Tennistalenten Limburgs kampioen Clubkampioenen Judo Vereniging Venray Bridge in Venray e.o. Zwemster Angèl Koenen weer de snelste Clubkampioenen motorcrossvereniging -J BEZORGEN? PEEL EN MAAS Donderdag 14 december 2006 - Pagina 31 Bridgedrive levert 2175 euro op BC 2002 RV BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub BC Venray BC Doublet BC Common Sense BC De Kemphaan NRBC Venray Het Alvertje PEEL EN MAAS een abonnement waard TV Venray Wedstrijd zwemmers goed op dreef Sjoelclub Venray Schietsport KLSB Paardensport vereniging Ysselsteyn LR en PC St. Jan Nobel Wil jij PEEL EN MAAS of andere bladen zoals E3 JOURNAAL WEEKENDLOOP DE TELEGRAAF Neem dan contact op met "PERIODIEK" Tel. 582877 Noorderhof 6 Venray ISBV Venray e.o. DC De Pielhaas V-Kick IJshockeytoernooi Mudhunters de SCHATTEN van de Grote Kerk Verkrijgbaar voor €1750 bij: van den munckhof bv Tijdens het afgelopen weekend wer den de Limburgse Indoorjeugdkam- pioenschappen gehouden in Weert. Van TV De Gagel Meerlo-Wanssum hadden drie jeugdleden zich gekwa lificeerd voor dit finaleweekend. Bij de meisjes moest Julie Cremers uit Wanssum voor de eerste keer in de categorie t/m 12 jaar aantreden. Zij wist uiteindelijk toch nog een knap pe vierde plaats te bereiken. Bij de jongens waren de Wanssumse broers Paul en Mark Geurts in bloedvorm en pakten beiden de titel. Zij wonnen al hun partijen tijdens dit finaleweekend en werden dan ook glansrijk Lim- De Limburgse tenniskampioenen Paul (links) en Mark Geurts uit Wanssum burgs kampioen. Mark Geurts won in de categorie t/m 10 jaar met 6-1 en 6-2 van Roel Lahaye uit het Zuid-Lim burgse Bunde. In de categorie t/m 12 jaar trof de als tweede geplaatste Paul Geurts in de finale de altijd moeilijk te bespelen Floris Boers (als eerste geplaatst uit Grubbenvorst. Maar de Wanssumse tennisser rekende in twee sets af met Floris Boers en met de score van 6-2 en 6-2 was ook hij Limburgs kampioen. De clubkampioenschappen van Judo Vereniging Venray zijn geslaagd. Vooral voor de kinderen die niet zo vaak op wedstrijden gaan was het een goede gelegenheid om ieder op zijn eigen niveau, kennis te maken met wedstrijdjudo. Nadat de judokaÖs klaar waren met hun wedstrijden kon den zij allemaal een prijs in ontvangst nemen voor de getoonde inzet. De uitslagen in de diverse groepen zijn als volgt: Groep 1: 1 Sil Philipsen 2 Robin van Beers 3 Murat Okuyucu en Romy Hermus Groep 2: 1 Imke Verheijen 2 Pieter Smit 3 Johan Geven en Thijs Altunyu- va Groep 3:1 Rolaan Mohamed 2 Daan Huntjens 3 Roshni Sewkaransing en Melissa Hermus Groep 4: 1 Jelle van Acquoij 2 Celeste Pijnenborg 3 Camiel Smits en 4 Niels Janssen Groep 5: 1 Jari van Meijel 2 Goof Classens 3 Steph Janssen en Daan Kaptein Groep 6: 1 Niels Kaptein 2 Teuntje Altunyuva 3 Wesley Puts en Nick Ver- meulen/Jorn Weys Groep 7: 1 Luc van Bommel 2 Rut- ger Snijder van Wissenkerke 3 Step- han Hermus en Haci Okuyucu Groep 8:1 Nout van Bree 2 Myrthe Detiger 3 Tim Hogervorst en Thomas Smits Groep 9: 1 Bas Philipsen 2 Martijn Janssen 3 Nathan ten Holder en Man- gesh Smits Groep 10: 1 Nic Goumans 2 Rick Philipsen 3 Meivin Vermeulen en Stijn Schaeffers Groep 11: 1 Noud Bouwmans 2 Wouter Snijder van Wissenkerke 3 Jack Goumans en Sander van Acquoij Groep 12: 1 Bianca Jenneskens 2 Ruud Maas 3 Jochem Jacobs en Seth Siahaija Groep 13: 1 Tim Philipsen 2 Roel Maas 3 Dani'l Pijnenborg en Rien Janssen. Ook dit jaar was er weer veel belangstelling voor de bridge spon sordrive, dit jaar ten behoeve van het volkstuintjesproject in de gemeente Gonzaga. Er werd opnieuw met veel gedrevenheid en animo gebridged voor de eer en de mooie prijzen. Het mooie bedrag van 2175 