Prijsuitreiking Summa Topschutters Klassement Venray toont gebrek aan winnaarsmentaliteit •S^* Ven ray Merselo kansloos in Melderslo Henk Stiphout en Holthees uit elkaar "Zeven vette jaren kunnen beginnen" Geen promotie TV/Sportijn Lake Valley mist promotie ÊPORT2000 ■/Mm Summa Topschutters] Klassement Summa PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 19 Teleurgestelde Marcel Seijkens: "We waren niet goed genoeg" M van Moorsel Wijten enGordiinen een abonnement waard BVV'27 SV Geijsteren SVV veteranen "1 Kledingsponsor: Hoofdsponsors: b'.'fr'rrT-jtm-rJ FLE> TRONICS SPORT2000 Drietal spelers dreigt naar andere club te vertrekken Eerste elftal Geijsteren gaat door TOP'27 en Merselo donderdag in actie Sportnieuws -info De prijswinnaars van het topschuttersklassement kregen afgelopen zater dag hun prijzen overhandigd bij Sport2000 in Venray m Bob Crooij (links) scoort als invaller de enige Venrayse treffer tegen Best Vooruit. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS' 18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u Melderslo-Merselo 5-1 (4- 1). Doelpunt Merselo: Ronald Bonants Merselo is in de eerste nacompe- titiewedstrijd van de zesde klasse E afgedroogd in en tegen Melderslo: 5- 1Daarmee is de Merselose ploeg op slag kansloos in dit toetje van de regu liere competitie.Toch schoten de gas ten goed uit de startblokken. Vanaf de aftrap bediende de mee opgekomen Frank Egelmeers de inkomende Mai- kel Beerkens op maat. Die kreeg de bal echter verkeerd op zijn schoen en Het blijft onrustig in het trai nerswereldje. In dezelfde week dat John Geelen zijn biezen kan pakken bij SVOC'Ol, overkomt Henk Stiphout hetzelfde bij Hol thees. Enkele spelers van de zes- deklasser willen niet verder met Stiphout waardoor er voor het bestuur weinig anders opzit dan de trainer te ontslaan. Door Henk Willemssen Vorige week maandag, daags na afloop van de competitie, zit het bestuur van Holthees met de spelers groep aan tafel. Er heerste de laatste tijd enige onvrede wat uitgesproken moest worden. Maar de uitkomst van het gesprek is, dat Henk Stiphout op straat wordt gezet. "Dat hadden we absoluut niet verwacht", zegt voorzit ter Ed Poels. "Iedereen heeft zijn zegje kunnen doen. We wisten wel dat er iets speelde. Maar niet dat het zo erg was dat enkele spelers niet door wil den met de trainer." Stiphout trainde in het verleden grotere clubs als Leunen, Achates en Venlosche Boys. Volgens voorzitter Poels was het niet zo dat Stiphout te prestatiegericht was of teveel eiste voor een zesdeklasser. "Nee, daar lag het niet aan. Zijn trainingen waren perfect. Henk heeft zich goed aan gepast aan de beperkingen van een kleine vereniging. Maar het schortte aan de benadering van de groep. Het klikte niet meer goed en sommige spelers gingen zondag niet meer met plezier voetballen." De Horstenaar was bezig aan zijn eerste seizoen bij de zesdeklasser. Tijdens de winterstop werd het contract nog met een jaar verlengd. Volgens Ed Poels zijn in de laatste door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klassement 2006-2007. