Verlies TC TC Venray op titelkoers TC Venray kampioen Tenniskampioen TC Venray Schutters op het podium Rodhe kampioen TVY Open Dorpen Toernooi Spectaculaire seizoensopening BRL-V6 Rodhe Zwemmers HZPC succesvol op LK Wielerronde van Ysselsteyn PEEL EN MAAS Donderdag 24 mei 2007 - Pagina 23 Nog één punt nodig voor kampioenschap DAMES OP DREEF Raceklasse Harry Maessen van start in België Morteltoernooi in Vierlingsbeek DC De Piëlhaas TC Venray blijft op titelkoers. De ploeg van trainer-coach Twan Lensen heeft nog maar één punt nodig om de kampioensvlag te hijsen in de derde klasse van de landelijke tenniscompe- titie. Zondag won de verzwakte Ven- rayse ploeg knap met 1-7 van Bastion Baselaar uit Den Bosch. Zondag 3 juni speelt het team zijn laatste wedstrijd van het seizoen tegen ELTV uit Eind hoven. De wedstrijden beginnen om 10.30 uur op het tennispark van TC Venray. Het was zondag een belangrijke dag voor het eerste gemengde team van TC Venray. De ploeg moest namelijk vijf punten halen tegen Bas tion Baselaar uit Den Bosch om haar ongeslagen status te behouden. Het team dat alles wint, is namelijk auto matisch kampioen. En met een 5-3 zege zou het team van trainer/coach Twan Lensen nog steeds op titelkoers liggen. Normaal gesproken zou deze opdracht geen probleem moeten zijn voor de spelers en speelsters van TC Venray, ware het niet dat de vaste krachten Ruud Geurts en Michiel Boers zondag vanwege werkzaam heden in het buitenland niet in actie konden komen. Dit zadelde de ploeg met een groot probleem op, want met slechts één heer, Rob Luyben, kun je niet aan een competitiewedstrijd beginnen. Omdat ook de lagere teams van TC Venray maar moeilijk een heer konden missen, moest trainer-coach Twan Lensen, die vanwege een schou derblessure al vier jaar niet actief was als wedstrijdspeler, toch zelf aan de bak. Vooraf was de missie duidelijk: vijf punten halen. Aan Marleen Custers en Carmen Ebus de zware taak om de eerste twee punten binnen te halen. Bij beide dames verliep de eerste set vrij vlot. Beiden wonnen deze met 6- 1. De echte strijd barstte echter pas los in de tweede set. Terwijl Marleen Custers probeerde een voorsprong op te bouwen, keek Carmen Ebus al vrij snel tegen een achterstand van 1-4 aan. Marleen Custers wist met vechtlust de tweede set (7-5) - en dus het eerste punt van de dag - bin nen te halen. Maar ook Carmen Ebus haalde op routine en vechtlust de set (7-5) - en dus het ook het tweede punt - binnen. Vervolgens moesten de heren proberen het goede voorbeeld van de dames te volgen. Rob Luyben speelde een uiterst degelijk wedstrijd door de eerste heer van Bastion met ruime cijfers aan de kant te zetten met de setstanden 6-3 6-2.Terwijl Rob Luyben zijn partij makkelijk aan het winnen was, ging het bij de andere heer juist helemaal niet goed. Trai ner-coach Twan Lensen verloor door een gebrek aan wedstrijdritme zijn eerste set sinds jaren met maar liefst 6-0. Hij herpakte zich echter snel en trok met tactisch slim spel de tweede set naar zich toe met 6-3. In de span nende derde set kwam Twan Lensen op een minieme voorsprong van 5-4. Hij kreeg in de volgende game maar liefst vijf matchpoints, maar wist er geen een te verzilveren doordat zijn tegenstander de ene naar de andere wereldbal sloeg. Dat de set vervol gens verloren ging met 7-5, maakte het extra zuur voor Lensen. Na een korte lunchpauze en met in het ach terhoofd de tussenstand van 3-1 in het voordeel van de Venrayse ploeg, gingen de Venrayse dubbelduo'sTwan Lensen/Rob Luyben en Carmen Ebus/ Marleen Custers de baan op met de intentie om weer twee belangrijke punten aan de totaalscore toe te voe gen. Dat lukte ook, al koste het enige moeite, want beide dubbels werden in drie sets gewonnen. De vijf punten waren binnen. De mixen hoefden niet meer gewonnen te worden, maar dat gebeurde wel. Want de mixduo's