Luke Verhoeven bowling kampioen Chris Koreman wint bowlingtitel Britt Teunissen tweede op NK veldrijden Petra Neuvel Nederlands kampioen twirlen Jubileum TC Venray Linsey Xhofleer blinkt uit op danstoernooi Y_ Niets! PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 25 januari 2007 - Pagina 24 Atletiek Venray De Peelrunners Mudhunters Diana Venray St. Christoffel Bridgesoos De Kemphaan BC 2002 RV BC Doublet BC Harten Drie Jeugdbridgen NRBC Venray BC Klavertje Vier BC Venray BC Common Sense PC De Jumpers Amazone Iris Jeurissen van PC De Jumpers in Oirlo heeft tijdens een springwinterfestijn in de Mortel met Tinka's Boy de zege gepakt in de klasse D-zwaar. Met haar pony Roosje behaalde ze ook nog een mooie zevende prijs in dezelfde klasse. TV Venray Wat gebeurt er als U niet adverteert Tijdens de Heidense Bossencross hebben Frans Deenen en John de Rooij een prima prestatie geleverd door hun overwinning in deze veld loop. Deenen won bij de wedstrijdat leten in de klasse Heren Veteranen boven 45 jaar de lange cross over een afstand van 10250 in een tijd van 40.14 minuten. Bij de recreanten won John de Rooij dezelfde afstand in de mooie tijd van 44.30 minuten. Ook meisje pupil C Suus Vievermans werd eerste in haar categorie door de 1080 meter te winnen in 6.06 minu ten. Jan Poels werd zesde op de korte cross over 5040 meter in een tijd van 21.04 minuten. In de categorie meis jes B werd An Lenders fraai derde. Ze had een tijd van 14.12 minuten voor de 3120 meter. Bij de meisjes pupil len A behaalde Femke Riensema een fraaie vijde plaats in een tijd van 6.49 min over de 1500 meter. Bob Keijzers werd vijfde bij de jongens C door de 2160 meter af te leggen in 8.48 minu ten. Op zaterdag 27 en zondag 28 januari wordt de jaarlijkse Vlakwater cross gehouden. Op zaterdag vinden de Rabobank Scholierenlopen en de NSG-loop plaats. Afhalen startnum mers in jeugdgebouw Jong Nederland, Kempweg. Deelname aan de wedstrij den op zondag kan geschieden op de wedstrijddag tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd. De trainingen: Pupillen woensdag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Zaterdag bostraining 11.00-12.15 uur. C/D junioren maandag zaaltraining De Weert 18.00-19.00 uur. Donder dag 19.00-20.30 uur. A/B en senioren dinsdag 19.00-20.30 uur. Donderdag 19.00-20.30 uur. Zondagochtend in overleg trainer. Midden- en lange afstand: Dinsdag 18.30-20.00 uur. Donderdag 18.30-20.00 uur. Zaterdag (bos) 13.00-14.30 uur. NSG-atleten donderdag zaal De Focus 18.30-19.30 uur. Lopersgroep/alle niveaus dins dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieën).Tele foon tijdens trainingen (0478)585522. Zie ook www.atletiekvenray.nl. Iedere zaterdag is de papiercontainer van AV Venray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Agenda: 27 en 28 januari Venray Vlakwatercross.(LimBra) 27 en 28 januari Groningen Indoor kampioenschappen. Honderden mensen hebben de korte en lange Nieuwjaarsloop gelo pen. De dames liepen zich deze keer in de kijker. Er was een eerste plaats voor Petra, een derde voor Chantal en een vijfde plaats voor Irmgard op de korte loop. Daarbij waren er goede prestaties op de lange loop van Rixt, Jacqueline en Mariska. Bij de jeugd was er een mooie derde plaats voor Job Meulendijks. Bij de heren was er een eerste plaats voor Jan Peeters. Al met al een goede start voor de Ven loop van 25 maart. Kijk voor de wed- strijduitslagen op www.peelrunners. nl. De steeds wisselende weersom standigheden bepaalden het karaker