euro was uit eindelijk het resultaat. Hiermee kan de Stichting Divinolandia een opslag plaats financieren waarin de bevol king gereedschappen, zaden en derge lijke veilig kan opbergen. De eerste clubcompetitie is gespeeld. De winnaars in de gele lijn zijn op de eerste plaats het bridgepaar Corry Hartong en Hein Tak met 55,58 procent. De tweede plaats was voor het echtpaar Toos en Wim Spreeu- wenberg met 54,87 procent, terwijl de heren Piet van Aar en Sef Raedts met 52,59 procent de derde plaats bemachtigden. In de rode lijn staan de heren Jan den Hoedt en Harry Oomen op de eerste plaats met 58,33 pro cent. Tweede waren De dames Rieki van Bree en Wies Burg met 55,34 procent, op de voet gevolgd door het bridgepaarThea van den Berg en Siem Leyen met 55,11 procent. De Sinter klaasdrive is gezellig verlopen. De paren waren verdeeld over de gele en de rode lijn. In de gele lijn waren de dames Annie Clermonts en Mia Koop man eerste met de onwaarschijnlijke hoge score van 75,83 procent. Op de tweede plaats kwam het echtpaar Kika en Bram van Nieuwenhuijzen met maar liefst 66,67 procent, terwijl gelegenheidspaar Tony Jansen en Hen- nie Rohrich met 57,50 procent goed waren voor een derde plaats. In de rode lijnen waren Corrie Hartong en Hein Tak de allerbeste met 66,67 pro cent. De tweede plaats was voor Cla- zien Baak en Annie van den Munckhof met 63,19 procent. Derde waren Nel Houben en Toon Stiphout met 61,81 procent. De derde zitting van de herfstcom- petitie is gehouden. Winnaars in lijn A waren met 58,53 procent Wilma Dik en Lei Vissers. Tweede waren Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven met 55 procent en de derde plek was voor Marijke Boom enAike van Glad beek met 52,92 procent. In de B lijn waren Ria en Kees van Son de beste met 52,92 procent, gevolgd doorThea Peters en Leny Spekhorst met 60 pro cent en derde waren Truus Kok en Yorgo Canli met 59,58 procent. De vijfde avond in de tweede ronde is afgewerkt. In geel waren de winnaars Karei en Ann Peetjens met 67.01 procent. Tweede waren Bert en Nelly Vloet met 61.46 procent, gevolgd door Jan Steijnvoort en Lies bet Schaap met 58.68 procent. In de rode lijn waren deze keer de sterkste Wim van de Hoek en Nellie Jeuken met 58.33 procent. Kees en Ria van Son bezetten de tweede plaats met 58.33 procent. Er was een gedeelde derde plaats met 54,46 procent voor Irma Huijs met Adele van Leuken en Jan en Lucy Kroef. Of de scores van de laatste com petitieavond veel verandering in de definitieve eindstand teweeg hebben gebracht wordt volgende week bij de definitieve uitslag bekendgemaakt. In de A-lijn waren Agnes Bloemen met Jan Simons Ans van Hooft met Janny Jungslager en Klazien Baak met Henk Merkx de baas. In de B-lijn wisten Doke Verheijen met Ton van Jaarsveld, Thérèse Schaeffers met Wim Vervuurt en Lucy Keizers met Wim Teunissen voor te blijven. In de C-lijn was er een fraaie eerste plaats voor Ilona Orosz met Wim van Schoonhoven, gevolgd door Bella Huisman met Adri de Klerk en Miets Bisscheroux met Hilde Kooien. Donderdag wordt er een vrije avond gespeeld. Anet Paris heeft haar tweede speld je ontvangen voor de behaalde twee honderd meesterpunten. Marthy van Pelt en Fonny Kousemaker kunnen komen bridgen met hun eerste speld op de revers voor vijfhonderd bijeen gesprokkelde meesterpunten. De districtsviertallenwedstrijden zijn afgelopen. In de eerste klasse heeft het viertal BC Doublet 2, bestaande uit Ans van Hooft Trudie Jeurissen, Maja van der Wee en Mar griet Poels zich met 82 punten kun nen handhaven, ondanks de nederlaag van 19-11 tegen Bok 5. Helaas moes ten Els Hendriks, Thea Biessels, Henk Penninx en Theo Jacobs