1 ALCAST De kracht van een ballon ZORG GROEP Spio geeft ruime voorsprong uit handen 3é£ GEBR. REINTJES Nieuw! Nieuw! Nieuw! LEERLING PRODUCTIE MEDEWERKER ALUMINIUM RAMEN _J PEEL EN MAAS binnen 3 min. analyse van de gehaltes N - P - K van uw mest. (stikstof-fosfaat-kali) Direct afleesbaar en/of uitgeprint. EEN GROEIEND BEDRIJF BIEDT MOGELIJKHEDEN Dames ZijActief Platform Lage Inkomens Schutterij 't Zandakker De Springplank Leerlingenvervoer Venray Open inloop Moedercentrum Den Hoender Jaarvergadering Computeropleidingen Gerda Meesters 0478-571467 Advertorial Maandelijks bezoeken de peuters van kinderopvang "De Kleine Circustent" de cli ënten van de psycho-geria- trische afdelingen De Wierde en De Vliedberg van verpleeg huis Beukenrode van Zorg groep Noord-Limburg. Op de psycho-geratrische afdelingen wonen cliënten met een vorm van dementie. Samen met de peuters drinken ze koffie en limonade, doen ze spelletjes en worden er eenvoudige acti viteiten gedaan. De klik van een waardevol contact wordt hier gehoord en gezien. Het is donderdag 1 februari als de cliënten van de Wierde en de Vliedberg zich weer opmaken voor, zoals zij, zeggen 'de kindjes'. De kindjes op hun beurt vinden het leuk om weer naar 'de opa's en oma's' te gaan. Het maandelijks bezoekuurtje is een gezamenlijk initiatief van de kinderopvang en de activiteitenbegeleiders van verpleeghuis Beukenrode. Een vrolijke afwisseling in het gevarieerde aanbod van het team activiteitenbegeleiding. Voor peu ters een waardevolle ervaring om met zieke, minder valide mensen gewoon lekker te spelen. Voor de cliënten van de Zorggroep een gezellige gebeurtenis. Vanaf de afdeling kunnen de cliënten de peuters al zien aan komen. Samen met hun leidster komen zij te voet op bezoek. De kleine Circustent ligt tenslotte vlakbij en de kleine wandeling is een blij schouwspel op zich. Een opgewekt 'goeiemorgen' klinkt verschillende malen als de dreumessen binnenkomen. Jasjes worden opgehangen, stoeltjes bij de grote tafel getrokken en ranja wordt ingeschonken. Het kana riepietje in de huiskamer staat onmiddellijk in het middelpunt van belangstelling. Kleine vin gertjes wijzen prikkend naar het kooitje. Cliënten schuiven aan de kof fietafel of worden gehaald in hun rolstoel. Even moet een klein laagje ijs gebroken worden maar dan stellen de peuters zich toch vlot voor. Lieke, Niek, Mikias, Jochem en Floor hebben er wel zin in. Soms wordt er geknutseld, soms wordt er gespeeld of liedjes gezongen. Er is in elk geval steeds weer iets leuks te beleven bij deze 'opa's en oma's'. In de kring zitten verschillende, in meer of mindere mate, demen terende cliënten. Waar bij de één de gezichtsuitdrukking door ver gevorderde dementie al is bevro ren tot een verstilde grimas, komt bij een ander een ware spraak waterval los nu er bezoek is. De gezellige rumoerigheid van de kleintjes maakt dat er flarden van herinneringen op de gezichten voorbij schieten. Herinneringen aan eigen jeugd? Herinneringen aan eigen kinderen of kleinkin deren? Of toch alleen maar de vreugde om de gezelligheid in huis? Het genieten daarvan? Er wordt gekozen voor een spelletje ballonnen overgooien. Dwars over de grote tafel heen dansen twee ballonnen. Wie kan geeft er een flinke mep tegen. Lieke doet haar best en ook Niek zet zijn beste beentje voor. Mikias kruipt gauw onder tafel om een ballon op te vissen. Het spel heeft iedereen in zijn greep en de peu ters proberen de ballonnen naar de opa's en oma's te slaan. Zij op hun beurt zetten ook hun beste Noord-Limburg klantenservice 077 320 95 95 I website www.zgnl.nl Jong en oud ontmoet elkaar via een ballon. beentje voor. Al gauw klimmen de peuters tussen alle cliënten door om de ballonnen