w- First Lady' Gemakkelijke zege dames Venray •SN* Venray TV/Sportijn overeind in chaotisch duel Venray pakt vijfde zege op rij Carel Fijen nieuwe voorzitter businessclub SV Venray wmm TÜURIHGr ■Ate Akm' m Summa Topschutters] Klassement Suïhma Sponsors Taxi Verstraaten/Sportijn Venray saimist' FLE> TRONICS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 18 januari 2007 - Pagina 21 SV Oostrum SV United SVV veteranen BVV'27 VV Holthees SV Leunen CCJEOnEU r i Grotestraat 56, Venray 3p0rt-//7/7 por/ Kledingsponsor: Hoofdsponsors: SPORT 2000 SV Merselo Nieuws uit Venray en omgeving leest U in e-mail: SVOC'01 Frank van Kempen wijst zijn ploeg de weg Twintig minuten droomvoetbal goed voor vier treffers tegen Vinkenslag SV Venray Programma >g zaalvoetbal Nieuwjaarsreceptie geslaagd Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS' 18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2006-2007. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2006-2007. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. In het teamklassement maakte Ven ray door de zes doelpunten tegen Vin kenslag een flinke sprong.Venray staat nu vijfde met 27 goals. Oostrum blijft koploper met 40 doelpunten. In het individuele klassement veranderde niets in de top. Bas Joosten (SSS'18) Maatwerk in financiële zekerheid blijft met veertien treffers de ranglijst aanvoeren. Teamklassement: 1) Oostrum 40 2) SSS'18 35 3)TOP'27 30 4)Leunen 29 5) Venray 27 6) Volharding 25 7) SV United 8) SVOC'01 21 9) Merselo en Holthees 19 11) Swolgense Boys 16 12)Ysselsteyn 12 13) BW'27 7 Spelersklassement: 1Bas Joosten (SSS '18) 14 2) Tim Klemans (SV United), Sander Dinghs (SVOC'01) en Frits Lucassen (Leunen) 11 5) Nico Rongen (TOP' 27) 10 6) Rick Schlepers (Oostrum) 9 7) Jelle van Tilburg en Ruud Custers (beiden Oostrum), Johan Vullings (Volharding) en Kevin Goldschmidt (TOP'27) 8 11 Freek Thoone (Venray) Uitslagen SV Oostrum vet-Volkel vet 3-5 SV Oostrum 2-Ysselsteyn 2 6-4 Excellent DA1-SV Oostrum DA1 3-0 Programma zaterdag 20 januari GFC33A1-SV OostrumAl 14.30 GFC33B1-SV Oostrum BI v.12.15 SVEBC1-SV Oostrum Cl v.14.00 Merselo vet-SV Oostrum vet 17.00 Zaal Oostrum F1 gymzaal Oostrum 9.00 Oostrum F2 gymzaal Oostrum 10.00 Oostrum F3 gymzaal Oostrum 11.00 Oostrum F5 gymzaal Oostrum 12.00 Programma zondag 21 januari Wittenhorst 10-SV Oostrum 3 9.30 SV Oostrum 1-HW Helmond 1 12.00 Uitslag Venray 8-SV United 3 2-3 Futsal SV United 1-Reuver 2 13-6 Programma vrijdag 19 januari Futsal SV United 2-Gallus/De Tijd 3 21.00 SV United 3-Beringe 4 20.00 Programma zaterdag 20 januari HRC-SV United vet (M) 16.00 Programma zondag 21 januari Venray 4-SV United 2 11.30 SV Venray 4-SV United 2 11.30 Programma zaterdag 20 januari BW27B1-SV United BI 14.30 SV United Clco-HBV Cl 14.00 Swolg. Boys Dlco-SV United Dl co 10.00 Programma zaterdag 20 januari EWC-SW 14.00 Vertrek vanaf De Evenaar. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen viatel. 06-28612346. Programma zaterdag 20 januari Gemert C2-SV United C1 CO 13.15 BW'27 Bl-SV United BI 14.30 Uitslagen Merselo vet-Holthees vet 2-3 Volharding 7-Holthees 4 4-0 Programma zondag 21 januari Holthees-EWC 14.30 Uitslagen Leunen 3-Venray 5 0-3 Leunen 6-RKDSO 4 1-2 Venray 9-Leunen 7 0-0 Programma vrijdag 19 januari Voetbalvolley A- en B-jeugd Het Meer- dal v. 19.30 Spelregeltocht D-jeugd v. 19.00 Programma zaterdag 20 januari Zaalvoetbal C-jeugd in Maashees Venray A2-Leunen Al 15.00 Leunen Cl-Stormvog. Cl 11.00 Programma zondag 21 januari Leunen 2-Liessel 2 11.30 Leunen 4-Venray 6 11.00 Wittenh. 