hun meer dere erkennen in het viertal van Bok 6, ze verloren met 17-13, degradatie naar de tweede klasse werd daardoor een feit. In de tweede klassen verloor ook het viertal BC Doublet de laat ste thuiswedstrijd. Janny Jungslager, Mary Reinhoud, Hanneke Martens en Sjef de Vocht eindigden in de eind rangschikking op een eervolle derde plaats, helaas net geen promotie. De overige leden vermaakte zich met een individuele Sinterklaasdrive. Nellie Jenniskens behaalde het hoogste per centage en mocht als eerste naar de surprisetafel. De derde ronde van de eerste com petitie is afgewerkt. In geel was de eerste plaats met 61,46 procent voor Jac. Huijs en Jeanne Korsmit. Tweede waren met 58,85 procent Diny Steegs en Huub Linders en de derde met 55,21 procent waren Hans Koopman en Martien Verheijen. In rood waren met 68,75 procent Leny en Jos Arts de winnaars. Met 57,64 procent ging de tweede plek naar Ria Stevens en Hugo van de Windt. Derde met 57,50 procent waren Nel Gorree en Leny Worst. De zevende laddercompetitie is gespeeld. In oranje waren met 57,50 procent Truus Buijssen en Ilse Tum- mers de sterkste. De tweede plaats was met 55,42 procent voor Jac. Huijs en Jeanne Korsmit en derde waren Tiny en Frans Oudenhoven met 55 procent. In rood waren met 58,33 procent Truus Michels en Mien Spreeuwenberg de winnaars. Er was een gedeelde tweede plaats met 57,29 procent voor Wilma Dik met Bertha Kessels en Anny van Bindsbergen met Corry Borssen. In groen was de eerste plaats met 66,15 procent voor Annie Arts en Riet Dobbe, gevolgd door Mariet Backus en Truus van Ger- wen met 58.85 procent. Derde waren met 54,69 procent Miet Hesen en Wil Tacken. Volgende week de laatste lad dercompetitie. Er wordt dan voor de laatste keer in De Opmaat gespeeld. 25 Paren hebben in twee lijnen gespeeld. In de A-lijn wonnen Doke Verheijen en Lou Gilissen met 57,50 procent, gevolgd door Miets Bis scheroux en Hilde Kooien met 55,83 procent en Tiny en Jac Meeusen met 54,58 procent. In de B-lijn scoorden Trees van Ham enAndré Poels 69,17 procent, gevolgd door Margriet Mater en Ricky Claessens met 56,04 pro cent. Uitslag van de laatste wedstrijd om de winterkoning: 1René Wijnhoven. 2. Harrie Theeuwen. 3. Sjaak Theeu- wen. 4.Antoon Sanders. 5. Henk Hen driks. Einduitslag winterkoning 2006: 1. René Wijnhoven. 2. Harrie Theeuwen. 3. Antoon Sanders. 4. Will Berden. 5. Henk Theeuwen. Op zaterdag 30 december is er nog een winterkoppelwedstrijd in de jachthaven. De loting voor de plaats nummers is vanaf 8.45 uur. Er wordt gevist van 10.00 tot 15.15 uur. Liefheb bers kunnen zich aanmelden bij Henk Theeuwen via tel. (0478)571311 Alle acceptgirokaarten betreffende de contributie voor 2007 zijn inmid dels bij de leden bezorgd. Wie voor 15 december zijn contributie overmaakt, krijgt zijn VISpas in elk geval voor 1 januari thuisbezorgd. Nieuwe leden zijn van harte welkom. Voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via tel. (077)3662920. Zie voor de contribu tiebedragen 2007 www.hsvhetalver- tje.nl. Tijdens de Limburgse sprintkam pioenschappen zwemmen in Horst waren de HZPC vrouwen oppermach tig- Angèl Koenen (14) was ook nu weer op haar specialiteit de snelste jeugdsprintster op de 50m vrijeslag in 0.28.28 seconden. Ze bleef haar club genote Lisa Dreesens een fractie voor. Zij moest genoegen nemen met het zilver. Lisa Dreesens (15) liet zich op haar specialiteit de 50m vlinderslag in een tijd van 0.29.82 seconden tot Lim burgs kampioen kronen. Dit gebeurde eveneens op 50m schoolslag en 100m wisselslag. Op de 50m rugslag gingen beide zwemsters gelijk op, waarbij Dreesens in 0.33.13 seconden een fractie eerder aantikte als