Vlakwatercross in Venray Edward Linskens stopt als coach TV Sportijn Jumpers'76-heren overtuigend naar zege a Winst voor dames Jumpers'76 Heren Red Stars moeten hard werken Volleybalheren grijpen naast zege Ruime zege waterpoloërs Spio Bedrijven tafeltennis- competitie PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 25 januari 2007 - Pagina 23 niet ontvangen? Bel 582877! SPIO wedstrijdzwemmen Jumpers'76 Rooyse VK Set Up DC De Piëlhaas een abonnement waard Traditioneel houdt Atletiekver eniging Venray-Regio in het laat ste weekeinde van januari, dus dit jaar op zaterdag 27 en zondag 28 januari, de jaarlijkse Vlakwater cross. Deze veldloopwedstrijd is de grootste cross van Limburg en Oost Brabant. Zoals ook in de afgelopen jaren het geval was, maakt de Vlakwatercross dit jaar weer deel uit van de LimBra- crosscompetitie. Na de successen van afgelopen jaren, waarbij de cross een tweedaags evenement werd, heeft de vereniging er voor gekozen door te gaan met deze succesvolle formule. Want steeds meer atleten en atletes komen op deze veldloop af die in het prachtige Vlakwatergebied in Venray wordt gehouden. Ook dit jaar ver wacht AV Venray-Regio weer ruim dui zend deelnemers te mogen begroeten. Zoals gewoonlijk bijten de leerlingen van de basisscholen op zaterdag 27 januari weer de spits af bij de Rabo- bank-scholierenlopen. Scholieren van de verschillende basisscholen uit de gehele regio gaan strijden voor de verschillende titels in een wel heel speciale loop met veel nevenactivi teiten. Wethouder van sportzaken, Patrick van de Broeck, lost het eerste startschot. Clowns, aerobic warming- up, muziek en goocheltrucs, geven de nodige afleiding. Er wordt ondermeer gestreden om de Jo van Oers-memo- rial. Voor de school met het hoogst percentage deelnemers, bestaat een aparte wisselprijs. De wedstrijden starten vanaf 12.00 uur. Inschrijven voor de scholieren- loop kan via de basisschool. Inlever- adres is de Niessenstraat 5 in Venray of Sportlaan 1 (clubgebouw). Voor de eerste keer houdt AV Venray-Regio veldlopen voor de eerste twee klas sen van het voortgezet onderwijs. Dit in het kader van meer bewegen door de jeugd. Leerlingen van het voortge zet onderwijs kunnen zich aanmelden via www.atletiekvenray.nl/Vlakwater- cross. De wedstrijden beginnen zater dag 27 januari om 15.00 uur. Nadere informatie is ook in te winnen via info@atletiekvenray.nl. Uniek blijft de loop voor mensen met een functiebe perking. Er zijn maar enkele crossen in het land voor deze speciale groep sporters. AV Venray-Regio hoopt dat deze speciale groep mensen zich massaal inschrijft. Het motto blijft: Meedoen is belangrijker als winnen. De NSG-loop voor mensen met een verstandelijke beperking is van de zondag overgeheveld naar de zater dag en start om 14.00 uur. Inschrijven voor deze loop kan via info@atletiek- venray.nl. Zondag 28 januari gaan de Rabo bank-veldlopen en de KNAU jeugd wedstrijden van start. Net als vorige jaren lopen de wedstrijdatleten en de recreanten gezamenlijk een korte en lange cross lopen. De korte cross start om 10.30 uur en de lange cross om 11.00 uur. Er worden uiteraard afzonderlijke klasseringen opgemaakt voor de diverse categorieën atleten en trimmers. Ook dit jaar gaan de lopen over verschillende routes door het schitterende natuurgebied van Vlak water in Venray. Het zijn parkoersen over bospaden. In het grote parkoers van 2000 meter zijn enkele heuveltjes opgenomen. Het gehele parcours is op spikes te lopen.. Vanaf 12.10 uur komen de jeugd KNAU-lopen