Sterke slotfase Merselo Hockeydames klaar voor competitie Jeugdbowlen Mudhunters De Peelkorf sluit af met zege DES eindigt fraai als derde Rian Derikx op schot SVOC'01 wint ook laatste duel MGC Jachtlust Venray Volleybaldames verslaan nummer drie Aanbiedingen! PEEL EN MAAS Donderdag 8 maart 2007 - Pagina 27 SV Merselo zoekt leden MHCV SV Oostrum korfbal Programma De Peelkorf DES SV Merselo korfbal Oranje Wit SVOC'01 korfbal Atletiek Venray DC De Piëlhaas De Peelrunners Set Up Rooyse VK www.vandenmunckhof.nl Merselo-Roka 12-7 (5-5). Doel punten Merselo: Marijke Loonen en Diana van der Duijn (beiden 4x), Anja van Dijck, Petra Maas- sen, Yvonne Koppes en Sonja Poels. Afgelopen zondag heeft Merselo zijn laatste wedstrijd in de binnen- competitie gespeeld. Merselo won met 12-7 van Roka, maar dit ging verre van gemakkelijk. Roka is een tegenstander waar Merselo het vaak moeilijk tegen heeft en bovendien speelden de dames uit Beesel een erg sterke wedstrijd. Deze wedstrijd was voor de eindstand aan Merselose zijde niet meer van belang, zij hadden hun tweede plaats achter de Treffers allang veilig gesteld. Roka had bij winst nog een kleine kans op een derde plaats, maar was daarvoor weer afhankelijk van Lottum. Merselo begon goed door meteen bij de afworp te scoren, 1-0. In de tweede minuut kreeg Merselo echter meteen een strafworp tegen, die werd benut. In de vierde minuut bracht Anja van Dijck Merselo weer op voorsprong. Roka antwoordde daarop weer met een tegendoelpunt van afstand, 2-2. Zo ging de wed strijd de gehele eerste helft gelijk op. Merselo was een tikkeltje sterker en kwam niet op achterstand, maar wist niet los te raken van Roka. Ook had den de dames uit Beesel meer geluk dan de thuisploeg. Zo kwam het dat de ruststand gelijk was: 5-5. Na rust duurde het lang voordat er weer gescoord werd. Pas in de negen de minuut werd Merselo gehinderd bij een doelkans en kreeg daarvoor een strafworp mee. Deze werd goed benut door Petra Maassen. In de vijf tiende minuut kreeg Roka een straf worp mee, zodat de stand weer gelijk werd. Pas in het laatste kwartier van de wedstrijd wist Merselo door te bre ken en los te komen van zijn tegen stander. Binnen deze vijftien minuten werd er nog zes keer gescoord door de Merselose dames, tegen een keer door de dames uit Beesel. Deze laatste vijftien minuten werd er weer zeer goed gespeeld. De eindstand werd bepaald in de dertigste minuut door een balletje onder de korf van Sonja Poels: 12-7. Korfbal is een teamsport voor men sen die ervan houden iets te presteren door samen te sporten. Dit kan bij SV Merselo afdeling korfbal in een presta tieteam of in een recreantenteam. Om de vereniging draaiende te houden wordt naarstig gezocht naar nieuwe leden. Zowel jeugdleden als senioren leden zijn welkom. Voor de jeugd wor den nieuwe leden in de leeftijd van zes tot ongeveer twaalf jaar gezocht. Zij trainen op de woensdagavond en spelen de wedstrijden op de zaterdag. Voor de senioren wordt gezocht naar midweekspeelsters. Dit zijn leden die op de woensdagavond hun wedstrijd of training hebben. Ervaring is niet vereist en er is geen maximumleeftijd. Geïnteresseerden kunnen vrijblijvend komen kijken op de woensdagavond op sportpark De Vloet. Meer infor matie voor de jeugd is verkrijgbaar via tel. (0478)546607. Informatie voor senioren is verkrijgbaar via tel. (0478)641346 of email naar sikesmi- chels@home.nl. Venray-Nijmegen 5-2 (3-0). Doelpunten: Ingrid Herraets en Kim van Kessel (beiden 2x) en Breehtje Huigevoorts De hockeydames van Venray zijn klaar voor