Alemannia Aachen naar Venray Volleybaldames nemen revanche Rooyse VK een maatje te groot voor Achilles Monsterscore Merselo Oranje Wit veel te sterk voor NDZW Titel A-junioren De Peelkorf De Peelkorf 4 kampioen Belangrijke zege voor De Peelkorf DES overklast koploper SVOC'01 2 kampioen Printwerk offerte? Drukwerk offerte? PEEL EN MAAS Donderdag 15 februari 2007 - Pagina 18 www.vandenmunckhof.nl SSS'18 SV United SV Venray SVOC'01 SVOC'01 korfbal SV Oostrum korfbal SKC'06 Oranje Wit SV Merselo korfbal SVOC'01 onverwacht kampioen in de eerste klasse De Peelkorf SV Merselo korfbal www.vandenmunckhof.nl DES Alemannia Aachen speelt op carna valsdinsdag 20 februari om 14.00 uur een oefenwedstrijd in Venray. De Duit se Bundesligaclub treedt op sportpark De Wieën aan tegen Odra Opole uit Polen. De Poolse club promoveerde afge lopen jaar naar de tweede divisie en is momenteel op trainingskamp in Venray. Odra Opole heeft een Lim burgs tintje. Het elftal wordt gespon sord door het Venrayse uitzendbureau OTTO Work Force en Maastrichtenaar Guido Vreuls is bestuursvoorzitter. De resultaten in de tweede divi sie - vergelijkbaar met de Jupiler League - vallen tot nu toe zeker niet tegen. Maar de club wil na de winter stop beter voor de dag komen en is op zoek naar versterkingen. Na een kracht- en duurtraining in de Poolse en Tsjechische bergen, komt de ploeg naar Limburg om technisch en tactisch sterker te wor den. Het elftal uit Opole speelt op zater dag 17 februari in Maastricht tegen MW Na de wedstrijd tegen Aleman nia Aachen in Venray wordt het trai ningskamp op 22 februari afgesloten in Parijs met het duel tegen ES Evry. SV Aspargos-Rooyse VK 1-3. Set standen 17-25, 20-25, 25-19 en 21-25. De volleybaldames van Rooyse VK hebben afgelopen zaterdag met 1-3 van SV Aspargos gewonnen. De vorige wedstrijd verloren de Venray- sen nog met 3-1. Ondanks de winst lieten de dames geen sterk staaltje vol leybal zien. De Rooyse dames startten wel sterk. Vooral Susan van der Putten blokte in de eerste paar rally's bijna elke bal af. De dames uit Grubben- vorst hadden hier geen antwoord op en Rooyse liep dan ook makkelijk tot een 2-11 voorsprong uit. Deze lever den ze echter in het verloop van deze set weer beetje bij beetje in. De voor sprong bleek echter groot genoeg te zijn voor setwinst: 17-25. In de tweede set bleek meteen de zwakte van de Rooyse dames: de pas sing. In tegenstelling tot de tegenstan der die bijna elke bal in het achterveld had, hadden de dames in het blauw daar de grootste moeite mee. Ook de libero kon hier geen verandering in brengen. Daardoor kon de tegenstan der steeds meer haar eigen spel gaan spelen en zo maakte ze het de Rooyse steeds moeilijker. Uiteindelijk konden de dames de set moeizaam met 20-25 binnenhalen. Meteen in de derde set keken de dames tegen een 5-0 achterstand aan. Dit was een vertrouwd beeld, maar dit konden ze weer bijhalen, onder ande re met goede aanvallen van Anne Ver voort op de buiten. Wat het voor de achterveldspelers nog lastiger maakte was dat het blok vaak niet sloot en de tegenstander daardoor bijna vrij kon inslaan. Toen de dames voor de twee de keer ver achter kwamen te staan was er geen redden meer aan. De set ging naar Aspargos met 25-19. De dames waren vastbesloten er geen