Gemeente Ven ray Kermis in Venray Venray zoi mooi! I Versterken laanbeplanting Oostsingel Openbare bekendmakingen Deze week Pinnen Uitslag trekking VIP-terminals Digitale balie op www.venray.nl Evenement PEEL EN MAAS Gemeentehuis Openingstijden U kunt ook bij de gemeente met pin betalen. Alle balies in de publiekshal hebben een pinautomaat. Uw privacy is ook dan gewaarborgd. Aan de Oostsingel tussen de rotonde met de Stationsweg en de rotonde met de Noordsingel is de gemeente vorige week gestart met het verwijderen van lindes aan weerszijden van de weg. De kronen zouden teveel zware takken krijgen in de toekomst. Dat levert gevaar op bij storm. Bovendien hadden de wortels te weinig plaats om zich goed te ontwikkelen waardoor ze zich steeds meer naar boven drukten bij het fietspad. De gemeente wil de singels in Venray meer benadrukken door laanbeplanting, zoals vastgelegd in het Groenstructuurplan. Daarom worden hier nieuwe bomen geplant en wordt bestaande beplanting vervangen door gazon. Aan de oostzijde van de singel staan al platanen. Deze worden alleen gedund om ze meer ruimte te geven. In de berm aan de westzijde plant de gemeente ook platanen om zo het laaneffect te versterken. Voor de werkzaamheden is een kapvergunning aangevraagd, die zoals gebruikelijk zes weken ter inzage heeft gelegen. De kapvergunning is verleend met een gedeeltelijke herplantplicht. De werk zaamheden worden overdag uitgevoerd en duren nog enkele weken. Het verkeer op de fietspaden wordt per rijrichting beurtelings omgeleid. Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. Verkeerszaken Verkeersmaatregelen Besluiten Bouwplannen Aangevraagd Bouwvergunningen Uniforme openbare voorbereidingsprocedure Verleend Sloopvergunningen Wet milieubeheer Meldingen Besluiten Ontheffing stookverbod Verleend Donderdag 18 januari 2007 - Pagina 18 Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 8.30 tot 17.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Informatiecentrum Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Week 3 Het levensmiddelenpakket is bij de trekking van dinsdag 16 januari gevallen op lotnummer 1004206 bij VIP Veltumse Kleffen (C1000). Op vertoon van het winnende lot kan de winnaar zijn prijs ophalen aan de publieksbalie van het gemeentehuis. Loten ontvangt u wanneer u lege petflessen of lege drankblikjes inlevert bij de VIP-terminals. Elke week wordt een levensmiddelenpakket verloot en één keer per maand een minuut gratis winkelen. De Venrayse kermis in 2006 was druk bezocht en zeer geslaagd. Er was een gevarieerd aanbod van attracties, de kermisexploitanten waren tevreden en het weer was geweldig. Het grasveld naast de kerk met alleen kinderattracties was een goede aanvulling voor de kermis. Het evenement is zonder noemenswaardige ongeregeld heden verlopen. Dit jaar is de kermis in Venray van vrijdag 3 tot en met woensdag 8 augus tus. In totaal worden 58 attracties geplaatst. De toppers dit jaar zijn: de Move-it, de Katapult Bungee, de Fun Factory en de Rota Nostra, het eerste reuzenrad sinds vier jaar op de Venrayse kermis. De Rota Nostra heeft 24 gondels en is 35 meter hoog. Op het rad zijn zo'n 15.000 lampjes gemonteerd. Nieuw voor 2007 is de Real Action Show. Deze show omvat beroemde scènes van internationale filmhits, live gespeeld door acteurs. Andere attracties zijn onder andere het spookhuis Ghost Castle, de Impact, de X-factory en de supergezellige familieachtbaan. Kinderattracties Het grasveld tussen de Grote Kerk en het gemeentehuis biedt ook in 2007 weer alleen plek aan kinderattracties. Behalve een superlange glijbaan, de Megaslide, komen hier de Beach Jumper, een bootjesmolen, de mini-scooter en de Jungle-ride. - T-splitsing Mgr. Hanssenstraat-Meijerlaan Wijziging voorrangssituatie. U kunt de desbetreffende stukken van 19 januari 2007 tot en met 1 maart 2007 (zes weken), inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Bouwvergunningen en vrijstellingen - Rumbastraat 12 - bouw carport, wintertuin en plaatsen kozijn (nr. ba060527) - Wolfskers 17 - bouwen tuinhuis (nr. ba060539) - Wolfskers 15 - bouwen tuinhuis (nr. ba060540) - Herik 21 - plaatsen dakkapel (nr. ba060530) - Engelen 35 - vergroten van de woning (nr. ba060556) - Brugpas 4 - bouwen garage (nr. ba060490). De desbetreffende stukken liggen vanaf heden gedurende zes weken ter inzage. Wanneer u belanghebbende bent en eerder een zienswijze heeft ingediend, kunt u - binnen zes weken na de dag van de ter inzage legging - beroep indienen bij de rechtbank. Wanneer u geen belanghebbende bent of niet eerder een zienswijze heeft ingediend, staan voor u geen verdere rechtsbeschermingmogelijkheden open. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van het beroep kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroep. - Sportlaan 4 - plaatsen opslagcontainer en afrastering (nr. ba070006) - St. Jozeflaan 2b - vernieuwen clubgebouw (nr. ba070007) - Brugpas 34 - vernieuwen/veranderen woning (nr. ba070008) - Wederik 3 - vergroten woning (nr. ba070009) - Grotestraat 72 - veranderen van de begane grond/pui (nr. na070010) - Rochusstraat 2 - bouw carport (nr. ba070011). Sloopvergunningen - De Gouden Leeuw 10 - slopen gebouwen (nr. slp070001) - De Gouden Leeuw 12 - slopen gebouwen (nr. slp070002) - Brugpas 34 - gedeeltelijke sloop van garage en berging (nr. slp070003). De aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze/bezwaar indienen. Burgemeester en Wethouders zijn van plan, met toepassing van de uniforme openbare voor bereidingsprocedure, medewerking te verlenen voor de navolgende bouwaanvragen: - Wederik 3 - vergroten van de woning (nr. ba070009) - Eyckenhof 1 - vergroten van de woning (nr. ba060610). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 19 januari 2007 t/m 1 maart 2007 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke ziens wijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U zult dan daartoe worden uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze zal een verslag worden gemaakt. Tegen het besluit kunt u alleen later beroep indienen, wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze hebt ingediend of wanneer u aantoont dat u daartoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. - Brugpas 4 - gedeeltelijke sloop voormalige bedrijfsruimte (nr. slp060053, verzenddatum 12/01). Bouwvergunningen en vrijstellingen - Eijkenhofweg 12 - bouwen potstal (nr. ba060405, verzenddatum 09/01) - Grotestraat 69 - veranderen van de voorgevel (nr. ba060534, verzenddatum 09/01) - Deurneseweg 190 - vergroten van opslagruimte (nr. ba060376, verzenddatum 10/01) - Overloonseweg 65b - bouwen woning (nr. ba060565, verzenddatum 12/01) - Smakterweg sectie T no. 5756 - vergroten bedrijfshal, fase 1 (nr. ba060488, verzenddatum 10/01). U kunt de desbetreffende stukken zes weken inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Algemene Maatregel van Bestuur (8.40 Wm) Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven Wm - Plataanstraat 18 te Venray - Beter Bed, Postbus 716 te Uden in verband met het oprichten van een detailhandelbedrijf. Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen Wm - St. Ursulastraat 2a te Venray - St. Wijkcentrum Noord-West, Bergweg 7 te Venray in verband met het veranderen van het wijkcentrum. Besluit motorvoertuigen Wm - Stationsweg 120b te Oostrum - M.M.G.W. Willems, met uitbreiden van een motorzaak. Kaardebol 15 te Venray in verband Besluit opslag- en transportbedrijven Wm - Smakterweg ongenummerd te Venray - Merle Vastgoed BV, Wilhelminastraat 111 te Maastricht in verband met oprichten van een logistiek bedrijf - Keizersveld 53-53a te Venray - CJ Wildbird Foods, Keizersveld 53a te Venray in verband met veranderen van een bedrijf voor opslag en verpakken van vogelgerelateerde producten. Besluit voorzieningen en installaties Wm - Smakterweg 25 te Venray - Essent, Postbus 8015 te Maasbree in verband met oprichten van een gasdrukregel- en meetstation - Stationsweg 46 te Venray - Essent, Postbus 8015 te Maasbree in verband met oprichten van een gasdrukregel- en meetstation. De inrichtingen moeten voldoen aan de voorschriften opgenomen in de bijlage bij het desbetreffende besluit. U kunt de desbetreffende stukken van 19 januari 2007 t/m 1 februari 2007 inzien. Verandering inrichting (art. 8.19 Wm) - Van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum - dhr. H.j.M. Verheijen, van