de hockeycompetitie die komende zondag wordt vervolgd. Afgelopen weekend werd het laatste oefenduel tegen studententeam Apeli- otes uit Nijmegen met duidelijke cij fers gewonnen: 5-2. De gasten waren er vooraf zeker van deze wedstrijd te gaan winnen. Dat viel echter zwaar tegen. De Venrayse hockeydames, zonder coach en met slechts een wis selspeler, bepaalden vanaf de eerste minuut het duel. De openingsfase was nog onzeker, maar door een tref fer van Ingrid Herraets in de tiende minuut groeide het zelfvertrouwen met de minuut. Niet veel later scoorde Breehtje Huigevoorts uit een straf- corner de 2-0. De gasten bleven sterk spelen en kregen meerdere kansen op een treffer. De thuisploeg wist via een derde treffer van Kim van Kessel zelfs de ruststand op 3-0 te bepalen. Van Kessel speelde een tegenspeel ster mooi uit en schoot vervolgens fraai raak. De tweede helft begon zwak voor de thuisploeg. De Nijmeegse dames begonnen steeds sterker te spelen en kregen goede kansen voor het doel. Venray bleef echter goed verdedigen, maar kon niet voorkomen dat de 3-1 werd gescoord. Venray vocht terug en Kim van Kessel maakte een prachtig doelpunt. Ze werd met een strakke bal aangespeeld door Jacqueline van Gastel en kon met een prachtige tip, hoog over de keepster, doel treffen. Tegen het einde van de wedstrijd kreeg Nijmegen steeds meer grip op het spel. Na drie strafcorners scoor den ze uiteindelijk de 4-2. Venray liet het hier niet bij zitten, het laatste doelpunt van de wedstrijd werd door Ingrid Herraets gescoord. Met een 5-2 zege kan Venray de openingswedstrijd in de competitie, uit tegen Heesch, met vertrouwen tegemoet zien. Programma zaterdag 10 maart Venlo J8D3-J8D2 9.30 J8D3-Weert J8D4 10.00 Weert J6E3T6E1 10.30 J6 E2-Venlo J6E2 10.00 JFlmix-Blerick MF2 10.00 M8D2-Venlo M8D3 10.00 M6E1-Blerick M6E1 10.00 Weert M6E-M6E2 10.30 Horst MF1-MF1 9.30 Boxmeer MA2-MA1 16.35 MB 1-Horst MB1 13.00 Oss MB6-MB2 16.00 Grave MC1-MC1 12.30 MC2-Horst MC3 11.30 MDl-Tegelen MD2 11.30 Were Di JA1-JA1 16.15 JB1-Boxmeer IB2 14.30 JCl-Deurne JC1 13.00 Helmond JD3-JD1 13.00 Programma zondag 11 maart Den Bosch H20-Venray Hl 12.30 Boxmeer HA-Venray FIA 14.45 Heesch Dl-Venray Dl 12.45 Venray D2-EMHC Dl 1 13.00 Tijdens de zesde speelronde van de Jeugd Trio League Limburg, die in Sittard werd gespeeld, heeft inval ler Kevin Litjens een sensationeel debuut gemaakt in Venray 1. Door diverse omstandigheden kon Venray 1 niet voldoende spelers om de been brengen om een volwaardig team af te vaardigen, waardoor er een beroep werd gedaan op Kevin Litjens en niet tevergeefs. Hij scoorde een bijzonder fraai gemiddelde van 184,66. Zijn hoogtepunt was echter zijn fantasti sche 248-game en verbeterde daar mee zijn oude PR met maar liefst 57 pins. Venray 1 (186,22 teamgemid delde) was overigens toch goed op dreef. Ondanks dat achtereenvolgens Venray 3, Maastricht 2 en Sittard 2 naar een 3-0 nederlaag werden gespeeld, werd in Sittard de schande van Maastricht weggespoeld met uit stekende scores. Paula Jansen was de beste met een gemiddelde van 194,16 met o.a. 231, 205 en 204. Lisa Jansen (179,83 gemiddeld) kwam ook tot een verbetering van haar PR, namelijk 226, die vooraf gegaan werd door een 207-game. Venray 2 had met kampi oenskandidaat Sittard 1, Heerlen 1 en Maastricht 1 het zwaarste programma. In de eerste game tegen de koplo per Sittard 1 kon men het redelijk bijhouden mede door een 199-game van Niels de la Roy, daarna was er geen houden meer aan en ging men met 0-3 kopje onder. Ook tegen de Heerlenaren werd de eerste