De schijn op:Peter (SV Venray) Leunen weer met lege handen Venray vloert koploper Gert Custers held van Swolgense Boys TOP'27 vloert koploper Laatste ronde veldvoetballers •Sx'Ven ray Summa Topschutters Klassement I PEEL EN MAAS Donderdag 14 december 2006 - Pagina 25 top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 SV Venray BVV'27 SV Geijsteren SV United SSS'18 Oostrum verkeert in vormcrisis Venray ontvangt GSV'28 Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsor: Tol SPORT2000 SV Merselo SVOC'01 de igd- Ook in het voetbalseizoen 2006-2007 wekelijks een speler, trainer of at der 'voetbaldier' van eep^tmateurvereniging uit de gemeenten Venray en Met rlo- Wanssum in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volharding en Holt! ees worden in de aroriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastsp :ler voorspelt npfals de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu t eer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zij: voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal voor de je afdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in de schijnwerper:Peter Nabbe, doelman van SV Venray. Naam:Peter Nabbe Leeftijd: 28 Geboren in: Boxmeer Woonplaats: Boxmeer Partner: Ik woon samen Kinderen: Nee Beroep: Ik ben planner bij Derksen Dienstverlening in Venray Club: SV Venray Positie: Doelman Hoogtepunt: Kampioenschap met De Treffers in de zondaghoofdklasse Dieptepunt: Gescheurde kruisbanden, vijf jaar geleden Vorige clubs: Olympia' 18, jeugdplan VW, De Bataven, De Treffers en SV Venray Beste trainer: Jan Poels Slechtste trainer: Frans Coenen Grootste ergernis: Schwalbes Beste boek/tijdschrift/krant: De Gelderlander en Peel en Maas Andere hobby's: Paardrijden lievelingseten: Spaghetti Drank: Bier Mooiste vrouw:Angelina Jolie Favoriete tv-programma:Alle voetbalprogramma's Favoriete club:Ajax Favoriete speler: Van der Sar Favoriete vakantieland: De Dominicaanse Republiek lijkt me wel wat Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Ik hoop wij, maar ik denk Deurne Wie wordt laatste in jullie klasse?: Mheerder Boys Venray-GSV'28 Volharding-PSV' 3 5 VOS-Leunen SSS'18-HBSV Swolgense Boys-TSC'04 Y sselsteyn-Belfeldia SVOC'01-VCH United-DEV Hegelsom-TOP'27 RESIA-OOstrum Peter Nabbe 2-0 1-1 1-2 4-1 1-0 0-1 1-0 2-1 3-1 2-1 redactie 1-0 0-0 1-3 3-1 1-1 0-3 1-1 2-0 1-1 1-2 Ronald Bonants heeft in ieder geval een bal voor de jeugdafdeling van Mer selo in de knip. Hij versloeg met vier punten redacteur Henk Lammen die op slechts een puntje uitkwam. Beiden hebben de afgelaste wedstrijd tussen Sit- tard en Volharding nog te goed, maar de Peel en Maas-redacteur kan dan nog hoogstens op gelijke hoogte komen met Bonants. In het voorlopige klassement staat Bonants op een gedeelde achtste plaats. Het klassement: 1) Ralf Steeghs (SVOC'01) 13 2) JohnThijssen (Swolgense Boys) en Nermin Hamzic (Volharding) 8 4) Roy Keijsers (Leunen) en Rob Voesten (SV United) 6) Tom Knoops (Top'27) 6** 7) Hans Custers (SV Venray) 5 punten 8) Marijn Muijsers (SSS'18), Michiel Santegoeds (Holthees), Jeroen Sanders (Ysselsteyn) en Ronald Bonants (Merselo) 4*** 12) Frank Frederix (Oostrum)3, Hans Tax (BW) 3 In de puntentelling van Hans Tax (BW) is het afgelaste duel Venray-Vinken- slag nog niet meegenomen. In de score van Tom Knoops is de uitslag van het afgelaste duel Holthees- EWC nog niet verwerkt. In de puntentelling van Ronald Bonants (Merselo) is het afgelaste duel Sit- tard-Volharding nog niet verwerkt. Ook dit jaar kunnen de topschutters van alle ploegen uit de gemeenten Ven ray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abonnees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Vol harding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen.Tijdens het voet balseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klassement 2006-2007. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2006-2007. U wordt verzocht de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Weinig veranderingen in beide klassementen. In het teamklassement scoor den de nummers een en twee niet, zodat Oostrum met 38 treffers aan de leiding blijft voor SSSÖ18 met 30 doelpunten. In het individuele klassement blijft de ranglijst ook onveranderd met als koplopers Bas Joosten (SSSÖ18) en Tim Kle- mans (SV United) die beiden elf treffers achter hun naam hebben staan. Teamklassement: 1) Oostrum 38 2) SSSÖ18 30 3)TOPÖ27 28 4) Leunen 27 5) SV United 23 6) Volharding 22 7) Venray 20 8) SVOCÖ01 19 9) Merselo 18 10) Holthees 15 11) Swolgense Boys 14 12) Ysselsteyn 12 13) BWÖ27 7 Spelersklassement: I) Bas Joosten (SSSÖ18) en Tim Klemans (SV United) 11 3) Sander Dinghs (SVOCÖ01), Frits Lucassen (Leunen), Nico Rongen (TOPÖ27) en Rick Schlepers (Oostrum) 9 7) lelie van Tilburg en Ruud Custers (beiden Oostrum) en Kevin Goldschmidt (TÓPÖ27) 8 10) Johan Vullings (Volharding) II) Nico Cox (Holthees), Kevin Tissen (Swolgense Boys), Marco Berden (Leunen)Wout Janssen (SSSÖ18), Roy Swinkels (Merselo) en Marck Blenckers (Volharding) 5. Leunen-Baarlo 1-2 (0-0). Doel punt Leunen: Edwin Berden Leunen heeft afgelopen zondag tegen hekkensluiter Baarlo een ver rassende 1-2 nederlaag geleden. Onder leiding van de prima leidende scheidsrechter van Haaren uit Over loon kwam het eerste wapenfeit pas in de 15e minuut. René Geurts zag een schot van grote afstand langs het doel gaan. Nauwelijks een minuut later moest de betrouwbare sluit post van Leunen, Jaap Litjens, alle zeilen bijzetten om zijn doel schoon te houden. In twee instanties wist hij een Baarlo-aanvaller van dichtbij het scoren te beletten. In de 25e minuut was het Remco Hellegers die goed en snel doorging op rechts. Zijn voorzet kon niet benut worden door Thomas Litjens. Enkele minuten later was het dezelfde Remco Hellegers die een inzet gekeerd zag worden door de Baarlo-doelman. In de 35e minuut werd een voorzet maar net overgetikt door de in de basis spelende Roel Gie- lens. Hoewel het spel gelijk opging kon Baarlo hier tot aan de 20e minuut van de tweede helft geen kansen tegenover stellen. Het was vervolgens Remco Hellegers die alleen op het Baarlo-doel af mocht gaan. Hij schoot jammerlijk voorlangs. Op het moment dat beide ploegen tevreden leken te zijn met een 0-0 gelijkspel aarzelde de Leunen-verde- diging vijf minuten voor het verstrij ken van de reguliere speeltijd met het opruimen van de bal. De aarzeling werd door Baarlo-speler Wouter Pee tere genadeloos afgestraft: 0-1. Nadat Edwin Berden in de 91e minuut een vrije trap fantastisch promoveerde tot doelpunt, leek iedereen tevreden te zijn met het gelijke spel. Maar voor Leunen zat het venijn in de staart:Van uit het niets scoorde Baarlonaar Hay Vercoulen in de 94e minuut de 1-2. Schaesberg-Venray 1-3 (0-0). Doelpunten: 58. Dave Hendrikx 0-1; 60. Wout Gommers 0-2; 83. Marco van Steenbruggen 1-2; 88. Farid Idrissi 1-3. Scheidsrechter: Smeets (Meerssen). Toeschou wers: 250. Venray: Nabbe; Linders, Schol ten, Van Schijndel en Van Mierlo; Van der Coelen (62. Keijzers), Gommers en