Rob Luyben/ Marleen Custers en Twan Lensen/ Carmen Ebus wisten hun mixwedstrijd relatief eenvoudig te winnen in twee sets. Door de eindze ge met 7-1 is TC Venray weer een stap dichter bij promotie naar de tweede klasse, waaruit het vorig seizoen zo ongelukkig degradeerde. Het kampioenschap is binnen voor Dorien van der Baan, Rosa de Weert, Tom Kessels en Bram Mulder van TC Venray. Dit team speelt districtscom petitie t/m 17 jaar op de zondagmid dag. Na een eenvoudige start van de competitie moest er de afgelopen weken flink worden gestreden om de titel binnen te halen. De voorsprong is echter al dusdanig groot dat ze de titel vandaag al konden pakken. Daar voor moest echter met 4-1 van Lottum worden gewonnen en dit bleek niet de makkelijkste opgave. Na de enkels stond het 1-1 en de aansluitende mix werd gemakkelijk gewonnen. Zowel de dames als de heren dub bel werd een driesetter en er moest bij de jongens een tiebreak in de derde set aan te pas komen om de partij te winnen. Na een spannende dag tennis hebben ze verdiend het kampioenschap behaald. Bij schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan in Venray is afgelopen zon dag gestreden om de 'derde' schiet wedstrijd van de Schutterscombina- tie Noord-Limburg. In principe was dit echter pas de tweede wedstrijd, omdat de oorspronkelijke wedstrijd bij Sint Sebastianus in Sevenum geen doorgang kon vinden in verband met weersomstandigheden. Er werd goed geschoten, resulterende in vijf vereni gingen, die zonder een misser in de A-klasse deze wedstrijd afsloten. De eerste prijs was dan ook weggelegd voor 't Zandakker Gilde Sint Jan Ven ray, Sint Lambertus Helden, Sint Anna Maasbree, Sint Sebastianus Sevenum en Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo. In de B-klasse ging de eerste prijs naar Sint Martinus Maasbree met 71 pun ten, tweede werden Sint Lucia Horst, Sint Anna Maasbree en Sint Lambertus Helden met 70 punten. In de C-klasse ging de eerste prijs naar 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray C2 en Sint Jan Grubbenvorst Cl met 70 punten, de derde prijs was wegge legd voor Ons Genoegen in Siebenge- wald met 69 punten. Het dagklassement van de schut- terscombinatie Noord-Limburg: A-Klasse: 1) Sint Antonius en Sint Petrus Baarlo 72 punten, Sint Lam bertus Helden 72 punten, Sint Anna Maasbree 72 punten, Sint Sebastianus Sevenum 72 punten en 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray 72 punten. B-Klasse: 1) Sint Martinus Maasbree 71 punten. 7) 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray 67 punten. C-Klasse: 1) 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray C2 70 punten. 5) 't Zan dakker Gilde Sint Jan Venray Cl 66 punten. 6) 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray C3 64 punten. In het algemeen klassement na twee wedstrijdronden wordt de rand- lijst aangevoerd door Sint Lambertus Helden met 144 punten. Vijfde is 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray (Op basis van klassement B-klasse) 142 punten. In de B-klasse wordt het klassement aangevoerd door Sint Lambertus Hel den met 140 punten. De vijfde plaats is voor 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray met 138 punten. In de C-klasse wordt het klassement aangevoerd door Ons Genoegen Sie- bengewald met 140 punten, tweede staat 't Zandakker Gilde Sint Jan Ven ray C2 met 139 punten en derde staat 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray met 137 punten. won deze wedstrijd door op het juiste moment de kansen te pakken met 7-5 en 7-6. Tjeerd Jenniskens speelde de vierde herenenkel tegen Ralph Jans sen. Eenvoudig liep Jenniskens uit naar een voorsprong van 4-1 maar verloor deze set helaas toch met 7-5. Ook de tweede set werd verloren met 7-5.Tussenstand 1-3. Het eerste dubbel werd zoals gewoonlijk gespeeld door Spee en Swakhoven tegen