te grijpen. En dan kan het inderdaad soms handig zijn om boven op die rol stoel te komen zitten. Dan kun nen ze er tenslotte makkelijker bij. En ach...samen heb je vaker de ballon te pakken dan alleen! Op menig gezicht van de cliënten sprankelen de ogen als de ballon voorbij komt. Flitsjes van plezier schieten rap maar duidelijk zicht baar op hun gelaat voorbij. De mevrouw met de spraakwaterval moedigt de peuters aan. In haar enthousiasme grijpt ze steeds weer de ballon om hem daarna aan een peuter te geven. Rond elf uur is het tijd om op te stappen. De wangen van de peu ters gloeien als ze terug wande len naar de opvang. Daar mogen ze tijdens de lunch vertellen hoe gezellig ze het hebben gehad. Ook op de Wierde en de Vlied berg is het bijna etenstijd. De cliënten hebben genoten van het bezoek. Het was gezellig, von den ze. Wanneer de kindjes weer komen weten ze niet precies. Maar als ze komen, dan zijn ze er weer bij! DC De Piëlhaas PC St. Jan De Peelrunners Atletiek Venray de SCHATTEN van de Grote Kerk Verkrijgbaar voor €1750 bij: r t i St. Christoffel PEEL EN MAAS Mudhunters Successen judoka's TV Venray Het Alvertje Donderdag 15 februari 2007 - Pagina 20 Om nog beter aan uw bemestings- eisen te kunnen voldoen hebben wij sinds kort op onze tank onderstaande uitbreiding: Dit in combinatie met onze 23m3 3-asser voorzien van doseercomputer, weegsysteem, automatische bemon stering en bandendrukwisselsysteem. I LOONWERK GROND/ RIOOLWERK TRANSPORT Drabbelsweg 1, 5814 AG Veulen-Venray 0478-581986, www.gebr-reintjes.nl Te Leunen (Venray) is een dynamisch bedrijf gespecialiseerd in de productie en montage van aluminium en kunststof ramen, deuren, serres, schuifpuien, lichtstraten en vliesgevels. De producten worden afgezet op de particuliere markt en in de utiliteitsbouw. Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een: (leeftijd 18 - 25 jaar) Wij zoeken een medewerker met gevoel voor techniek. Wij bieden: Een afwisselende baan binnen een informeel bedrijf Prima salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO klein-metaal Indien u interesse in deze functie heeft kunt u contact opnemen met dhr. M. Giepmans telefoonnummer 0478-53 11 44 of een e-mail sturen naar m.giepmans@alcast.nl Alcast B.V. Horsterweg 10a 5809 ES Leunen. Dames ZijActief Oostrum gaat op woensdag 28 februari eten in het Valu- ascollege in Venlo. Vertrek om 16.15 uur bij D'n Oesterham in Oostrum. Opgeven voor maandag 19 februari bij Nel Camps via tel. (0478)583243. In het restaurant wordt een viergan gendiner geserveerd. Om 16.15 uur gezamenlijk vertrek vanaf d'n Oes terham in Oostrum. Het reisje naar de Libellebeurs is op dinsdag 8 mei gepland. Het Platform Lage Inkomens Venray is in verband met carnaval, van maan dag 19 tot en met vrijdag 23 februari gesloten. Voor het invullen van belas tingaangiften kan vanaf maandag 26 februari een afspraak gemaakt wor den gedurende de spreekuren van maandag tot en met donderdag van 9.30 tot 11.30 uur. Het platform is dan bereikbaar via tel. (0478)581332. In gildehuis café D'n Oldtimer wordt op maandag 26 februari vanaf 20.00 uur een vergadering gehou den. Zaterdag 3 maart wordt de jaar vergadering gehouden van de Oud Limburgse Schuttersfederatie in het Baexemerhof in Baexem. Aanvang 14.00 uur. Maandag 5 maart wordt de bestuursvergadering gehouden in het Schutskempke.Aanvang 20.00 uur. Op carnavalszondag wordt er niet geoe fend. Donderdag 15 februari thema avond voor de kinderen van de groe pen 4 en 5. Van 18.30 tot 20.00 uur wordt het clublokaal onder leiding van Marjolein en Liz omgetoverd in Disneyland. Aansluitend programma vergadering voor de leiding van de donderdaggroep. Zondag 18 febru ari deelname aan de