Gemeente Venray Mé fa Openbare bekendmakingen Nieuw initiatief burgerparticipatie Aanvragen reisdocumenten Deze week Evenementen PEEL EN MAAS Gemeentehuis Openingstijden V De gemeente Venray gaat vanaf volgende maand werken met een zogenaamde 'gemeentebrede overlegtafel'. Wethouder Hassan Najja van bestuurlijke vernieuwing en communicatie zet zich in om mensen uit Venray beter en meer te betrekken bij de gemeente. Daarvoor worden verschillende initiatieven ontwikkeld. Najja: "Ik ben blij dat we 7 februari de startbijeen komst van deze nieuwe overlegtafel houden." Samenwerking met partners is voor de gemeente niet nieuw. Wél is de structuur in de vele verschillende contacten met de samenleving nieuw. Hiervoor is een pool van gespreks partners in het leven geroepen. De gemeente nodigt deze gesprekspartners gericht uit en koppelt hen aan relevante onderwerpen. De interactieve bijeenkomsten gaan over gemeentebrede onderwerpen. Dus niet over zaken die we op wijk- of dorpsniveau kunnen oppakken. Welke spelregels er voor de gemeentebrede overlegtafel precies gelden, wordt op 7 februari toegelicht. Najja: "We realiseren ons dat het gaat om een leerproces: als blijkt dat za ken beter kunnen, of wanneer gesprekspartners over het hoofd zijn gezien, dan passen we dat aan." Kijk voor meer informatie op www.venray.nl. Vergaderingen Beleidsregels Verkeerszaken Bouwplannen Delegaties, mandaten en volmachten Monumenten Kapvergunningen Wet milieubeheer Ontheffing stookverbod Donderdag 25 januari 2007 - Pagina 18 Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Informatiecentrum Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Week 4 ara -to r rVjïSr U krijgt van de gemeente een herinneringsbrief als uw reisdocument verloopt. Gaat u binnenkort op wintersportvakantie of naar de zon, houdt u er dan rekening mee dat het aanvragen van een nieuw document vijf werkdagen duurt. Een reisdocument kan met een spoedprocedure, tegen extra kosten, na twee werkdagen geleverd worden. Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijk Beheer op maandag 29 januari 2007, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Stedelijk Beheer, gehouden op 27 november 2006 6. Ingekomen stukken Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Beschikbaar stellen aanvullende budgetten ten behoeve van inhaalslag voor het Handhavingprogramma 2007 tot en met 2010 9. Beschikbaar stellen van een voorberei dingskrediet 'Centrum Venray op de schop' C-2Ter bespreking 10. Nota B en W, inzake aanpak verbetering voortgangsrapportages projecten 11. Nota B en W, inzake integraal Uitvoerings programma Openbare Ruimte 2007 C-3Ter besluitvorming 12. Vaststelling toezeggingenlijst commissie Stedelijk Beheer Onderdeel D 13. Rondvraag 14. Sluiting Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikkeling op dinsdag 30 januari 2007, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikke ling, gehouden op 28 november 2006 6. Ingekomen stukken Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Delegatiebesluit met betrekking tot artikel 19 lid 1 WRO ten behoeve van het bouwen van een uitvaartcentrum met crematorium binnen de grenzen van de gemeentelijke begraafplaats Boschhuizen te Venray 9. Delegatiebesluit met betrekking tot artikel 19, lid 1 WRO ten behoeve van het bouwen van een ruimte voor ruimte woning aan de Merseloseweg te Merselo 10. Vaststellen van de verordening starters- lening en beschikbaar stellen van een budget 11. Vaststelling bestemmingsplan De Blakt 12. Vaststelling Natuurcompensatie als gevolg van de ontwikkeling bedrijven terrein De Blakt. Planschadeverzoeken bestemmingsplan Brabander C-2Ter bespreking 13. B en W-nota inzake stand van zaken Venray's Maatschappelijk Cluster 14. B en W-nota, inzake aanpak verbetering voortgangsrapportages projecten 15. B en W-nota, inzake herziening beleids- weer ondergemandateerd aan medewerkers van de afdeling. De nieuwe mandaten treden op 1 februari 2007 in werking en liggen ter inzage. notitie huisvesting buitenlandse werk nemers C-3Ter besluitvorming 16. Vaststelling toezeggingenlijst commissie Stedelijke Ontwikkeling Onderdeel D 17. Rondvraag 18. Sluiting Agenda voor de vergadering van de commissie