Voor al uw rouwbloemwerk Tk eo A.rts E^Sonja Buffart voor een verzorgd vaarwel t t Now Vastelaovend wêr oaver is, kunde toch wêr lekker an ut werrek ij intratuin t t t t t t (Marie-Louise (hfendrix &f Ancfré Voermans MONDIAL ENSVEL LAAT BIJ UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZIJN PEEL EN MAAS Wij hebben een ruime keuze in seniorenmeubels zoals ledikanten, bankstellen, relaxfauteuils met opstap-hulp, fauteuils op de juiste hoogte voor u gemaakt, tafels, stoelen enz. enz. Grote voorraad, dus meestal direct te leveren. Uw complete woninginrichter van Hout&Janssen, Hoofdstraat 25 Liessel. Tel. 0493-341277 uitvaarten Terrazzo Natuursteenwerken Mans Hendriks v.o.f Bouw en Onderhoudsbedrijf IDUIJF Timmerwerken Inbraakbeveiliging Renovatie Verbouwingen Onderhoud Slagerij Porkland Tijdens ons optreden op carnavalsmaandag vernamen wij het trieste bericht, dat onze oud muzikant Piet Hermans was overleden. Wij wensen zijn familie, vrienden en kennis sen veel sterkte toe met dit verlies. De Plaarzèk Thei Arts Mariëlle Droesen Jac Theunissen Uitzendburo Mondial 'We zoeken collectanten! Piet Hermans Piet Hermans Piet Hermans f Piet Hermans Piet Hermans Ir. A/lartjlcestraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Wij £ijn dag en nackt kereikkaar onder telefoonnr. 0478 550150 Piet Hermans Dag lieve Opa Piet, Piet Hermans Piet Hermans Jan van der Slik Anna Haans-Stoef Peter Swinkels Chris Heijndermans Harrie Janssen kegrafenis en crematie onderneming Donderdag 22 februari 2007 - Pagina 23 kantoor Zandakker 24 5801 DV Venray telefoon 0478 588889 correspondentie Burg. van Kempenstraat 4 5854 CA Bergen Ib www.buffart.nl (voorheen Goumans uitvaartonderneming) Uw adres voor 't op vakkundige wijze leggen, leveren, maken en plaatsen van uw: Terrazzo: Aanrechtbladen - dorpels - muurafdekkingen - vensterbanken Natuurstenen: aanrechtbladen - decoratieartikelen - dorpels - grafmonumenten - vensterbanken - vloeren - sierschouwen - tafels - tegels - zuilen Blakterweg 7 5808 BL Oirlo - Venray Tel. 0478-580012 fax 0478-503139 Kabroekstraat S 596Ë NX America J.H.A. Duijf - Tel: 06-21247774 - Tel/Fax: 077-3971045 www.duijfbouw.nl - info@duijfbouw.nl VERS BOERDERIJVLEES! Boomsweg 2a Melderslo 4 Slachtplaats Vleesgroothandel Kijk op onze website: www pnrkland nl Woensdag gehaktdag 10 kilo 2,- p/kg 5 Kg Karbonade 3,50 p/kg 5 Kg Schnitzels 3,50 p/kg 5 Kg Verse worst 3,50 p/kg 5 Kg Gehakt 3,50 p/kg 5 Kg Varkenslappen 3,50 p/kg 5 Kg Speklappen 3,50 p/kg 5 Kg Poulet3,5Q p/kg Totaal pakket 122,50 Tel. 077-3983564 U proeft het verschil geven elkaar het ja-woord op vrijdag 2 maart 2007 om 1400 uur in café-zaal "De Evenaar" Merseloseweg 96, 5801 CE Venray. Receptie van 18.30-20.00 uur in café-zaal "De Evenaar". Kadotip: Blij dat het langer lijden hem bespaard is gebleven, hebben we - eerder dan verwacht - op 14 februari af scheid moeten nemen van mijn lieve man, ozze pap en opa, echtgenoot van Toos Arts-Spreeuwenberg Hij werd 73 jaar. Toos Arts kinderen en kleinkinderen Pioniersstraat 33, 5813 BW Ysselsteyn De uitvaartdienst heeft plaatsgevonden op 17 februari in de H. Odakerk te Ysselsteyn. 2 maart 1975 t 15 februari 2007 Als gevolg van een noodlottige val in haar eigen huis is overleden ons nichtje en petekind Veghel, 15 februari 2007 Fam. Droesen-van Ass, Heide DANKBETUIGING Herinner mij niet in sombere dagen, maar in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Voor de grote belangstelling, bezoekjes, kaarten en telefoon tjes tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze goede en zorgzame pap en allerliefste opa willen wij u heel hartelijk danken. Door uw steun en medeleven zijn de laatste moeilijke levensjaren van "ozze pap" veel