aan de beurt. Alle lopen starten vanaf de blokhut van Jong Nederland aan de Kemp weg 161 in Venray. Atletiekver eniging Venray-Regio heeft zich uitste kend voorbereid op deze veldloop en rekent weer op een grote deelname. Het is niet voor niets dat dit evene ment, al jaren, op de Venrayse eve nementenkalender staat en voor de nodige Venrayse publiciteit zorgt in de verre omtrek. Voor het publiek een aantrekkelijke wedstrijd om te zien omdat de start en finish op verbrede paden zijn gelegen. Voor de deelne mers is er voor ieder een herinnering en in de diverse categorieën zijn er ereprijzen en prijzen in natura te win nen Deze worden verloot. Ook zijn er geldprijzen voor bepaalde categorieën wedstrijdatleten. Recreanten kunnen zich inschrijven op zondag 28 januari vanaf 9.15 uur tot een half uur voor de aanvang van de wedstrijd. Scho lieren, G-atleten en wedstrijdatleten kunnen tot 22 januari voorinschrijven of op de wedstrijddag tot een half uur voor aanvang van de betreffende loop. Scholieren kunnen zich via hun school inschrijven. Inleveradres: Nies senstraat 5. Inschrijven leerlingen voortgezet onderwijs via www.atletiekvenray.nl /Vlakwatercross. Edward Linskens heeft besloten om per direct te stoppen als trainer coach bij TV Sportijn. Na een evalu atie van de eerste seizoenshelft tussen de spelersgroep, de technische staf en de coach, bleek dat er enkele menings verschillen waren met betrekking tot de speelwijze en de visie. Aangezien deze verschillen onoverbrugbaar waren hebben Edward Linskens en de spelersgroep in goed onderling over leg besloten hebben om het seizoen niet met elkaar af te maken. "Ik vind het erg jammer", aldus Edward, "maar als de groep niet voor 100% achter mijn visie en speelwijze staat, dan is er voor mij geen basis meer om ver der te gaan en stop ik in het belang van de vereniging per direct." Het bestuur betreurt het besluit van Edward Linskens maar respecteert zijn keuze. TV Sportijn staat momen teel op een tweede plaats in de eerste divisie, waarbij de eerste vier ploegen play-offs gaan spelen om een plaats in de eredivisie futsal. TV Sportijn is intern bezig om de plaats van Linskens ingevuld te krij gen. Voorlopig worden de honneurs waargenomen door John Beerkens, trainer coach van het tweede team. Jumpers'76-Black Eagles 4 95- 53- Topscorers Jumpers'76: Freek Bettonviel (26 punten), Andrea Penco (19) en Loek Claessens (15). De Venrayse basketbalheren zijn de tweede seizoenshelft prima begon nen. Zo werd vorige week met duide lijke cijfers van Helmond gewonnen en ditmaal werd Black Eagles uit Ros malen verrassend met verliescijfers naar huis gestuurd: 95-53. Dit is nota bene de enige ploeg waar tegen Jum pers dit seizoen verliespunten heeft opgelopen. Het zag er tot in het derde kwart geheel niet naar uit dat het verschil zo groot ging uitvallen. De thuisploeg moest alle zeilen bijzetten en teerde in de eerste helft vooral op het sterke reboundwerk van centers Andrea Penco en Mirko Antheunissen. Zeker toen de afstandschoten nog niet vielen zorgden deze grote heren in het midden ervoor dat de gasten steeds niet op gelijke hoogte kwa men. Daarnaast had Jumpers moeite om te gaan met de consequent uitge voerde zoneverdediging van de Black Eagles. De laatste training had speler- coach Mikke Leenders hier nog extra op laten oefenen, en niet zonder suc ces. Zeker toen de vermoeidheid zich steeds meer deed voelen, konden de gasten het hoge tempo balcirculaties en penetraties niet meer bijsloffen en sloegen de Venraynaren keihard