van MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR: RICH/\pJp(APPERS 'Van ramp tot vamp' "Verleidelijke, mooie en pittige blik" Hofmans geeft de i-Joy aan de Vamp van 2007 i I* "i r b THEATERCAFÉ (U KYtbtSt 2e prijs: REISCHEQUE t.w.v. 300, Méér dan 100 relax-fauteuils op voorraad! Vice Versa CONFERENTIE PARTYCENTRUM Gasstraat 5 Venray B0478- 581626 www.dewittehoeve.com PEEL EN MAAS Peel en Maas metamorfose Henseniusplein 12 venray I I yX I T> LI 1_ C RAI E Henseniusplein 6, 5801 BB Venray tel: 0478-581391 Geef je op voor GRATIS metamorfose Ben je je kapsel al jaren moe? Wil je je in een nieuw jasje laten steken? Zit je ook al jaren in het zelfde patroon en wil je er eens anders uitzien? Wat je nodig hebt is een complete metamorfose! In samenwerking met Rich Art Kap pers in Wanssum en Lifestyle Mode, Foto Hoedemaekers en De Artiest in Venray biedt nieuws blad Peel en Maas dames van 18 jaar en ouder een compleet - gra tis - metamorfosepakket aan. De maandelijkse metamorfose bestaat onder meer uit het verzorgen van je haar en/of make-up, nieuwe kleding, een fotoreportage en een smakelijke afsluiting van je meta morfosedag. De medewerkers van Rich Art Kappers zorgen er in hun kappers- en beautystudio in Wans sum en Bakel voor dat je kapsel opnieuw geknipt, gekleurd en gestyled wordt en ook wordt de make-up verzorgd. Na het verzor gen van het haar en de make-up wordt de metamorfose pas echt compleet, als je door Lifestyle Mode, Secondo of D-Company wordt gekleed. Vervolgens maakt vakfotografe Saskia Faessen-Hoe- demaekers van Foto Hoedemae kers een uitgebreide fotorepor tage. De dag wordt in theatercafé De Artiest smakelijk afgesloten. Peel en Maas volgt de 'Metamor fose van de maand' op de voet en blikt elke laatste donderdag van de maand met foto's van de kandi date en een verhaal terug op deze bijzondere dag. Rond de jaarwis seling kiezen de lezers van Peel en Maas wie de allerleukste meta morfose is. In januari 2008, als alle kandidaten bekend zijn, vindt in zalencomplex De Witte Hoeve in Venray een groot galafeest plaats. De hoofdprijs, een relaxfauteuil, is beschikbaar gesteld door Hofmans Tapijten. Wil je meedoen? Meld je dan aan! De enige voorwaarden zijn dat je moet wonen in het ver spreidingsgebied van Peel en Maas (de gemeenten Venray en Meerlo- Wanssum en de dorpen Overloon, Maashees, Holthees en Vierlings beek), een vrouw van achttien jaar of ouder bent en op minimaal een zaterdag in de maand kunt meedoen aan de Peel en Maas metamorfose. Interesse? Meld je dan snel aan! Dat kan schriftelijk of per e-mail. Vermeld daarbij dui delijk je naam, adres, telefoonnum mer en leeftijd. Stuur (of mail) ook een (pas)foto van jezelf mee. Graag inzenden naar de redactie van Peel en Maas, Postbus 1, 5800 AA Venray. Of mail naar redactie@ vandenmunckliof.nl. Vamp Mieke Janssen uit Swolgen Ja, ze is gelukkig met haar nieu we uiterlijk. Mieke Janssen (20) uit Swolgen was zaterdag de vijfde kandidate van dit jaar die zich lek ker liet verwennen door Rich Art Kappers in Wanssum en Life Style Mode, Foto Hoedemaekers en the atercafé De Artiest in Venray, die maandelijks speciaal voor Peel en Maas een dame uit het versprei dingsgebied van het nieuwsblad een gratis metamorfose aanbie den. "Het was een fantastische belevenis", zegt Mieke Janssen een dag later. "Ik ben erg blij met mijn nieuwe uiterlijk en heb echt genoten van alle verwennerij." Nee, een ramp wil ze haar uiter lijk van voor de metamorfose niet noemen. Maar de Swolgense was toch wel toe aan iets nieuws. "Ik heb me voor de metamorfose van nieuwsblad Peel en Maas opgege ven omdat ik mezelf wel eens in een ander jasje wilde steken. Ik zit vaak genoeg bij de kapper, denk ik, maar dacht nu: 'Laat ik eens wat anders proberen!'