De schijnwerpepN op: Hendrilt'frqiers (Volharding) United komt goed uit winterslaap Onnodige nederlaag Volharding Venray viert periodetitel ingetogen Periodetitel TOP'27 na thriller Venray kijkt uit naar prestigestrijd Summa Topschutters] Klassement Suhtma PEEL EN MAAS Donderdag 8 maart 2007 - Pagina 23 top inn town Venray zaterdag tegen Panningen Supportersbus SV Merselo Uitblinkende doelman Bram Willems onpasseerbaar m SV Oostrum SSS'18 SV Geijsteren Beladen derby in Meerlo: SV United tegen TOP'27 BVV'27 Ook in het voetbalseizoet^u06-2007 staat wekelijks een speler, traine of ander 'voetbaldier' van eeir imateurvereniging uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in d^^chijnwerper. Ook spelers van SSS' 18, Volharding en Holthees worden it^e rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld De gastspeler voorsoffi net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuws lad ook nu weer d^titslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld1 'or den. Zijn de^oorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt ge; eld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De schijnwerper op: Hendrik Ermers, verdediger van Volharding. Naam: Hendrik Ermers Leeftijd: 21 Geboren in: Het ziekenhuis van Ven ray Woonplaats: Holthees, maar ik woon ook op kamers in Nijmegen Partner: Ik heb een vriendin: Rian Kinderen: Nee Beroep/studie: Student biomedische wetenschappen Club: Volharding Positie: Rechtsback Hoogtepunt: Moet nog komen Dieptepunt: Net geen kampioen in de A-jeugd Vorige clubs: Alleen Volharding Beste trainer:Wiel Franssen Slechtste trainer: Bij Volharding hebben ze alleen goede trainers Grootste ergernis: Verliezen Beste boek/tijdschrift: Da Vinci Code van Dan Brown Andere hobby's: Nee, alleen voetbal Lievelingseten: Raliaans Drank: Bier Mooiste vrouw:Angelina Jolie Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Jaap Stam Favoriete vakantieland: Griekenland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Wilhelmina'08, maar misschien kunnen wij nog voor een verrassing zorgen Wie wordt laatste in jullie klasse?: EMS Hendrik Ermers Redactie Panningen-Venray 1-2 1-1 Volharding-EMS 3-0 2-0 MVC'19-Leunen 0-1 2-2 Swolgense Boys-SSS'18 0-2 1-3 Ysselsteyn-DEV Arcen 1-1 2-1 S VOC01 -Kronenberg 3-1 2-1 SV United-TOP'27 3-2 1-1 Montagnards-SV Oostrum 1-1 1-3 VOS-SVEB 2-1 1-1 BW'27-Quick Boys'31 0-2 1-3 Op zaterdag 17 maart om 11.30 uur worden de ballen in sportzaak Sport- Inn aan het Henseniusplein in Venray uitgereikt aan Hans Custers (Venray), Nermin Hamzic (Volharding), John Thijssen (Swolgense Boys), Jeroen Sanders (Ysselsteyn), Marijn Muysers(SSS'18), Ronald Bonants (Merselo), Ralf Steeghs (SVOC'Ol), Rob Voesten (SV United) en Roy Keijsers (Leunen). Zij voorspelden allen de uitslagen beter dan de redactie. Aan hen het vriendelijke verzoek of ze de redactie kunnen laten weten of ze bij deze prijsuitreiking aanwezig zijn. E-mail: redactie@vandenmunckhof.nl of telefonisch, tel: 0478-582727. Alvast bedankt! Het klassement: 1) Ralf Steeghs (SVOC'Ol) 13 2) John Thijssen (Swolgense Boys) en Nermin Hamzic (Volharding) 8 4) Roy Keijsers (Leunen) en Rob Voesten (SV United) 6)Tom Knoops (Top'27) 7 7) Hans Custers (SV Venray) 5 punten 8) Marijn Muijsers (SSS'18), Michiel Santegoeds (Holthees), Jeroen Sanders (Ysselsteyn) en Ronald Bonants (Merselo)* 4 12) Frank Frederix (Oostrum), Peter Nabbe (SV Venray), Hans Tax (BW) 4 In de puntentelling van Ronald Bonants (Merselo) is het afgelaste duel Sit- tard-Volharding nog niet verwerkt. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2006-2007. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2006-2007. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. Met vier treffers tegen Hegelsom bevestigde Oostrum zijn koppositie in Het competitieduel Panningen-Ven ray in de eerste klasse D is een dag vervroegd. De aftrap is zaterdag 10 maart om 19.00 uur op sportpark De Dèl in Panningen. Ook de thuiswedstrijd werd eerder dit seizoen op zaterdag gespeeld. Ven ray won op 30 september de derby met 2-1 door treffers van Farid Idris- si en Freek Thoone. Er waren toen 650 toeschouwers op sportpark De Wieën. SV Venray stelt belangstellenden in de gelegenheid om op zaterdag 10 maart gebruik te maken van de sup portersbus om naar de uitwedstrijd Panningen tegen SV Venray te gaan. Inschrijven kan in de kantine of via de website van SV Venray. De bus vertrekt om 18.00 uur vanaf Den Boggerd rich ting Panningen. Maatwerk in financiële zekerheid het teamklassement met 44 doelpun ten. SSS'18 volgt met vier goals min der. In het persoonlijke klassement leidt Bas Joosten (SSS'18) de dans met zestien doelpunten voorTim Klemans (SV United) met twaalf doelpunten. Teamklassement: 1) Oostrum 44 2) SSS'18 40 3) TOP'27 31 4) Leunen, Venray en SV United 29 7) Volharding 25 8) SVOC'Ol 21 9) Merselo 20 10) Holthees 19 11) Ysselsteyn 18 12) Swolgense Boys 16 13) BW'27 7 Spelersklassement: 1Bas Joosten (SSS '18) 16 2) Tim Klemans (SV United) 12 2) Sander Dinghs (SVOC'Ol), Nico Rongen (TOP'27) en Frits Lucassen (Leunen) 11 6) Rick Schlepers (Oostrum) 10 7) Jelle van Tilburg (Oostrum) 9 8) Ruud Custers (Oostrum), Johan Vullings (Volharding), Kevin Gold- schmidt (TOP'27) en Freek Thoone (Venray) 8. Uitslagen Merselo 1-Lottum SV 1 1-3 EWC 2-Merselo 2 0-4 Programma zaterdag 10 maart HBSV B2-Merselo BI V12.45 SV Lottum Bl-Merselo B2G V14.00 Someren C4-Merselo C1G VI1.45 Volharding D2-Merselo DIG V9.00 MVC'19 E3-Merselo El V8.00 VW'03 E4-Merselo E2G V9.00 GFC'33 F6-Merselo FIG V9.00 Meterik MF 1-Merselo M F1 V10.15 Merselo vet-Excellent vet 17.00 Programma zondag 11 maart ACVW-Merselo 14.30 DSV 2-Merselo 2 12.00 Merselo 3-Hegelsom 4 11.00 Kronenberg-SV United 0-5 (0- 3). Doelpunten SV United: Freddy v.d. Munekhof, Hans Weijers, Paul Beterams, Tim Klemans en Geurt Clevers. SV United heeft in en tegen Kro nenberg een eenvoudige 0-5 zege behaald. Beide teams begonnen vrij voorzichtig aan het duel. Het eerste doelpunt van United viel dan ook vrij onverwacht. Na tien minuten was United-spits Tim Klemans bij een uit val enkele tegenstanders te slim af en wist hij Freddy v.d. Munekhof op maat te bedienen. Van dichtbij tekende hij voor 0-1. Weer tien minuten later kon United juichen voor het tweede doel punt. Het was Hans Weijers die een knappe pass van Joost Jenneskens onhoudbaar achter doelman Rops deponeerde. In de 25e minuut had Kronenberg de aansluitingstreffer