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2006-2007. U wordt verzocht de namen van de topscorers door zag de mogelijkheid in rook opgaan. Dit was tevens de enige uitgespeelde kans in de eerste 45 minuten voor Merselo. De thuisploeg deed het daar entegen beter. Al na drie minuten was het raak. Een aanval over links werd op maat laag in het zestienmeter gebied gebracht, waarna de inlopende Jelle Claassens de bal direct op de wreef nam. Zijn inzet belandde onhoudbaar hoog in de touwen: 1-0. Merselo was aangeslagen en kreeg vier minuten de tweede treffer om de oren. Een vrije trap van routinier Alex de Swart ging via de binnenkant van de paal vanaf weken de verhoudingen vertroebeld. Na het gesprek van maandag, praatte het bestuur een dag later met Stip hout. "Ook Henk heeft dit helemaal niet zien aankomen. Hij vind het moeilijk te accepteren", aldus Poels. Donderdagavond zaten de drie partij en bij elkaar om de zaak uit te praten. "Helaas is het vertrek van de trainer de beste oplossing", vindt Ed Poels. "Maar het is niet leuk voor de club en zeker niet voor Henk. We zullen het nog doorlopende contract met hem moeten afhandelen. En we gaan zo snel mogelijk op zoek naar een opvol ger." Stiphout reageert teleurgesteld. "Ik heb alle respect voor het besluit van het bestuur. Ze hebben dit met pijn in het hart moeten nemen. Ze stonden plotseling voor een voldongen feit. Een drietal spelers dreigde naar een andere club te gaan als ik zou aan blijven. De selectie was al behoorlijk uitgedund. Het zou voor Holthees een grote aderlating zijn", zegt Stiphout die wist dat een aantal spelers niet tevreden was. "Maar in iedere groep zijn er wel enkele kritische spelers. Toch hebben we met z'n allen een goed seizoen gedraaid. Daarom kwam dit voor mij als een grote verrassing", aldus Stiphout die, in het bezit van het diploma trainer-coach II, zich niet uit het veld laat slaan. "Ik wil sowieso werkzaam blijven in de voetballerij. Over drie maanden begint alweer een nieuw seizoen. Maar ik wil dit eerst even laten bezinken voordat ik aan geven via het email-adres manuelc@ summa.nl. Zoals al enkele weken duidelijk was, is Bas Joosten de topschutter van het voetbalseizoen 2006-2007 gewor den. De trefzekere spits van kampioen SSS'18 komt uit op een totaal van 24 doelpunten. Tim Klemans (SV United) is tweede met achttien treffers, terwijl Nico Rongen en Kevin Goldschmidt (beiden TOP'27), Jelle van Tilburg (Oostrum) en Frits Lucassen (Leunen) met dertien doelpunten de derde plaats delen. Omdat Lucassen speelt bij het hoogst geklasseerde team mocht hij afgelopen zaterdag ook een van de prijzen in ontvangst nemen. In het teamklassement gaat de winst ook naar de kampioen in de vierde klasse. SSS'18 scoorde maar liefst 65 keer en liet de nummers twee en drie, respectievelijk Oostrum (57 goals) en Volharding (50 goals), achter zich. De eindstanden van het topschuttersklas sement zijn als volgt: zo n 18 meter rechtstreeks in het doel. Na twintig minuten voetballen kwam Merselo gelukkig terug in de wedstrijd. Ronald Bonants nam een hoekschop en zijn bal belandde tot ieders verbazing bij de tweede paal in het doel: 2-1. De opleving aan Merselose zijde was van korte duur. Melderslo stelde nog voor rust orde op zaken. Twan Janssen en Alex de Swart profiteerden van onzekerheden in de Merselose defensie en brachten met twee tref fers de ruststand op 4-1. Na de pauze speelde de thuisploeg niet meer zo De voetbalclub in Geijsteren maakt zich op voor haar zestig jarig jubileum. Een mijlpaal die gevierd gaat worden met een eerste team. Want de vereniging is er de afgelopen weken toch in geslaagd om voldoende spelers te vinden voor het vaandelteam van de plaatselijke trots. Lang was het onzeker of SV Geijs teren volgend seizoen nog wel een eerste elftal op de been zou kunnen brengen. De toekomst van het vaan delteam in het circa 455 inwoners tel lende dorp hing vanwege een gebrek aan spelers aan een zijden draadje. Het jubileum vieren zonder een