Aannemersbedrij f Jan Peters Hegelsom BV Limso0Hs HTSHeRmUS amv Venray i HUPPEN m Medewerkers Opleidingen Productie Coördinator Project Engineer Constructie Plaatbankwerkers Kanter Telemarketeer (40 uur per week) eeters atuursteen BRUIDSMODE EXKLUSIEF Rooyse Wissel (Leerling) Isoleerder Veilingmeester Bouwhulp Parttime medewerker distributie Wij zoeken enthousiaste collega's voor de volgende functies PEEL EN MAAS li VOORMAN BETONWERK (M/V) ALL-ROUND TIMMERLIEDEN (M/V) Oogstmedewerkers m/v sun-power met brede kennis van lastechnieken De functie MTS/HTS-wtb niveau met ervaring in hoogwaardig plaatwerk De functie zelfstandig specialist De functie 300 M' gedenksteneM ZEERRUmEKBUZEA^ autobed rijf Onderhoud, reparatie en APK van alle merken auto's. Donderdag 29 maart 2007 - Pagina 8 P8 _de Werken in een tbs-kliniek: Iets voor jou? Forensisch Psychiatrisch Centrum Altijd in beweging De Rooyse Wissel is een groeiend forensisch psychiatrisch centrum dat momenteel plaats biedt aan 229 tbs-gestelden. Een jonge, dynamische organisatie waarin professionaliteit, resultaat en ontwikkeling hoog in het vaandel staan. De Rooyse Wissel behandelt tbs- gestelden met als doel het delictgevaar terug te brengen tot een maatschappelijk aanvaard baar niveau, zodat zij zich kunnen handhaven in de samenleving. Met ingang van 1 januari 2006 zijn er in Grave en Maastricht nieuwe afdelingen geopend. In januari 2007 heeft de Rooyse Wissel een nieuwe afdeling voor tbs-patiënten met een IQ lager dan 80 geopend. De afdeling P&O houdt zich bezig met het ontwikkelen en onderhouden van het perso neelsbeleid en levert een bijdrage aan de deskundigheidsbevordering. Daarnaast draagt de afdeling P&O zorg voor de personeelsadministratie. Binnen de afdeling P&O zijn momenteel een Hoofd P&O, twee Opleidingscoördinatoren en een medewerker Opleidin gen. drie Supervisoren, drie medewerkers Personeelszaken en twee Personeels functionarissen werkzaam. Voor deze afdeling zijn wij op zoek naar twee: (Parttime, 2x16 uur) Wij bieden 1 tijdelijk contract voor de periode van 4 maanden (i.v.m zwangerschapsverlof); 1 tijdelijk contract vooralsnog voor de periode van 1 jaar (met mogelijkheden voor langere duur/vast) Functie-inhoud; Het plannen van trainingen aan de hand van het opleidingsjaarplan; Het organiseren van faciliteiten rondom trainingen; Het verrichten van alle administratieve werkzaamheden op het gebied van opleidingen, zoals het opstellen van op leidingsovereenkomsten. opdrachtbon nen. het voeren van correspondentie; Het afhandelen van declaraties en facturen m.b.t. opleidingen; Het verwerken van gegevens in het ge automatiseerd opleidingen-volgsysteem EDU-managen Het verstrekken van managementinfor matie op het gebied van opleidingen; Het fungeren als aanspreekpunt voor leidinggevenden, medewerkers en trainers. Functie-eisen Je hebt een opleiding op Mbo-niveau. bijv. Mbo-Administratie; Je bent in staat zorgvuldig te plannen en organiseren; Je werkt nauwkeurig en accuraat; Je hebt een klantgerichte houding: Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; Je hebt affiniteit met het vakgebied opleidingen. Salariërin Conform CAO GGZ schaal 35 Indien je interesse hebt in deze vacature, dan kun je je schriftelijke sollicitatie voor zien van Curriculum Vitae vóór woensdag 11 april 2007 sturen naan F.P.C. de Rooyse Wissel, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 433. 5800 AK Venray of via e-mailadres: personeelszaken.drw@dii.minius.nl Indien u vragen heeft kunt u contact opnemen met mw. Edmée Geurts, Per soneelsfunctionaris. via telefoonnummer 0478-635200. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adres: Forensisch Psychiatrisch Centrum de Rooyse Wissel, Postbus 433, 5800 AK Venray Bezoekadres: Wanssumseweg 12a, Oostrum, Tel: 0478-635200, Fax: 0478-635261 ft» Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar fulltime: Functie Zelfstandig uitvoeren van alle betonwerken a.d.h.v. bouwtekeningen. Uw profiel U heeft enkele jaren aantoonbare werkervaring als voorman betonwerker, bij voorkeur in de utiliteitsbouw. Voorliefde voor beton is een pré. Opleidingsniveau voortgezette timmerman niveau 3 of gelijkwaardig. U bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs B+E. Functie Zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende stel- en timmerwerkzaam- heden a.d.h.v. bouwtekeningen. Uw profiel U heeft enkele jaren aantoonbare werkervaring als timmerman, bij voorkeur in zowel de woning- als de utiliteitsbouw. Opleidingsniveau voortgezette timmerman niveau 3 of gelijkwaardig. U bent bij