Koenen en tweede en derde werden achter clubgenote van Meijel, waardoor het podium voor de zoveelste keer volle dig door HZPC werd bemand. Dion Dreesens (13) kwam samen met zijn clubgenoten alleen in de estafette nummers aan de start. Met drie maal goud op zowel de 4x 50m vrijeslag,- rugslag,- en schoolslag. Op de wisselslag werd het zilver behaald met een verschil van 0,65 seconden. Overall werden de HZPC jongens juni oren eveneens eerste. Bij de dames was het Linda Custers uit Oostrum die op een knappe manier het brons greep op de 50m rugslag. Afgelopen zaterdagavond werden alle drie de zwemmers tiidens het Sportgala in de schouwburg met nog twintig andere jeugdsporters voor hun geleverde prestaties tiidens het NK gehuldigd. Sportnieuws -info Motorcrossvereniging MSV heeft de clubkampioenen van 2006 gehuldigd. In de klasse 65cc t/m 85 cc bij de jeugd werd Jeremy de Vink uit Venray club kampioen. De beste motorcrosser in de klassen 125,250,500 cc (deze klassen rijden samen) is geworden Jim Janssen uit Overloon. Tweede werd Ad Koenen uit Ysselsteyn en derde Bernie Kuenen uit Overloon. Bij de Quads is kampioen geworden Piet de Bruin uit Vierlingsbeek. De kampioenen in de klassen 125, 250 en 500cc: van links naar rechts Bernie Kuenen, Ad Koenen en Jim Janssen Bij de Zandboscross in Deurne trof TV Venray sterke tegenstand. Een groot gedeelte van de atleten uit zowel Limburg als Brabant had den zich hier verzameld voor diverse afstanden te lopen, desalniettemin wist Dave Ewalts de korte cross op zijn naam te schrijven. Trainingen: Dinsdag jeugd en senio ren zwemmen 19.15-20.15 uur zwem bad de Sprank, Venray. Donderdag jeugd lopen 18.15-19.00 uur atletiek baan Venray. Senioren lopen 19.00- 20.45 uur atletiekbaan Venray. Zater dag senioren lopen 15.00-17.00 uur vertrek vanaf Peter Scheres (Gasten- donkstraat 19 in Horst). Zondag jeugd en senioren zwemmen 9.00-10.00 uur zwembad de Sprank. Senioren fietsen (ATB) vertrek om 10.15 uur vanaf de Sprank. Uitslagen: Zandboscross Deurne 1086m.: 18. Imke v/d Munckhof 5:14 min. 29. Mieke Reintjes 5:32 min. 2196m.: 14. Maikel Wismans 9:48 min. 22.Anne Reintjes 12:06 min. 3282m.: 12.Tim Reintjes 14:08 min. 7,7km.: Jan vanAss 37:42 min. Korte cross: l.Dave Ewalts 13:59 min. Programma: 17-12: ATB-tocht Swal- men (35/50km.): Start bij Café 't Pumpke. 26-12: Leudaltocht. 26-12: Kasteelloop Horst: www.kas- teelloop.info Nieuws doorgeven via email: twenray@hotmail.com of tel. (077)4674070. Informatie over TV Venray: email info@twenray.nl., tel. (0478)511545 of www.twenray.nl. Afgelopen weekend is er in Horst gestreden om de Limburgse sprint en estafette zwemkampioenschappen. De zwemmers van Noord Limburg hebben daar een prima visitekaartje afgegeven. Op de persoonlijke sprint nummers hadden zich acht zwem mers geplaatst met in totaal twintig starts. Op deze afstanden werd er vijftien keer een persoonlijk record gezwommen. Op de zestien estafettes zwommen de startzwemmers vijftien keer een persoonlijk record. In het totale estafetteklassement bereikte de jongens junioren een derde plaats. De eerste plaats op de 50m vrije slag vanAlec Ebskamp kwam onverwacht. Hij verbeterde zijn tijd met maar liefst 2.19 seconden. Ook het persoonlijk record van zijn jongere broer Geoff mag er zijn: 3.20 seconden. Inge Arts wist op al haar afstanden een per soonlijk record te zwemmen. Dit is een mooie opsteker voor haar deel name komend weekend aan het NK korte baan in Drachten. De uitslagen: Inge Arts; 50m vlinderslag 0.31.31 2e pi.; 100m wisselslag: 1.11.32 3e pi. Jelmer v. Dijk: 50m vlinderslag 0.29.20 3e pl. Alec Ebskamp: 50m rugslag 0.31.20 lste pl. 4x 50m rugslag