Seijkens; Thoone, Idrissi en Van der Weerden (46. Hendrikx). Venray, de nummer vijf in de eerste klasse D, zorgde voor een daverende verrassing door de ongenaakbaar lijkende koploper Schaesberg in eigen huis met 1- 3 te kloppen. Er kwam daarmee een einde aan een serie van zes overwinningen van de Zuid-Lim burgers. Freek Thoone scoorde zelf niet maar stond aan de basis van de drie Venrayse treffers. Door de knappe zege stijgt Venray niet op de ranglijst. Maar de onderlin ge verschillen in de kopgroep zijn wel kleiner geworden. Venray trad, deels gedwongen door blessures, bijna met dezelfde beginopstelling aan dan een week eerder tegen Dijkse Boys. Alleen aanvaller Ivo van der Weerden ver scheen in de basis ten koste van Dave Hendrikx die in de tweede helft toch zijn opwachting mocht maken. Venray trad de lijstaanvoerder zonder schroom tegemoet. Vanaf het begin waren de Venraynaren feller in de duels. Vlak voor rust kwamen de Venraynaren twee keer goed weg. Doelman Peter Nabbe gleed uit op gladde veld bij het vangen van de bal. De arbiter oordeelde ten onrechte dat Nabbe daarbij hands zou hebben gemaakt net buiten de zestienmeter lijn. De toegekende vrije trap werd gekeerd door de lat. Even later ver dween de bal buiten bereik van Peter Nabbe op de binnenkant van de paal waarna de Venrayse goalie de bal in zijn handen kreeg. Ook na de pauze bleef een hard werkend Venray de thuisploeg onder druk zetten. In de 58e minuut braken de bezoekers de score open. Freek Thoone veroverde de bal en ging door over de linkerkant. Zijn afgemeten voorzet werd door Dave Hendrikx in de touwen gekopt: 0-1.Twee minuten later was het opnieuw feest. Wederom stond Thoone op links aan de basis en ditmaal was het Wout Gommers die via een tegenstander de 0-2 binnen schoot. Pas zeven minuten voor tijd kon Schaesberg, dat drie maanden geleden in Venray nog met een 0-1 zege aan de haal ging, iets terugdoen: 1-2.Twee minuten voor tijd ging Dave Hendrikx alleen op de doelman af. Zijn schot werd gekeerd door de sluitpost waar na Freek Thoone in balbezit kwam. Hij legde de bal terug naar Farid Idrissi die de 1-3 eindstand op het scorebord bracht. FCV-Swolgense Boys 1-2 (1-1). Doelpunten Swolgense Boys: San- der Thijssen en Kevin Tissen. Swolgense Boys heeft drie erg belangrijke punten behaald in de degradatiewedstrijd tegen FCV in Venlo: 1-2. In het begin zag het daar nog niet naar uit. De mannen uit 't Ven zetten direct druk op de achterhoede van Swolgen, hierdoor moest veelvul dig de lange bal gebruikt worden. De eerste kans voor Swolgen ontstond na vijftien minuten. Een vrije trap werd door de mee naar voren gekomen Martijn Christians maar net langs het doel gekopt. Daarna was het FCV dat de meeste druk ontwikkelde en uit een corner de 1-0 aantekende.De Boys haddenhet even moeilijk, maar na een mooie pas, van de op het mid denveld spelende Sjoerd Kerstjens, kwam deprima spelende Sander Thijs sen alleen voor de keeper en rondde dit buitenkansje bekwaam af: 1-1. Dit gaf Swolgense Boys meer zelfvertrou wen en na dit doelpunt werd er ook beter gevoetbald, maar gescoord werd er niet meer voor de rust. De tweede helft golfde het spel ook op en neer en naar mate de wedstrijd vorderde werden de kansen aan beide kanten groter. In de 81e minuut werd de wedstrijd beslist. Na een lichte duw van voorstopper Michel Kleven ging de spits van FCV gretig naar de grond. De penalty die hier op volgde werd door keeper Gert Custers klem- vast gevangen. Via de al vrijgelopen Sander thijssen en na een