Aanpakken bij Intratuin Winnaars raad de schade 10.000 euro voor basisscholen Een persoonlijke benadering spreekt voor zich!" Genieten van Het heilig vuur Nestkastactie Jeugdnatuurwacht Vernieuwde Hunkemöller Gino's meer dan steakhouse r t i M MsaeVeis Printwerk offerte? PEEL EN MAAS Donderdag 8 maart 2007 - Pagina 9 Intratuin Venray is er helemaal klaar voor, de nieuwe collectie tuinplanten sfeerartikelen, bijpas sende kleurrijke potten en een keur aan tuinmeubels met bijpas sende accessoires staat te pronken voor een heerlijk vrolijk voorjaar. Om de klant een handje te helpen hebben de creatieve medewerkers de artikelen gepresenteerd binnen de drie stijlgroepen/woonthema's: Klassiek/landelijk, levendig/sfeer vol en modern/strak. Men wordt volledig geïnspireerd binnen de eigen stijlgroep. Van maandag 19 maart tot en met zaterdag 21 april start de campagne Aanpakken bij Intratuin venray. Met deze cam pagne wil Intratuin Venray de con sument een handje helpen met de klussen in de tuin. De tuin is nog relatief kaal en daarom is het juist nu makkelijk grote klussen uit te voeren zonder dat planten of ander groen beschadigd wor den. Het is nu bijvoorbeeld tijd voor het plaatsen van schermen, schuttingen en sierhekken. Hier mee kunnen windstille hoekjes gecreëerd worden maar dienen ook als afscheiding met de buren. Liefhebbers van groene afschei dingen kunnen nu een berken haag of bomen planten. Populaire boomsoorten zijn de leilinde, dak plataan, catalpa en de bolvormige sierkers. Vijverliefhebbers kunnen het beste in maart een vijver aan leggen zodat er straks alleen nog maar planten ingezet hoeven te worden. Een vijver aanleggen is eenvoudig met voorgevormde bakken die ingegraven kunnen worden. Handige klussers kunnen met behulp van vijverfolie een eigen vijvervorm creëren. Overige tuinklussen waarmee Intratuin het tuinseizoen voor geopend ver klaart, zijn de verzorging van het gazon, de aanleg van het terras en borders, snoeien, bemesten en onkruid verwijderen. De Aanpak- ken-tips zijn terug te vinden in de folder, op de website en uiteraard in de winkel. Als service is Intratuin Ven ray extra geopend op zondag 25 maart, zondag 1 april, tweede Paasdag 9 april, Koninginnedag 30 april, zondag 6 mei, zondag 13 mei, Hemelvaartdag 17 mie en tweede Pinksterdag 28 mei. Graag tot ziens bij Intratuin Venray aan de Langstraat. Venray. Zie ook www.intratuin.nl. HIGH TEA Als onderdeel van de Woonblad- weken houdt Intratuin in Venray op zaterdag 10 maart een high tea in het tuincafé. Een leuke gelegen heid om met vriendin, zus of moe der in een sfeervolle ambiance bij te kletsen en te genieten van deze Engelse traditie. Tegelijkertijd kan inspiratie worden opgedaan in de winkel die in de feest van de Woonbladenweken is gebracht. Intratuin is een samenwerking aangegaan met de drie populaire woonbladenAriadne at Home, 101 Woonideeën en VT Wonen. Het opdoen van inspiratie staat cen traal tijdens de Woonbladweken. Een high tea past helemaal in de stijl van Ariadne at Hom en daar om zijn de lezers van dit woon blad bij Intratuin uitgenodigd. Ook andere bezoekers zijn welkom om van het vele lekkers te genieten dat voor 11,50 euro per persoon kan worden gereserveerd. Tijdens het Winterfestival plaatste Rabobank Venray, als hoofdsponsor van het festival, in samenwerking met Autoschade Venray een auto met schade op het Schouwburgplein in Venray. Degene die de werkelijke kosten van de schade, zoals opgesteld