draaglijker geworden. Tony Theunissen-Pouwels, Kinderen en Kleinkinderen De zeswekendienst zal plaatsvinden op zondag 25 februari a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Michael te Wanssum. Uitzendburo Mondial in Horst is een regionale, snelgroeiende en professionele organisatie, op het gebied van uitzenden, payrolling, detacheren en werving selectie. De opdrachtgevers van Uitzendburo Mondial bevinden zich in sterk uiteenlopende sectoren, van logistiek, bouw, techniek, administratie tot en met verkoop marketing. Staat de baan die je zoekt hier niet bij? Kijk dan op onze website, voor ons volledige vacatureaanbod. Voor meer info kun je altijd bellen met: Ingrid, Monique en Ingrid. Wij hebben nü volop banen voor technisch vakbekwaam personeel, maar ook in de commerciële sector, daarnaast zoeken wij financiële en logis tieke mensen, kortom Lbo'ers, Mbo'ers, Hbo'ers.... laat van je horen! i rntluii Machinebouwer (Horst) Wij zijn per direct op zoek naar een ervaren machinebouwer. Opleiding MTS- Werktuigbouwkunde is een pré. Mogelijk vast! Servicemonteur installatiemonteur Elektromonteur (diverse locaties) Voor diverse bedrijven worden mensen met bovenstaande functies gevraagd, er varing vereist. Aanvangsdatum is per direct met kans op een vaste aanstelling. Onderhoudsmonteur (Eindhoven) Wij zijn op zoek naar een ervaren onderhoudsmonteur voor productie- en verpakkingsapparatuur. De werkzaamheden vinden plaats in wisselende diensten tussen 06.00 en 21.00 uur. Mogelijk vast! Magazijnmedewerker (diverse locaties) Voor verschillende bedrijven zijn wij op zoek naar magazijnmedewerkers met rijbewijs. Het betreffen fulltime banen in dagdienst. Mogelijk vast werk! Lassers /Montagemedewerkers en Assemblagemonteurs (Horst) Voor projecten variërend van een half jaar tot vast werk, zijn wij per heden op zoek naar lassers, montagemedewerkers en assemblagemonteurs voor meer dere bedrijven te Horst. Het betreffen meerdere fulltime banen in dagdienst. Glazenwassers (Venray) Wij zijn per direct op zoek naar glazenwassers met minimaal 1 jaar ervaring. Tevens dien je in het bezit te zijn van een rijbewijs B. Mogelijk vast! Metselaars en allround timmermannen (diverse projecten) Voor diverse projecten zijn wij met spoed op zoek naar metselaars en all round timmermannen. Ervaring als metselaar is een vereiste. Dakdekker (Asten) Voor een bedrijf in Asten zoeken wij een ervaren dakdekker. Je werkt aan projecten in Nederland. Je dient in het bezit te zijn van een rijbewijs. Kans op een vaste aanstelling! Leerling CNC-frezer Buitenmonteur Werkplaats (diverse locaties) Voor verschillende bedrijven zoeken wij gemotiveerde jonge mensen die bin nen het bedrijf een opleiding krijgen voor bovengenoemde functies. Mogelijk vast! Vijverlaan 2, 5961 DJ Horst, Tel. 077-3982414 info@uitzendburomondial.nl, www.uitzendburomondial.nl HET GROENE WARENHUIS Langstraat 133, Tel. 0478-588585 "Helpt u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit keer van 4 tot en met 9 juni 2007. Dan pan we weer alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voorlZO.OOO mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie, zoals mijn dochter, u heel dankbaar zullen zijn. Net ais ik. Alvast bedankt!' Bel 030 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine deur F Postbus270-3990GBHOUTEN-Giro222111-www.epilepsie.nl Wij zijn diep geschokt en heel verdrietig met het over lijden van onze oud Prins, oud Vorst en grootvorst van vastelaovensvereniging De Piëhaas Piet was jarenlang actief als voorzitter van de vorstenraad van alle vastelaovensverenigingen uit de gemeente Venray. Hier bevorderde hij de samenwer king van deze verenigingen. Zijn aanstekelijke lach, zijn