Middelen op woensdag 31 januari 2007, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Middelen, gehouden op 29 november 2006 6. Ingekomen stukken Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Herstructurering Regio VVV 9. Openstellen van deelname aan de gemeentelijke la carte regeling voor collegeleden C-2Ter bespreking 10. B en W-nota, inzake vaststelling grond prijzen 2007 11. B en W-nota, inzake intentieverklaring inkoopsamenwerking Regio Noord- en Midden-Limburg 12. B en W-nota, inzake aanpak verbetering voortgangsrapportages projecten C-3Ter besluitvorming 13. Vaststelling toezeggingenlijsten commissie Middelen Onderdeel D 14. Rondvraag 15. Sluiting Agenda voor de vergadering van de commissie Maatschappelijke Diensten op donderdag 1 februari 2007, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 6. 10. 11. 12 Verkeersmaatregelen Besluiten - Vergunninghouderparkeren Eindstraat - 5 vergunninghouderparkeerplaatsen instellen. U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 tot en met 8 maart 2007 (6 weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Opening Mededelingen Spreekrecht publiek Vaststelling van de agenda Notulen van de openbare vergadering van de commissie Maatschappelijke Diensten, gehouden op 30 november 2006 Ingekomen stukken Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur Onderdeel C C-l Ter advisering 8. a. nota 'Inburgeren in Venray' b. conceptverordening 'Wet Inburgering' C-2 Ter bespreking 9. Aanpak voortgangsrapportages projecten en lijst majeure projecten Communicatieplan jeugdbeleid laarstukken Stichting Primair Onderwijs Venray en Regio Forfaitaire vervoerskosten vergoeding C-3Ter besluitvorming 13. Toezeggingenlijst Onderdeel D 14. Rondvraag 15. Sluiting Vastgesteld Het college van Burgemeester en Wethouders heeft de volgende beleidsregels vastgesteld: - Beleidsregels hulp bij het huishouden en beleidsregels gebruikelijke zorg Met ingang van 1 januari 2007 is de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) in werking getreden. Op grond hiervan is de gemeente o.a. verantwoordelijk voor de verstrekking van de volgende voorzieningen: hulp bij het huishouden, woonvoorzieningen, vervoersvoor zieningen en rolstoelen. Om te kunnen beoordelen of er recht bestaat op de voorziening hulp bij het huishouden dienen er indicatiecriteria te zijn. In de beleidsregels hulp bij het huishouden en gebruikelijke zorg zijn deze criteria vastgesteld. Op basis hiervan wordt bepaald of recht bestaat op deze voorziening en zo ja, in welke mate. Deze beleidsregels zijn een voortzetting van de regels die door het Centrum Indicatiestelling Zorg op grond van de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten, vóór de inwerkingtreding van de Wmo, werden gehanteerd. De beleidsregels treden op 1 januari 2007 in werking met terugwerkende kracht en liggen ter inzage. Vastgesteld Het college van Burgemeester en Wethouders heeft op 9 januari 2007 de mandaten voor de afdeling Maatschappelijke Diensten vastgesteld. Vervolgens heeft de manager van de afdeling Maatschappelijke Diensten op 18 januari 2007 de ondermandaten vastgesteld. Dit betekent dat de afdelingsmanager Maatschappelijke Diensten besluiten neemt namens het college. Deze bevoegdheden hebben betrekking op de wetten die de afdeling Maatschappe lijke Diensten uitvoert. De afdelingsmanager heeft deze bevoegdheden om besluiten te nemen Aangevraagd Bouwvergunningen - Dopheide 40 - vergroten woning (nr. ba070012) - Lavendelplein 1 - bouw zwembad (nr. ba070013) - Pascherhof 25 - bouw garage (nr. ba070014) - Overloonseweg 32 - vergroten/herbouwen berging (nr. ba070015) - De Vlies 25 - bouw bergruimte, overkapping en carport (nr. ba070016) - Spurkterdijk 8a - veranderen loods tot huisvesting seizoenarbeiders (nr. ba070017) - De Vlies 23 - bouw carport (nr. ba070018). Sloopvergunningen - St. Jozeflaan 2b - slopen noodunit (nr. slp070004) - Kempweg 70 - sloop van enkele gedeeltes sportcentrum (nr. slp070005) - Boshuizerbergen - sloop waterpompstation (nr. slp070006). De aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze/bezwaar indienen. Uniforme openbare voorbereidingsprocedure Burgemeester en Wethouders zijn van plan, met toepassing van de uniforme openbare voor bereidingsprocedure, medewerking te verlenen voor de navolgende bouwaanvragen: - Meerloseweg 18 - verand eren/verg roten woning (nr. ba060615) - Zandakker 14 - vergroten woning (nr. ba060580) - Houbenweg 1 - bouw woning, garage en berging (nr. ba060552). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke ziens wijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U zult dan daartoe worden uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze zal een verslag worden gemaakt. Tegen het besluit kunt u alleen later beroep indienen, wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze hebt ingediend of wanneer u aantoont dat u daartoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Verleend Sloopvergunningen - Deurneseweg 72 - sloop bedrijfsgebouwen (nr. slp060062, verzenddatum 17/01). Bouwvergunningen en vrijstellingen - Veulensewaterweg 17 - vergroten varkensstal (nr. ba060477, verzenddatum 12/01) - St. Jozeflaan 2b - clubgebouw (nr. ba070007, verzenddatum 17/01) - Wanssumseweg 21 - veranderen woning en bouw opslagruimte (nr. ba060391, verzenddatum 17/01). U kunt de desbetreffende stukken zes weken inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Verkeerszaken. Bouwvergunningen en vrijstellingen - Nieuweind 22 - vergroten woning (nr. ba060549) - Knopkruid 7 - carport (nr. ba060524) - Kempweg 75a - vergroten woning (nr. ba060562) - Ouverturestraat 32 - vergroten woning (nr. ba060544) - Mgr. Nolensstraat 1 - vergroten woning (nr. ba060546) - Wanssumseweg 15 - veranderen woning (nr. ba060421) - Eijkenhofweg 14 - bouw kantoor, berging en zwembadoverkapping (nr. ba050361). De desbetreffende stukken liggen vanaf heden gedurende zes weken ter inzage. Wanneer u belanghebbende bent en eerder een zienswijze heeft ingediend, kunt u - binnen zes weken na de dag van de ter inzage legging - beroep indienen bij de rechtbank. Wanneer u geen belanghebbende bent of niet eerder een zienswijze heeft ingediend, staan voor u geen verdere rechtsbescherming mogelijkheden open. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van het beroep kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroep. Aangevraagde vergunningen - Gemeentelijk monument Raadhuisstraat 1 (gemeentehuis) in Venray - realiseren hellingbaan bij de hoofdingang (mon060011) - Gemeentelijk monument Grotestraat 10 in Venray - aanpassen kozijnen bovenwoning en wijziging poort Schoutenstraatje (mon060012). U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 februari 2007 inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Verleende vergunningen (art. 9 Monumentenverordening 2000) - Gemeentelijk monument Grotestraat 10, Venray - schilderwerk pui en plaatsen lichtreclame. U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Als gevolg daarvan blijft deze vergunning tijdens genoemde bezwaartermijn buiten werking. Indien gedurende deze termijn een bezwaarschrift wordt ingediend, blijft de vergunning buiten werking totdat op dat bezwaar en eventueel ingesteld beroep en hoger beroep is beslist. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Belanghebbenden, onder wie de vergunninghouder, kunnen de voorzieningenrechter van de rechtbank in Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond), respectievelijk de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), verzoeken de opschorting op te heffen. Ontwerpbesluit (art. 11 Monumentenwet 1988) - Rijksmonument Stationsweg 46, Venray - restaura tie/re no va tie voormalige keuken c.q. achtergevel van Paviljoen A St. Servatius (mon060007). U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Verleend - Molenpad - 3 esdoorns, geen herplant i.v.m. voldoende aanwezige bomen - Helfrichstraat - 1 kastanje, geen herplant i.v.m. voldoende aanwezige bomen - Veltumse Kleffen - 26 bomen (div. soorten), herplant 8 bomen - Zuidsingel - 2 linden en 7 meidoorns, herplant 4 bomen. U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 tot en met 8 maart 2007 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Verkeerszaken. Rectificatie In de Peel en Maas van 11 januari jongstleden is bij de ontwerpbesluiten per abuis de ken nisgeving van onderstaande oprichtingsvergunning