mooie voor zet van Bas Heinen rondde Kevin Tis sen twintig seconden later perfect af: 1-2 in plaats van 2-1. De laatste tien minuten waren meer spannend dan goed, maar de gasten gaven de punten niet meer weg. Zondag komtTSC'01 uitTegelenop bezoek in Swolgen. Programma zaterdag 16 decemer SV Venray vet-Meterik vet Programma zondag 17 december SV Venray-GSV'28 14.30 Meerssen 2-SV Venray 2 11.15 SV Venray 3-SES 2 10.30 Heijen 2-SV Venray 4 11.30 SV Venray 5-Meterik 2 11.30 SV Venray 6-Hegelsom 2 10.30 Hapse Boys 3-SV Venray 7 12.15 Kronenberg 4-S V Venray 8 11.00 SV Venray 9-Swolgense B. 3 9.30 Geysteren 1-SV Venray 10 11.00 Dames SV Venray 1-FC Gelre 1 11.30 SV Venray 2-Sparta' 18 1 9.30 Melderslo 1-SV Venray 3 10.15 Programma zaterdag 16 dec Venray Al-HVCH Al a. 14.00 Griendtsveen Bl-Venray B3 v. 13.30 SV Lottum Bl-Venray B4 v. 14.00 Venray B6-EWC46 B2G a. 14.00 Venray D1-VWD2 a. 11.45 Leunen D2-Venray D5 v. 10.45 Venray D3-Venray El a. 11.45 SV United D3-Venray D6 v. 9.00 Venray D10M-RESIA D3 a. 12.00 Venray E4-SV Lottum El a. 11.00 DEV-Arcen E2G-Venray E7 v. 10.00 Sparta'18 Fl-Venray F1 v. 8.00 DEV-Arcen F2-Venray F6 (b.) v. 9.00 Venray F13-Melderslo F5 a. 12.00 Venray Mini-F wedstrijden a. 12.00 Uitslag Montagnards-SW 2-4 Programma zaterdag 16 dec SW-Stormvogels 14.30 Afmelden uiterlijk donderdagavond bij H. Hanen via tel. 06-28612346. Programma zaterdag 16 dec SV United D3CO-VenraySVD6 10.00 Melderslo Dl-SV United D1CO 10.30 Programma zondag 17 december Geijsteren-Venray 10 11.00 Uitslagen VCH-SV United 2-0 SV United 4-IVO 8 5-2 SV United 5-Venray 9 1-3 Futsal ZV/Sèrum-SV United 2-9 Leunen ZVV 5-SV United 3 9-1 SV United 2-Herberg de Peel 2 7-6 Programma vrijdag 15 december SV United 2-Leunen ZW 3 21.00 Programma zaterdag 16 dec Maasbree vet-SV United M vet 17.00 SV United W vet-Volharding vet Programma zondag 17 december SV United-DEVArcen 14.30 SV United 2-Ysselsteyn 2 11.30 Ysselsteyn 4-SV United 3 10.30 Wittenhorst 10-SV United 4 9.30 SV United da-SSS '18 da2 10.30 Uitslagen SV United E2-Dev-Arcen E2g 3-2 GFC'33A1-SV United Al 3-5 Programma donderdag 14 dec SV United F2-GFC'33 F4 18.30 Programma zaterdag 16 dec SV United Bl-Liessel BI 13.00 SV United Clco-Montagnards Cl 14.00 Melderslo Dl-SV United Dlco 10.30 SV United D3co-Venray D6 10.00 Uitslagen SSS'18 3-01ympia'18 5 3-2 Toxandria 4-SSS' 18 4 1-6 Stormvogels'28 3-SSST8 5 22-0 Dames SSS'18 1-Kon.UD 1 3-3 SSS'18 2-BW27 1 3-0 Programma zondag 17 december SSS'18-HBSV 14.30 SSS'18 2-Achates RKOSV 12.00 DSV 2-SSST8 3 12.00 SSS'18 4-Gassel 3 10.00 SSS'18 5-SVS 2 10.00 Dames Varsseveld l-SSS'18 1 12.00 SV United l-SSS'18 2 10.30 Sportnieuws -info TOP'27-Oostrum 2-0 (0-0). Doelpunten: 79. Kevin Gold schmidt 1-0; 89- Bas Camps (eigen doel). Scheidsrechter: Beurskens (Heel). Toeschouwers: 175. Bij zonderheid: Voor aanvang werd een minuut stilte in acht geno men vanwege het overlijden van Sef Kessels (89), het oudste lid van SV Oostrum. TOP'27: Willems; Rob Janssen, Rick van Rijswick, Pingen en Tim van Rijswick; Van Essen, Ward van Rijswick, Knoops en Dave van Rijswick; Nico Rongen (94. Bart Janssen) en Goldschmidt (94. Marcel Rongen). Oostruim:RalphKessels; Direks, Verheijen, Bas Kessels en Fre derix; Willems, Stan Janssen en Camps; Custers (65. Fleurkens), Van Tilburg en Kempen (56. Dick Janssen). Door Henk Willemssen Oostrum is koploper af in de vijfde klasse F. Na het 2-3 verlies tegen Kronenberg gingen de wei nig overtuigende Oostrumse ploeg met 2-0 onderuit bij TOP'27. De Tienraynaren vlogen