eer ste team, zou toch wel een smet op de jubileumfestiviteiten zijn geweest. Maar gelukkig voor de club hebben zich de afgelopen tijd, na een inten sieve publiciteitscampagne, toch vol doende spelers gemeld die volgend seizoen voor het eerste team, dat al acht jaar uitkomt in de reserve zesde klasse, willen voetballen. Volgens secretaris Ger Eibers ziet de toekomst van de club'er niet slecht uit'. "We hebben als alle blessures genezen zijn zeventien vaste spelers voor het eerste elftal en dan nog eens vier spe lers die oproepbaar zijn mochten we ze nodig hebben. Bij die zeventien is ook het eerste jeugdlid dat terugkeert vanuit de Oostrumse opleiding. Maar dat neemt niet weg, dat we toch nog altijd spelers zoeken die ergens nog geen onderdak hebben. We willen komend seizoen toch een stevige basis krijgen." VETERANEN Ook de veteranen van SV Geijste ren hebben versterking gekregen. Dit team kan volgend seizoen putten uit Teamklassement: 1) SSS'18 65 2) Oostrum 57 3) Volharding 50 4) TOP'27 45 5)Leunen 40 6) Venray 38 7) SV United 37 8) Holthees 33 9) Merselo 31 10) SVOC'Ol 30 11)Ysselsteyn 25 12) Swolgense Boys 23 13) BW'27 14 Spelersklassement: 1Bas Joosten (SSS '18) 24 2) Tim Klemans (SV United) 18 3) Nico Rongen en Kevin Gold schmidt (beiden TOP'27), Jelle van Tilburg (Oostrum) en Frits Lucassen (Leunen) 13 6) Sander Dinghs (SVOC'Ol) 12 7) Freek Thoone (Venray), Wout Janssen (SSS'18) en Rick Schlepers (Oostrum) 11 11) Ruud Custers (Oostrum) 10 12)Johan Vullings en Jaap de Vlam (beiden Volharding) en Nico Cox (Holthees) 9 dwingend als voor rust. Melderslo geloofde het wel en Merselo kon het duel geen positieve wending meer geven. Het bleef dan ook bij een tref fer van de thuisploeg, Bart Verheyen bracht de 5-1 eindstand op het sco rebord. Daarmee heeft Melderslo een prima basis gelegd om de nacompeti- tie winnend af te sluiten. Merselo speelt donderdag (Hemel vaartsdag) thuis tegen het Venlose Quick Boys. Meer dan jagen op eer herstel zal er niet inzetten voor de mannen van Math Denissen. een arsenaal van achttien spelers plus twee reservespelers. De voetbalclub, die zo'n zestig leden telt, kan het zes tigjarig bestaan dus gaan vieren met eens seniorenploeg en een veteranen- ploeg. Het jubileumfeest op zaterdag 7 juli staat volgens Eibers dan ook in het teken van de start van een 'nieuw' SV Geijsteren."De zeven magere jaren zijn geweest, de zeven vette jaren kunnen beginnen." De jubileumviering bestaat onder meer uit een reünie voor leden en oud-leden en een wedstrijd tus sen de oude generatie die bij de club speelde tot 1985 en de wat jongere garde. De oude coryfeeën voetballen onder leiding van Kai Jacobs en Jan Gooren, de jongere garde onder lei ding van Toon Theeuwen. 's Middags kunnen belangstellenden deelnemen aan een minivoetbaltoernooi en een volleybaltoernooi en strijdt de Geijs- terse jeugd om de penaltybokaal. 's Avond zijn er optredens van zanger Sam uit Ileijen en de twaalf man ster ke Limburgse band Re-Live. Programma zaterdag 19 mei VOS Bl-BW'27 BI 11.00 Programma zaterdag 19 mei Vet. Geijst eren-TOP 16.30 Uitslag SW-Oostrum 6-1 Venray-Best Vooruit 1-1(0-0). Doelpunten: 48. Sander van der Looij 0-1; 80. Bob Crooij 1-1. Scheids rechter: Tempelaar (Dordrecht). Toe schouwers: 400. Gele kaart: Farid Idrissi, Ivo van der Weerden, Marcel Seijkens en Wout Gommers (Venray). SV Venray: Nabbe; Wijnands (55. Crooij), Van Schijndel, Spee (65. Keijzers) en Scholten; Van der Weer den, Gommers, Van der Coelen en Seijkens; Idrissi (55. Hendrikx) en Thoone. Door Jan