levensvreugde, zijn blij heid en zijn grote inzet voor de vereniging zullen al tijd in onze herinnering blijven. Wij wensen Thea, de kinderen en kleinkinderen sterk te toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Bestuur en leden vastelaovensvereniging De Piëlhaas Geschokt hebben we kennis genomen van het overlij den van In onze beginjaren, tussen 1981 en 1989, heeft hij ons onder andere de beginselen bijgebracht van het gieten van kruisbeelden, en met cursisten van de Vrije Acade mie een tiental heiligenbeelden gemaakt. Wij wensen Thea en de familie veel kracht toe om zonder hem door te gaan. Stichting Kruisen en Kapellen in de gemeente Venray Geschokt en verdrietig hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze goede vriend Zijn Bourgondische levensstijl, zijn blijheid en zijn in zet voor onze club zullen in onze herinnering blijven voortleven. Wij zullen zijn creatieve inbreng missen. Wij wensen Thea, kinderen en kleinkinderen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Je kookvrienden van de Culinaire Club Venray: Hans, Math, Gerard, Wies, Servé, Balt, Jacob, Wim, Pius, Lambert, Frans, Sjeng, Jan, Remo, Tenny, Joep, Hennie, Antoon, Hub en Piet Weej zien diep geschokt en hiël èrrig verdriétig. ozze iërevurzitter en drager van de Orde van Verdien ste is övverleeje. Weej zulle zien persoënlékheid en zienne lach misse en zonder um verder gaon, gesteund mit de gedachte an Piet ziene positieve kiek op 't léve. Weej wense Thea en de hiële fèmilie sterkte mit dit enoime verliés. Vorstenraod Rooy, de samewerkende Venrodse vastelaovesveriëni gingen. Met veel verdriet nemen wij afscheid van Als kunstenaar legde hij zijn hart en ziel in het monu ment voor naamloze kinderen onder de toren van de Grote Kerk. Piet, hartstikke bedankt hiervoor. Wij wensen Thea, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. De stichting Naamloze Kinderen Venrayseweg 104 5961AJ Horst telefoon 077 398 70 99 Geïnspireerd door Indianen in Nieuw-Mexico boetseerde Piet een levensschaal met het symbool van onze levensweg. Jammer... 7 april 1945 19 februari 2007 Thea vanTreek Bram en Anita Teun, Pien Lonneke en Jan Hanneke en Ruud Guusje, Lobke Dr. Kortmannweg 6 5804 BA Venray Vrijdag om 19.15 uur is de avondwake voor Piet in de Petrus' Bandenkerk te Venray. Vanaf 17.00 uur en aansluitend aan de avondwake kunt u in de Kruiskapel van deze kerk afscheid van hem nemen. Tijdens de H.Mis op zaterdag 24 februari om 14.00 uur in voornoemde kerk is Piet voor het laatst in ons midden, waarna we hem begelei den naar zijn laatste rustplaats op begraafplaats Boschhuizen. Hierna is iedereen van harte welkom in De Witte Hoeve voor koffie en een broodje. Piet zijn wens was om in plaats van bloemen een donatie te vragen voor Cliniclowns en Hospice Zenit. Hiervoor is gelegenheid in de kerk. We zullen de uurtjes samen met jou in het atelier missen en natuurlijk ook onze verjaardagstaartjes. Dikke knuffel Teun, Pien, Guusje, Lobke Met grote verslagenheid heeft het Convent van Sena toren van Vastelaovesvereniging De Piëlhaas kennis genomen van het overlijden van onze oud Prins, Oud Vorst en Groot Vorst Hij gaf op onnavolgbare wijze inhoud en kleur aan de "Raodse Vastelaovend". Zijn gevoel voor humor en zijn gulle lach zijn en blijven voor ons onsterfelijk. Wij wensen Thea en de kinderen alle sterkte toe om dit verlies te dragen Het Senatoren Convent. Zo hoorden we zijn aanstekelijke lach. En zo plotseling is dat voorbij. Toch nog geheel onverwacht is op 19 februari j.l. over leden onze warme collega Docent Keramiek en hoofd Afdeling Beeldende Kunst Wij zullen Piet enorm missen. Wij wensen Thea en haar familie alle kracht toe met het leven zonder