Burgemeester Waals: imagoschade Venray beperken Nieuwe website Van den Munckhof BV EL EN MAAS Veiligheidslabels voor scholen "Veel branden groot probleem" 'Website heeft een toegevoegde waarde' Van der Putt Advocaten Sectie ondernemingsrecht, tel. 0478-556677 Patersstraat 15-17 Venray www.putt.nl Verdachte langer vast Seniorweb tien jaar Advocaten Adviseurs voor MILIEURECHT en ARBEIDSRECHT PEEL EN MAAS Donderdag 18 januari 2007 - Pagina 3 Burgemeester Waals heeft er achteraf spijt van dat Venray heeft meegedaan aan een groot onderzoek naar jeugdgroepen en culturen in Noord- en Mid den-Limburg. Venray en voor al de burgemeester komen er in het rapport slecht vanaf. Daar baalt Waals behoorlijk van. "Er komt nu een hype aan publiciteit. Daar heb ik zwaar de pest over in. Wat ze over mij zeggen, dat vind ik niet erg. Er wordt zoveel over mij verteld. Het belangrijkste is de imagoschade die Venray lijdt." De gemeente Venray betaalde 5.472 euro mee aan het onderzoek dat meer dan een ton kostte. Het Rijk, de provincie en de gezamenlijke 28 gemeenten in de politieregio betaalden ieder eenderde deel. Op 30 december kreeg Waals het omstreden rap port in handen dat vorige week openbaar werd. Met gemeente secretaris Piet Lucassen vernam Waals met gekromde tenen de inhoud. Venray kon nog op 31 december reageren. "Het was een ongenuanceerd verhaal", zei Waals maandag in de vergadering met de fractievoorzitters. "Maar we konden binnen een dag geen reac tie meer geven. De tent was hier dicht, er waren geen ambtenaren en geen dossiers. Het ging ook te ver om op oudjaar nog ambtena ren te rekruteren voor deze klus." Waals is hoogst ongelukkig met het rapport 'Extreem? Moei lijk!' van onderzoeksinstituut IVA. "Het stoort me dat Venray op een negatieve wijze naar buiten komt. Ik herken het geschetste beeld van Venray niet. Zoals ook andere betrokkenen dat niet her kennen. Het rapport is niet met feiten onderbouwd." Waals vindt het merkwaardig dat de opdracht gever, het dagelijks bestuur van de politie regio Limburg-Noord, het rapport niet eens heeft ontvangen. Terwijl het vorige week al in bezit van de media was. De burgemeester weet wel uit welke hoek de alle negativiteit over Venray komt. "Het is het ver haal van Dingus en de voorzitter. Het is bekend dat daar niet mijn vrienden zitten", verklaarde Waals. "Anderen zijn niet aan bod geko men. Het is zo een eenzijdig en ongenuanceerd verhaal geworden. Het lijkt wel een journalistiek stuk in plaats van een onderzoek. Maar dat is de verantwoordelijkheid van meneer Moors (de senioron derzoeker, red.). We moeten nu de imagoschade voor Venray tot een minimum zien te beperken. Dat is belangrijker dat een inhoudelijke reactie." Het college van B en W komt nog wel met een officiële reactie. Binnenkort is er een gesprek tus sen onderzoeker Hans Moors en de wethouders uit de deelnemen de gemeenten. Waals: "Het kwaad is geschied. Het is mosterd na de maaltijd...". Nieuws nu voortaan ook op peelenmaasonline.nl Van den Munckhof BV heeft een nieuwe website. De uitgever van uw nieuwsblad heeft zijn oude site helemaal op de schop genomen en aangepast aan de technieken en trends van deze tijd. "In onze ogen weer een stap verder in de nieuwsvoorziening voor de regio", aldus directeur Christ van den Munckhof. De nieuwe website www.pee- lenmaasonline.nl en www.vanden- munckliof.nl is globaal op te delen in twee groepen: Peel en Maas en de overige ondernemingsactivitei ten van Van den Munckhof. Wan neer u op de hoofdpagina van peelenmaasonline komt, ziet u meteen de laatste actualiteiten uit Venray en omgeving. In de kolom links daarvan treft u tal van keu zemogelijkheden, zoals nieuws uit Venray, Meerlo-Wanssum, sport, kunst en cultuur, vastelaovend en jongeren. Daarnaast komt u via overheid op een pagina van waaruit u naar de sites van de gemeente Venray, Meerlo-Wans sum en de provincie kunt surfen. Wanneer u op links klikt, krijgt u een overzicht van alle vereni gingen en instellingen in Venray, voor zover bekend, voorzien van een link naar hun website. Verder vindt u onder redactie de gege vens van de redactie van Peel en Maas/Kabelkrant en is er een servicerubriek. In deze rubriek kunt u via het net onder meer uw abonnement op Peel en Maas wijzigen, treft u alle gegevens aan omtrent het adverteren in Peel en Maas, kunt u doorlinken naar de Limburgse marktplaats 'Sjnab- beltjes' en krijgt u toegang tot het archief van Peel en Maas. In het archief worden vanaf heden alle berichten opgenomen die op het web zijn gepubliceerd. Daarnaast vindt u het oude kabelkrantarchief terug via deze link. Dit serviceblok vindt u overigens ook aan de rech terkant terug met daaronder de wekelijkse column Bandoetere en de Barometer, waarop vanaf deze week ook via het net gereageerd kan worden. Geheel rechts is er de mogelijk heid om advertenties te plaatsen en is een zoekfunctie ingebouwd, waarmee u met behulp van een trefwoord zowel in de totale website alsook uitsluitend in het nieuwsgedeelte kunt zoeken. "Wij zijn zeer content met de nieuwe site", vertelt Christ van den Munckhof. "Maar we realise ren ons ook dat we er nog niet van den *PEEL EN MAAS klaar mee zijn. Voor de toekomst hebben we nog wat uitbreidingen gepland zoals het adverteren in Peel en Maas via de website. Daar komt een module voor zodat par ticulieren een advertentie kunnen opgeven en die direct met behulp van IDEAL, de betaalmodule van de banken, kunnen afrekenen. Ook zullen we de nieuwsvoorzie ning op termijn gaan beperken voor onze abonnees. De komende maanden kan iedereen nog gra tis bij het nieuws, maar de opzet is dat die berichten, evenals het archief, uitsluitend voor onze abonnees toegankelijk worden. Binnen dat abonnementenge deelte gaan we ook kijken of we leuke aanbiedingen aan de lezers kunnen doen. Maar de site is niet alleen gebouwd rondom Peel en Maas. We hebben nog tal van andere bedrijfsactiviteiten die u terugvindt op het net", Vanuit alle webpagina's kunt u direct naar de boekhandel, de kan toorvakhandel, naar druk en print, kabelkrant en zelfs het magazine Fanray. In de digitale boekhandel kunt u vanaf heden via internet uw boeken bij Van den Munckhof bestellen. Met behulp van een zoekmodule kunt u het gewenste boek selecteren en uw bestelling verzenden. In de nabije toekomst zal daar een betaalmodule aan gekoppeld worden. Daarnaast is de digitale boekhandel voorzien van de wekelijkse boekbespreking uit Peel en Maas, de boeken top 10, de aanbieding van de maand en productinformatie van overige artikelen uit onze boekhandel. De kantoorvakhandel is met name gericht op de zakelijke markt. Ook hier kunt u via onze digi-shop uw bestelling plaatsen, is er een aanbieding van de maand en treft u alle informatie aan over onze medewerkers van de kan toorvakhandel. Drukken en digitaal