vijfsetter van te maken, maar dat kwam in het spel niet helemaal tot uitdrukking. De pass verliep nog steeds moeizaam, maar spelverdeel- ster Sofie Manders liet zien weer helemaal in vorm te zijn. Elke slechte pass haalde ze in het achterveld op en bracht de set up toch nog netjes aan het net. Daardoor konden de dames, hoewel met veel moeite, ook deze set met winst afsluiten, 21-25. Daarmee hebben ze een nette revanche genomen op Aspargos. Voor Femke Arts was dit voorlopig de laat ste wedstrijd, zij zal het team voor een half jaar verlaten voor een stage in Maleisië. Zaterdag 3 maart zullen de dames het dan ook zonder hun vaste aanvoerder moeten stellen in de wed strijd tegen de nummer 3: Livoc uit Liessel.Alle aanmoediging is dan ook van harte welkom om 16.15 uur in sporthal deWetteling. Achilles-Rooyse VK 0-4. Setstan den 23-25,19-25,15-25 en 17-25. Onder de ogenschijnlijk genoeg lijke leiding van een vrouwelijke scheidsrechter die ver weg familie van Rooyse-trainer Geert Fleuren moet zijn, heeft het eerste heren team van Rooyse VK een turbulente maar overduidelijke 0-4 overwinning behaald op Achilles. Voor de wedstrijd spande het erom of erüberhaupt zes mensen fit genoeg waren om de wed strijd te spelen. Reden waarom coach Jan Koopmans zijn zoon Thijs bereid gevonden had om eventueel in te val len indien nodig. Gelukkig waren de middenaanvallers Roel van Hooft en Rik Wienen wonder boven wonder op tijd genezen en was Heren 2 trainer (zelf Heren 1-speler) Björn Emonts op tijd terug van een andere wedstrijd met aanstormend talent KoenVerweij. Alhoewel het spel van Venrayse kant in de eerste set -mogelijk om boven genoemde redenen- maar langzaam op gang kwam ging de score lange tijd gelijk op en waren de verbale interacties tussen beide partijen nog het meest opvallend. Door enkele ingenieuze invallen van de gelegen heids spelverdeler Hans Hendriks trok Rooyse aan het langste eind en wonnen de eerste set met 23-25. Men taal en sportief waren de gladiatoren uit Beugen schijnbaar toen al geknakt waardoor het verdere wedstrijdver loop duidelijk door de Venrayse man nen werd gedomineerd. Helaas voor de tegenstander waren de Rooyse spe lers ook verbaal een maatje te groot dat enige gele kaarten voor beide par tijen en een enigszins gedemotiveerd Achilles opleverde. Om een wedstrijd met de grootst mogelijke uitslag (4-0) te winnen mag een team echter geen moment verslappen en dat deden de Rooyse mannen dan ook niet. Door Programma zondag 25 februari SVEB-SSST8 14.30 Nooit Gedacht 2-SSST8 2 12.00 Nooit Gedacht 3-SSST8 4 12.00 Dames SSS'18 1-Union 1 12.00 Uitslag SV United C3co-Oostrum C3g 5-1 Programma zaterdag 24 februari OostrumAl-SV unitedAl 14.30 SV United Dlco-Merselo Dl 10.00 Venray F2-SV United F2 11.00 VenrayAl-SomerenAl 1-1 Volharding B1 -Venray BI 3-1 Vitesse'08 BI-Venray B2 4-3 Venray C1 -Gemert C1 0-2 Uitslagen Melderslo 3-SVOC'Ol 3 4-2 Geijsteren-SVOC 4 5-1 MVCT9A2-SVOC01 Al 3-5 SVOC'01 Cl-Stormvogels'28 Cl 6-0 SVOC'01 C2-Montagnards C3 14-1 het regelmatig inbrengen van de jonge KoenVerweij was er meer even wicht in het team en lengte aan het net waardoor de tegenstander geen voet (en bijna geen bal) meer aan de grond kreeg. Ook de in de vierde set ingebrachte Jelle Raedts kon aan het hoge niveau als