van de Halve Marathon van Egmond. Door vloed en hoogtij moest voor de eerste keer in de 35-jarige geschiede nis van deze wedstrijd de start met één uur worden uitgesteld. Het strand was erg kort. Het water werd door de storm kracht 6 ver het strand op geworpen. Het lopen op het strand bijna acht kilometer was daarom ook vreselijk zwaar. Trainingen: Dinsdag baantraining 19.00 uur Kastiëlse Baan. Donderdag duurloop 18.30 uur: Startplaats 25/1: Jeroen Houben, Veld Oostenrijk 18 in Horst. Donder dag baantraining 19.00 uur, herhaling programma van dinsdag. Zaterdag morgen damestraining 9.00 uur, Kasti- else Baan. Zaterdagmiddag bostraining 15.30 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen. Wedstrijdkalender: 28/1 Venray Vlakwatercross Afgeschrikt door storm en regen kwamen er minder Mudhunters naar de training in Arcen dan verwacht. Door de storm van afgelopen don derdag waren er veel bomen op de paden gevallen. Met de regen viel het reuze mee want de hele ochtend bleef het droog. Voor de komende tijd staan er weer een paar leuke tochten op de planning met komende zondag al een tocht in Uden. Wie zich bij de Mudhunters aan wil sluiten doet er goed aan eerst wat kilometers in de benen te krijgen. Het minimum om lekker mee te kunnen rijden is 25 tot 30 kilometer met een snelheid van ongeveer 16 kilometer per uur. Voor wie wat getraind heeft is er altijd wel een Mudhunter waar men zich bij aan kan sluiten.Tijdens tochten maken de Mudhunters kleine subgroepen met verschillende tempo's. Variërend van 16 kilometer tot 24 kilometer per uur. Voor de planning kan men kijken op WWWmudhunters.nl. Binnen de Mudhunters is altijd ruimte om zich aan te sluiten. Het verplicht tot niets. Planning: Zondag 28 januari vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Uden, afstanden 30-40-50km. Zondag 4 februari vertrek 8.30 uur per auto voor een tocht in Gennep, afstanden 25 en 45km. Vertrek is altijd vanaf de Sprank. Winnaar van de achtste onderlinge kompetitie was ditmaal met over macht Fun Vermeulen. De verschie ting van de vijfde afdelingcompetitie; team een behaalde 1371 punten en team twee 1287 punten. Ook deze wedstrijd bleek weer dat Fun Vermeu len in goede doen is, want hij schoot een nieuw persoonlijk record met 216 punten. Erik van Meijel, eveneens flink op dreef, schoot ook een nieuw persoonlijk record en behaalde 230 punten. De derde ronde van de NHB beker is in Ospel verschoten. Na een sterke opening zakte de punten wat in en stond Diana na vijftien pijlen op een zesde plaats. De eindsprint werd te laat ingezet zodat Diana na 25 scho ten vier punten te kort kwam voor plaatsing voor de volgende ronde. Zaterdag en zondag zijn de persoon lijke rayonkampioenschappen indoor waaraan door enkele schutters van Diana wordt deelaenomen. Aan de Venrayse kampioenschap pen hebben achttien jeugdspelers deelgenomen, verdeeld over drie cate gorieën. In de juniorenklasse streden vier spelers om de prijzen, waarbij Luke Verhoeven en Paula Jansen tot de huizenhoge favorieten mochten worden gerekend. Eric Minten gold als de gevaarlijkste outsider. Na de voor ronden prijkte Paula Janssen inder daad bovenaan met een score van 765 pins met 201 als hoogste game. Luke Verhoeven bleef goed in de buurt met 742 pins met 216 als hoogste game. Eric Minten (652)had echter in de laatste game een 190 game nodig om de opmerkelijk sterk spelende Robbert Jansen (641) van zich af te schudden. In de finale begonnen beide kemphanen sterk: Luke Verhoe ven 201 en Paula Jansen 