in het officiële schaderapport, het dichtst benaderde, zou een prijs winnen. Autoschade Venray leverde een Peugeot 206, die een flinke schade vertoonde. Er kwamen veel kijkers en maar liefst 225 mensen waagden een gokje over de hoogte van de schade van de auto. Iedere deelnemer kreeg een oranje ijskrabber cadeau. De aanwezige kinderen kregen een twinkelend fluitje, die vol enthou siasme gebruikt werden. Van de 225 deelnemers waren er twee deelnemers die het dichtst bij het werkelijke schadebedrag zaten. De heer Gerrit Kroon en de elfjarige Jasper Verstegen raadden beiden een schade van 8.050 euro. De werkelijke schade was berekend op 8.117,03 euro. De winnaars zouden ieder een geheel verzorg de slipcursus winnen voor twee personen, maar de heer Kroon gaf aan dat hij daar, wegens vermin derde gezondheid, geen gebruik van wilde maken. Omdat men hem niet met lege handen wilde laten gaan, kregen hij en zijn vrouw uit handen van Ed van Ham, directeur Particulieren Private Banking, een dinerbon van de Rooyerie in Venray. De andere winnaar, Verste gen, kon vanwege zijn leeftijd ook geen gebruik maken van de slip cursus. Hij werd verblijd met een luxe MP3 speler. van dera munckhof bv www.vandenmunckhof.nl Met de opening van de Gamma Venray (Woonmax) heeft Gamma de kans gegrepen om direct iets te betekenen voor de lokale gemeen schap in Venray en omstreken. Gamma Venray wil zo een steentje bijdragen voor alle basisscholen. Met een ballonnenactie afgelo pen dinsdag hebben alle kinderen uit de groepen 1 en 2 ballonnen opgelaten van Gamma Venray. Door deze ballonnen op te laten hebben zij voor hun basisschool Eindstraat 12, tel. 581553 500 euro verdiend die te besteden is bij de nieuwe Gamma in Venray. Wie een ballon heeft gevonden kan het ballonnenkaartje retour neren naar Gamma Venray aan de Plataanstraat 17, 5802 EH in Ven ray. Zo kunnen de kinderen nog een cadeau winnen, waaronder vijf echte kinderfietsen. Daarnaast kan men direct een kijkje nemen in de nieuwe Gamma. Door de enthousiaste reacties van de basis scholen, blijkt eens te meer dat met deze tegenprestatie Gamma iets heeft kunnen betekenen voor de basisscholen en de kinderen. De officiële uitreiking van de cheques zal op een later tijdstip plaatsvinden aan alle directeu ren van de basisscholen. Met de opening van Gamma Venray zijn er tevens grote aanbiedingen, dit betekent dat men van 7 tot en met 11 maart vijftien procent korting op het gehele assortiment ontvangt. Daarnaast zijn er nog tal van leuke openingsacties en -aan biedingen. Frank Nellissen Advies: Ëi -A Sinds september 2005 is Frank NelHssen Advies als zelfstandige actief op de regi onale markt van verzekerin gen, hypotheken, pensioenen en bankzaken. Samen met zijn partner Jacqueline Clas sens pleiten zij onder de naam Frank Nellissen Advies voor met name een persoonlijke benadering. Frank Nellissen heeft meer dan 16 jaar ervaring op het gebied van hypotheken, verzekeringen en pensioenen. In die jaren heeft hij met bedrijven maar ook particu lieren te maken gehad. Door zijn werkervaring weet hij dat met name de werkwijze van een klein kantoor door de klanten als zeer prettig wordt ervaren. 