11-Leunen 5 11.30 TAXI VERSTRAATËN BV VERVOER OPMAAT T (0478) 44 26 46 F (0478) 64 E 1nfo@taxiverstraaten.nl 23 33 ar 'De Qroen Aanpap Janslust 8, Heide Gewon cafe, gewon gezellig www.hoteleurotel.nl Hiiw an i insurance Group bv f Leeumlraal 4 Tel. 04 78 53 0 0 3 5 sportcate -cafetaria LA ND WEERT .Kruidenlaan 105 Venray Tel. (0478) 580 480 www.vanden munckhof .n I lilzendhuro MONDIAL Horst ld. 077 - }9S 24 14 in b*o!dr izi&frv VENRAY - BOXMEER venray stucadoors Overloonseweg 71 Venray ClPeelrand H Ma_kd»ir.M Ulgf futfO* r&hdt! Schoolslraat 25-a Venray womenswearl top inn town Heiiseniusplein 5c, Venray Union-SV Venray 0-3 (0-1) Doel punten Venray: Mirelle van Rij broek en Mandy Maas (2x). In de eerste wedstrijd na een zeer korte winterstop, boekten de dames van Venray in Malden een redelijk eenvoudige overwinning op hek kensluiter Union in klasse 1D: 0-3. Daar zag het aanvankelijk niet naar uit, want het was Union dat de wed strijd met de beste kansen opende. Een wedstrijd die trouwens enigszins verlaat begon, aangezien er een pro bleem was met enkele spelerspassen aan de kant van Union. Sinds 1 janu ari zijn deze passen echter verplicht en dus begon de Gelderse ploeg met tien dames aan de wedstrijd. Nummer elf sloot pas na vijf minuten aan toen thuis een pas was opgehaald. Vreemd genoeg was dat ook het moment dat Union zijn overwicht verloor. Venray had enige tijd nodig om organisatie en zekerheid te vinden, waardoor Union in de beginfase een aantal malen voor het doel van tweede doelvrouwe Sanne de Boer gevaarlijk was. Deze hield haar doel echter goed schoon. Langzaam groeide Venray in de wedstrijd, maar echt zelfverzekerd oogde het voor de thee niet. Mogelijk dat de slechte reeks van vlak voor de winterstop zijn sporen had nagelaten. Halverwege de eerste helft kwamen de dames dan toch op voorsprong. De sterk spelende Marije Jager stuurde met een fraaie pass over het snelle kunstgras Mandy Maas diep op rechts. De rechtsbuiten speelde de vrijstaan de Mirelle van Rijbroek, gelegenheids- spits, in de voeten aan. Zij schoot de bal hard langs de Gelderse keepster. Venray creëerde echter weinig moge lijkheden om de voorsprong voor de rust te vergroten. Ook Union was opnieuw een aantal malen gevaarlijk. Na de rust groeide Venray verder door en vond eindelijk de rust om een veld- overwicht te creëren. Het zette Union meer onder druk. Dit leidde al snel in de tweede helft tot de 0-2. Linksbuiten Marije Jager speelde Mandy Maas met een hoge voorzet aan. Maas aarzelde niet en schoot de bal hard en hoog binnen. Toen deze score op het bord stond liet de Maldense ploeg de moed zakken. Het kon dan ook niet voorko men dat halverwege de tweede helft Maas haar tweede van de dag binnen schoot. De ingevallen Lotte Koppers keek goed om zich heen en speelde Jager aan, deze zag Maas vrij bij de tweede paal staan. Laatstgenoemde kon eenvoudig binnenschieten. Het was aan de scheidsrechter te danken dat het niet erger werd voor Union; een vierde doelpunt -een goede kop bal van back Rinske Reijnders- werd om dubieuze redenen afgekeurd. De dames handhaven hun derde positie op de ranglijst. Zondag 21 januari staat middenmo ter Varsseveld op het programma. Om 11.30 wordt in Venray afgetrapt. In de uitwedstrijd werd het in een zeer aan trekkelijk duel 3-3. SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. GOLDEN MEMBERS: Eu rash utters Flextronics van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Peka Kroef B.V. Rabobank, Venray MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. Adecco Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autowijk Keizersveld Avydo accountants en belastingadviseurs Bax Financieel Advies B.V. Berk Accountants en Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Ten Brinke Hekwerken Deloitte, Accountants ,Venlo Electro Martens Installatie B.V Familie-Restaurant 't Roekenbosch. Blitterswijck FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Fortis Bank, Venray Van Gansewinkel B.V. van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Sport 2000 Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank Venray Interstyling B.V. Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Van der Male/Renokas Meidon Plastics B.V. Bergen Ib. NLW Groep Notariskantoren Venray Paul Brouwer Exclusieve Mode Personato B.V. Van der Putt Advocaten Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Swing B.V. Restaurant, America Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren De Swing E" Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial, Horst Verhoeven Groen B.V. Verspreidingsburo Periodiek Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" Uitslagen BW'27 1-Merselo 1 0-1 Merselo-Holthees 2-3 Programma zaterdag 20 januari Merselo vet-Oostrum vet 17.00 Zaalvoetbal Luchtmachtbasis De Peel MF+F1 10.00 E2+E1 11.00 Dl+Cl 12.30 B2+B1 14.15 Programma zondag 21 januari Merselo 2-Fiducia 2 10.30 Wittenhorst 9-Merselo 3 11.30 redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl Programma zaterdag 20 januari Zaalvoetbal Vincent Van Gogh El 9.00 E2 en E3 9.45 F1 en F2 10.30 F3 en F4 11.15 D2 12.00 Dl 12.45 C2 13.30 Cl 14.15 TV/Sportijn-ZWM/Campus 6-5 (2-3). Doelpunten: 5. Frank van Kem pen 1-0; 7. Frank van Kempen 2-0; 10. Ditmar Winkelmolen 2-1; 16. Ozcan Sonkaya 2-2; 20. Shahab Rassi 2-3; 29. Coen Linskens 3- 3; 34. Saïd Yahia 4-3; 37. Shahab Rassi 4-4; 40. Frank van Kempen 5-4; 42. Frits Lucassen 6-4; 47. Ivo Jongepier 6-5. Scheidsrechter: Spijkers (Lichtenvoorde). Toe schouwers: 90. Gele kaart: Saïd Yahia (TV/Sportijn), Ivo Jonge pier, Ditmar Winkelmolen, Ozcan Sonkaya en Shahab Rassi (ZWM/ Campus). TV/Sportijn: Lenders; Jeuken, Van Kempen, Linskens, Lucassen, Spee, Troisfontaine en Yahia. Door Henk Willemssen Indien de scheidsrechter na afloop de meest besproken per soon is, is dat meestal geen goed teken. Zo ook vrijdagavond waarin de uiterst warrig leidende arbiter Spijkers ladingen kritiek over zich heen kreeg. Uiteraard het meest van de verliezende par tij ZWM/Campus. TV/Sportijn kneep zijn handen dicht met de zwaar bevochten drie punten (6- 5) en maalde er niet meer om dat Spijkers een glaszuivere treffer van uitblinker Frank van Kempen afkeurde. Het gebeurde vijf minuten voor tiid hii een 6-4 stand De Maastriehtse doelman Patrick Koenen kon een uithaal van Frits Lucassen niet onder controle krijgen. Frank van Kempen was er als de kippen bij om de bal binnen te tikken. De reddingspoging van Koenen kwam te laat. Snijders kende de treffer resoluut toe. Waarna hij bestormd werd door de Maastrich tenaren. Die wezen naar hun lijnrech ter Harrie Bouvrie die zijn vlag in de lucht hield. Het onvermijdelijke gebeurde. Snijders ging verhaal halen bij de clubman die uiteraard geen tref fer had waargenomen. Keeper Koe nen was eerlijk. "Het was inderdaad een doelpunt. De bal was zo'n stukje over de lijn", bekende de Maastrichtse goalie die duim en wijsvinger vijf cen timeter uit elkaar hield. Het had een heel dure misser kun nen zijn omdat Ivo Jongepier vlak daarna de achterstand verkleinde tot 6-5. Maar daarbij zou het blijven zodat alleen ZWM/Campus na afloop zijn gram haalde bij de ongelukkige leids man. Coach Pierre Bouvrie had de grootste moeite de gemoederen te bedaren en zijn spelers