kunnen scoren, maar invaller-doelman Brian Philips wist met een knappe safe onheil te voorkomen. Vijf minuten voor de pauze was het Tim Klemans die enkele Kronen berg-verdedigers te snel af was en waar iedereen een schot verwachtte, werd de bal terug gelegd op United aanvoerder Paul Beterams. Die hield het hoofd koel en wist met een beke ken boogbal de Kronenberg-doelman te passeren. Deze 0-3 stand was ook tevens ruststand. Na de pauze gebeurde er aanvan kelijk weinig. Het eerste gevaar viel na een half uur te noteren. Bij een onoverzichtelijke situatie voor het United-doel, kwam de bal ineens voor de voeten van een Kronenberg speler. Het schot dat daarop volgde werd door doelman Philips ternau wernood gestopt. In de 70e minuut besliste United de wedstrijd definitief. Uit een pass van Klaas v.Arensbergen wist Tim Klemans simpel te scoren: 0-4. In dezelfde minuut had Kronen berg pech toen een kopbal van Jeroen Dinghs door een United-verdediger van de lijn gehaald werd. Het drama werd voor Kronenberg nog erger. In de 75e minuut werd een goed geno men vrije trap van Freddy v.d. Munek hof door United-verdediger Geurt Clevers knap afgerond. Deze 5-0 over winning van United was enigszins geflatteerd, maar was wel een belo ning voor het goede spel. NWC-Volharding 2-0 (0-0). De kleine titelaspiraties van Volhar ding -als die er al waren- kunnen na afgelopen zondag definitief de ijskast in. De eerste wedstrijd na de win terstop verloren de roodwitten op bezoek bij laagvlieger NWC uit Asten volkomen onnodig met 2-0. De neder laag had Volharding volledig aan zich zelf te wijten. Men creëerde zich volop kansen maar de afwerking was dramatisch slecht. Verdedigend stond het met name voor rust prima, maar aanval lend spreidden de Bekenaren een enorm gebrek aan scherpte tentoon. De wedstrijd in Asten begon met twintig minuten vertraging doordat scheidsrechter Verstegen uit Zeeland konijnenholen op het speelveld con stateerde die eerste gedicht dienden te worden. Daarnaast vond de leidsman dat de belijning te wensen overliet, waardoor de terreinknecht 'overuren' moest maken om de lijnen er goed op te zetten. Even was er zelfs sprake van dat het duel naar het naastgelegen kunstgrasveld zou worden verplaatst maar dat bleek uiteindelijk niet nodig. Na het verlate begin was er maar één ploeg met aanvallende bedoelingen en dat waren de gasten uit Vierlings beek. Het laag geklasseerde NWC beperkte zich tot tegenhouden en loeren op de counter. Volharding ver zuimde echter de zwakke ploeg uit Asten pijn te doen. Hendrik Ermers kon een fraaie vrije trap van Patrick van Kempen na ruim een kwartier niet binnen koppen. Even later kon Johan Vullings alleen door gaan rich ting vijandelijk doel, maar door een slechte controle ging deze kans teloor. In de 26e minuut ging arbiter Verste gen opzichtig in de fout. NWC-aan- voerder Thomas Zegers -die in de 2e minuut al geel had gezien- haalde de doorgebroken Johan Vullings onder uit, maar hoewel de scheidsrechter floot voor een vrije schop bleef de rode of zelfs maar een gele kaart op zak en dus mocht NWC zich aller minst beklagen dat het met elf man verder mocht. Nog voor de thee legde Volharding een drietal fraaie aanval