Leijsten Voor eersteklasser Venray is het seizoen voorbij. In de eerste ronde van de naeompetitie werd de Venrayse ploeg uitgeschakeld door Best Vooruit. Na het 3-1 ver lies in Best bleef Venray zondag voor eigen publiek op een 1-1 remise steken. Het teleurgestelde Venray moet promotie naar de hoofdklasse minstens een jaar uitstellen. Vooraf heerst er vertrouwen alom ondanks de 3-1 uitnederlaag. Het ster ke spel van de eerste helft in Best plus de terugkeer na zijn vakantie van aan voerder Rob Scholten stemmen hoop vol. Trainer Jan Poels kan daardoor met zijn 'wenselftal' aantreden. Arbiter Tempelaar toont zich vanaf het begin een 'pietje precies' en trak teert Farid Idrissi al na twaalf minuten op geel. Een zeldzaamheid voor Idrissi die het voor Freek Thoone - die onbe suisd werd aangepakt - opneemt. Ondanks een uitstekend sei zoen maakt Lake Valley niet de stap naar de hoofdklasse. In de de tweede ronde van de naeompeti tie was Koutenveld uit Brunssum duidelijk te sterk en won twee maal (5-2 en 3-1) van de Venrayse zaalvoetballers.. Zaterdagavond verloor Lake Val ley in eigen hal met 2-5. Halverwege leidde de ploeg uit Brunssum al met 1-3. Ron Spruit scoorde de 1-1. Na de pauze liep het individueel sterke Kou tenveld uit naar 1-4. Zeven minuten voor tijd profiteerde Lake Valley van een tijdstraf. Sjoerd van der Coelen rondde de goed uitgevoerde aanval af: 2-4. De Venraynaren joegen op de aansluitingstreffer maar een onno dige overtreding van aanvoerder Niels Hermsen werd de thuisploeg fataal. Koutenveld buitte de man-meer-situ- atie uit: 2-5. Maandag hield Lake Valley in Brunssum een kwartier stand. De Venraynaren zaten goed in de wed- Een collega op de perstribune merkt al snel op: 'Dit gaat Venray niet winnen'. De thuisclub doet er ook alles aan dit waar te maken. Zoals Sjoerd van der Coelen die prutswerk levert uit een voorzet van Idrissi. Of de ongecontroleerde terugspeelbal van Wout Gommers die model staat voor het zwakke spel. Met name op het middenveld loopt het voor geen meter. Na 23 minuten is een kleine ople ving zichtbaar. Rob Scholten zet op links de aanval op die in tempo via Seijkens en Thoone de sprintende Gommers bereikt. Vrij voor het doel mist de vallende Wout de fraaie mogelijkheid. Het compact spelende Best Vooruit wordt weinig in de weg gelegd. Vooral de opbouw is bij de Brabanders veel beter verzorgd. En op links bezorgt Sander van der Looij zijn oppenten Wijnands en Van Schijndel handenvol werk. Sjoerd van der Coe len, die het werk niet schuwt, komt tijd en ruimte tekort om de linies enigszins intact te houden. Temeer Bert Spee niet al te gelukkig is in zijn passing. Het hogere tempo dat vereist is, kunnen de roodwitten niet bren gen. De totaal leeg gespeelde Marcel Seijkens na afloop: "We wisten dat ze behoudend zouden spelen. Echter wij hadden het vandaag net niet. We waren niet goed genoeg", aldus het Deurnese werkpaard die Venray wel licht gaat verlaten. "Ik zeg niet waar- strijd en kregen ook enkele kansen. Toch brak Koutenveld de score open: 1-0. Toen na de pauze de 2-0 viel, viel het doek voor Lake Valley. Ron Spruit liet nog 2-1 aantekenen waarna de thuisploeg de eindstand op 3-1 bepaal de. Lake Valley moet komend seizoen opnieuw beginnen in de eerste klasse. De ploeg van coach Paul Janssen ein digde dit jaar met 63 punten gelijk aan kop met TFH/Pet's Place. De Ven raynaren verloren het kampioensduel in Panningen. "We hebben in de competitie maar één keer verloren en met 63 punten waren we in vrijwel iedere andere klasse kampioen