Huizinga en Dijkstra. De tegenstander had een zeer goede dag en speelde foutloos en weergaloos tennis en wonnen over tuigend met tweemaal 6-2. De tweede dubbel kon de schade beperken door deze lastige horde te nemen. Alsof Pellen en Olthoff al jaren samenspe len, werd deze opponent met speels gemak en slim tennis opzij gezet. Met 6-3 en 6-0 vertrokken Janssen en Vandendijk naar de kleedkamer. Door deze overwinning van Stein kunnen zij door de anderen niet meer worden achterhaald en werden net als vorig jaar terecht kampioen. Zoals de stand hieronder laat zien moeten de num mers 2 tot en 7 nog strijden om de tweede degradatieplaats te ontlopen. Rodhe moet uit naar SLTC in Sittard. Stand: 1) Stein 6-26. 2) Rodhe 6-19. 3) Panta Rhei 6-19. 4) SLTC 6-19. 5) Vlodrop 6-18.6) Kerkrade 6-17. 7) De Gagel 6-16.8) Meijel 6-10. Het eerste team van tennisvereni ging Rodhe is kampioen geworden. Het team presteerde het om tijdens de competitie het maximaal aantal punten te behalen en ongeslagen kampioen te worden. Het gemengde team tot en met 14 jaar bestaat uit Emmely Cornelissen, Karlijn Ruijs, Mickey Ponjee en Sidney Loonen. Het speelde in een klein com petitieteam en kwam twee maal uit tegen elke tegenstander: Horst, Deur- ne en Weert, en slaagde erin om alle wedstrijden te winnen en ongeslagen kampioen te worden. Op de tennisbanen van Tennisver eniging Ysselsteyn wordt in de week van 11 tot en met 17 juni het Open Dorpen Toernooi gehouden. Dit toer nooi wordt dit jaar voor de veertiende maal gehouden. Opgestart veertien jaar geleden als een gezelligheidstoer- nooi tussen leden van de diverse ten nisverenigingen uit de regio Venray, die deelnamen aan de Dorpencom petitie, is het intussen uitgegroeid tot een officieel KNLTB-toernooi. Met ieder jaar weer ruim honderd deel nemende koppels heeft het een vaste plaats veroverd op de Limburgse Tenniskalender. Er wordt gespeeld in dames-, heren- en gemengd dubbel in de sterktes 5,6,7 en 8, dus ook begin nende tennissers kunnen aan dit toer nooi deelnemen. De leeftijdscategorie is 17+. Op zaterdagavond is er livemu ziek door een plaatselijke band. Het toernooi wordt op zondag afgesloten met de prijsuitreiking en de intussen traditionele loterij met vele prijzen. Inschrijven kan via www.ysselsteyn. com/tvy. of http://www.toernooi.nl. De inschrijving sluit op zondag 28 mei, of wanneer het maximum aantal deelnemers is bereikt. Ruben van der Waerden, Max Loo- man,Wouter Mulder, Ruben Ritman en Bas Volleberg hebben de eerste kam pioenstitel voor TC Venray behaald. Met nog een speeldag te gaan is nu al duidelijk dat dit team kampioen is. De jongens spelen op de woens dagmiddag in de categorie t/m 10 jaar. In deze categorie wordt er gespeeld op het hele veld maar met een iets zachtere bal, er worden vier enkels en twee dubbels gespeeld. Door het geringe aantal deelnemers in deze categorie worden er thuis en uit wed strijden gespeeld. Na drie wedstrijden werd eigenlijk al duidelijk dat ze kam pioen zouden worden omdat er met grote overmacht van Leunen, Rhode en RTC NIP werd gewonnen. Door dit kampioenschap te behalen mogen de jongens ook deelnemen aan de masterskampioenschappen op 23 en 24 juni in Den Bosch. Er wordt dan gestreden tegen andere districtkampi oen uit Zuid-Nederland. Van maandag 25 juni tot en met zondag 1 juli wordt op tennispark Soeten- daal in Vierlingsbeek het 22ste Morteltoernooi gehouden. Dit toernooi staat open voor alle bij de KNLTB geregistreerde leden in de speelsterktes 5,6,7 en 8. Er worden alleen maar dubbelpartijen (heren, dames, gemengd) gespeeld. De wedstrijden beginnen door de week om 17.30 uur, en de laatste wedstrijd start om 22.15. Er wordt begonnen met een poulesysteem, waarin de twee beste dubbels per poule doorgaan naar de afvalrondes. Op zondagmiddag 1 juli worden de finales gespeeld. Bij voorkeur inschrijven