len op de mat maar de eindpass was evenzovele keren onder maat, waar door de rust aanbrak met een 0-0 stand. In de eerste tien minuten na rust was de afwerking van Volharding zo mogelijk nog beroerder. Eerst zag Chris van Duijnhoven zijn schot naast gaan. Daarna had Johan Vullings moe ten scoren, maar wederom was de balcontrole van de spits onvoldoende toen hij alleen op NWC-goalie Teun van de Loo afging. Het bontste maakte Jaap de Vlam het. Op aangeven van Johan Vullings had de linksbuiten simpel kunnen scoren, maar liep hij echter dom in buitenspelpositie. Wat toen gebeurde was voorspelbaar. Als je zoveel kansen onbenut laat gaat de tegenstander met drie punten aan de haal. In de 55e minuut kwa men de gastheren volstrekt tegen de verhouding in uit het niets op voor sprong. Jeroen van Bussel haalde zijn ultieme revanche -hij werd eerder dit seizoen in Vierlingsbeek in diezelfde 55e minuut van het veld gestuurd met rood- door de 1-0 tegen de tou wen te koppen. Toen twaalf minuten later middenvelder Johan Speijcken aan Volharding-kant ook nog eens volkomen ten onrechte van het veld werd gestuurd werd het voor Volhar ding wel heel erg moeilijk om nog een goed resultaat te halen. Volgens Verstegen haalde Speijcken een door gebroken tegenstander neer, maar de man uit Blitterswijck speelde keurig de bal. De immer correcte Johan Spe ijcken kon er na de wedstrijd nog niet over uit dat hem zoveel onrecht was aangedaan: "Ik speel gewoon de bal. Het is mijn eerste kaart ooit in mijn carrière, ik heb zelfs nog nooit geel gehad. Ik begrijp er helemaal niets van." Volharding bleef met tien man proberen de gelijkmaker te zoeken. Via een uitbraak werd het tien minu ten voor tijd echter 2-0 door toedoen van Michiel van Pelt. Toen even later Chris van Duijnhoven ook nog groggy van het veld ging moest Volharding verder met negen man, omdat trainer André Cornelissen al driemaal gewis seld had. Zelfs met twee man minder was Volharding echter nog de betere ploeg. Met name Mark Blenckers kreeg in de slotminuut nog een opge legde kans, maar ook hij wist -net als zijn medespelers gedurende de hele wedstrijd- het vijandige doel niet te treffen, waardoor Volharding uiteinde lijk een uiterst dure nederlaag leed in Asten. Volgende week treft Volharding hekkensluiter EMS uit Roermond in eigen huis. Mheerder Boys-Venray 1-2 (0- 2). Doelpunten: 35- Freek Thoone 0-1; 44. Farid Idrissi 0-2; 70. Saïd Farhane 1-2. Scheidsrechter: Hoe ben (Venlo). Toeschouwers: 100. Venray: Nabbe; Linders (Keijzers), Scholten, Van Schijn- del en Ooms; Van der Coelen, Gommers en Seijkens; Van der Weerden, Idrissi (Van Mierlo) en Thoone (Custers). Venray heeft de eerste prijs van het seizoen binnen. Door de 1-2 uitzege op Mheerder Boys én het 3-2 verlies van concurrent EHC pakte de ploeg van trainer Jan Poels de tweede periodetitel. Het was alweer de zesde overwinning op rij van de Venraynaren. Echt uitbundig werd de titel zon dag bij thuiskomst niet gevierd. "We zijn er natuurlijk heel erg blij mee", zegt Jan Poels. "Maar Venray is het de laatste jaren wel gewend om aan de nacompetitie mee te doen. We heb ben het gewoon gevierd. Zoals we dat bij iedere overwinning doen." Het hoofdterrein in het