7 Pantein Verpleging Verzorging Wij zoeken nieuwe collega's Pantein Productiemedewerker 0 Dit zijn nog eens leuke vacatures! TAXI TOURINGCAR GEERETS Hendrickx Venray bv 0ffivuar j, v. Asten gemotiveerde medewerker m/v gemotiveerde medewerker m/v Medewerker Boerderijwirikel ee \l) weet hoe je eet® Interieurverzorgster M/V Oogstmedewerker Radijs M/V Allround onderhoudsmonteur PEEL EN MAAS Wij zoeken voor ons varkensbedrijf in Horst een Wij zoeken voor ons varkensbedrijf in Horst een ALLROUND MEDEWERKER MEDEWERKER VOOR OP KANTOOR RMANS gewasverzor9mg er vi ce omgevingsverzorging productverzorging precisie farming Voor gewasverzorging Op het gebied van personenvervoer mogen Jac de Leeuw en Taxi Touringcar Geerets zich inmiddels tot de grotere bedrijven rekenen. De taxi's en touringcars zijn een vertrouwd beeld op de wegen in Noord-Limburg en daarbuiten. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn we voor zowel de locatie Ospel ais Wanssum op zoek naar nieuwe enthousiaste medewerkers die onze groep willen komen versterken. TAXICHAUFFEUR (m/v) Parttime Voor Weekenden Zon- en feestdagen Voor het bedrijf in Wanssum én Ospel U moet het leuk vinden om met mensen om te gaan en graag binnen ons bedrijf willen werken. Wij verwachten dat u in het bezit bent van rijbewijs B, dat u beschikt over goede sociaie vaardigheden, u enige regiokennïs heeft en flexibel bent. U bent reeds in bezit van het taxidiploma of anders bereid dit op korte termijn te gaan halen. Uitsluitend schriftelijk reageren t.a.v. personeelszaken. Jac de Leeuw, Hennesweg 36, 6035 AD Ospel Taxi Touringcar Geerets, Meertoseweg 9, 5861 AB Wanssum Sollicitatieformulier en Informatie over de functies op beide locaties zijn terug te vinden op de website: www.taxigeerets.nl Groente Fruit Streekproducten Laagheidseweg 19a - 0478-583525 www.hendrickx-venray.nl Afrasteringsmaterialen Hogedrukreinigers Warmwaterreinigers Waterpompen Beregenings materialen Gazon maaiers Bosmaaiers Heggenscharen Bladblazers Veegmachines Verder verzorgen wij diverse laswerkzaamheden Financieel Advies Ilorst BV Voor een rjmtis en vrijblijvendadvies in verzekeringen en 74vjjotbelen 'Weet hoe je eet groot succes' Praktijk voor integratieve counseling en therapie aan volwassenen en kinderen Petra E waits Donderdag 11 januari 2007 - Pagina 8 fokvarkens Van Asten Varkensbedrijven is een nationale en internationale onderneming met bedrijven in Helmond, Horst, Leende, Nordhausen (D), Neumark (D) en Uthleben (D). ervaring vereist Wij bieden jou: verantwoordelijkheid over een kraamstal en/of dekstal met een eenheid van 1600 zeugen. ervaring niet vereist Wij bieden jou: een interne opleiding tot varkensverzorger. De beloning en onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Ben jij op zoek naar een nieuwe werkkring met veel uitdaging en denk je dat een van bovenstaande functies bij jou past, bel dan na 18.00 uur naar S (0478) 571 914 of stuur je sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen naar Ashorst BV, t.a.v. Henry Vlemmix, Veld-Oostenrijk 50, 5961 NW Horst. Wil je meer weten, kijk dan op onze website www.vanastenfokvarkens.nl Voor Mush. Comb, in Horst zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers. Mush. Comb, is een internationaal handelsbedrijf welke actief is in meer dan 40 landen wereldwijd. Wij zijn op zoek naar een Graag zouden wij onze werkplaats versterken met een nieuwe enthousiaste jonge collega. De werkzaamheden zijn zeer divers. Wij zoeken iemand die zich thuis voelt in het montage en constructiewerk. De medewerker zal verder in aanraking komen met hydraulica, mechaniek, elektra, reparatie en onderhoud. In hoeverre de medewerker met deze onderdelen in aanraking komt kan zonder problemen in nader overleg worden besloten. Tevens zijn wij op zoek naar een Wij zijn op zoek naar een jonge