printen liggen tegenwoordig zeer dicht bij elkaar. Van den Munckhof is wat dat betreft uitgerust met de modernste apparatuur en via onze website kunt u voortaan uw offer te aanvragen, een bestelling doen, trouw- en geboortekaartjes bestel len, zien wat Van den Munckhof aan het milieu doet en is informa tie voorhanden hoe u uw digitaal materiaal dat u wilt laten drukken of printen kunt aanleveren. Natuurlijk ontbreekt ook Kabel krant Venray niet op de site. Het nieuws vindt u uiteraard terug op peelenmaasonline.nl, maar alle informatie over aanleveren etc. vindt u op dit gedeelte terug. Ten slotte is er ook een link gelegd naar de huidige website van Fanray, het magazine voor de regio Venray, en heeft de zoek functie ook hier een permanente plek. Erg handig is ook de route beschrijving waarmee u via Goo gle ons als het ware in Venray ziet liggen en via een routeplanner uw weg naar Grotestraat 68 kunt uit stippelen. "Het is een heel uitgebreide site geworden met veel informatie, maar toch zo overzichtelijk moge lijk. Graag vernemen wij de reac ties van onze lezers om te kijken of we de site nog verder kunnen verfijnen en/of uitbreiden. Dat is voor ons heel belangrijk", besluit Christ van den Munckhof. Wilt u uw mening kenbaar maken, surf dan naar www.van- denmunckltof.nl en maak via De Barometer uw mening kenbaar. Vrijdag 26 januari zal gede puteerde Eric Janse de Jonge BVL-Labels uitreiken aan de vijf scholen van de Stichting Katholiek Onderwijs Vier lingsbeek van de gemeente Boxmeer. De basisscholen St. Jozef (Hol- thees), Laurentiushof (Vierlings- beek), St.Antonius (Maasthees), St. Anna (Vortum-Muller) en St. Jozef (Overloon) zijn de eerste scholen in de gemeente die het BVL-Label verdienen, omdat zij structureel aandacht geven aan verkeersedu- catie. De feestelijke uitreiking vindt plaats om 14.15 in Sport hal de Zevensprong te Maashees. Leerlingen geven een demonstra tie van de geleerde fietsvaardig- heden en de gedeputeerde zal samen met leerlingen de mascotte 'Seef' ook in Boxmeer tot leven gaan brengen. Het BVL-project is eind 1996 van start gegaan. De doelstelling is om de verkeersveiligheid voor jeugd in Brabant te vergroten. De statistieken tonen aan dat het aan tal jeugdige verkeersslachtoffers nog steeds te hoog ligt. Educatie, verkeersouders, praktisch onder wijs en samenwerking spelen een belangrijke rol in het BVL- project. Inmiddels staan nu bijna 700 scholen voor dit Brabantse project ingeschreven en hebben 332 scholen het Label al binnen gehaald. In 2006 verdiende het project de Europese Child Safety Award. Door deelname aan het project geeft de school gestructureerd aandacht aan verkeersveiligheid. Een continue leerlijn is gewaar borgd, waardoor de leerling op verschillende verkeersrollen wordt voorbereid. Bovendien brengt het project achter de schermen verschillende partijen en initiatieven samen. Hierdoor worden scholen lokaal, op een georganiseerde manier, door der den ondersteund bij de uitvoering van verkeersactiviteiten. Verkeers veiligheid krijgt zo een structurele plaats in educatieprojecten op scholen in Brabant. In Boxmeer wordt samengewerkt door scho len, de gemeente, politie en Veilig Verkeer Nederland. SKOV staat voor samenwerking. Van elkaar leren en elkaar ondersteunen en motiveren blijkt een goede formu le. Door elkaar te steunen en een goede organisatie lag het halen van de Labels snel binnen hand