Versterking voor Merselo SSS 18 4 kampioen SV Venray kampioen Kampioenen TC Venray Versteegen terug naar Ysselsteyn E1 Oranje Wit A2 kampioen Spanning bij TC Rodhe Vier spelers Venray 2 naar Leunen PEEL EN MAAS Donderdag 31 mei 2007 - Pagina 21 Talentvolle doelman wordt derde keeper bij profclub SVOC'01 korfbal Oranje Wit De Peelkorf SV Merselo korfbal PDV Suizende Vleugels DC De Piëlhaas PDV De Maasvogels PDV Ysselsteyn TV Venray De Peelrunners Atletiek Venray Boek bestellen? www.vandenmunckhof.nl PDV De Zwaluw SV Venray Printwerk offerte? www.vandenmunckhof.nl Frans Coenderstoernooi Feestavond SV United Receptie SV Oostrum Receptie SSS'18 SV United SV Leunen SV Oostrum Teruggekeerde Koen Gielens: "Het is me tegengevallen bij Venray" Het vierde elftal van SSS' 18 is afge- winnen, open seizoen kampioen geworden De titi loor op de laatste speeldag met 6-1 te 4e klasst SY Venray Hl is in de competitie Voor het laatst samen zijn dit de als eerste geëindigd, en na de gewon- leiders Marc, Hrwin, Patrick en Hrank, nen toernooien toch ook een tweede midden Jari, Charel, Stijn en Benjamin plaats op het laatste toernooi bij NWC en de voorste rij Jelle, Danny, Ruben, Asten. Arjoh enArmend. Het vierde elftal van SSS'18 is afge- winnen, lopen seizoen kampioen geworden De titel werd behaald in de reserve door op de laatste speeldag met 6-1 te 4e klasse 632. Jaap Litjens naar profclub Eindhoven Doelman Jaap Litjens uit Leunen begint aan een avontuur bij de profs van Eindhoven. Sportnieuws -info Vince Clermonts, Ruben Swinkels en Danny van Duijnhoven zijn over tuigend kampioen geworden in de 3/4 competitie. In deze competitie wordt gespeeld op een 3/4 veld met iets zachtere ballen. De jongens vertegenwoordigden In een spannende competitie, waarbij Oranje Wit A2 de laatste twee speelrondes winnend moest afslui ten, is het de korfbalmeiden uit Leu nen gelukt om kampioen te worden Uitslagen HBSV D2-SVOC D2 3-2 SVOC 4-Swift 4 4-8 MKV Bl-SVOC B2 2-2 Wittenhorst-SVOC 5-3 Uitslagen Oranje Wit (L) C2-De Treffers Cl 10-2 Recreanten-ROKA 8-3 Oranje Wit (L) B2-Wittenhorst BI 5-6 Uitslagen Oostrum-De Peelkorf 5 9-6 De Peelkorf 6-Vonckel Girls 2 4-14 Recreanten-De Wilma's 8-4 hierin het eerste team van TC Venray. Na de eerste vijf wedstrijden heel gemakkelijk zonder verliespunten gewonnen te hebben, was de laatste wedstrijddag wat pittiger. Echter, ook hier gingen ze met de winst naar huis. in hun klasse. Vorige week werd van koploper HBSVA1 met 5-3 gewonnen, en afgelopen zaterdag moest Lottum Al het onderspit delven met maar liefst 9-2. Uitslag Oranje Wit B2-Wittenhorst BI asp.B2 5-6 Uitslag wedvlucht Chantilly: negen deelnemers, 109 duiven. 1, 2, 11, 13, 18,25 M. van Boekei. 3,4,10,15 W.Jili- sen. 5,6,7,8, 21 Reynders-Cuypers. 9, 19A. Janssen. 12,16,20 C.de Hoog. 14, 24 J.Welbers. 17,22,23Th. Kleeven. Uitslag wedvlucht Chateauroux: acht deelnemers, 67 duiven. 1, 16 Reynders-Cuypers. 2, 3, 10, 13, 14 R Waals. 4 M. van Boekei. 5 C. de Hoog. 6,9 E. Deenen. 7,15, 17 T. Kleeven. 