Limsa0fls® STUCADOORS tempo-team fjOS Janssen Europe oen Twee Vakbekwame Informatiebeheer ROTODYNE - MEDEWERKER MONTAGE Technisch commercieel medewerker binnendienst Profielwalser/richter Constructiemedewerker Werkelijk soed werk V Jair to measure Denken Meewerkend voorman boomteelt Parttime expeditiemedewerker (Leerling) Isoleerder Bankwerker lasser Rooyse Wissel wÊy' M PEEL EN MAAS Donderdag 8 maart 2007 - Pagina 14 the asparagus breeding company Oogstmedewerkers m/v Wegens uitbreiding van onze orderportefeuille is er binnen ons bedrijf plaats voor De werkzaamheden zullen spoedig aanvangen. Bij gebleken geschiktheid volgt er een contract voor langere tijd. Je komt te werken in een fijn bedrijf met prettige collega's en goede arbeidsvoorwaarden. Heb je interesse in deze baan, schrijf dan een brief naar Janssen Venray Stucadoors, Overloon- seweg 715804 AT Venray. Meer informatie kun je krijgen via telefoonnummer 06-53216060. Overloonseweg 71, 5804 AT Venray Telefoon 0478-583334, Mobiel 06-53216060 Fax 588766 www.tempo-team.nl Zo werkt het. EN ELEKTROTECHNIEK Bedrijfskoeling Reparatie Onderhoud Airconditioning HORST, TEL. 0478-579025 www.janssenkoeltechniek.nl Interesse? 'We zoeken collectanten!' Rotodyne Ventilatoren BV ontwikkelt en produceert hoogwaardige industriële ventilatoren. Wegens uitbreiding zoeken wij een: Een must: LTS/MTS met ervaring, teamspirit, een opgewekt humeur en hart voor de zaak. Wij bieden: Veelzijdigheid in werkzaamheden, een technische uitdaging en een prettige informele werkomgeving. Interesse? Stuur dan een briefje met CV naar: Rotodyne Ventilatoren BV, T.a.v. Personeelszaken Postbus 95, 5800 AB Venray, of een e-mail naar, e.bakkes@Rotodyne.nl in onze wereld sterft elke »>IIT13VI 15 seconden een kind aan diarree MTS -ers M/V What do you do? Manpower* sun-power Werken in een tbs-kliniek: Iets voor jou? Limseeds B.V. is een zelfstandig, toonaangevend Nederlands bedrijf, gespecialiseerd in veredeling en productie van aspergezaden. Voor het oogstseizoen 2007 hebben wij binnen onze afdeling productie, vacatures voor de functie van Functie: - Het oogsten en/of wassen van asperge. Nadat de asperge geoogst is, wordt deze op het bed gelegd en apart opgehaald. Uw profiel: - Gemotiveerde werknemer. - Minstens 3-4 uur per dag beschikbaar in de ochtend uren. (Aanvang 7.00 of 8.00 uur) Beschikbaar: - In de periode vanaf half april tot 24 juni 2007. Wij bieden goede verdiensten en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met onze manager operations de heer Ing. M.A.J.M. van der Steen, telefoonnummer 077 - 397 99 00. Bent u geïnteresseerd om in een gemotiveerd team uw steentje bij te dragen? Neem dan contact op met Limseeds B.V., Kathy Clevers, telefoonnummer 077 - 397 99 00 van 13.00 tot 17.00 uur. Aanmelden per mail is ook mogelijk: kclevers@limseeds.com. Uw aanmelding wordt geregistreerd en voor selectie aangedragen. Wij zien uw reactie met belangstelling zo spoedig mogelijk tegemoet. COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Sales Intercedent(e) m/v bij Tempo-Team. Je con centreert je vooral op acquisitie en relatiebeheer Dit doe je vanuit een commerciële en klantgerichte instelling. Als Intercedent(e) onderhoud je contact met flexwerkers die je werft, selecteert en bemiddelt bij relaties. Zo zorg je ervoor dat de juiste flexwerkers bij de juiste bedrijven aan het werk kunnen. Binnen het team werk je groten deels zelfstandig aan het bewerken van de lokale markt. Je krijgt veel ruimte om je taak naar eigen inzicht in te delen. Dat betekent dat je een behoorlijke verantwoor delijkheid hebt, die je graag op je neemt. Om in aanmer king te komen voor de functie van Intercedent heb je een hbo werk- en denkniveau en bij voorkeur commerciële werkervaring. Informatie: 0478 51 I 7 22, Nadia Demaret, Schoolstraat 2, Venray Het analyseren van de informatiebe hoeften van het management en het vertalen van deze behoeften in rappor tages; Het verzamelen van gegevens op basis van geautomatiseerde systemen en documenten; Het verwerken van gegevens tot een rapportage; Het adviseren en het doen van voor stellen met betrekking tot gegevens verwerking. verkregen door opleiding en/of werkervaring; U heeft bijvoorkeur relevante werk ervaring; U heeft sterke affiniteit met