bereik. Het behalen van dit Label is een goede stimulans voor toe komstige projecten (bijvoorbeeld VTB). Binnen de SKOV werkgroep BVL zijn leerkrachten en ouders op de hoogte van de gang van zaken. Met name voor kleine scho len werkt dit effectief. Ook voor grote scholen is hier over de afge lopen korte termijn al meerwaar de behaald, bij wisselingen in de werkgroep. Door BVL-deehiame tonen scholen hun verantwoor delijkheid en betrokkenheid voor de veiligheid van scholieren. Ze kiezen zelf voor kwaliteit. Scholen staan er bij het BVL-project niet alleen voor. Er is een BVL-team dat voor een efficiënte ondersteuning zorgt. Scholen die ook bij willen dragen aan een veiliger Brabant voor jeugdige verkeersdeelne mers, kunnen vrijblijvend een informatiepakket aanvragen. Na aanmelding brengt een advi seur een bezoek aan de school om het project goed op te star ten. Kijk voor meer informatie op www.bvlbrabant.nl. De politie van Venray heeft in samenwerking met de gemeente, brandweer en bureau Slachtofferhulp afge lopen dinsdag een informa tieavond gehouden. In woon zorgcomplex St. Joriskwartier kregen de buurtbewoners informatie over de opzettelij ke brandstichtingen in de wijk Noord-West. Ze kregen tijdens de bijeenkomst onder meer een uitgebreide toelichting op het politieonderzoek. Doel van de bijeenkomst was om uit te leggen hoe de politie, brandweer en gemeente samen hebben gewerkt aan het oplossen van de brandstichtingen. Bewo ners konden op deze manier met elkaar en met de verschillende organisaties hun ervaringen delen. Mevrouw Keijsers van de wijkraad heette de ongeveer twintig bewo ners van harte welkom. "Deze avond moet antwoord geven op de vragen 'hoe?', 'wat?', 'waarom?' en ook over'hoe nu verder?'." Na een korte inleiding van John Geraedts, chef van de basiseen heid van de politie Venray, bena drukte burgemeester Waals de zorgen die hij zich heeft gemaakt over de mensen in de wijk die in spanning leefden. "Een brand is een probleem. Veel branden op rij zijn een groot probleem. Ik heb aan de politie en brandweer de maximale capa citeit gevraagd." Rechercheur Richard Fassotte gaf een toelich ting op het politieonderzoek naar de dertig brandstichtingen in het afgelopen jaar. Hij gaf aan dat een brandonderzoek erg complex is en het enige tijd duurt voordat er voldoende bewijs verzameld is. Erg belangrijk waren daarbij de aanwijzingen van buurtbewoners. Mede door getuigenverklaringen kon op 6 december een 20-jarige man uit Venray worden aangehou den als verdachte in deze zaak. Mevrouw Niemans van bureau Slachtofferhulp vertelde welke psychische gevolgen de brand stichtingen hebben en hoe deze kunnen worden verwerkt. Zij gaf ook aan hoe Slachtofferhulp hier in kan ondersteunen. De aanwe zigen kregen ook de gelegenheid om vragen te stellen. Die liepen uiteen van de afhandeling van schades tot problemen met de verwerking. De Barometer De tweede stelling in de nieu we rubriek De Barometer, 'De Regiotaxi is een ramp', leverde slechts vijf reacties op van lezers. Drie mensen waren het eens met de stelling, twee niet. Uit de reac ties blijkt dat het vooral senioren zijn die reageerden op de stelling. Sinds 10 december 2006 is onder de vlag van de nieuwe vervoerder Veolia de Deeltaxi vervangen door de Regiotaxi. Ouderen en gehan dicapten kunnen sindsdien nog slechts vijf zones reizen met het goedkope tarief. En dat leidde tot een aantal reacties. Volgens Truus Peeters zijn er 'veel ontevreden gebruikers'. 