spelverdeler een goed gevolg geven. Redenen genoeg om het verdere competitieverloop na de carnavalsweken met vertrouwen tege moet te zien. Uitslagen Astrandia Bl-SVOC B2 18-0 SVOC l-Peelkorf2 14-6 DES Cl-SVOC Cl 2-5 SVOC 2-Peelkorf 3 15-0 Odos Dl-SVOC Dl 4-9 SVOC 3-Peelkorf 4 2-4 Eendracht Dl-SVOC D2 8-1 Merels 2-SVOC 4 11-4 SVOC El-Swift El 0-9 Welpen 3-Wëlpen 1 1-2 Peelkorf 4-Welpen 1 0-3 Welpen 3-Wëlpen 1 1-2 Welpen 3-Oranje Wit 2 5-1 Programma donderdag 15 febr. SVOC-Swift 21.00 Programma woensdag 21 februari HBSV-SVOC 21.00 Uitslagen PupillenEl De Peelkorf-Oostrum 8-0 PupillenE2 Oranjewit-Oostrum 1-0 PupillenD Merselo-Oostrum 12-0 Aspiranten Oostrum-ODIO 8-0 Seniorenl Oostrum-De Eendracht 9-7 Uitslagen Welpen Oranje Wit-SKC '06 3-0 SKC '06-Merselo 0-2 D-jeugd SVSH-SKC '06 6-0 C-jeugd VIOS-SKC '06 4-2 Uitslagen NDZW 2-Oranje Wit (L) 1 5-12 De Treffers 2-Oranje Wit (L) 2 9-8 Oranje Wit (L) 3-DOS (A) 2 5-8 Oranje Wit (L)Al-ZSV Al 10-4 ODIO B2-Oranje Wit (L) BI 4-5 Oranje Wit (L) B2-Miko '76 BI 4-6 Oranje Wit (L) C1 -De Peelkorf Cl 0-4 Oranje Wit (L) C2-De Peelkorf C2 3-8 Oranje Wit (L) Dl-KSV Dl 3-2 Oranje Wit (L) El-De Merels El 0-1 Oranje Wit (L) E2-Oostrum E2 1-0 Welpen 2-Peelkorf 4 7-0 SVOC 3-Wëlpen 2 1-6 Welpen 3-Swolgen 1 3-0 Peelkorf 3-Welpen 3 1-0 Programma woensdag 21 februari Olympia (O) 3-Oranje Wit (L) 3 20.00 Uitslagen Peelkorf 3-Merselo 2 welpen 4-0 Swolgen 1-Merselo 2welpen 0-2 Merselo Dl-Oostrum Dl D-pup. 12-0 Oranje Wit Cl-De Peelkorf Cl 0-4 ODIO B2-OranjeWit BI asp.Bl 4-5 Oranje Wit B2-Miko '76B2 4-6 Oranje Wit Al-ZSV Al jun.Al 10-4 Merselo 1-Erica 1 sen. 14-2 De Peelkorf-Merselo 2 midw. 3-4 Programma woensdag 21 februari Merselo 2-Wittenhorst 1 midw. 21.00 Merselo-Eriea 14-2 (8-2). Doel punten Merselo: Marijke Loonen, Angela van Tilburg, Anja van Dijek (allen 3x), Adrie-Jella Beun der (2x), Yvonne Koppes, Diana van der Duijn en Sonja Poels. Afgelopen zondag hebben de korfbalsters van Merselo een prima wedstrijd tegen Erica afgesloten met een 14-2 zege op Erica. Het team was deze week niet compleet door blessures en de afwezigheid van nog enkele andere speelsters. Merselo had daarom maar zes eigen speelsters tot haar beschikking. Gelukkig waren er enkele enthousiaste speelsters van het midweekteam die het eerste team wilden komen versterken. Ondanks deze onwennige samenstelling van het team, speelde het zeer zeker als een collectief en veegde het suc cesvol de vloer aan met Erica. Erica speelde deze zondag ook niet een van zijn beste wedstrijden. In de vorige ontmoeting tussen beide teams, had Merselo het moeilijker en won maar nipt met 7-8. Afgelopen zondag open de Marijke Loonen de score in de 2e minuut, maar daarna duurde het toch nog wel bijna tien minuten voordat er weer gescoord werd. In de 11e minuut scoorde Erica een tegendoel punt en maakte de stand 1-1. Daarop antwoordde Merselo door een actie van Anja van Dijek, die belemmerd werd in haar doelbeweging door haar tegenstander, strafworp. Die werd goed benut door Angela van Tilburg. Toen kwam Merselo goed op dreef, speelde sterk, vocht voor iedere bal en breidde de score goed uit tot 7-1 in de 21e minuut. Het laatste gedeelte van de eerste helft dutte de thuis ploeg weer in en liet Erica nog een keer scoren, de laatste score van Erica in