van MEDE MOGELIJK GEMAAKT DOOR: RICH/\pJp(APPERS life [style Hofmans geeft de i-Joy aan de Vamp van 2007 Ir h V Wilt u adverteren OP DEZE PACMNA? THEATERCAFÉ (U KYtbtSt Méér dan 100 relax-fauteuils op voorraad! Bel dan Arie Snellen 0478-582727 **HOTEL**** I I yX I T> LI l C RAI E yy Het grootste aanbod van Nederland Relax-fauteuils specialist .a www.hofmanstapijten.nl CONFERENTIE PARTYCENTRUM Gasstraat 5 Venray B0478- 581626 www.dewittehoeve.com PEEL EN MAAS Peel en Maas metamorfose Henseniusplein 4A Venray Henseniusplein 6, 5801 BB Venray tel: 0478-581391 'Van ramp tot vamp' Ben je je kapsel al jaren moe? Wil je je in een nieuw jasje laten steken? Zit je ook al jaren in het zelfde patroon en wil je er eens anders uitzien? Wat je nodig hebt is een complete metamorfose! Er voor één keer helemaal anders uitzien en professionele foto's van jezelf laten maken: die bijzondere kans krijg je als je je aanmeldt voor de Peel en Maas-metamorfose 'Van ramp tot vamp'. In samen werking met Rich Art Kappers in Wanssum en Lifestyle Mode, Foto Hoedemaekers en De Artiest in Venray biedt nieuwsblad Peel en Maas dames van 18 jaar en ouder een compleet - gratis - metamor fosepakket aan. De maandelijkse metamorfose bestaat onder meer uit het verzorgen van je haar en/ of make-up, nieuwe kleding, een fotoreportage en een smakelijke afsluiting van je metamorfosedag. De medewerkers van Rich Art Kappers zorgen er in hun kappers- en beautystudio in Wanssum en Bakel voor dat je kapsel opnieuw geknipt, gekleurd en gestyled wordt en ook wordt de make-up verzorgd. Na het verzorgen van het haar en de make-up wordt de metamorfose pas echt compleet, als je door Lifestyle Mode, Secon- do of D-Company wordt gekleed. Vervolgens maakt vakfotografe Saskia Hoedemaekers van Foto Hoedemaekers een uitgebreide fotoreportage. De dag wordt in theatercafé De Artiest smakelijk afgesloten. Peel en Maas volgt de 'Metamorfose van de maand' op de voet en blikt elke laatste donder dag van de maand met foto's van de kandidate en een verhaal terug op deze bijzondere dag. Rond de jaarwisseling kiezen de lezers van Peel en Maas wie de allerleukste metamorfose is. In januari 2008, als alle kandidaten bekend zijn, vindt in zalencomplex De Witte Hoeve in Venray een groot galafeest plaats. De hoofdprijs, en relaxfauteuil, is beschikbaar gesteld door Hofmans Tapijten. Wil je meedoen? Meld je dan aan! De enige voorwaarden zijn dat je moet wonen in het ver spreidingsgebied van Peel en Maas (de gemeenten Venray en Meerlo- Wanssum en de dorpen Overloon, Maashees, Holthees en Vierlings beek), een vrouw van achttien jaar of ouder bent en op minimaal een zaterdag in de maand kunt meedoen aan de Peel en Maas metamorfose. Interesse? Meld je dan snel aan! Dat kan schriftelijk of per e-mail. Vermeld daarbij dui delijk je naam, adres, telefoonnum mer en leeftijd. Stuur (of mail) ook een (pas)foto van jezelf mee. Graag inzenden naar de redactie van Peel en Maas, Postbus 15800 AA Venray. Of mail naar redactie@ vandenmunckhof.nl. "Wat past bij jou als persoon?" De feestdagen met alle glamour liggen alweer lang achter ons. En een nieuw jaar boordevol goede voornemens is al bijna een maand oud. Goede voornemens hebben we allemaal, afvallen en een ander uiterlijk horen daar helemaal bij. Ook op tv zijn deze onderwer pen erg "hot" en wel in program ma's als Holland's Next Topmodel, Looking Good, Make me beautyful en Total Make Over. Laten we eer lijk zijn, in de meeste gevallen gaat het om een enorme verbetering, waardoor mensen een vele mooi ere uitstraling krijgen en dus ook veel meer zelfvertrouwen. Hebt u nooit gedacht: dat wil ik ook? Laat