8, 11.12WIilisen Zesdeklasser Merselo krijgt komend seizoen versterking van Bas Litjens (Volharding) en Thijs Hendriks (Venray). Middenvelder Bas Litjens keert na een seizoen weer terug op sportpark De Vloet. Litjens voetbalde bij Volhar ding meestal in het tweede elftal en maakte drie keer zijn opwachting in de hoofdmacht waarin hij één keer scoorde. Thijs Hendriks is afkomstig van Venray 2. Opvallend is dat de laatste jaren spelers uit de kerkdorpen naar Venray vertrokken. Nu is er weer duidelijk een omgekeerde beweging. Liefst acht spelers van het Venrayse reserveteam zwerven uit naar clubs in de omge ving waar ze wel kunnen rekenen op Jeffrey Versteegen (24) keert na een seizoen terug naar Ysselsteyn. Ondanks de degradatie naar de zesde klasse, besloot de oud-aan voerder Venray toch in te ruilen voor de club uit zijn woonplaats. Ook Mark Christiaens maakt de overstap van Venray naar Yssel steyn. Hij speelde afgelopen sei zoen in het derde elftal. Een jaar geleden na de degradatie uit de vierde klasse keerde Versteegen Ysselsteyn de rug toe. Hij vond het niveau van de vijfde klasse te laag en wilde bij Venray, waar hij ook al in de jeugd voetbalde, op een hoger plan trainen en spelen. "Door blessures heb ik dit jaar niet zo veel gevoetbald. Toch had ik best goed naar de zin bij Venray 2. Maar komend seizoen wil ik de hbo-studie fysiotherapie gaan vol gen. Die opleiding is makkelijker te combineren als ik in Ysselsteyn voet bal." Jeffrey Versteegen was voorheen als libero en captain een van de steunpila ren vanYsselsteyn. Hij had er evenwel genoeg van om ieder jaar tegen degra datie te moeten knokken. Interim trainer David Wijnands, die in april de opgestapte HansWinkelhag opvolgde, staat ook komend seizoen aan het roer. "Ik heb met hem een gesprek In café De Piëlhaas wordt op vrijdag 1 juni vanaf 20.30 uur de tweede wed strijd van de zomeravondcompetitie gehouden. Aan deze toernooien kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Op zaterdag 2 juni wordt vanaf 20.30 uur het whiskeydarten gehouden. Iedereen kan hieraan deelnemen en inschrijven kan tot 20.15 uur via bovenstaand telefoonnummer. Uitslag darten: winnaarsronde; Pas cal Janssen, Gerard de Bruijn, Patrik Ikkert, Marcel Oosterwijk, Geert van Hoof, Lou Janssen, Luc Wester, Andy Philipssen. Verliezersronde; Crit van Hoof, Rene Hendrix, Mark van de Heuvel, Paul Hendrix, Roland van de Voort, Ela Oosterwijk, Nicole van Dooren, Thorsten Gooren. Er werd 180 gegooid door Pascal Janssen en Nicole van Dooren. De hoogste finish was voor Albert Moor rees met 136 punten. Uitslag wedvlucht Chantilly: zeven deelnemers, 135 duiven. 1,13 R. Roo- sen. 2, 4, 6, 7, 21, 22, L. Verhoeven. 3, 8, 9, 11, 18 H. Francken. 5, 10, 14, 24 (Verhoeven. 12,17, 25 J. Kuijpers. 15, 16,19,20 23 G. Peters. Uitslag wedvlucht Chateauroux (nieuw): zeven deelnemers, 54 dui ven. 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 14 G. Peters. 5. R. Roosen. 8, 11, 13 J. Kuijpers. 10 G. Francken. 12 F.Textor. Uitslag wedvlucht Chantilly: negen deelnemers, 131 duiven. 1 H.Janssen. 2,6,10,12,13,25 G. Maessen'jr. 3,14, 20 Potten Laenen. 4,5,15,16,17,18, 22,23,24 G. Linders. 7,8,11,19,21 G. Cox. 9Th.Teunissen. Uitslag wedvlucht Chateauroux. 1, 2, 3, 8 G. Linders. 4 J. Maessen. 5, 9 G. Cox. 6,7 P van Asten. 