er vanaf de aftrap fel in waardoor de lijstaanvoerder niet lekker in de wedstrijd kwam. Het is een klein wonder dat er geen enkele kaart werd uitgedeeld in deze soms te pittige derby. De ervaren leids- Oostrum-aanvaller Arjan Kempen (rechts) in een van zijn verbeten duels met TOP-aanvoerder Tim van Rijswick. man Beurskens liet al snel merken niet scheutig te zijn met de prenten. "Optreden scheids", kreeg Beurskens herhaaldelijk van het fel meelevende publiek te horen. Verliezend trainer Twan Bloemen hekelde de spelop vatting van TOP'27. Hij wees erop dat twee van zijn aanvallers - Arjan Kempen en Ruud Custers - vroeg tijdig uit de wedstrijd zijn geschopt. "De scheidsrechter floot bar slecht. Hij liet enkele aanslagen op onze spe lers onbestraft.TOP speelde bij vlagen knoephard. Dat is hun keuze maar een scheidsrechter moet daar tegen optreden", oordeelde Bloemen. Maar vermeldt moet worden dat ook de Oostrummers zich niet onbe tuigd lieten. TOP-aanvaller Kevin Goldschmidt had minder moeite de arbitrage. "Het was van beide kanten soms te hard. Als de scheidsrechter al snel een kaart had getrokken, dan had hij er heel wat kunnen uitdelen. Aan beide partijen." TOP'27 is een tegenstander die Oostrum niet goed ligt. In de laatste jaren trokken de Tienraynaren meest al aan het langste eind. De koploper moest het stellen zonder de geschors te linkerspits Rik Schlepers en de geblesseerde verdedigers Bastian Bouwsema en Roy Schaap. Daardoor moest Bloemen noodgedwongen de middenvelders Bas Kessels en Jan Ver heijen in het centrum van de defensie posteren. Al deze omzettingen deed Oostrum, dat de laatste weken toch al in een dip zit, geen goed. Het eerste gevaar kwam van Ruud Custers die zijn inzet gestopt zag door Bram Willems. Daarna had TOP'27 het beste van het spel. Ook de thuisploeg kampte met defensieve problemen door de blessures van Rob Heidens en Jan Janssen. Daardoor maakte Cyriel Pingen verdienstelijk zijn opwachting in het centrum. Ondanks het overwicht wist TOP'27 weinig echt gevaar te stichten voor het domein van Ralph Kessels. Oostrum was nog het meest dreigend. Een schot van Arjan Kempen ver dween vlak over het doel. Vlak daarna ging TOP-aanvoerder Tim van Rijswick veel te hard door op Kempen die vlak na rust naar de kant moest. Bij de Tienraynaren had topscorer Nico Rongen niet echt zijn dag waardoor het gevaar moest komen van de 17- jarige Kevin Goldschmidt. Thuisclubdoelman Bram Willems keepte een solide partij en maak te ook een inzet van Stan Janssen onschadelijk. Na de pauze hetzelfde spelbeeld. Oostrum kon zijn koppositie niet waarmaken en TOP'27 rook en greep nu zijn kans. Na ruim een uur was het raak.Tom Knoops legde vanaf links de bal voor naar Kevin Goldschmidt die de voorzet tot doelpunt promoveerde. Via het been van Jan Verheijen ver dween de bal via de binnenkant paal in het doel: 1-0. Oostrum miste de echte vorm om terug te komen. Tom Knoops en Kevin Goldschmidt misten uitstekende kansen op 2-0. Aan de overzijde kreeg de opge komen Jan Verheijen plotseling een goede schietkans maar de bal ver dween naast het doel. In de 89e minuut viel de beslissing. Oostrum- grensrechter Frits Dupont vlagde voor buitenspel van Kevin Goldschmidt. Er heerste even verwarring omdat Beurs kens liet doorspelen. Oostrummer Bas Camps speelde vervolgens terug maar doelman Ralph Kessels maaide finaal over de bal heen: 2-0. "We missen achterin teveel spelers. Dat kunnen we niet goed opvangen. Het spel was niet best", berustte Bloe men. TOP'27 wilde