je eens informeren door een van onze haarstylisten, die niet alleen naar u haar kijken, maar tevens ook naar de gezichtsvorm. En wat ook zeer belangrijk is, ze kijken welk kleurtype u bent qua huid en ogen, zodat u het juiste kleuradvies krijgt. En met de juiste coupe en haarkleur val jij op als persoon, je ogen gaan stralen en je huid wordt sprankelend, waar door mensen zullen zeggen: wat zie jij er goed uit! En zeg nou zelf, wie wil dit niet? De komende elf maanden laten wij, haarstylis ten en visagisten samen met kle- dingstylisten, zien wat bij iemand past. Er wordt niet altijd gewerkt met als doel "de extreme veran dering", maar wat past bij jou als persoon. Haartrends worden gezet door vele nationale en inter nationale kappersorganisatie's. Deze zijn ook op de hoogte van de nieuwste trends op het gebied van kleding en optiek, waar zij de haartrend op aanpassen. De Neder landse haarmodelijn van Victorian Rock, Noblesse Oblige en Shapes Colours zijn erg in trek. Bij Vic torian Rock is de uitstraling wild en stoer met veel volume en tex tuur. Terwijl een andere haarmo delijn super naturel moet zijn, een nonchalant gevoel, losse textuur met een natuurlijke valling. De trend die weer terug is van weg geweest is de boblijn, in zowel de korte als de langere versie, en van zeer bot tot mooie ronden lijnen. De extreme steile en krullende haarstijlen van de afgelopen jaren maken nu plaats voor meer ont spannen en natuurlijke kapsels. Er zijn vele haarmodelijnen, dus voor elk wat wils. U begrijpt: er is de komende maanden veel te vertel len over haar en uiterlijk. Ik wens u veel kijk- en leesple zier met de nieuwe rubriek, de Miss Metamorfose "Van Ramp tot Vamp". Haarstylist/ondernemer Richard Bindels. 'Suffe' juf Judith van Dijck wordt hippe vamp Of we wat extra kranten van Peel en Maas op basis school De Bongerd in Venray willen bezorgen? Natuurlijk, geen probleem! Want zonder het weinig vleiende commen taar van al die lieve leerlingen hadden we waarschijnlijk niet zo'n geschikte eerste kandi daat gehad voor onze nieuwe metamorfoserubriek 'Van ramp tot vamp', die zaterdag zijn vuurdoop beleefde. Het eerste 'slachtoffer' was Judith van Dijck (28) uit Leunen, die in een paar uur tijd van een 'suffe' juf werd omgetoverd in een coole, hippe vamp. Een juf om U tegen te zeggen, zoals u op de foto's op deze pagina met eigen ogen kunt zien. Ze is erg tevreden. Gelukkig. Want ook voor de redactie van Peel en Maas was de eerste meta morfose een spannende dag. Hoe zou ze het vinden? Gaat alles goed? Zijn de verwachtingen niet te hooggespannen? Nee, zo blijkt, want Judith van Dijck heeft met volle teugen genoten van de lek kere verwendag die ze van de ini tiatiefnemers Peel en Maas, Foto Hoedemaekers, Rich Art Kappers, Life Style Mode en theatercafé De Artiest aangeboden kreeg. Maar dat is ook niet zo vreemd, want de maandelijkse metamorfose bestaat uit het verzorgen van haar en make-up, nieuwe kleding, een fotoreportage en een driegangen diner. "Het was erg leuk om pro fessioneel gestyled, gekleed en gefotografeerd te worden en de dag af te sluiten met een etentje", vertelt Judith van Dijck. "In het begin was ik best wel zenuwach tig, want je weet als eerste kandi daat natuurlijk niet wat er precies gaat gebeuren. Maar ik kan het iedereen aanraden, de metamor fose is heel leuk en alles wordt in overleg gedaan. Ja, ik ben erg tevreden." RAMP Maar waarom meldde ze zich in godsnaam eigenlijk aan voor de rubriek? Voelde ze zich soms een ramp? "Nou, dat niet. Maar ik wilde net als mijn collega Nicole Coenen van de opmerkingen van de leer lingen af zijn. We werken allebei al heel wat jaren