10 J. Maessen. Voorlopig is er op zondagochtend geen zwemtraining meer in verband met de zomerstop. Het fietsen begint dan ook vanaf 9.00 uur. De baanwed- strijden van AV Venray zijn gehouden en van alle leeftijden waren er deel nemers van TV Venray van de partij. In Beegden is een zware wedstrijd gehouden. Dit kwam door de combi natie van een heuvelachtig parcours en zwoel warm weer. Voor Mirthe Nelissen was dit echter geen pro bleem, op de tweeënhalve kilometer kwam zij als eerste over de streep bij de juniores. Ook Jo Klerken leverde een prima prestatie door een minuut je sneller te lopen dan vorig jaar. Trainingen: dinsdag jeugd en seni oren zwemmen 19.15-20.15 uur, zwembad De Sprank, 20.30 uur krachttraining bij Atletiekbaan Venray Woensdag 19.00 uur zwemmen Kas- teelse Bossen. Donderdag jeugd lopen 18.30-19 30 uur Atletiekbaan Ven ray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag: jeugd en senioren 13.30 uur zwemmen Kasteelse Bossen, 15.00-17.00 uur lopen/koppeltraining. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19 in Horst). Zondag: fietsen (racefiets) vanaf 9.00 uur, vertrek bij zwembad De Sprank. Programma: 3-6: Triathlon Zundert (voor alle leeftijden) Nieuws doorgeven via e-mail twen- ray@hotmail.com, tel. (077)4674070. een plek in de hoofdmacht. Doelman John-Paul van As keert terug naar Montagnards. Het kwar tet Koen Gielens, Tom Hendriks, Rob van Ooi en Ruud van Ooi gaat naar Leunen, Mark Christiaens en Jeffrey Versteegen verkassen naar Ysselsteyn terwijl Thijs Hendriks voor Merselo kiest. Bij de zesdeklasser stopt aanval ler Ronald Bonants. Merselo zal deze week de knoop doorhakken over de trainer voor komend seizoen. Waar schijnlijk blijft coach Math Denissen gewoon in functie. Het bestuur wil, onder druk van de KNVB, graag een gediplomeerde trainer aanstellen. Er was nog een kandidaat maar die heeft zich afgelopen week om persoonlijke redenen terug getrokken. gehad. Het klinkt positief. Het is leuk om weer terug te zijn en met vrien den samen te voetballen. Alhoewel het niveau van de zesde klasse veel lager is dan de reserve hoofdklasse van Venray 2. Bij de Venray Cup won nen we in een wedstrijdje van twintig minuten met 7-0 vanYsselsteyn." Ysselsteyn moet komend seizoen een nieuwe start maken. De routiniers Frank Geurts, Ramon Kuunders en Ronnie Peeters doen een stapje terug evenals verdediger Dirk Schepens. Behalve Versteegen en Christiaens keert mogelijk ook Daniël Wijnands terug op het oude nest waar zijn broer David nu de trainer is. Afge lopen maandag zegt Wijnands nog geen besluit te hebben genomen. "Ik wil graag door bij Venray 1 maar mijn knie wil niet meer. Ik moet daarom een stapje terugdoen. Of ik ga bij Ven ray lager voetballen of ik vertrek naar Ysselsteyn." Jeffrey Versteegen hoopt dat Yssel steyn snel de zesde klasse zal ontstij gen. "De club is jarenlang een goede vierdeklasser geweest. Nu moeten we een heel nieuw team opbouwen. Voor de jonge jongens is het wellicht goed om onderaan te beginnen. Maar we moeten ook niet te lang in de zesde klasse blijven hangen. Daar word je als speler niet beter van." De baanwedstrijden van Atletiek Venray zijn gehouden. Er werd op de 5000 meter door drie Peelrunners gelopen; Marjan Kuijpers (Melderslo) 25.31,JohnWeijs (Veulen) 20.07,Joop Wijnhoven (America) 19-38. De Club kampioenschappen 2007 worden op dinsdag 5 juni gehouden. Dit jaar is er de wisseltrofee het Peelbaerke of Peelbaerinneke. Trainingen: dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donder dag duurloop 31 mei parkeerplaats Schadijker bossen Meterik. Donder dag baantraining met aangepast pro gramma om 19.