voorkeur in het bezit van een rijbewijs B+E. Ons aanbod Wij bieden u een uitdagende functie in een gezond en groeiend bedrijf. Daarnaast bieden wij een goed salaris. Uw sollicitatie Voor nadere inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer Jan Vullings, tel. 06-51364228 of 077-3984096. Aannemersbedrijf Jan Peters Hegelsom BV Expeditiestraat 5, 5961 PX Horst Postbus 6073, 5960 AB Horst Tel. 077-3984096 Fax 077-3984091 E-maii info.janpeters@xs4all. nl the asparagus breeding company Limseeds B. V. is een zelfstandig, toonaangevend Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in veredeling en productie van aspergezaden. Voor het oogstseizoen 2007 hebben wij binnen onze afdeling productie, vacatures voor de functie van Functie: - Het oogsten en/of wassen van asperge. Nadat de asperge geoogst is, wordt deze op het bed gelegd en apart opgehaald. Uw profiel: - Gemotiveerde werknemer. - Minstens 3-4 uur per dag beschikbaar in de ochtend uren. (Aanvang 7.00 of 8.00 uur) Beschikbaar: - In de periode vanaf half april tot 24 juni 2007. Wij bieden goede verdiensten en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze manager operations de heer Ing. M.A.J.M. van der Steen, telefoonnummer 077 - 397 99 00. Bent u geïnteresseerd om in een gemotiveerd team uw steentje bij te dragen? Neem dan contact op met Limseeds B.V., Kathy Clevers, telefoonnummer 077 - 397 99 00 van 13.00 tot 17.00 uur. Aanmelden per mail is ook mogelijk: kclevers@limseeds.com. Uw aanmelding wordt geregistreerd en voor selectie aangedragen. Wij zien uw reactie met belangstelling zo spoedig mogelijk tegemoet. Voor een bedrijf in Lottum zijn wij op zoek naar een handige enthousiaste kandidaat die technisch inzicht heeft. De werkzaamheden zijn op locatie. Voor de veiling in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een veilingmeester. Deze functie wordt gecombineerd met het marktteam snijbloemen. Zelfstandig, flexibel en ervaring in de sierteelt zijn sleutelwoorden in deze functie. Voor een bedrijf in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat die mee kan helpen met het bouwen en voegen. Motivatie is hierin erg belangrijk, de kandidaat moet van aanpakken weten. Voor de veiling in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een parttime medewerker voor de distributie afdeling. De werkzaamheden beginnen 's ochtends om 6.00u en eindigen zodra de veiling is afgelopen. Herken jij jezelf in een van deze vacatures of ben je geïnteresseerd in onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze web-site. Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl UITZENDGROEP NEBATO - TE STRAKE NTS Hermus B.V. in Venray maakt deel uit van de NTS Group en is al meer dan 50 jaar gespecialiseerd in producten van plaatwerk die voldoen aan functionele, praktische én esthetische eisen. Onze mensen zijn meesters in het be werken van plaat en wij beschikken over een modern machinepark voor het vervaardigen van plaatwerkonderdelen, samenstellingen en complete functionele producten. Daarnaast doen wij nog veel meer, zoals engineering, re-design, inkoop, projectmanagement, lifecyclemanagement en assemblage. Als Productie Coördinator ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding aan een aantal productie afdelin gen, in totaal ca. 25 medewerkers. De nadruk ligt vooral op het coachen van de medewerkers in rendement- en kwaliteitsverbetering. Omdat ons bedrijf investeert in nieuwe productieprocessen, speel je een belangrijke rol bij de invoering van nieuwe technieken. Je bent in staat deze projecten te trekken en veranderingen te stu ren. De focus ligt momenteel op het implementeren van nieuwe lastechnieken. Daarvoor is goede kennis van en ervaring met meerdere lastechnieken uiteraard onmis baar. Je profiel Voor deze technische en leidinggevende rol heb je mini maal een MBO opleiding in een technische richting. Je hebt vergelijkbare ervaring in een leidinggevende func tie in een technisch toeleveringsbedrijf en bij voorkeur kennis en ervaring met het bewerken van hoogwaardig industrieel plaatwerk. Als persoon ben je in staat om op overtuigende en enthousiasmerende wijze veranderin gen door te voeren. De uitdaging Het werken voor zowel grote als kleine opdrachtgevers in diverse branches maakt de functie interessant en ge varieerd. In deze functie ben je verantwoordelijk voor het leiden en deels uitvoeren van projecten binnen de afde ling Engineering. Je engineert zelf ook waar nodig en bent in staat de wensen van de klanten te vertalen naar oplossingen. Je vervult een coördinerende rol