geworden", zegt teamleider Jeroen van Stokkem. "In Koutenveld troffen we een heel sterke ploeg met veel ex-profs in de gelede ren. Volgens onze coach kan dat team het nivau van de eerste divisie aan. We hebben ervoor gestreden en kunnen met opgeheven hoofd het seizoen afsluiten." heen. Ik ben met andere clubs bezig. Dit is vooral jammer voor de jonge spelers", sprak hij tot tweemaal toe. "Venray is een grote club die nergens anders dan in de hoofdklasse thuis hoort." Ivo van der Weerden pakt vlak voor rust geel na een charge. In totaal incas seert Venray vier gele prenten tegen over geen enkele voor de gasten. Een indirect gevolg van het onsamenhan gende spel. Niet alleen lange ballen maar ook breedtepasser gaan meestal mis. Toch komen er nog kansjes voor Idrissi en Van der Weerden. Voor Jan Poels is het zaak tijdens de lange theepauze (zeventien minu ten) de boel op te krikken.Alle goede bedoelingen ten spijt kan de missie na drie minuten als kansloos worden beschouwd. Op het middenveld ont futselt de felle Kastelijn de bal bij Rob Scholten. Zijn snelle aanspelen hono reert Sander van der Looij op waarde: 0-1. Seijkens brult over de speelwei de: "Kom op mannen! Tempo! Die tweede bal moet voor ons zijn." Het blijkt vooralsnog teveel gevraagd. Farid Idrissi raakt in kansrijke positie slechts half de bal. Toch verplaatst het spel zich gaan deweg naar de Brabantse helft. Van der Coelen bedient Freek Thoone precies in de loop maar diens pegel wordt door keeper Den Bol fantas tisch uit de kruising gehaald. De Ven rayse stormloop houdt aan. Alleen Scholten en Nabbe bivakkeren nog TOP'27 en Merselo spelen op donderdag 17 mei (Hemelvaarts dag) hun tweede en laatste duel van de naeompetitie. Beide ploe gen zijn vrijwel uigeschakeld voor promotie. TOP'27 verloor met 3-1 bij Monta- gnards en treedt voor eigen publiek aan tegen Kronenberg. De naeompe titie in de vijfde klasse F wordt op zondag 20 mei afgesloten met de ont moeting Kronenberg-Montagnards. Om uitzicht te houden op promotie naar de vierde klasse zal de Tienrayse ploeg in ieder geval moeten winnen op de eigen helft.Thoone pakt uit met enkele acties echter de Leunenaar ontbeert de glansvorm van eerder dit seizoen. Het duel blijft boeiend. Met Ruud Keijzers voor de leeg geknokte Spee gloort er hoop in de Venrayse har ten. Seijkens vloert een tegenstander voor de ogen van Tempelaar: geel. Geen nood want de slimme routinier wakkert zo de strijdlust aan. Ook de verse invalkrachten Bob Crooij en Dave Hendrikx dragen hun steentje bij. Nadat jongeling Ruud Keijzers bij zijn eigen doel als reddende engel optreedt, is hij een minuut later nog nuttiger aan de overkant. Zijn schot slaat de doelman voor de voeten van Bob Crooij die nu eens het fortuin meeheeft: 1-1.. Geplaagd door blessu res kwam de nieuwe aanwinst slechts weinig in actie maar Jan Poels koes tert voor komend seizoen hoge ver wachtingen van hem. De inhaalrace heeft veel kracht gevergd. De 'schwalbe' van Wout Gom mers in de Brabantse zestien levert enkel geel op. Uit een verre uittrap treft Bart Korsten in de 93e minuut nog de Venrayse paal. Waarna Tempe laar snel voor het einde blaast. Voor voorzitter Sjef Keijzers zijn de druiven zuur. "Hier stond geen ploeg om te winnen. Er werd te weinig op de aanval gespeeld. Aan dit 'gepiel- hannes' heb ik niks. Ik zag niemand die het gras opvrat." Trainer Poels reageert: "Het veldspel was niet goed maar bovenal werd er geen vertrou wen getoond." van Kronenberg. Voor Merselo (6F) zijn de promotiekansen nog kleiner dan voor TOP'27 