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmorgen damestraining 9.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag bostraining 16.00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Vrijdag 22 juni De Acht van Horst. Voorinschrijvingen kan via www.peelrunners.nl. Wed strijduitslagen en berichten doorge ven via info@peelrunners.nl. AV Venray-Regio houdt op vrijdag 1 juni op de atletiekaccommodatie Sportlaan een avondwedstrijd met elektronische tijdwaarneming voor senioren en A/B junioren. Aanvang 19.00 uur. Op het programma staan 100-200 meter, ver- en hoogspringen, kogelstoten en speerwerpen. Zie voor verdere informatie www.atletiekven- ray.nl. Op zondag 3 juni worden in Venlo de Limburgse kampioenschap pen voor c/d junioren gehouden. Aan vang van de wedstrijden is om 11.00 uur en het vertrek is om 9.40 uur vanaf clubhuis 't Wisselpunt. Het e-mailadres vanAVVenray-Regio is info@atletiekvenray.nl. De (baan)trainingen: pupillen; woensdag 18.00-19.00 uur, zater dag 11.00-12.15 uur. C/D junioren; maandag 18.00-19.00 uur, donderdag 19.00-20.30 uur. A/B en senioren; dinsdag 19.00-20.30 uur, donderdag 19.00-20.30 uur, zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand; dinsdag 18.30-20.00 uur, donderdag 18.30-20.00 uur, zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten; donderdag 18.30-19 30 uur. Lopers- groep/alle niveaus; dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, donder dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststof atletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen: (0478)585522. Iedere zaterdag is de papiercontainer vanAV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 16 juni, Best gebiedsfinale c/d junioren. Uitslag wedvlucht Chantilly: 21 deelnemers, 223 duiven. 1, 5, 11 M. Voesten en dochter. 2,6,15,18,19,20 J. Voesten. 3 W Bouten. 4,7,10,13,14 C. van Vught. 8 H. Peeters. 9,25 P Loo- nen. 12 J. Sijbers. 16 M. Basten. 17 H. Vermeulen. 21 Van Haren-Stiphout. 22 N. van Hoof. 23 J. van Kessel. Uitslag wedvlucht Chateauroux: 16 deelnemers, 135 duiven. 1, 12, 18 P Loonen. 2,22,25 P.Janssen. 3,5,7,10, 14,23 M. Basten. 4,9,20 H. Strijbosch. 6 P van Houdt. 8 W Bouten. 11W Hey- nen. 13,16 M. Voesten en dochter. 15, 21 J. Versleijen. 17, 24 J. Voesten. 19 Chr. Gerrits. Leunen-doelman Jaap Litjens ziet een droom in vervulling gaan. Bij profclub Eindhoven krijgt hij de kans de sprong maken naar het betaalde voetbal. De talent volle keeper wil graag hogerop en grijpt het met beide handen aan. "Zo'n kans krijg ik nooit meer. Ik ga komend seizoen alles op het voetballen zetten. Ik ben gehaald als derde doelman en zal vooral in het belofteteam keepen. Maar als de eerste of tweede doelman geblesseerd raakt, dan schuif ik door als reseve naar het eerste." Jaap Litjens (22) was sowieso van plan vierdeklasser Leunen te verlaten. Leunen krijgt komend seizoen versterking van vier spelers van Venray 2. Koen Gielens (22) is een oude bekende. De verdediger keert