automatise ring; U heeft kennis van en inzicht in geautomatiseerde gegevensverwerking, bijvoorkeur met MS SQL MS Access; U kunt zelfstandig werken en bent com municatief vaardig. zowel mondeling als schriftelijk. Salariëring: Functie-eisen U heeft Mbo werk- en denkniveau. Conform CAO-GGZ. FWG 35 'Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit keer van 4 tot en met 9 juni 2007. Dan gaan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te balen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet aeker dat al die mensen met epilepsie, zoals mijn dochter, u heel dankbaar zullen zijn. het als ik. Alvast bedankt!' Bel 030 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds Oe Macht van het Kleine Postbus 270-3990 GB HOUTEN - Giro 222111 - www.epilepsie.nl waarbinnen Kersten Europe internationaal actiefis. De combinatie van verschillende technologieën, waaronder engineering en mechanische bewerkingen, maakt het mogelijk onze klanten een totaalproduct aan te bieden. giro 300100 haarlem www.simavi.org Meer informatie over Kersten Europe kunt u vinden op onze website www.kersteneurope.com Simavi doet hier iets aan. geef voor een gezonde toekomst! collecte 18 t/m 24 maart. Océ is een topaanbieder van printsystemen en documentoplossingen voor grotere organisaties. IVwvJ Dg kracht van Océ ligt vooral in de combinatie van grensverleggende ICT- toepassingen en productieve, gebruikervriendelijke apparatuur. De baan voor Océ Technologies B.V. te Venlo zoeken wij gemotiveerde MTS-ers. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het monteren of configureren van kopieer apparaten. Jij MTS niveau flexibele instelling techniek 'in de vingers' werkt graag en goed in teamverband com puterkennis is een pre, zeker waneer je die kennis kunt toepassen in je werkomgeving. Wij een uitdagende baan in dagdienst met goede verdiensten afhankelijk van functioneren en interne ontwikkelingen kan het een baan voor langere tijd worden scholing behoort tot de mogelijkheden. Contact Manpower Océ Flexcenter, (077) 359 33 25, wouter.beckx@manpower.nl www.manpower.nl Voor een bedrijf in Lottum zijn wij op zoek naar een meewerkend voorman. Ervaring in de boomteelt, assortiment kennis en kennis en vaardigheid in oculeren/enten is een pre. Voor de veiling in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een medewerker voor de distributie van bloemenkarren. Het werk is ongeveer 12-15 uur per week. De afdeling Informatie is momenteel op zoek naar een: Kenmerken van onze werksfeer zijn de informele en prettige omgang tussen collega's. Natuurlijk biedt Kersten Europe u een passend salaris en een aantrekkelijk pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Spreekt één va n bovenstaande functies u aan en bent u toe aan een nieuwe uitdaging kunt u reageren door een brief of mail met CV te sturen naar: Kersten Europe B.V. T.a.v. mw. K. Clermonts Postbus 1602 - 5860 AA Wanssum kclermonts@kersteneurope.com Voor een bedrijf in Lottum zijn wij op zoek naar een handige enthousiaste kandidaat die technisch inzicht heeft. De werkzaamheden zijn op locatie. Voor een bedrijf in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een bankwerker lasser. De werkzaamheden bestaan uit het samenstellen van trappen, leuningen ed. Herken jij jezelf in een van deze vacatures of ben je geïnteresseerd in onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze web-site. Indien u interesse heeft in deze vacature dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae vóór vrijdag 23 maart 2007 sturen naan F.P.C. de Rooyse Wissel, t.a.v. afdeling P&O. Postbus 433. 5800 AK Venray of per e-mail; personeelszaken.drw@dii.minius.nl Indien u vragen heeft kunt u contact opnemen met Edmée Geurts, afdeling P&O. via 0478-635200. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Adres: Forensisch Psychiatrisch Centrum de Rooyse Wissel, Postbus 433, 5800 AK Venray Bezoekadres: Wanssumseweg 12a, Oostrum, Tel: 0478-635200, Fax: 0478-635261 Voor onze vestiging in Wanssum zijn wij op zoek naar een ervaren: Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41 a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: I iesbeth su n-power. nl Altijd in beweging De Rooyse Wissel is een groeiend forensisch psychiatrisch centrum dat momenteel plaats biedt aan 229 tbs-gestelden. Een jonge, dynamische organisatie waarin professionaliteit, resultaat en ontwikkeling hoog in het vaandel staan. De Rooyse Wissel behandelt tbs- gestelden met als doel het delictgevaar terug te brengen tot een maatschappelijk aanvaard baar niveau, zodat zij zich kunnen handhaven in de samenleving. Met ingang van 1 januari 2006 zijn er in Grave en Maastricht nieuwe afdelingen geopend. In januari 2007 heeft de Rooyse Wissel een nieuwe afdeling voor tbs-patiënten met een IQ lager dan 80 geopend. De afdeling Informatie ondersteunt het primaire proces, gericht op de in- en externe informatievoorziening rondom de behandeling van tbs-patiënten. De ondersteuning van het primaire proces komt vanuit een klantgerichte gedachte tot stand, waarbij gewaar borgd wordt dat verstrekte informatie en diensten voldoen aan de huidige kwaliteitsnor men van informatieverzorging. Kersten Europe behoort wereldwijd tot de vooraanstaande specialisten op het gebied van de buigtechnologie. In onze productievestigingen in Nederland, Duitsland, Polen en Dubai worden producten in ferro en non-ferro materialen volgens klantspecificatie gebogen en bewerkt. De offshore industrie, railvoertuigen industrie, architectonische staalbouw en petrochemische industrie zijn een aantal marktsegmenten U bent klantgericht, u heeft administratief inzicht en een gestructureerde en accurate maniervan werken. U beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. U heefteen goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel schriftelijk als mondeling, tevens in de Duitse en Engelse taal. U heeft een technische opleiding op MBO- niveau en minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. U bent vertrouwd met software applicaties in een Windows omgeving. Ervaring in de metaalverwerkende industrie is een pré. Leeftijdsindicatie: 25 - 35 jaar. Voor meer informatie ouer deze functie of Kersten Europe kunt u bellen met de heer B. Simonse op telefoonnummer 0478-537111. Voor onze kernactiviteit, de buigtechnologie, zijn wij opzoek naar gemotiveerde medewerkers die opgeleid willen worden tot profielwalser/richter. Functieomschrijving: Na een interne opleiding en gedegen inwerkperiode bent u werkzaam als operator van een van onze profielwalsmachines. Aanvullende servicewerkzaamheden maken deel uit van de werkzaamheden. U controleert uw werkzaamheden en bent als zodanig verantwoordelijk voorde kwaliteitvan de ge I eve rd e we rkzaa m h ed e n Uw profiel: U heeft een technische opleiding (VMBO/LBO) en enige jaren ervaring in de metaalverwerkende industrie. U bent gemotiveerd en bent bereid om aan te pakken. U gaat nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar probeert hiervoor een oplossing te zoeken eventueel samen met uw collega's. - - 9 UITZENDGROEP Functieomschrijving: In teamverband beoordeelt u klantaanvragen, bepaalt u de optimale productiemethode en stelt h iervoor de kostprijsbegroti ng op. 1 U bent verantwoordelijk voor het uitbrengen en opvolgen van offertes en u draagt zorg voor de administratieve en commerciële verwerking van orders. U bent het eerste aanspreekpunt voor onze klanten en stemt klantwensen op heldere wijze af met werkvoorbereidingen planning. In samenwerking met de buitendienst medewerkers bent u verantwoordelijk voor het beheren en uitbouwen van ons relatiebestand. Uw Profiel: U heefteen commerciële, flexibele instellingen interesse in techniek. Voor meer informatie ouer deze functies of Kersten Europe kunt u bellen met de heer F. uan der Aa op telefoonnummer 0478-537111. U heeft een afgeronde opleiding lastechniek op minimaal lasniveau 2 (MIG/MAG). U kunt technische tekeningen lezen en weet dit te vertalen naar de productie praktijk. U bent gemotiveerd en bent bereid om aan te pakken. U gaat nieuwe uitdagingen niet uit de weg maar probeert hiervoor een oplossing te zoeken eventueel samen met uw collega's. Functieomsch rijving: Aan de hand van productietekeningen voert u diverse constructiewerkzaamheden uit. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uitzaag-, boor-, las- en slijpwerkzaamheden. Uw profiel: U heeft een technische opleiding (VMBO/LBO) en enige jaren ervaring in een soortgelijke functie.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 14