Zuid-Lim burgse plaatsje Mheer was welhaast onbespeelbaar. Door de overvloedige regenval was het kleiachtige voetbal veld omgeschapen in een modder landschap. Voor aanvang moesten met bezems nog plassen water voor de doelen worden weggeveegd. De thuisploeg is wekelijks gewend aan de omstandigheden. Mheerder Boys stroopte de mouwen op terwijl Venray het van technisch verzorgd voetbal moet hebben. "Dat was op dit veld bijna onmogelijk. De spelers gle den steeds weg. Het was meer toevals- voetbal", aldus Poels. Thuis wonnen de Venraynaren nog heel eenvoudig met 5-0 van de Zuid- Limburgers. Zondag ging het heel wat moeilijker alhoewel Venray nooit echt in de problemen kwam. Na ruim een halfuur schoot Freek Thoone de rood witten aan de leiding: 0-1Op slag van rust verdubbelde Farid Idrissi de voor sprong: 0-2. Op het steeds zwaarder wordende veld was in de tweede helft van nor maal voetbal helemaal geen sprake meer. Uit een klutsbal wist de thuis ploeg nog terug te komen tot 1-2. Daarbij zou het blijven. Poels: "Voor rust hebben we bij vlagen nog aar dig gespeeld. Na de pauze namen zij meer risico maar lieten wij een heel goede kans op 0-3 liggen. Na de 1-2 is Mheerder Boys niet echt meer gevaar lijk geweest. We hebben drie punten gepakt en dat is het enige wat telt." Jan Poels laat duidelijk merken dat de periodetitel slechts een troostprijs is. De trainer hoopt dat zijn ploeg de nacompetitie ontloopt. Dat kan alleen door kampioen te worden. "En dat is ook ons streven. Een periode is mooi maar de titel is het hoogste doel. We hebben nog zeven wedstrijden om dat de verwezenlijken." Sportnieuws -info TOP'27-Montagnards 1-0 (1-0). Doelpunt: 40. Nico Rongen 1- 0. Scheidsrechter: Smolenaars (Keipen). Toeschouwers: 175. Rode kaart: 39. Jeroen Franken (Montagnards) na twee keer geel. Gele kaart: Tim van Rijswick en Jan Janssen (TOP'27), Domini que Pecasse en Jan van Haperen (Montagnards). TOP'27: Bram Willems; Rob Janssen, Jan Janssen, Rob Heidens en Tim van Rijswick; Ralph van Essen, Tom Knoops en Dave van Rijswick; Niek van Lin (82. Marcel Rongen), Nico Rongen (71. Tim Vervoort) en Kevin Goldschmidt. Door Henk Willemssen In een ware thriller kaapte TOP'27 in de vijfde klasse F de periodetitel weg voor de neus van de titelfavorieten Belfeldia en Montagnards. De Tienraynaren vochten als leeuwen en verdedig den de 1-0 voorsprong tot de laat ste snik. Na een bloedstollende slotfase floot arbiter Smolenaars na 98 minuten eindelijk voor de allerlaatste keer. Het feest kon beginnen in Tienray. De spanning en de gemoederen lie pen soms hoog op.TOP'27 en Monta gnards maakten er een waar spektakel van dat van het begin tot het einde boeide. Winnend trainer Peter Seuren was na afloop zichtbaar opgelucht. "Dit is heel speciaal voor ons. Een periodetitel was helemaal niet het doel. Na zes wedstrijden hadden we slechts een punt. Niemand gaf toen nog een cent voor TOP. En kijk eens Nico Rongen, de matchwinnaar van TOP'27, neemt het doel van Montag nards onder vuur. waar we nu staan", zei Seuren met gepaste trots. TOP'27 toonde zondag aan over vechtersmentaliteit te beschikken. Bovenal is de nog jonge Tienrayse ploeg de afgelopen jaren enorm gegroeid. Er staat nu een