191, waarbij Luke het verschil reduceerde tot twee pins. Daarna volgde een 203 van Jan sen tegenover 167 voor Verhoeven, waardoor de kansen voor aanzienlijk werden verkleind. Hierna stokte het ritme bij Jansen, mede door de vele splits, waardoor Verhoeven toch in de wedstrijd werd gehouden. Verhoeven scoorde dan ook onverdroten voort met games van 194 en 184, die voor Jansen te machtig waren. Verhoeven (1488) pins) mocht zich dan ook ver diend in de kampioenstrui hijsen met een fraai gemiddelde van 186 over acht games. Jansen (1430) werd met een gemiddelde van 178,75 tweede en Eric Minten (1355 gemiddelde van 169,38) wist zijn derde podium plek veilig te stellen door in de laatste game met 222 de hoogste game van dit kampioenschap te realiseren. Robbert Jansen kwam na een aarzelend begin goed terug met een 170-er, maar was daarna het gevoel helemaal kwijt. Hij werd dus vierde met een gemiddelde van 148,13. Bij de aspiranten versche nen acht deelnemers aan de start. Bij de favorieten hoorden Stef Billekens en de laatste weken uitstekend in vorm zijnde Richard Addae. Ook Lisa Jansen en Patricia Camps mochten tot de kanshebsters gerekend worden. Na de voorronden was her inderdaad de constant scorende Richard Addae, die de dans leidde met een pinfall van 688 met Stef Billekens (668) in zijn kielzog. Stef begon zeer sterk met 206, maar kon dit helaas geen vervolg geven. Lisa Jansen (647) en Patricia Camps (627) liepen al enige achter stand op. Kevin Litjens (610) en Niels de la Roy (601) waren de laatste fina listen. Willem Denissen (575) verbe terde met 189 wel zijn beste seizoen prestatie, maar dit was niet voldoende om de finale te bereiken en dat gold ook voor Monya Kuijsters (551), die met 156 goed van start ging, maar daar na het kaarsje langzaam uit zag gaan. In de finale kwam in de stand geen verandering. RichardAddae bleef zeer constant scoren en Stef Billekens had met 202 in de laatste game weer een uitschieter naar boven, maar niet genoeg om het tij te kunnen keren. Richard Addae 'de constante' (1394) werd daarom de terechte aspiranten kampioen met een uitstekend gemid delde van 174,25.Stef Billekens (1356) had zijn uitschieter van 202 al extra nodig om de sterk oprukkende Lisa Jansen (1338) van het lijf te houden. Zij eindigden dan ook als tweede en derde en mochten kampioen Addae dan ook op het ereschavot flankeren. Patricia Camps (1198), Kevin Litjens (1176) en Niels (1165) eindigden op de achtereenvolgens op de vierde tot en met de zesde plaats. Niels kwam na een dramatisch begin net te laat om Kevin nog te kunnen passeren, maar zijn wilskracht was indrukwek kend met games van 171 en 177. Bij de pupillen waren zes deelnemers die tuk waren om de titel van de naar de aspiranten overstapte Kevin Litjens over te nemen. Broer Ken Litjens was hiervoor de voornaamste kandidaat, gezien zijn vooruitgang dit seizoen. Samen met Ken Litjens waren Ralph Oosterwijk en Wendy Camps als de voornaamste podiumkandidaten beschouwd. Oosterwijk startte het beste met 139, maar Ken Litjens had met 160 het antwoord snel klaar en in zijn laatste zijn laatste game liet hij er met 163 geen gras over groeien, zodat Ken Litjens met 565 pins als eerste de finale in ging, gevolgd door Ralph Oosterwijk (524) en Wendy Camps (505). Ravenne Oosterwijk (453) wist zich ondanks een nieuw persoonlijk record van 140 niet plaatsen en dat gold ook voor Roel Wolters (424), die eveneens met 127 voor nieuw PR zorgde. In de finale bouwde Ken zoveel voorsprong op dat hij zich