'Ouderen kunnen nu nog maar vijf zones goedkoop reizen. De Deeltaxi was een uitkomst voor mij, ik denk dat veel ouderen geen gebruik meer zullen maken van de Regiotaxi. Dus, ja, de Regiotaxi is een ramp, maar wel een kleine. Want het wel altijd gezellig zo'n taxi, en de chauffeurs doen altijd hun best'. Ook J. Claessens is het eens met de stelling. 'Ik heb geen auto en maakte tot voor kort veel gebruik van de Deeltaxi. Maar sinds Veolia met de Regiotaxi is begonnen, is de dienstverlening er niet beter op geworden. Ik ben het eens met het verhaal van Charles de Vilder (In Peel en Maas van vorige week, red.) dat het wegvallen van het gereduceerde tarief voor oude ren het sociaal isolement groter wordt. Je pakt toch niet zo snel een taxi. En reizen met de bus of trein is ook al zo duur'. Mevrouw V/d Brand vindt ook dat het vervoer de laatste jaren zo duur is geworden. 'De tarieven gaan maar omhoog en omhoog en mijn pensioentje blijft gelijk. Een auto heb ik niet meer, dus ik ben afhankelijk van het openbaar ver voer of van familieleden die me mee willen nemen. Het is jammer dat de Deeltaxi al duurder werd en dat je met de Regiotaxi ook maar een klein stukje goedkoop kunt reizen. Het openbaar vervoer zou gratis moeten zijn, dat is ook veel beter voor het milieu. Maar een ramp zou ik de Regiotaxi niet willen noemen' Piet Janssen vindt de stelling 'De Regiotaxi is een ramp"te overdre ven'.'Een ramp is een aardbeving of de hongersnood in Afrika, het is hoogstens niet slim. Want ik denk dat door de stijgende kosten steeds minder mensen gebruik zul len gaan maken van de Regiotaxi. Zo draai je een goed en betaalbaar systeem toch de nek om'. VAN DER PUTT mr drs. P. van Hoef mr. M. Gerrits mw mr. C. Verrijdt De 44-jarige man die wordt verdacht van betrokkenheid bij de verdwijning en moge lijke dood van de Venraynaren Karim Fourkour (19) en Fouad Bendella (23), blijft voorlopig in de cel. Het voorarrest van de man uit het Duitse Bracht is donderdag met 30 dagen verlengd. Justitie onderzoekt al sinds mei waar de twee Marokkaanse jongemannen zijn gebleven na hun inbraak in een henneploods aan de Poststraat in Venray. Eind november werd de man aangehouden. Het feit dat hij langer in hechtenis blijft, betekent dat hij ernstig verdacht wordt van betrokkenheid bij de verdwijning van de twee Marokkanen. De poli tie gaat er langer van uit dat de twee niet meer in leven zijn. De zeventienjarige Venlonaar die op 10 december werd aange houden, werd onlangs al vrijge laten. Een andere verdachte, een 32-jarige man uit Sevenum, zit ook nog vast. De vrijgelaten jongen is de zoon van de 44-jarige man uit het Duitse Bracht die sinds eind november vastzit op verdenking van betrokkenheid bij de zaak. Het openbaar ministerie verdenkt de drie van moord of doodslag op de twee Venraynaren. Fouad Ben della (23) en Karim Fourkour (19) worden sinds de nacht van woens dag 10 mei op donderdag 11 mei van dit jaar vermist. Sindsdien zijn ze spoorloos. De verdwijning van de twee mannen zou rechtstreek te maken hebben met een ont ruimde hennepplantage aan de Poststraat in Venray. In de loods werd een grote hoeveelheid bloed aangetroffen. Uit DNA-onderzoek bleek dat dit bloed afkomstig was van de twee vermiste Venray naren, beiden van Marokkaanse afkomst. De mannen zouden stie kem naar de hennepplantage zijn