deze wedstrijd. Merselo miste een strafworp, maar Erica wist een minuut later een strafworp ook niet te benut ten. Marijke Loonen bracht de rust stand op 8-2 door een benutte door loopbal Na rust leek het spel van Merselo in niets op het spel van de eerste helft. Ballen werden niet goed gegooid, de aanval kon de bal niet lang in het vak houden en nog het belangrijkste, Mer selo wist niet tot scoren te komen. Tot in de 13e minuut de ommekeer kwam door een doorloopbal van Anja van Dijek. Toen kwam er weer pit en regelmaat in het spel van de thuis ploeg en walste de ploeg over Erica heen. Erica had in deze wedstrijd geen mogelijkheid meer om terug te komen en verslapte. Merselo had hier door de mogelijkheid om de score uit te breiden tot een monsterscore. Door doelpunten van Anja van Dijek, Sonja Poels en Marijke Loonen kwam de stand op 13-2, twee minuten voor het einde van de wedstrijd.Angela van Tilburg sloot de wedstrijd af met een prachtig afstandsschot in de allerlaats te minuut: 14-2. Een erg attractieve wedstrijd met erg goed spel aan Merselose zijde. Met nog twee wedstrijden te gaan is de titel buiten bereik, maar hopelijk kunnen de dames wel met een goed gevoel de buitencompetitie in. Hier zijn de kansen op de titel nog zeker aanwezig. NDZW-Oranje Wit 12-5 (7-1). Doelpunten Oranje Wit: Caroline Miehels (3x), Petra van der Hag- hen, Linda Houben en Loes Kate- man (allen 2x), Annelie Reintjes, Rian Derikx en Linda van Deur zen. Afgelopen zondag heeft Oranje Wit in Den Bosch een makkelijke zege behaald tegen NDZW: 12-5. Het team staat laatste in de competitie, maar alhoewel op papier NDZW dus geen probleem mocht zijn, was de vorige wedstrijd zeker geen makkie. Oranje Wit startte goed en Linda van Deurzen kon dan ook van achter de korf tot scoren komen. Ook NDZW had aanvallen vanuit de zijkant van de korf, maar wist deze echter niet te benutten. Caroline Miehels had de beste kansen deze wedstrijd en via een gemiste doorloopbal kon zij een klein kansje onder de korf wel erin leggen. De aanvallen werden wat te krap opgezet, maar later werd er meer ruimte genomen en kregen de oranje dames legio kansen. Ook NDZW had een aantal doorloopballen, maar miste teveel kansen. Oranje Wit werkte hard en na de bal onderschept te hebben kon Linda Houben vervolgens zelf tot scoren komen: 3-0. Oranje Wit was nu duidelijk de beste van beide teams en na overname van een doorloopbal van Linda Houben kon Loes Kateman vanuit de korf scoren. Hierna scoorde ook NDZW hun eerste punt door weg te trekken vanuit de korf. Maar Oranje Wit scoorde vrolijk verder via een strafworp na een overtreding op Caro line Miehels en Petra van der Haghen legde die er koelbloedig in. Via twee doorloopballen kwam Oranje Wit op een riante 7-1 voorsprong waarna het rustsignaal klonk. Na rust gaven de dames de voor sprong niet meer weg en via een klein kansje bracht Caroline Miehels haar team op 8-1. Ook Rian Derikx wist te scoren vanuit een mooi afstandschot. Daarna werd het aantal doelpunten per minuut iets minder aan oranje zijde en kon NDZW weer een beetje opkrabbelen. Via een doorloopbal en een afstandschot wisten zij zelfs twee doelpunten te scoren maar daarna haalde Oranje Wit de touwtjes weer wat aan. Caroline Miehels gooide alsof het niets was