game te gemakkelijk uit handen gegeven, maar wist de tweede game met 10 pins in hun voordeel te beslissen (opnieuw Niels als beste, nu met 188), maar was de 1 - 2 nederlaag wel een feit. Tegen Maastricht 1 kwam men er niet aan te pas en werd ruim met 0-3 verloren. Beste speelster was Patricia Camps met 162,83 gemiddeld. Venray 3 had eveneens een moeilijke dag met Ven ray 1, Maastricht 1 en Heerlen 1 als opponenten. Ondanks het jeugdige enthousiasme konden deze jongelin gen ditmaal geen winstpunt verove ren en bleef men met lege handen achter. Ken Litjens was met 132,50 gemiddeld de beste speler. Ravenne Oosterwijk wist haar PR te verbeteren en bracht dit op 145. In de stand blijft Sittard 1 koploper met 52 19081 gevolgd door Venray 1 met 46/18105 en Maastricht 1 met 36 16808. Ven ray 2 (27 15756) zag zich gepasseerd door Heerlen 1 (34 15811) en staat nu vijfde. Venray 3 handhaafde zich op de zesde plaats met 12 12241 en heeft op de laatste speeldag (op 31 maart in Venray) nog slechts één puntje nodig om Maastricht 2 (6 pt) en Sittard 2 (drie punten) achter zich te houden. Aanstaande zaterdag Huis league vanaf 11.15 uur. Vanwege het mooie weer afgelopen zondag kwamen er veel mudhunters op de fiets. Een aantal vertrok voor een tocht in Veghel een aantal bleef in de buurt van Venray. Verder was er een training voor jeugd waar negen kinderen op af kwamen met een aan tal ouders. Zo kwamen er ruim twin tig Mudhunters op de fiets. Een aantal Mudhunters komt uit de winterslaap. Nog ongeveer vijf weken en dan starten ook de trainingen op dinsdag avond weer. Voor komend weekend staat er nog een tocht voor de kilome tervreters op het programma. In Mill is aanstaande zondag voor elk wat wils. Met afstanden tot honderd kilometer. Wie er over denkt lid te worden van de Mudhunters kan eerst vier weken gratis meetrainen en daarna beslissen of men lid wil worden. Tijdens toch ten maken de mudhunters kleine sub groepen met verschillende tempo's. Variërend van 16 kilometer tot 24 kilometer per uur. Zo past nagenoeg iedereen wel ergens bij. Zie voor de planning WWWmudhunters.nl. Agenda: Zondag 11 maart tocht in Mill, vertrek 8.00 uur per auto, afstan den 40,60,80 en 100 km. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Algemene ledenvergadering dinsdag 13 maart. BIO-De Peelkorf 10-12 (7-8). Doelpunten De Peelkorf: Mayke van Ass en Tineke Vergeldt (bei den 4x), Nicole Tielen (3x) en Kim Kusters. De korfbalsters van De Peelkorf hebben zondag de uitwedstrijd tegen BIO nipt maar dikverdiend met 10-12 gewonnen. Door deze zege eindigde de Ysselsteynse ploeg op een vierde plaats in de overgangsklasse. De thuis ploeg scoorde in de eerste minuut het eerste doelpunt uit een vrije worp. Met een doorloopbal van Nicole Tie len trok de Peelkorf de stand gelijk. Zo ging het een tijd gelijk op, waarbij Bio telkens de voorsprong nam en de Peel korf weer de gelijkmaker scoorde. Na de stand van 3-3 na vijftien minuten nam BIO wederom een voorsprong. Twee maal werd er uit een kleine kans onder de korf gescoord. Met een straf worp werd uiteindelijk de score in de 23e minuut weer gelijk getrokken tot 6-6. Vervolgens nam de Peelkorf een voorsprong. De eerste helft gingen beide ploegen dus aardig gelijk op. De ruststand kwam uiteindelijk uit op 7-8. BIO scoorde na de rust de gelijkmaker en bracht de stand daarmee op 8-8. Vervolgens werd er weer om en om gescoord. Zonde, aangezien de Peel korf het betere spel had in de tweede helft. In de laatste tien minuten liep de Peelkorf uit tot een voorsprong van 10- 12 en gaf