kinderoptocht in Venray. Verzamelen om 13.00 uur (lei ding) en 13.15 uur (kinderen) in het clubgebouw. Ouders, handel volgens de circulaire die de kinderen mee hebben gekregen. Ophalen kinderen, na afloop van de optocht, in de tent op het Henseniusplein. Maandag 19 februari geen club voor de kinderen van groep 3. Dinsdag 20 februari geen club voor de jeugd van de groepen 6, 7,8 en de schoolverlaters. Donderdag 22 februari spellen- avond voor de kinderen van de groe pen 4 en 5. De Adviesraad Leerlingenvervoer Venray bestaat uit ouders en verzor gers van kinderen die gebruik maken van het leerlingenvervoer en is aan gesloten bij het GPV (Gehandicap ten Platform Venray). De Adviesraad heeft als doelstelling om de belan gen te behartigen van de gebruikers (leerlingen en hun ouders) en geeft advies aan de Gemeente Venray over beleid en uitvoering. De Adviesraad nodigt alle ouders (waarvan kinderen gebruik maken van het leerlingenver voer) uit voor een bijeenkomst op woensdag 28 februari vanaf 20.00 uur in De Kemphaan in Venray. Aan melden kan bij José Hellegers via tel. (0478)571237, email hellegersj02@ home.nl. of bij Paulien Peeters via tel. (0478)571982. In het Moedercentrum aan de Pater- slaan in Venray zijn vrouwen welkom om met en van elkaar te leren, elkaar te ondersteunen en samen op velerlei gebied actief en creatief bezig te zijn. Kinderen horen erbij en kunnen dus gewoon meekomen. Naast de speciale cursussen en activiteiten is er weke lijks een vrijblijvende open inloop op dinsdag van 13.30 tot 15.30 uur en donderdag van 9.00 tot 11.30 uur. De deur staat open, loop gerust binnen. Op donderdag 8 maart is het Interna tionale Vrouwendag. De voorbereidin gen voor de viering zijn in volle gang. Vrouwen zijn van harte welkom in de foyer van de Venrayse schouwburg van 19.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie kan men contact opne men met het Moedercentrum via tel. (0478)510035. Het programmaoverzicht van wijkcentrum Den Hoender aan de Ursulastraat in Venray ziet er voor de komende week als volgt uit: Donder dag 15 februari 14.00 uur koersbal WO Noord-West, 20.00 uur zesde kaartavond uit de serie van zes. Vrij dag 16 februari van 19.00 tot 22.00 uur jeugddisco. Het wijkgebouw is in verband met de carnaval gesloten van 19 tot en met 25 februari. Wijkvereniging Landweert houdt de jaarvergadering op donderdag 1 maart vanaf 20.30 uur in wijkcentrum 't Stekske. Iedereen die geïnteresseerd is welkom deze vergadering bij te wonen. Basis PC-Gebruik en Vervolg PC-Gebruik ECDL (Europees Computer Rijbewijs) Windows, Word of Excel, Internet en E-mail Trainingen Windows, Word, Excel, Internet Kijk op: www.Gerda-Meesters.nl Bel voor Informatie/opgave of het Informatieboekje. Peuters op bezoek in het verpleeghuis Sportnieuws -info Spio-Zeester Meerval 5-7. Doel punten Spio: Geert Mommen (2), Perry Brands (2), Sander de Vries (1). Het eeste heren team van waterpo loclub Zeester Meerval uit Uden heeft een einde gemaakt aan de reeks van overwinningen waar Spio na de win terstop aan was begonnen. Slechts één periode speelde de Venraynaren goed, maar door slordig en overmoe dig spel werd een 4-1 voorsprong zomaar uit handen gegeven. Het lager geklasseerde Zeerster Meerval benutte maar al te graag de fouten van Spio en keerde met een 5-7 winst huiswaarts. Met vier winstpartijen op rij in het achterhoofd startte Spio Geert Mommen van Spio probeert met een afstandschot tot succes te komen. zaterdagavond in zwembad de Sprank vol zelfvertrouwen aan de wedstrijd tegen promovendus Zeester Meer val. De thuisploeg onderhield een hoog tempo, iets waar de Udenaren duidelijk moeite mee hadden. Sander de Vries opende al snel voor Spio de score, ook