met een handje de bal in de korf en schrok daar vervolgens zelf het hardst van: 10-3. Petra scoorde vlak voor haar wissel nog een afstand schot waarna Marloes Gielens het mocht gaan proberen. Tot slot wist Annelie Reintjes nog een mooie door loopbal af te ronden en strandde de stand op 12-5. rl Ifcr Ruim voor het einde van de zaal competitie hebben de A-junioren van De Peelkorf het kampioenschap in de wacht gesleept. In een prachtige wed strijd tegen de Al van de Eendracht werd gewonnen met 11-4 en zo de titel veroverd. Het vierde team van De Peelkorf is kampioen geworden in de zaalcom petitie door een fraaie 2-4 zege op SVOC'01 3. Het werd een spannende kampioenswedstrijd want bij de rust leidde de thuisploeg nog met 1-0. Na de pauze stelden deYsselsteynse korf balsters orde op zaken en met de zege werd de kampioensschaal in de wacht gesleept. Sportnieuws -info 'Meiden, de titel is op zak' SVOC'Ol-De Peelkorf 2 14-6 (8-2). Doelpunten SVOC'01: Loes Hellegers (4x), Debbie Wismans, Linda Claessens, Kim Direks en Yvonne Classens (allen 2x), Anke Wennekers en Joan Willemssen. De korfbalsters van SVOC'01 hebben afgelopen zondag de titel gepakt in de eerste klasse. Door een 14-6 zege op De Peelkorf 2 mocht het kampioenschap, eer der dan gepland, worden gevierd. De vreugde was er niet minder om. Een kwartier voor het beginsignaal circuleren de geruchten al door sport hal 't Brugeind in Meerlo. Concurrent Spoordonkse Girls heeft verloren tegen Vonckel Girls in Meterik en een zege is voor de korfbalsters van SVOC'01 voldoende voor het beha len van de titel in de eerste klasse. Vlak voor het begin bevestigt coach Joop Ouderland de aanhoudende geruchtenstroom. 'Spoordonkse heeft verloren', klinkt het gespannen uit de mond van de bevlogen korfbalcoach. Zijn meiden weten echter van niks. Dat is maar beter ook. Niets wetend van de extra druk op het duel tegen De Peelkorf 2 trekt de thuisploeg dan De korfbalsters van SVOC'01 pakten afgelopen zondag de titel in de eerste klasse. Het kampioenschap werd uitbundig gevierd. ook fel van leer. De gasten, die de laat ste strohalm om degradatie te ontlo pen niet kunnen pakken, worden op alle fronten overdonderd. Binnen een mum van tijd is het 5-0 voor SVOC'01. en de thuisploeg gaat met een riante 8-2 voorsprong aan de thee. Vooral de jonge Loes Hellegers weet zich te onderscheiden door deze middag heel makkelijk de korf te vinden. Maar liefst vier keer treft ze doel en is daar mee topscorer aan de zijde van de kampioenen. In de catacomben van 't Brugeind is het in de pauze een drukte van jewelste. Mobieltjes gaan af en aan. Vrienden, familie en bekenden wor den gebeld. 'Ze kunnen kampioen worden, Spoordonkse heeft verloren', klinkt het voortdurend via de 06-jes. De tribunes lopen langzaam maar zeker vol. Enkele komen rechtstreeks van een prinsenreceptie. In vol ornaat. Zo krijgen de SVOC-meiden toch nog de kampioenswedstrijd die ze verdie nen. Want het team van Joop Ouder land steekt dit seizoen met kop en schouders boven de concurrentie uit. De suprematie leidt vaker tot noncha lance. Zo ook in de tweede helft als de gasten eventjes dichterbij kunnen komen. Maar als daarna opnieuw een tandje wordt bijgeschakeld, zijn de reserves van De Peelkorf al snel weer kansloos.Tien minuten