toe. In no-time was het gat geslagen (59-38) en brak ook het laatste Eagles verzet. Prachtige fast-breaks en een Andrea Penco probeert met een sprongschot tot succes te komen. batterij driepunts afstandschoten (vier van Freek Bettonviel) troffen doel en joegen de score omhoog. Het absolute hoogtepunt werd tot enkele seconden voor het einde bewaard. Op de fast-break gaf Loek Claessens een alley-oop-pass (pass vlak naast de ring) aan Mikke Leenders die deze actie feilloos afrondde, waarlijk het toefje op de taart. Speciale dank gaat uit naar invaller-scheidsrechter Henk Wijnen die te elfder ure inviel voor de niet opgekomen aangewezen bonds- scheidsrechter. Volgende week staat JRC uit Boxtel op het programma, 19:30 uur in de Wetteling. Jumpers'76-Vido 56-42 (34-17). Topscorers Jumpers'76: Kimjeuc- ken (19 punten), Joke Leenders (14) en Natalie Lammerts-van Bueren (12). De basketbaldames van Jumpers'76 hebben zaterdagavond in sporthal De Wetteling een 56-42 zege behaald op Vido uit Veldhoven. De wedstrijd begon erg moeizaam en kwam pas aan het eind van het eerste kwart op gang vooral door scores van Natalie Lammerts-van Bueren en Kim Jeuc- ken. Met maar vijf punten verschil begonnen beide teams aan het twee de kwart en dat ging voor Jumpers duidelijk beter. Zij scoorden vijftien punten tegen maar drie punten voor Vido en liepen daarmee verder uit op de tegenstander. vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Met een ruststand van 34-17 ging Vido erg geforceerd spelen en wist de achterstand niet in te halen in het derde kwart. Voor de dames van Jum pers staat sportiviteit bovenaan, dus zij gingen niet mee in het onsportieve spel van Vido. Het laatste kwart was het spel van Jumpers minder goed en er werden dan ook maar zes pun ten gescoord. De vrije worpen uit de fouten die werden gemaakt door Vido werden helaas niet benut. Vido wist hierdoor toch nog een kleine inhaal slag te maken, maar dat was niet meer voldoende om de wedstrijd te win nen. Met een 56-42 eindstand behaal den de dames van Jumpers'76 een dikverdiende zege. De vierde wedstrijd in de zeskamp is gezwommen in De Sprank in Venray. Uitslagen: 5x50m vrije slag estafette: 1) Inge Arts, Daphne de Boer, Kelly agterberg, Minke Janssen en Cyril landstra 2.37.10. 3) Bernadette Verstegen, Daphne v. Gabain, Freddy Harkx. Danielle de Pagter en Vera Hendriks 2.48.58. 1) Geoff Ebskamp.Alec Ebskamp, Kasper v. Dijk, Job v. Duijnhoven en Leon Hendriks 2.21.58. 100m vlinderslag: 2) Cyril Landstra 1.20.13.3) Kelly Agterberg 122.38.1) Job v. Duijnhoven 1.05.26.3) Kasper v. Dijk 1.08.81. 100m schoolslag: 1) Merle Schoofs 1.43.50. 200m schoolslag: 1) Inge Arts 2.57.66. 2) Cyril Landstra 3.06.02. 3) Daphne de Boer 3.13.37. 400m wisselslag: 1) Inge Arts 5.23.57.3) Minke Janssen 5.58.31. 2) Alec Ebs kamp 5.46.59. 100m vrije slag: 1) Cyril Landstra 1.04.90. 3) Job v. Duijnhoven 1.00.03. 2) Nik Heeren 1.131.88. 50m rugslag: l)Alec Ebskamp 0.32.37.3) Geoff Ebsakmp 0.33.33. Uitslagen Heren-The Black Eagles 4 95-53 Dames-Vido 58-42 The Black Eagles 4-U18 52-112 Wizards Helmond 2-U16 49-46 U12-2-Vido 44-18 U12-3-Fighting Pirates 18-55 Programma zaterdag 27 januari Ul6-Gennep Cougars 17.45 U18-Gennep Cougars U12-3-Graphiset/BV Rush 19.30 Heren-JRC 2 Programma vrijdag 26 januari VC Kessel DV2-Rooyse VK DV3 Programma zaterdag 27 januari Rooyse VKJCl-Skunk JC1 1330 Rooyse VK D3-Summa Peelp D415.30 Rooyse VK MB1-MVC '64 MB1 15.30 Rooyse VK MC1-MVC '64 MCI 15.30 Havoc MC2-Rooyse VK MC2 13.00 TuposD4-RooyseVKD5 