'Als onder nemer ken je elke klant en kun je die persoonlijk benaderen en echt maatwerk leveren", aldus Nellis sen. "Daarom besteden we veel aandacht aan die contacten. Ik Frank Nellissen en Jacqueline Classens in hun onlangs verbou wde kantoor aan de Menuetstraat. beschouw dat ook als een toege voegde waarde van ons kantoor." Frank Nellissen is nu anderhalf jaar zelfstandig actief en is zeer content. "Vanaf dag een loopt het boven verwachting. Onze meeste klanten bevinden zich in de par ticuliere sector maar ook in het bedrijfsleven krijgen we steeds meer naam. Mijn kennis uit het verleden is daarbij een belangrijke factor. Ik richt me daarbij vooral op het midden- en kleinbedrijf." Volgens Frank Nellissen is elke klant anders. "Niemand is stan daard en voor elke klant kan het advies, of het nu om een verzeke ring, hypotheek of pensioen gaat, heel anders zijn. Daar komt bij dat wij als kantoor volledig onafhan kelijk zijn en zo voor elke klant het beste objectieve advies neer kunnen leggen." "Als klein kantoor zijn we bovendien aangesloten bij een landelijke organisatie", vervolgt Jacqueline Classens. "Daardoor kunnen wij terugvallen op een nog bredere expertise en boven dien concurrerende prijzen neer leggen." Jacqueline heeft jarenlang binnen het bank- en assurantiewe zen gewerkt. "Met de kennis die we allebei opgedaan hebben, kun nen wij klanten optimaal benade ren." Voor Frank Nellissen betekent een eigen kantoor ook veel stu deren en bijblijven. "Klanten ver wachten van ons een goed advies. Dat betekent dat je ook op de hoogte moet blijven van alle ont wikkelingen en wijzigende regel geving. Wij voldoen dan ook aan alle eisen die binnen de wet op de financiële dienstverlening zijn gesteld." Aan die eisen voldeed Frank Nellissen Advies al voordat deze wet in werking trad. Frank Nellissen Advies is parti cipeert ook in een project van de gemeente Venray. Daarbij krijgen starters een aantrekkelijke hypo theek aangeboden. Tot op een bepaalde hoogte kunnen starters renteloos bijlenen om toch een passende hypotheek te kunnen afsluiten. Daarbij gaat het om woningen tot 170.000 euro. "Ook hiervoor kan men dus bij ons terecht", aldus Jacqueline. De afgelopen anderhalf jaar heeft Frank Nellissen Advies een brede klantenkring opgebouwd in de regio Venray, Boxmeer, Cuijk en Horst. "Een werkgebied dat te overzien is en waarbij we de klan ten een persoonlijke benadering kunnen blijven garanderen. Dat spreekt voor zich!", besluit Frank Nellissen. Frank Nellissen Advies is geves tigd aan de Menuetstraat 20 en is telefonisch bereikbaar onder 0478-516482. In een bomvolle schouwburg werd afgelopen dinsdag de speci aal voor de Zonnebloem geschre ven voorstelling Het heilig vuur gepresenteerd. Gasten en vrij willigers genoten enorm van de prachtige show met schitterende muziek en veel humor gepre senteerd door Danny de Munck, Harry Slinger, Pamela Teves en Ellis van Laarhoven in de hoofd rollen. Het was een middagje echt genieten voor de gasten met een fysieke beperking door ziekte, leeftijd of handicap. Sinds de op richting van Jeugd natuurwacht Venray in 1972 krij gen de nieuwe leden van groep 7 een bouwpakket om een nestkast je te maken. Deze zijn tijdens de carnavalsweek gezaagd en samen gesteld en worden in de week van 4 mei op de scholen bezorgd samen met het blad De Natuur vriend. Het aantal nestkasten dat de leden sinds de oprichting heb ben gemaakt is ongeveer 12.000 stuks. Op jnwvenray@erkensict.nl. staan nog meer voorbeelden van zelf te maken nestkasten. Alle lingerieliefhebbers uit Venray kunnen op 1 maart hun hart ophalen, want op die dag opent Hunkemöller opnieuw haar deuren op de Grotestraat. De winkel is voorzien van een gloednieuw interieur. Hunkemöl ler is