Geert Mommen had geen moeite om de twee kansen die hij kreeg te bunutten. Zeester Meerval deed nog wel iets terug, maar Perry Brands bracht Spio op een ruime 4-1 voorsprong door een man meer situ atie goed uit te spelen. In de tweede en derde periode was Spio maar een schim van de ploeg die vorige week nog de kraker tegen HZPC uit Horst met overtuiging wist te winnen. Slordig en overmoedig spel zegevierde zaterdag inplaatst van het karakterspel waar Spio het normaal van moet hebben. Aan het eind van de tweede periode wist de uitploeg de stand weer gelijk te trekken (4-4), om vervolgens in de derde periode op voorsprong te komen (4-5). Toch toonde het eerste heren waterpoloteam van Spio in de laat ste periode karakter, alles werd uit de kast gehaald om een nederlaag te voorkomen. De Udenaren hielden echter goed stand. De kansen van Spio miste de scherpte en werden door de Udense verdediging of anders door de Udense keeper geblokt. Zeester Meer val speelde overtuigender, en wist de twee kansen die ze kregen met een beetje geluk in benutten, eindstand 5-7. Door deze pijnlijke nederlaag tegen zakt Spio naar de 7e plaats in de 4e klasse bond. Een nederlaag die Spio duidelijk aan zichzelf te danken heeft. Hopelijk weten de Venrayse heren na de carnaval weer te overtuigen. Op 24 februari hervat Spio weer de competi tie tegen de Treffers. Voor de wedstrijd tegen de nummer 3 uit Rosmalen is Spio de underdog, er kan dus vrijuit gespeeld worden om het verlies van eerder het seizoen goed te maken. In café De Piëlhaas wordt op zater dag 24 februari vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden waar iedereen aan kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag darten: winnaarsronde; Ron de Lauw, Stef Wainman, Peter van de Berg, Roland van de Voort, Critt van Hoof, Lou Janssen, Marco Jacobs, Bian- ca van de Voort. Verliezersronde; Roy Troisfontaine, John Collett, Carl de Bruijn, Dave Achten, Andy Philipsen, Coby Janssen, Marcella van Gelder, Raol Cox. De hoogste finish was voor Roland van de Voort met 118 punten. Er werd 180 gegooid door Ron de Lauw. De Limburgse Kampioenschappen dressuur voor paarden zijn verreden bij de Ijzeren Man in Weert. De beste combinaties uit Limburg kwamen hier in alle klassen aan de start en dit resul teerde voor Karin Winnen en Winter in het volgende resultaat; in de klasse B-dressuur reed ze een prachtige proef en met maar liefst 193 en 201 punten behaalde ze een schitterende vijfde plaats. Verder is er een springwed- strijd voor pony's gehouden in Velden. Isa Vermeule kwam hier samen met haar Robin aan de start in de klasse CB-springen. Vermeulen reed foutloos rond en mocht de barrage springen. Ze behaalde een tweede plaats met vijftig stijlpunten Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur. Startplaats 15 februari bij Jac Geurts, Herstraat 21 in Horst; 22 februari Leon Mooren, Dr Lem- menstraat 4 in Meterik. Zaterdagmor gen damestraining 9.00 uur Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag bostraining 15.30 uur parkeerplaats Schadijker Bossen. Extra baantraining op donderdag om 19.00 uur Kastiëlse Baan. Begin nende en ervaren lopers zijn welkom op de donderdagavond! Op zondag 25 februari gaan de donderdagavond duurlopers de Venloop verkennen. Iedereen kan meelopen want we gaan in een rustig duurlooptempo. Dege nen die mee willen lopen, verzamelen om 8.30 uur bij sporthal De Berkel in Horst of om 9.00 uur bij De Maas poort in Venlo. Meer informatie bij Leon Mooren. Zondag 28 januari heb ben negen Peelrunners deelgenomen aan de Vlakwatercross in Venray. Korte cross (4 km): Joop Wijnho ven 16:09, Imgard Gijsen 19:38 (3e plaats). Ge Stappers 19:52. Lange cross (8,1 km). Wim