na een seizoen weer terug bij de vierdeklasser. Daarnaast maken ook Tom Hendriks en de broers Rob en Ruud van Ooi de overstap naar sportpark 't Klaver blad. Door Henk Willemssen Tom Hendriks (23) is afkomstig uit Ysselsteyn. De aanvaller speelde drie seizoenen in de jeugd van Helmond Sport. Vier jaar geleden maakte hij de overstap naar Venray waar hij ook al in de B- en C-jeugd voetbalde. Bij Venray wist hij geen vaste plaats in de hoofd macht af te dwingen. In de eerste twee seizoenen speelde hij nog regel matig in het eerste. Mede door enkele blessures raakte hij op het tweede plan.'Tk heb het bij Venray na vier jaar wel gezien. Als Leunen niet was geko men, dan was ik misschien wel hele maal gestopt", zegt Tom Hendriks die ook benaderd is door zijn oude club Ysselsteyn waar hij jeugdtrainer van de BI is. Dat Ysselsteyn komend sei zoen in de zesde klasse speelt, is ook een reden dat hij voor Leunen kiest. "Het niveau bij Leunen is toch een stuk hoger. En ik kan met drie jongens voetballen die ik goed ken van Venray. We hebben een gesprek gehad met de voorzitter en trainer Jack Maas. Het Het eerste team van TC Rodhe in de vrijdagavondcompetitie kan het kampioenschap behalen. Tot nu toe werden alle wedstrijden gewonnen, maar omdat nummer 2,Topio uit Mill, ook nog niet verloren heeft, is de laatste competitieronde beslissend voor het kampioenschap. Vrijdag avond 1 juni komt Topio op bezoek in Venray en wordt de kampioen in de vierde klasse bekend. Het kan dus een spannende ontknoping worden van deze sportieve strijd. Het team van TC Rodhe bestaat naast teamcap tain Mirjam Hoogland uit de dames Marion Verspaij en Paulina Onckels. De herenploeg wordt gevormd door André Vreugdenhil en Jaap Hoogland met invalbeurten van Olaf Duisters en Marcel van de Vorst. Het is voor het eerst in de geschiedenis van TC Rodhe dat er een team deelneemt aan de gezellige vrijdagavondcompe titie. En meteen wordt er gestreden "Ik heb bij Leunen een heel mooie tijd gehad en er met veel plezier gekeept. Maar ik heb ambities om het hogerop te zoeken. Ik was ook benaderd door Venray en PSV-amateurs. Beide clubs heb ik nu afgezegd. Vorige week heb ik het bij Leunen bekend gemaakt." Litjens voltooit in juni de hbo-oplei- ding ALO sport en beweging in Sit- tard. Vanaf november verbleef hij voor een stageperiode van een halfjaar bij betaaldvoetbalclub Eindhoven/Ik liep stage bij de medische staf en hield me vooral bezig met revalidatie- en her steltraining. Op de training kwamen sprak mij wel aan." Voor Koen Gielens (22) was de keuze niet moeilijk. De libero vertrok een jaar geleden met hoge verwach tingen naar Venray. In de voorberei ding raakte hij geblesseerd waardoor hij nauwelijks in beeld kwam voor de hoofdmacht. Hij voetbalde dit sei zoen veelal als linksback in het reser veteam. "Dat is helemaal mijn positie niet", zegt Koen Gielens. "Nee, het is me bij Venray echt niet goed beval len. Ze hebben mij een jaar geleden gehaald, maar daarna wordt er hele maal niet meer naar je omgekeken. De kloof tussen het eerste en tweede is ook erg groot. Ik weet niet of ik het niveau van Venray 1 aankan, maar heb ik geen echte kans gehad. En ik zie ook niet dat ik die nog krijg." Gielens nam daarom al