Broekhuizenstraat 40 te Oostrum, voor het oprichten van een opslag-, machine- en werktuigenloods. De verandering past binnen de voorschriften van de verleende vergunning en de verandering leidt niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting mag veroorzaken. U kunt de verklaring met bijbehorende stukken van 19 januari 2007 tot en met 1 maart 2007 inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van de verklaring waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 AE Den Haag) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de bezwaartermijn, tenzij vóór deze datum be zwaar is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Burgemeester en Wethouders hebben besloten voor de inrichting gelegen aan: - De Zomp 4 te Oostrum - een revisievergunning te verlenen aan Maessen Grondverzet BV, Metaalweg 5 te Venray voor een legkippenhouderij - Veldstraat 33 te Merselo - de vergunning gedeeltelijk in te trekken van D.A. Hermans, Veldstraat 33 te Merselo t.b.v. de locatie Steegse Peelweg 77 te Veulen (verzoek vergunninghouder). Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 19 januari 2007 t/m 1 maart 2007 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - belanghebbende ben en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Het beroepschrift moet worden ondertekend en tenminste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht (en een kopie van het besluit) - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u de voorzitter van genoemde afde ling vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorzie ning moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een folder over de beroepsprocedure kunt u aanvragen via Postbus 51, 0800-8051, of via www.postbus51.nl. Informatie vindt u ook op www.raadvanstate.nl. Burgemeester en Wethouders hebben een ontheffing verleend van het verbod om afvalstoffen te verbranden: Voor het verbranden van snoei- en sprokkelhout dat afkomstig is van het onderhoud aan de erfbeplanting van agrarische bedrijven en woonerven in het buitengebied en kerstbomen op de locatie: - Steegkamp 2 te Castenray - verleend aan dhr. P.M.G. Direks - Steegkamp ongenummerd te Castenray - verleend aan dhr. P.M.G. Direks - Deurneseweg 138 te Ysselsteyn - verleend aan dhr. C. Alders. Voor het verbranden van snoei- en sprokkelhout dat afkomstig is van het onderhoud aan de erfbeplanting van agrarische bedrijven en woonerven in het buitengebied en het gezond houden van de aanplant bij fruitteeltbedrijven en boom- en rozenkwekerijen op de locatie: - Deurneseweg 41 te Venray - verleend aan dhr. W.F.M. Berkers. Aan de ontheffing worden voorschriften verbonden om overlast en nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt de desbetreffende stukken van 19 januari 2007 t/m 1 maart 2007 inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van de verklaring waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 AE Den Haag) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de bezwaartermijn, tenzij vóór deze datum bezwaar is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Wat kost een parkeervergun- ning? Heb ik recht op een bijstandsuitkering? Wat moet ik doen om een bouwvergunning te krijgen? Dit zijn zomaar enkele vragen die u aan de gemeente Venray kunt stellen via haar internetsite. Kies op de eerste pagina (home page) in het linker menu Digitale balie Zoek product of dienst. Zoek vervolgens via trefwoord, beginletter of thema het product of dienst van uw keuze. Via Digitale balie Overzicht formulieren kunt u - voor sommige producten of diensten soms noodzakelijke - aanvraagformulieren inzien of naar uw eigen computer halen en afdrukken. 21 jan - Veldtoertocht, Ballonzuil en Merselose bossen 18 januari 2007 Burgemeester en Wethouders van Venray Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redactie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontlenen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de hoofdredactie. Hoofdredactie Esther Janssen, 52 33 33 Eindredactie Jansen Houbiers Communicatie, Venray Fotografie Mijntje Wismans, Gé Hirdes, Bert Smits Basisontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray

Peel en Maas | 2007 | | pagina 18