14.30 Havoc D3-Rooyse VK D4 15.00 Tupos D2-RooyseVK D2 16.30 Havoc H2-Rooyse VK H2 17.00 Set Up MBl-RooyseVK MB2 17.00 AV Flash/Klein Vink Hl-Rooyse VK Hl 19.00 VC Polaris D3-Rooyse VK Dl 19.00 Phoenix 75 Hl-Rooyse VKH3 19.00 Programma zondag 28 januari Circulatievolleybal niveau 4 team 2 v.12.15 Circulatievolleybal niveau 6 team 1 v.11.15 Circulatievolleybal niveau 6 team 2 v. 9.15 Rooyse VK HVl-Athos HV1 10.00 Rooyse VK HV2-VCYsselsteyn HV1 Programma maandag 29 januari Rooyse VK DVl-Tupos DV1 20.30 Uitslagen Heren Set Up 1-Civitas 4 2-3 Dames Set Up 2-Velden 2 1-3 Set Up 3-Olsredlem 1 4-0 Set Up 4-Olsredlem 2 0-4 Jeugd Set Up MB-Civitas MB 4-0 Grashoek 1-Set-upJC 2-0 Summa Peelpush 1-Set-up JC 2-0 Set Up IC-VC Pansign 0-2 Set Up-VC Herten 1-2 Nivo Set Up Nivo 5 2-VC Meterik 0-4 Set Up Nivo 5 2-Brovoc 0-4 Recreanten Dames VC Ysselsteyn-Set Up 2 3-1 Programma zaterdag 27 januari Heren Energo 1-Set Up 14.45 Dames Set Up 1-Sportievo 1 17.00 Grashoek 1-Set Up 2 17.45 Civitas 2-Set Up 3 16.15 VCP 3-Set Up 4 13.30 Jeugd Set Up MB-Rooyse VK MB 17.00 Programma zondag 28 januari Set Up Nivo 6 in Horst 12.00 Set Up Nivo 4 in Hegelsom 14.00 Heren Recreanten Set Up 1-SDW 10.00 Set Up 2-VC Velden 2 10.00 Set Up 4-VC Meterik 2 10.00 Programma donderdag 1 februari Dames Recreanten Set Up 1-Revoc/VCB 2 20.30 Set Up 2-Phoenix 75 1 20.30 Set Up 4-VC Kessel 3 20.30 Revoc/VCB-Set Up MA 11.30 Set Up MA-Ledub 12.30 Polaris-Set Up JC 14.45 Set Up JC-Particolare/DS 15.45 Sportnieuws -info Zaterdag begint voor het heren team van TTV Summa/Red Stars het derde achtereenvolgende sei zoen in de Eerste Divisie. Na de promotie in het najaar van 2005 wist het team zich voorjaar 2006 met een beetje geluk te handha ven. Afgelopen najaarsseizoen lukte dit gewoon op eigen kracht. Voor komend seizoen lijkt de poule gunstiger, maar zullen de mannen hard moeten werken. Patrick Zwiers: "Bergeyk is dui delijk het sterkste team, maar de overige teams zijn redelijk aan elkaar gewaagd. Ik kan zo niet twee teams noemen die we onder ons moeten houden." Voor Patrick en zijn teamgenoten (Ronald Bogaard, Frank van der Vleu ten, Theo Boon) zal elke wedstrijd belangrijk zijn in de strijd om handha- Patrick Zwiers wacht opnieuw een zwaar seizoen met de heren van Red Stars. ving. Patrick: "Als we een keer met 8-2 of 9-1 verliezen wordt het al meteen erg moeilijk. We moeten er dus elke keer staan." Hard werken dus, ook na het winnen van de Limburgse titel bij de B's. "Haha, dat is wel leuk en ik speel zo'n toernooi ook om te win nen. Maar het was vooral een voor bereiding op het nieuwe seizoen. We weten alle vier dat we er hard voor moeten werken om de nodige par tijen te pakken." Frank schuift even aan bij het gesprek en vult meteen aan: "We kunnen niet een zaterdag een beetje freewheelen." Wat is nog de motivatie voor de heren? Tenslotte bestaat het team uit late dertigers en een veerti ger. Frank is meteen duidelijk. "Het is natuurlijk een leuk en gezellig team, dat is belangrijk. Maar sportief hoop ik nog steeds op die paar topwedstrij den. Ik heb nog niet het idee dat ik dat niet meer aan kan." Voor Patrick geldt een beetje hetzelfde. "Ik zei een aantal jaren geleden nog dat ik een paar jaar zou spelen en dat het dan wel genoeg zou zijn. Daar ben ik van teruggeko men: zolang ik voel dat ik mee kan blijf ik spelen, als ik voel dat ik echt tekort ga komen stop ik. Ik kan daar geen jaartal bij zetten." "Ik ga even douchen, laat Patrick de pikante opmerkingen maar maken", zegt Frank die flink getraind