Gemeente Venray Openbare bekendmakingen Collecte Vragen voor de gemeenteraad of een commissie? Neem contact op met de grifl Verkeersregelaars bij carnavalsoptochten Uitslag trekking VIP-terminals Aangepast bus vervoer carnaval Deze week Evenementen PEEL EN MAAS Gemeentehuis Openingstijden Week 7 Weggebruikers (dat wil zeggen motorvoertuigen, fietsers, voetgangers en al het andere verkeer) zijn verplicht de aanwijzingen van de verkeersregelaars die mondeling of door middel van gebaren worden gegeven op te volgen. Verkeersregelaars zijn herkenbaar aan hun oranje of gele hesjes met de tekst Verkeersregelaar' erop. Aan alle carnavalsvierders en alle andere burgers en buitenlui hierbij de dringende oproep gehoor te geven aan de aanwijzingen van de verkeersregelaars. En eventuele verkeersge- en verboden op te volgen. Zo maken we er samen een verkeersveilig en mooi feest van. Sinds januari 2006 zijn bij evenementen, zoals bij de carnavalsoptochten, verkeersregelaars wettelijk verplicht! Dit betekent voor de carnavalsoptoch ten in Venray en kerkdorpen, dat er verkeersregelaars aanwezig zijn rondom de optochten en de toegangswegen. Ook tijdens het opstellen van de wagens voor deze optochten. De verkeersregelaars werken onder toezicht van de politie. Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. Vergunning Drank- en Horecawet Ontwerpbesluit Inspraak Verordeningen Verkeerszaken Verkeersmaatregelen Carnaval Bouwplannen Voorgenomen vrijstelling of doorbreking aanhouding Uniforme openbare voorbereidingsprocedure Verleend Uitwegvergunningen Besluiten Wet milieubeheer Ontwerpbesluit Besluiten Ontheffing Stookverbod Verleend Verruiming geluidnormen horeca individuele dagen Donderdag 15 februari 2007 - Pagina 16 Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Inform ati ecentru m Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 De afdelingsmanager Bestuurszaken is van plan voor de inrichting gelegen aan: - Veltumse Kleffen 62b te Venray - een vergunning te verlenen aan de Stichting Wijkcentrum Veltum, voor het uitoefenen van het horecabedrijf. Aan de vergunning worden voorschriften verbonden om ongewenste mededinging te voor komen (paracommercialisme). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 februari tot en met 29 maart inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij de afdelingsmanager Bestuurszaken naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Namens college van Burgemeester en Wethouders, afdelingsmanager Bestuurszaken Burgemeester en Wethouders geven met ingang van 9 februari 2007 het volgende document vrij voor inspraak: - Groenbeheerplan Venray U kunt de desbetreffende stukken van 16 februari 2007 tot en met 15 maart 2007 inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een schriftelijke of mondelinge zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunt u een afspraak maken met de afdeling Publieksdiensten. Gewijzigd - Bouwverordening van de gemeente Venray. De wijzigingen betreffen: - Integrale herziening van de brandveiligheidsvoorschriften - Aanpassingen aan het Asbestverwijderingsbesluit 2005 - Een aanvulling in verband met de aansluitplicht op de warmtenetten, het besluit indiening- vereisten aanvraag bouwvergunning, uniforme openbare voorbereidingsprocedure, aanpassing aan actuele normen en het herstel van kleine onvolkomenheden. De gemeenteraad heeft deze verordening op 19 december 2006 gewijzigd. De wijzigingen treden op de 6e dag na de bekendmaking in werking. U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden gedurende vier weken inzien. In verband met de jaarlijkse carnavalsactiviteiten op het Schouwburgplein en Henseniusplein zijn alle rijbanen en fietspaden op de pleinen van dinsdag 13 tot en met vrijdag 23 februari voor alle bestuurders afgesloten. Tijdens de diverse georganiseerde optochten zijn in verband met de veiligheid van toeschouwers en deelnemers diverse wegen bij onderstaande optochten voor alle bestuurders afgesloten. Afsluitingen en omleidingroutes zijn door middel van borden waar mogelijk aangegeven. Daar naast worden de optochten begeleid door wettelijk verplichte verkeersregelaars. Aanwijzingen van de verkeersregelaars dienen, voor een veilige en soepele afwikkeling, te worden