na de 5-1 nederlaag bij Melderslo. De geelzwarten zullen thuis tegen Quick Boys hun sportieve plicht willen vervullen. Zondag valt de beslissing bij het duel Quick Boys- Melderslo. Een van beide ploegen gaat kampioen EWC vergezellen naar de vijfde klasse. De nummers twee van de nacompetities in de zesde klasse A tot en met F krijgen nog een her kansing. De zeven clubs strijden na zondag nog voor twee extra promo tieplaatsen. SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. GOLDEN MEMBERS: Art.com Eu rosh utters Flextronics GGZ van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Peka Kroef B.V. Rabobank, Venray MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. Adecco Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowij k Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs BAS B.V. Bax Financieel Advies B.V. Berk Accountants en Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Boomers Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Ten Brinke Hekwerken Communicatiehuis Horst Contour Deloitte, Accountants ,Venlo Derksen Dienstverlening Electro Martens Installatie B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Fortis Bank, Venray Gamma, Venray Van Gansewinkel B.V. van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank Venray Interstyling B.V. Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicheren Meijer Advocaten Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Van der Male/Renokas Martin Cuijpers Manders Verhuur Meidon Plastics B.V. Bergen Ib. NLW Groep Notariskantoren Venray Verkeersschool Nottelman Pansign Communicatie Paul Brouwer Exclusieve Mode PDS Products Personato B.V. Van der Putt Advocaten Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Ricor Dames en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rooijerie Uitmarkt Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren Sport 2000 Steen handel Kusters Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. De Swing B.V. Restaurant, America Toverland Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Twan Peeters Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial, Horst Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" WIK0 Investments Wiertz Personeelsdiensten Maatwerk in financiële zekerheid TV/Sportijn loopt promotie naar de eredivisie mis. Vrijdag leed de Venrayse ploeg een 6-2 nederlaag bij Amicitia in de twee de play-offswedstrijd. Het thuis duel eindigde twee weken geleden onbeslist: 4-4. TV/Sportijn kende een zwakke start en keek binnen tien minuten al tegen een 3-0 achterstand aan. Maar de Venraynaren herstelden zich snel door twee treffers van Said Yahia: 3- 2. Nog voor rust en ook na de pauze verzuimde TV/Sportijn op de gelijke hoogte te komen. Paal en lat stonden de 3-3 in de weg. De Venraynaren moesten steeds meer risico's nemen en dat werd de ploeg halverwege de tweede helft noodlottig: 4-2. Dit was het breekpunt want daarna was het gebeurd met TV/Sportijn. Amicitia liep uit naar een 6-2 overwinning en gaat door naar de finale. Dennis Snijder zal komend seizoen niet voor TV/Sportijn uitkomen. De aanvaller heeft besloten nog een jaar bij TFH/Pet's Place te blijven. De Hel- mondse club promoveerde onlangs naar de hoofdklasse. Na het aantrek ken van de broers Frank en Ruud Brands van Sk Konica, blijft TV/Spor tijn speuren naar nog meer verster king. De club heeft het oog laten val len op enkele jonge talenten van SV United zoals Khalid Hlimi en Senid Kukuljac. your professional sportslwp BfSgfSTAi

Peel en Maas | 2007 | | pagina 19