heeft deze avond. Patrick lacht erom, maar blijft lekker relaxed. "Weet je, het is het totaalplaatje. Het is én tafeltennis én gezelligheid in het team en binnen de club. Als het alleen om tafeltennis gaat kun je net zo goed voor geld naar Duitsland gaan. Maar of je daar dan vrolijker van wordt? "Vindt Patrick het niet jammer dat er weinig aansluiting is vanuit de jongere spelers binnen de club? "Op zich wel, het zou goed zijn als anderen langzaam aan gaan aanpik ken bij ons niveau. De eerste divisie is door de jaren heen sterker geworden, maar wij zijn ook sterker geworden. Ik ben zelf ook beter gaan spelen. Ik ben dan wel de jongste niet meer maar de ervaring gaat nu ook meetellen. Toch denk ik dat talenten die ervoor wil len trainen op den duur goed kunnen aansluiten, ook bij Summa/Red Stars. Het is goed dat het tweede team zich weet te handhaven in de derde divi sie, anders wordt het gat te groot." Terraveen-Rooyse Vk 3-2. Set standen: 25-18,12-25,17-25, 25-17 en 17-15. De volleybalheren van Rooyse VK leden afgelopen zaterdag een 3-2 nederlaag tegen Terraveen in Odilia- peel. De wedstrijd werd begonnen met frisse moed, al moesten de heren het doen zonder spelverdeler Rob Schoeber en buitenaanvaller Emile Broeksteeg, die beiden nog met een blessure kampen. Om toch nog van een ervaren rot te profiteren, ging Hans Hendriks dit keer weer mee. De eerste set begon met een achterstand voor de Rooyse. Ook een wissel van spelverdeler mocht niet baten de eer ste set en deze werd in het voordeel van Terraveen beslist met 25-18. Na wat aanmoedigende woorden van de coach werd aan de tweede set begon nen. De coach had met name gezegd TRB/RES-Spio 4-12. De heren waterpoloërs uit Venray, uitkomend in de vierde bond klasse, hebben in zwembad de Drieburcht tegen het Tilburgse TRB/RES ruim gewonnen: 4-12. Spio won met duidelijke cijfers van de degradatiekandidaat en voldeed daarmee ruim aan de verplichting om met twee punten huiswaarts te keren. Met veel overtuiging begon Spio aan de wedstrijd, mede doordat de Ven raynaren al met een overwinning uit winterstop zijn uitgekomen. Tel hier bij op dat Spio speelde tegen TRB/RES die met slechts twee punten geklas seerd staat. Vanaf de eerste minuut waren het de heren uit Venray die het tempo in de wedstrijd bepaalden. De verdediging van TRB/RES kreeg met een de ene na de andere counter te voorduren. Sander de Vries opende al snel de score voor Spio met een mooi backhandschot. Kort daarna moest de Tilburgse keeper toezien hoe Perry Brands een strafworp onhoudbaar in de linkerbovenhoek schoot, periode stand 0-2. Ook in de tweede periode waren het heren van Spio die uit de startblokken schoten, het tempo lag hoog en er werd zeer aanvallend gespeeld. Via een goed uit gespeelde manmeer situatie en een strafworp werd de voorsprong verder uitgebreid. Echter door het nonchalante spel van Spio wist TRB/RES zich terug te vech ten. Maar verder dan twee afstands schoten die op gelukkig wijze het net wisten te vinden kwamen de Tilburse heren niet, periodestand 2-4. In de derde periode herpakte Spio zich, in hoog tempo met op een gecontroleer de manier werdTRB/RES verder onder druk gezet. Toch waren beide teams redelijk in evenwicht, periodestand 3-5. Toen al snel in de vierde periode Geert Mommen tot twee keer wist te scoren brak het bij de Tilburgse formatie. Het moegestreden TRB/RES kon het hoge tempo niet meer bijbe nen en moest machteloos toezien hoe Spio de voorsprong tot ruime cijfers uitbreidde, eindstand 12-4. Door deze