via de website van de tennisvereniging: www.twierlingsbeek.nl of direct op www.toernooi.nl. Ook kunnen belangstellenden gebruikmaken van inschrijfkaarten die bij een aan tal buurvereniging zijn bezorgd. Deze kaarten zijn bovendien op te vragen bij Petro van Bergen, tel: 634093. De tennisheren van TC Rodhe heb ben tegen de nummer 1 in de hoofd klasse 35+, TV Stein verloren: 2-4. De confrontaties tussen deze twee ploe gen worden op het scherpst van de snede gespeeld en kenmerken zich over het algemeen door spannende partijen. Thom Spee beet de spits af en kreeg de ondankbare taak om de nog ongeslagen Rene Huizinga het zo moeilijk mogelijk te maken. Spee was echter niet opgewassen tegen deze zeer goede tegenstander en verloor ondanks goed spel met 6-0 en 6-2. De tweede partij werd gespeeld door Eric Pellen tegen Richard Dijkstra.Traditie getrouw zou dit een driesetter moe ten worden. De eerste set werd echter makkelijk door Eric gewonnen en leek op weg naar een soevereine twee sets overwinning. In de tweede set kwam Eric op een 3-1 en 40-0 voorsprong en leek een netbal de 4-1 voorsprong te worden. Helaas verloor Pellen deze game en leek het alsof Dijkstra herboren was en won vervolgens de tweede set. Pellen kon met moeite in derde set een tiebreak eruit slepen. Deze werd ongelukkig door Pellen verloren met een geslagen dubbele fout. De derde partij werd gespeeld tussen Roel Swakhoven en Erik Van dendijk. Swakhoven zette de goede lijn van de laatste weken voort en Sportnieuws info Ysselsteyn staat op zondag 27 mei in het teken van de wielersport. De Stichting Wielercomité Ysselsteyn houdt dan de jaarlijkse Wielerronde van Ysselsteyn. Deze wielerronde is een uniek evenement in de Gemeente Venray op wielersportgebied. Deel name is mogelijk voor jongens en meisjes die in het bezit zijn van een KNWU licentie. De start van de eerste categorie jeugd is om 10.30 uur. Het einde van deze dag is om ongeveer 17.30 uur. Plaatselijke favorieten zijn; Britt Teunissen, Mike Teunissen, Willem Koonings en Angelique Linders. Uit Venray komen Loes en Paul Janssen aan de start. Britt Teunissen, afgelo pen winter tweede tijdens het NK veldrijden, wil voor eigen publiek een klinkende prestatie neerzetten. Wil lem Koonings en Mike Teunissen, bei den voor het eerste jaar rijdend in de categorie nieuwelingen, gaan trachten hun beste beentje voor te zetten. De hoofdschotel dit jaar is de wedstrijd voor dames met daarin deelname van de plaatselijk favoriete Angelique Linders. De deelnemers in de diverse leeftijdscategorieën komen van alle windstreken uit Nederland en zelfs uit België en Duitsland. Het parcours van deze wedstrijden is: start en finish bij de Boerenbond, daarna Heidse Peelweg, Ringweg, Timmermannsweg en Peter Janssenweg. Dit parcours wordt afgesloten van ongeveer 9.30 tot 17.30 uur Het programma: 10.30 uur categorie 1, jongens geb. 1999/meisjes geb. 1998. 10.45 uur categorie 2, jongens geb. 1998/meisjes geb. 1997. 11.10 uur categorie 3, jongens geb. 1997/meisjes geb. 1996. 11.35 uur categorie 4, jongens geb. 1996/meisjes geb. 1995. Pauze van 12.00 uur tot 12.15 uur. 12.15 uur categorie 5, jongens geb. 1995/meisjes geb. 1994. 13.00 uur categorie 6, jongens geb. 1994/meisjes geb. 1993. 13.45 uur categorie 7, jongens geb. 1993/meisjes geb. 1992. 14.30 uur nieuwelingen, jongens geb. 1991 en 1992. 