deze niet meer uit handen. Prinses Irene 2-DES 7-7 (6-2). Doelpunten DES: Marioes Broe- ren (2x), Petra Branje, Sanne Rij broek, Eva Rijbroek, Wendy Kuij- pers en Marijke Oudenhoven. Met een 7-7 gelijkspel tegen Prinses Irene 2 hebben de korfbalsters van DES de binnencompetitie afgesloten met een fraaie derde plaats. Uit blijk van waardering voor het moeten klaar staan bij afwezigheid van de senio renspeelsters begonnen dit keer de jonkies aan de wedstrijd. Het team van prinses Irene wist hier wel raad mee en middels enkele geroutineerde acties werd DES voor de rust op een 6-2 achterstand gezet. Aanvallend liep het zeer stroef en verdedigend was af en toe de concentratie ver te zoeken.Tijdens de rust werden enkele aanpassingen in het vak gedaan wat zijn positieve uitwerking had in de aanvangsfase in de tweede helft. Het tempo van spelen werd opgevoerd en Prinses Irene was plotseling de grip op de wedstrijd kwijt. Met nog ruim een kwartier op de klok werd de achterstand terug gebracht tot een doelpunt. De wil om de gelijkmaker te scoren en misschien zelfs meer, bracht echter grote onrust in het aanvalsvak teweeg en van gestructureerd aanval len was geen sprake meer. De verde diging speelde de tweede helft ech ter zeer geconcentreerd en gaf geen kans meer weg. Het bleef hierdoor tot het einde spannend. In de laatste tien seconden werd aan aanvallende fout van DES echter beloond' met een doelpunt en kon DES, als morele winnaar, tevreden het veld verlaten. Dat de tegenstander, paars van woede, de scheidsrechter belaagde kon DES worst wezen. Een leerzame binnen competitie werd met een fraaie derde plaats afgesloten. Een prima resultaat van deze jonge speelsters groep. Nu weer op naar de buitencompetitie waar nog de nodige punten bij elkaar moeten worden gesprokkeld om bui ten de onderste regionen te blijven. Heumen-Oranje Wit 10-14 (3- 9). Doelpunten Oranje Wit: Rian Derikx (5), Linda Houben (4), Petra v/d Haghen (2), Caroline Miehels, AnneBe Reintjes en Linda van Deurzen De korfbalsters van Oranje wit hebben de zaalcompetitie in de eer ste klasse met een ruime 10-14 zege afgesloten in Heumen. Oranje Wit eindigde door deze zege op de derde plaats in de eerste klasse. Voor de laat ste wedstrijd in de binnencompetitie stond voor beide partijen niets meer op het spel. Ondanks dat wilden de Leunse korfbaldames een goede wed strijd neerzetten, vooral na de slor dige nederlaag van een week eerder. Oranje Wit ging dan ook goed van start en vooral de eerste twintig minu ten werd er mooi korfbal gespeeld. De dames kwamen al snel op voorsprong en liepen direct uit via een aantal mooie doelpunten van onder andere Rian Derikx, die maar liefst vijf maal doel trof. Ook Linda Houben scoorde een paar mooie doelpunten waardoor Oranje Wit op een riante voorsprong kwam. De laatste tien minuten van de eerste helft waren echter beduidend minder, waardoor Heumen ook af en toe een kans kon benutten. De rust stand werd daardoor 3-9 voor Oranje Wit. In de tweede helft van de wed strijd liep het spel niet meer zo vlot. Oranje Wit maakte het zichzelf onno dig moeilijk door de kansen te weinig af te ronden en het spel niet rustig genoeg uit te spelen. Het voorverdedi- gen van het blok kostte af en toe ook wat moeite, al ging dit naarmate de wedstrijd vorderde steeds beter. Toch bleef Oranje Wit duidelijk de sterkere van de twee partijen, maar Heumen kreeg hierdoor weer wat hoop. Oran je Wit gaf af en toe iets teveel ruimte en de gasten straften dit direct af door een aantal mooie afstandsschoten. De ruime