onbedreigd pupillenkampioen mocht noemen met 1162 pinfall en een gemiddelde van 145,25-Wendy Camps (1079) maakte indruk door met goed spel Ralph Oosterwijk (982) te passe ren en ver achter zich te houden, al gold voor Oosterwijk wel als excuus, dat hij met materiaalpech te kampen kreeg, maar uiteindelijk toch verdiend het brons kreeg omgehangen. Jolanda Camps werd vierde met 906 pins. Zaterdag wordt er vertrokken naar Den Haag om de finale van landelijke Stedenontmoeting te spelen, waar voor zowel de junioren, aspiranten als pupillen zich als winnaars uit de Limburgse voorronden automatisch hadden geplaatst. Alle spelers dienen om 10.30 uur in de Bowling aanwezig te zijn. Voor de overige leden is er dan geen bowlen. De finales van de Venrayse Kampi oenschappen 2007 zijn gespeeld. Bij de Dames-A had de finale een uiterst spannend verloop omdat Fien Jenniskens de in de voorronde opge lopen achterstand langzamerhand inliep. Ze kwam uiteindelijk met haar totaal van 2910 pins toch zeven pins tekort om Marlies Thijssen van de bovenste trede van het erepodium te stoten. Lesley Gamblen (uit Engeland overgekomen, samen met nog zeven anderen) werkte zich van de zesde naar de derde plaats met een totaal score van 2716. In de B-klasse bij de Dames hand haafde Marijke den Burger zich op de eerste plaats en met een totaal van 2642 pins bleef zij Vivian van de Voort, die van de vierde naar de twee de plaats was gestegen, 15 pins voor. Rosita Jansen werd met een totaalsco re van 2614 pins derde. Bij de Heren- A-klasse mocht Chris Koreman zich laten huldigen als kampioen. Met een totaal van 3333 pins, een gemiddelde van 208.31, bleef hij Peter Cleven, die tweede werd, 72 en Mickey Binde- walt, die het derde trapje bezette, 82 pins voor. In de Heren-B-klasse was Frank Peters de beste. Met een totaal van 3349 pins scoorde hij zelfs hoger dan de winnaar in de A-klasse. Op de tweede plaats eindigde de Engelsman Bob Day, die 3293 pins liet sneuvelen en Hay Joosten verdrong Eef van Mer- kestein van de derde plaats met een totaal van 3139. In de Heren-C-klasse mocht Wim Creemers zich laten uitroepen als kampioen. Frits Thijs sen bleef met zijn 2781 pins 32 pins achter de kampioen en Wim Minten kwam met 2700 pins op de derde plaats. In de Heren-D-klasse was Huub Pelzer een klasse apart. Met zijn totaal van 2783 pins zou hij zelfs tweede ziin veworden in de O-klasse Cordon Marks was met 2567 pins een goede tweede en Jac Swinkels eindigde met 2527 als derde. In deA-klasse bij de koppels ging de titel naar het duo Eric Wong en Lars Lenssen, die een totaal scoorden van 1693 pins. De tweede plaats was voor Bart van Rens en Peter Cleven, die ook een tot een totaal kwamen van 1693, maar door een regel in het reglement van de Nederlandse Bowling Federa tie toch maar tweede werden. Mickey Bindewalt en Micha Bessems bezetten met 1644 pins de derde plaats. In de B-klasse was de bovenste plaats op het ereplatform voor Frank Peters en Hay Lenssen, die samen een totaal behaalden van 1593 pins. De tweede plaats was met 1519 voor Hay Joosten en Henk Hoeijmakers en Fien Jennis kens en Toos Janssen werden tussen al het herengeweld met 1473 keurig derde. In de C-klasse werden Gertie Arts en Carien Donders met een totaal van 1404 dubbelkampioen.Wim Cree mers en Joop Vollenberg werden met 1373 tweede en Toon van Seccelen en Huub Pelzer met 1360 pins derde. De jongste meisjes van gymnas tiekvereniging St. Christoffel hebben persoonlijke wedstrijden geturnd in het NTS (Nationaal Turn