Ebisch 31:21. Twan Keijsers 33:32. Jan Hendrik Koenen 34:14. John Weijs 35:11. Wiel Brouwers 36:33. Peter Coenen 38:00. Twan Keijsers heeft deelgenomen aan de Run-ATB cross van Lopers Groep Deurne. Hij behaalde een totaaltijd van 1:30:27; waarvan op het 5 km looponderdeel een tijd van 20:42 en op de 26 km ATB 1:09:45. Agenda: zaterdag 24 februari, halve marathon Waldniel (D). Zondag 4 maart, Scopias voorjaars loop Venlo en AV Weert IJzeren Man volkstoon. De laatste wedstrijd van de Limbra- crosscompetitie is in Haelen gehou den. Robin Teunissen won in de cate gorie jongens B deAvé Heytsecross en verzekerde zich daarmee van de eer ste plaats in het eindklassement van de LimBracrosscompetitie 2006-2007. Bij de recreanten won John de Rooij het eindklassement bij de categorie recreanten lange cross. Een derde plaats in Haelen was voor An Lenders ruim voldoende om in het eindklas sement bij de meisjes B als eerste te eindigen. Een goede prestatie leverde ook Femke Riensema met haar vijfde plaats in de eindklassering en ook de zesde plaats bij de jongens B van Niek Aarts en Lisanne Elshof bij de meisjes D is heel verdienstelijk. De prijsuitrei king van de LimBracrosscompetitie 2006-2007 vindt 10 maart plaats in Helden. Start beginnersgroep op dinsdag 20 maart vanaf 19,00 uur. Aanmelden via info@atletiekvenray.nl. Informatie over deze beginnersgroep staat op www. atletiekvenray. nl. De trainingen: Pupillen woensdag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Zaterdag bostraining 11.00-12.15 uur. C/D junioren maandag zaal training De Weert 18.00-19.00 uur. Donder dag 19.00-20.30 uur. A/B en senioren dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten donderdag zaal de Focus 18.30-19 30 uur. Lopersgroep/alle niveaus dins dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën).Tele foon tijdens trainingen (0478)585522. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer vanAV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 17 februari Gent België NK Indoor 24 en 25 februari Wageningen NK de SCHATTEN van de Grote Kerk munckhof bv Grotestraat 68 Venray 0478-582727 Gymnastiekvereniging St. Christof fel heeft de halve finale LK in Neder- weert geturnd. St. Christoffel heeft hier met zestien turnsters aan deelge nomen. In de categorie Jeugd niveau 10 behaalde Jaimy Claessens een eerste plaats. Zie is tevens door naar de finale LK. Jeugd niveau 8, Bo van Loosbroek behaalde een vijftiende plaats. Junior niveau 7, Josien Raedts behaalde de vierde plaats, waarmee ze tevens door is naar de finale LK. Lynn van Kessel haalde een vijftiende plaats. Junior niveau 9, Celine hen- driks achtste plaats, ze is door naar de finale LK. Sara Naus zestiende plaats en Tamara van Broekhoven behaalde een 28e plaats. Pupil 2 niveau 10 Lisa Esveldt vierde plaats en Stacy van Lin een vijfde plaats. Zij zijn allebei door naar de finale LK. Pupil 1 niveau 10, Amy van Broekhoven zesde plaats en door naar de finale LK. Senior 6, Kim verstappen stond als eerste reserve, maar ze mocht toch nog meedoen aan deze wedstrijd, ze behaalde een veertiende plaats, Mechteld Groote- maat zeventiende plaats en Angeline Gubbels behaalde een tweede plaats en is door naar de finale LK. Senior niveau 8, Miron van Rijswijck behaal de een eerste plaats en is door naar de finale LK. Iris kallen veroverde de elfde plaats (ze staat als eerste reserve voor de finale) en Lisanne vanVegchel bezette de vijftiende plaats. niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Een aantal mudhunters is met 'gas ten' uit Nijmegen op pad geweest in de bossen rond Arcen. De paden waren al weer een heel eind opge schoond en daarom was het deze keer minder boompje springen. Doordat