uitgegroeid tot een interna tionale lingeriespeciaalzaakketen die de vrouw verzorgt, verwent en verrast door middel van een modi euze collectie en een indrukwek kende winkel. In een tijd waarin belevingsmomenten bepalen waar de vrouw behoefte aan heeft komt Hunkemöller met een win kelinrichting die hier helemaal op in speelt. In één oogopslag is het uitgebreide assortiment van Hunkemöller herkenbaar. De ver schillende productgroepen zijn in wanden gepresenteerd die een eigen belevingswereld creëren. Dit gevoel wordt des te meer ver sterkt door de omlijste posters die het gevoel per wand benadruk ken. Het nieuwe winkelinterieur van Hunkemöller stelt de vrouw in staat zichzelf te verwennen en te laten verrassen. De uitstraling van de winkel met gebruik van de kleuren zwart en wit en het uitgebreide assortiment modi euze lingerie, nacht en badkle ding scheppen een aangename sfeer van luxe, vrouwelijkheid en verleiding. De scherpe prijzen en goede service waar Hunkemöller bekend om staat blijven echter onveranderd! Om de Hunkemöl ler klant te blijven verrassen staat elke twee weken de winkel in het teken van een bepaald thema of product. Tijdens de opening staat het filiaal aan de Grotestraat in het teken van de nieuwe voorjaarscol lectie. Aankomend voorjaar is het statement Less is more! zeker van toepassing. Dit seizoen kan geko zen worden voor een ongecompli ceerde, zeer stijlvolle garderobe. Er hoeft dus niet teveel gezocht te worden naar 'moeilijke' combina ties, maar juist gemakkelijke een voud slaat de boventoon. Voor een romantisch tintje of uitgesproken sexy look geldt: hou het simpel. Wel zo snel met het aankleden 's ochtends, maar vooral héél fashio nable. Saai? Zeker niet! De nieuwe voorjaarscollectie van Hunkemöl ler bewijst zeker het tegendeel! Het team met ervaren medewer kers, onder leiding van Anita Lem- men, gaat de klanten uit Venray met enthousiasme ontvangen om ze kennis te laten maken met de nieuwe Hunkemöller winkel en de uitgebreide voorjaarscollectie. Gino's Steakhouse bestaat al weer bijna twee jaar en al heel wat Venraynaren hebben de knusse eetgelegenheid, van de Frans- Italiaanse chef Gino Belloni, naar volle tevreden heid bezocht. Wat een aantal dorpsgenoten volgens het bedrijf nog niet hele maal doorhebben, is dat er in het pand aan de Paterslaan nr. 15 niet alleen Flintstone-achtige lappen rund- en varkensvlees worden gegrild, maar dat er allerlei gesoig neerde voorgerechtjes, soepen en heerlijke viscreaties worden bereid. Ook de saladebar waarvan onbeperkt gebruik mag worden gemaakt, is een aanrader. Regelma tig merken gasten na hun bezoek op dat ze de aangeboden verschei denheid in gerechtkeuze in een steakhouse helemaal niet hadden verwacht. Wat tevens niet onvermeld mag blijven is de uitstekende prijs- kwaliteitverhouding, gekoppeld aan een ruime portionering. Vastenactie De jaarlijkse Vastenactie in het dekenaat is voor een belangrijk deel gewijd aan steun voor het district Mullai op Sri Lanka. De kleine Tamil gemeenschap in Ven ray heeft al vaak gewezen op het feit dat juist dit district enorm heeft geleden van de Tsunami, nu ruim twee jaar geleden. Boven dien is dit district op dit moment oorlogsgebied. Met name de kinderen daar hebben dringend hulp nodig. De MOV commissie houdt samen met deze stichting Mullai een speciale voorlichtingsavond op donderdag 15 maart vanaf 19-30 uur in Dans school Janssen. Voor een muzikale omlijsting met dansen uit Sri