uit de buurt te houden van Spijkers. "Verliezen vind ik niet erg. Maar hier kunnen we niets tegen beginnen", verzuchtte de coach. TV/Sportijn vierde ondertussen de zege die de play-offs weer een flinke stap dichterbij brengt. Bovendien mengen de Venraynaren zich nog in de titelstrijd. Ook al heeft die louter een symbolische waarde. Frank van Kemnen vierde vorive week zijn 35e verjaardag. De Seve- nummer beleefde in het seizoen 2002/03 zijn topjaar toen hij dertig keer scoorde. Hij werd daarna wegge plukt door KW/Ritmo maar na ander half jaar keerde Van Kempen terug uit Veldhoven. Het Venrayse publiek heeft sindsdien zelden nog de goaltjesdief van weleer gezien. Hij werd vaker ingezet als verdediger en bleek zijn scherpte voor het doel grotendeels verloren te hebben. Vrijdagavond stond hij er weer. Frank van Kempen had weer een neusje voor doelpunten al was de ruimte nog zo klein. In de vijfde minuut schudde Van Kempen twee tegenstanders af, omspeelde de doelman en schoof ogenschijnlijk heel simpel de 1-0 bin nen. Twee minuten later. De doelman liet een schot van Saïd Yahia los en Frank van Kempen was uiteraard ter plekke: 2-0. Het leek een voorbode van een gemakkelijke avond voor TV/Sportijn. Dat veranderde toen Saïd Yahia geel kreeg vanwege protesteren. Al riep Yahia niet meer dan 'Scheids!'. Ditmar Winkelmolen buitte op de val reep de overtalsituatie uit: 2-1. Daarna kantelde de wedstrijd. De Maastrichtenaren kwamen steeds gevaarlijker opzetten en bogen de achterstand om in een 2-3 voorsprong. Vlak voor rust kwam de thuisploeg goed weg toen Shahab Rassi twee maal de paal trof. Terwijl Fred Jeuken aan de overzijde hetzelfde lot trof. De vier tijdstraffen van ZWM/Cam- nns vielen allemaal na rust Ivo ïonve- pier ging te hard door op Frank van Kempen en was de eerste die kon gaan zitten. Hij kreeg even later gezel schap van Ditmar Winkelman. "Eén goede aanval", schreeuwde coach Edward Linskens tevergeefs. Toen de Maastrichtenaren nog een man op het strafbankje hadden zitten, knalde verdediger Coen Linskens van afstand toch de 3-3 binnen. TV/Sportijn nam weer het heft in handen. Een uithaal van Saïd Yahia zette de thuisclub weer op voor sprong: 4-3. De Venraynaren bleven het offensief zoeken maar hadden onvoldoende antwoord op de razend snelle Maastrichtse counters. Aanval lend balverlies leidde de 4-4 in. Tien minuten voor tijd nam TV/ Sportijn opnieuw de leiding. Fred Jeu ken passte naar Frank van Kempen die zijn opponent slim misleidde en de bal in de verste hoek deponeerde: 5-4. De strijd brandde helemaal los. Doel man Thijs Lenders voorkwam met een knappe redding de 5-5 en stond aan de basis van de 6-4. Want via de benen van Lenders ontving Frits Lucassen halverwege de eigen helft de bal. Het 18-jarige talent stak het veld over en rondde doeltreffend af: 6-4. In een cha otische slotfase gebeurde er nog van alles. Zo scoorde Frank van Kempen bijna in eigen doel maar een reflex van Thijs Lenders voorkwam dat. Saïd Yahia raakte nog de paal en Spijkers deelde nog twee gele prenten uit aan de bezoekers waardoor een slotoffen- sief in de kiem werd vesmoord Sportnieuws -info Venray-Vinkenslag 6-3 (4-3). Doelpunten: 5. Freek Thoone 1- 0; 10. Wout Gommers (strafschop) 2-0; 17. Dave Hendrikx 3-0; 22. Marcel Seijkens 4-0; 30. Robbie Lutgens 4-1; 39. Robbie Lutgens (strafschop) 4-2; 45. Robbie Lut gens 4-3; 58. Freek Thoone 5-3; 72. Freek Thoone 6-3. Scheids rechter: Hartjes (Wehl). Toeschou wers: 200. Rode kaart: 52. Farid Idrissi (Venray) na twee keer geel. Gele kaart: Marcel Seijkens, Peter Nabbe, Rob Scholten (Venray), Joey Kruintjens en