gegaan om hennep te stelen en zijn tijdens hun werkzaamheden waarschijnlijk gestoord door de kwekers. Een vriend sloeg op de vlucht toen de eigenaren met de auto kwamen aanrijden. De vol gende dag informeerde hij een broer van Fouad Bendella, die in de loods bloed aantrof en de poli tie waarschuwde. Hun lichamen zijn ondanks uitgebreide zoekac ties nooit gevonden. Tien jaar geleden is Seniorweb opgericht en ondertussen uitge groeid tot een organisatie met meer dan 63-000 leden. Die leden zijn meestal mensen die niet met de computer zijn grootgebracht, en die de mogelijkheden van de computer en internet willen erva ren. Daarom houdt Seniorweb door het hele land cursussen en workshops computer- en inter netgebruik. In Venray gebeurt dit al jaren in het leercentrum in ouderensoos De Kemphaan. Om deze verjaardag te vieren wordt op vrijdag 26 januari voor senio ren (50+) uit de regio Venray een open middag gehouden in leer centrum De Kemphaan. Tussen 15.00 en 18.00 uur wordt op ver schillende plekken audio/visuele/ mondelinge informatie verstrekt over de cursussen voor de doel groepen. Zo zijn er basiscursussen computeren op pc, internet en email, fotografie, fotobewerking voor gevorderden, vervolgcursus sen Word, Powerpoint, Excel en gelegenheidscursussen. PEEL EN MAAS een abonnement waard Ook meneer C. Verberkt laat weten 'De Regiotaxi geen ramp' te vinden.'Want ik heb de Tweede Wereldoorlog meegemaakt, dan ga je wel relativeren. Het gaat toch altijd zo: goedkoop beginnen en later duurder maken. Eerst probe ren ze je te lokken en daarna gaan de tarieven omhoog: gratis open baar vervoer zou het beste zijn, maar zo'n systeem lijkt me onbe taalbaar. Natuurlijk zijn er klach ten, maar mensen klagen ook veel te snel. Ik heb alleen maar goede ervaringen en zou de Regiotaxi niet meer willen missen, ook al is het vervoer duurder geworden'. In 'De Barometer' kunnen lezers reageren op een wekelijkse stel ling. Doe ook mee en geef in maxi maal vijftig woorden uw mening. De stelling van deze derde week luidt:'De nieuwe website van Peel en Maas /Van den Munckhof heeft voor mij een toegevoegde waarde en ik zal er veel gebruik van gaan maken'. Mee eens of oneens? Mail uw reactie naar redactie@vanden- munckltof.nl. De redactie maakt een selectie uit de ingezonden reacties. Vervolg voorpagina 'Waals bezorgde Venray slechte naam' Niet in Venray maar ook niet in andere gemeenten in Noord- en Midden-Limburg. De nieuwe jongerenorganisatie V-Kick blijkt nog weinig draagvlak te hebben bij de Venrayse jonge ren. Dingus beschikt daarentegen nog over een 'aanzienlijke achter ban' die nu vaak op straat rond hangt. Het rapport concludeert dat de jarenlange strijd een zware wissel heeft getrokken. Niet alleen op het jongerenbeleid maar vooral op de Venrayse jongeren zelf. Marokkaanse jongeren geven aan dat een kleine groep steeds meer criminaliteit pleegt. Een paar jaar geleden was het meer rotzooi trappen op straat of schelden of naroepen van voorbijgangers. Nu blijken auto-inbraken de nor maalste zaak te zijn. De oorzaak is onvoldoende begeleiding thuis of van instanties, stoppen met school, geen werk kunnen vinden en verkeerde vrienden treffen. Na een hectische periode in 2004 en 2005 is het weer 'tame lijk rustig' in de regio. Jongeren werkers constateren evenwel dat spanningen tussen de hard- corescene en Marokkaanse jon geren voortsluimeren. Maar er zijn geen