Systeem) in Maastricht. Er werden goede resul taten behaald. Instap niveau 12: 4) Fleur Caris, 5) Anne-Fleur Lemmen, 13) Maartje van Rossum, 15) Rhanna Haverkort, 17) Vera Lamers, 18) Eline van Leerdam. Pupil 1 niveau 11: 27) Lisanne Jacobs. Pupil 2 niveau 11: 10) Sara Putz. Fleur Caris,Anne-Fleur Lem men en Sara Putz gaan door naar de volgende ronde. De uitslag van de derde laddercom petitie. In oranje op de eerste plaats met 65,83% Cis en Jan Selders, op de tweede plaats met 56,67% Nelly Bexkens en Leny Spekhorst, en op de derde plaats Jo Linders en Wim Rambags met 56,08 In rood op de eerste plaats met 61,67 Jac.Huijs en Jeanne Korsmit, op de tweede plaats met 61,17 Herma Darmstadt en Carolien Wikkers en als derde met 54,92 Thei Gerrits en Piet van Ooi. In groen op de eerste plaats met 59,90 Betty Janssen en Ali Overbeek, op de tweede plaats met 56,25 Dien Goumans en Jo Hermans, op de derde plaats met 55,75 Nel Gorree en Jan Voesten. De bridgers zijn weer vol enthou siasme verdergegaan met de tweede zitting van de tweede clubcompetitie. De dames Annie Clermonts en Mia Koopman waren eerste met 62,50 procent. De tweede plaats ging naar bridgepaar Corrie Hartong en Hein Tak met 56,25 procent en de derde plaats ging naar gelegenheidspaar Clazien Baak en Dorry Driessen met 53,65 procent. De winnaars in rood waren enkel dames. De eerste plaats was voor Riet Dobbe enAnnie van Mil met 66,04 procent. De tweede plaats ging naar Rieky Cremers en Annie Selder met 58,91 procent en derde waren Jo Hermans en Annie Marinus met 53,02 procent. De tweede zitting van blok twee van de clubcompetitie is gespeeld. De eerste plaats in de A-lijn werd gedeeld door Henk Penninx-Theo Jakobs en Ans van Hooft-Trudy Jeu- rissen. Beide paren scoorden 62,50 procent. Derde was het paar Janny Jungslager-Sjef de Vocht met 58,75 procent. In lijn B was het beste paar Ad en Janny Hijl met 59,20 procent. Tweede waren Ine Thielen en Nel Camps met 56,42 procent, gevolgd door het paar Marga Vossen en Marian van Beek met 54,69 procent. Tijdens deze avond mocht de club vier nieu we leden inschrijven. Kom ook eens langs en proef de sfeer! Elke woens dagavond start BC Doublet om 19.30 uur in De Kiosk in Venray. Na een kleine zijstap hebbenAnnie van de Munckhof en Jan Simons de draad weer opgepakt en duidelijk laten zien wie de lijst weer gaat aan voeren in de gele lijn. In rood ging de eerste plaats naar Clazien Baak en Mie- neke Menheere met 64.17 procent. Tweede waren Mia en Rinus Nollen met 56.25 procent en met 55 procent was de derde plaats voor Gonnie van de Pas enTonnie van Vegchel. In geel waren Annie van de Munckhof en Jan Simons de winnaars met 69 pro cent. Annie Jansen en Truus Kusters bezetten de tweede plaats met 58.33 procent, gevolgd door Theo Jakobs en Wim Manders met 56.25 procent. Donderdag wordt er ruitenboer en een vrije lijn gespeeld. In Alphen aan den Rijn is voor de derde maal het Elckerlyc toernooi voor jeugdbridgers gehouden in de minibridgel, minibridge 2 en pupil- lenklasse. Er waren 118 jeugdspelers uit allerlei hoeken van het land naar Alphen aan de Rijn afgereisd om de strijd aan te gaan. De jeugdbridgers uit Venray waren zeer goed vertegen woordigd, met vier spelers in de pupil- lenklasse tot 16 jaar, vier spelers in de minibridge tweede klasse en zeven spelers in de minibridge 1 klasse. Er werd een mooie prestatie neergezet door de benjamin van het gezelschap, Youp Caris (negen jaar), die in de mini 2 klasse samen met zijn pas kort spe lende partner Jürgen