Dave Engelen (Vinkenslag). SV Venray: Nabbe; Van Mierlo, Scholten, Van Schijndel en Ooms (83- Hlimi); Van der Coelen (59. Keijzers), Gommers en Seijkens; Idrissi, Thoone en Hendrikx (71. Van der Weerden). Door Jan Leijsten De overwinningen stapelen zich op. Na de prachtige einde- jaarssprint met vier zeges, werd 2007 geopend met een winstpartij tegen Vinkenslag. Toch zegt de 6-3 eindstand niet alles. Immers in de eerste 22 minuten werd het water tandende publiek op een werve lende Venray-show getrakteerd met vier doelpunten. De terugval met drie tegentreffers nog voor rust was even spectaculair als ont luisterend. Met Thoone in de spits, Idrissi op rechts, Hendrikx iets hangend aan Venray-linkerspits Dave Hendrikx schuwt het verdedigende werk niet en ontneemt zijn tegenstander met een sliding de bal. de linkerkant en voeg daarbij de zeer aanvallende middenvelder Mar cel Seijkens: de Venrayse bedoelin gen waren snel duidelijk. En het bleef niet bij streven alleen. Seijkens oogstte met een overtreding, waarvan er dertien in een dozijn gaan, al snel geel. De kleine strateeg versaagde niet en bediende slim binnendoor Freek Thoone die, alsof ze er niet stonden, twee tegenstanders passeerde, naar binnen sneed en met buitenkant voet bij de verste paal doel trof: 1-0. Een magistraal doelpunt dat zijn team- maats inspireerde, want wat volgde mocht er ook zijn. Eerst een scherp aangesneden hoekschop van Sjoerd van der Coe len waarbij aanvoerder Joey Kruin tjens de offensieve Wout Gommers 'nam'. Geel voor de Maastrichtenaar en een strafschop voor de thuisclub. Tegen alle voetbalwetten in trapte Gommers zelf raak vanaf de stip: 2-0. Na een kwartier demonstreerde Dave Hendrikx weer eens wat voor een begenadigde voetballer hij is. Lange Dave pingelde onnavolgbaar van links naar rechts door de Vinkenslag-ach terhoede en schoof de bal binnen: 3- 0. Vier minuten later een corner van specialist Van der Coelen. Nu was het Marcel Seijkens die komend door het midden raak schoot: 4-0. Vier kansen vier goals! Dit was voor gastentrainer Robert Cox de druppel die de emmer deed overlopen. Hij pleegde een dubbele wissel waarbij de verdedigers Roger Haine en Klaus Toussaint als zonde bok werden aangewezen. Het had suc ces want Vinkenslag onderging een metamorfose. Oftewel Venray raakte plots in het slop. De riante 4-0 in het achterhoofd, misschien de gedachte het doelsaldo verder op de vijzelen of was het concentratieverlies? In ieder geval Vinkenslag kreeg de gelegen heid veerkracht te tonen. Precies na een halfuur een pass door Venrays verlaten defensiecen trum op Robbie Lutgens die doelman Peter Nabbe handig verschalkte: 4-1. Niets aan de hand toch? Negen minu ten later Robbie Lutgens op invaller Freddy Lutgens die door Peter Nabbe met een ultieme reddingspoging werd gevloerd. Strafschop en geel voor Nabbe die daarmee goed wegkwam. Vanaf elf meter werd de Venrayse goa lie andermaal door Robbie Lutgens geklopt: 4-2. Pal voor rust voltooide Lutgens zijn hattrick: 4-3. Venray dat het middenveld én het hoofd kwijt was, kon tijdens de pauze de wonden likken. Jan Poels na afloop: "Als het moet, dan moet het. Dat heb ik de heren eens goed duidelijk gemaakt. Het was bij ons tien procent minder terwijl er bij hun tien procent bovenop kwam." Pal nadat vanaf de tribune de kreet 'Farid laat eens wat zien' klonk, deed Idrissi dat. Hij vloerde een tegenstan der en ontving geel, liep weg en mop perde iets. Dat leverde hem wederom een gele prent op en dus rood! De thuisclub was finaal van slag wat Rob Scholten, zeker niet de minste SW'er, demonstreerde door een vrije