voor het einde laat Joop Ouderland zich gelden.'Mei den, we hebben 'm. De titel is op zak', klinkt het luid en triomfantelijk door de zaal. Met gebalde vuisten spoort hij zijn ploeg nog een keer aan. Met de wetenschap dat het kampioenschap een feit is, freewheelt SVOC'01 naar het einde van het duel. Het publiek begint in de slotminuut ritmisch te klappen, het feest kan beginnen. Na het laatste fluitsignaal en een 14-6 zege vallen de speelsters elkaar dol gelukkig in de armen. De in allerijl opgetrommelde bloemen worden uitgedeeld, de champagne wordt ont kurkt. SVOC'01 is kampioen en dat zal iedereen weten. Een hevig geëmotio neerde coach Ouderland laat de tra nen de vrije loop.Als de rookwolk van vreugde weer enigszins is opgetrok ken, viert het realisme weer hoogtij. 'Mischa, we zijn kampioen, die anderen hebben verloren. Kom je nog, in de kantine is feest'. Joan Wil lemssen belt aan de kleedkamerdeur haar vriend. De titel is nog steeds een onverwachte surprise. Een week voor het carnavalsgeweld losbarst, hebben de tricolores uit Oirlo en Castenray een voorgerecht in de vorm van een kampioensfeest. "Theoretisch gezien wisten we dat het kon, maar niemand had er ook maar een seconde bij stil gestaan", aldus Willemssen. "Als speel sters hebben we niets gemerkt van de geruchten op de tribune en 'onze bank'. We waren echt bezig met onze wedstrijd en hebben het voor het duel nog even gehad over ons tweede, dat ook kampioen kon worden. Er waren ook geen voorbereidingen getroffen. Het kampioenschap viel dan ook een beetje rauw op ons dak. Pas in de slot minuten, toen het publiek echt los kwam, kregen we het besef dat we kampioen werden. Dat was echt kip penvel." De andere meiden zijn inmiddels richting tribune om de speelsters van het tweede aan te moedigen. Die maken gehakt van De Peelkorf (15-0) en maken daarmee het feestje van SVOC'01 compleet. De lichten in de kantine van sportpark De Heesakker gingen later die avond pas heel laat uit Sirene-De Peelkorf 13-16 (6-9)- Doelpunten De Peelkorf:: Mayke van Ass (5x), Nicole Tielen (4x), Kim Kusters (3x), Tineke Vergeldt (2x), Loes Gommers en Marianne Preston. Om de kans op degradatie uit de hoofdklasse te verkleinen moest De Peelkorf afgelopen zondag punten pakken tegen Sirene. De vorige wed strijd tegen Sirene werd verloren met 11-13. Deze keer ging de winst en de punten naar de Peelkorf: 13-16. De gasten begonnen de wedstrijd goed. Na acht minuten gespeeld te hebben stond de ploeg op een 0-3 voorsprong. De Peelkorf had zich gewapend tegen het fysieke spel van Sirene. Er werd slim gespeeld en de kansen wer den goed afgemaakt. Met een vrije worp en een kleine kans kon Sirene nog terugkomen en de achterstand verkleinen tot 2-3. De Peelkorf was echter niet van plan de voorsprong af te geven en bracht de stand weer op 2-5. De ploeg bleef goed kijken naar de fouten van haar tegenstander en wist zodoende het spel naar zich toe te trekken. Sirene werd niet toe gestaan de achterstand te verkleinen. De ruststand kwam op 6-9. Ook de tweede helft werd er scherp gespeeld en werd er zuinig omgegaan met de kansen. Bovendien moest de Peelkorf zich schrap zetten om niet aan de kant te worden gezet door het fysieke spel van Sirene. De wedstrijd bleef in handen van de Peelkorf. Sirene