opgevolgd. Zondag 18 februari - Optocht: De Zagewetters Merselo, start 13:00 uur. Route: Haag - Grootdorp - Weth. Pubbenstraat - Coppelenberg - Grootdorp - Kleindorp - Dorpelerveld - Coppelen- berg - Grootdorp - Haag. - Kinderoptocht De Hazekeutel centrum Venray, start 13.30 uur. Route: Patersstraat - Grotestraat - Marktstraat - Hoenderstraat - Langeweg - Merseloseweg - Schouwburgplein - Henseniusplein. - Optocht 't Knölleke Leunen, start 13.30 uur. Route: St. Catharinastraat - Vullings straat - Boodenstraat - Trijnesstraat - van Megenstraat - St.Catharinastraat - Gussenstraat - Albionstraat - St. Catharinastraat - Apolloniastraat - Kapelweg. - Optocht De Keavers Smakt - Holthees, start 14:00 uur. Route: St. Jozeflaan - ri Holthees. - Optocht De Klütetrappers Vredepeel, start 14:00 uur. Route: Johan van Wyttehorst- weg - Johan van Stalbergweg - Keizer Karelweg en Twistweg. Maandag 19 februari - Grote optocht De Piëlhaas centrum Venray, start 13.00 uur. Opstellen vanaf 10:00 uur: Langstraat tussen de Westsingel en Langeweg en de Langeweg tussen de Langstraat en de Hoenderstraat. Route: Merseloseweg - Bergweg - Hoenderstraat - Marktstraat - Grote Markt - Hofstraat - Julianasingel - Poststraat - Patersstraat - Paterslaan tot aan de kruising met de Langstraat. Dinsdag 20 februari - Boerenbruiloft De Piëlhaas, start 13.30 uur. Route: Schouwburgplein - Henseniusplein - Grotestraat - Passage - Schoolstraat - Marktstraat - Grote Markt. - Optocht De Piëlreuzen Ysselsteyn, start 13.30 uur. Route: Peter Janssenweg - Kerkweg - Lovinckplein - Puttenweg - Van Beurdenweg - Litsenbergweg - Pater Tulpstraat - Puttenweg - Pioniersstraat - Moerslag - Pioniersstraat - Timmermannsweg - Lovinckplein. Aangevraagd Bouwvergunningen - Tuinstraat 9 - vergroten tandartspraktijk (nr. ba070041) - Oostsingel 39 - vergroten schoolgebouw (nr. ba070042) - Henseniusstraat 10/Leeuwstraat 8 - veranderen winkel tot casino/ bouw 4 apparte menten (nr. ba070043) - Loonsedijk 12 - bouw zwembad (nr. ba070044) - Timmermannsweg 62 - bouw varkensstal (nr. ba070045) - Raadhuisstraat 1 - verplaatsen kunstwerk exclusief bank (nr. ba070046) - Annie Romeinstraat 14 - veranderen van de woning en garage - (nr. ba070047) - Peelweg 12 - vergroten bedrijfsgebouw (nr. ba070048) - Hoofdstraat 49 - bouw carport en overkapping (nr. ba070049) - Heidse Peelweg 39 - veranderen/vergroten woning (nr. ba070050) - Clara Wichmannstraat 1 - vergroten woning (nr. ba070051) - Sleutelbloem 54 - bouw veranda (nr. ba070052) - Dr. Poelsstraat 17 - aanpassen balkons en plaatsen van twee kozijnen (nr. ba070053) - Overloonseweg 61a - bouw erker (nr. ba070054) - Eyckenhof 6 - bouw terrasoverkapping (nr. ba070055) - Dr. Kortmanweg ongenummerd - bouw woning met bedrijfsruimte (nr. ba070056). Sloopvergunningen - Patersstraat 23c - sloop fietsenstalling (nr. slp070011) - Deputé Petersstraat 27 - gedeeltelijke sloop pand (nr. slp070012) - Geysterseweg 28 - sloop woning (nr. slp070013) - Keizersveld 26 - sloop Essentstation (nr. slp070014) - Deurneseweg 75 - verwijderen asbestgolfplaten (nr. slp070015). De aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze/bezwaar indienen. Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor zover nodig met gebruik van artikel 17 of artikel 19, lid 1, 2 of 3 en artikel 15 Wro en/of artikel 50, lid 5 of 6 van de Woningwet bouw vergunning te verlenen voor de navolgende bouwaanvragen: - Ysselsteynseweg 76 - vergroten werktuigenberging (nr. ink0700547) - Twistweg ongenummerd - 5 (ruimte voor ruimte) woningen (nr. ink0606149) - Begijnhofweg 7 - bouw stal/loods voor het (op)fokken van parkdieren (nr. ink0607375) - Keizer Karelweg ongenummerd - bouw van 7 woningen en aanleg infrastructuur (nr. ink0607358). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 februari 2007 t/m 29 maart 2007 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke ziens wijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U zult dan daartoe worden uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze zal een verslag worden gemaakt. Tegen het besluit kunt u alleen later beroep indienen, wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze hebt ingediend of wanneer u aantoont dat u daartoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Burgemeester en Wethouders zijn van plan, met toepassing van de uniforme openbare voorbereidingsprocedure, medewerking te verlenen voorde navolgende bouwaanvragen: - Sleutelbloem 54 - bouw veranda (nr. ba070052) - Everestlaan 20 - bouw terrasoverkapping (nr. ba070040) - Meerselsepeel 5 - verbouwen/vergroten bedrijfswoning (nr. ba070031). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 februari 2007 t/m 29 maart 2007 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke ziens wijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een zienswijze zie onder Voorgenomen vrijstellingen of doorbreking aanhouding. Sloopvergunningen - De Gouden Leeuw 10 - sloop winkelpand (nr. slp070001, verzenddatum 06/02) - Overbroekseweg 11 - sloop achterbouw woning (nr. slp060054, verzenddatum 07/02) - De Hoef 9 - verwijderen erfverharding (nr. slp070008, verzenddatum 07/02) - Pater Tulpstraat 1 - sloop noodlokalen (nr. slp060074, verzenddatum 08/02). Bouwvergunningen en vrijstellingen - Eindstraat 27 - plaatsen dakkapel (nr. ba060633, verzenddatum 08/02) - Ysselsteynseweg 63 - plaatsen mestsilo (nr. ba060600, verzenddatum 06/02) - Eijkenhofweg 2 - bouw werktuigenberging (nr. ba060603, verzenddatum 06/02) - Eijkenhofweg 2 - bouw 4 sleufsilo's (nr. ba060606, verzenddatum 07/02) - Noordsingel ongenummerd - bouw 5 stadsvilla's en 3 appartementen (nr. ba060001, verzenddatum 09/02). U kunt de desbetreffende stukken zes weken inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Vergunningen verleend door Burgemeester en Wethouders - Merseloseweg ongenummerd - bouw woning (nr. ba060559). Bouwvergunningen en vrijstellingen - Timmermannsweg 84 - vergroten woning (nr. ba060572) - Overbroekseweg 11 - vernieuwen van de aanbouw (nr. ba060542) - Aan de Dril 14 - vestiging praktijk fysiotherapie en manuele therapie (nr. prin060080). De desbetreffende stukken liggen vanaf heden gedurende zes weken ter inzage. Wanneer u belanghebbende bent en eerder een zienswijze heeft ingediend, kunt u - binnen zes weken na de dag van de ter inzage legging - beroep indienen bij de rechtbank. Wanneer u geen belanghebbende bent of niet eerder een zienswijze heeft ingediend, staan voor u geen verdere rechtsbeschermingmogelijkheden open. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van het beroep kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroep. - Heidsepeelweg 39 te Ysselsteyn - verlening uitwegvergunning - Langeweg, tegenover nr. 11, t.b.v. Project Gouden Leeuw - verlening uitwegvergunning. U kunt de desbetreffende stukken van 16 februari 2007 tot en met 29 maart 2007 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Bouwplannen verleend. Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor de inrichting gelegen aan: - Lollebeekweg 32, 39, 41 en 43 te Castenray - een revisievergunning te verlenen aan Tacken VOF, Lollebeekweg 32 te Castenray voor een varkensfokkerij en vleesvarkenshouderij. Aan de vergunningen worden voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 februari 2007 t/m 29 maart 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij Burgemeester en Wethouders naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Burgemeester en Wethouders hebben besloten voor de inrichting gelegen aan: 1 Twistweg 4 te Vredepeel - een revisievergunning te verlenen aan H. Marcellis, Twistweg 4 te Vredepeel voor een vleesvarkens-, paarden en akkerbouwbedrijf 2 Deurneseweg 72 te Heide - een revisievergunning te verlenen aan J.L.P. Claessens, Deurneseweg 72 te Heide voor een scharrellegkippenhouderij 3 Castenrayseweg 2a te Oirlo - een veranderingsvergunning te verlenen aan Classens Pluimveebedrijven V.O.F., Castenrayseweg 2a te Oirlo voor een pluimveehouderij 4 Kempkensberg lb te Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan P.K.M. van Ass, Kempkensberg 2 te Ysselsteyn voor een vleeskuikenhouderij 5 Eijkenhofweg 3 te Veulen - een revisievergunning te verlenen aan J. Wismans, Eijkenhof weg 3 te Veulen voor een vleesvarkenshouderij en akkerbouwbedrijf. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. De besluiten nr. 1 en 2 zijn gewijzigd ten opzichte van het ontwerpbesluit. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 16 februari 2007 t/m 29 maart 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - belanghebbende bent en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Het beroepschrift moet worden ondertekend en tenminste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht (en een kopie van het besluit) - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u de voorzitter van genoemde afdeling vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een folder over de beroepsprocedure kunt u aanvragen via Postbus 51, 0800-8051, of via www.postbus 51. Informatie vindt u ook op www.raadvanstate.nl. Burgemeester en Wethouders hebben een ontheffing verleend van het verbod om afvalstoffen te verbranden: Voor het verbranden van snoei- en sprokkelhout dat afkomstig is van het onderhoud aan de erfbeplanting van agrarische bedrijven en woonerven in het buitengebied op de locaties: - Hoofdstraat 11 te Oirlo - verleend aan dhr. T.L.G. Philipsen - Ripseweg 6 te Vredepeel - verleend aan dhr. G.RR. Pouwels - Peelweg 25 te Ysselsteyn - verleend aan dhr. F.P.J. Claessens - Deurneseweg 57 te Heide - verleend aan dhr. A.J.M. Drabbels. Voor het verbranden van snoei- en sprokkelhout ten behoeve van het gezond houden van de aanplant bij fruitteeltbedrijven en boom- en rozenkwekerijen op de locaties: - Meerloseweg ongenummerd te Oirlo - verleend aan dhr. G.J.M. Seuren - Groeneweg 28 te Heide - verleend aan mevr. M.C.R Geurts - Ysselsteynseweg ongenummerd te Heide - verleend aan mevr. M.C.R Geurts. Aan de ontheffing worden voorschriften verbonden om overlast en nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt de desbetreffende stukken van 16 februari 2007 t/m 29 maart 2007 inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van de verklaring waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 AE Den Haag) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de bezwaartermijn, tenzij vóór deze datum bezwaar is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Artikel 4.1.2. APV Er is verruiming van de voorschriften 1.1.1, 1.1.5, 1.1.7 en 1.1.8 uit de bijlage onder B van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer toegestaan aan: - Langstraat 6 te Venray, Café Efsane - voor zaterdag 24 februari 2007 van 16.00 uur tot zondag 25 februari 2007 om 01.00 uur. Tijdens de genoemde periode gelden de normale voorschriften voor horeca-inrichtingen niet. De horeca-exploitant is tijdens genoemde periode verplicht te doen en na te laten wat redelijkerwijs verlangd kan worden om overmatige hinder te voorkomen. Gelet daarop zijn voorschriften opgelegd. 15 februari 2007 Burgemeester en Wethouders van Venray Het levensmiddelenpakket is bij de trekking van dinsdag 13 februari gevallen op lotnummer 1007121 bij VIP Kruidenlaan (Plus). Op vertoon van het winnende lot kan de win naar zijn prijs ophalen aan de publieksbalie van het gemeentehuis. De loten ontvangt u wanneer u lege petflessen of lege drankblikjes inlevert bij de VIP-terminals. Iedere week wordt een levensmiddelen pakket verloot en eenmaal per maand 1 minuut gratis winkelen. In verband met de diverse carnavalsoptochten dient tijdens de carnavalsdagen rekening te worden gehouden met het uitvallen van opstapplaatsen en afwijkende routes. Zondag 18 februari: Merselo lijn 1 vervalt, Heide lijn 27 gaat via de Heidseschoolweg, Castenray lijn 26 met vertraging via Castenrayseweg, Oostrum lijn 25 richting Geijsteren vervalt. Maandag 19 februari: Venray cen trumhaltes vervallen, lijn 1 gaat via Westsingel - Noordsingel en lijn 27 en 127 gaan via de Zuidsingel. 17 t/m 20 febr. - Carnaval 17 febr. - Roetsj De Piëlhaas, Schouwburgplein 18 febr. - Kienderoptocht De Hazekeutel, centrum Venray, Carnavalsoptochten Merselo, Vredepeel, Castenray, Oostrum, Leunen en Oirlo 19 febr. - Carnavalsoptocht De Piëlhaas, centrum Venray 20 febr. - Boerenbruiloft, Grote Markt Venray 11 t/m 17 feb International Amnesty Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redactie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontlenen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de hoofdredactie. Hoofdredactie Esther Janssen, 52 33 33 Eindredactie Jansen Houbiers Communicatie, Venray Fotografie Mijntje Wismans, Gé Hirdes Basisontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 16