trap zomaar naar een tegenstander te schieten. Doch de zuivere trap van Sjoerd van der Coelen op Freek Thoone (5- 3) verschafte de roodwitten weer de nodige lucht. De strijd bleef aantrek kelijk, nee onderhoudend. Freddy Lutgens miste vallend op een been het Venrayse doel op een haar ter wijl Wout Gommers van twee meter afstand op de paal knalde. Vinkenslag toonde met de nume rieke meerderheid nu zijn zwakte. Het spel maken was aan de gasten niet besteed. Freek Thoone speelde bewa ker Mehmet Simrek uit maar schoot in vrije positie naast.Twee minuten later was het hem vergeven. De Leunenaar troefde Atilla Dökmeci af en schoot fraai zijn derde en de 6-3 binnen. Peter Nabbe moest nog eens kor daat handelen op een inzet van dicht bij van Roy de Vos. Maar langzaam doofde het vuur van de spectaculaire partij."Jammer van de vele tegendoel punten vanweg de periodestand", vond Freek Thoone. "We zijn echter dichtbij de top en we willen bovenin mee blijven draaien." Om met jeugdig enthousiasme te vervolgen. "We wil len kampioen worden!" Daarvoor zal in het vervolg toch de gehele negen tig minuten concentratie vereist zijn. Of zoals Jan Poels het formuleerde: "Wij kunnen het ons niet permitteren de teugels te laten vieren." Programma zaterdag 20 januari SVN Al-Venray Al v. 12.30 Venray A2-LeunenAl a. 15.00 Venray Bl-Mierlo Hout BI a. 15.00 Venray B2-Ysselsteyn BI a. 13.15 Vitesse'08 Cl-Venray Cl v. 12.00 Venray C2-Panningen Cl a. 13.15 Venray Dl-Vitesse'08 Dl a. 11.45 Venray Fl-Union F1 a. 10.00 Programma dinsdag 23 januari Venray Dl-NWC Dl a. 19.00 Programma woensdag 24 januari NWC Al-Venray Al v. 18.30 Montagnards Cl-Venray C2 v. 18.00 Programma zondag 21 januari Deurne 2-SVVenray 2 11.00 SVVenray 3-Juliana Mill 2 10.30 SV Venray 4-SV United 2 11.30 SVVenray 5-SVEB 2 11.30 Leunen 4-SV Venray 6 11.00 SVVenray 7-SSS'18 3 10.30 Dames SVVenray 1-Varsseveld 1 11.30 SVVenray 2-MVC19 1 9.30 Vrijdag 19 januari Sporthal De Wetteling 20.30 ZW Leunen-Gallus/Café de Tijd 21.30 ZW Leunen 2-Wittenhorst 22.30TV/Sportijn 6-Herb.de Peel 3 Sporthal De Weert 20.00 Gallus/Café de Tijd 2-Beringe 2 21.00 ZW Leunen 3-Beringe 3 22.00 TV/Sportijn 7-Gallus/Café de Tijd 4 Sporthal Meerlo 20.00 SV United 3-Beringe 4 21.00 SV United 2-Gallus/ de Tijd 3 Zaterdag 20 januari Sporthal De Weert 16.00 OBR-Lake Valley 5 17.00 TV/Sportijn 5-TV/Sportijn4 18.00 LakeValley-ZV/Serum (dames) 19.00TV/Sportijn-Altw'heide (dames) Maandag 22 januari Sporthal De Wetteling 20.30 TV/Sportijn 4-ZW Leunen 2 21.30 Gallus/Café de Tijd 3-ZW Leu nen 3 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 5-Baarlo 2 21.30 Lake Valley 4-TV/Sportijn 7 Sporthal Overloon 20.00 ZVCO 2-ZW Leunen 5 Dinsdag 23 januari Sporthal De Wetteling 22 00 ZW Leunen 4-Kroenekraan u Bij SV Venray was het een gezellige boel tijdens de nieuwjaarsreceptie van de businessclub. Burgemeester Waals stak weer welbespraakt en spitsvondig van wal als gastspreker en ook de winnaar van de Loek Nelissen- prijs, Frank van Gooi van OTTO Work force, was uitgenodigd om zijn bedrijf en zijn werkvisie over te brengen aan het talrijk opgekomen publiek. Het werd een gezellige avond waar ook entertainment in paste. Annelie Reijnders, De Herders en de trouba dours van Jac van Els met band brach ten hun repertoire met verve. Meer dan honderd aanwezigen hadden een meer dan gezellig avond. Ook was er die avond een bestuurs wisseling. Piet van Dijck trad na bijna zeven jaren terug als voorzitter, hij blijft wel in het bestuur actief. Carel Fijen (foto rechts) volgt hem op als voorzitter.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 21