kon niet naderen en bleef achter de feiten aanlopen. Nog zeven maal wist de Peelkorf te scoren in de tweede helft. De wedstrijd eindigde dan ook met een stand van 13-16 in het voordeel van de gasten. Alico-DES 3-6 (2-3). Doelpunten DES: Sanne Rijbroek en Marloes Broeren (2x), Kelly Lens- sen en Petra Branje. De korfbalsters van DES hebben een knappe prestatie geleverd door koploper Alico in eigen huis te ver slaan: 3-6. De thuisploeg begon sterk aan de wedstrijd. De dames van DES moesten zich nog helemaal instellen op de gladde vloer. Het betere schoei sel van de Alico-dames gaf met name in de doorloopacties grote voordelen. Hieruit wist Alico dan ook menige kans uit te creëren en te scoren. Aan vallend ging het bij DES, na een stroef begin, steeds beter lopen en vanuit een prima organisatie werden enkel goede kansen uitgespeeld. De variatie schot en doorloopbal bracht veel ver- warrine in de verdedieine van Alico. echter de score bleef nog uit. Alico zag zich gedwongen om in de verdedi ging te gaan wisselen wat echter niet het gehoopte effect teweeg bracht. DES ging het spel aanvallend steeds ruimer spelen en dit resulteerde in een paar mooie doelpunten. Tijdens de rust werd de wijze van verdedigen nogmaals doorgesproken en dit had zijn positieve uitwerking in de tweede helft. Het aanvalsspel van Alico werd compleet ontregeld en na elk schot was de bal weer in het bezit van DES. In de aanval bleef DES geduldig wach ten op kansen die zouden komen. En middels een loepzuivere schoten werden die verzilverd. De frustraties bij Alico waren groot en dat uitte zich in gemeen en grof spel. De dames van DES lieten zich niet intimideren en soeelden de wedstriid lachend uit. Het tweede team van korfbalver eniging SVOC'01 is afgelopen zondag kampioen geworden. Een uur nadat het eerste team de titel in de wacht had gesleept, pakten de reserves door een 15-0 zege op het derde team van De Peelkorf ook het kampioenschap. SVOC'02 bestaat uit de speelsters Sanne Wennekers, Willeke Philipsen, Karlien Dinghs, Ellen Geerets, Marjo lein Kuijpers, Kelly Wismans, Astrid Classens, Cindy Geerets, Lieke Arts en Rianne Smits. Het team wordt begeleid door coach Loes Cox en Riet Wismans. Uitslagen Sirene-De Peelkorf 1 13-16 SVOC'01 1-De Peelkorf 2 14-6 SVOC '01 2-De Peelkorf 3 15-0 SVOC'01 3-De Peelkorf 4 2-4 De Peelkorf 5-Merselo 2 3-4 Eendracht-De Peelkorf 6 10-4 Programma woensdag 21 februari De Peelkorf 6-DOS (A) 20.30 Uitslagen De Peelkorf Al-De Eendracht Al 11-4 De Peelkorf Bl-Klimop (K) BI 7-5 Oranje Wit (L) Cl-De Peelkorf Cl 0-4 Oranje Wit (L) C2-De Peelkorf C2 3-8 De Peelkorf Dl-Olympia (O) Dl 1-3 De Peelkorf D2-DOT (V) D1 18-0 De Peelkorf D3-Wittenhorst Dl 7-0 De Peelkorf El-Oostrum El 8-0 Welpen 3-Merselo 2 4-0 Welpen 3-Oranje wit 3 1-0 Oranje Wit 2-Welpen 4 7-0 Welpen 4-SVOC 1 0-2 SV Merselo is nog op zoek naar enthousiaste leden voor de jeugd- en seniorenteams. Speelsters van alle leeftijden en niveaus kunnen zich aanmelden. Voor meer informatie kan men contact opnemen met Willy van Osch via tel. (0478)546620. Uitslagen DES recreanten-SDDL 5-6 DES Bl-Emos 5-1 DES Cl-SVOC 2-5 DES Dl-Spes 4-3 DES D2-Swift 5-9 DES El-Spes 0-10 Alico 1-DES senioren 1 3-6 Vista 'Dr Hoveniert' Gunhuek nnntrtMii f j

Peel en Maas | 2007 | | pagina 18