er veel zandgrond is was de regen niet zo'n grote spelbreker maar iedereen was wel goed nat. Voor aanstaande zondag is er weer een training in en rond Venray. Ieder een die zich een keer aan wil sluiten bij de mudhunters is welkom. De trai ning wordt aangepast aan de minst snelle deelnemer. Het minimum om lekker mee te kunnen rijden is 25 tot 30 kilometer met een snelheid van ongeveer zestien kilometer per uur. Dit is in de winter ook belangrijk omdat de meeste tochten met die afstanden beginnen. Voor wie al wat meer getraind is is er altijd wel een mudhunter om zich bij aan te sluiten. Tijdens tochten maken de mudhun ters kleine subgroepen met verschil lende tempo's. Voor de planning zie WWWmudhunters.nl. Kom dan een aantal keren gratis meedoen, het ver plicht tot niets. Voor kinderen van negen tot dertien jaar is er op zondag 4 maart weer een mountainbike trai ning. Aanmelden kan via de trainer, adres op mudhunters.nl. Planning: Zondag 18 februari ver trek 9.00 uur voor een training rond Venray. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Tijdens het open judotoernooi van judoclub Brunssum werden goede resultaten geboekt door de leden van de wedstrijdploeg van Judo Ver eniging Venray. De goede individuele prestaties zorgden er tevens voor dat de grote wisselprijs voor best preste rende club maar net aan de neus van de Venrayse judoka's voorbij ging. Na Judo Team Maastricht werd een tweede prijs behaald in het totaal klassement van succesvolste teams. Er waren eerste prijzen voor Rolaan Mohammed, Celeste Pijnenborg, Jelle vanAcquoy en Bas Philipsen. Tweede werden Jari van Meijel, Teuntje Altu- nyuva en Myrthe Detiger en derde Daan Huntjens en Nic Goumans. Als voorbereiding op de Venloop hebben Jos Martens en Bart Schilders deelgenomen aan de tweede wed strijd van de Nettetaler Winterlaufse- rie. Ondanks het druilerige weer ston den er maar liefst vijfhonderd lopers aan de start van de 12,5 kilometer. Schilders finishte in 53:45 minuten en Martens in 1:07:59. Dave Ewalts werd derde bij de korte cross in Haelen. Trainingen: Dinsdag jeugd en senioren zwemmen 19-15-20.15 uur zwembad De Sprank, 20.30 uur krachttraining bij Atletiekbaan Venray. Donderdag jeugd lopen 18.30-19.30 uur Atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur Atletiekbaan Venray. Zaterdag senioren lopen: 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19 in Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00-10.00 uur zwembad De Sprank. Senioren fietsen (ATB): vertrek 10.15 uur vanaf de Sprank. Programma: 18-02: ATB-toertocht Nuenen (30/40/50km.) 25-02: Upstairsloop 2007 25-02: ATB-toertocht Gemert (30/40/50km.) 25-02: Run-ATB-Run Waalwijk. Nieuws doorgeven via email twenray@hotmail.com. of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray via email info@twenray.nl. of tel. (0478)511545. Zie ook www.twenray.nl. Tijdens het carnaval voert jeugdlid Sill Cremers de carnavalsjeugd van De Karklingels in Oostrum aan als jeugdprins Sill d'n urste. Dagvergun ningen zijn verkrijgbaar zijn bij het BP tankstation aan de Rijksweg in Well. De algemene ledenvergadering wordt gehouden op maandag 12 maart. Nieu we leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lid maatschap en vergunningen met Pie- ter Kunen via tel. (077)3662920.Voor overige zaken kan men contact opne men met secretaris/penningmeester Ton Deenen via tel. (0478)532927, info@hsvhetalvertje.nl. Voor vergun ningen kan men terecht bij Faunaland van Grootel in Venray en bij van de Ligt Allicht in Wanssum. Dagvergun ningen zijn ook verkrijgbaar bij het BP tankstation aan de Rijksweg in Well. Zie voor de contributiebedragen wwwhsvheralverrie.nf

Peel en Maas | 2007 | | pagina 20