Lanka wordt gezorgd. Voorafgaande aan de presentatie over Sri Lanka licht Wies Hamstra uit Blittterwijck een scholenproject in Palu op Noord Sulawesi toe. Een project dat ove rigens ook wordt gesteund door het NCDO. Moedercentrum Venray Het Moedercentrum aan de Paterslaan Venray houdt wekelijks een open inloop op dinsdag van 13-00 tot 15.30 uur en op don derdag van 9-00 tot 11.30 uur. In het moedercentrum zijn vrouwen welkom om met en van elkaar te kunnen leren, elkaar te ondersteu nen en samen op velerlei gebied actief en creatief bezig te zijn. Kin deren horen erbij en kunnen dus gewoon meekomen. Naast de open inloop worden er speciale cursus sen en activiteiten gehouden. De deur staat open, loop tijdens de open inloop gerust binnen voor een praatje en maak kennis met de activiteiten en plannen. Voor meer informatie kan men contact opnemen met het moedercen trum via tel. (0478)510035. De spareribs in drie verschil lende varianten welke onbeperkt mogen worden gegeten zijn voor al bij de wat jeugdiger bezoekers enorm populair. Eet u liever vege tarisch of moet u een dieet gebrui ken, u geeft maar aan wat u graag eet. Ieder kwartaal wordt de kaart opgefrist en aangepast aan het dan nieuwe seizoen. Ook wanneer u iets te vieren heeft of geïnteres seerd bent in een zakelijk arran gement, u kunt altijd bij Gino's terecht en samen met de kok een menu op maat samenstellen. Het steakhouse is geopend van vrijdag tot en met dinsdag vanaf 18.00 uur, alleen op zondag al vanaf 17.00 uur. Stille omgang 2007 In de nacht van zaterdag 17 op zondag 18 maart wordt zoals ieder jaar de stille omgang gehou den. Ook dit jaar reizen vele bede vaartgangers uit Noord-Limburg en Oost-Brabant naar Amsterdam voor deze nachtelijke stille tocht. Het thema is dit jaar Waar vriend schap heerst en liefde, daar is God. Van uit deze regio kan men aan deze tocht deelnemen. Om 21.15 uur is er in Cuijk een kort lof, waarna de reis voortgezet wordt. Om 24.00 uur wordt de stille omgang gelopen door de stad. Om 01.30 uur is er een plechtige eucharistieviering in de Krijtberg- kerk aan het Singel. Rond 03-30 uur wordt de terugreis aanvaard. Opgeven kan bij Lies van Bavel via tel.(0478)582193. Campagne Speel-o-theek De Speel-o-theek in Venray bestaat al sinds 1983- Desondanks weten veel ouders niet van het bestaan van de Speel-o-theek. Om daar wat aan te veranderen is de Speel-o-theek een campagne gestart. Er is een poster en een flyer ontworpen om ouders en kinderen kennis te laten maken met het begrip Speel-o-theek. Een aantal scholen en peuterspeel zalen hebben deze al ontvangen en in de komende weken vindt de verspreiding ook op de rest van de basisscholen plaats. Ook scholen in de kerkdorpen wor den hierbij betrokken. Posters zijn verder te vinden in onder andere wachtkamers van huisartsenprak tijken en consultatiebureaus. Er vindt momenteel een vernieuwing plaats bij de Speel-o-theek. Er is nieuw speelgoed ingekocht en met behulp van fondsenwerving gaat de Speel-o-theek op korte termijn het uitleensysteem auto matiseren. Ook is er een website in ontwikkeling. De Speel-o-theek is gevestigd in de bibliotheek in Venray en is geopend op woens dag van 14.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 15.30 tot 19-30 uur. De Speel-o-theek wordt gerund door vrijwilligers. Nieuwe vrij willigers zijn altijd welkom. Meer informatie is verkrijgbaar via tel. (0478)588595.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 9