tussen klanten, leveranciers en interne afdelingen. Je profiel Na je MTS/HTS-wtb opleiding heb je enige ervaring op gedaan in een engineering- of werkvoorbereiding func tie. Je hebt aantoonbare ontwikkelervaring en affiniteit met projectmanagement. CAD ervaring is daarbij een must. Je uitstekende communicatieve en sociale vaar digheden zorgen ervoor dat je zowel in- als extern res pect afdwingt en zaken voor elkaar krijgt. Kennis van de Duitse en Engelse taal is noodzakelijk. In een team met 15 collega's werk je in een afdeling waarin diverse bewerkingen aan producten plaatsvin den. Met behulp van de modernste lastechnieken (MIG/ MAG, TIG enz.), vervaardig je nauwkeurige constructies uit plaatmateriaal. Afwerking en uiterlijk zijn daarbij zeer belangrijke aspecten. Je profiel Je hebt een LBO/MBO werk- en denkniveau en een op leiding in de richting Metaal. Naast je ervaring met het lassen van dun plaatwerk (tot 3 mm), ben je in staat om je eigen werk nauwkeurig af te werken. Uiteraard kun je tekening lezen, ben je in staat om schriftelijke instruc ties te begrijpen en met een schuifmaat te werken. Bo vendien heb je kennis en inzicht van vervormingen ten gevolge van lasprocessen. Je spreekt en begrijpt de Ne derlandse taal. De functie is in dagdienst. Je hebt echter de bereidheid om in een 2-ploegendienst te werken. Je werkt in een team met 7 collega's. Aan de hand van werkorders en tekeningen vervaardig je producten met kant/buigmachines. Je bent in staat om de machines zelfstandig in te stellen en indien nodig de instellingen te corrigeren. Het controleren of je werk voldoet aan de gestelde normen en tekeningen is uiterst belangrijk. Je profiel Je hebt een LBO/MBO werk- en denkniveau en een op leiding in de richting Metaal. Je hebt kennis en ervaring met kant/buigmachines én met het verwerken van dun plaatwerk (tot 3 mm). Uiteraard kun je tekening lezen, ben je in staat om schriftelijke instructies te begrijpen en kun je met een schuifmaat werken. Je spreekt en be grijpt de Nederlandse taal. De functie is in dagdienst. Je hebt echter de bereidheid om in een 2-ploegendienst te werken. Wat kun je verwachten bij NTS Hermus BV? Een afwisselende, dynamische functie in een informele en groeiende organisatie, die deel uitmaakt van een internatio naal opererende groep high-tech bedrijven. Schriftelijke reacties, voorzien van c.v., kunnen gestuurd worden naar NTS Hermus B.V., Postbus 129, 5800 AC Venray, t.a.v. Karin Geurtjens, afdeling P&O. Tel. 0478-521500. Fax nr. 0478-588504. Email: karin.geurtjens@nts-group.nl. Kijk voor meer informatie op onze website: www.nts-group.nl Rocom Telecommunicatie BV in Venray levert geïntegreerde en geavanceerde telecom- en dataoplossingen aan bedrijfsleven, overheid en gezondheids zorg. Afnemers kunnen bij ons terecht voor advies, installatie en service van hard- en software, spraak en data integraties, CTI toepassingen, telefoon centrales, mobiele telefonie en andere communicatiediensten. Op dit moment zijn wij de IP telefoniespecialist van Zuid-Nederland. Wij bieden onze afnemers totaal oplossingen via één aanspreekpunt. Het bedrijf is innovatief en kenmerkt zich door een hoge servicegraad en leverbetrouwbaarheid. De organisatiecultuur is vriendelijk en open met een centrale rol voor de klant. Vanwege de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar een In deze functie ben je met name verantwoordelijk voor het telefonisch benaderen van bedrijven met als doel een afspraak te maken voor de accountmanagers. Het omvat zowel koude acquisitie als acquisitie op basis van verstuurde mailings en bestaande contacten. Daarnaast omvat de functie ook administratieve afhandeling en after sales activiteiten. Functie eisen: - Minimaal MBO HBO werk- en denkniveau - Zeer commerciële instelling - Ervaring in een soortgelijke functie is een pré - Representatief - Klantvriendelijk, vasthoudend en enthousiast Heb je interesse in deze functie? Stuur binnen 14 dagen een sollicitatiebrief naar Rocom Telecommunicatie BV, t.a.v. Erwin Flohr, Postbus 5037, 5800 GA Venray of naar werken@rocom.nl Heb je vragen Bel dan naar 0478-521000 en vraag naar Erwin Flohr. voor aüe restaurant Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. Zaterdag en andere tijden op afspraak. Maasheseweg 87 tel. 0478-581032 Voorzien van de modernste apparatuur, voor perfect onderhoud tegen een scherpe prijs. BOVAG Zuivelweg 2d - 5809 EA Leunen tel. (0478) 51 40 53 fax.(0478) 51 49 93 e-mail: autobedrijfcuppen@plane1.nl SCHORWEG 3, MAASBREE, 077-465 19 89

Peel en Maas | 2007 | | pagina 8