collega die zelfstandig kan werken, veelzijdig is en zin heeft in een uitdagende baan met verantwoordelijkheid. Werkzaamheden zijn ook hier zeer divers. Het toekomstperspectief is dat deze medewerker zelfstandig kan opereren binnen het bedrijf. Activiteiten binnen het bedrijf zullen zijn: Contact met klanten Maken van offertes Betrokkenheid met in- en verkoop Productie overleg met werkplaatschef Algemene administratieve werkzaamheden Heb je interesse, en ben je tussen de 20 en 30 jaar, stuur je sollicitatie incl. CV dan naar: Mush. Comb., Stationsstraat 147, 5963AA Horst. E-mailen kan ook naar: info mushroommachinery.com. Contactpersoon: Bob Holtermans Tel. 077-3983929 Gewasverzorgingsbedrijf TIMMERMANS AGRI-SERVICE Zoekt ter versterking van ons team De kandidaat dient in het bezit te zijn van spuitlicentie 1 en rijbewijs B. Wij kunnen u een vast dienstverband aanbieden En /of uren in overleg met u bepalen. www .tiimiiennansagriservice ,nl www .grondmonsters ,nl Heeft u nog vragen? Neemt u dan telefonisch contact met ons op. Timmermans Agri Service Lorbaan 23a - 5966 PG America Tel.077-4641999 - Fax 077-4641777 Info@timmermansagriservice.nl De 1300 medewerkers van Pantein Verpleging Verzorging bieden hulp aan bewoners van vijf verpleeghuizen en zeven verzorgingshuizen in de regio Land van Cuijk en kop van Noord Limburg. Ook zelfstandig wonende ouderen kunnen voor zorg-, woon- en welzijnsdiensten een beroep op ons doen. Ons uitgangspunt is de vraag van de cliënt in zijn woon- en leefomgeving. Om zo goed mogelijk aan te sluiten bij de cliënt is het aanbod gevarieerd. Bovendien werken we aan modernisering van de verpleeg- en verzorgings huizen, aan een regionaal call center en aan de toepassing van domotica. VAKANTIEKRACHTEN ZORG Zoek jij voor de vakantieperiode 2007 een leuke baan in de zorg? Ben je minimaal 15 jaar oud? Volg je de opleiding tot helpende (nivo 2), verzorgende (nivo 3) of verpleegkundige (nivo 4/5)? Heb jij het eerste studiejaar succesvol afgerond? En wil je relevante werkervaring opdoen? Dan is dit iets voor jou! Vacaturenummer 2006.081 LEERLING VERZORGENDE IG (NIVO 3) Wil jij in september 2007 starten met de BBL- opleiding tot verzorgende? Ben je minimaal 20 jaar oud en tenminste in het bezit van VMBO diploma (of vergelijkbaar)? Denk je na over een stap in de zorg? Of ben je minimaal 17 jaar oud en volg je de opleiding tot verzorgende via het BOL-traject? Overweeg je over te stappen naar het BBL-traject? Schrijf ons dan! Vacaturenummer 2006.082 VERZORGENDE BOL Volg je momenteel de opleiding tot verzorgende (nivo 3) via het BOL-traject? Ziet het ernaar uit dat je deze opleiding in 2007 met goed gevolg afrondt? Wil je relevante werkervaring opdoen, je kwaliteiten verder ontwikkelen en erachter komen wat bij je past? Kom bij Pantein werken! Wij helpen je op weg! Vacaturenummer 2006.083 SOLLICITEREN? Stuur een sollicitatiebrief voorzien van c.v. voor 1 februari 2007 naar Pantein V&V, afdeling PO&O (huispost 240), Postbus 55, 5830 AB Boxmeer onder vermelding van het vacaturenummer. Mocht je vragen hebben, dan kun je bellen met mevrouw S. van de Pasch, tel. 0485-567870. www.pantein.nl Verpleging Verzorging 9 De champignonteelt is een techno logische hoogwaardige bedrijfstak, waarin Prime Champ een zeer vooruitstrevende positie inneemt. Prime Champ bestaat uit meerdere vestigingen en beheerst de gehele bedrijfskolom, van grondstoffen tot verse champignons en champig nonproducten in de supermarkt. Binnen Prime Champ zijn ruim 650 mensen werkzaam. Prime Champ Materials BV produceert doorgroeide compost ten behoeve van de andere Prime Champ bedrijven alsmede externe klanten. Voor Prime Champ Materials BV te Crubbenvorst zijn wij op korte termijn op zoek naar een enthousiaste kandidaat voor de functie van: 38 uur per week De functie In teamverband verricht je allerlei voorkomende werkzaamheden zoals: het mechanisch vullen, enten en leeghalen van de tunnels; het schoonspuiten van machines en tunnelhallen. Lorbaan 1 Veulen tel. 0478 550653 Openingstijden ma, di, do en vrijdag van 13.00 u. tot 18.00 uur zaterdag van 9.00 uur tot 16.00 uur. Rcscjtsic jiibclaris, prins of boerebruudspaar, 'n pakketje zuuke wij vur ow snel bij mekaar. Tel. 077 3970174 Fax. 077 3970173 Mob. 06 +6I0V6+4. 