verontrustende signalen die duiden op een herhaling van grootschalige conflicten. In Venray is geen sprake van radicalisering onder moslimjongeren zoals die in Roermond, Venlo en in mindere mate in Weert is geconstateerd. PEEL EN MAAS Nieuwsblad voor Venray en omstreken Grotestraat 68 5801 BH Venray Postbus 1 5800 AA Venray Tel. 0478-582727 Fax 0478-510916 Redactie Ron Koenen Henk Lammen Christ van den Munckhof Henk Willemssen redactie@vandenmunckhof.nl Advertenties: Arie Snellen e-mail: asnellen@ vandenmunckhof.nl telefoon: 0478-58 27 27 Tarieven op aanvraag e-mail: advertentie@ vandenmunckhof.nl Aanleveren advertenties: Uiterlijk dinsdag 18.00 uur. Bezorging Donderdagmiddag/avond Bezorgklachten Verspreidingsbureau Periodiek - Tel. 0478-582877 uitsluitend tot vrijdag 17.00 uur. Nabezorging gebeurt tot uiterlijk dit tijdstip. Aanleveren kopij: Sport- en verenigingsnieuws tot uiterlijk dinsdag 10.00 uur. Abonnementen: 19,95 (postcode 58..) 35,50 (overige binnenland) dinsdag 16 januari 2007 Van den Munckhof Peel en Ma; wan den munckhof bv r T 7 II Van den Munckhof Peel en Maas Boekhandel Kantoorvakhandel Druk en Print Kabelkrant Fanray Vari den Munckhof Grotestraat 68 5801 BH Venray Tel +31 (0)478 5827 27 Fax +31 (0)478 51 0916 refwoord Van den Munckhof Al meer dan 125 jaar is de naam van den Munckhof een begrip in Venray en omgeving. Een begrip als het gaat om boeken, om kantoorartikelen, om drukwerk en om het bereiken van de Venrayse bevolking middels Peel en Maas. Kabelkrant Venray en Internet. Meer informatie: Geschiedenis Contact Informatie Routebeschrijving Maak een keuze Peel en Maas Kantoorvakhandel Druk en Print >Meer info Fanray Kabe krant Van den Munckhof Peel en Maas Boekhandel Kantoorvakhandel! DrukenPrint Kabelkrant Fanray vart den Pee en Maas Ferry Greevink orolongeert titel >Venray >Meerlo-Wanssum >Overheid >Sport >Links >Kunsten Cultuur >Vastelaovend >Jongerennieuws >Redactie >Service Van den Munckhof Maak uw keuze _^J Van den Munckhof Grotestraat 68 5801 BH Venray Tel +31 (0)478 532727 Fax +31 (0)478 51 09 16 Routebeschrijving Jessie Wismans wint Open NK Cheque voor Helpende Handen 0RSS Scholierenloop Vlakwatercross In Eindhoven zijn de Open Nederlandse kampioenschappen judo gehouden. Jessie Wismans van Sport Instituut Verhagen uit Venray piekte juist op dit grote evenement. De 13-jarige Wismans werd kampioen in de klasse -40 kg bij de meisjes tot 15 jaar. Lees verder Abonnementen Adverteren Sjnabbeltjes Nieuws archief De Peelkorf bedwingt koploper De Peelkorf-Klimroos 8-8. Doelpunten De Peelkorf:Tineke Vergeldt (3x), Kim... Lees verder Inloopmlddag AfaCentrum Al enkele jaren is AfaCentrum Venray gast bij Senior Service Venray en sinds... Lees verder Het gonst we Venray. Of b- geruchten in ld: in Altijd leuk. altijd itwie stoot Overig nieuws Venray Nieuwe CT-scann-er VieCuri Verdachte moord langer in cel Gebiedsgericht werken uitgebreid Kunst en cultuur Expositie Bo-Art in Venray Broederen koor in Mariakapel Meerlo - Wanssum Provincie: geld voor rondweg Wanssum Veel interesse voor nieuwe dorpsraad Wanssum Postbaan- Beemdweg een lokale kwestie spannend. Want zaterdagavond in een schuimende schouwburg burgemeester Waals van zijn troon en wordt de opvolger van prins Huub? Wie wordt de prins van alle Piëlhazen en Wat vond u van het Winterfestival dit jaar? Leuk 16.7% Gezellig Saai 0% ;>-L_

Peel en Maas | 2007 | | pagina 3