan in een lager elftal acteren. Op 29 juli wordt aan Bob Verdijk en Joris van de Weegh een afscheidswedstrijd aange boden door het bestuur van Volhar ding. De Vierlingsbeekse club kan vier nieuwelingen begroeten. Van .JVC Cuijk komen maar liefst drie spelers naar Vierlinasbeek: Dennis Selten. Ian Willemse en Joost Janssen. Daarnaast komt er ook nog een keeper naar Soe- tendaal: Erik Hubers uit Oploo, die het afgelopen seizoen uitkwam voor vier deklasser GDA in Den Haag. Een tegenvaller voor André Corne lissen -volgend seizoen voor het derde jaar de hoofdtrainer van Volharding- is dat middenvelder Johan Speijcken het komend seizoen waarschijnlijk in zijn geheel zal moeten missen aangezien hij afgelopen week geopereerd werd aan zijn knie met als diagnose een afgescheurde kruisband. kMKlRSSP 0„- VEHio

Peel en Maas | 2007 | | pagina 21