overwinning weet Spio met een acht ste positie weer aansluiting te vinden bij de subtop.Volgende week zaterdag is Spio weer verplicht punten te pak ken, in zwembad de Sprank speelt Spio tegen promovendus DZT. Deze heren uit Deurne hebben moeite met het spel in de vierde klas se bond en bezetten momenteel de laatste nlek. dat de ploeg die een voorsprong pakte, de set won, en de Rooyse heren bewezen deze theorie dan ook in de tweede set. Na steeds het achter de tegenstander aanhobbelen in de eer ste set, konden de heren nu met een flinke voorsprong in het spel komen. Uiteindelijk werd de tweede set door de Rooyse mannen gepakt met 12-25. De derde zet werden de motivatie en het spel van de tweede set doorgezet en de Venraynaren pakten dan ook een voorsprong. Het spel lag in han den van de Rooyse mannen en het was Terraveen dat meer moeite had met zijn eigen spel. De derde set werd beslist met een winst voor de Rooyse met 17-25. Natuurlijk was iedereen erop gebrand om deze wedstrijd met 3-1 binnen te halen, maar de vierde set kwam er weer onrust in het spel van de Venrayse volleybalheren. Mis schien had dit ook te maken met een klein incident met omvallende water flessen na een time out. In ieder geval gaven de mannen uit Venray deze set uit handen. Het begin van de vierde set leek veelbelovend, maar toen Ter raveen toch een voorsprong pakte tegen het einde, konden de Rooyse mannen deze niet meer inhalen. De tegenstander won de set met 25-17. In de beslissende vijfde set begon de tegenstander met een voorsprong, waar de Rooyse ook niet meer over heen kwam, ondanks hard geknokt te hebben. Uiteindelijk verloor de Rooyse deze set met een stand van 17-15. Al met al was het geen slechte wedstrijd, maar eigenlijk toch een onnodig verlies. In café De Pielhaas wordt op zater dag 27 januari vanaf 20.30 uur een toernooi gehouden, waaraan iedereen kan deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur via tel. (0478)582187. Uitslag darten: winnaarsronde; Peter van de Berg, Pascal Janssen, Roland van de Voort, Jos Heesen.Tom Hendriks, Bianca van de Voort, Marcel- la van Gelder, Jolanda Gisberts. Verliezersronde; Carl de Bruijn, Coby Janssen, Lou Janssen, Dave Ach ten, Crit van Hoof, Thorsten Gooren, Marianne van Kempen, Nicole van Dooren. De hoogste finish was voor Jos Heesen met 108 punten. In de hoofdklasse van de Summa/ Redstars bedrijven tafeltenniscom- petitie zijn de eerste wedstrijden gespeeld in de kwartfinale. Alle teams kunnen zich nog plaatsen bij de beste vier teams, die gaan strijden om het kampioenschap. The Headhunters- Huggers Elektronica 8-2 The Headhunters hebben een verwachte overwinning behaald op Huggers Elektronika. De kampioen van vorig seizoen begon dus goed en vooral Arno Schrivers was voortref felijk op dreef. De altijd zeer gemoti veerd en geconcentreerd spelende Schrivers was in ongenaakbare vorm. Dat heeft ook kopman Richard Lar- mende van Huggers ondervonden. In een prachtige gelijkopgaande partij hielden beide kopmannen elkaar in evenwicht. De eerste twee games gingen naar Schrivers, maar Richard Larmene vocht zich geweldig terug en pakte de derde en vierde game. In de laatste game leek het er op dat Schrivers gemakkelijk de partij naar zich toe zou trekken, maar Larmene gaf zich pas na 11-9 gewonnen. Peter Bouwmans en Twan van Vegchel ver loren beiden van Richard Larmene maar wonnen beiden wel van Lar mene Senior Frans en teamcaptain Geert Huggers. Ondanks zijn drie nederlagen speelde Geert Huggers zeer verdienstelijk tegen zowel