Timmers een zesde plaats wist te halen met een score van 54,37 procent. Heel knap omdat in de mini 2 klasse ook spelers meedoen met al enkele jaren speel- ervaring hebben. Caris laat zich niet intimideren en voor Timmers was dit het eerste toernooi, door de snelheid waarmee hij het spel oppikt kon hij meteen meedoen in de mini 2 klasse en wist zich daar dus goed staande te houden. De pupillen leverden een felle strijd waarbij de scores door het doubletkaartje soms heel gunstig, maar soms ook heel ongunstig uitpak ten. Maar ieder toernooi kan gezien worden als het opdoen van wedstrijd ritme voor de NK in april.Thijs, Marijn, Justin en Marijn zijn op de maandag avond bezig met het competitief bied- verloop aan te leren. In de grootste groep spelers, mini 1, de kinderen die pas dit jaar op de basisschool het spelletje hebben geleerd, werd door ongeveer zeventig kinderen gestre den om de bekers, medailles en prij zen van de prijzentafel. LucTijssen en Thijn Verhagen die beiden bridgeles krijgen op de Keg, en ook maar alvast lid zijn geworden van de jeugdclub om wat vaker te kunnen spelen zagen hun inspanningen beloond met een prachtige eerste plaats. Merel Deijkers (Keg) ging als reserve mee en kon vanwege afzeggingen meteen in het diepe springen met een voor haar onbekende partner en wist toch nog een twaalfde plaats en daardoor een prijsje te halen. Wie (mini)bridge leuk lijkt of wie belangstelling heeft voor jeugdbridge op school, kan een email sturen naar joanhinssen@freeler. voor meer informatie over de mogelijkhe den. De derde zitting van het derde competitieblok is afgewerkt. In de A- lijn waren Joan Hinssen en Jan Stip hout de winnaars met 56,80 procent. Huub Camps en Jos Linders bezetten de tweede plaats met 54,33 procent en de derde plaats was voor Tilly en Jan van der Heijden met 53,08 pro cent. In de B-lijn waren Corrie Jennis kens en Mariet Strijbos de beste met 62,43 procent, gevolgd door Martin Janssen en Piet Rutten met 56,88 pro cent. Derde waren Antoinette Coppus en Riet Willems met 56,25 procent. In de C-lijn scoorden Geertje van den Brink en Marga Steemers 68,40 pro cent en werden daarmee eerste. Mar griet Mater en Charlotte Olislagers werden tweede met 58,33 procent en de derde plaats was voor Riek Arts en Margriet Potten met 57,92 procent. Sportnieuws -info Britt Teunissen uit Ysselsteyn is tij dens het Nederlands Kampioenschap Veldrijden, voor meisjes geboren in 1994, in het Brabantse Zeeland als tweede geëindigd. Na eerder driemaal een vierde plaats tijdens een Neder lands kampioenschap behaald te heb ben, werd haar doorzettingsvermogen beloond met de zilveren medaille. Misschien had er zelfs nog meer in gezeten, maar doordat zij gehinderd werd door een achterblijver verloor ze de aansluiting met de koploopster en kon ze de kleine achterstand niet meer goedmaken. Uiteindelijk finishte zij op twintig seconden achterstand. Mike Teunissen werd als eerstejaars nieuweling verdienstelijk veertiende in het deelnemersveld van ruim tach tig renners. Britt Tennissen (links) staat trots op de tweede trede van het podium. Ze won zilver op het NK veldrijden. De eerste zitting van de wintercom petitie is gespeeld. In lijn geel waren Leentje Faas enAnnie Siroen de beste met 56,77 procent, gevolgd door Mar den Verheyen en Jan Versieyen met 56,25 procent. De derde plek ging naar Leny Jenniskens en Lei Visser met 54,69 procent. In lijn groen waren met 68,53 procent Arnoud Bruyns en Gerard Dusee de winnaars. De tweede plaats was voor Ria en