nieuwe gene ratie op het veld die veel in zijn mars heeft. Het is illustratief dat TOP'27 in het seizoen 2002/03 nog onderaan in de kelder van het amateurvoetbal bungelde terwijl tegenstander Monta gnards toen nog derdeklasser was. "Tijdens de wedstrijdbespreking voelde ik al de spanning", zei Seuren. "De spelers keken allemaal zo strak voor zich uit." De thuisploeg begon aarzelend zonder de geblesseerde broers Rick en Ward van Rijswick. De lange stopper Jan Janssen keerde na een blessure terug en voorin was Niek van Lin weer van de partij. Montag nards zette direct de thuisclub onder druk. Het leverde binnen een paar minuten vier gevaarlijk indraaiende corners op. Eenmaal moest Ralph van Essen koppend op de lijn redding brengen. De Tienraynaren gooiden het al snel over een andere boeg. Dat moest ook wel om niet onder de voet gelopen te worden. De oranjezwarten gingen fel en meedogenloos de duels in.Arbiter Smolenaars had het er druk mee en gaf heel wat vrije trappen aan de bezoekers. De Bergense linkerspits Rogier Jacobs omspeelde de uitgelo pen doelman Bram Willems maar zijn schot verdween over de kruising. Na twintig minuten kantelde het duel.TOP'27 vocht zich letterlijk terug in de wedstrijd en Montagnards moest zijn suprematie prijsgeven. Niek van Lin ging op avontuur. Hij kapte een verdediger uit en werd toen binnen de beruchte lijnen neergelegd door Dominique Pecasse. Topscorer Nico Rongen moest het vonnis vanaf elf meter voltrekken maar hij schoot veel te slap in. Goalie Roel Custers kon de penalty eenvoudig keren. Montagnards veerde op na die mee valler. Spits Dick Kleeven dook vrij voor het doel op maar Bram Willems verrichtte een cruciale redding. Zoals de rossige doelman dat deze middag nog vaker zou doen. Bij de Bergena- ren liepen de irritaties op. De ervaren leidsman moest herhaaldelijk trainer Jan Schaap en de bank tot kalmte manen. Na een overtreding op Ralph van Essen ontving Jeroen Franken zijn tweede gele prent en dus rood. Het werd hét beslissende moment. Want uit de toegekende vrije trap bediende Niek van de Lin Nico Rongen op maat. En ditmaal was het wel raak: 1-0. Ron gen scoorde zijn elfde competitietref fer. Montagnards-aanvoerder Jan van Haperen kreeg nog geel vanwege commentaar op de leiding. Direct na de hervatting dreigde het even mis te gaan voor de thuisploeg. Aanvoerder Tim van Rijswick legde Dick Kleeven neer binnen de zestien. En opnieuw ging de bal op stip. Klee ven plaatste zich achter de bal maar schoot hard en ver naast. Montag nards bleef komen en TOP'27 loerde op de counter. Grensrechter Frits van Rijswick voelde zich belaagd door de Bergense bank en meldde dat bij de arbiter. Smolenaars deelde de aller laatste waarschuwing uit. Bram Willems heerste in zijn doel gebied en alle Bergense schoten verdwenen klemvast in zijn handen. "Bram heeft geweldig gekeept. Hij heeft ons op de moeilijke momenten er doorheen getrokken", complimen teerde Seuren. Aan de overzijde had het jonge talent Kevin Goldschmidt enkele mogelijkheden om de voorsprong te verdubbelen. Maar de Tienrayse aanvallers moesten zoveel loopwerk verrichten dat het voor het doel aan scherpte ontbrak. Nico Rongen was al gewisseld en Niek van Lin liep