vroeg het besluit om terug te keren naar Leu nen. Het werd hem in Venray niet in dank afgenomen dat hij Tom Hendriks en Ruud en Rob van Ooi 'meenam'. "Deze drie jongens lopen al vier jaar in Venray 2 te voetballen zonder een echt vooruitzicht. Ik kreeg ook pas een gesprek bij Venray nadat ik gezegd had dat ik wegging. Dan is het te laat.We hadden in het tweede elftal best een leuke groep. Daar lag het niet aan. Maar er is gewoon geen aandacht voor ons." Koen Gielens verwacht in Leunen weer zijn vertrouwde positie als laat ste man in te nemen.Tom Hendriks zal om het kampioenschap. In totaal worden er per speelronde 4 wedstrij den gespeeld: een damesdubbel, een herendubbel en twee mixed dubbel- partijen. Met voor het merendeel Bra bantse tegenstanders heeft TC Rodhe tot nu toe met 3-1 of 4-0 afgerekend. Afgelopen vrijdag moest TC Langen- boom eraan geloven. De herendub bel werd met geconcentreerd spel van Jaap en André met 6-1 en 6-3 gewonnen. De damesdubbel van Ver spaij en Onckels ging moeizamer en werd helaas met 6-4 in de derde set verloren. Dat betekende dat de beide mixpartijen gewonnen moesten wor den. En dat gebeurde ook! Zowel Hoogland en Verspaij als Vreugdenhil en Onckels wisten de wedstrijden op overtuigende wijze te winnen. En dan nu de beslissende partij tegen Topio uit Mill. Een gelijkspel volstaat vrijdag aanstaande voor TC Rodhe 1 om het kampioenschap te kunnen vieren. ze een keer een keeper tekort. Toen heb ik aangeboden dat ik wel wilde meedoen. Dat is van beide kanten goed bevallen." Na afloop van de competitie mocht de Leunenaar twee weken op proef met de selectie meetrainen. In de oefenwedstrijd tegen amateurclub Nijnsel verdedigde hij het doel. "Maar toen kreeg ik bijna niets te doen. We wonnen met 7-0. Ik heb een gesprek gehad met hoofdtrainer Louis Coolen en keeperstrainer Albert van der Sleen. Ze willen me graag als derde keeper voorin de vacante positie van Marco Berden overnemen. Ruud van Ooi is een voorstopper terwijl zijn jongere broer Rob een centrale middenvelder is. Hij zou de plaats van Edwin Berden kunnen innemen. De broers Van Ooi zijn weliswaar geboren en getogen in Venray maar hebben hun roots in Leunen liggen. Vader Jan voetbalt al zijn hele leven bij Leunen. In de jaren zeventig speelde hij nog enkele sei zoenen in het eerste elftal. Gielens denkt dat Leunen er ondanks het vertrek van de routiniers Edwin en Marco Berden en Rob Wil- lems niet zwakker op is geworden. "Want er komen goede voetballers voor terug. Ik heb hoge verwachtin gen voor het nieuwe seizoen. Ik heb er veel zin in." Leunen moet alleen nog een nieu we doelman strikken nu Jaap Litjens naar Eindhoven verkast. In het geruch tencircuit ging de naam van Luuk Goumans, ook van Venray 2, rond. Afgelopen maandag wist Goumans nog van niets. "Nee, Leunen heeft mij niet benaderd. Ik heb zeker interesse. Als ze me vragen zal ik er serieus over nadenken. Maar het is al bijna 31 mei. Dus ik blijf gewoon bij Venray." Gou mans keepte afgelopen seizoen afwis selend met John-Paul van As in het tweede elftal. Nu Van As terugkeert naar zijn vorige club Montagnards, is Goumans een vaste plaats onder de lat beloofd. Programma zaterdag 2 juni Venray C5-toernooi FC Oda v. 12.45 Venray