voorsprong kwam echter niet meer in gevaar en met 10-14 kon Oranje Wit dan ook huiswaarts keren. Marioes Gielens had kans om goed in te vallen in de tweede helft, en met een paar verbeterpunten voor op het veld kan Oranje Wit dan ook fris en fruitig aan de tweede helft van de veldcompetitie beginnen. SVOC'Ol-Vonckel Girls 14-9 (8- 5). Doelpunten SVOC'01: Linda Claessens en Joan Willemssen (beiden 3x), Debbie Wismans en Anke Wennekers (beiden 2x), Loes Hellegers, Klaartje Philipsen, Lotte Steeghs en Kim Direks. De korfbalsters van SVOC'01 heb ben de zaalcompetitie in de eerste klasse afgesloten met een 14-9 (rust stand 8-5) zege op Vonckel Girls. Het was geen mooi slotduel, maar de SVOC-ploeg kan als kampioen terug kijken op een prachtige competitie. De gasten verdedigden, bang als ze waren om door de kampioenen te worden afgeschoten, extreem achter. Dat dit het kijkspel niet ten goede kwam, deerde Vonckel Girls geens zins. De gasten waren met slechts een opdracht naar sporthal 't Brug- eind in Meerlo gekomen: de schade zoveel mogelijk beperken. De thuis ploeg wilde er afgelopen zondag een waardig slot van een prachtige binnencompetitie van maken. Anke Wennekers opende de score met een afstandschot. Debbie Wismans verdub belde de voorsprong door ook van afstand te scoren. Via het benutten van een strafworp klampte Vonckel Girls enigszins aan. Joan Willemssen mocht ook een strafworp benutten (3-1), waarna de gasten terugkwamen tot 3-2. Vervolgens liep SVOC'01 uit naar een 7-2 voorsprong door doel punten van Linda Claessens uit een vrije worp, Loes Hellegers met een afstandschot, Joan Willemssen met een korte kans en Klaartje Philipsen met een afstandschot. De gasten kwa men terug tot 7-5, waarna Anke Wen nekers met haar tweede treffer voor rust de marge verhoogde op 8-5. Dit was tevens de ruststand. In de tweede helft wist de thuisploeg nog zes maal te scoren; Linda Claessens (2x), Lotte Steeghs, Joan Willemssen, Debbie Wismans en Kim Direks namen deze doelpunten voor hun rekening. Vonckel Girls wisten nog vier maal te scoren, waardoor SVOC'01 de laat ste twee punten van het seizoen bin nenhaalde: 14-9. Uitslagen Midweekdames Oostrum-Ajola 6-7 PupillenEl OostrumEl-SwiftEl 0-25 PupillenE2 Oostrum-HBSV 0-8 PupillenD Oostrum-Lottum 3-2 Aspiranten Oostrum-Swolgen 7-3 Seniorenl Oostrum-Lottum 7-10 Nu de indoorcompetitie na twaalf wedstrijddagen ten einde was, werd er traditiegetrouw gespeeld om de indoorwisseltrofee. Deze trofee wordt gewonnen door degene, die tijdens dit evenement over twee ronden het meest onder zijn gemiddelde van het afgelopen indoorseizoen duikt. Jan van Dijk sloeg in de laatste ronde zijn slag met een ronde van 22, waarmee hij 16,88 procent onder zijn gemid delde bleef en daardoor onbereikbaar werd voor de concurrentie en kon zodoende als winnaar de wisseltrofee in ontvangst nemen. Zijn rondje 22 was de laagste ronde van de dag en tevens goed voor een nieuw PR. Hij werd met 53 slagen tweede met één slag achter dagwinnaar Jan Litjens, die 52 slagen nodig had. Litjens bleef met 9.82 procent op de tweede plaats ste ken. Fieke van Ham bezette als eerste dame de derde plek op het podium met 8,67 procent en bleef daarbij Bets Wilms met 8,25 procent en Annie Lit jens met 7,33 procent als vierde en vijfde net voor. Henk van Leeuwen revancheerde zich in de laatste ronde (23) na zijn zwakke start, maar ein digde toch met 54 slagen op de derde plaats in het dagklassement achter dagwinnaars Litjens en Van Dijk. Een plaats op het podium om de indoor- trofee was niet meer