op De Bongerd. In het begin waren we nog nieuw en vonden de leerlingen het leuk om een jonge, frisse juf voor de klas te hebben staan. Maar naargelang de jaren verstreken, kregen we steeds meer commentaar. We zagen er altijd maar hetzelfde uit! De juffen waren maar suf... Hetzelfde kap sel, dezelfde soort kleding, nooit make-up en ga zo maar door. Toen zagen we de oproep in Peel en Maas en wisten we meteen wat ons te doen stond. Opgeven, want we wilden twee coole, hippe juf fen worden!" Alleen, een klein probleem: de rubriek is bedoeld voor één kan didaat per maand en de keus viel op Judith, die volgens Richard Bindels van Rich Art Kappers van- Poseren voor de foto wege haar langere haar geschikter was voor de metamorfose. Geluk kig vond haar collega Nicole het niet erg dat Judith de voorkeur kreeg. "Nicole wil haar haar nu ook wat langer laten groeien, om een volgende keer aan de beurt te kunnen komen als kandidate voor 'Van ramp tot vamp lacht Judith, die vertelt dat vooral de knip- en make-upbeurt bij Rich Art Kappers voor haar een bijzon dere belevenis was. "Samen met haarstyliste Daisy Brouwers heb ik uit een voorbeeldenboek een kapsel gekozen dat bij me past. Er kwam een kleurtje in mijn haar en het werd korter geknipt en lang geföhnd. Ja, er ging ook heel wat haarlak in." Omdat Judith bril- dragend is, maakte Daisy ook een asymmetrische lok om haar haar er wat opener uit te laten zien. "Ik had al zeker tien jaar hetzelfde kapsel, er zat zelfs nooit een spoe ling in of een verflaag op. Behalve een nieuwe bril was aan mijn hoofd eigenlijk nooit iets veran derd." Maar ook over haar make up kreeg Judith van de styliste een aantal goede tips. Zeil gebruikt ze bijvoorbeeld eigenlijk altijd bruin en grijs. Tijdens de meta morfose werden echter paarse tinten gebruikt, om haar zo een wat frissere uitstraling te geven. Om haar ogen wat groter te laten lijken, Judith draagt miniglazen, besloot de styliste tevens om wat lichte tint in haar ooghoeken aan te brengen. Verder kreeg ze roze, transparante lippenstift met gloss op om op die manier volle lip pen te creëren. "Mijn vriend Gijs vond het kapsel heel leuk, maar moest wel een beetje wennen aan al die make-up", grijnst Judith. Bij Lifestyle Mode in Venray mocht ze vervolgens een keuze maken uit vier kledingsets die door eige naar Piet van Dijck speciaal voor haar waren weggehangen, en die uitstekend bij haar zouden passen. Haar keuze viel op een jas, een blouse en een giletje van het merk More More. "Een prachtig setje, dat vond ook mijn moeder die ik meegenomen had naar de winkel." Wat volgde was een professionele fotoreportage bij Saskia Hoede maekers en, om de dag in stijl af te sluiten, een diner voor twee, inclusief drank, bij De Artiest van Wilbert van Waayenburg. "Ieder een was hartstikke enthousiast en iedereen vond Judith een hartstikke leuke kandidaat", zegt Piet van Dijck. Goed zo, iedereen tevreden. Volgende maand wordt een nieuwe kandidaat door Foto Hoedemaekers, Rich Art Kappers, Life Style Mode en theatercafé De Artiest in de watten gelegd. Hoofdprijs Meer trefkans bij Hofmans Kleding passen bij Piet van Dijckl NA METAMORFOSE Het eindresultaat mag er zijn! BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BK Wanssum T 0478 531383 Donderdag 25 januari 2007 - Pagina 12 BAKEL Van de Poelstraat 3a 5761 BW Bakel T 0492 343298 WANSSUM Geijsterseweg 1a 5861 BKWanssum |T 0478 531383 n HOEDEMAEKERS SCHOUWBURGPLEIN 1A 5801 BV VENRAY TELEFOON 0478 587739 FAX 0478 568925 "Metamorfose een echte verwendag l Van Ramp tot Vamp Beerseweg 10a 15431 LC Cuijk 0485-315516 RIChA WAPPERS

Peel en Maas | 2007 | | pagina 12