estafette: Daphne de Boer, Minke Janssen, Freddy Harkx, Cyril Landstra 2.27.83 2e pl. 4x 50m schoolslag: Geoff Ebskamp, Christian v. Iersel, Hans Westerkamp en Stan Gorree 2.43.96 3e pl. Daphne de Boer.Lori Leenen, Minke Janssen en Cyril Landstra 2.45.80 3e pl. Sophie Messen, Margot v. Iersel, Merle Schoofs en Lisa Peeters 3.06.88 4e nl. Tijdens de eerste individuele selec tiewedstrijd van de Algemene Neder landse sjoelbond Regio Limburg behaalde drie van de dertien deelne mende leden van Sjoelclub Venray een ereplaats. In de klasse F werd Marriet Aarts (Sevelo) derde met een gemiddelde van 118,9. Mien Classens werd ook derde in de klasse G met gemiddeld 110,8 en in de klasse I werd Paul Bouten glans rijk eerste met een gemiddelde van 113,5. Ook werden na afloop namens Regio Limburg de Limburgse sjoe- lers gehuldigd die een podiumplaats behaalden tijdens het NK individueel. De Roos Leunen/Venray. De Roos 1 contra Koningslust 2 werd 778 tegen 765 ringen. Hoogste schutter was J. van Ass met 262 ringen. Maasbree 3 contra De Roos 2 werd 767 tegen 759 ringen. Hoogste schutter was J. van Rhee met 254 ringen. Nieuwe leden zijn welkom op donderdagavond vanaf 20.30 uur in café Martens in Leunen. In Velden is de tweede selectie springen voor paarden gehouden. Tamara Klaassen behaalde met haar paard Ucorline in de klasse L een mooie tweede plaats. Natascha Mennen behaalde in de klasse B met Unymphet de vijfde plaats. Rijvereniging St. Jan uit Merselo houdt op zaterdag 16 en zondag 17 december een dressuurwedstrijd voor paarden. Dit is tevens een selectie wedstrijd voor Kring Noord-Limburg. De locatie is manege Hermkushof in Merselo. De liefhebbers kunnen genieten van de klasse L en de klasse Z.Aanvang zater dag 12.00 uur zondag 10.30 uur. In Velden is een springwedstrijd gehou den. Het betrof een selectiewedstrijd. Chantal Oudshoorn behaalde met haar paard Lingo in de klasse B een mooie zesde plaats met 52 stijlpunten. Petra van Dijck startte met twee paar den en nam twee prijzen mee naar huis. Beide paarden kwamen uit in de klasse-L. Met Une de May behaalde Van Dijck een mooie vijfde plaats en met Feiten behaalde ze een zesde plaats. Ingrid Willems startte met Ultra-Vox in De klasse L en ze behaalde een schitterende eerste prijs. Verder is ook Verne Janssen naar Velden geweest met haar paard Little Mistery. Ze start te in de klasse M-springen en behaal de een eerste prijs. In Velden is een springwedstrijd voor ponyruiters gehouden. Marloes van Rattingen is met haar pony Arno eerste geworden in de EB. Ook Vera Verstegen heeft zich van haar beste kant laten zien samen met Joli, want ook zij behaalde een eerste prijs in de klasse AB-B. Klinte de Rijck is met haar pony Omira naar de dressuurwed strijd in Meijel geweest en heeft daar een mooie tweede prijs behaald met 1 <45 nunten in de klasse DE Ml Verspreidingsburo Het afgelopen seizoen was perfect voor de sjoelers van de Invaliden Sport- en Belangenvereniging Venray e.o. met maar liefst drie Nederlandse kampioenen. Tijdens de eerste selectiewedstrijd van het seizoen 2006/2007 in Diete ren werden de kampioenen nog eens extra in het zonnetje gezet. Ook de start van het nieuwe seizoen is veelbe lovend. Na afloop van een spannende dag vol sport zijn acht van de twaalf sjoelers van de vereniging met een medaille naar Venray teruggekeerd. Met dit resultaat lieten ze alle andere deelnemende verenigingen uit heel Limburg ver achter zich. In de klasse C was Marijke Denissen goed voor een tweede plaats met 131,45 gemid deld. Dezelfde plaats was weggelegd voor Mat Klaassens in de klasse D met een gemiddelde van 127,55 na een slechte eerste ronde. Koen Heide