van Vegchel als tegen Bouwmans. Het dubbelspel was ook voor het team van The Headhunters. Textdepartment- Barto's Brootjes 7-3 Ook TextDepartment heeft een nuttige overwinning behaald op Barto's Broodjes. Ying Fu Li lijkt zijn vormcrisis achter de rug te hebben want hij bleef evenals Peter Clijsters ongeslagen. Gorazd Grebenjak wist 1 partij naar zich toe te trekken door van Ernst Brecheisen te winnen, maar moest wel zijn meerdere erkennen in Dud Moss en Leo Manders. Het team van Barto's Broodjes had de doelstel ling uitgesproken om zich bij de beste vier teams te scharen en zullen dus de komende twee wedstrijden flink aan de bak moeten om zich inderdaad te plaatsen. Verrassend was ook de winst in het dubbelspel van Barto's tegen Text Department en daardoor bleef de nederlaag binnen de perken. TextDepartment heeft dus een goede stap gezet om zich te plaatsen voor de halve finale met nog twee wedstrijden voor de boeg tegen resp. De Keuken kenners en Geodis Vitesse. TempoTeam-Stroeken Electro 3-7 TempoTeam had kopman John Bonants thuis gelaten en dat scheelt al gauw een paar wedstrijdpunten die zij tegen Stroeken hard nodig hadden. Zeker omdat bij Stroeken de sterke Peter Ter Huurne wel van de partij was, die weer veel trainingsuurtjes maakt en daardoor een moeilijk te kloppen tegenstander is. Een mooie en spannende partij was die tussenTer Huurne en Angelina Koenen. Het wer den vijf spannende games en vooral de vijfde game was bijzonder omdat Ter Huurne na een 7-1 voorsprong de partij haast uit zijn handen liet glip pen nadat Angelina Koenen op gelijke hoogte kwam met 9-9. Met een paar gedurfde smashes trok de geschrok ken ter Huurne de partij toch nog naar zich toe. Ook tegen Nel Dorssers kroop Ter Huurne door het oog van de naald door wat laconiek spel, doch ook deze partij won hij nipt in vijf games. Karin Bonants had het moeilijk deze avond tegen de geroutineerde spelers Ton Zieltjens, Fons Coppus en Peter Ter Huurne. Coppus en Zieltjens stonden hun kopman Ter Huurne uit stekend ter zijde en wonnen elk twee partijen. Het dubbelspel was voor TempoTeam. Wel zal TempoTeam nog flink aan de bak moeten om zich bij de beste vier teams te plaatsen. Met John Bonants erbij hebben zij zeker nog kansen. De Keukenkenners- Geodis Vitesse 6-4 De Keukenkenners hebben het nog heel lastig gehad tegen Geodis Vitesse. Het werd uiteindelijk een nipte 6-4 overwinning en zij zullen dus de reste rende twee wedstrijden nog flink aan de bak moeten om hun doelstelling te halen en bij de beste vier te eindigen. Marcel Swaghoven van de Keuken kenners en tevens sponsorspeelde zeker niet slecht maar komt op het eind van de games vaak net wat te kort. Tegen Hans van den Bosch won hij brutaal de le game maar wist toen net niet de andere games te winnen. Van den Bosch wist wel vrij verras send van Martijn Arts te winnen, die zijn vorm op Aruba schijnt achter te hebben gelaten. Noud v.d. Locht was te sterk voor Wijkie David, Hans van den Bosch en Huub Thijssen. Wijkie David, (70 jaar liet echter zien dat hij een taaie rakker is, want hij maakte het zijn tegenstanders heel lastig met zijn soms onnavolgbare draaiballen. Ook Huub Thijssen speelde degelijk en hij heeft het vooral Noud v.d. Locht erg lastig gemaakt door veel contra te spelen, waardoor Noud erg geconcen treerd moest blijven. Het was maar goed dat De Keukenkenners het dub belspel won, want anders had er een onverwacht maar wellicht een ver diend gelijkspel in gezeten.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 23