op zijn laatste benen. Met kramp moest hij zich later ook laten vervangen. De negentig minuten waren ein delijk om maar Smolenaars liet liefst acht lange minuten naspelen. De Tienraynaren hielden het niet meer langs de kant."Scheids fluit toch af!'", klonk het herhaaldelijk. Montagnards perste er nog een slotoffensief uit en de gelijkmaker hing in de lucht. Met kunst en vliegwerk hielden de moege- stredenTienrayse voetballers stand. Supporters bestormden het veld en de spelers bouwden een feestje. Bloemen waren er nog niet. "Die komen zo", lachte Peter Seuren terwijl hij zijn kinderen Lieke en Ken op de arm neemt. "Ik heb ze in de auto lig gen. Het bestuur zal wel een vat bier geven maar ik doe het met bloemen. Dat is mijn manier om de spelers te bedanken." Ook in de lange winter- pauze bleef TOP'27 twee keer per week doortrainen. Seuren: "Het ging heel ontspannen. De groep was van zelf gemotiveerd. Omdat ze wisten dat die ene beslissende wedstrijd eraan zat te komen." Uitslagen MVC'19 E4-Oostrum E3 10-0 Ysselsteyn E3-Oostrum E4 9-0 SV Oostrum 1-Hegelsom 1 4-2 SV Oostrum 2-Excellent 2 2-1 Programma zaterdag 10 maart HRC'27 Al-Oostrum Al 14.00 Blerick B2-Oostrum BI 14.30 Oostrum Cl-SVOC'Ol Cl 14.00 Oostrum C2-SVOC01 C2 13.00 Oostrum C3-Venlosche Boys C6 11.30 MVC'19 Dl-Oostrum Dl 12.30 Oostrum D2-Hegelsom D2G 9.30 FCV D3-Oostrum D3 11.00 v. 10.00 Oostrum El-Venlose Boys E5 12.45 Wittenhorst E3-Oostrum E2 9.00 Oostrum E3-Lottum E2 11.30 Oostrum E4-Meterik E4 9.30 Oostrum Fl-Meterik F1 11.30 Oostrum F2-Lottum F2 9.30 EWC'46 F2-Oostrum F3 10.00 Ysselsteyn F3-Oostrum F4 10.45 Montagnards F4-Oostrum F5 10.30 Oostrum MFl/2-Griendtsveen MF1 11.30 Hegelsom MFl/2-Oostrum MF3/4 11.30 SVEB vet.-SV Oostrum vet. 16.00 Programma zondag 11 maart Montagnards-SV Oostrum 14.30 Montagnards 3-SV Oostrum 210.30 SV Oostrum 3-SV united 4 10.00 Leunen 7-SV Oostrum 5 10.30 SV Oostrum 6-Leunen 5 10.30 Venray SV DA2-SV Oostrum DA1 9.30 Programma zondag 11 maart Swolgense Boys SV-SSS'18 14.30 Juliana Mill 2-SSST8 2 12.00 Constantia 2-SSST8 3 12.30 SSS'18 4-Stormvogels'28 4 10.00 SSS'18 5-Holthees 4 10.00 Dames SSS'18 1-SVVenray 1 12.00 Programma zondag 11 maart Geijsteren-Wittenhorst 11 11.00 Programma zaterdag 10 maart Geijsteren-RKDEV 16.30 De met 1-2 gewonnen uitwed strijd tegen Mheerder Boys wil Venray weer snel vergeten. De drie punten en de periodetitel zijn binnen. Direct na het duel stond het vizier alweer gericht op de Noord-Limburgse kraker tegen Panningen van komende zater dag. "De spelers hadden het na afloop meer over Panningen dan over de Uitslagen SV United C1CO-JVC Cuijck C2 1-0 Quick boys D2-SV United D3CO 6-0 Programma zaterdag 10 maart Wittenhorst B2-BW27 BI 14.45 BW'27 MC1-GFC33 MC2 12.00 Stormvogels Cl-SV United C1CO 13.30 SV United C2CO-HRC27C2 14.00 SV United C3CO-Spcl. Irene C5 14.00 GFC'33 D2-SV United Dl CO 11.00 SV United D2CO-MVC19D2 9.30 SV United D3CO-FCV D2 11.00 TSC'04 E3-BW27 E2 9.30 BW'27 F1-SVEB F1 10.00 BW'27 F2-DEV-Arcen F3 11.00 Uitslag EWC 1-BW 1 3-0 Programma zaterdag 10 maart BW/Meerlo Veteranen-Resia Vetera nen 16.30 Programma zondag 11 maart BW-Quick Boys 14.30 BW 2-Spcl Irene 6 11.00 America 2-BW3 11.00 BW 1 dames-Venray 3 dames 