Kees van Son met 60,83 procent en derde waren Yorgo Canli en Gert Claessens met 59,17 procent. Op de tweede avond van dit blok was er enkel in de groene lijn een ver rassende uitslag. De eerste plaats was voor Ilona Orosz en Wim van Schoon hoven, gevolgd door Tineke Meurs en Marga Steemers. De derde plek was voor Leen Linders en Dien Houben. In de rode lijn waren het Hein met Jean- nyWillemsen.Emelie Kuiper metAfko Schoonbeek en Mia Koopman met Riet Manders die de bovenste plaat sen bezetten. In de gele lijn kwam niemand boven de 60 procent uit. Dat geeft aan dat de onderlinge verschil len in de top erg klein zijn.Annie Rott- gering en Toos Willems werden eerste, gevolgd door Ans van Hooft met Janny Jungslager en Jeanne Hoogeveen met Ton Meijer. De vijfde avond van de eerste com petitie is gespeeld. In geel waren met 60 procent Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven de winnaars. De tweede plaats was met 58,33 procent voor Ali Overbeek en Thea Peters. Derde waren met 56,94 procent Rikie Cre mers en Jose Verhaegh. In rood waren met 59,90 procent Nel Gorree en Leny Worst de beste, gevolgd door Leny en Jos Arts met 55,21 procent. Derde met 54,69 procent waren Henny Alkema de en Gert Claessens. In Nieuwegein zijn de Nederlandse kampioenschappen twirlen gehou den. Hier deden Danielle Neuvel (22) Petra Neuvel (19) en Eline Verstraaten (14) uit Overloon aan mee. Neuvel werd Nederlands kampioen in haar onderdeel strutting senior intermedi ate. Petra Neuvel werd vierde in het onderdeel 2 Baton senior beginners en tiende in het onderdeel danstwirl senior beginners. Eline Verstraaten werd zesde in het onderdeel freestyle senior beginners en samen met haar partner Samantha de Beet werd zij tweede in het onderdeel duo free style senior beginners. Ook deden er drie teams mee vanuit de vereniging. Het juniore freestyle team waar Ver straaten en Neuvel aan meededen werd tweede in hun categorie. Het senioren freestyle team waar Danielle Neuvel en Pera Neuvel aan meededen werd Nederlands kampioen in hun onderdeel. Ook het senioren danst wirl team dat les krijgt van Danielle Neuvel werd Nederlands kampioen. Deze teams en meiden horen allemaal bij Twirlvereninging Paschalis uit Wij- chen. Dit jaar viert Tennisclub Ven ray (TCV) haar 70-jarige jubileum. Diverse clubactiviteiten staan dit jaar in het teken staan van dit jubileum. Zo wordt het Wogian toernooi op 23 juni afgesloten met een groot clubfeest. Afgelopen zaterdag werd het seizoen 2007 geopend met een nieuwjaarsreceptie en een goed bezet Midwintertoernooi. De eerste poules gingen op zowel de binnen- als de bui tenbanen van start, 's Middags werden In het Vlakwatergebied in Venray, gaat dit weekeinde de jaarlijks terug kerende Vlakwatercross van start. Met diverse afstanden en categorieën is er voor ieder wat wils. Helaas dit jaar zonder de run-atb-run, maar bij de Vlakwatercross kan men gelukkig wel nog te voet rondcrossen. Trainingen: Dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19.15-20.15 uur zwem bad de Sprank. Donderdag: Jeugd lopen 18.30-19 30 uur atletiekbaan Venray. Senioren lopen 19.00-20.45 uur atletiekbaan Venray. Zaterdag seni oren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonkstraat 19, Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00-10.00 uur zwembad de Sprank. Senioren fietsen (ATB) ver trek om 10.15 uur vanaf de Sprank. Programma: 28-1 Vlakwatercross Venray. 4-2 RunATB.Deurne. 