15.45 uur dames met favoriet Ange lique Linders. Linda Custers, Dion en Lisa Dreesens van zwemvereniging HZPC uit Horst hebben het LK zwemmen op de lange baan in Kerkrade uiterst succesvol afgesloten. Het drietal was goed voor achttien keer ereme taal waarvan zeven Limburgse titels, vijf keer zilver en zes keer brons. Lisa Dreesens was tijdens het laat ste weekend de meest succesvolste zwemster bij de dames met Limburg se titels op zowel de 50m als 100m vrijeslag, 100m vlinderslag en 400m wisselslag. Zilver op de 200m wissel slag en brons op de 50m schoolslag. Met het dames estafette team werd het zilver behaald op 4x 200m vrije slag. De Limburgse titel op de 100m vrijeslag was zwaar bevochte waarbij het verschil vijftiende en zeventiende seconde was met de nummer twee en drie. Dion Dreesens behaalde drie Limburgse titels op zowel de 50 als 400m vrijeslag en de 200m wisselslag. Tevens zilver op de 200m vlinder slag en estafette 4x200m vrijeslag en brons op de 100m schoolslag en estafette 4xl00m vrijeslag. Dat de ver schillen uiterst klein waren bleek ook op de 200m wisselslag waarbij het verschil tussen goud en zilver slecht drie tiende van een seconde bedroeg en hij met een handlengte won. Linda Custers die het eerste weekend al succesvol was voegde tijdens het laat ste weekend zilver toe aan haar pal mares op de dames estafette 4x 200m vrijeslag nadat zij vorig weekend al goed was voor zilver op de 200 vrije slag en brons op de 100m rug, 400m vrijeslag en estafette dames 4x 100m wisselslag. Grote afwezige was Angèl Koenen die dit seizoen niet meer zal starten i.v.m. een blessure. Elke Euwes maakte deel uit van het tweede dames team dat zich niet kon mengen om de medaille plaatsen. Met zestig keer ere metaal waarvan tweeëntwintig keer goud en de Limburgse titel was zwem vereniging HZPC uit Horst de meest succesvolste vereniging uit Noord en Midden Limburg en moest om plaats één alleen ZCV Valkenburg voor zich dulden. Derde op ruime achterstand werd Sittard gevolgd door: Heerlen, Kerkrade, Venray en Helden. Van de tweeëntwintig deelnemende clubs was de grote verliezer Mosa Venlo, nadat deze vorig jaar nog als vierde was geëindigd was er nu een gedeel de laatste plaats. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 26 mei vanaf 20.30 uur het jaar lijkse pinksterdarten gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur. Uitslag zomeravondcompetitie: win naarsronde; Marcel Gielens, Gerard de Bruijn, Frank Coumans, Crit van Hoof, Pascal Janssen, John Tebarts, Dave Ach ten, Patrik Plum. Verliezersronde; Andy Philipssen, Kamila Cebula.Paul Hendrix, Mat Jans sen, Sander van de Broek, Thorsten Gooren, Johan van Hoof, Sascha Dien der. Er werd drie keer 180 gegooid door Marcel Gielens, twee keer door Gerard de Bruijn en een keer door Ela Oosterwijk. De hoogste finish was voor Marcel Gielens met 170 punten. Van Es en de slim rijdende Van Der Pol lukte om de gehavende wagen te pas seren. Van Es wist zijn leidende positie te behouden en kwam als eerste over de meet, gevolgd door Van Der Pol en Bleekemolen. Van Es pakte door zijn zege de leiding in het kampioenschap, gevolgd door Jeroen Bleekemolen en Nelson Van Der Pol. In de BRL Light waren beide races een tweestrijd tus sen Henry Zumbrink en Marijn van Kalmthout. Zumbrink pakte zaterdag verrassend de poleposition en wist die in de eerste race goed te verde digen. Ook nadat de safetycar op de baan was geweest, kon Zumbrink een klein gaatje slaan, waardoor Van Kalmthout niet meer bij machte was om aan te vallen."De safetycar gooide eigenlijk roet in het eten, want daar voor had ik al een groot gat geslagen", aldus Zumbrink. "Daarna moest ik opnieuw pushen, maar ik kon geluk kig weer een gat slaan." Achter het tweetal pakte Michel Schaap de laat ste podiumplaats. De tweede race kende aanvan kelijk eenzelfde verloop als de eer ste. wederom behield Zumbrink de leiding en moest Van Kalmthout in de achtervolging. Een van de baan geschoten V6 verpestte de zegetocht van Zumbrink echter, want hij spinde over het achtergebleven grind. Hier door kon Van Kalmthout de leiding pakken, om die vervolgens niet meer uit handen te geven; zelfs niet toen de twee samen uitgleden over olieresten. Uitslagen BRLV6 kampioenschap: le race 1. Donald Molenaar, 14 ronden; 2. Sandor van Es, op 0.710; 3. Jeroen Bleekemolen, op 3.469; 4. Jacky van der Ende, op 7.225; 5. Donny Crevels, op 7.413; 6. Niels Bouwhuis, op 13.222. 