haalbaar en hij werd uiteindelijk als zesde afgevlagd. Tien van de achttien deelnemers wis ten onder hun competitiegemiddelde te spelen. Sportnieuws -info 50 jaar volleybal in Venray Dit jaar bestaat de Venrayse volley balvereniging Rooyse VK 50 jaar. Een van de activiteiten om dit te vieren is een groot jubileumfeest annex reü nie op 6 oktober in de foyer van de schouwburg in Venray. Om hier zoveel mogelijk (oud)leden voor te benade ren is er onlangs een brief verzonden naar adressen uit een oude lijst. Wie deze doorloopt valt het meteen op dat er veel dezelfde achternamen zijn, volleybal blijkt een behoorlijk famili aire sport te zijn. Soms wel vijf leden uit één gezin! Nu, die adressen zijn wel te achterhalen, maar we willen graag iedereen bereiken van die grote volleybalfamilie. Helaas blijkt dat er toch veel adressen uit het non-com putertijdperk verloren zijn gegaan en veel oud-leden zijn verhuisd. De adres senlijst is dus niet compleet en er zijn een aantal brieven als niet bezorgbaar teruggekomen. En dan begint de zoek tocht naar deze mensen. De Rooyse VK is ontstaan uit een fusie tussen VC Rooy en Lyceum '64. Email naar jubi- leum@rooysevk.nl en zie www.rooy- sevk.nl. Hier vindt men een uitnodi gingsbrief. Men kan ook schrijven naar jubileumcommissie Rooyse VK, p/a Penningkruid 54, 5803 KP in Venray. Op www.rooysevk.nl kan men leuke verhalen of herinneringen plaatsen en die van anderen lezen. Stuur een verhaal naar jubileum@rooysevk.nl. Op de feestavond komt een speciaal Een foto van het eerste herenteam uit begin jaren '60 met een jonge Martin Hendriks (nummer 5), de huidige voorzitter van Rooyse VK. Op de foto van links naar rechts Jos Janssen, Karei Wijnen, Jan Camp- steijn, CeesArts en Martin Hendriks. boek over 50 jaar volleybal in Venray uit, geschreven door Guido vdTillaart, oud-lid van de vereniging. Uitslagen De Peelkorf Bl-Spes (M) BI Heumen Cl-De Peelkorf Cl Roka Cl-De Peelkorf C2 De Peelkorf Dl-SVOC '01 Dl De Peelkorf D2-SVOC'01 D2 De Peelkorf D3-MKV Dl De Peelkorf El-Erica El Peelkorf F1-Merselo 1 Peelkorf F2-SVCO 1 Welpen 2-SVOC 2 Oranje Wit 1-Welpen 2 Uitslagen BIO 1-De Peelkorf 1 Tuldania-De Peelkorf 2 ODOS 2-De Peelkorf 4 De Peelkorf 5-ODOS 3 Oranje Wit 3-De Peelkorf 6 2-2 7-4 4-4 1-14 19-0 1-1 0-7 1-1 1-5 6-2 3-1 10-12 11-3 12-7 3-1 8-4 Programma maandag 12 maart Swift 4-De Peelkorf 5 21.00 Programma woensdag 14 maart Recreanten-Flamingo's 20.30 Uitslagen NAS 2-DES recreanten 12-6 AlDES-OdioAl 3-4 TOG B1-B1DES 4-7 Cl OranjeWit-CIDES 4-4 DIDES-Odio Dl 6-1 EIDES-Odio E2 3-0 DES lwelpen-OranjeWit 1 2-1 Peelkorf 1-DES 1 welpen 2-2 Prinses Irene 2-DES 1 senioren 8-8 Uitslagen Peelkorf 1-Merselo 1 F-pup. 1-1 Merselo Dl-Swift D3 D-pup. 6-6 DES Cl-Oranje Wit Cl asp.Cl 4-4 De Horst BI-Oranje Wit BI asp. BI 7-6 VIOS Bl-OranjeWit B2 asp.B2 1-8 Swift A2-OranjeWit Al jun.Al 1-8 Merselo 1-Roka 1 sen. 12-7 Vonckel Girls 2-Merselo 2 midw. 7-8 Programma woensdag 14 maart ODOS 3-Merselo 2 midw. 19.30 Uitslagen Heumen 1-Oranje Wit (L) 1 10-14 HBSV 2-Oranje Wit (L) 2 6-12 Oranje Wit (L) 3-Peelkorf 6 8-4 ROKA-Recreanten 2-6 Swift (V) A2-Oranje Wit (L) Al 1-8 De Horst Bl-OranjeWit (L) BI 7-6 VIOS (O) Bl-Oranje Wit (L) B2 1-8 DES (V) Cl-OranjeWit (L) Cl 4-4 De Treffers Cl-Oranje Wit (L) C2 3-2 ODOS Dl-OranjeWit (L) Dl 1-4 Oranje Wit (L) E2-Gazelle El 0-1 DES 1-Welpen 1 2-1 Welpen 1-Peelkorf 2 3-1 Uitslagen SVOCAl-EmosA2 6-5 SVOC 1-Vonck. Girls 14-9 SVOC Bl-Odio BI 6-1 SVOC 3-ROKA 2 7-2 Emos Cl-SVOC 1 5-3 De Peelkorf Dl-SVOC Dl 1-14 De Peelkorf D2-SVOC D2 19-0 Wittenhorst 1-SVOC 