onvolledig gepubliceerd. Hierbij alsnog de volledige publicatie. De publicatietermijn is aangepast. - De Blakt ongenummerd te Venray - een oprichtingsvergunning te verlenen aan Syncra V.O.F., Ellerbecklaan 7 te Venray voor een inrichting bestemd voor o.a. het steriliseren, ontsmetten en opslaan van medische producten, voedingsmiddelen, tuinbouwproducten en verpakkingen en het modificeren van kunststoffen. Aan de vergunningen worden voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 inzien. Tijdens deze nieuwe inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij Burgemeester en Wethouders naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Meldingen Algemene Maatregel van Bestuur (8.40 Wm) Besluit bouw- en houtbedrijven Wm - Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum - Raedts Bouwbedrijf BV, Mgr. Hanssenstraat 57 te Oostrum in verband met het veranderen van de inrichtingsgrens. De inrichtingen moeten voldoen aan de voorschriften opgenomen in de bijlage bij het des betreffende besluit. U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 februari 2007 inzien. Ontwerpbesluiten Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor de inrichting gelegen aan: - Timmermannsweg 62 te Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan W. Peeters, Peelweg 62 te Ysselsteyn voor een fokvarkens- en vleesvarkenshouderij. Aan de vergunningen worden voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij Burgemeester en Wethouders naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Besluiten Burgemeester en Wethouders hebben besloten voorde inrichting gelegen aan: - Meersloseweg 18 en 20 te Oirlo - een vergunning te verlenen aan H.A.J. Voermans, Meerloseweg 18 te Oirlo voor een fokzeugen- en vleesvarkenshouderij en landbouw- productiebedrijf. Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - belanghebbende bent en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Het beroepschrift moet worden ondertekend en tenminste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waar tegen het beroep is gericht (en een kopie van het besluit) - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroep schrift kunt u de voorzitter van genoemde afdeling vragen een voorlopige voor ziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gege vens bevatten als het beroepschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waarondereen schorsingsverzoek) is in gediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een folder over de beroepsprocedure kunt u aanvragen via Postbus 51, 0800-8051, of via www.postbus51.nl. Informatie vindt u ook op www.raadvanstate.nl. Verleend Burgemeester en Wethouders hebben een ontheffing verleend van het verbod om afvalstoffen te verbranden: Voor het verbranden van snoei- en sprokkel hout dat afkomstig is van het onderhoud aan de erfbeplanting van agrarische bedrijven en woonerven in het buitengebied en kerstbo men op de locatie: - Meerselsepeel 10 te Ysselsteyn - verleend aan dhr. H.M.G. Janssen - Heideweg 65 te Heide - verleend aan dhr. J.H.M. Muijsers. Aan de ontheffing worden voorschriften verbonden om overlast en nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt de desbetreffende stukken van 26 januari 2007 t/m 8 maart 2007 inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Voor het indienen van een bezwaarschrift zie onder Verkeerszaken. Het besluit treedt in werking na afloop van de bezwaartermijn, tenzij vóór deze datum bezwaar is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waarondereen schorsingsverzoek) is inge diend. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. 25 januari 2007 Burgemeester en Wethouders van Venray 28 jan - Aftrap natuurbelevings programma Puur Natuur (St. De Marke), Landschapspark 27 t/m 28 jan - 31ste Vlakwater cross, Vlakwater Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redactie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontlenen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de hoofdredactie. Hoofdredactie Esther Janssen, 52 33 33 Eindredactie Jansen Houbiers Communicatie, Venray Fotografie Mijntje Wismans, Gé Hirdes Basisontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 18