." Vooral haar kapsel was Mieke Janssen een doorn in het oog. "Dat wilde ik eigenlijk al jaren veranderen. Maar wat? En hoe? Ik wist de ant woorden op die vragen niet en had gewoon niet het doorzettings vermogen om eens iets anders te proberen. Aangezien ik best een smal gezicht heb, is lang niet alles mooi. Ik las de advertentie in Peel en Maas en dacht: 'Misschien dat ik de gelukkige ben, die de gratis metamorfose wint'." En ja, ze had geluk, want de 'keuzecommissie' van de metamorfoserubriek 'Van ramp tot vamp' liet haar oog val len op Mieke Janssen en besloot haar tot vamp van de maand mei uit te roepen. Afgelopen zaterdag was het zover: de grote metamor fosedag was aangebroken voor de enthousiaste studente SPW De dag begon al vroeg met het VOOR DE METAMORFOSE maken van een voorfoto bij Foto Hoedemaekers in hartje Venray. Vervolgens mocht ze bij Life Style Mode in Venray een keuze maken uit een aantal moderne kledingsets die speciaal voor haar waren weg gehangen. Haar oog viel op een zwart topje van het merk Comma en een rode tuniek van het merk Expresso."Dat setje vond ik direct mooi", zegt de Swolgense. Ik voel de me er meteen goed in en dat is voor mij het belangrijkste." Daarna toog ze naar Wanssum, waar ze ruim vier uur onder han den werd genomen door de pro fessionele stylistes van Rich Art Kappers.Vooral haar kapsel onder ging een aardige metamorfose. "Ik was blond, maar ben nu donker bruin, met zwarte en rode tinten. Er zijn verschillende natuurlijke kleuren gebruikt en er is meer volume in mijn kapsel gebracht. Dat was voor mij altijd het pro bleem, omdat ik zo'n dun en stijl haar heb. Ook zijn er extensions gebruikt en is mijn haar van ach- NA DE METAMORFOSE Een nieuw kapsel en make-up: de metamorfose is weer geslaagd.., teren korter geknipt. Ook bij de make-up zijn natuurlijke kleuren gebruikt, kleuren waar ik me pret tig bij voel. Ja, het ziet er allemaal een stuk moderner uit. Ik ben erg tevreden over mijn metamorfose." "Mieke heeft hele mooie ogen en een mooie mond, vindt Richard Bindels, eigenaar van Rich Art Kap pers. "Haar kapsel paste totaal niet bij haar gezichtsvorm en legde de accenten op de verkeerde plaats. Om de lengte van haar hoofd iets te compenseren hebben we meer volume aangebracht aan de zij kant van haar hoofd. Doordat zij te weinig en te kort haar had aan de zijkant, hebben we met behulp van extensions haar haarpartijen opgevuld. Door haar haar in een dikkere, bruinrode tint te kleuren, komen haar mooie ogen en haar witte tanden nog meer tot hun recht. Zoals je op de foto's kunt zien, is haar totale uitstraling er enorm op vooruitgegaan. Meer dan voorheen heeft ze nu een ver leidelijke, mooie en pittige blik. Wat een metamorfose met iemand kan doen!" Familie, vrienden en kennissen reageerden de afgelopen week allemaal positief op haar nieuwe 'look', vertelt de Swolgense. "En ik ben er ook al helemaal aan gewend. Het fijne is ook dat er met je wensen rekening wordt gehouden en dat je goede advie zen en tips krijgt van de stylistes. Ja, de gratis metamorfose van Peel en Maas is een echte aanrader voor mensen die eens iets anders willen met hun uiterlijk.' Wat volg de was een professionele fotore portage bij Saskia Faessen-Hoede- maekers en, om de dag in stijl af te sluiten, een driegangendiner, samen met haar vriend Danny, bij theatercafé De Artiest van Wilbert vanWaayenburg. Het grootste aanbod van Nederland Relax-fauteuils specialist Hoofdprijs beschikbaar gesteld door ■ffahlpla*. i. ^♦sbure^ ï.s.m. Meer trefkans bij Hofmans www.hofmanstapijten.nl Mieke Janssen is de 'vamp' van deze maand BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BK Wanssum T 0478 531383 Donderdag 31 mei 2007 - Pagina 12 BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BKWanssum |T 0478 531383 HOEDEMAEKERS SCHOUWBURGPLEIN 1A 5801 BV VENRAY TELEFOON 0478 587739 FAX 0478 568925 Van Ramp tot Vamp venray Henseniusplein 3 Postbus 555 5800 AN Venray Tel: 0478 - 51 51 55 www.reisbureauviceversa.nl info reisbureauviceversa.n Beerseweg 10a 15431 LC Cuijk 0485-315516 RICH/^£TlAPPERS

Peel en Maas | 2007 | | pagina 12