C7M-Bekkerveld C1M a. 12.00 Venray Dl-toernooi FC Oda v. 8.45 Venray D4-toernooi Quick Boys' 31 v. 12.30 Venray D9M-toernooi FC Oda v. 8.30 Venray E3-toernooi RPC v. 8.00 Venray E8-toernooi Blauw Geel'38 v. 7.45 Venray El5-toernooi Quick Boys'31 v. 7.45 Venray F3-toernooi Belfeldia v. 9.00 Venray F4-toernooi Belfeldia v. 9.00 Venray D9Ma-4tegen4 toernooi IVO v. 12.00 Venray Ela-4tegen4 toernooi IVO v. 8.30 Venray F la-4tegen4 toernooi IVO v. 12.00 Programma zondag 3 juni Venray B5-toernooi Quick Boys'31 v. 12.15 Venray B6-toernooi RoodWit v. 8.30 Venray C7M-toernooi Quick Boys'31 v. 8.15 hebben. Zo'n uitdaging sla je natuur lijk niet af. Ik train komend seizoen iedere dag mee met de selectie en krijg daarnaast goede keeperstraining. Ik wil er een jaar vol voor gaan en dan zie ik wel hoe het afloopt. Ik zal er in ieder geval heel veel opsteken." Jaap Litjens krijgt een contract op amateurbasis. Naast zijn 'profbestaan' zoekt hij nog een baan. "Want je hebt buiten het voetballen nog genoeg vrije tijd over. Ik zoek een parttimebaan voor vijftien of twintig uur. Momen teel werk ik als fitnessinstructeur in Deurne. Op zaterdag en als oproep kracht. Zoiets zou ik er komend jaar graag bij willen doen." Op zaterdag 10 juni houdt SV Uni ted het jaarlijkse Frans Coenders Toer nooi. Het toernooi begint om 12.00 uur, de deelnemers dienen uiterlijk om 11.30 uur aanwezig te zijn. Het is een sportieve dag waar waarbij het voetballen niet alleen centraal staat maar waar een ander bekend spel een heel grote rol heeft. Op het program ma staat onder andere de Wiel Gooren penaltybokaal.Voor meer inlichtingen: Henk Peters, telefoon 0478-692139. SV United houdt op zaterdag 9 juni de slotavond van het seizoen 2006- 2007. Op het programma staat de uitreiking prijzen FC toernooi, de hul diging jubilarissen, de speler van het jaar en de trekking van de obligaties. Tevens is er muziek met medewerking van amusementsband Plus/Minus. De avond wordt gehouden op sportpark Bergsbos en begint om 20.30 uur. Het eerste dames- en heren voetbal team van SV Oostrum is afgelopen sei zoen kampioen geworden. Ook bij de jeugdafdeling voetbal zijn SV Oostrum El en SV Oostrum mini Fl/2 kampi oen geworden. Voor al deze teams is er op zaterdag 2 juni een receptie op sportpark De Spar in Oostrum. Voor de jeugdteams is deze receptie van 18.30 tot 19.15 uur en voor de senio renteams duurt de receptie van 20.00 tot 21.30 uur.Aansluitend is er muziek van de feestband Aacht vur Elluf. Ter gelegenheid van diverse kampi oenschappen en de promotie van het eerste team van SSS'18 naar de derde klasse wordt er op vrijdag 1 juni een receptie gehouden. De receptie vindt plaats op sportpark De Raay en duurt van 19 00 tot 20.30 uur. Uitslagen Geysteren vet-SV United vet W 2-3 SV United (M)-Panningen 3-1 Lottum 4-SV United 4 3-4 Programma zaterdag 2 juni SV United 1-A11 Stars Nederland 18.00 SV United vet W-Sparta vet 16.30 Uitslagen VW'03 BI-Leunen BI 3-0 Leunen B1-MVC19 BI 1-1 Programma zaterdag 2 juni Leunen F3 toernooi Belfeldia 10.00 Uitslag SVS vet-SV Oostrum vet 2-2 Programma zaterdag 2 juni Oostrum F1 bij Belfeldia Oostrum F2 bij Belfeldia SV Oostrum vet toernooiAmerica v. 13.30 humine'

Peel en Maas | 2007 | | pagina 21