11.00 zojuist gespeelde wedstrijd. Een teken dat de derby tegen Panningen leeft", zegt trainer Jan Poels. "Panningen is een meer voetballende ploeg dan Mheerder Boys. Maar ook voor deze wedstrijd geldt dat wij moeten win nen. Het is leuk dat er op zaterdag avond gespeeld wordt. Dan trekt het toch meer publiek." Venray tegen Panningen is van oudsher een prestigestrijd. Het is sinds jaar en dag de ontmoeting tus sen de twee beste voetbalclubs van Noord-Limburg. De afgelopen vijftien jaar was Panningen de onbetwiste nummer één. Sinds dit seizoen zijn de rollen omgedraaid. Venray, derde in de eerste klasse D, mag zich nu de aller beste noemen. Daar zal de uitslag van zaterdag niets aan veranderen. Want de nummer acht Panningen staat liefst vijftien punten achter de Venraynaren die hun zegereeks willen vervolgen. Alhoewel in een streekderby vaak andere wetten gelden. Dat is in het verleden vaker gebleken. Trainer Jan Poels kan weer beschik ken over linkerspits Dave Hendrikx die terugkeert van een wedstrijd schorsing. Spits Farid Idrissi moest zondag lichtgeblesseerd uitvallen maar wellicht is hij gewoon inzetbaar. Zondag staat sportpark Bergsbos in Meerlo in het teken van de derby SV United-TOP'27 in de vijfde klasse F. Het kleine Tienray tegen het 'grote' Meerlo-Wanssum. De Tienraynaren staan in de stand vlak boven de fusie- club. Het verschil bedraagt slechts een puntje. Die positie willen ze inTienray graag vasthouden. Bovendien leven er nog revanchegevoelens. Want op 1 oktober werd TOP'27 op eigen veld van de mat gespeeld door SV United. De derby eindigde in 0-5 en Tim Kle mans vertolkte een hoofdrol met vier treffers. Dit weekeinde gaat de derde peri ode van start. Voor veel clubs is dit de laatste kans om nog een prijs te pakken. Zoals voor Volharding in de tweede klasse H. De Vierlingsbekers kunnen thuis tegen hekkensluiter EMS alvast een goede start maken. In de vierde klasse F hervat Leu nen de competitie uit tegen de num mer twee MVC'19. Koploper SSS'18 probeert uit bij Swolgense Boys de dertiende zege in successie te beha len. De Swolgenaren sprokkelen de puntjes bij elkaar maar de verschillen zijn - buiten het ongenaakbare SSS'18 - klein in 4F. In Ysselsteyn staat een rasecht degradatieduel op het programma. De Ysselsteyners ontvangen hekken sluiter DEV-Arcen. De belangen zijn groot. De club die deze degradatie strijd verliest, belandt in een welhaast uitzichtloze positie in de vijfde klasse F. De winnaar behoudt de aansluiting met de ploegen die vlak boven de rode streep staan. Koploper Oostrum staat voor een zware opgave uit tegen de nummer drie Montagnards. De club uit Bergen ging in Oostrum in de slotminuten met 4-3 onderuit.Als de manschappen van Twan Bloemen zondag opnieuw weten te winnen, dan valt er alvast een titelkandidaat af. SVOC'Ol speelt thuis Kronenberg. Beide clubs bivakkeren aan de onder kant van de middenmoot. In de zesde klasse E wacht hekken sluiter BW'27 nog altijd op de eerste overwinning. Zondag is de thuisont- moeting met het hooggeklasseerde Quick Boys. De kersverse periode kampioen Merselo gaat op bezoek bij AC WV Holthees speelt de uitwed strijd tegen Meterik.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23