wat rechtzetten na het 4-3 verlies tegen Resia. "Toen begonnen we veel te slap en verloren we in het eerste halfuur al de wed strijd", zei Kevin Goldschmidt. "Dat wilden we vandaag voorkomen. Daar om begonnen we zo fel. Ook omdat de koploper op bezoek kwam." Gold schmidt vond de zege dik verdiend. "We hebben na rust weinig weggeven en zelf genoeg kansen gecreëerd. Het is belangrijke zege. We kunnen weer omhoog kijken." Op zondag 17 december gaan de veldvoetballers voor de aller laatste keer in 2006 de wei in. De competitie kende zelden zo'n voortvarend verloop als in deze jaargang. De meeste clubs komen na zondag op veertien gespeelde wedstrijden en hebben dan vrijaf tot zondag 4 maart. De wedstrijden die al zijn afgelast of die er zondag nog uitgaan, kun nen vanaf half januari worden inge haald. De tweede periode, die zeven wedstrijden telt, nadert ondertussen ook al zijn ontknoping. Venray (1D), TOP'27 (5F) en Merselo (6E) staan er allemaal goed voor in de periode stand. Het is zaak om zondag het jaar goed af te sluiten. Venray heeft sowieso nog een appeltje te schillen met GSV'28. Op 17 september werd de ontmoeting in Genhout gestaakt vanwege een bles sure van de scheidsrechter bij een 0- 0 stand. Op 22 oktober moest Venray opnieuw naar Zuid-Limburg afreizen om de resterende 32 minuten uit te spelen. Het liep uit op een deceptie want de Venraynaren verloren met 1- 0. Venray bivakkeert op de vijfde plek maar heeft afgelopen zondag de span ning weer teruggebracht in de top van de eerste klasse D. In de perio destand gaat Venray met EHC aan de SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. GOLDEN MEMBERS: Eu rash utters Flextronics van Haren Autobedrijven B.V. Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. McDonald's Venray Van den Munckhof B.V. Nelipak B.V. Numac Nederland B.V. OTTO Peka Kroef B.V. Rabobank, Venray MEMBERS: De Aanpak Bouwservice B.V. Adecco Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Auto wijk Keizersveld Avydo accountants en belastingadviseurs Bax Financieel Advies B.V. Berk Accountants en Belastingadviseurs Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees Ten Brinke Hekwerken Deloitte, AccountantsVenlo Electro Martens Installatie B.V Familie-Restaurant 't Roekenbosch. Blitterswijck FDC Financieel Diensten Centrum van de Kamp Fortis Bank, Venray Van Gansewinkel B.V. van Grinsven Drukkers, Venlo Healthcare Group, Venlo Sport 2000 Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING Bank Venray Interstyling B.V. Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn K- Rental Nijmegen, Harm en Karei Leenders De Lekkernij-'tAnker, Merselo. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Van der Male/Renokas Meidon Plastics B.V. Bergen Ib. NLW Groep Notariskantoren Venray Paul Brouwer Exclusieve Mode Personato B.V. Van der Putt Advocaten Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Peelrand Makelaardij B.V. PROF NORM, Jan van Dijck Venray Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels,Sanitair en Tegelwerken V.o.f. Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Slagerij Traiteur Maurice Verschuuren De Swing B.V. Restaurant, America Tempo-Team Uitzendbureau Thetru B.V. Turning Technic B.V. Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Taxi Verstraaten B.V. Uitzendburo Mondial, Horst Verhoeven Groen B.V. Verspreidingsburo Periodiek Websdesign Wejebe Blitterswijck B.V. Partycentrum "De Witte Hoeve" leiding met tien uit vier. Op de voet gevolgd door Schaesberg en Deurne met negen punten. Bij een thuisover winning op GSV'28 doet de ploeg van Jan Poels dus op twee fronten goede zaken. Volharding krijgt in de tweede klasse H PSV'35 op bezoek. De tegen stander uit Posterholt begon voort varend aan het seizoen en pakte de eerste periodetitel. De uitwedstrijd verloren de Vierlingsbekers nog met 3-2. Daarna zakten de Midden-Lim burgers steeds verder weg. Volharding staat vierde met evenveel punten als PSV'35 en met nog een wedstrijd tegoed. In de vierde klasse F rolt SSS'18 als onbetwiste koploper het nieuwe jaar in. Zondag wacht de thuiswedstrijd tegen HBSV dat de laatste weken flink is opgeklommen. Leunen heeft al zes wedstrijden niet meer gewonnen. Na drie gelijke spelen, die allemaal in 2- 2 eindigden, verloren de oranjewit- ten ook drie keer op rij met dezelfde cijfers: 1-2. Terwijl Leunen eind okto ber de race om de eerste periode op het nippertje verloor van SSS'18. De achterstand op de koploper is nu al opgelopen tot twaalf punten. Ter wijl de nummer vier Leunen slechts zeven punten meer heeft dan de hek kensluiter. Dit illustreert de geringe krachtverschillen in de vierde klasse F. Met uitzondering van SSS'18, dat met kop en schouders boven iedereen uit steekt. Leunen gaat op bezoek bij VOS dat een punt minder heeft. Swolgense Boys boekte een nuttige 1-2 overwinning op FCV dat de rode lantaarn nu in handen heeft. De Swol- genaren proberen thuis tegen TSC'04 verder weg te geraken van de bedreig de zone. TOP'27 gaat samen met Belfeldia aan kop in de tweede periode van de vijfde klasse F. Beide clubs hebben twaalf punten maar Belfeldia heeft wel een wedstrijd minder gespeeld. De Tienraynaren gaan zondag op bezoek bij Hegelsom dat de eerdere confron tatie met 2-1 won.. Oostrum probeert na twee nederlagen de draad weer op te pakken. De druk van het koploper zijn is nu weg. Het uitduel met Resia is evenwel niet eenvoudig want de club uit Wellerlooi presteert verras send goed met een vierde plek. SV United en SVOC'01 zijn na de recente nederlagen weggevallen uit het linkerrijtje. SVOC'01 ontvangt de nummer vijf VCH. In Blerick wonnen de tricolores nog met 2-3. Het wissel vallige SV United mag thuis tegen laag vlieger DEV-Arcen geen fout maken. Ysselsteyn heeft nog een kans om niet als hekkensluiter 2007 in te gaan. Dan moet zondag wel thuis gewon nen worden van de sterke koploper Belfeldia. Dat lijkt welhaast een onmo gelijke opgave voor de manschappen van HansWinkelhag die in Belfeld nog met 5-0 de boot ingingen. In de zesde klasse E gaat Merselo alleen aan kop in de periodestand met twaalf uit vijf. Afgelopen zondag schudden de geelzwarten de groot- stse concurrent GFC'33 af. Zondag wacht het uitduel met de nummer elf BW'27. Middenmoter Holthees gaat op bezoek bij de nummer laatst Lot tum. Uitslagen GFC'33-Merselo 1-2 Merselo 2-Venray SV 7 6-1 Merselo-Swolgense Boys veteranenl-4 Programma donderdag 14 dee Merselo B2-Merselo BI B. 18.00 Programma zaterdag 16 dee Mierlo Hout C5-Merselo C1G V12.45 Merselo Dl-Oostrum Dl B.10.15 Merselo vet-Wittenhorst vet 17.00 Programma zondag 17 december BW'27-Merselo 14.30 VIOS 2-Merselo 2 11.30 Merselo 3-BW'27 3 11.00 Uitslagen Belfeldia-SVOC'Ol 4-1 Hegelsom 2-SVOC'Ol 2 1-1 TOP'27 3-SVOC'Ol 3 1-3 SVOC'01 4-Wittenhorst 11 3-7 Programma zaterdag 16 dec Melderslo vet-SVOC'Ol vet 15.00 Programma zondag 17 december SVOC'01-VCH 14.30 SVOC'01 2-Vitesse'08 4 11.30 Melderslo 3-SVOC'Ol 3 10.00 America 3-SVOC '014 11.00 Maatwerk in financiële zekerheid

Peel en Maas | 2006 | | pagina 25