Piet. Bestuur, directie en medewerkers Kunstencentrum Jerusalem Venray Mit pien motte weej te vroeg afscheid neme van ALD PRINS en ALD VORST PIET D'N DERDE Mit zien motto: "Stel nie uut tot mèrge, mar doe vandaag mit" was Piet Prins van Rooi ien 1983. Juust op 't fieëst dat heej gaer vierde hèt heej os verlaote As kleiende en boetserierende Prins ging Piet dur 't laeve. Waor weurd te kort schiete zej Piet 't mit keramische hooëgstandjes. Ziene gulle lach zun we noeëts vergaete. Weej gaon Piet misse. Weej wense Thea, de kiender en klaenkiender hieël veul sterkte dit verlies te dragen. Bestuur, leeje en ieëreleeje van de APK. Jan Ails, vurzitter Sef Raedts, schriever Met veel verdriet delen wij u mede dat heden, na een koil maar moeilijk ziekbed, zacht en kalm is overleden mijn dierbare man, en onze lieve, zorgzame vader 20 april 1928 t 19 februari 2007 Venray, Jacqueline van der Slik-Hermans Ottersum, Caroline Apeldoorn, Geert-Jan t Venray, Johan en Mariela Familie van der Slik Familie Hermans Eligiusweg 39, 5801 JM Venray De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 24 februari om 10.30 uur in de St. Petras'- Bandenkerk te Venray. Aansluitend zal de crematie in besloten familie kring plaats vinden in het crematorium aan de Grote Blerickse Bergenweg te Blerick. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Een speciaal woord van dank aan Dr. van Loon, de medewerkers van Groene Kruis "Zorg aan huis"en de vrijwilligsters van VPTZ voor hun goede zorg voor pap. Wij delen u mede dat na een goed en zorgzaam leven geleidelijk van ons is heengegaan onze inniggeliefde moeder, betrokken oma en overgrootmoeder echtgenote van Peter Haans f in de leeftijd van 92 jaar. Zij overleed na een liefdevolle verzorging in verpleeg huis D'n Horstgraaf te Venlo. Ad Haans Ine Haans-Aarts Nicole Keulers-Haans Peter Keulers Florian, Sophie, Charlotte Anouk Mol-Haans Paul Mol Pepijn, Frédérique 20 februari 2007 Corr. adres:Van Venrodelaan 8,5801 HT Venray De uitvaartdienst is op maandag 26 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de R.K. begraafplaats "Trans Ce- dron" aldaar. Daarna bent u welkom in Hotel Asteria, Maasheseweg 80A te Venray-noord. Ons moeder ligt opgebaard in de rouwkamer naast het ziekenhuis, Merseloseweg 130 te Venray. Er is gele genheid om afscheid te nemen op zondag 25 februari van 17.15 tot 17.45 uur. Zeer geschokt waren wij, toen wij vernamen dat bij een verkeersongeval om het leven was gekomen. Peter was sinds 1 mei vorig jaar onze directeur Be drijfsmanagement. Bij ons ben je dan de spin in het web. Binnen de gehele bank was hij daarom goed be kend. Voor de medewerkers van zijn afdeling, voor zijn collega-directeuren en voor de Raad van Commis sarissen was Peter een kartrekker. Hij zorgde dat er ac tie kwam en dat zaken geregeld werden. Om die reden zullen we hem missen, maar meer nog door wat hij als persoon voor zoveel mensen betekende. Wij wensen Tosca, Roland en Tanja en Tom heel veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Rabobank Venray Raad van Commissarissen Directie Medewerkers DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik mijn hartelijke dank betuigen voor uw warme blijken van belangstelling en mede leven bij het overlijden en de uitvaart van mijn lieve echtgenoot Noor Heijndermans-Maassen De zeswekendienst zal worden gehouden op 24 februari om 18.00 uur in de Paterskerk. 23-2-1996 In liefdevolle herinnering Men zegt "De tijd heeldt alle wonden" dat is een onwaar verhaal. We missen je nog steeds allemaal. Mam Martien Wilma Bart Anke Rob 23-2-2007 Gerrit Arts Brienshoekweg 6 5809 EW Leunen 24 uur bereikbaar op: Tel: 0478-515221

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23