4-2 ATB-toertocht Gennep (25/45km.) 4-2 ATB-wedstrijd Reulsberg; info www. limburgexpressnl Nieuws doorgeven via email twenray@hotmail.com of tel. (077)4674070 Informatie over TV Venray via email info@twenray.nl of tel. (0478)511545. zie ook www.twenrav.nl de wedstrijden even stilgelegd voor de nieuwjaarsreceptie en de officiële opening van de nieuwe buitenbanen. Voorzitter Eric Vennekens keek terug op een jaar waarin er bij TCV veel veranderd is. Het aantal winterleden bedraagt meer dan het dubbele van wat verwacht werd. Ook het aantal deelnemers aan de TCV Avydo Win tercompetitie heeft meer deelnemers dan de capaciteit waarvan de organi satie uitging. Reden genoeg om verdere plan nen uit te werken om nog eens twee banen om te zetten naar allweather- banen. De voorzitter bedankte alle vrijwilligers die het afgelopen jaar weer hun steentje hebben bijgedra gen en speciaal de vrijwilligers en groundsmen die bij de aanleg van de nieuwe banen en het weer op orde brengen van het park veel werk heb ben verzet. Onder het motto, wie de jeugd heeft, heeft de toekomst, wer den onder grote belangstelling de nieuwe banen geopend door Jan den Hoedt (73) en Louise Looman (7). Met hun rackets baanden zij zich een weg door de versiering bij de toegangs poort tot de nieuwe banen. Hierna werden de wedstrijden hervat, waarna Frank Janssen van de Schaapskooi aan de poulewinnaars de prijzen mocht uitreiken. De minstbedeelden in de eindranking kregen een uur gratis ten nis op de binnenbanen cadeau. Op het danstoernooi van dansver- eniging De Peeldancers uit Ysselsteyn van zondag 21 januari hebben de zusjes Kimberley en Linsey Xhofleer allebei een eerste plaats behaald. Beide dames dansen solo in de juni oren klasse. Kimberley Xhofleer behaalde een eerste plaats in de juni oren sportklasse met 277 punten en Linsey Xhofleer in de junioren vrije klasse met 258 punten. Daarmee pro moveerde Linsey Xhofleer naar de sportklasse. Linsey Xhofleer mocht als vijftiende soliste het podium op. Ze won met drie punten voorsprong en promoveerde hiermee naar de sport klasse. Kimberley Xhofleer behaalde een voortreffelijke eerste plaats. Na de solo's kwamen de gardes. Maar liefst tien gardegroepen uit de juni oren klasse kwamen het podium op. De Silver Stars van de Peeldancers dansten de sterren van de hemel en behaalde met 250 punten een eerste plaats. Kimberley en Linsey Xhofleer en de Silver Stars worden getraind door Jolanda Poels. Ook het duo Lizzy van de Staak en Iris Swinkels met de dans Diamantroof behaalde een eer ste plaats met 240 punten. Zij worden getraind door Peggy Fransen. Hoog tepunt was de hoofdklasse garde dans. Hierbii dansten de Duinelfies uit België en ze sleepten 286 punten in de wacht. De Bekse Klinkertjes uit Vierlingsbeek namen ook deel aan het toernooi. Bij de show modern hoofd sportklasse werden de meiden van X- Citing tweede met 265 punten. Uitslagen danseressen De Peeldan cers: Linsey Xhofleer 258 pnt. Ie van de 16 plaatsen (promotie sportklasse) Imke Versteegen 245 pnt. 5e van de 16 plaatsen Kim Voermans 241 pnt. 8e van de 16 plaatsen Kimberley Xhofleer 277 pnt. Ie van de 7 plaatsen Silver Stars 250 pnt. Ie van de 10 plaatsen Funky Stars 222 pnt. 9e van de 10 plaatsen Magie Stars 234 pnt. 4e van de 5 plaatsen Marleen Alders 274 pnt. 3e van de 8 plaatsen Ellen Zanders 269 pnt. 6e van de 8 plaatsen Loes Poels 269 pnt. 6e van de 8 plaatsen Dancing Stars 273 pnt. 2e van de 2 plaatsen Diamantroof, Lizzy en Iris 240 pnt. Ie van de 1 olaats. ■NWL/N' -te land V.O.f. li<den en Zn. 0486 461571

Peel en Maas | 2007 | | pagina 24