5961 GG Horst Herstraat lla web side www.financieeladvieshorst.nl emailgielen@financieeladvieshorst.nl Informatie middag/avond Venray, donderdag 25 januari Swolgen, dinsdag 6 februari Als je weet hoe je eet, hoef je nooit meer op dieet! Riecky Oudenhoven Tel. 0478-581194 roudenhoven@xs4all.nl Begeleiders kenmerkriecky.oudenhoven Voor een bedrijf in Lottum zijn wij op zoek naar een interieurverzorgster. De werkzaamheden liggen in het verzorgen van de diverse ruimtes, o.a. kantoren, kantine en toiletten. De werkzaamheden zijn in de avonduren, de werkzaamheden zijn i.o. met de werkgever flexibel in te delen. Voor een bedrijf in Horst zijn wij op zoek naar een Oogstmedewerker, onder de taken valt o.a. het bedienen van een oogstmachine, het oplossen van kleine storingen en verpakkingswerkzaamheden. Technisch inzicht en ervaring met machines is een pre. Voor een bedrijf in Grubbenvorst zijn wij op zoek naar een Allround Onderhoudsmonteur. De werkzaamheden bestaan uit het oplossen en voorkomen van storingen, verrichten van reparaties en het periodiek onderhoud aan het machinepark. Herken jij jezelf in een van deze vacatures of ben je geïnteresseerd in onze andere vacatures neem dan contact met ons op of kijk op onze website. Sun-Power Uitzendgroep Kloosterstraat 41a 5971 BC Grubbenvorst tel: 077-4720199 e-mail: liesbeth@sun-power.nl Hlf 8 •- 9 V «I lilll f I fj 9 UITZENDGROEP Heb jij of je land last van aanhoudende of steeds terugkerende moeilijldieden, zoals niet lekker in je vel zitten; een minderwaardigheidsgevoel; gebrek aan zelfvertrouwen; moeilijk kunnen ldezen; schuld en/of schaamte gevoelens; moeilijk contact kunnen maken met anderen; moeilijk lainnen verwerken van verlies; vermoeidheid, lusteloosheid en/of spanningen; gevoelens van neerslachtigheid; Dan kunje door gespreks- en/of energetische therapieën te volgen weer een completer en evenwichtiger mens worden. Hierdoor kunje dagelijkse moeilijldieden beter aan. Uitgangspunt is de benadering van de totale mens en zijn helend vermogen. Bij energetische therapieën valt o.a. te denken aan Reild, Bachbloesem en edel stenen. Ook lam je binnen de praktijk Reild en andere cursussen volgen. De Cuyperstraat 23,5861 CL Wanssum e-mail: welkom@praktijkewalts.info website: www.praktijkewalts.info S 0478-532356 Pantein richt zich op de 125.000 inwoners van het Land van Cuijk en Noord- Limburg. Maasziekenhuis Pantein biedt medisch-specialistische zorg, Pantein Verpleging Verzorging (ouderen)zorg binnen en buiten de instellingsmuren en Pantein Wonen verhuurt woningen en biedt woon- service. Meer dan 2000 medewer kers werken vanuit 23 vestigingen aan (keten) kwaliteit, alsmede aan welzijn en leefbaarheid van de regio. Kijk voor meer informatie op www.pantein.nl. Wij zoeken Een gemotiveerde medewerker. Ervaring is niet vereist. Wel een gezonde en flexibele werkmentaliteit. Op enkele ochtenden per week wordt vroeg met het werk gestart (ca. 5.00 - 6.00 uur). Hier staat tegenover datje 1 of 2 middagen per week vrij hebt. Wij bieden In eerste instantie een tijdelijk contract en bij gebleken geschiktheid uitzicht op een vaste baan in een snelgroeiend bedrijf waarin je zelfstandig en in teamverband kunt werken. Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling kom dan eens vrijblijvend kijken. Bel eerst even met Theo van der Sterren, tel. 06-22 46 45 93.

Peel en Maas | 2007 | | pagina 8