veld kwam in de klasse E niet verder dan een zesde plaats met gemiddeld 118,65. In de klasse F was Marjo Man- ders te sterk voor de anderen met een gemiddelde van 123,20. Wilma Wis mans kwam in deze klasse niet verder dan de dertiende plaats met 105,65 gemiddeld. Bas Pastors werd tweede in de klasse H met gemiddeld 110,45. Jan Pijpers en Martien Manders moes ten zich in deze klasse tevreden stel len met een tiende en elfde plaats door hun gemiddelden van 105,65 en 105,60. Medailles voor de tweede en derde plaats in de klasse I waren er voor Frans van Soest en Leo Rein tjes met gemiddelden van 98,50 en 94,15. Piet Hermans werd eerste in de klasse J met 98,15 gemiddeld. De eerste wedstrijd van Linda Buis in de klasse K was al meteen goed voor een medaille met een derde plaats en een gemiddelde van 91,55. In café De Pielhaas wordt op zater dag 16 december vanaf 20.15 uur het jaarlijkse kerstdarten gehouden. De toernooi is alleen bedoeld voor leden. Uitslag darten: winnaarsronde; Den- nie Plum, Critt van Hoof, Johan van Hoof, Roland van de Voort, Lou Jans sen, Geert van Hoof, Rob Vermeulen. Verliezersronde; RuudTijssen, Dave Achten, Bianca van de Voort, Paul Hen- drixs.Thorsten Gooren, Marianne van Kempen,Tom Hendriks. Er werd 180 gegooid door Dennie Plum. De hoogste finish was met 91 punten voor RuudTijssen. Uitslag Peellandcompetitie: Old Stars-De Bulletjes 2 5-5 The Boys-No Fair 0-0 Smokeys-Lucas 2 2-8 Rabbits-Halfweg Killers 3-7 Pielhaas-Duppies 6-4 Buil Eyes-HHG 5-5 Killer Bees-Snookertown 4 3-7 Red Devila-Harry Angels 9-1 WDOB-HHG 2 7-3 Na het succes van de afgelopen twee jaar is er dit jaar weer een ijs- hockeytoernooi. Dit toernooi wordt gehouden den in samenwerking met jongerenstichting V-Kick. De eerste inschrijvingen zijn al binnen. Er is dit jaar is ruimte voor twaalf teams van ieder minimaal zes personen. De mini male leeftijd voor deelname is zestien jaar. Het toernooi duurt vier dagen. De eerste twee dagen worden de voor rondes waaraan alle teams deelnemen gehouden. Deze voorrondes vinden plaats op donderdag 14 december van 20.00 tot 22.00 en donderdag 21 december van 20.00 tot 22.00 uur. Nadat de voorrondes zijn gespeeld wordt er met de beste teams door gespeeld voor een plaats in de halve finale. Deze wedstrijden zijn op don derdag 28 december van 20.00 tot 22.00 uur. De halve finale en de finale worden gehouden op zondag 7 janu ari van 16.00 tot 18.00 uur. Tijdens de donderdagavonden is de koek- en zopietent tot 23.00 uur open. De laatste tijd hebben de Mudhun ters veel geluk gehad met het fietsen. Vaak goed weer. Dat mooie weer was er afgelopen weekend weer maar deze keer was het voor de eerste keer koud. Bij de tocht in Malden werd er met vorst vertrokken en bij aankomst was het net 4 graden. De tocht was echter erg mooi en de kilometers vlo gen onder de wielen van de achttien mudhunters door. Binnen de mud hunters is altijd ruimte om zich aan te sluiten. Kom dan een aantal keren gratis meedoen, het verplicht je tot niets. Meedoen is gemakkelijk omdat alle snelheden zijn vertegenwoordigd. Ook tijdens tochten maken de mud hunters kleine subgroepen met ver schillende tempo's. Tijdens de kerst week gaan de mudhunters diverse keren op pad. Kijk voor de kwartaal planning en meer wetenswaardighe den opWWWmudhunters.nl. Planning Zondag 17 december tochten in Swalmen (35-50 km) vertrek 8.00 of St. Antonis (30-45km) vertrek 8.30 vuur. Zondag 24 december tocht in Deurne vertrek per fiets om 8.30 uur en per auto om 8.45. afstanden 35 en 45 km Vertrek is altijd vanaf de Sprank. de SCHATTEN VAN DE Grote Kerk Grotestraat 68 Venray 0478-582727

Peel en Maas | 2006 | | pagina 31