2e race 1. Sandor van Es, 17 ronden; 2. Nel son van der Pol, op 8.736; 3. Jeroen Bleekemolen, op 11.382; 4. Georgio Garritsen, op 13.708; 5. Jeroen Reijntjens, op 17.590; 6. Daniël Schryvers.op 21.886. Stand BRL-V6 na twee races: l.Van Es 37; 2. Bleekemolen 30; 3. Van der Pol 25; 4. Molenaar 23; 5. Gar ritsen 22; 6. Van der Ende 20; 7. Cre vels 17;8.Schryvers l6;9.Freebird 13; lO.Frankenhout 13. Uitslagen BRL Light kampioen schap,Truck Grand Prix, Zolder (B): le race 1. Henry Zumbrink, 14 ronden; 2. Marijn van Kalmthout, op 1.148; 3. Michel Schaap, op 6.062; 4René Zwikker, op 12144; 5Niels Hartvelt, op 19.921; 6. Roy Panman, op 22.188. 2e race 1. Marijn van Kalmthout, 17 ron den; 2. Henry Zumbrink, op 2.813; 3. Michel Schaap, op 22.194 4. Niels Hartvelt, op 36.224; 5. Gaby Uljee, op 36.417; 6. Eric van den Munckhof.op 1 ronde. Stand BRL-Light na twee races: 1. Van Kalmthout 39; 2. Zumbrink 39; 3. Schaap 30; 4. Hartvelt 24; 5. Uljee 18; 6. Van den Munckhof 16; 7. Koop 14; 8. Zwikker 13;9.Tjon 11; 10. Van Beek 11. De volgende races die op het pro gramma staat zijn op het Circuit van Spa-Francorchamps op zondag 17 juni. Tijdens het Q8 Truck Grand Prix festival op het Belgische cir cuit van Zolder vonden afgelopen weekend de eerste twee races plaats om het BRL-kampioen- schap, dat georganiseerd wordt door Venraynaar Harry Maessen. De strijd tussen de coureurs en de wisselende weersomstandigheden maakten het voor de toeschou wers tot races om van te smullen. Met indrukwekkend kabaal kwam het gehele BRL-veld, bestaande uit ongeveer veertig racebolides, met een rollende start op gang. De van poleposition vertrokken Donald Molenaar behield in de V6-race de leiding, geschaduwd door teamgenoot Sandor Van Es. Niels Bouwhuis lukte het niet zijn goede derde startposi tie te behouden en hij moest Jeroen Bleekemolen, Danny van Dongen en Jacky Van Der Ende voorbij laten gaan. Smaakmaker van de race was Donny Crevels, die door pech in de kwalifi caties achteraan moest starten, maar een zeer sterke opmars maakte. In de eerste twee ronden lukte het hem al om acht plaatsen goed te maken. Uit eindelijk bleef Crevels steken op de vijfde plaats, nipt achter Jacky Van Der Ende van het Venrayse Linder Racing Team. De race werd gewonnen door Donald Molenaar, gevolgd door San dor Van Es en Jeroen Bleekemolen, rijdend voor Ottto Work Force, die een sterke rentree maakt in de serie. Jacky Van Der Ende van het Linder Racing Team ondervond technische problemen, maar wist zijn bolide des ondanks nog als vierde over de meet te krijgen. Teamgenoot Ferdinand Kool reed in zijn debuutrace naar de negende plaats. Vlak voor aanvang van de tweede race ging het regenen en ook tijdens de wedstrijd bleef het nat, wat resulteerde in een ongemeen spannende race. Van de eerste tot de laatste ronden vonden er felle gevech ten plaats om de overwinning. Bij de start al verschalkte Jeroen Bleekemo len Sandor Van Es en zette meteen de leidende Donald Molenaar onder grote druk. Molenaar liet zich verlei den tot een fout en verloor veel plaat sen. Terwijl Bleekemolen en Van Es vochten om de koppositie, was Jacky Van Der Ende de snelste man op de baan. Hij vond al snel aansluiting bij het tweetal. In zijn kielzog nam hij Garritsen, Van Der Pol en Molenaar mee. Jacky Van Der Ende leek ook mee te gaan strijden om de overwin ning, tot een leeglopende voorband hem steeds verder terugwierp. Met hangen en wurgen bracht hij zijn auto uiteindelijk op een negende positie over de meet, waardoor hij toch nog enkele belangrijke punten voor het kampioenschap op zijn conto kon bij schrijven. In het gevecht om de overwinning liep de bolide van Bleekemolen in de tussentijd schade op, waardoor het

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23