4 9-6 SVOC El-De Merels El 3-4 Peelkorf F2-SVOC F1 1-5 Peelkorf 2-Welpen 2 1-1 Welpen 2-Peelkorf 1 2-6 Programma donderdag 8 maart SVOC-Swift 21.00 Programma woensdag 14 maart SVOC 4-Vonck.G2 21.30 Rooyse VK-Livoe 3-2. Setstan den: 23-25, 25-15, 25-27, 26-24 en 15-10 De volleybaldames van Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag voor een grote menigte publiek een 3-2 zege op Livoc Liessel geboekt. Voor de wedstrijd was het nog maar de vraag of het duel door zou gaan. De officiële Nevobo scheidsrechter moest name lijk om vijf uur weer gaan voor zijn eigen wedstrijd. In overleg met Liessel is toen besloten dat een scheidsrech ter van de Rooyse VK de gehele wed strijd zou fluiten. Meteen lieten de dames uitstekend spel zien. Aan het net waren ze oppermachtig en het spelletje draaide voor het eerst in het seizoen eens goed. De dames bereik ten hun eigen niveau en pakten zo dan ook al snel een voorsprong van 20-13. Deze lieten ze echter ook weer lopen, vooral doordat de pass niet meer goed liep. Livoc maakte dank baar gebruik van de onrust in het ach terveld bij de Rooyse dames en wist zelfs de set nog met 23-25 binnen te halen. Rooyse liet echter de koppen niet hangen; ze waren op revanche uit en dat lieten ze zien in de tweede set. Met uitstekende aanvallen aan Venray se zijde had Livoc het nakijken. Vooral Stephanie Hartog sloeg op het midden de ballen hard tussen de lijnen. Ook met het blok maakte ze verscheidene punten. De set was dan ook 'eenvou dig' gewonnen (25-15). In de derde set waren beide teams erg aan elkaar gewaagd. Rooyse had vaak moeite met de sterke middenaanvalster van Livoc. Daarnaast sloot het blok niet altijd, waardoor de tegenstander veel meer mogelijkheden had. Loes Ver voort maakte op de buitenaanval ech ter veel goed, door bal na bal keihard in het veld te smashen. Op ongeluk kige wijze ging ook deze set naar de kant van Livoc met een minimaal ver schil: 25-27. De vierde set was cruciaal voor de dames, dit kon het verschil maken tussen behoud van koppositie en zakken naar de tweede of derde plaats. De puf leek er een beetje uit te zijn, de drie sets hadden de dames uitgeput. Maar op de reserves werd er doorgespeeld. Het verschil werd niet meer dan twee punten. Aan het einde konden de dames een kleine achterstand nog bijtrekken en zelfs de setwinst binnenhalen: 26-24. De vijfde set zou beslissend worden, maar de dames lieten zien dat de winst van de vierde set ze hernieuwde energie had gegeven. De dames liepen snel uit en stonden zelfs met 13-8 voor. Op dat moment maakten ze het nog even spannend door de tegen- De pupillen trainen vanaf zaterdag 10 maart weer op de atletiekbaan om 11.00 uur. De laatste zaal training voor de pupillen is woensdag 28 maart. Voor de c/d junioren zijn de trainingen voortaan op maandag en donderdag van 19.00 - 20.30 uur op de atletiekbaan. Op dinsdag 20 maart start om 19.00 uur weer een begin- nersgroep hardlopen. Aanmelden via info@atletiekvenray.nl Informa tie over de beginnersgroep staat op www.atletiekvenray.nl. Op vrijdag 20 april wordt de voorjaarsvergadering gehouden in het clubhuis. Op de agenda staan onder meer de jaarreke ning 2006, de uitreiking van prestatie- prijs 2006, de aanmoedigingsprijzen en de waarderingsbeker. De trainingen: Pupillen woensdag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Zaterdag baan 11.00-12.15 uur. C/D junioren maandag baan 18.00-19.00 uur. Donderdag baan 19.00-20.30 uur. A/B en senioren Dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zon dagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zater dag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten donderdag zaal De Focus 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00- 20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tij dens trainingen (0478)585522. Iedere zaterdag is de papiercontainer vanAV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 11-3 Sittard LK indoor pupillen 18-3 Veldhoven halve marathon 25-3 Weert halve marathon In café De Piëlhaas wordt op zater dag 10 maart vanaf 20.30 uur een toer nooi gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel.(0478)582187. Uitslag darten: winnaarsronde; Bart Thissen, Critt van Hoof, Peter van de Berg, Lou Janssen, Geert van Hoof, Dennie Plum, Mark van de Heuvel, Thorsten Gooren. Verliezersronde: Rene Hendriks, Dave Achten, Tom Hendriks, Sascha Diender, Johan van Hoof, Luc Wester, Kamila Cebula, Edwin Schattenvoet. De hoogste finish was voor Rene Hendriks. Trainingen dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 8 maart bij Piet Jacobs, Benderstraat 14 in Horst en 15 maart bij Annemie Hendriks, van Merwijck- straat 23 in Horst. Zaterdagmorgen damestraining 9.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag bostraining 15.30 uur parkeerplaats Schadijker Bossen. Extra baantraining op donderdag om 19.00 uur Kastiëlse Baan. De donderdag is een uitstekende gelegenheid om te trainen met extra begeleiding. Beginnende en ervaren lopers zijn welkom op de donderdagavond! Agenda: zaterdag 17 maart, Nettetal Winterloop. zaterdag 17 maart, Staatsbosloop St. Anthonis. zondag 25 maart,Venloop. Wedstrijduitslagen en berichten doorgeven aan info@peelrunners.nl. stander nog een paar punten terug te laten komen, maar toen was het dan toch echt gedaan. De Rooyse VK. sloot de set en de wedstrijd winnend af (15-10). Al met al een wedstrijd waar de dames met trots en tevreden heid op terug kunnen kijken. Volgens de coach hadden de dames dit niveau het gehele seizoen nog niet kunnen bereiken. Dit was dan echt de laatste wedstrijd van aanvoerster Femke Arts die maandag naar Maleisië is vertrok ken. Uitslagen Heren Hovoc 3-Set Up 1 4-0 Dames Blue Smash 1-Set Up 1 0-4 Nuvoc 1-Set Up 2 3-1 VC Pansign 3-Set Up 3 3-1 Jeugd Avoc (America)-Set Up MB1 0-4 Set Up JC-Summa Peelpush 1-2 Set Up JC-VCAthops '70 2-1 Heren Recreanten Set Up 1-VC Pansign 1 0-4 Set Up 2-Avoc 1-3 Set Up 4-VCAthos 3 4-0 Dames Recreanten VCAthos'70-SetUp 1 4-0 VC Peelpush 3-Set Up 4 2-2 Programma zaterdag 10 maart Heren Set Up-Flamingo's '56 4 17.00 Dames Set Up 1-Peter Peters/TSR 17.00 Set Up 2-VC Verrekijker 1 19.00 Set Up 3-HVC 1 19.00 Jeugd Set Up MB-VCAthos '70 17.00 Programma zondag 11 maart Jeugd Set Up JC in Panningen 12.30 Set Up MC in Grubbenvorst 10.00 Nivo Set Up Nivo 6 in Meerlo 10.00 Set Up Nivo 5-1 in Meerlo 10.00 Set Up Nivo 5-2 in Meerlo 10.30 Set Up Nivo 4 in Meerlo 10.00 Heren Recreanten Anti AktiTeam-Set Up 1 9.45 SVAspargos 1-Set Up 2 10.00 Summa Peelpush 3-Set Up 3 10.30 Programma donderdag 15 maart Dames Recreanten Set Up 4-VC Velden Programma zaterdag 10 maart Montagnards MCl-Rooyse VK MC2 10.00 Tupos JB1-Rooyse VK TBI 12.45 Vollan'65 JCl-RooyseVKJCl 12.30 Hovoc MB2-RooyseVK MB 1 13.00 Hovoc D6-RooyseVKD5 17.00 VC Velden D2-RooyseVK Dl 17.30 Olsredlem Dl-Rooyse VK D2 17.45 CivitasH4-RooyseVKHl 18.30 Rooyse VK D3-NVC Dl 18.00 Programma zondag 11 maart Circulatie 4 team 1 naar Melderslo v. 9.45 Circulatie 4 team 2 naar Hegelsom v. 13.00 Programma woensdag 14 maart Oldtimers DV2-RooyseVK DV2 20.30

Peel en Maas | 2007 | | pagina 27